Dnes je neděle 25.08.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 15013

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2019/2020 1.třída
1.kolo
04.09.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "D" :
05.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FK Všebořice :
05.09.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULLesná Pes UL :
06.09.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" :
06.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL :
18.11.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Klimax Bar "B" :
2.kolo
Lesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" :
FC Rapid UL "D"SC Dragons UL :
FK VšebořiceKlimax Bar "B" :
12.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"KMK Tornádo "UL" :
12.09.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Svarog Teplice "C" :
13.09.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFT Forza "UL" :
3.kolo
16.09.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Lesná Pes UL :
18.09.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" :
19.09.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULSamba UL :
20.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Všebořice :
20.09.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" :
20.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "B" :
4.kolo
Lesná Pes ULKlimax Bar "B" :
FC Rapid UL "D"Svarog Teplice "C" :
FK VšebořiceFC NY Tiradores "B" :
26.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"SC Dragons UL :
27.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FT Forza "UL" :
27.09.19pátek19:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL" :
5.kolo
30.09.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Samba UL :
02.10.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FK Všebořice :
03.10.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKMK Tornádo "UL" :
04.10.19pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL :
04.10.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Rapid UL "D" :
04.10.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Old School "UL" :
6.kolo
FK VšebořiceLesná Pes UL :
FC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B" :
09.10.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SC Dragons UL :
10.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Svarog Teplice "C" :
11.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" :
11.10.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULKlimax Bar "B" :
7.kolo
Lesná Pes ULFC Rapid UL "D" :
14.10.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"KMK Tornádo "UL" :
17.10.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFK Všebořice :
18.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Samba UL :
18.10.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"Old School "UL" :
18.10.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FT Forza "UL" :
8.kolo
FK VšebořiceFC Rapid UL "D" :
23.10.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Svarog Teplice "C" :
24.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC NY Tiradores "B" :
24.10.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons UL1. FC Kostelníci "UL" :
25.10.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL :
25.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Klimax Bar "B" :
9.kolo
FC Rapid UL "D"Samba UL :
Lesná Pes ULOld School "UL" :
28.10.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"SC Dragons UL :
01.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" :
01.11.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice :
01.11.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"FT Forza "UL" :
10.kolo
FK VšebořiceSamba UL :
06.11.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC NY Tiradores "B" :
07.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC Rapid UL "D" :
07.11.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "B" :
08.11.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Svarog Teplice "C" :
08.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL :
11.kolo
FC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" :
Lesná Pes ULFT Forza "UL" :
11.11.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FK Všebořice :
15.11.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"1. FC Kostelníci "UL" :
15.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"SC Dragons UL :
15.11.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULOld School "UL" :
12.kolo
30.03.20pondělíLesná Pes ULSC Dragons UL :
30.03.20pondělíKlimax Bar "B"Svarog Teplice "C" :
30.03.20pondělíFK VšebořiceOld School "UL" :
30.03.20pondělíFC Rapid UL "D"FT Forza "UL" :
30.03.20pondělíSamba ULKMK Tornádo "UL" :
03.04.20pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"1. FC Kostelníci "UL" :
13.kolo
KMK Tornádo "UL"Old School "UL" :
SC Dragons ULFC Rapid UL "D" :
1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL :
Svarog Teplice "C"FC NY Tiradores "B" :
FT Forza "UL"Samba UL :
Klimax Bar "B"FK Všebořice :
14.kolo
FK VšebořiceKMK Tornádo "UL" :
Old School "UL"FT Forza "UL" :
Samba ULSC Dragons UL :
Lesná Pes ULSvarog Teplice "C" :
FC Rapid UL "D"1. FC Kostelníci "UL" :
17.04.20pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "B" :
15.kolo
SC Dragons ULOld School "UL" :
1. FC Kostelníci "UL"Samba UL :
Svarog Teplice "C"FC Rapid UL "D" :
FT Forza "UL"KMK Tornádo "UL" :
Klimax Bar "B"Lesná Pes UL :
24.04.20pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Všebořice :
16.kolo
Lesná Pes ULFC NY Tiradores "B" :
FK VšebořiceFT Forza "UL" :
KMK Tornádo "UL"SC Dragons UL :
Old School "UL"1. FC Kostelníci "UL" :
Samba ULSvarog Teplice "C" :
FC Rapid UL "D"Klimax Bar "B" :
17.kolo
SC Dragons ULFT Forza "UL" :
Lesná Pes ULFK Všebořice :
1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL" :
Svarog Teplice "C"Old School "UL" :
Klimax Bar "B"Samba UL :
07.05.20čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "D" :
18.kolo
FC Rapid UL "D"Lesná Pes UL :
FT Forza "UL"1. FC Kostelníci "UL" :
KMK Tornádo "UL"Svarog Teplice "C" :
Samba ULFC NY Tiradores "B" :
FK VšebořiceSC Dragons UL :
Old School "UL"Klimax Bar "B" :
19.kolo
1. FC Kostelníci "UL"SC Dragons UL :
FC Rapid UL "D"FK Všebořice :
Lesná Pes ULSamba UL :
Svarog Teplice "C"FT Forza "UL" :
Klimax Bar "B"KMK Tornádo "UL" :
22.05.20pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Old School "UL" :
20.kolo
SC Dragons ULSvarog Teplice "C" :
FT Forza "UL"Klimax Bar "B" :
Old School "UL"Lesná Pes UL :
KMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" :
Samba ULFC Rapid UL "D" :
FK Všebořice1. FC Kostelníci "UL" :
21.kolo
Svarog Teplice "C"1. FC Kostelníci "UL" :
FC Rapid UL "D"Old School "UL" :
Lesná Pes ULKMK Tornádo "UL" :
Samba ULFK Všebořice :
Klimax Bar "B"SC Dragons UL :
05.06.20pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FT Forza "UL" :
22.kolo
FK VšebořiceSvarog Teplice "C" :
SC Dragons ULFC NY Tiradores "B" :
1. FC Kostelníci "UL"Klimax Bar "B" :
FT Forza "UL"Lesná Pes UL :
KMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" :
Old School "UL"Samba UL :
2019/2020 2.třída
1.kolo
volný losBřezňáci UL :
02.09.19pondělíHop Trop "UL"SOSOSO :
02.09.19pondělíKozlos Ústí n.L.FC Atletico "UL" :
02.09.19pondělíPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" :
02.09.19pondělíFSC Tygříci "UL"Boca Juniors UL "B" :
05.09.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Sokol UL "B" :
2.kolo
volný losFSC Tygříci "UL" :
09.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice :
09.09.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFC Atletico "UL" :
10.09.19úterý19:00UT MojžířSOSOSOVikings Libouchec :
12.09.19čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Hop Trop "UL" :
13.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. :
3.kolo
Kozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" :
PIERBURG TrmiceSOSOSO :
FSC Tygříci "UL"Březňáci UL :
Hop Trop "UL"volný los :
16.09.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"KMK Tornádo "B" :
19.09.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecBoca Juniors UL "B" :
4.kolo
FSC Tygříci "UL"Hop Trop "UL" :
volný losVikings Libouchec :
23.09.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULKMK Tornádo "B" :
23.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"FC Atletico "UL" :
25.09.19středa19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L. :
26.09.19čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"PIERBURG Trmice :
5.kolo
Hop Trop "UL"Březňáci UL :
PIERBURG Trmicevolný los :
Kozlos Ústí n.L.Boca Juniors UL "B" :
30.09.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"SOSOSO :
03.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFSC Tygříci "UL" :
04.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" :
6.kolo
FSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice :
volný losKozlos Ústí n.L. :
Hop Trop "UL"Vikings Libouchec :
Boca Juniors UL "B"FC Atletico "UL" :
07.10.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFC Sokol UL "B" :
09.10.19středa19:00UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B" :
7.kolo
FC Atletico "UL"volný los :
PIERBURG TrmiceHop Trop "UL" :
Kozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" :
14.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"SOSOSO :
17.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecBřezňáci UL :
18.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Boca Juniors UL "B" :
8.kolo
FSC Tygříci "UL"FC Atletico "UL" :
Hop Trop "UL"Kozlos Ústí n.L. :
volný losKMK Tornádo "B" :
Boca Juniors UL "B"FC Sokol UL "B" :
21.10.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULSOSOSO :
24.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecPIERBURG Trmice :
9.kolo
PIERBURG TrmiceBřezňáci UL :
Kozlos Ústí n.L.Vikings Libouchec :
28.10.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Hop Trop "UL" :
28.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"volný los :
29.10.19úterý19:00UT MojžířSOSOSOBoca Juniors UL "B" :
01.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" :
10.kolo
volný losSOSOSO :
PIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. :
Hop Trop "UL"KMK Tornádo "B" :
FSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" :
04.11.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULBoca Juniors UL "B" :
07.11.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Atletico "UL" :
11.kolo
Kozlos Ústí n.L.Březňáci UL :
Boca Juniors UL "B"volný los :
11.11.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"Hop Trop "UL" :
11.11.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"PIERBURG Trmice :
12.11.19úterý19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" :
15.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Vikings Libouchec :
12.kolo
Březňáci ULvolný los :
30.03.20pondělíKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice :
30.03.20pondělíBoca Juniors UL "B"FSC Tygříci "UL" :
30.03.20pondělíSOSOSOHop Trop "UL" :
30.03.20pondělíFC Sokol UL "B"Vikings Libouchec :
30.03.20pondělíFC Atletico "UL"Kozlos Ústí n.L. :
13.kolo
Kozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" :
Vikings LibouchecSOSOSO :
FSC Tygříci "UL"volný los :
Hop Trop "UL"Boca Juniors UL "B" :
PIERBURG TrmiceFC Sokol UL "B" :
FC Atletico "UL"Březňáci UL :
14.kolo
KMK Tornádo "B"FC Atletico "UL" :
FC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. :
SOSOSOPIERBURG Trmice :
Boca Juniors UL "B"Vikings Libouchec :
Březňáci ULFSC Tygříci "UL" :
volný losHop Trop "UL" :
15.kolo
KMK Tornádo "B"Březňáci UL :
Kozlos Ústí n.L.SOSOSO :
PIERBURG TrmiceBoca Juniors UL "B" :
Hop Trop "UL"FSC Tygříci "UL" :
FC Atletico "UL"FC Sokol UL "B" :
Vikings Libouchecvolný los :
16.kolo
FC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" :
SOSOSOFC Atletico "UL" :
FSC Tygříci "UL"Vikings Libouchec :
Březňáci ULHop Trop "UL" :
Boca Juniors UL "B"Kozlos Ústí n.L. :
volný losPIERBURG Trmice :
17.kolo
FC Atletico "UL"Boca Juniors UL "B" :
KMK Tornádo "B"SOSOSO :
FC Sokol UL "B"Březňáci UL :
PIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" :
Vikings LibouchecHop Trop "UL" :
Kozlos Ústí n.L.volný los :
18.kolo
SOSOSOFC Sokol UL "B" :
Březňáci ULVikings Libouchec :
Boca Juniors UL "B"KMK Tornádo "B" :
FSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. :
Hop Trop "UL"PIERBURG Trmice :
volný losFC Atletico "UL" :
19.kolo
PIERBURG TrmiceVikings Libouchec :
Kozlos Ústí n.L.Hop Trop "UL" :
FC Atletico "UL"FSC Tygříci "UL" :
FC Sokol UL "B"Boca Juniors UL "B" :
SOSOSOBřezňáci UL :
KMK Tornádo "B"volný los :
20.kolo
Boca Juniors UL "B"SOSOSO :
volný losFC Sokol UL "B" :
FSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" :
Hop Trop "UL"FC Atletico "UL" :
Vikings LibouchecKozlos Ústí n.L. :
Březňáci ULPIERBURG Trmice :
21.kolo
Kozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice :
FC Atletico "UL"Vikings Libouchec :
KMK Tornádo "B"Hop Trop "UL" :
FC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL" :
Boca Juniors UL "B"Březňáci UL :
SOSOSOvolný los :
22.kolo
PIERBURG TrmiceFC Atletico "UL" :
FSC Tygříci "UL"SOSOSO :
volný losBoca Juniors UL "B" :
Březňáci ULKozlos Ústí n.L. :
Hop Trop "UL"FC Sokol UL "B" :
Vikings LibouchecKMK Tornádo "B" :
2019/2020 3.třída
1.kolo
02.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC United of UL :
02.09.19pondělíRio Ústí n. LabemFSC Tygříci "B" :
03.09.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFT Forza UL "B" :
04.09.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "B" :
05.09.19čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíOld School UL "B" :
06.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Chmelaři UL :
06.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULReal Aussig :
2.kolo
FSC Tygříci "B"FK Albion Ústí :
Real AussigOld School UL "B" :
09.09.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFK Jamajka :
10.09.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Incredibles :
11.09.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Rio Ústí n. Labem :
11.09.19středa18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets :
13.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFK Sambular UL "B" :
3.kolo
Rio Ústí n. LabemFC United of UL :
16.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Chmelaři UL :
17.09.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotiv "B" :
18.09.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Barcelona UL :
19.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" :
19.09.19čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFT Forza UL "B" :
20.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Real Aussig :
4.kolo
Real AussigFSC Tygříci "B" :
23.09.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFK Albion Ústí :
24.09.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Jamajka :
25.09.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Old School UL "B" :
25.09.19středa18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Rio Ústí n. Labem :
27.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULK Hornets :
27.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Incredibles :
5.kolo
FSC Tygříci "B"FT Forza UL "B" :
Rio Ústí n. LabemFC Chmelaři UL :
30.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Sambular UL "B" :
01.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Lokomotiv "B" :
01.10.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Barcelona UL :
02.10.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesReal Aussig :
03.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC United of UL :
6.kolo
FC United of ULFSC Tygříci "B" :
Real AussigFT Forza UL "B" :
08.10.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Albion Ústí :
09.10.19středa18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Old School UL "B" :
09.10.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets :
11.10.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULRio Ústí n. Labem :
11.10.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Jamajka :
7.kolo
Rio Ústí n. LabemFK Sambular UL "B" :
FSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" :
14.10.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsReal Aussig :
15.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Barcelona UL :
15.10.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Incredibles :
16.10.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC United of UL :
17.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Chmelaři UL :
8.kolo
Real AussigFC United of UL :
21.10.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Jamajka :
22.10.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" :
23.10.19středa18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FT Forza UL "B" :
23.10.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesRio Ústí n. Labem :
