sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
rozhodčí
vše
hřiště
vše
stav
vše
jen zápasy týmu
vše
označit tým
----------
domácí
hosté
vše
vše
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
vše
18:00
FC Chmelaři UL
FK Jamajka
Rozhodčí:
Josef Lutka
,
Jan Kresta
18:30
FC WHL Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
Rozhodčí:
Jiří Macháček
,
Jiří Šmid
19:00
Samba UL
FC Gamers Teplice
Rozhodčí:
Vlastimil Řízek
,
Josef Lutka
19:15
Old School UL "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
Rozhodčí:
Jindřich Sůra
,
Michal Tuček
20:00
FT Forza UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
Rozhodčí:
Jiří Šmid
,
Jiří Macháček
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
středa 08.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 390
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
5
03.10.23
úterý
19:00
Libouchec
FC Sokol UL
SK Hraničář Petrovice z.s.
7:4
Nový
Macháček
10
29.11.23
středa
20:00
WHC KB
FC Rumíci
FT Forza UL "B"
1:10
Hanzlík
Macháček
17
08.05.24
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
:
Šmid
Macháček
2023/2024 2.třída
7
19.10.23
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Všebronx Ústí n.L.
FC NY Tiradores "C"
1:10
Nový
Macháček
9
31.10.23
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
FC Lokomotif "B"
2:3
Nový
Macháček
16
01.05.24
středa
20:00
Krupka
TJ Svádov - Olšinky "B"
FC Chmelaři UL
9:3
Lutka
Macháček
16
03.05.24
pátek
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
FSC Tygříci "B"
2:7
Faigl ml.
Macháček
2023/2024 Krajský přebor UK
3
10.10.23
úterý
20:45
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
SK Dubí "A"
4:2
Hanzlík
Macháček
4
18.10.23
středa
19:15
hala UJEP
Old School "UL"
FK Krupka
4:4
Lutka
Macháček
4
21.10.23
sobota
17:00
Krupka
FC PRVNÍ Teplice
Oxyworld Chomutov "B"
3:9
Hanzlík
Macháček
5
24.10.23
úterý
19:00
Libouchec
Futsal Děčín
TJ Oldřichov
1:4
Hanzlík
Macháček
7
12.11.23
neděle
18:00
Krupka
TJ Proboštov "A"
Old School "UL"
9:1
Hanzlík
Macháček
8
16.11.23
čtvrtek
19:00
Libouchec
Děčín - NOTA
SK Dubí "A"
12:2
Hanzlík
Macháček
9
20.11.23
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Old School "UL"
1:3
Nový
Macháček
10
27.11.23
pondělí
20:00
Krupka
FK Krupka
FC NY Tiradores "B"
5:4
Lutka
Macháček
11
09.12.23
sobota
17:00
Krupka
FC PRVNÍ Teplice
TJ Oldřichov
7:10
Hanzlík
Macháček
12
17.12.23
neděle
20:30
Krupka
TJ Proboštov "A"
Oxyworld Chomutov "B"
5:7
Hanzlík
Macháček
18
29.01.24
pondělí
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
FC Rapid UL "B"
2:4
Lutka
Macháček
22
25.02.24
neděle
19:00
Roudnice
SK Roudnice n.L. "B"
SK Dubí "A"
8:4
Tuček
Macháček
23
09.03.24
sobota
19:00
kontumace
FC PRVNÍ Teplice
SK Roudnice n.L. "B"
0:5
Nový
Macháček
24
11.03.24
pondělí
20:30
Roudnice
SK Roudnice n.L. "B"
Děčín - NOTA
1:5
Tuček
Macháček
24
17.03.24
neděle
20:00
WHC KB
Patriots UL "A"
TJ Proboštov "A"
2:4
Gajarský
Macháček
2023/2024 Okresní přebor
1
06.09.23
středa
20:00
UT Severka
Březňáci UL
Samba UL
12:5
Hanzlík
Macháček
3
18.09.23
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
TJ Sebuzín
3:0
Mollinger
Macháček
7
20.10.23
pátek
19:00
kontumace
Samba UL
TJ Proboštov "B"
5:0
Rouče
Macháček
9
30.10.23
pondělí
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
Old School UL "B"
2:5
Tuček
Macháček
16
03.05.24
pátek
17:00
UT Severka
TJ Sebuzín
Březňáci UL
11:4
Faigl ml.
Macháček
2023/2024 Pohár B
1
01.12.23
pátek
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
FSC Tygříci "B"
6:2
Hanzlík
Macháček
2022/2023 1.třída
3
23.09.22
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular "UL"
Morgan Commando TP "B"
3:6
Tuček
Macháček
3
25.09.22
neděle
18:00
WHC KB
FC Rumíci
FK Jamajka
7:3
Hanzlík
Macháček
5
09.10.22
neděle
18:00
WHC KB
FC Rumíci
FK Sambular "UL"
3:6
Hanzlík
Macháček
8
24.10.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Rapid UL "D"
6:0
Faigl st.
Macháček
9
02.11.22
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
FK Jamajka
6:3
Rouče
Macháček
12
25.11.22
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FSC Tygříci "UL"
4:3
Řízek
Macháček
13
28.11.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FK Sambular "UL"
14:2
Řízek
Macháček
14
24.03.23
pátek
20:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
Hop Trop
7:3
Lutka
Macháček
15
22.06.23
čtvrtek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
Patriots UL "A"
6:5
Hanzlík
Macháček
16
03.04.23
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
SK Dubí "B"
4:3
Šmid
Macháček
17
19.06.23
pondělí
18:00
WHC KB
FC Rumíci
Hop Trop
4:10
Hanzlík
Macháček
18
21.04.23
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
SK Dubí "B"
3:3
Hanzlík
Macháček
21
12.05.23
pátek
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "D"
FSC Tygříci "UL"
9:0
Tuček
Macháček
22
19.05.23
pátek
20:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
SK Dubí "B"
5:8
Hanzlík
Macháček
22
09.06.23
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
Patriots UL "A"
5:4
Hanzlík
Macháček
24
02.06.23
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FT Forza UL "B"
0:7
Nový
Macháček
25
06.06.23
úterý
18:00
UT Severka
FK Jamajka
Morgan Commando TP "B"
4:11
Hanzlík
Macháček
2022/2023 2.třída
3
19.09.22
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
Kozlos Ústí n.L.
10:4
Lutka
Macháček
4
27.09.22
úterý
20:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
FC Rapid UL "E"
4:4
Košťál
Macháček
4
29.09.22
čtvrtek
20:00
UT Severka
Old School UL "C"
Pink Panthers Ústí n.L.
5:2
Řízek
Macháček
5
07.10.22
pátek
18:00
UT Neštěmice
Pink Panthers Ústí n.L.
FC Všebronx Ústí n.L.
4:2
Hanzlík
Macháček
6
11.10.22
úterý
20:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
FSC Tygříci "B"
7:1
Sůra
Macháček
12
03.04.23
pondělí
20:00
UT Severka
FC NY Tiradores "C"
FSC Tygříci "B"
2:2
Šmid
Macháček
12
07.04.23
pátek
19:00
UT Neštěmice
Pink Panthers Ústí n.L.
FC Chmelaři UL
7:9
Mollinger
Macháček
14
18.04.23
úterý
20:30
hala UJEP
Volný los
Oranjes Ústí n. L.
2:10
Kamínek
Macháček
18
18.05.23
čtvrtek
18:00
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
Old School UL "C"
3:6
Nový
Macháček
20
07.06.23
středa
16:30
UT Stad.ml
Volný los
FC Všebronx Ústí n.L.
5:4
Hanzlík
Macháček
21
08.06.23
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC NY Tiradores "C"
FC Rapid UL "E"
2:4
Tuček
Macháček
2022/2023 Krajský přebor UK
1
03.10.22
pondělí
20:00
Roudnice
SK Roudnice n.L. "A"
TJ Oldřichov
4:4
Mollinger
Macháček
1
04.10.22
úterý
19:30
SH Jirkov
SK Ervěnice-Jirkov
SK Dubí "A"
8:1
Lutka
Macháček
4
30.10.22
neděle
20:00
Kadaň
FC Betis Kadaň "B"
SK Dubí "A"
5:6
Lutka
Macháček
5
01.11.22
úterý
19:00
Libouchec
Futsal Děčín
FC Rapid UL "B"
8:2
Nový
Macháček
8
15.01.23
neděle
20:00
Kadaň
FC Betis Kadaň "B"
Old School "UL"
2:3
Lutka
Macháček
9
02.12.22
pátek
20:00
Krupka
FK Krupka
FC Killers Lovosice
9:7
Hanzlík
Macháček
10
05.12.22
pondělí
21:00
Chemik Lvs
FC Killers Lovosice
Old School "UL"
3:1
Lutka
Macháček
11
12.12.22
pondělí
20:00
Roudnice
SK Roudnice n.L. "A"
FC Betis Kadaň "B"
6:2
Lutka
Macháček
16
05.02.23
neděle
19:00
Kadaň
FC Betis Kadaň "B"
Oxyworld Chomutov "B"
4:1
Faigl st.
Macháček
17
12.02.23
neděle
20:30
Krupka
SK Dubí "A"
Old School "UL"
4:5
Lutka
Macháček
18
28.01.23
sobota
19:00
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
SK Ervěnice-Jirkov
4:2
Lutka
Macháček
18
15.02.23
středa
21:00
Chemik Lvs
FC Killers Lovosice
TJ Oldřichov
4:10
Faigl st.
Macháček
20
27.02.23
pondělí
21:00
Chemik Lvs
FC Killers Lovosice
FK Krupka
4:0
Košťál
Macháček
2022/2023 Okresní přebor
2
12.09.22
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
Samba UL
6:6
Mollinger
Macháček
3
21.09.22
středa
20:30
Krupka
TJ Proboštov "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
17:8
Hanzlík
Macháček
3
05.04.23
středa
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
Březňáci UL
2:4
Faigl ml.
Macháček
7
17.10.22
pondělí
19:00
Libouchec
Vikings Libouchec
Flamengo Ústí n.L.
6:2
Kresta
Macháček
9
19.05.23
pátek
17:00
UT Severka
Samba UL
KMK Tornádo "UL"
3:3
Řízek
Macháček
10
17.04.23
pondělí
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Flamengo Ústí n.L.
5:4
Kamínek
Macháček
19
24.04.23
pondělí
19:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
FC Lokomotif "UL"
14:7
Lutka
Macháček
20
05.05.23
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FT Forza "UL"
1:9
Matys
Macháček
21
08.05.23
pondělí
19:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
FC Rapid UL "C"
8:5
Hanzlík
Macháček
21
10.05.23
středa
20:00
UT Severka
Březňáci UL
Flamengo Ústí n.L.
5:5
Mollinger
Macháček
24
29.05.23
pondělí
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
TJ Svádov - Olšinky "A"
2:13
Nový
Macháček
25
05.06.23
pondělí
19:30
UT Sluneta
FC Sokol UL
Samba UL
5:9
Faigl st.
Macháček
2022/2023 Pohár A
1
02.01.23
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
SK Dubí "B"
5:4
Košťál
Macháček
2022/2023 Pohár B
6
29.01.23
neděle
20:15
hala UJEP
Old School "UL"
Morgan Commando TP "B"
9:8
Kamínek
Macháček
2021/2022 1.třída
1
30.08.21
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
FC Lokomotif "B"
9:6
Kresta
Macháček
2
10.09.21
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FT Forza "UL"
1:8
Košťál
Macháček
2
10.09.21
pátek
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
Březňáci UL
2:9
Košťál
Macháček
2
04.10.21
pondělí
20:00
UT Severka
Flamengo Ústí n.L.
FC Incredibles
3:4
Lutka
Macháček
4
24.09.21
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
TJ Svádov - Olšinky "A"
5:6
Košťál
Macháček
5
28.09.21
úterý
19:30
UT SNP
Březňáci UL
KMK Tornádo "UL"
9:5
Hanzlík
Macháček
5
13.06.22
pondělí
18:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
Flamengo Ústí n.L.