25.10.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Albion Ústí :
25.10.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULOld School UL "B" :
9.kolo
Rio Ústí n. LabemK Hornets :
FC United of ULFC Lokomotiv "B" :
FSC Tygříci "B"FC Barcelona UL :
29.10.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaReal Aussig :
29.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Incredibles :
30.10.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Chmelaři UL :
31.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular UL "B" :
10.kolo
Real AussigFC Lokomotiv "B" :
04.11.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Albion Ústí :
05.11.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaRio Ústí n. Labem :
05.11.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC United of UL :
06.11.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School UL "B" :
08.11.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FSC Tygříci "B" :
08.11.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza UL "B" :
11.kolo
FSC Tygříci "B"FC Incredibles :
Rio Ústí n. LabemReal Aussig :
FC United of ULFC Barcelona UL :
12.11.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFK Jamajka :
13.11.19středa18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Chmelaři UL :
13.11.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular UL "B" :
14.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"K Hornets :
12.kolo
Rio Ústí n. LabemFK Albion Ústí :
Real AussigFC Chmelaři UL :
18.11.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" :
19.11.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" :
20.11.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFT Forza UL "B" :
22.11.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Lokomotiv "B" :
22.11.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC United of UL :
13.kolo
FSC Tygříci "B"FK Jamajka :
FC United of ULFC Incredibles :
26.11.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Barcelona UL :
26.11.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíReal Aussig :
27.11.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"K Hornets :
27.11.19středa18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Sambular UL "B" :
28.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem :
14.kolo
16.03.20pondělíOld School UL "B"FK Albion Ústí :
16.03.20pondělíFSC Tygříci "B"Rio Ústí n. Labem :
16.03.20pondělíFT Forza UL "B"FK Jamajka :
16.03.20pondělíFC United of ULK Hornets :
16.03.20pondělíFC Lokomotiv "B"FC Incredibles :
16.03.20pondělíFC Chmelaři ULFK Sambular UL "B" :
16.03.20pondělíReal AussigFC Barcelona UL :
15.kolo
FK Sambular UL "B"FC Barcelona UL :
FC IncrediblesFC Chmelaři UL :
K HornetsFC Lokomotiv "B" :
FK JamajkaFC United of UL :
Rio Ústí n. LabemFT Forza UL "B" :
FK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" :
Old School UL "B"Real Aussig :
16.kolo
FC United of ULRio Ústí n. Labem :
FSC Tygříci "B"Old School UL "B" :
FC Lokomotiv "B"FK Jamajka :
FC Chmelaři ULK Hornets :
FC Barcelona ULFC Incredibles :
Real AussigFK Sambular UL "B" :
FT Forza UL "B"FK Albion Ústí :
17.kolo
FC IncrediblesFK Sambular UL "B" :
K HornetsFC Barcelona UL :
Rio Ústí n. LabemFC Lokomotiv "B" :
FK Albion ÚstíFC United of UL :
Old School UL "B"FT Forza UL "B" :
FSC Tygříci "B"Real Aussig :
FK JamajkaFC Chmelaři UL :
18.kolo
FT Forza UL "B"FSC Tygříci "B" :
FC United of ULOld School UL "B" :
FC Lokomotiv "B"FK Albion Ústí :
FC Chmelaři ULRio Ústí n. Labem :
FC Barcelona ULFK Jamajka :
FK Sambular UL "B"K Hornets :
Real AussigFC Incredibles :
19.kolo
K HornetsFC Incredibles :
FK JamajkaFK Sambular UL "B" :
Rio Ústí n. LabemFC Barcelona UL :
FK Albion ÚstíFC Chmelaři UL :
Old School UL "B"FC Lokomotiv "B" :
FSC Tygříci "B"FC United of UL :
FT Forza UL "B"Real Aussig :
20.kolo
FC United of ULFT Forza UL "B" :
FC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" :
FC Chmelaři ULOld School UL "B" :
FC Barcelona ULFK Albion Ústí :
FK Sambular UL "B"Rio Ústí n. Labem :
FC IncrediblesFK Jamajka :
Real AussigK Hornets :
21.kolo
Rio Ústí n. LabemFC Incredibles :
FK JamajkaK Hornets :
FK Albion ÚstíFK Sambular UL "B" :
Old School UL "B"FC Barcelona UL :
FSC Tygříci "B"FC Chmelaři UL :
FT Forza UL "B"FC Lokomotiv "B" :
FC United of ULReal Aussig :
22.kolo
FC Lokomotiv "B"FC United of UL :
FC Chmelaři ULFT Forza UL "B" :
FC Barcelona ULFSC Tygříci "B" :
FK Sambular UL "B"Old School UL "B" :
FC IncrediblesFK Albion Ústí :
K HornetsRio Ústí n. Labem :
Real AussigFK Jamajka :
23.kolo
FK Albion ÚstíK Hornets :
Rio Ústí n. LabemFK Jamajka :
Old School UL "B"FC Incredibles :
FSC Tygříci "B"FK Sambular UL "B" :
FT Forza UL "B"FC Barcelona UL :
FC United of ULFC Chmelaři UL :
FC Lokomotiv "B"Real Aussig :
24.kolo
FC Chmelaři ULFC Lokomotiv "B" :
FC Barcelona ULFC United of UL :
FK Sambular UL "B"FT Forza UL "B" :
FC IncrediblesFSC Tygříci "B" :
K HornetsOld School UL "B" :
FK JamajkaFK Albion Ústí :
Real AussigRio Ústí n. Labem :
25.kolo
FSC Tygříci "B"K Hornets :
FT Forza UL "B"FC Incredibles :
FK Albion ÚstíRio Ústí n. Labem :
FC Lokomotiv "B"FC Barcelona UL :
FC Chmelaři ULReal Aussig :
FC United of ULFK Sambular UL "B" :
Old School UL "B"FK Jamajka :
26.kolo
FC IncrediblesFC United of UL :
FK Sambular UL "B"FC Lokomotiv "B" :
FC Barcelona ULFC Chmelaři UL :
K HornetsFT Forza UL "B" :
FK JamajkaFSC Tygříci "B" :
Rio Ústí n. LabemOld School UL "B" :
Real AussigFK Albion Ústí :
2019/2020 4.třída
1.kolo
FK Rakeťácivolný los :
02.09.19pondělíPatriots UL1.FC Velbloudi :
02.09.19pondělí19:00UT SeverkaKámoši ULFC Rumíci :
02.09.19pondělíFC Gamers TepliceSK Sheriffs Krupka "B" :
05.09.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Auto Horejsek :
18.09.19středa17:30UT SNPVĚTRUŠEAres Klíše :
2.kolo
volný losSK Sheriffs Krupka "B" :
Ares KlíšeFC Gamers Teplice :
FK Auto HorejsekKámoši UL :
FK RakeťáciFC NY Tiradores "C" :
09.09.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciPatriots UL :
11.09.19středa17:30UT SNP1.FC VelbloudiVĚTRUŠE :
3.kolo
FC Gamers Teplice1.FC Velbloudi :
Patriots ULFK Auto Horejsek :
18.09.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Ares Klíše :
19.09.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"volný los :
20.09.19pátek19:00UT SeverkaKámoši ULFK Rakeťáci :
01.10.19úterý19:00LibouchecVĚTRUŠEFC Rumíci :
4.kolo
volný losAres Klíše :
FK Auto HorejsekVĚTRUŠE :
FK RakeťáciPatriots UL :
23.09.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciFC Gamers Teplice :
25.09.19středa17:30UT SNP1.FC VelbloudiSK Sheriffs Krupka "B" :
27.09.19pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kámoši UL :
5.kolo
Patriots ULFC NY Tiradores "C" :
Ares Klíše1.FC Velbloudi :
FC Gamers TepliceFK Auto Horejsek :
Kámoši ULvolný los :
02.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Rumíci :
22.10.19úterý19:00LibouchecVĚTRUŠEFK Rakeťáci :
6.kolo
volný los1.FC Velbloudi :
FK Auto HorejsekSK Sheriffs Krupka "B" :
FK RakeťáciFC Gamers Teplice :
07.10.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciAres Klíše :
11.10.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULPatriots UL :
22.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE :
7.kolo
Patriots ULvolný los :
FC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" :
Ares KlíšeFK Auto Horejsek :
16.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FK Rakeťáci :
18.10.19pátek18:30UT SNP1.FC VelbloudiFC Rumíci :
30.10.19středa17:30UT SNPVĚTRUŠEKámoši UL :
8.kolo
volný losFC Rumíci :
Patriots ULVĚTRUŠE :
FK RakeťáciAres Klíše :
FK Auto Horejsek1.FC Velbloudi :
21.10.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"SK Sheriffs Krupka "B" :
25.10.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Gamers Teplice :
9.kolo
1.FC VelbloudiFK Rakeťáci :
FC Gamers TeplicePatriots UL :
Ares KlíšeFC NY Tiradores "C" :
VĚTRUŠEvolný los :
28.10.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciFK Auto Horejsek :
31.10.19čtvrtek20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Kámoši UL :
10.kolo
volný losFK Auto Horejsek :
FK RakeťáciFC Rumíci :
Patriots ULSK Sheriffs Krupka "B" :
04.11.19pondělí19:00UT SeverkaKámoši ULAres Klíše :
04.11.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi :
12.11.19úterý19:00LibouchecVĚTRUŠEFC Gamers Teplice :
11.kolo
Ares KlíšePatriots UL :
1.FC VelbloudiKámoši UL :
FC Gamers Teplicevolný los :
FK Auto HorejsekFK Rakeťáci :
11.11.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciFC NY Tiradores "C" :
13.11.19středa21:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"VĚTRUŠE :
12.kolo
volný losFK Rakeťáci :
30.03.20pondělíAres KlíšeVĚTRUŠE :
30.03.20pondělíSK Sheriffs Krupka "B"FC Gamers Teplice :
30.03.20pondělíFK Auto HorejsekFC NY Tiradores "C" :
30.03.20pondělíFC RumíciKámoši UL :
30.03.20pondělí1.FC VelbloudiPatriots UL :
13.kolo
Patriots ULFC Rumíci :
VĚTRUŠE1.FC Velbloudi :
SK Sheriffs Krupka "B"volný los :
Kámoši ULFK Auto Horejsek :
FC Gamers TepliceAres Klíše :
10.04.20pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Rakeťáci :
14.kolo
FK Auto HorejsekPatriots UL :
volný losFC NY Tiradores "C" :
FK RakeťáciKámoši UL :
FC RumíciVĚTRUŠE :
1.FC VelbloudiFC Gamers Teplice :
Ares KlíšeSK Sheriffs Krupka "B" :
15.kolo
Kámoši ULFC NY Tiradores "C" :
Patriots ULFK Rakeťáci :
VĚTRUŠEFK Auto Horejsek :
FC Gamers TepliceFC Rumíci :
SK Sheriffs Krupka "B"1.FC Velbloudi :
Ares Klíševolný los :
16.kolo
1.FC VelbloudiAres Klíše :
FC RumíciSK Sheriffs Krupka "B" :
FK Auto HorejsekFC Gamers Teplice :
FK RakeťáciVĚTRUŠE :
volný losKámoši UL :
30.04.20čtvrtek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Patriots UL :
17.kolo
Patriots ULKámoši UL :
VĚTRUŠEFC NY Tiradores "C" :
FC Gamers TepliceFK Rakeťáci :
SK Sheriffs Krupka "B"FK Auto Horejsek :
Ares KlíšeFC Rumíci :
1.FC Velbloudivolný los :
18.kolo
FC Rumíci1.FC Velbloudi :
FK Auto HorejsekAres Klíše :
FK RakeťáciSK Sheriffs Krupka "B" :
Kámoši ULVĚTRUŠE :
volný losPatriots UL :
14.05.20čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Gamers Teplice :
19.kolo
VĚTRUŠEPatriots UL :
FC Gamers TepliceKámoši UL :
SK Sheriffs Krupka "B"FC NY Tiradores "C" :
Ares KlíšeFK Rakeťáci :
1.FC VelbloudiFK Auto Horejsek :
FC Rumícivolný los :
20.kolo
volný losVĚTRUŠE :
Patriots ULFC Gamers Teplice :
Kámoši ULSK Sheriffs Krupka "B" :
FK Rakeťáci1.FC Velbloudi :
FK Auto HorejsekFC Rumíci :
28.05.20čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Ares Klíše :
21.kolo
FC Gamers TepliceVĚTRUŠE :
Ares KlíšeKámoši UL :
1.FC VelbloudiFC NY Tiradores "C" :
FC RumíciFK Rakeťáci :
FK Auto Horejsekvolný los :
SK Sheriffs Krupka "B"Patriots UL :
22.kolo
FK RakeťáciFK Auto Horejsek :
volný losFC Gamers Teplice :
VĚTRUŠESK Sheriffs Krupka "B" :
Patriots ULAres Klíše :
Kámoši UL1.FC Velbloudi :
11.06.20čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Rumíci :
2019/2020 Okresní přebor
1.kolo
02.09.19pondělíFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec :
02.09.19pondělíFC Rapid UL "C"USK Slávie UL :
02.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"SK Sheriffs Krupka "A" :
05.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOranjes Ústí n. L. :
06.09.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Sampdoria MRV UL :
06.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"Italové UL :
2.kolo
09.09.19pondělí19:00UT SeverkaItalové ULOranjes Ústí n. L. :
11.09.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz :
11.09.19středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" :
11.09.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Rapid UL "C" :
13.09.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Sokol UL "A" :
13.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "UL" :
3.kolo
FC Rapid UL "C"Sampdoria MRV UL :
Oranjes Ústí n. L.FC Libouchec :
FC Lokomotiv "UL"SK Sheriffs Krupka "A" :
16.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" :
19.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL :
20.09.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Italové UL :
4.kolo
23.09.19pondělí19:00UT SeverkaItalové ULFC Libouchec :
25.09.19středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. :
25.09.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Kolbenschmidt cz :
27.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" :
27.09.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Lokomotiv "UL" :
27.09.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Sokol UL "A" :
5.kolo
FC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "UL" :
Oranjes Ústí n. L.SK Sheriffs Krupka "A" :
FC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" :
30.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Italové UL :
02.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL :
03.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSampdoria MRV UL :
6.kolo
07.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" :
09.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Libouchec :
09.10.19středa18:00UT SeverkaItalové ULUSK Slávie UL :
11.10.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULOranjes Ústí n. L. :
11.10.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz :
11.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotiv "UL" :
7.kolo
FC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" :
Oranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" :
FC Rapid UL "C"Italové UL :
16.10.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULSK Sheriffs Krupka "A" :
16.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecSampdoria MRV UL :
17.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "UL" :
8.kolo
FC Rapid UL "C"FC Lokomotiv "UL" :
21.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz :
23.10.19středa18:00UT SeverkaItalové ULSK Sheriffs Krupka "A" :
25.10.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULUSK Slávie UL :
25.10.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec :
25.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. :
9.kolo
Oranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" :
FC Lokomotiv "UL"Italové UL :
28.10.19pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" :
30.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Sampdoria MRV UL :
30.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC NY Tiradores "UL" :
30.10.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" :
10.kolo
FC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz :
FC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. :
04.11.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Libouchec :
06.11.19středa18:00UT SeverkaItalové ULSampdoria MRV UL :
08.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"USK Slávie UL :
08.11.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"SK Sheriffs Krupka "A" :
11.kolo
Oranjes Ústí n. L.FC Lokomotiv "UL" :
13.11.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" :
13.11.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "C" :
13.11.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC NY Tiradores "UL" :
14.11.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czItalové UL :
15.11.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "UL" :
12.kolo
SK Sheriffs Krupka "A"FC Sokol UL "A" :
30.03.20pondělíItalové ULKlimax Bar "UL" :
30.03.20pondělíSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "UL" :
30.03.20pondělíUSK Slávie ULFC Rapid UL "C" :
30.03.20pondělíFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" :
30.03.20pondělíOranjes Ústí n. L.FC Kolbenschmidt cz :
13.kolo
FC Rapid UL "C"SK Sheriffs Krupka "A" :
FC Sokol UL "A"Sampdoria MRV UL :
FC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL :
FC Kolbenschmidt czFC Libouchec :
Oranjes Ústí n. L.Italové UL :
10.04.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Klimax Bar "UL" :
14.kolo
FC LibouchecOranjes Ústí n. L. :
USK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz :
Sampdoria MRV ULFC Rapid UL "C" :
Klimax Bar "UL"FC Sokol UL "A" :
SK Sheriffs Krupka "A"FC Lokomotiv "UL" :
Italové ULFC NY Tiradores "UL" :
15.kolo
FC Kolbenschmidt czSK Sheriffs Krupka "A" :
FC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "UL" :
FC Rapid UL "C"Klimax Bar "UL" :
FC Lokomotiv "UL"Sampdoria MRV UL :
Oranjes Ústí n. L.USK Slávie UL :
FC LibouchecItalové UL :
16.kolo
USK Slávie ULFC Libouchec :
Sampdoria MRV ULFC Kolbenschmidt cz :
Klimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" :
SK Sheriffs Krupka "A"Oranjes Ústí n. L. :
Italové ULFC Sokol UL "A" :
01.05.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "C" :
17.kolo
FC LibouchecSK Sheriffs Krupka "A" :
FC Lokomotiv "UL"FC NY Tiradores "UL" :
FC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" :
Oranjes Ústí n. L.Sampdoria MRV UL :
FC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" :
USK Slávie ULItalové UL :
18.kolo
Italové ULFC Rapid UL "C" :
FC Sokol UL "A"FC Lokomotiv "UL" :