2:5
Lutka
Macháček
8
22.10.21
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Vikings Libouchec
2:2
Nový
Macháček
9
29.10.21
pátek
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
KMK Tornádo "UL"
10:3
Sůra
Macháček
12
15.06.22
středa
20:00
UT SNP
Flamengo Ústí n.L.
FT Forza "UL"
1:3
Tuček
Macháček
13
04.04.22
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
Vikings Libouchec
6:5
Mollinger
Macháček
13
07.04.22
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Incredibles
Flamengo Ústí n.L.
8:2
Hanzlík
Macháček
17
05.05.22
čtvrtek
21:00
kontumace
FC Rapid UL "D"
FC Incredibles
5:0
Košťál
Macháček
17
06.05.22
pátek
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
TJ Bouráci Ústí n.L.
3:4
Lutka
Macháček
19
19.05.22
čtvrtek
20:00
Libouchec
Vikings Libouchec
KMK Tornádo "UL"
8:8
Hanzlík
Macháček
2021/2022 2.třída
1
03.09.21
pátek
19:00
Libouchec
FC Barcelona UL
FK Jamajka
5:4
Mollinger
Macháček
3
13.09.21
pondělí
17:30
UT SNP
FC Rumíci
Patriots UL "A"
3:5
Lutka
Macháček
4
22.09.21
středa
18:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FT Forza UL "B"
3:4
Lutka
Macháček
6
07.10.21
čtvrtek
19:00
UT Severka
Old School UL "B"
Hop Trop
3:3
Šmid
Macháček
7
11.10.21
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Old School UL "B"
2:8
Nový
Macháček
7
13.10.21
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FK Jamajka
4:1
Rouče
Macháček
7
15.10.21
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FK Auto Horejsek
6:4
Sůra
Macháček
8
21.10.21
čtvrtek
19:00
UT Severka
Old School UL "B"
FC Rumíci
1:3
Rouče
Macháček
8
16.11.21
úterý
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Hop Trop
2:4
Řízek
Macháček
11
23.03.22
středa
19:30
kontumace
Patriots UL "A"
Old School UL "B"
0:5
Lutka
Macháček
12
28.03.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Rumíci
0:7
Košťál
Macháček
17
02.05.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FK Jamajka
2:6
Nový
Macháček
17
08.05.22
neděle
17:00
WHC KB
FC Rumíci
FK Sambular UL "B"
7:3
Hanzlík
Macháček
18
12.05.22
čtvrtek
20:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
Hop Trop
8:1
Nový
Macháček
19
16.05.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Barcelona UL
2:4
Lutka
Macháček
2021/2022 3.třída
3
07.11.21
neděle
18:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
FC Všebronx Ústí n.L.
10:2
Lutka
Macháček
4
20.09.21
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
FC Gamers Teplice
2:9
Lutka
Macháček
6
04.10.21
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC NY Tiradores "C"
2:2
Lutka
Macháček
8
18.10.21
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FK Albion Ústí
5:3
Lutka
Macháček
9
25.10.21
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
FSC Tygříci "B"
2:5
Řízek
Macháček
11
08.11.21
pondělí
20:00
kontumace
FC Rapid UL "E"
Patriots UL "B"
5:0
Řízek
Macháček
12
28.03.22
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
FC NY Tiradores "C"
6:8
Košťál
Macháček
13
22.03.22
úterý
18:30
UT SNP
FC Chmelaři UL
FSC Tygříci "B"
4:6
Nový
Macháček
16
11.04.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
Morgan Commando TP "B"
3:3
Lutka
Macháček
17
18.04.22
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
volný los - Větruše
11:1
Řízek
Macháček
20
11.05.22
středa
17:30
UT SNP
volný los - Větruše
Oranjes Ústí n. L.
2:11
Šmid
Macháček
21
16.05.22
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
FC Chmelaři UL
5:6
Lutka
Macháček
22
24.05.22
úterý
18:30
UT SNP
FC Chmelaři UL
FC Všebronx Ústí n.L.
10:2
Matys
Macháček
22
25.05.22
středa
20:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
FC Rapid UL "E"
7:7
Hanzlík
Macháček
23
31.05.22
úterý
20:30
Krupka
FC Gamers Teplice
FC NY Tiradores "C"
6:4
Hanzlík
Macháček
2021/2022 Krajský přebor UK
1
05.10.21
úterý
19:30
SH Jirkov
SK Ervěnice-Jirkov
TJ Oldřichov
2:2
Pašek
Macháček
2
11.10.21
pondělí
21:00
Chemik Lvs
FC Killers Lovosice
FC Betis Kadaň "B"
6:1
Vlašič
Macháček
3
18.10.21
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
TJ Oldřichov
6:0
Lutka
Macháček
3
19.10.21
úterý
19:30
SH Jirkov
SK Ervěnice-Jirkov
Svarog FC Teplice "B"
2:2
Košťál
Macháček
5
03.11.21
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
SK Roudnice n.L. "A"
4:2
Mollinger
Macháček
8
22.11.21
pondělí
20:00
Roudnice
SK Roudnice n.L. "A"
Futsal Děčín
3:4
Hanzlík
Macháček
9
29.11.21
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
SK Ervěnice-Jirkov
3:1
Košťál
Macháček
9
03.12.21
pátek
20:00
Libouchec
Futsal Děčín
Svarog FC Teplice "B"
9:8
Lutka
Macháček
10
06.12.21
pondělí
21:00
Chemik Lvs
FC Killers Lovosice
Futsal Děčín
4:4
Lutka
Macháček
12
03.01.22
pondělí
20:30
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
FC Betis Kadaň "B"
7:3
Lutka
Macháček
14
18.01.22
úterý
20:30
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
SK Ervěnice-Jirkov
5:5
Hanzlík
Macháček
17
07.02.22
pondělí
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Killers Lovosice
2:0
Košťál
Macháček
19
23.02.22
středa
20:30