SK Sheriffs Krupka "A"USK Slávie UL :
Sampdoria MRV ULFC Libouchec :
Klimax Bar "UL"Oranjes Ústí n. L. :
15.05.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Kolbenschmidt cz :
19.kolo
FC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "C" :
SK Sheriffs Krupka "A"Italové UL :
FC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" :
Oranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "UL" :
FC LibouchecKlimax Bar "UL" :
USK Slávie ULSampdoria MRV UL :
20.kolo
Klimax Bar "UL"USK Slávie UL :
Sampdoria MRV ULSK Sheriffs Krupka "A" :
FC Sokol UL "A"Oranjes Ústí n. L. :
FC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz :
Italové ULFC Lokomotiv "UL" :
29.05.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Libouchec :
21.kolo
SK Sheriffs Krupka "A"Klimax Bar "UL" :
FC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL" :
Oranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "C" :
FC LibouchecFC Sokol UL "A" :
USK Slávie ULFC NY Tiradores "UL" :
Sampdoria MRV ULItalové UL :
22.kolo
Klimax Bar "UL"Sampdoria MRV UL :
FC Sokol UL "A"USK Slávie UL :
FC Rapid UL "C"FC Libouchec :
FC Lokomotiv "UL"Oranjes Ústí n. L. :
Italové ULFC Kolbenschmidt cz :
12.06.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"SK Sheriffs Krupka "A" :
2018/2019 1.třída
1.kolo
05.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "UL" 3:10Macháček
Kalina
07.09.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "B" 7:6Hanzlík
Rouče
07.09.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice 9:3Lutka
Hanzlík
07.09.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULKlimax Bar "B" 4:10Košťál
Kalina
26.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Italové "UL" 9:6Nový
Tuček
12.12.18středa20:00WHC KBFC Rapid UL "D"Lesná Pes UL 4:5Nový
Košťál
2.kolo
kontumaceLesná Pes ULSamba UL 0:5
12.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 0:2Faigl
Mollinger
14.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" 5:1Rouče
Lutka
14.09.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Hop Trop "UL"10:1Lutka
Rouče
14.09.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceItalové "UL" 1:8Hanzlík
Sůra
14.09.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Svarog Teplice "C" 4:3Macháček
Hanzlík
3.kolo
19.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Všebořice 4:5Hanzlík
Řízek
19.09.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 3:1Nový
Macháček
21.09.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 4:8Mollinger
Lutka
21.09.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULLesná Pes UL 9:2Macháček
Faigl
10.10.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"1. FC Kostelníci "UL" 1:3Gajarský
Mollinger
19.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Klimax Bar "B" 4:5Kamínek
Macháček
4.kolo
26.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Italové "UL" 3:6Košťál
Řízek
28.09.18pátek17:45UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Sampdoria MRV UL 4:11Lutka
Nový
28.09.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceFC NY Tiradores "B" 1:1Tuček
Řízek
20.03.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Rapid UL "D" 4:5Košťál
Řízek
29.03.19pátek19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Samba UL16:5Macháček
Faigl
15.04.19pondělí17:00KrupkaLesná Pes ULSvarog Teplice "C" 1:14Kamínek
Hanzlík
5.kolo
01.10.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"KMK Tornádo "UL" 9:8Hanzlík
Kamínek
01.10.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "D"FK Všebořice 1:1Košťál
Barták
03.10.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Lesná Pes UL11:4Košťál
Rouče
05.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULHop Trop "UL" 7:8Lutka
Faigl
05.10.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV UL1. FC Kostelníci "UL" 4:5Tuček
Gajarský
05.10.18pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "B" 3:3Macháček
Mollinger
6.kolo
08.10.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 7:4Hanzlík
Nový
10.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Sampdoria MRV UL 4:2Kamínek
Řízek
12.10.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceKlimax Bar "B" 5:5Nový
Lutka
12.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Italové "UL" 2:4Gajarský
Hanzlík
12.10.18pátek19:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"Svarog Teplice "C" 8:6Hanzlík
Gajarský
17.10.18středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"Samba UL 4:6Gajarský
Barták
7.kolo
15.10.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"Hop Trop "UL" 5:4Tuček
Kamínek
17.10.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Lesná Pes UL 9:12Košťál
Rouče
19.10.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Rapid UL "D" 5:0Řízek
Kalina
19.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULFK Všebořice 4:5Gajarský
Faigl
21.11.18středa19:00SetuzaItalové "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:4Košťál
Řízek
21.11.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 6:4Mollinger
Rouče
8.kolo
24.10.18středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"Svarog Teplice "C" 8:5Faigl
Rouče
26.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULSampdoria MRV UL 4:3Faigl
Košťál
26.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Klimax Bar "B" 4:7Košťál
Faigl
22.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"1. FC Kostelníci "UL" 4:5Nový
Kalina
27.03.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Italové "UL" 5:12Košťál
Kalina
11.04.19čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceLesná Pes UL 4:6Mollinger
Rouče
9.kolo
29.10.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 6:8Gajarský
Kalina
29.10.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"Samba UL 9:5Faigl
Tuček
31.10.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"1. FC Kostelníci "UL"13:5Kamínek
Rouče
31.10.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC Rapid UL "D" 4:1Gajarský
Mollinger
02.11.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFK Všebořice 5:0Faigl
Řízek
29.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Hop Trop "UL" 3:0Lutka
Řízek
10.kolo
07.11.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Klimax Bar "B" 6:2Macháček
Kalina
07.11.18středa19:15SetuzaFC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B"10:3Kamínek
Rouče
09.11.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL 7:12Hanzlík
Rouče
09.11.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceKMK Tornádo "UL" 4:6Faigl
laik
09.11.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULItalové "UL" 2:6Sůra
Rouče
09.11.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSvarog Teplice "C" 5:0Lutka
Faigl
11.kolo
12.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FK Všebořice 8:4Kamínek
Řízek
12.11.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULHop Trop "UL" 8:3Macháček
Kalina
14.11.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Rapid UL "D" 8:6Hanzlík
Faigl
14.11.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Sampdoria MRV UL 4:4Kamínek
Macháček
16.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:7Hanzlík
Kalina
16.11.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Samba UL11:4Tuček
Rouče
12.kolo
02.04.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULFC Rapid UL "D" 3:1Macháček
Kalina
02.04.19úterý19:00UT SNPFK Všebořice1. FC Kostelníci "UL" 6:5Kalina
Macháček
05.04.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"Samba UL11:4Hanzlík
Kamínek
05.04.19pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV UL 1:7Lutka
Nový
05.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL" 4:7Macháček
Rouče
10.06.19pondělí17:30UT SNPItalové "UL"Svarog Teplice "C" 2:9Tuček
Kalina
13.kolo
kontumaceFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" 5:0
08.04.19pondělí20:30KrupkaSvarog Teplice "C"FC NY Tiradores "B" 7:2Faigl
Nový
10.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"1. FC Kostelníci "UL" 1:7Šmid
Faigl
12.04.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 8:3Macháček
Rouče
12.04.19pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"FK Všebořice11:3Faigl
Nový
12.04.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL 8:3Nový
Faigl
14.kolo
15.04.19pondělí20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" 3:1Faigl
Lutka
16.04.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceHop Trop "UL" 6:4Kresta
Faigl
16.04.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULSampdoria MRV UL 2:8Hanzlík
laik
19.04.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"Svarog Teplice "C" 4:4Macháček
Faigl
19.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 9:9Faigl
Macháček
05.06.19středa17:30UT SNPFC NY Tiradores "B"Italové "UL" 3:4Hanzlík
Lutka
15.kolo
23.04.19úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Hop Trop "UL" 5:5Faigl
Nový
26.04.19pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Všebořice 2:4Macháček
Gajarský
26.04.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "UL" 8:5Nový
Tuček
26.04.19pátek19:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL"11:7Faigl
Rouče
29.04.19pondělí21:00KrupkaSvarog Teplice "C"Lesná Pes UL 1:1Hanzlík
Gajarský
12.06.19středa17:30UT SNPItalové "UL"Klimax Bar "B"12:4Kamínek
16.kolo
30.04.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC Rapid UL "D" 3:4Lutka
Košťál
02.05.19čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "UL"Samba UL 6:5Mollinger
Nový
03.05.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Sampdoria MRV UL 3:6Sůra
Rouče
03.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Svarog Teplice "C" 5:5Kamínek
Rouče
03.05.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "B" 4:2Hanzlík
Sůra
29.05.19středa19:00UT SeverkaLesná Pes ULItalové "UL" 8:10Lutka
laik
17.kolo
kontumaceKlimax Bar "B"FK Všebořice 5:0Faigl
Tuček
06.05.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"1. FC Kostelníci "UL" 8:8Hanzlík
laik
08.05.19středa17:00UT SeverkaItalové "UL"KMK Tornádo "UL"12:10Mollinger
Kalina
10.05.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULHop Trop "UL"12:0Tuček
Faigl
10.05.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "D" 3:4Macháček
Rouče
21.06.19pátek18:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 3:3Hanzlík
Kamínek
18.kolo
14.05.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSamba UL 5:8Košťál
Kresta
14.05.19úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Sampdoria MRV UL 1:1Mollinger
Rouče
14.05.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULKlimax Bar "B" 4:7Kresta
Košťál
15.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Svarog Teplice "C" 4:11Kamínek
16.05.19čtvrtek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Italové "UL"12:5Košťál
Nauš
17.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 9:6Faigl
Kalina
19.kolo
20.05.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FC Rapid UL "D" 2:2Hanzlík
laik
21.05.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULFK Všebořice 2:6Faigl
Košťál
24.05.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSamba UL15:2Faigl
Sůra
24.05.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "UL" 6:8Sůra
Faigl
19.06.19středa20:00SH GymplItalové "UL"Hop Trop "UL" 8:2Hanzlík
Macháček
20.06.19čtvrtek18:45UT Stad.ml1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" 1:3Macháček
Kamínek
20.kolo
28.05.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSampdoria MRV UL 2:4Sůra
Kalina
29.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC NY Tiradores "B" 4:3Košťál
laik
30.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Italové "UL" 5:6Lutka
laik
31.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL12:9Tuček
Faigl
31.05.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULSvarog Teplice "C" 2:7Faigl
Kamínek
31.05.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Klimax Bar "B" 4:3Kamínek
21.kolo
03.06.19pondělí20:00kontumaceSvarog Teplice "C"Sampdoria MRV UL 0:5Hanzlík
laik
04.06.19úterý17:30UT SNPLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL"11:8Hanzlík
Rouče
05.06.19středa19:00UT SeverkaItalové "UL"Samba UL10:13Faigl
Rouče
07.06.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"Hop Trop "UL" 3:2Košťál
Mollinger
07.06.19pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "D" 5:3Mollinger
Košťál
07.06.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Všebořice 9:3Řízek
Faigl
22.kolo
10.06.19pondělí19:00UT SNPFK VšebořiceSvarog Teplice "C" 5:10Tuček
Kalina
12.06.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Lesná Pes UL 3:4Lutka
Rouče
13.06.19čtvrtek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL" 4:2Macháček
Rouče
13.06.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Klimax Bar "B" 5:4Mollinger
Sůra
14.06.19pátek18:30kontumaceSampdoria MRV ULItalové "UL" 5:0Kalina
Hanzlík
14.06.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 5:3Macháček
laik
2018/2019 2.třída
1.kolo
03.09.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Old School "UL" 1:17Hanzlík
03.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"SOSOSO 3:2Heřman
06.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 4:2Mollinger
07.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 7:7Lutka
07.09.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFT Forza "UL" 0:3Košťál
07.09.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULVikings Libouchec 2:10Heřman
2.kolo
10.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FC Atletico "UL" 4:4Faigl
12.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L.11:6Hanzlík
12.09.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"KMK Tornádo "B"11:2Macháček
13.09.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOld School "UL" 3:4Macháček
14.09.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" 4:2Macháček
22.03.19pátek19:00SetuzaSOSOSOPIERBURG Trmice 2:11Faigl
3.kolo
17.09.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FT Forza "UL" 3:12Faigl
17.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Barcelona UL 7:6Lutka
18.09.18úterý18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "B" 1:4Řízek
19.09.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Hop Trop "B"16:0Nový
20.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Vikings Libouchec 5:10Mollinger
21.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 3:3Lutka
4.kolo
24.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" 6:6Lutka
26.09.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" 2:4Macháček
26.09.18středa19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L.10:5Tuček
23.10.18úterý19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Atletico "UL" 4:3Faigl
15.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecHop Trop "B"13:7Tuček
23.11.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULPIERBURG Trmice 4:4Hanzlík
5.kolo
01.10.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 4:3Kalina
03.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FT Forza "UL" 6:18Mollinger
05.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 4:3Faigl
05.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Barcelona UL 7:2Lutka
22.11.18čtvrtek20:00LibouchecFC Atletico "UL"Vikings Libouchec 4:8Řízek
20.02.19středa21:00WHC KBOld School "UL"SOSOSO 6:4Nový
6.kolo
08.10.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOHop Trop "B" 8:2Macháček
08.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"PIERBURG Trmice 2:8Gajarský
08.10.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" 8:11Gajarský
08.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"Old School "UL" 4:11Lutka
12.10.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. 1:2Košťál
01.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" 5:4Lutka
7.kolo
15.10.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 5:2Faigl
17.10.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Barcelona UL12:3Mollinger
17.10.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SOSOSO 6:2Faigl
19.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceVikings Libouchec 7:3Gajarský
19.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Atletico "UL"10:6Faigl
19.11.18pondělí18:30SetuzaHop Trop "B"FC Sokol UL "B"12:3Sůra
8.kolo
22.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FT Forza "UL" 1:3Sůra
22.10.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Old School "UL" 2:5Tuček
22.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Kozlos Ústí n.L. 3:4Tuček
25.10.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecSOSOSO 8:5Hanzlík
26.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 3:2Košťál
26.10.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop "B" 4:5Macháček
9.kolo
29.10.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFC Sokol UL "B" 0:6Šmid
31.10.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Barcelona UL16:1Gajarský
31.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FSC Tygříci "UL" 9:4Kamínek
31.10.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Atletico "UL"10:5Hanzlík
01.11.18čtvrtek19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 0:7Sůra
02.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Vikings Libouchec 9:12Lutka
10.kolo
05.11.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Hop Trop "B" 4:7Košťál
05.11.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza "UL" 0:16Košťál
08.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Sokol UL "B" 6:2Mollinger
09.11.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULSOSOSO 6:5Hanzlík
09.11.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceOld School "UL" 3:6Sůra
09.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 3:7Hanzlík
11.kolo
12.11.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Vikings Libouchec 7:11Kalina
12.11.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 6:3Tuček
12.11.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 7:5Macháček
14.11.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 4:3Řízek
14.11.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Atletico "UL" 3:4Kamínek
14.11.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"KMK Tornádo "B"11:4Mollinger
12.kolo
01.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFC Atletico "UL" 9:12Lutka
01.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL" 7:5Nový
03.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 7:9Košťál
03.04.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"PIERBURG Trmice 8:1Faigl
04.04.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Barcelona UL15:4Lutka
04.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Kozlos Ústí n.L.12:5Barták
13.kolo
08.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Sokol UL "B" 2:2Mollinger
08.04.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop "B" 3:3Macháček
10.04.19středa20:00WHC KBKMK Tornádo "B"FT Forza "UL" 6:6Macháček
10.04.19středa19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO 3:2Lutka
11.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Vikings Libouchec10:2Košťál
15.04.19pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Barcelona UL 6:1Faigl
14.kolo
15.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B" 3:7Nový
15.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 4:7Lutka
16.04.19úterý20:30UT SNPFT Forza "UL"Kozlos Ústí n.L. 9:2Faigl
17.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"Old School "UL" 1:7Faigl
18.04.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFSC Tygříci "UL" 4:7Hanzlík
18.04.19čtvrtek19:00LibouchecFC Barcelona ULFC Atletico "UL" 7:3Hanzlík
15.kolo
22.04.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.SOSOSO 5:5Tuček
24.04.19středa19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Barcelona UL11:0Nový
24.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"Vikings Libouchec 1:9Macháček
25.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FT Forza "UL" 6:3Lutka
26.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 4:8Faigl
07.06.19pátek20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FSC Tygříci "UL" 5:4Faigl
16.kolo
29.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Nový
29.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOOld School "UL" 2:7Macháček
29.04.19pondělí20:30SetuzaVikings LibouchecFC Atletico "UL" 7:8Nový
01.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Hop Trop "B" 7:4Faigl
01.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 3:12Macháček
03.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKMK Tornádo "B"12:18Nový
17.kolo
06.05.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 3:3Nový
07.05.19úterý19:30SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 4:6Řízek
08.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Vikings Libouchec 4:5Řízek
09.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC Sokol UL "B"17:4Faigl
10.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 4:6Macháček
17.06.19pondělí19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Atletico "UL" 8:0Lutka
18.kolo
13.05.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"KMK Tornádo "B" 3:7Macháček
13.05.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFT Forza "UL" 3:8Nový
13.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"Hop Trop "B" 3:8Kalina
15.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:4Košťál
16.05.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecPIERBURG Trmice10:7Mollinger
17.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULOld School "UL" 3:11Macháček
19.kolo
20.05.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Atletico "UL" 8:2Kalina
22.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Sokol UL "B" 6:1Kresta
22.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Barcelona UL 2:3Hanzlík
24.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice11:6Macháček
10.06.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOVikings Libouchec 6:7Kamínek
11.06.19úterý20:00UT SeverkaOld School "UL"FSC Tygříci "UL"10:2Macháček
20.kolo
27.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"SOSOSO 6:6Kamínek
27.05.19pondělí20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Old School "UL" 4:14Kalina
29.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" 7:1Lutka
30.05.19čtvrtek21:00LibouchecVikings LibouchecKMK Tornádo "B" 6:0Hanzlík
31.05.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 1:1Faigl
31.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza "UL" 3:12Tuček
21.kolo
03.06.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"Vikings Libouchec10:8Kresta
03.06.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFC Barcelona UL 4:4Řízek
03.06.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 0:7Faigl
05.06.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Atletico "UL"10:5Lutka
05.06.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FSC Tygříci "UL"11:1Mollinger
06.06.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"PIERBURG Trmice 7:6Lutka
22.kolo
10.06.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FT Forza "UL" 2:16Lutka
12.06.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SOSOSO 6:3Řízek
13.06.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecKozlos Ústí n.L.14:10Kamínek
14.06.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceHop Trop "B" 5:4Macháček
14.06.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Old School "UL" 1:7Macháček
14.06.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" 1:8Kamínek
2018/2019 3.třída
1.kolo
03.09.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Jamajka 7:12Heřman
04.09.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFSC Tygříci "B" 3:3Řízek
04.09.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíFK Sambular "UL" 7:10Řízek
06.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesBřezňáci UL 4:16Sůra
06.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Rio Ústí n. Labem13:8Mollinger
07.11.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Old School UL "B" 8:4Mollinger
2.kolo
10.09.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 5:7Lutka
10.09.18pondělí19:00TepliceSK Sheriffs Krupka "A"FK Sambular "UL" 3:3Hanzlík
11.09.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Incredibles 9:9Rouče
12.09.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Lokomotiv "B"11:4Heřman
13.09.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemK Hornets 7:15Hanzlík
11.01.19pátek21:00KrupkaBřezňáci ULBoca Juniors UL "B" 3:14Lutka
3.kolo
17.09.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOld School UL "B" 7:3Lutka
18.09.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciBřezňáci UL 4:15Sůra
19.09.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FSC Tygříci "B" 5:3Macháček
20.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesRio Ústí n. Labem12:7Nový
21.09.18pátek17:30TepliceBoca Juniors UL "B"FK Jamajka11:5Hanzlík
21.09.18pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"SK Sheriffs Krupka "A" 5:4Mollinger
4.kolo
25.09.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Rakeťáci19:3Košťál
26.09.18středa20:15UT SNPBřezňáci ULFK Albion Ústí14:3Košťál
27.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets14:11Hanzlík
27.09.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemBoca Juniors UL "B" 2:14Nový
11.10.18čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Incredibles11:6Hanzlík
05.12.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FSC Tygříci "B" 8:1Macháček
5.kolo
02.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciRio Ústí n. Labem 1:12Nový
02.10.18úterý18:00UT SeverkaK HornetsSK Sheriffs Krupka "A" 3:7Řízek
02.10.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíFK Jamajka 3:12Nový
03.10.18středa20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Old School UL "B" 7:4Hanzlík
03.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Březňáci UL 5:10Tuček
04.10.18čtvrtek19:00UT SNPFC IncrediblesFC Lokomotiv "B" 5:2Sůra
6.kolo
08.10.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Incredibles 4:11Mollinger
09.10.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular "UL" 5:8Tuček
10.10.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Rakeťáci11:1Košťál
10.10.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFSC Tygříci "B" 5:4Košťál
11.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Boca Juniors UL "B" 3:8Faigl
11.10.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Albion Ústí13:4Řízek
7.kolo
16.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFC Lokomotiv "B" 3:5Kalina
16.10.18úterý17:45UT SNPFK Albion ÚstíOld School UL "B" 7:11Kalina
17.10.18středa20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"K Hornets14:5Kamínek
17.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Rio Ústí n. Labem 6:5Hanzlík
18.10.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSK Sheriffs Krupka "A" 1:6Nauš
30.10.18úterý19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Jamajka 3:2Faigl
8.kolo
22.10.18pondělí19:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Březňáci UL 4:9Hanzlík
22.10.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Rakeťáci15:2Macháček
24.10.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular "UL" 5:2Macháček
25.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Albion Ústí 2:8Macháček
25.10.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFSC Tygříci "B" 2:0Řízek
11.04.19čtvrtek20:30KrupkaFC IncrediblesBoca Juniors UL "B" 6:7Hanzlík
9.kolo
24.09.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School UL "B" 3:12Hanzlík
29.10.18pondělí18:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Jamajka16:6Macháček
30.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFC Incredibles 4:5Řízek
30.10.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíK Hornets 7:9Řízek
31.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Lokomotiv "B" 1:1Barták
01.11.18čtvrtek18:00KrupkaBoca Juniors UL "B"SK Sheriffs Krupka "A" 8:3Hanzlík
10.kolo
05.11.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Sambular "UL" 3:6Rouče
07.11.18středa19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemBřezňáci UL 4:10Řízek
08.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 8:4Hanzlík
08.11.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Albion Ústí 3:15Hanzlík
07.03.19čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Rakeťáci 9:0Nový
Kresta
13.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Jamajka 6:3Hanzlík
11.kolo
12.11.18pondělí18:00UT SeverkaBřezňáci ULOld School UL "B" 7:7Košťál
13.11.18úterý19:00UT SeverkaFK JamajkaRio Ústí n. Labem 5:9Barták
13.11.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL "B" 4:11Kalina
13.11.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciSK Sheriffs Krupka "A" 1:11Kalina
14.11.18středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"K Hornets 2:14Mollinger
11.03.19pondělí19:00UT SeverkaFK Sambular "UL"FC Incredibles14:2Košťál
12.kolo
20.11.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Albion Ústí 5:15Faigl
21.11.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka 7:4Mollinger
21.11.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Rio Ústí n. Labem 9:4Macháček
22.11.18čtvrtek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Sambular "UL" 7:2Hanzlík
22.11.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "B" 3:3Faigl
22.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Březňáci UL 3:5Kalina
13.kolo
27.11.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotiv "B" 0:13Řízek
28.11.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Rakeťáci12:1Kamínek
29.11.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemOld School UL "B" 6:6Nový
30.11.18pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULK Hornets 5:2Faigl
31.01.19čtvrtek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FSC Tygříci "B"11:3Hanzlík
22.03.19pátek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíSK Sheriffs Krupka "A" 1:8Macháček
14.kolo
18.03.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFC Incredibles13:4Macháček
18.03.19pondělí21:00TepliceFK Sambular "UL"FK Albion Ústí12:1Hanzlík
19.03.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaK Hornets10:1Kalina
20.03.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci 4:0Řízek
21.03.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"SK Sheriffs Krupka "A" 2:8Nový
21.03.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Lokomotiv "B" 4:7Košťál
15.kolo
25.03.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsRio Ústí n. Labem11:6Macháček
25.03.19pondělí21:00TepliceFK Sambular "UL"SK Sheriffs Krupka "A" 4:4Lutka
26.03.19úterý20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" 5:8Košťál
27.03.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 3:12Faigl
27.03.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Old School UL "B" 4:6Faigl
02.04.19úterý21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Březňáci UL10:6Hanzlík
16.kolo
kontumaceFK JamajkaBoca Juniors UL "B" 5:0Lutka
14.03.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"K Hornets 4:3Kalina
01.04.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFK Rakeťáci 9:2Kalina
03.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Lokomotiv "B" 7:3Hanzlík
03.04.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Sambular "UL" 2:13Nový
04.04.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Incredibles 8:10Řízek
17.kolo
08.04.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"SK Sheriffs Krupka "A" 3:9Mollinger
08.04.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 6:3Macháček
09.04.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Jamajka 3:8Mollinger
09.04.19úterý21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Rio Ústí n. Labem11:6Faigl
10.04.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School UL "B" 7:6Lutka
11.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíBřezňáci UL 1:14Košťál
18.kolo
15.04.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFK Sambular "UL" 5:7Kalina
16.04.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Albion Ústí 9:8Nový
17.04.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Incredibles11:7Nový
17.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"K Hornets10:2Hanzlík
18.04.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Rakeťáci 5:1Řízek
18.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Boca Juniors UL "B" 5:9Lutka
19.kolo
22.04.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL"FK Jamajka12:3Hanzlík
23.04.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciOld School UL "B" 6:10Macháček
24.04.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets14:7Nový
24.04.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Březňáci UL 3:12Macháček
25.04.19čtvrtek20:30KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Lokomotiv "B" 8:3Macháček
25.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíRio Ústí n. Labem10:4Lutka
20.kolo
29.04.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsBoca Juniors UL "B" 4:11Hanzlík
02.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Albion Ústí17:7Lutka
02.05.19čtvrtek18:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "B"10:3Lutka
02.05.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Sambular "UL" 7:18Rouče
13.05.19pondělí19:00UT Stad.mlFC Lokomotiv "B"FK Rakeťáci15:2Kresta
16.05.19čtvrtek20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Incredibles 9:5Tuček
21.kolo
06.05.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Rio Ústí n. Labem15:4Faigl
06.05.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL"Old School UL "B" 4:1Macháček
07.05.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciK Hornets 5:13Sůra
09.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Lokomotiv "B" 5:17Faigl