Koldům Ltv
FŠ Litvínov
FC Killers Lovosice
3:5
Hanzlík
Macháček
20
28.02.22
pondělí
21:00
Chemik Lvs
FC Killers Lovosice
TJ Oldřichov
6:4
Lutka
Macháček
2021/2022 Okresní přebor
2
08.09.21
středa
19:00
UT Severka
Italové-Combix UL
USK Slávie UL
12:7
Lutka
Macháček
3
15.09.21
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FC Lokomotif "UL"
8:9
Mollinger
Macháček
3
16.09.21
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC NY Tiradores "B"
2:1
laik
Macháček
4
21.09.21
úterý
20:30
Krupka
FC Sheriffs Teplice
Sampdoria MRV
5:4
Hanzlík
Macháček
6
23.03.22
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FC Sokol UL
4:1
Hanzlík
Macháček
10
04.11.21
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Old School "UL"
0:8
Košťál
Macháček
10
22.03.22
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
Italové-Combix UL
3:5
Kamínek
Macháček
13
07.04.22
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
4:7
Hanzlík
Macháček
17
04.05.22
středa
20:30
hala UJEP
Old School "UL"
FC NY Tiradores "B"
3:5
Lutka
Macháček
19
18.05.22
středa
19:00
UT Severka
Italové-Combix UL
FC Lokomotif "UL"
0:10
Lutka
Macháček
21
01.06.22
středa
20:30
hala UJEP
Old School "UL"
FC Kolbenschmidt cz
6:3
Hanzlík
Macháček
21
02.06.22
čtvrtek
20:00
UT Severka
Italové-Combix UL
FC Rapid UL "C"
1:12
Hanzlík
Macháček
2021/2022 Pohár B
2
13.12.21
pondělí
21:00
WHC KB
FSC Tygříci "UL"
FC NY Tiradores "B"
1:6
Košťál
Macháček
4
14.02.22
pondělí
21:00
WHC KB
Hop Trop
FC NY Tiradores "B"
3:12
Lutka
Macháček
2021/2022 Pohár C
2
10.12.21
pátek
18:30
WHC KB
FC NY Tiradores "C"
FC Rumíci
3:7
Lutka
Macháček
3
27.12.21
pondělí
18:30
Krupka
Morgan Commando TP "B"
FC NY Tiradores "C"
9:3
Hanzlík
Macháček
2020/2021 1.třída
4
25.09.20
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC Elite Teplice
4:8
Šmid
Macháček
2020/2021 Okresní přebor
4
23.09.20
středa
18:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC Sokol UL
5:7
Košťál
Macháček
6
07.10.20
středa
19:00
UT Severka
Oranjes Ústí n. L.
Italové-Combix UL
2:6
Košťál
Macháček
2019/2020 1.třída
5
04.10.19
pátek
20:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Old School "UL"
4:8
Lutka
Macháček
6
11.10.19
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
1.FC Kostelníci
7:5
Lutka
Macháček
10
05.11.19
úterý
19:00
UT SNP
FK Všebořice
Samba UL
2:5
Tuček
Macháček
10
05.12.19
čtvrtek
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Klimax Bar "B"
5:3
Lutka
Macháček
2019/2020 Krajský přebor UK
5
20.11.19
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
Svarog FC Teplice "B"
4:3
Lutka
Macháček
10
04.01.20
sobota
17:00
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
FC Betis Kadaň "B"
6:2
Lutka
Macháček
13
27.01.20
pondělí
21:00
Krupka
Morgan Commando TP
Svarog FC Teplice "B"
8:7
Hanzlík
Macháček
2019/2020 Okresní přebor
4
25.09.19
středa
20:00
Krupka
FC Sheriffs Teplice
FC Kolbenschmidt cz
6:6
Hanzlík
Macháček
10
06.11.19
středa
18:00
UT Severka
Italové-Combix UL
Sampdoria MRV
7:6
Lutka
Macháček
11
13.11.19
středa
20:30
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Sokol UL
3:11
Lutka
Macháček
2019/2020 Pohár A
3
16.12.19
pondělí
21:00
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
Patriots UL "B"
5:1
Košťál
Macháček
2019/2020 Pohár B
2
15.01.20
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
TJ Bouráci Ústí n.L.
2:3
Faigl st.
Macháček
2019/2020 Pohár D
4
03.01.20
pátek
20:15
hala UJEP
Sampdoria MRV
Hop Trop "UL"
5:0
Košťál
Macháček
2019/2020 Serie C
2
25.05.20
pondělí
19:00
UT Severka
Kozlos Ústí n.L.
FSC Tygříci "UL"
3:1
Šmid
Macháček
3
01.06.20
pondělí
20:00
UT Severka
FC Barcelona UL
FC Lokomotif "B"
6:5
Faigl st.
Macháček
2018/2019 1.třída
3
19.09.18
středa
21:00
WHC KB
Italové "UL"
FC NY Tiradores "B"
3:1
Nový
Macháček
3
19.11.18
pondělí
20:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
Klimax Bar "B"
4:5
Kamínek
Macháček
11
14.11.18
středa
21:00
WHC KB
Italové "UL"
Sampdoria MRV
4:4
Kamínek
Macháček
12
02.04.19
úterý
19:00
UT SNP
FK Všebořice
1.FC Kostelníci
6:5
Kalina
Macháček
14
19.04.19
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Samba UL
9:9
Faigl st.
Macháček
19
19.06.19
středa
20:00
SH Gympl
Italové "UL"
Hop Trop "UL"
8:2
Hanzlík
Macháček
2018/2019 Krajský přebor UK
9
10.12.18
pondělí
21:00
Krupka
Boca Juniors KR "A"
FC Atletico Chomutov "B"
9:4
Hanzlík
Macháček
13
23.01.19
středa
19:00
Setuza
FC Rapid UL "B"
FC Atletico Chomutov "B"
10:3
Šmid
Macháček
2018/2019 Okresní přebor
1
03.09.18
pondělí
20:00
Setuza
Oranjes Ústí n. L.
Bar Alex
12:6
Nový
Macháček
2
12.09.18
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FC Sokol UL
1:2
Tuček
Macháček
9
31.10.18
středa
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
USK Slávie UL
4:4
Lutka
Macháček
13
12.04.19
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
Oranjes Ústí n. L.
4:3
Tuček
Macháček
14
15.04.19
pondělí
20:00
WHC KB
FC Lokomotif "UL"
FC Kolbenschmidt cz
5:6
Kresta
Macháček
16
29.04.19
pondělí
20:00
WHC KB
Oranjes Ústí n. L.