10.05.19pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULSK Sheriffs Krupka "A" 3:7Macháček
20.06.19čtvrtek20:30KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Incredibles10:8Hanzlík
22.kolo
13.05.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Albion Ústí 9:1Macháček
14.05.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaBřezňáci UL 8:12Hanzlík
15.05.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Rakeťáci13:3Nový
15.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Boca Juniors UL "B" 3:3Hanzlík
15.05.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Sambular "UL" 3:5Nový
16.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 3:4Řízek
23.kolo
20.05.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 2:1Lutka
20.05.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL"K Hornets10:2Macháček
21.05.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciBoca Juniors UL "B" 0:18Košťál
23.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Incredibles 6:8Nauš
24.05.19pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULRio Ústí n. Labem10:2Macháček
18.06.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaSK Sheriffs Krupka "A" 3:13Hanzlík
24.kolo
27.05.19pondělí21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Albion Ústí17:2Hanzlík
27.05.19pondělí19:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 9:2Kalina
29.05.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Sambular "UL" 7:5Lutka
29.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Rakeťáci15:2Hanzlík
30.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Březňáci UL 9:7Tuček
30.05.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Jamajka 7:6Lutka
25.kolo
03.06.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 4:5Macháček
03.06.19pondělí20:10UT SNPBřezňáci ULFC Lokomotiv "B"12:3Faigl
04.06.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 3:8Řízek
06.06.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemSK Sheriffs Krupka "A" 0:10Kamínek
06.06.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFK Rakeťáci 3:3Lutka
18.06.19úterý20:00KrupkaFK Sambular "UL"Boca Juniors UL "B" 4:2Hanzlík
26.kolo
10.06.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsBřezňáci UL 5:11Lutka
10.06.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Boca Juniors UL "B" 4:6Lutka
11.06.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Sambular "UL" 7:8Kamínek
12.06.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Jamajka 7:7Řízek
12.06.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Albion Ústí 6:2Hanzlík
13.06.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem12:3Macháček
2018/2019 4.třída
1.kolo
05.09.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Kámoši UL 7:1Nový
05.09.18středa19:00SetuzaFC United of ULReal Aussig10:5Lutka
06.09.18čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi 5:2Lutka
10.09.18pondělí19:00SetuzaVĚTRUŠEFC Chmelaři UL 1:10Košťál
2.kolo
10.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC United of UL 3:7Lutka
14.09.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Chmelaři UL 1:3Hanzlík
14.09.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFT Forza UL "B" 1:17Tuček
14.09.18pátek19:00UT MojžířReal AussigVĚTRUŠE14:1Heřman
3.kolo
19.09.18středa19:00SetuzaFC United of ULKámoši UL 3:1Heřman
19.09.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULReal Aussig 3:3Řízek
20.09.18čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Ares Klíše 4:2Macháček
21.09.18pátek19:00SetuzaVĚTRUŠEFC Atletico UL "B" 5:6Tuček
4.kolo
24.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC Chmelaři UL 4:5Heřman
27.09.18čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FT Forza UL "B" 2:7Kamínek
27.09.18čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC United of UL 0:8Tuček
28.09.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeReal Aussig 8:8Macháček
30.10.18úterý20:00UT SeverkaKámoši ULVĚTRUŠE 2:6Řízek
5.kolo
03.10.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULKámoši UL 7:3Gajarský
03.10.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Ares Klíše 6:0Faigl
05.10.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Atletico UL "B" 9:6Řízek
05.10.18pátek21:00WHC KBVĚTRUŠE1.FC Velbloudi11:6Kamínek
6.kolo
11.10.18čtvrtek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC United of UL 3:4Řízek
12.10.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Chmelaři UL 1:8Tuček
12.10.18pátek20:00UT SeverkaKámoši ULReal Aussig 2:5Sůra
12.10.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Atletico UL "B" 5:4Řízek
7.kolo
15.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Kámoši UL 6:6Řízek
19.10.18pátek21:00WHC KBVĚTRUŠEFC NY Tiradores "C" 6:3Tuček
19.10.18pátek19:00UT MojžířReal Aussig1.FC Velbloudi 8:5Lutka
25.10.18čtvrtek19:00SetuzaFC United of ULFT Forza UL "B" 2:6Faigl
8.kolo
22.10.18pondělí17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 2:1Kamínek
24.10.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"VĚTRUŠE 7:3Gajarský
26.10.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Atletico UL "B" 4:6Tuček
26.10.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeKámoši UL 1:4Lutka
9.kolo
26.10.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC NY Tiradores "C" 6:6Hanzlík
31.10.18středa19:30SetuzaFC United of ULAres Klíše 6:2Mollinger
31.10.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFT Forza UL "B" 1:6Hanzlík
02.11.18pátek20:00UT SeverkaKámoši UL1.FC Velbloudi 7:5Lutka
10.kolo
05.09.18středa19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Atletico UL "B" 3:5Tuček
07.11.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Real Aussig11:1Lutka
08.11.18čtvrtek20:00SetuzaFC United of ULVĚTRUŠE15:0Řízek
09.11.18pátek17:00UT SNPAres Klíše1.FC Velbloudi 1:7Faigl
11.kolo
12.11.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FT Forza UL "B" 1:14Košťál
14.11.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC United of UL 3:3Hanzlík
16.11.18pátek19:00SetuzaVĚTRUŠEAres Klíše 2:1Sůra
16.11.18pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC NY Tiradores "C" 2:2Řízek
12.kolo
18.03.19pondělí17:30UT SNPFC United of ULFC Atletico UL "B"14:3Košťál
18.03.19pondělí20:00KrupkaFC Gamers TepliceAres Klíše10:1Lutka
20.03.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"1.FC Velbloudi17:2Nový
20.03.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Chmelaři UL12:3Sůra
20.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC NY Tiradores "C" 5:3Hanzlík
24.03.19neděle20:00WHC KBPatriots ULKámoši UL 3:0Lutka
05.04.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEReal Aussig 4:11Faigl
13.kolo
25.03.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceKámoši UL 4:1Kamínek
25.03.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"1.FC Velbloudi12:3Macháček
27.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Real Aussig 8:3Hanzlík
27.03.19středa20:00WHC KBVĚTRUŠEFT Forza UL "B" 1:12Mollinger
27.03.19středa21:00WHC KBPatriots ULFC United of UL 6:2Mollinger
27.03.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC NY Tiradores "C" 5:5Macháček
03.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULAres Klíše 3:4Macháček
14.kolo
01.04.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULFC United of UL 3:6Mollinger
01.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"VĚTRUŠE 6:8Mollinger
01.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Chmelaři UL 2:2Hanzlík
03.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Real Aussig 4:3Macháček
05.04.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC NY Tiradores "C" 1:8Kamínek
07.04.19neděle20:00WHC KBPatriots UL1.FC Velbloudi11:0Lutka
27.05.19pondělí20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FT Forza UL "B" 4:2Hanzlík
15.kolo
08.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC United of UL 3:4Hanzlík
10.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FT Forza UL "B" 5:5Nový
10.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Atletico UL "B" 3:2Hanzlík
11.04.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 2:2Macháček
12.04.19pátek19:00UT MojžířReal AussigAres Klíše 7:2Řízek
12.04.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiKámoši UL 3:5Gajarský
14.04.19neděle20:00WHC KBPatriots ULVĚTRUŠE16:1Hanzlík
16.kolo
15.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" 4:9Kamínek
15.04.19pondělí17:30UT SNPFC United of UL1.FC Velbloudi10:1Kalina
17.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Atletico UL "B" 4:4Řízek
19.04.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFT Forza UL "B" 2:9Lutka
19.04.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEKámoši UL 5:10Kalina
19.04.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Chmelaři UL 8:6Lutka
21.04.19neděle20:00WHC KBPatriots ULSK Sheriffs Krupka "B" 7:3Hanzlík
17.kolo
22.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Ares Klíše 8:1Macháček
22.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers Teplice1.FC Velbloudi 1:1Hanzlík
23.04.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Kámoši UL 4:0Lutka
24.04.19středa20:00kontumaceFT Forza UL "B"FC Chmelaři UL 5:0Rouče
24.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Patriots UL 9:3Hanzlík
25.04.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Real Aussig13:8Faigl
03.05.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEFC United of UL 5:14Tuček
18.kolo
10.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Atletico UL "B" 4:4Hanzlík
29.04.19pondělí20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC United of UL 7:1Hanzlík
29.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceReal Aussig 5:12Hanzlík
01.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Kámoši UL 3:4Hanzlík
02.05.19čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 1:7Tuček
05.05.19neděle20:00WHC KBPatriots ULAres Klíše11:2Macháček
19.06.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC NY Tiradores "C" 4:2Lutka
19.kolo
kontumacePatriots ULFC Chmelaři UL 0:5
06.05.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC NY Tiradores "C" 4:4Košťál
06.05.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULAres Klíše10:1Košťál
06.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceVĚTRUŠE14:3Hanzlík
08.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC United of UL 9:3Macháček
08.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"1.FC Velbloudi15:2Hanzlík
10.05.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFT Forza UL "B" 6:5Řízek
20.kolo
13.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFT Forza UL "B" 4:7Hanzlík
14.05.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"VĚTRUŠE20:4Hanzlík
15.05.19středa21:00WHC KBPatriots ULFC NY Tiradores "C" 2:10Řízek
15.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"1.FC Velbloudi 9:0Řízek
17.05.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Chmelaři UL 6:5Nový
03.06.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Real Aussig 4:5Macháček
14.06.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC United of UL 4:5Hanzlík
21.kolo
kontumacePatriots ULReal Aussig 0:5
20.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Sheriffs Krupka "B" 4:15Hanzlík
21.05.19úterý18:00UT 26.ZŠFC United of ULFC Chmelaři UL10:2Lutka
22.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"VĚTRUŠE 7:0Macháček
23.05.19čtvrtek19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kámoši UL 6:7Nový
24.05.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiAres Klíše 1:9Tuček
29.05.19středa20:00nedohránoFT Forza UL "B"FC Atletico UL "B" 4:1Kamínek
22.kolo
24.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři UL1.FC Velbloudi11:3Hanzlík
27.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Atletico UL "B" 7:5Hanzlík
28.05.19úterý18:00WHC KBFC United of ULFC NY Tiradores "C" 2:3Macháček
29.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"SK Sheriffs Krupka "B" 3:5Kamínek
31.05.19pátek19:00UT MojžířReal AussigKámoši UL10:3Rouče
31.05.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeVĚTRUŠE 7:1Hanzlík
02.06.19neděle20:00WHC KBPatriots ULFT Forza UL "B" 3:4Lutka
23.kolo
08.05.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULVĚTRUŠE12:0Macháček
03.06.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Sambular UL "B" 2:11Hanzlík
03.06.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULFT Forza UL "B" 3:7Macháček
05.06.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Ares Klíše10:0Hanzlík
07.06.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC NY Tiradores "C" 3:11Kamínek
07.06.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFC United of UL 6:7Macháček
09.06.19neděle20:00WHC KBPatriots ULFC Atletico UL "B" 8:2Lutka
24.kolo
10.06.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TeplicePatriots UL 3:8Hanzlík
11.06.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Chmelaři UL 4:3Hanzlík
12.06.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC United of UL 7:2Kamínek
12.06.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Ares Klíše 7:2Kamínek
13.06.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE17:0Hanzlík
14.06.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Atletico UL "B"15:3Macháček
14.06.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig 4:12Tuček
2018/2019 Krajský přebor UK
1.kolo
15.10.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" 1:1Novotný
Vlašič
15.10.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "B"Boca Juniors "UL" 7:11Gajarský
Lutka
19.10.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňSvarog Teplice "B" 3:2Franko
Menšík
2.kolo
22.10.18pondělí18:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Betis Kadaň 8:2Hanzlík
Gajarský
22.10.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 5:4Lasch
Prágl
26.10.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Svarog Teplice "B" 4:5Spusta
Hanzlík
3.kolo
29.10.18pondělí18:00KrupkaSvarog Teplice "B"Boca Juniors "UL" 3:5Tuček
Faigl
29.10.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B" 3:7Hanzlík
Barták
02.11.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Killers Lovosice 3:2Spusta
Štafa
4.kolo
05.11.18pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceSvarog Teplice "B" 2:2Hanzlík
Prágl
09.11.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Boca Juniors "UL" 2:3Franko
Menšík
14.03.19čtvrtek20:15WHC KBFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň 6:3Macháček
Mollinger
5.kolo
14.11.18středa20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Killers Lovosice15:1Šmid
Pašek
16.11.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Atletico Chomutov "B" 6:3Menšík
Franko
01.12.18sobota17:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Rapid UL "B" 5:4Hanzlík
Lutka
6.kolo
19.11.18pondělí19:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Rapid UL "B" 8:6Macháček
Kamínek
22.11.18čtvrtek20:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Betis Kadaň 6:5Šmid
Hanzlík
22.11.18čtvrtek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Killers Lovosice 8:3Plzák
Pašek
7.kolo
26.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Atletico Chomutov "B" 2:4Tuček
Nový
28.11.18středa20:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 3:8Šmid
Mollinger
30.11.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňBoca Juniors "UL" 4:4Franko
Pašek
8.kolo
03.12.18pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň 2:7Lasch
Řezníček
07.12.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors "UL"Svarog Teplice "B" 9:0Lutka
Sůra
07.12.18pátek19:00kontumaceFC Atletico Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 5:0Franko
Pašek
9.kolo
10.12.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Killers Lovosice 5:3Macháček
Hanzlík
10.12.18pondělí21:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Atletico Chomutov "B" 9:4Hanzlík
Macháček
14.12.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Rapid UL "B" 9:1Menšík
Franko
10.kolo
17.12.18pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceBoca Juniors "UL" 2:5Vlašič
Lasch
18.12.18úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog Teplice "B" 6:2Šmid
Nový
21.12.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Betis Kadaň 8:1Štafa
Pašek
11.kolo
07.01.19pondělí19:00SetuzaFC Rapid UL "B"Boca Juniors "UL" 3:6Šmid
Mollinger
07.01.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" 4:1Novotný
Řezníček
11.01.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňSvarog Teplice "B" 3:2Pašek
Franko
12.kolo
14.01.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 4:5Prágl
Řezníček
18.01.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Svarog Teplice "B" 8:6Pašek
Menšík
18.01.19pátek21:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Betis Kadaň 7:0Hanzlík
Kalina
13.kolo
21.01.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "B"Boca Juniors "UL" 3:8Lutka
Faigl
23.01.19středa19:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B"10:3Šmid
Macháček
25.01.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Killers Lovosice 7:4Franko
Menšík
14.kolo
28.01.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceSvarog Teplice "B" 5:9Lasch
Řezníček
28.01.19pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň 6:8Lutka
Nový
01.02.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Boca Juniors "UL" 2:0Franko
Pašek
15.kolo
04.02.19pondělí20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Killers Lovosice 7:5Hanzlík
Nový
08.02.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Atletico Chomutov "B" 7:1Franko
Pašek
09.03.19sobota18:30KrupkaSvarog Teplice "B"FC Rapid UL "B" 6:4Hanzlík
Lutka
16.kolo
11.02.19pondělí20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Rapid UL "B" 8:2Mollinger
Nový
13.02.19středa20:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Betis Kadaň 4:12Hanzlík
Lutka
15.02.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Killers Lovosice 0:2Franko
Spusta
17.kolo
18.02.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Atletico Chomutov "B" 6:2Mollinger
Hanzlík
22.02.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňBoca Juniors "UL" 1:3Franko
Menšík
13.03.19středa20:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 8:6Košťál
Nový
18.kolo
25.02.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň 6:4Novotný
Prágl
01.03.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 4:5Franko
Pašek
05.03.19úterý20:00KrupkaBoca Juniors "UL"Svarog Teplice "B" 3:4Mollinger
Hanzlík
19.kolo
04.03.19pondělí18:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Killers Lovosice 5:4Košťál
Kalina
08.03.19pátek19:30kontumaceFC Betis KadaňFC Rapid UL "B" 5:0Menšík
Pašek
08.03.19pátek20:30KrupkaBoca Juniors "UL"FC Atletico Chomutov "B" 2:1Hanzlík
Lutka
20.kolo
11.03.19pondělí20:30ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Betis Kadaň 7:4Franko
Pašek
11.03.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceBoca Juniors "UL" 4:3Novotný
Prágl
12.03.19úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog Teplice "B" 6:5Mollinger
Šmid
2018/2019 Okresní přebor
1.kolo
03.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Bar Alex12:6Nový
Macháček
03.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Lokomotiv "UL" 4:12Macháček
Nový
05.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec10:4Hanzlík
Heřman
07.09.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"SC Dragons UL 3:2Macháček
Rouče
27.02.19středa19:00UT SeverkaUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 3:3Hanzlík
Kalina
14.04.19neděle17:00KrupkaMorgan Commando TPFC Rapid UL "C" 3:5Lutka
Hanzlík
2.kolo
10.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "UL"10:2Košťál
Faigl
12.09.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" 1:2Tuček
Macháček
13.09.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 4:7Lutka
Nauš
13.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL 0:10Tuček
Nový
13.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Kolbenschmidt cz 6:6Nový
Tuček
15.10.18pondělí18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP10:5Hanzlík
Barták
3.kolo
17.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 3:4Košťál
Kalina
19.09.18středa20:00SetuzaUSK Slávie ULFC Rapid UL "C" 5:3Tuček
Heřman
20.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL" 6:2Mollinger
Nauš
21.09.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Bar Alex 5:1Nový
Heřman
15.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 5:3Hanzlík
Šmid
25.03.19pondělí19:30SetuzaKlimax Bar "UL"Oranjes Ústí n. L. 3:6Šmid
Nový
4.kolo
kontumaceFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz 0:5
24.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Morgan Commando TP 8:8Lutka
Sůra
26.09.18středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 9:6Hanzlík
Kalina
27.09.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Sokol UL "A" 2:7Kamínek
Kalina
27.09.18čtvrtek19:00UT SNPBar AlexFC Lokomotiv "UL" 6:5Gajarský
Hanzlík
28.09.18pátek17:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Klimax Bar "UL" 4:1Hanzlík
Faigl
5.kolo
01.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Oranjes Ústí n. L. 3:3Faigl
Košťál
04.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC NY Tiradores "UL" 3:1Macháček
Hanzlík
18.10.18čtvrtek19:00UT SNPFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "C"15:1Mollinger
Faigl
21.11.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:10Hanzlík
Kalina
29.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 4:6Košťál
Rouče
21.03.19čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Bar Alex 4:2Hanzlík
Nový
6.kolo
08.10.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.USK Slávie UL 7:5Lutka
Faigl
10.10.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" 8:9Hanzlík
Kalina
11.10.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 4:6Košťál
Kalina
11.10.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Rapid UL "C" 9:1Faigl
Rouče
12.10.18pátek18:00UT SNPKlimax Bar "UL"Morgan Commando TP 9:4Lutka
Nový
12.10.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Sokol UL "A" 0:3Kamínek
Tuček
7.kolo
15.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 9:3Lutka
Gajarský
18.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPBar Alex 2:9Hanzlík
Lutka
18.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOranjes Ústí n. L.11:1Košťál
Nauš
15.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"USK Slávie UL 9:4Nový
Faigl
27.03.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "C" 4:3Hanzlík
Kalina
28.03.19čtvrtek19:30SH GymplFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 6:5Hanzlík
Sůra
8.kolo
22.10.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Lokomotiv "UL"11:3Sůra
Barták
25.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 5:6Lutka
Kalina
25.10.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Rapid UL "C" 5:1Kamínek
Barták
25.10.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Libouchec 5:3Macháček
Rouče
26.10.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Kolbenschmidt cz 2:3Hanzlík
Tuček
11.04.19čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"USK Slávie UL10:0Hanzlík
Kalina
9.kolo
29.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Bar Alex 4:5Hanzlík
Barták
29.10.18pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:3Lutka
Kamínek
31.10.18středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL10:2Mollinger
Šmid
31.10.18středa20:00KrupkaMorgan Commando TPUSK Slávie UL 4:4Lutka
Macháček
01.11.18čtvrtek19:00SetuzaFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. 1:12Tuček
Barták
01.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 4:4Faigl
Kalina
10.kolo
05.11.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"USK Slávie UL 5:6Šmid
Tuček
05.11.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Libouchec14:2Tuček
Šmid
08.11.18čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 2:8Macháček
laik
08.11.18čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 3:1Faigl
Kalina
08.11.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSC Dragons UL 7:3Hanzlík
laik
19.12.18středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "C" 5:4Šmid
Řízek
11.kolo
12.11.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "C"Klimax Bar "UL" 4:8Tuček
Mollinger
12.11.18pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP 8:8Hanzlík
Šmid
13.11.18úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 2:3Košťál
Barták
14.11.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC NY Tiradores "UL" 4:5Šmid
Pašek
22.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULOranjes Ústí n. L. 3:5Kamínek
Tuček
25.03.19pondělí19:00UT SNPUSK Slávie ULBar Alex 8:1Hanzlík
Řízek
12.kolo
kontumaceFC Rapid UL "C"Morgan Commando TP 0:5
01.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 5:5Šmid
Faigl
03.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecKlimax Bar "UL" 4:7Řízek
Rouče
04.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 8:5Košťál
Barták
04.04.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC NY Tiradores "UL" 0:6Macháček
Faigl
04.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexOranjes Ústí n. L. 4:4Barták
Košťál
13.kolo
08.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 3:4Kresta
Lutka
11.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czBar Alex13:0Nový
Košťál
12.04.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. 4:3Tuček
Macháček
01.05.19středa19:00UT SeverkaUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 5:2Macháček
Kalina
13.05.19pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Libouchec 5:1Hanzlík
laik
04.06.19úterý19:00UT SNPKlimax Bar "UL"SC Dragons UL 7:4Hanzlík
Rouče
14.kolo
15.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 5:6Kresta
Macháček
15.04.19pondělí21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" 4:7Macháček
Kresta
16.04.19úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 3:5Hanzlík
Nový
17.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 7:8Faigl
Hanzlík
18.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "UL" 2:7Lutka
Faigl
18.06.19úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 3:2Macháček
Řízek
15.kolo
22.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 2:1Košťál
Faigl
22.04.19pondělí20:00kontumaceFC Lokomotiv "UL"Bar Alex 5:0Faigl
Řízek
25.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 4:4Lutka
Hanzlík
26.04.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "UL" 2:3Tuček
Nový
15.05.19středa21:00KrupkaMorgan Commando TPOranjes Ústí n. L. 9:6Hanzlík
laik
11.06.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 4:8Tuček
16.kolo
29.04.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 1:11Faigl
Macháček
02.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotiv "UL" 5:2Tuček
Nový
02.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKlimax Bar "UL" 4:6Hanzlík
Lutka
21.05.19úterý18:00LibouchecFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 9:2Hanzlík
Kalina
12.06.19středa18:30hala UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 4:3Lutka
Rouče
19.06.19středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Morgan Commando TP 3:0Lutka
laik
17.kolo
06.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. 5:3Mollinger
laik
06.05.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "UL" 4:4Macháček
Řízek
09.05.19čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 2:6Mollinger
Hanzlík
09.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"Bar Alex 8:5Macháček
Kalina
17.05.19pátek18:00SH GymplFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 7:2Hanzlík
Rouče
29.05.19středa18:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec 6:7Košťál
Hanzlík
18.kolo
13.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULFC NY Tiradores "UL" 2:2Košťál
laik
13.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Kolbenschmidt cz 1:7Tuček
laik
16.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 4:10Macháček
Sůra
16.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Libouchec 7:0Sůra
Macháček
20.05.19pondělí21:00KrupkaBar AlexMorgan Commando TP 3:3Gajarský
laik
11.06.19úterý20:15UT SNPKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A"11:6Kamínek
Rouče
19.kolo
20.05.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Oranjes Ústí n. L. 3:4Lutka
Řízek
20.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 7:8Kresta
Nový
23.05.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "UL" 6:5Košťál
Nauš
28.05.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 0:3Tuček
Hanzlík
12.06.19středa18:00LibouchecFC LibouchecBar Alex16:4Hanzlík
laik
19.06.19středa18:30hala UJEPFC Rapid UL "C"SC Dragons UL 4:1Hanzlík
Macháček
20.kolo
27.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULMorgan Commando TP 9:3Lutka
Sůra
27.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "C" 0:2Lutka
Sůra
30.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec 3:3Kamínek
30.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Sokol UL "A" 8:2Tuček
Rouče
31.05.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 6:1Hanzlík
laik
31.05.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotiv "UL" 6:3Hanzlík
Rouče
21.kolo
03.06.19pondělí20:10WHC KBFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" 3:8Faigl
laik
04.06.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" 4:7Macháček
Sůra
05.06.19středa18:00LibouchecFC LibouchecOranjes Ústí n. L.17:5Kamínek
Kalina
06.06.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "UL" 6:4Košťál
Nauš
06.06.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULBar Alex 4:11Hanzlík
Faigl
07.06.19pátek19:00kontumaceFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 5:0Faigl
Řízek
22.kolo
10.06.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 5:2Macháček
10.06.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.SC Dragons UL 6:3Hanzlík
Kamínek
13.06.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexUSK Slávie UL 8:5Macháček
Rouče
13.06.19čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" 5:8Hanzlík
Řízek
14.06.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Libouchec 3:6Tuček
laik
18.06.19úterý21:00WHC KBKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" 3:4Řízek
Macháček
2018/2019 Pohár A
1.kolo
28.11.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"Boca Juniors "UL" 2:9Mollinger
Šmid
17.12.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FT Forza UL "B" 6:2Hanzlík
Lutka
18.01.19pátek21:00SetuzaFC Rapid UL "C"Březňáci UL 1:6Mollinger
Faigl
2.kolo
05.12.18středa21:00KrupkaBoca Juniors "UL"Svarog Teplice "C"10:9Hanzlík
Macháček
10.12.18pondělí21:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rapid UL "C" 5:1Kamínek
Kalina
10.12.18pondělí19:30SetuzaBřezňáci ULFC NY Tiradores "B" 7:4Lutka
Nový
3.kolo
04.12.18úterý21:00KrupkaBoca Juniors "UL"Březňáci UL 9:2Faigl
Hanzlík
05.12.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"FT Forza UL "B" 3:2Kamínek
Řízek
17.12.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"FC Rapid UL "C" 7:3Lutka
Hanzlík
4.kolo
19.12.18středa20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Březňáci UL 3:11Nový
Kalina
02.01.19středa21:00WHC KBFT Forza UL "B"Boca Juniors "UL" 3:7Mollinger
Faigl
14.01.19pondělí20:15WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "B" 2:8Košťál
Nový
5.kolo
02.01.19středa20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FC NY Tiradores "B" 5:4Hanzlík
Lutka
03.01.19čtvrtek20:00SetuzaBřezňáci ULFT Forza UL "B" 3:4Lutka
Tuček
09.01.19středa20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Rapid UL "C" 6:3Hanzlík
Lutka
2018/2019 Pohár B
1.kolo
03.12.18pondělí21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Morgan Commando TP11:3Hanzlík
Nový
03.12.18pondělí21:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "B" 5:4Kamínek
Rouče
04.12.18úterý20:00SetuzaFC United of ULSK Sheriffs Krupka "A" 5:7Košťál
Tuček
2.kolo
11.12.18úterý21:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Boca Juniors UL "B" 1:6Kamínek
Řízek
13.12.18čtvrtek21:30KrupkaMorgan Commando TPFT Forza "UL" 5:4Kamínek
Řízek
25.01.19pátek17:30SetuzaFC Rapid UL "B"FC United of UL11:2Hanzlík
Nový
3.kolo
17.12.18pondělí21:00WHC KBFT Forza "UL"SK Sheriffs Krupka "A" 3:4Nový
Rouče
19.12.18středa20:00WHC KBFC United of ULBoca Juniors UL "B" 4:13Řízek
Šmid
29.01.19úterý21:00KrupkaFC Rapid UL "B"Morgan Commando TP13:1Hanzlík
Faigl
4.kolo
18.12.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFC United of UL14:0Hanzlík
Macháček
21.12.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FT Forza "UL" 4:2Lutka
Hanzlík
03.01.19čtvrtek21:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Rapid UL "B" 3:14Macháček
Hanzlík
5.kolo
20.12.18čtvrtek21:00KrupkaMorgan Commando TPSK Sheriffs Krupka "A" 8:6Hanzlík
Nový
04.01.19pátek21:00KrupkaFC United of ULFT Forza "UL" 1:15Lutka
Macháček
16.01.19středa19:00SetuzaFC Rapid UL "B"Boca Juniors UL "B" 3:2Lutka
Kalina
2018/2019 Pohár C
1.kolo
03.12.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "C"16:2Tuček
Faigl
05.12.18středa20:00SetuzaItalové "UL"FK Sambular "UL" 8:4Faigl
Kalina
06.12.18čtvrtek19:00SetuzaFC Atletico "UL"Klimax Bar "UL" 4:7Tuček
Kamínek
2.kolo
07.12.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"Italové "UL" 3:6Mollinger
Rouče
12.12.18středa19:00SetuzaFK Sambular "UL"FC Atletico "UL" 3:3Faigl
Kamínek
13.12.18čtvrtek19:30SH GymplKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A" 8:6Lutka
laik
3.kolo
17.12.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Italové "UL" 4:6Tuček
Faigl
18.12.18úterý19:30SH GymplKlimax Bar "UL"FK Sambular "UL" 9:2Faigl
Sůra
18.12.18úterý19:00SetuzaFC Atletico "UL"FC NY Tiradores "C" 8:3Tuček
Rouče
4.kolo
11.12.18úterý19:00SetuzaItalové "UL"FC Atletico "UL" 7:7Tuček
Kamínek
07.01.19pondělí20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"Klimax Bar "UL" 0:12Macháček
Nový
10.01.19čtvrtek18:30SetuzaFK Sambular "UL"FC Sokol UL "A" 3:6Tuček
Hanzlík
5.kolo
14.01.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Atletico "UL" 8:10Tuček
Sůra
14.01.19pondělí19:30SetuzaFK Sambular "UL"FC NY Tiradores "C"13:1Sůra
Tuček
15.01.19úterý19:30SH GymplKlimax Bar "UL"Italové "UL" 6:1Hanzlík
Nový
2018/2019 Pohár D
1.kolo
28.11.18středa18:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 9:5Hanzlík
Lutka
04.12.18úterý19:30SH GymplFC RumíciFC NY Tiradores "UL" 6:9Macháček
Nový
05.12.18středa19:00SetuzaFC Chmelaři ULSampdoria MRV UL 5:15Mollinger
Kalina
2.kolo
11.12.18úterý19:30SH GymplFC RumíciFC Chmelaři UL10:1Nový
Kalina
12.12.18středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FSC Tygříci "UL"20:1Košťál
Nový
14.12.18pátek20:00SetuzaSampdoria MRV ULFK Jamajka15:5Tuček
Kamínek
3.kolo
19.12.18středa19:00SetuzaFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "UL" 3:9Macháček
Řízek
20.12.18čtvrtek19:30SetuzaFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL 2:2Macháček
Lutka
20.12.18čtvrtek18:30SetuzaFK JamajkaFC Rumíci 5:2Lutka
Macháček
4.kolo
02.01.19středa18:00SetuzaFC Chmelaři ULFK Jamajka 4:10Tuček
Nový
08.01.19úterý19:30SH GymplFC RumíciFSC Tygříci "UL"10:3Košťál
Sůra
11.01.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Sampdoria MRV UL 5:3Faigl
Kalina
5.kolo
15.01.19úterý18:30SetuzaFSC Tygříci "UL"FC Chmelaři UL 5:2Košťál
Rouče
22.01.19úterý20:00SetuzaFK JamajkaFC NY Tiradores "UL" 5:9Kalina
Košťál
25.01.19pátek18:30SetuzaSampdoria MRV ULFC Rumíci 6:0Nový
Hanzlík
2017/2018 1.třída
1.kolo
06.09.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULULITEP 8:6Hanzlík
Rouče
06.09.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Barcelona UL 3:0Heřman
Kamínek
07.09.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexItalové "UL"15:6Košťál
Nauš
08.09.17pátek19:00UT SeverkaSamba ULFK Parta Střekov "UL" 3:10Nový
Faigl
08.09.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" 8:4Nový
Faigl
08.09.17pátek21:00hala UJEPFC NY Tiradores "B"1. FC Kostelníci "UL" 3:6Tuček
Řízek
2.kolo
11.09.17pondělí18:00UT SeverkaULITEPFC NY Tiradores "B"14:2Macháček
Rouče
13.09.17středa20:00WHC KBItalové "UL"Samba UL 5:7Kamínek
Tuček
13.09.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Bar Alex 7:7Macháček
Faigl
13.09.17středa21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"KMK Tornádo "UL"11:3Tuček
Kamínek
14.09.17čtvrtek19:00hala UJEPFC Rapid UL "D"Lesná Pes UL 8:9Košťál
Nauš
30.03.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona UL1. FC Kostelníci "UL" 3:3Macháček
Kalina
3.kolo
20.09.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFK Parta Střekov "UL" 5:7Hanzlík
laik
21.09.17čtvrtek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"ULITEP 9:3Šmid
Heřman
21.09.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Barcelona UL12:3Šmid
Heřman
22.09.17pátek21:00hala UJEPFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "D" 3:4Tuček
Faigl
22.09.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Italové "UL" 8:7Řízek
Sůra
22.09.17pátek19:00UT SeverkaSamba ULHop Trop "UL" 6:10Řízek
Rouče
4.kolo
27.09.17středa20:00WHC KBItalové "UL"Lesná Pes UL 9:3Mollinger
Lutka
27.09.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "UL" 7:5Heřman
Kalina
27.09.17středa21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"FC NY Tiradores "B" 6:4Lutka
Mollinger
28.09.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSamba UL 9:6Košťál
Kalina
29.09.17pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULULITEP 6:2Tuček
Rouče
27.10.17pátek20:00UT SNPFC Rapid UL "D"1. FC Kostelníci "UL" 7:9Kalina
Valenta
5.kolo
04.10.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULHop Trop "UL" 6:5Mollinger
Lutka
05.10.17čtvrtek20:15Setuza1. FC Kostelníci "UL"FK Parta Střekov "UL" 4:4Mollinger
Nauš
05.10.17čtvrtek18:00kontumaceSamba ULFC Barcelona UL 5:0Mollinger
Nauš
06.10.17pátek19:00UT SeverkaULITEPFC Rapid UL "D" 4:3Řízek
Hanzlík
06.10.17pátek21:00kontumaceFC NY Tiradores "B"Italové "UL" 0:5Faigl
Kalina
06.10.17pátek20:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Bar Alex 4:12Hanzlík
Řízek
6.kolo
11.10.17středa21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"ULITEP12:4Kamínek
Tuček
11.10.17středa20:00WHC KBItalové "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:10Tuček
Kamínek
11.10.17středa18:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 5:9Řízek
Lutka
13.10.17pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFC Rapid UL "D" 5:8Mollinger
laik
19.10.17čtvrtek19:00UT 26.ZŠBar AlexLesná Pes UL 7:2Nový
Faigl
22.11.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC NY Tiradores "B"11:5Mollinger
Majer
7.kolo
18.10.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSamba UL 8:2Šmid
Macháček
19.10.17čtvrtek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Hop Trop "UL"11:3Mollinger
Nauš
20.10.17pátek19:00UT SeverkaULITEPItalové "UL" 9:8Hanzlík
Majer
20.10.17pátek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "B"Bar Alex 3:6Faigl
Nový
20.10.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Barcelona UL13:7Hanzlík
Majer
30.03.18pátek19:00SetuzaFC Rapid UL "D"FK Parta Střekov "UL" 2:11Faigl
Lutka
8.kolo
23.10.17pondělí18:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 6:5Košťál
Macháček
25.10.17středa20:00WHC KBItalové "UL"FC Rapid UL "D" 8:6Tuček
Rouče
25.10.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"ULITEP 7:2Macháček
laik
26.10.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar Alex1. FC Kostelníci "UL"12:3Hanzlík
Nauš
27.10.17pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFK Parta Střekov "UL" 6:8Tuček
laik
27.10.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL 3:8Nový
Mollinger
9.kolo
01.11.17středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "D"Hop Trop "UL" 9:4Lutka
Tuček
01.11.17středa21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"Italové "UL" 5:8Heřman
Kamínek
01.11.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Barcelona UL 1:6Macháček
Nový
02.11.17čtvrtek19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Samba UL 7:5Mollinger
Košťál
03.11.17pátek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 9:6Heřman
Kalina
03.11.17pátek19:00UT SeverkaULITEPBar Alex 2:11Hanzlík
Faigl
10.kolo
07.11.17úterý20:00UT SeverkaSamba ULULITEP 5:11Lutka
Heřman
09.11.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Rapid UL "D"15:7Řízek
Tuček
10.11.17pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULItalové "UL" 3:13Sůra
Sýs
10.11.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 7:11Mollinger
Rouče
29.11.17středa20:00UT GymplHop Trop "UL"FK Parta Střekov "UL" 4:7Macháček
Sůra
29.03.18čtvrtek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 4:4Kamínek
Kalina
11.kolo
15.11.17středa20:00WHC KBItalové "UL"Hop Trop "UL" 3:6Nový
Rouče
15.11.17středa20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL13:9Faigl
laik
15.11.17středa21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"Bar Alex 3:13Rouče
Nový
16.11.17čtvrtek18:00UT SeverkaULITEPKMK Tornádo "UL"13:4Sýs
Nauš
17.11.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC NY Tiradores "B" 4:4Faigl
Řízek
26.03.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "D"Samba UL 1:4Lutka
Macháček
12.kolo
04.04.18středa20:00WHC KBItalové "UL"Bar Alex 6:10Šmid
Mollinger
04.04.18středa20:00UT SeverkaULITEPLesná Pes UL 4:8Heřman
Tuček
05.04.18čtvrtek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Samba UL 2:5Tuček
Nový
06.04.18pátek21:00WHC KBFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL"10:4Tuček
Kamínek
06.04.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop "UL" 1:9Mollinger
Šmid
06.04.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" 2:6Macháček
Sůra
13.kolo
12.04.18čtvrtek19:00UT SNP1. FC Kostelníci "UL"FC Barcelona UL10:3Hanzlík
Nauš
12.04.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexHop Trop "UL"10:5Tuček
Nový
13.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"ULITEP10:2Nový
laik
13.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Parta Střekov "UL" 5:5Mollinger
Šmid
13.04.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULItalové "UL" 1:5Šmid
Mollinger
14.06.18čtvrtek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Rapid UL "D" 2:13Nový
Rouče
14.kolo
18.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Samba UL 1:4Kamínek
Lutka
18.04.18středa20:00WHC KBItalové "UL"KMK Tornádo "UL" 5:3Košťál
Nový
18.04.18středa20:00UT SeverkaULITEP1. FC Kostelníci "UL" 4:6Macháček
Kalina
18.04.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B" 1:8Nový
Košťál
20.04.18pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Lesná Pes UL10:2Šmid
20.04.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULBar Alex 6:6Hanzlík
Kalina
15.kolo
25.04.18středa20:00UT SeverkaULITEPFC Barcelona UL 6:0Heřman
Faigl
26.04.18čtvrtek19:00UT SeverkaLesná Pes ULItalové "UL" 8:9Košťál
Nauš
27.04.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULBar Alex 2:11Mollinger
Košťál
27.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL" 7:6Košťál
Mollinger
27.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Parta Střekov "UL"13:2Faigl
Rouče
22.06.18pátek19:00UT SNP1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" 8:5Tuček
Macháček
16.kolo
02.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Lesná Pes UL 9:7Heřman
Rouče
02.05.18středa20:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 4:5Hanzlík
Lutka
03.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKMK Tornádo "UL"11:4Heřman
Košťál
04.05.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULSamba UL 1:4Šmid
Nový
04.05.18pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"1. FC Kostelníci "UL" 2:12Hanzlík
Faigl
12.06.18úterý20:00UT SNPFC Rapid UL "D"ULITEP 4:4Hanzlík
Řízek
17.kolo
kontumaceLesná Pes ULBar Alex 0:5
09.05.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Barcelona UL 4:2Tuček
Šmid
09.05.18středa20:00UT SeverkaULITEPFK Parta Střekov "UL"10:2Nový
Kalina
11.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 5:4Faigl
Šmid
11.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Hop Trop "UL"11:2Sůra
Rouče
11.05.18pátek18:30UT SNP1. FC Kostelníci "UL"Italové "UL" 4:7Hanzlík
18.kolo
16.05.18středa20:00WHC KBItalové "UL"ULITEP 8:7Mollinger
Rouče
16.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"1. FC Kostelníci "UL" 5:12Tuček
Lutka
17.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "B" 3:1Heřman
18.05.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKMK Tornádo "UL" 1:2Mollinger
Řízek
18.05.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL 6:6Košťál
Nový
18.05.18pátek21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"FC Rapid UL "D" 8:6Tuček
Rouče
19.kolo
22.05.18úterý18:00UT SeverkaLesná Pes ULKMK Tornádo "UL"11:6Lutka
Nový
23.05.18středa20:00UT SeverkaULITEPHop Trop "UL" 3:8Tuček
Heřman
23.05.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"Italové "UL" 5:7Nový
Rouče
25.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Samba UL 7:3Macháček
Nový
25.05.18pátek18:30UT SNP1. FC Kostelníci "UL"Bar Alex 9:1Sůra
Hanzlík
25.05.18pátek20:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"FC Barcelona UL 4:2Tuček
Macháček
20.kolo
30.05.18středa20:00WHC KBItalové "UL"FK Parta Střekov "UL" 7:6Tuček
laik
30.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Rapid UL "D" 7:4Faigl
laik
31.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexULITEP 7:5Heřman
Nauš
01.06.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULLesná Pes UL 8:4Šmid
Mollinger
01.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 3:7Lutka
Macháček
01.06.18pátek19:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL" 2:4Macháček
Lutka
21.kolo
05.06.18úterý18:00UT SeverkaULITEPSamba UL 3:10Kamínek
Kalina
06.06.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"Bar Alex 8:6Lutka
Košťál
06.06.18středa20:00WHC KBItalové "UL"FC Barcelona UL 8:5Košťál
Lutka
08.06.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 4:6Rouče
Kalina
08.06.18pátek20:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"Hop Trop "UL" 4:6Kalina
Rouče
08.06.18pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL" 6:3Tuček
Faigl
22.kolo
12.06.18úterý17:30UT SNPLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" 2:9Hanzlík
Řízek
13.06.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Italové "UL" 7:8Kalina
14.06.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Parta Střekov "UL" 9:6Šmid
Mollinger
15.06.18pátek19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Barcelona UL 8:3Řízek
Rouče
15.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"ULITEP 8:5Macháček
Lutka
15.06.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "D" 7:4Nový
Lutka
2017/2018 2.třída
1.kolo
04.09.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FCSB Ústí n.L. 5:1Macháček
04.09.17pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 2:2Hanzlík
04.09.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOKlimax Bar "B" 2:12Řízek
08.09.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 2:9Kalina
08.09.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSvarog Teplice "C"11:2Hanzlík
08.09.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceHop Trop "B" 5:5Nový
2.kolo
11.09.17pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"FK Všebořice13:5Hanzlík
11.09.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL 2:6Macháček
12.09.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Hop Trop "B" 6:4Heřman
13.09.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"SOSOSO 3:2Řízek
13.09.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"PIERBURG Trmice10:5Mollinger
15.09.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 4:5Macháček
3.kolo
18.09.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Svarog Teplice "C" 8:12Hanzlík
20.09.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"Klimax Bar "B" 1:5Macháček
21.09.17čtvrtek20:00UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B" 3:3Mollinger
22.09.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFSC Tygříci "UL" 2:4Mollinger
22.09.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFCSB Ústí n.L. 7:1Hanzlík
22.09.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "B" 8:4Sůra
4.kolo
26.09.17úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"SOSOSO10:4Heřman
26.09.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Klimax Bar "B" 1:11Sůra
27.09.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Hop Trop "B" 3:4laik
29.09.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice 1:10Macháček
29.09.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFK Všebořice 9:2Hanzlík
04.10.17středa20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 1:4Sůra
5.kolo
02.10.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 4:4Hanzlík
02.10.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 9:5Faigl
04.10.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 3:7Rouče
05.10.17čtvrtek17:30UT SNPKlimax Bar "B"FC Sokol UL "B" 8:9Lutka
06.10.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSvarog Teplice "C" 5:7Rouče
03.11.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFCSB Ústí n.L. 6:0Heřman
6.kolo
09.10.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 1:3Košťál
10.10.17úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Hop Trop "B"13:2Hanzlík
10.10.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 4:8Kalina
13.10.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 2:2Nový
13.10.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Klimax Bar "B" 5:9Hanzlík
13.10.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSOSOSO12:1Kalina
7.kolo
16.10.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 5:5Kalina
18.10.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FSC Tygříci "UL" 4:4Macháček
18.10.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Svarog Teplice "C" 6:9Nový
18.10.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" 7:0Lutka
19.10.17čtvrtek20:00UT MojžířSOSOSOFK Všebořice 2:0Řízek
20.10.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSampdoria MRV UL 1:2Sůra
8.kolo
23.10.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.SOSOSO 4:0Kresta
23.10.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Klimax Bar "B" 4:11Macháček
24.10.17úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FC Sokol UL "B" 9:6Nový
24.10.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 6:4Kalina
27.10.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULHop Trop "B" 5:2Macháček
27.10.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořicePIERBURG Trmice 2:0Faigl
9.kolo
kontumaceKMK Tornádo "B"Svarog Teplice "C" 5:0Hanzlík