FC Sokol UL
1:11
Faigl st.
Macháček
18
16.05.19
čtvrtek
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FC Libouchec
7:0
Sůra
Macháček
19
19.06.19
středa
18:30
hala UJEP
FC Rapid UL "C"
Flamengo Ústí n.L.
4:1
Hanzlík
Macháček
22
18.06.19
úterý
21:00
WHC KB
Klimax Bar "UL"
FC Rapid UL "C"
3:4
Řízek
Macháček
2018/2019 Pohár A
2
05.12.18
středa
21:00
Krupka
Boca Juniors KR "A"
TJ Proboštov "B"
10:9
Hanzlík
Macháček
2018/2019 Pohár B
4
18.12.18
úterý
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC United of UL
14:0
Hanzlík
Macháček
5
04.01.19
pátek
21:00
Krupka
FC United of UL
FT Forza "UL"
1:15
Lutka
Macháček
2018/2019 Pohár D
3
20.12.18
čtvrtek
18:30
Setuza
FK Jamajka
FC Rumíci
5:2
Lutka
Macháček
2017/2018 1.třída
7
18.10.17
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Samba UL
8:2
Šmid
Macháček
8
23.10.17
pondělí
18:00
UT Severka
Samba UL
FC NY Tiradores "B"
6:5
Košťál
Macháček
11
26.03.18
pondělí
20:00
Setuza
FC Rapid UL "D"
Samba UL
1:4
Lutka
Macháček
15
22.06.18
pátek
19:00
UT SNP
1.FC Kostelníci
FC Rapid UL "D"
8:5
Tuček
Macháček
19
25.05.18
pátek
20:00
WHC KB
FK Parta Střekov "UL"
FC Barcelona UL
4:2
Tuček
Macháček
20
01.06.18
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC NY Tiradores "B"
3:7
Lutka
Macháček
2017/2018 Krajský přebor UK
4
27.10.17
pátek
20:30
hala UJEP
FC NY Tiradores "UL"
Ludis Team Třebenice
3:5
Mollinger
Macháček
9
27.11.17
pondělí
20:00
hala Lovosice U Přívozu
FC Killers Lovosice
FC VITO Proboštov
3:3
Hanzlík
Macháček
10
06.12.17
středa
21:00
hala UJEP
FC Rapid UL "B"
Ludis Team Třebenice
8:6
Šmid
Macháček
10
14.03.18
středa
20:00
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC VITO Proboštov
2:6
Hanzlík
Macháček
11
22.12.17
pátek
18:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC Rapid UL "B"
7:5
Lutka
Macháček
18
19.02.18
pondělí
19:00
Setuza
Oranjes Ústí n. L.
FC NY Tiradores "UL"
7:3
Hanzlík
Macháček
20
05.03.18
pondělí
18:00
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
FC NY Tiradores "UL"
4:4
Tuček
Macháček
2017/2018 Okresní přebor
8
26.10.17
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Libouchec
14:6
Hanzlík
Macháček
10
08.11.17
středa
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
FC Libouchec
7:8
Heřman
Macháček
15
24.04.18
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FC Kolbenschmidt cz
3:3
Košťál
Macháček
16
01.05.18
úterý
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Gold Combix ÚL "C"
4:2
Hanzlík
Macháček
22
15.06.18
pátek
17:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
FC Lokomotif "UL"
7:7
Lutka
Macháček
2017/2018 Pohár D
2
10.01.18
středa
21:00
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "D"
8:7
Kamínek
Macháček
2016/2017 1.třída
6
14.10.16
pátek
17:00
kontumace
FC NY Tiradores "B"
FCSB Ústí n.L.
5:0
Tuček
Macháček
10
10.11.16
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
Dynamo "UL"
5:1
Mollinger
Macháček
10
25.11.16
pátek
17:00
UT Severka
Samba UL
Hop Trop "B"
4:6
Vaššík
Macháček
11
04.01.17
středa
20:00
WHC KB
FCSB Ústí n.L.
Italové "UL"
3:11
Mollinger
Macháček
16
10.04.17
pondělí
18:00
UT Severka
ULITEP
Hop Trop "B"
7:3
Nový
Macháček
18
16.06.17
pátek
18:00
UT Severka
Dynamo "UL"
Hop Trop "B"
3:3
Sýs
Macháček
21
15.05.17
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FK Parta Střekov "UL"
1:1
Sýs
Macháček
24
09.06.17
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Dynamo "UL"
8:4
Heřman
Macháček
2016/2017 Krajský přebor UK
1
10.10.16
pondělí
18:00
Krupka
TJ Bouráci Teplice
Italové-Combix UL
7:3
Kresta
Macháček
4
31.10.16
pondělí
19:00
Krupka
FC VITO Proboštov
ACZ Lovosice
3:3
Lutka
Macháček
5
28.12.16
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
SK Bosnia Online EU Teplice
5:1
Hanzlík
Macháček
10
16.12.16
pátek
19:15
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
Italové-Combix UL
9:8
Lutka
Macháček
11
21.12.16
středa
21:00
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
ACZ Lovosice
2:4
Kamínek
Macháček
12
13.01.17
pátek
19:15
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
FC VITO Proboštov
0:9
Tuček
Macháček
14
23.01.17
pondělí
19:00
Krupka
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
3:3
Košťál
Macháček
15
03.02.17
pátek
21:00
Krupka
SK Bosnia Online EU Teplice
Oranjes Ústí n. L.
4:15
Lutka
Macháček
19
01.03.17
středa
21:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
TJ Bouráci Teplice
9:6
Hanzlík
Macháček
2016/2017 Okresní přebor
1
07.09.16
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Morgan Commando TP
6:7
Hanzlík
Macháček
1
08.09.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Flamengo Ústí n.L.
3:2
Šmid
Macháček
2
14.09.16
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FC Kolbenschmidt cz
1:11
Nový
Macháček
14
28.03.17
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Lokomotif "UL"
6:4
Mollinger
Macháček
17
31.05.17
středa
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FSC SKP Viktoria
13:2
Nový
Macháček
20
24.05.17
středa
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FC Rapid UL "A"
5:4
Sýs
Macháček
21
16.05.17
úterý
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FC Lokomotif "UL"
4:8
Hanzlík
Macháček
24
07.06.17
středa
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
FK Pérovna UL
2:4
Sýs
Macháček
24
08.06.17
čtvrtek
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
Gold Combix ÚL "C"
8:7
Hanzlík
Macháček
25
13.06.17
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Hop Trop "UL"
7:1
Lutka
Macháček
26
19.06.17
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FK Pérovna UL
4:4
Košťál
Macháček
26
20.06.17
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "A"
Klimax Bar "UL"
11:2
Hanzlík
Macháček
2016/2017 Pohár A
4
06.12.16
úterý
19:30
SH Gympl
Old School "UL"
Gold Combix ÚL "B"
3:10
Mollinger
Macháček
2016/2017 Pohár B
4
08.01.17
neděle
20:00
Krupka
FC Atletico "UL"
FC NY Tiradores "UL"
4:9
Lutka
Macháček
6
04.02.17
sobota
17:00
Krupka
FC Atletico "UL"
Morgan Commando TP
7:6
Lutka
Macháček
2016/2017 Pohár C
6
05.01.17
čtvrtek
19:00
Krupka
Boca Juniors Kr."B"
Samba UL
3:9
Kamínek
Macháček
2015/2016 1.třída
1
31.08.15
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
Lesná Pes UL
3:2
Nový
Macháček
3
17.09.15
čtvrtek
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
KMK Tornádo "UL"
4:8
Heřman
Macháček
10
02.11.15
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Lesná Pes UL
4:7
Vágner
Macháček
11
13.11.15
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
KMK Tornádo "UL"
4:11
Tuček
Macháček
13
27.11.15
pátek
20:00
UT Severka
B.B. Tonaso UL
1.FC Kostelníci
4:5
Řízek
Macháček
19
03.05.16
úterý
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Dynamo "B"
4:2
Vaššík
Macháček
20
10.05.16
úterý
18:00
UT Severka
Samba UL
B.B. Tonaso UL
16:6
Hanzlík
Macháček
21
17.05.16
úterý
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Samba UL
9:2
Košťál
Macháček
24
07.06.16
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
Lesná Pes UL
6:3
Kamínek
Macháček
24
10.06.16
pátek
20:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Gold Combix ÚL "C"
9:12
Lutka
Macháček
2015/2016 Krajský přebor UK
1
18.09.15
pátek
21:30
Sluneta
FC Rapid UL "A"
FC Třebenice
8:1
Tuček
Macháček
4
05.10.15
pondělí
19:00
Krupka
FC VITO Proboštov
volný los
7:3
Kresta
Macháček
13
11.12.15
pátek
21:30
hala Lovosice U Přívozu
ACZ Lovosice
FC VITO Proboštov
5:8
Lutka
Macháček
14
14.12.15
pondělí
19:00
Krupka
Internazionale TP
Gardenline Ltm. "B"
13:3
Lutka
Macháček
15
06.01.16
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
FC Jupíci Libochovice
12:4
Košťál
Macháček
18
25.01.16
pondělí
20:00
Krupka
FC VITO Proboštov
CF Radobýl Litoměřice
6:3
Sýs
Macháček
18
26.01.16
úterý
20:00
Teplice
FC Balticflora Teplice
Gardenline Ltm. "B"
3:4
Lutka
Macháček
22
23.02.16
úterý
20:00
Teplice
FC Balticflora Teplice
FC NY Tiradores "UL"
2:6
Košťál
Macháček
23
01.03.16
úterý
20:00
WHC KB
FC Rapid UL "A"
Italové-Combix UL
5:1
Košťál
Macháček
26
23.03.16
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
Gold Combix ÚL "B"
7:4
Sýs
Macháček
2015/2016 Okresní přebor
4
21.09.15
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
USK Slávie UL
9:5
Sýs
Macháček
4
24.09.15
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FSC SKP Viktoria
3:2
Tuček
Macháček
12
16.11.15
pondělí
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "U-19"
FC Lokomotif "UL"
4:3
Rouče
Macháček
12
18.11.15
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Klimax Bar "UL"
7:11
Tuček
Macháček
14
31.03.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FK Pérovna UL
6:5
Sýs
Macháček
15
04.04.16
pondělí
18:00
UT Gympl
FSC SKP Viktoria
TJ Fanda
11:5
Hanzlík
Macháček
25
14.06.16
úterý
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Flamengo UL
1:4
Lutka
Macháček
26
20.06.16
pondělí
20:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "U-19"
Dynamo "UL"
1:3
Lutka
Macháček
2015/2016 Pohár A
3
15.12.15
úterý
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "C"
FC Chmelaři UL
4:3
Hanzlík
Macháček
2015/2016 Pohár D
6
12.01.16
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "A"
Kozlos Ústí n.L.
4:4
Kamínek
Macháček
2014/2015 1.třída
1
02.09.14
úterý
18:00
UT Severka
ULITEP
Kozlos Ústí n.L.
1:3
Rouče
Macháček
12
20.11.14
čtvrtek
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
Kozlos Ústí n.L.
1:6
Mikan
Macháček
14
24.03.15
úterý
17:00
UT Severka
PIERBURG Trmice
Lesná Pes UL
1:6
Nový
Macháček
24
03.06.15
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Kozlos Ústí n.L.
13:5
Gajarský
Macháček
26
kontumace
Klimax Bar "UL"
Kozlos Ústí n.L.
5:0
Košťál
Macháček
2014/2015 Krajský přebor UK
7
30.10.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
ACZ Lovosice
4:4
Sýs
Macháček
8
03.11.14
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
Tutti Pizza UL
6:7
Šmid
Macháček
10
19.11.14
středa
20:00
WHC KB
TJ Sebuzín
FC Třebenice
4:3
Mikan
Macháček
12
01.12.14
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
ACZ Lovosice
8:2
Nový
Macháček
14
15.12.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Italové-Combix UL
1:3
Mikan
Macháček
21
18.02.15
středa
20:00
WHC KB
TJ Sebuzín
Italové-Combix UL
2:4
Mollinger
Macháček
2014/2015 Okresní přebor
1
03.09.14
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
TJ Libouchec
4:2
Hanzlík
Macháček
11
12.11.14
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Flamengo UL
5:10
Nový
Macháček
23
13.05.15
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Lokomotif "UL"
5:6
Mollinger
Macháček
23
27.05.15
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
FC Kolbenschmidt cz
5:5
Gajarský
Macháček
2014/2015 Pohár B
1
08.12.14
pondělí
19:30
Setuza
Fírova Pivnice "UL"
Náplava Ústí n.L.