30.10.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFCSB Ústí n.L. 4:4Košťál
01.11.17středa18:30UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 3:5Lutka
01.11.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FK Všebořice 4:7Macháček
01.11.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL" 8:0Košťál
03.11.17pátek19:00SH GymplPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 3:5Nový
10.kolo
06.11.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOPIERBURG Trmice 2:6Rouče
06.11.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop "B" 6:1Nový
06.11.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" 8:7Sýs
07.11.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Svarog Teplice "C" 5:5Faigl
10.11.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKlimax Bar "B" 4:5Faigl
22.11.17středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC Sokol UL "B" 2:2Kamínek
11.kolo
14.11.17úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Svarog Teplice "C" 3:12Tuček
15.11.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FK Všebořice 5:7Faigl
15.11.17středa18:30UT SNPKlimax Bar "B"Kozlos Ústí n.L. 7:2Hanzlík
17.11.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Sampdoria MRV UL 2:9Sůra
06.12.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 8:4Mollinger
22.05.18úterý19:00UT SNPPIERBURG TrmiceFCSB Ústí n.L. 8:4Hanzlík
12.kolo
kontumaceFCSB Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 0:5
02.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 9:8Macháček
03.04.18úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Sampdoria MRV UL 5:4Šmid
04.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 6:5Kamínek
04.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"SOSOSO 9:10Faigl
06.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Všebořice 4:4Sůra
13.kolo
09.04.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 3:12Hanzlík
11.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FCSB Ústí n.L. 3:12Kamínek
13.04.18pátek19:00UT MojžířSOSOSOFC Sokol UL "B" 2:6Macháček
13.04.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKlimax Bar "B" 3:15Macháček
13.04.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFSC Tygříci "UL" 6:1Hanzlík
19.04.18čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSvarog Teplice "C"11:10Sůra
14.kolo
16.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 7:4Macháček
16.04.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Všebořice 0:2Lutka
16.04.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Kozlos Ústí n.L. 6:3Kamínek
17.04.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 1:6Rouče
18.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Hop Trop "B" 2:9Macháček
20.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 9:4Mollinger
15.kolo
23.04.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:6Macháček
25.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Sokol UL "B" 9:11Macháček
25.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FCSB Ústí n.L. 4:5Řízek
27.04.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 2:4Macháček
27.04.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSampdoria MRV UL 2:4Macháček
11.06.18pondělí19:00KrupkaSOSOSOSvarog Teplice "C" 3:6Hanzlík
16.kolo
kontumaceSvarog Teplice "C"PIERBURG Trmice 5:0
30.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Klimax Bar "B" 4:8Faigl
01.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FK Všebořice 0:12Kalina
02.05.18středa20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SOSOSO 4:7Šmid
04.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 6:5Macháček
14.05.18pondělí19:00UT SNPSampdoria MRV ULKozlos Ústí n.L. 5:3Lutka
17.kolo
07.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"FCSB Ústí n.L. 5:6Heřman
09.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "B" 9:7Faigl
09.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Svarog Teplice "C" 5:4Macháček
11.05.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 5:2Šmid
11.05.18pátek19:00UT MojžířSOSOSOSampdoria MRV UL 1:6Nový
21.05.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 2:7Kamínek
18.kolo
14.05.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" 6:6Heřman
14.05.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Klimax Bar "B" 8:9Hanzlík
15.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 2:5Řízek
18.05.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULPIERBURG Trmice 9:1Hanzlík
18.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 3:9Košťál
15.06.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSOSOSO 4:4Mollinger
19.kolo
21.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Svarog Teplice "C" 2:10Košťál
23.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FSC Tygříci "UL" 5:5Mollinger
24.05.18čtvrtek19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L. 7:3Řízek
24.05.18čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "B"Sampdoria MRV UL 6:3Hanzlík
25.05.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Všebořice10:1Šmid
25.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FCSB Ústí n.L. 7:8Šmid
20.kolo
28.05.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 1:4Košťál
28.05.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"KMK Tornádo "B"10:3Šmid
29.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.SOSOSO 2:7Kalina
31.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 5:4Heřman
01.06.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop "B" 3:4Hanzlík
01.06.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 6:4Sůra
21.kolo
kontumaceSvarog Teplice "C"FCSB Ústí n.L. 5:0
04.06.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV UL 3:8Košťál
06.06.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FK Všebořice 6:3Heřman
06.06.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L. 3:4Tuček
08.06.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO 2:3Faigl
08.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 5:4Faigl
22.kolo
11.06.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FSC Tygříci "UL" 6:4Hanzlík
11.06.18pondělí19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Sokol UL "B" 5:1Řízek
11.06.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Klimax Bar "B" 2:7Šmid
12.06.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.PIERBURG Trmice 3:5Řízek
12.06.18úterý19:00UT MojžířSOSOSOHop Trop "B" 5:3Macháček
15.06.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "B" 6:3Hanzlík
2017/2018 3.třída
1.kolo
04.09.17pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Ethanol11:6Heřman
04.09.17pondělí19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Atletico "UL" 6:4Heřman
06.09.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Incredibles 3:4Mollinger
06.09.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FC NY Tiradores "C" 8:1Hanzlík
07.09.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFSC Tygříci "B" 9:4Hanzlík
07.09.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Oranjes UL "B" 1:8Nový
2.kolo
13.09.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"Old School "UL" 6:4Hanzlík
14.09.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolVikings Libouchec 5:11Řízek
14.09.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes UL "B"FC Lokomotiv "B" 8:1Mollinger
14.09.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets 3:4Heřman
15.09.17pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B" 4:2Rouče
14.11.17úterý19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"ZD Hospoddáři "UL" 8:5Tuček
3.kolo
18.09.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Ethanol10:4Tuček
18.09.17pondělí19:00UT SeverkaOld School "UL"FC NY Tiradores "C"11:3Heřman
18.09.17pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOranjes UL "B" 5:5Heřman
20.09.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Atletico "UL" 5:7Lutka
21.09.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FT Forza "UL" 5:5Hanzlík
21.09.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Incredibles 8:5Lutka
4.kolo
25.09.17pondělí18:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "B" 1:5Tuček
26.09.17úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"ZD Hospoddáři "UL"13:1Macháček
27.09.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FC Lokomotiv "B" 6:6Hanzlík
28.09.17čtvrtek20:00LibouchecOranjes UL "B"Vikings Libouchec 4:6Nový
28.09.17čtvrtek19:00UT MojžířFC Atletico "UL"K Hornets 7:5Řízek
29.09.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Ethanol 9:10Lutka
5.kolo
02.10.17pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFT Forza "UL" 2:6Macháček
05.10.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC NY Tiradores "C" 4:7Nový
05.10.17čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Old School "UL" 1:3Mollinger
05.10.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Atletico "UL"10:4Rouče
06.10.17pátek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Oranjes UL "B" 3:5Rouče
30.11.17čtvrtek19:00UT SeverkaFC EthanolFC Incredibles 4:7Heřman
6.kolo
10.10.17úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"K Hornets 6:3Macháček
11.10.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"Vikings Libouchec 6:3Macháček
12.10.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Lokomotiv "B" 2:11Hanzlík
12.10.17čtvrtek19:00UT MojžířFC Atletico "UL"FSC Tygříci "B" 6:4Tuček
12.10.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes UL "B"FC Ethanol 7:6Heřman
23.11.17čtvrtek20:45hala UJEPFC NY Tiradores "C"FC Incredibles 4:5Košťál
7.kolo
16.10.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FT Forza "UL" 3:4Šmid
17.10.17úterý18:00UT SeverkaFC IncrediblesOranjes UL "B" 5:10Košťál
18.10.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC NY Tiradores "C" 5:1Lutka
19.10.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOld School "UL" 3:10Hanzlík
19.10.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC Atletico "UL" 5:11Tuček
02.11.17čtvrtek19:00UT SNPK HornetsZD Hospoddáři "UL" 8:5Hanzlík
8.kolo
24.10.17úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"FSC Tygříci "B" 9:2Faigl
25.10.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FC Ethanol12:0Hanzlík
25.10.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets 3:7Řízek
26.10.17čtvrtek20:45hala UJEPFC NY Tiradores "C"Oranjes UL "B" 3:9Lutka
26.10.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Vikings Libouchec 5:12Nový
29.11.17středa20:00KrupkaFC Atletico "UL"FC Incredibles 7:3Rouče
9.kolo
30.10.17pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC NY Tiradores "C"10:1Macháček
30.10.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"ZD Hospoddáři "UL" 7:1Sýs
31.10.17úterý18:00UT SeverkaFC IncrediblesFT Forza "UL" 1:6Tuček
02.11.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Lokomotiv "B"14:5Heřman
02.11.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolOld School "UL" 4:7Kamínek
30.11.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes UL "B"FC Atletico "UL" 3:8Hanzlík
10.kolo
07.11.17úterý19:00UT SeverkaK HornetsVikings Libouchec 5:5Heřman
07.11.17úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"FC Incredibles11:2Lutka
08.11.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"Oranjes UL "B" 5:2Hanzlík
08.11.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 1:7Macháček
09.11.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Ethanol 5:12Kalina
09.11.17čtvrtek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "C"FC Atletico "UL" 1:4Hanzlík
11.kolo
13.11.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"K Hornets 6:7Faigl
16.11.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC Lokomotiv "B" 5:3Kamínek
16.11.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC NY Tiradores "C"12:0Hanzlík
16.11.17čtvrtek19:30kontumaceOranjes UL "B"Old School "UL" 0:5Macháček
20.11.17pondělí18:00UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL"12:6Macháček
22.11.17středa20:00KrupkaFC Atletico "UL"FT Forza "UL" 4:2Hanzlík
12.kolo
05.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "B" 6:10Faigl
05.04.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolK Hornets10:16Tuček
06.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FT Forza "UL" 3:4Řízek
31.05.18čtvrtek19:00SetuzaOranjes UL "B"ZD Hospoddáři "UL" 5:1Kalina
07.06.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Old School "UL" 5:6Heřman
Faigl
14.06.18čtvrtek20:00LibouchecFSC Tygříci "B"Vikings Libouchec 7:14Macháček
13.kolo
09.04.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Atletico "UL" 4:9Hanzlík
09.04.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Incredibles10:5Tuček
09.04.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 3:5Šmid
11.04.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FT Forza "UL" 3:2Heřman
12.04.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Ethanol12:3Faigl
12.04.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Oranjes UL "B"13:4Tuček
14.kolo
16.04.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Lokomotiv "B" 7:3Lutka
16.04.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"K Hornets10:2Macháček
18.04.18středa20:00KrupkaFT Forza "UL"ZD Hospoddáři "UL" 7:3Hanzlík
19.04.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFSC Tygříci "B" 4:7Faigl
19.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesVikings Libouchec 7:9Sůra
20.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Old School "UL" 6:6Šmid
15.kolo
23.04.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Old School "UL" 5:10Macháček
23.04.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Atletico "UL" 3:3Heřman
26.04.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FT Forza "UL" 5:6Košťál
26.04.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC NY Tiradores "C" 6:2Kalina
26.04.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOranjes UL "B" 7:12Lutka
27.04.18pátek20:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 5:4Sůra
16.kolo
30.04.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FSC Tygříci "B"16:1Macháček
02.05.18středa20:00KrupkaFT Forza "UL"K Hornets10:3Nový
02.05.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Lokomotiv "B" 6:4Šmid
04.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"ZD Hospoddáři "UL" 6:4Hanzlík
09.05.18středa18:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Vikings Libouchec16:1Sůra
12.06.18úterý18:00UT 26.ZŠFC IncrediblesFC Ethanol13:1Nový
17.kolo
07.05.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Atletico "UL" 0:4Macháček
07.05.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOld School "UL" 2:6Sůra
10.05.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" 7:2Nový
10.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC NY Tiradores "C" 3:4Řízek
10.05.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"ZD Hospoddáři "UL"12:6Lutka
10.05.18čtvrtek18:30kontumaceFC EthanolOranjes UL "B" 4:13Kamínek
18.kolo
14.05.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"K Hornets 7:11Lutka
14.05.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Ethanol12:0Heřman
14.05.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FC Incredibles20:1Macháček
16.05.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Vikings Libouchec11:5Nový
16.05.18středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FSC Tygříci "B" 5:2Hanzlík
18.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Lokomotiv "B" 8:11Sůra
19.kolo
21.05.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 4:5Heřman
21.05.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School "UL" 2:12Lutka
21.05.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FC NY Tiradores "C" 8:2Košťál
24.05.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFT Forza "UL" 3:17Tuček
24.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Atletico "UL" 3:7Heřman
24.05.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecZD Hospoddáři "UL"10:8Macháček
20.kolo
28.05.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Oranjes UL "B"10:9Lutka
28.05.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FSC Tygříci "B" 6:4Košťál
30.05.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Ethanol20:2Nový
30.05.18středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FC Incredibles10:2Hanzlík
31.05.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Vikings Libouchec 4:13Heřman
13.06.18středa19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"K Hornets 3:8Nový
21.kolo
04.06.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 6:5Macháček
04.06.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC NY Tiradores "C" 8:3Macháček
04.06.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FT Forza "UL" 7:4Košťál
07.06.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecK Hornets20:9Hanzlík
07.06.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolZD Hospoddáři "UL" 3:10Hanzlík
14.06.18čtvrtek20:00