6:8
Kalina
Macháček
4
08.01.15
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
Náplava Ústí n.L.
5:5
Sýs
Macháček
2013/2014 1.třída
3
16.09.13
pondělí
17:30
UT SNP
FC Sokol UL
Flamengo Ústí n.L.
6:6
Sýs
Macháček
6
09.10.13
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
FC NY Tiradores "UL"
4:4
Lutka
Macháček
11
11.11.13
pondělí
17:30
UT SNP
FC Sokol UL
Gold Combix ÚL "C"
3:4
Mikan
Macháček
15
04.04.14
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
FC Lokomotif "UL"
FSC Tygříci "UL"
5:1
Lutka
Macháček
25
13.06.14
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
FC Lokomotif "UL"
Gold Combix ÚL "C"
6:2
Šmid
Macháček
2013/2014 Krajský přebor
2
23.09.13
pondělí
20:00
Setuza
Italové-Combix UL
Gardenline Ltm. "B"
5:2
Sýs
Macháček
3
02.10.13
středa
21:00
WHC KB
CF Radobýl Litoměřice
Italové-Combix UL
1:5
Mollinger
Macháček
11
27.11.13
středa
21:00
WHC KB
Gardenline Ltm. "B"
Black Panthers Libochovice
6:3
Mikan
Macháček
11
27.11.13
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
volný los
1:5
Mollinger
Macháček
12
05.12.13
čtvrtek
20:30
Setuza
Fírova Pivnice "UL"
Gardenline Ltm. "B"
4:5
Šmid
Macháček
2013/2014 Okresní přebor
4
29.10.13
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Kolbenschmidt cz
6:3
Lutka
Macháček
6
08.10.13
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Lesná Pes UL
3:6
Mikan
Macháček
8
21.10.13
pondělí
17:00
UT Chuderov
Sportbar
FK Pérovna UL
3:6
Lutka
Macháček
9
30.10.13
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Hop Trop "UL"
2:5
Nový
Macháček
11
12.11.13
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
TJ Libouchec
8:7
Mollinger
Macháček
12
19.11.13
úterý
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Flamengo UL
5:3
Sůra
Macháček
13
19.12.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Lesná Pes UL
Relax "B"
2:8
Nový
Macháček
2013/2014 Pohár C
2
12.12.13
čtvrtek
20:30
Setuza
Náplava Ústí n.L.
Hop Trop "UL"
3:8
Sýs
Macháček
2013/2014 Pohár D
4
10.01.14
pátek
20:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
SK Kronen-Labe
12:1
Nový
Macháček
2012/2013 1.třída
7
16.10.12
úterý
19:30
UT SNP
FC Sokol UL
Hop Trop - "B"
6:7
Hilbert
Macháček
13
19.12.12
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop - "B"
KMF Úder "B"
6:8
Řízek
Macháček
14
13.05.13
pondělí
20:00
UT Chuderov
FK Všebořice
Dynamo "B"
5:5
Sýs
Macháček
16
10.04.13
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop - "B"
Gold Combix ÚL "B"
3:4
Mikan
Macháček
17
15.04.13
pondělí
20:00
UT Severka
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
FC Sokol UL
3:3
Řízek
Macháček
19
29.04.13
pondělí
20:00
UT Severka
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
Kozlos Ústí n.L.
2:6
Nový
Macháček
20
06.05.13
pondělí
20:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
TJ Sebuzín
8:6
Nový
Macháček
21
18.06.13
úterý
18:00
SH Gympl
New York "UL"
Dynamo "B"
2:7
Hanzlík
Macháček
25
14.06.13
pátek
19:00
UT Chuderov
FK Všebořice
Relax "B"
5:16
Sýs
Macháček
2012/2013 Divize A - ženy
3
13.01.13
neděle
17:40
Krupka
FC Betis Kadaň "A"
FC Démoni Česká Lípa
6:4
Gajarský
Macháček
3
13.01.13
neděle
16:10
Krupka
FC Betis Kadaň "A"
AC Uragán Ústí n.L.
5:0
Gajarský
Macháček
2012/2013 Krajský přebor
3
03.12.12
pondělí
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
FC Rumíci
5:1
Kalina
Macháček
11
13.12.12
čtvrtek
21:00
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
Dynamo "UL"
6:2
Hilbert
Macháček
15
28.01.13
pondělí
18:00
hala UJEP
USK Slávie UL
CF Radobýl Litoměřice
4:4
Hanzlík
Macháček
19
21.02.13
čtvrtek
21:00
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
Hop Trop A
5:2
Mikan
Macháček
2012/2013 Okresní přebor
2
12.09.12
středa
18:00
SH Gympl
Lesná Pes UL
TJ Fanda
8:11
Sýs
Macháček
3
19.09.12
středa
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Lesná Pes UL
13:5
Košťál
Macháček
6
16.11.12
pátek
19:00
UT SNP
TJ Fanda
FC Kolbenschmidt cz
7:4
Řízek
Macháček
7
17.10.12
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
TJ Fanda
7:2
Novák
Macháček
8
24.10.12
středa
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Morgan Commando TP
4:5
Šmid
Macháček
11
12.11.12
pondělí
20:30
Setuza
Italové-Combix UL
KMK Tornádo "UL"
6:5
Řízek
Macháček
11
12.11.12
pondělí
19:00
UT SNP
KMF Úder "A"
TJ Fanda
2:12
Šmid
Macháček
20
22.05.13
středa
18:00
SH Gympl
Lesná Pes UL
Flamengo UL
12:3
Nový
Macháček
2012/2013 Pohár A
3
11.01.13
pátek
18:00
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
Tutti Pizza UL
2:5
Sýs
Macháček
2012/2013 Pohár B
1
07.12.12
pátek
20:30
Setuza
Italové-Combix UL
1.FC Velbloudi
12:4
Mikan
Macháček
4
18.01.13
pátek
20:00
WHC KB
FSC Tygříci "UL"
SOSOSO
5:1
Sýs
Macháček
5
22.01.13
úterý
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
Italové-Combix UL
3:5
Lutka
Macháček
2012/2013 Pohár C
3
08.01.13
úterý
17:00
SH Gympl
Oranjes Ústí n. L.
Fírova Pivnice "B"
1:7
Řízek
Macháček
2011/2012 1.třída
3
12.09.11
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Gold Combix ÚL "B"
2:8
Řízek
Macháček
3
16.09.11
pátek
17:30
UT SNP
New York
FC Lokomotif "UL"
3:3
Nový
Macháček
14
21.03.12
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
New York
14:5
Mošnička
Macháček
15
26.03.12
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Flamengo "B"
5:5
Lutka
Macháček
24
31.05.12
čtvrtek
20:00
UT SNP
New York
Střekov United
4:4
Sýs
Macháček
2011/2012 Krajský přebor
2
10.10.11
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Relax Ústí n.L.
4:7
Hanzlík
Macháček
4
26.10.11
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
CF Radobýl Litoměřice
Gold Combix ÚL "A"
6:4
Lasch
Macháček
5
02.11.11
středa
21:00
WHC KB
FC Rumíci
CF Radobýl Litoměřice
3:4
Lutka
Macháček
9
21.12.11
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
KMK Tornádo "UL"
8:3
Hanzlík
Macháček
11
12.12.11
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
CF Radobýl Litoměřice
1:9
Lutka
Macháček
12
09.01.12
pondělí
18:00
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Rumíci
7:2
Hanzlík
Macháček
16
06.02.12
pondělí
20:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Relax Ústí n.L.
5:7
Mošnička
Macháček
17
15.02.12
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
Hop Trop A
3:1
Mošnička
Macháček
21
12.03.12
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
KMK Tornádo "UL"
7:1
Nový
Macháček
2011/2012 Okresní přebor
1
29.08.11
pondělí
20:00
UT SNP
Fanda
Sportbar
4:1
Hanzlík
Macháček
1
30.08.11
úterý
20:00
UT SNP
KMF Úder "A"
FK Pérovna UL
3:2
Řízek
Macháček
4
19.09.11
pondělí
19:00
UT SNP
Fanda
Morgan Commando TP
4:3
Lutka
Macháček
4
21.09.11
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
KMF Úder "A"
10:2
Nový
Macháček
6
03.10.11
pondělí
19:00
UT SNP
Fanda
FC Kolbenschmidt cz
7:5
Mikan
Macháček
7
28.11.11
pondělí
18:30
SH Gympl
FSC SKP Viktoria
Sportbar
3:3
Hanzlík
Macháček
13
02.04.12
pondělí
19:00
UT SNP
Fanda
Flamengo UL
8:4
Lutka
Macháček
16
25.04.12
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
KMF Úder "A"
6:0
Řízek
Macháček
2011/2012 Pohár A
1
05.12.11
pondělí
18:30
SH Gympl
ZD Hospoddáři "UL"
Lesná Pes UL
3:11
Hanzlík
Macháček
2011/2012 Pohár B
4
12.01.12
čtvrtek
18:30
SH Gympl
Flamengo "B"
FSC Tygříci "UL"
5:2
Mikan
Macháček
5
20.01.12
pátek
19:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Flamengo "B"
0:3
Hanzlík
Macháček
2011/2012 Pohár D
2
16.12.11
pátek
18:30
SH Gympl
1.FC Velbloudi
SK Kronen-Labe
3:9
Lutka
Macháček
6
27.01.12
pátek
17:30
SH Gympl
1.FC Velbloudi
BB Tonaso Severka "B"
2:7
Lutka
Macháček
2010/2011 1.třída
14
23.03.11
středa
19:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Dynamo Kameňák
3:2
Lutka
Macháček
15
30.03.11
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
Lesná Pes UL
13:6
Lutka
Macháček
18
19.04.11
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FC Elpra
8:2
Sýs
Macháček
19
25.04.11
pondělí
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
Dynamo Kameňák
6:2
Mikan
Macháček
20
04.05.11
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
Střekov United
8:4
Lutka
Macháček
22
16.05.11
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
FC Elpra
7:5
Lutka
Macháček
22
19.05.11
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
TJ Fanda "B"
2:3
Sýs
Macháček
22
20.05.11
pátek
18:30
Setuza
Dynamo Kameňák
New York
1:2
Hanzlík
Macháček
23
25.05.11
středa
17:00
UT Severka
Flatus
Gold Combix ÚL "B"
5:7
Špora
Macháček
23
20.06.11
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Kozlos Ústí n.L.
Wayuptensky futsal team UL
5:5
Lutka
Macháček
24
02.06.11
čtvrtek
17:00
UT Severka
FC Elpra
New York
1:10
Mošnička
Macháček
2010/2011 Okresní přebor
15
31.03.11
čtvrtek
21:00
Setuza
Fanda
AS - Comp
5:13
Šmid
Macháček
15
01.04.11
pátek
18:30
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
KMK Tornádo "UL"
2:2
Lutka
Macháček
16
04.04.11
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Flamengo UL
7:2
Mikan
Macháček
17
15.04.11
pátek
20:00
UT Severka
Fanda
FSC SKP Viktoria
6:8
Řízek
Macháček
20
02.05.11
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Akord
12:3
Hanzlík
Macháček
22
16.05.11
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Odpadlíci
5:9
Lutka
Macháček
24
01.06.11
středa
19:00
UT Severka
Flamengo UL
Gold Combix ÚL "A"
6:6
Lutka
Macháček
26
13.06.11
pondělí
20:00
UT Severka
Fanda
TJ Libouchec
9:8
Lutka
Macháček
26
15.06.11
středa
19:00
UT Severka
Flamengo UL
Akord
5:0
Košťál
Macháček
celkem záznamů: 390
generováno za 0.07 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek