Mužstvo: TJ Proboštov "B"
Název: | TJ Proboštov "B" |
Rok založení: | |
Číslo reg.: | 4270392 |
Vedoucí mužstva: | Kordík Tomáš |
Telefon: | +420 721 302 371 |
Zástupce: | Žitný Michal |
Telefon: | +420 725 936 984 |
Email: | tkordik@seznam.cz |
Internet: |
NÁZVY TÝMU V HISTORII SEZÓN
Sezóna | název týmu v sezóně |
---|---|
2021/2022 | TJ Bouráci Ústí n.L. |
2020/2021 | TJ Bouráci Ústí n.L. |
2019/2020 | TJ Bouráci Ústí n.L. |
TABULKA PROBÍHAJÍCÍ SOUTĚŽE
sezóna: 2023/2024 - soutěž: Okresní přebor
Tabulka | U | Z | + | = | − | VG | : | OG | +/- | P | B | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
celkem | 7. | 8 | 4 | 1 | 3 | 40 | : | 38 | +2 | +7 | 13 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
doma | 9. | 2 | 1 | 1 | 0 | 11 | : | 7 | +4 | -2 | 4 | ||
venku | 4. | 6 | 3 | 0 | 3 | 29 | : | 31 | -2 | +9 | 9 |
AKTUÁLNÍ ZÁPASY
datum | čas | domácí | hosté | výsl. | duel | |
---|---|---|---|---|---|---|
poslední zápas: | 06.11.2023 | 20:00 | FC Rapid UL "C" | TJ Proboštov "B" | 8:5 | |
příští zápas: | TJ Proboštov "B" | Klimax Bar "B" | : |
UKONČENÉ A ODEHRANÉ SOUTĚŽE
sezóna | soutěž | U | Z | + | = | − | VG | : | OG | +/- | P | B | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Okresní přebor | 7. | 26 | 13 | 4 | 9 | 170 | : | 131 | +39 | +4 | 43 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2021/2022 | 1.třída | 1. | 22 | 18 | 1 | 3 | 159 | : | 68 | +91 | +22 | 55 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2021/2022 | Pohár A | 2. | 6 | 5 | 0 | 1 | 44 | : | 23 | +21 | +6 | 15 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2020/2021 | 1.třída | 4. | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 | : | 15 | +5 | +6 | 9 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2019/2020 | 1.třída | 3. | 8 | 5 | 1 | 2 | 49 | : | 40 | +9 | +7 | 16 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2019/2020 | Pohár B | 1. | 5 | 4 | 1 | 0 | 40 | : | 24 | +16 | +4 | 13 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2018/2019 | 1.třída | 4. | 22 | 11 | 5 | 6 | 136 | : | 98 | +38 | +5 | 38 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2018/2019 | Pohár A | 3. | 5 | 3 | 0 | 2 | 30 | : | 30 | 0 | -3 | 9 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2017/2018 | 2.třída | 2. | 22 | 16 | 1 | 5 | 167 | : | 104 | +63 | +16 | 49 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
NEJVYŠŠÍ VÝHRY A PROHRY
nej výhra doma: | 2017/2018 - 2.třída | TJ Proboštov "B" | FCSB Ústí n.L. | 5:0 | |
nej výhra venku: | 2021/2022 - 1.třída | Flamengo Ústí n.L. | TJ Bouráci Ústí n.L. | 0:5 | |
nej prohra doma: | 2022/2023 - Okresní přebor | TJ Proboštov "B" | KMK Tornádo "UL" | 0:5 | |
nej prohra venku: | 2017/2018 - 2.třída | KMK Tornádo "B" | TJ Proboštov "B" | 5:0 | |
nej branek: | 2022/2023 - Okresní přebor | 28.11.2022 | FC Sokol UL | TJ Proboštov "B" | 8:15 |
SÉRIE ZÁPASŮ (bez prohry, bez výhry, jen prohry, jen výhry)
sezóna | soutěž | Ne − | Ne + | −− | ++ |
---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Okresní přebor | 4 | 2 | 1 | 3 |
2022/2023 | Okresní přebor | 9 | 4 | 4 | 4 |
2021/2022 | 1.třída | 11 | 1 | 1 | 5 |
2021/2022 | Pohár A | 3 | 1 | 1 | 3 |
2020/2021 | 1.třída | 3 | 0 | 0 | 3 |
2019/2020 | 1.třída | 3 | 1 | 1 | 2 |
2019/2020 | Pohár B | 5 | 1 | 0 | 3 |
2018/2019 | Pohár A | 1 | 1 | 1 | 1 |
2018/2019 | 1.třída | 10 | 4 | 2 | 3 |
2017/2018 | 2.třída | 7 | 2 | 2 | 7 |
SOUPISKA MUŽSTVA
příjmení jméno | narození | post | mobil | ||
---|---|---|---|---|---|
Bekakis Dennis | 00.00.1998 | Obránce | |||
Beran Filip | 00.00.1998 | ||||
Beran Ladislav | 00.00.1989 | ||||
Bím David | 00.00.1984 | Brankář | |||
Blažek Tomáš | 00.00.2000 | ||||
Černý Václav | 00.00.2001 | ||||
Frána Ondřej | |||||
Hasil Karel | 00.00.1998 | Obránce | |||
Hora Petr | 00.00.1998 | Útočník | |||
Hošek Kamil | 00.00.1998 | ||||
Hromádko Pavel | 00.00.1995 | ||||
Janda Petr | 00.00.2002 | ||||
Koča Dominik | 00.00.2003 | ||||
Kodad Ladislav | 00.00.1998 | ||||
Kodeš Karel | 00.00.1991 | ||||
Korál François | 00.00.1997 | ||||
Kordik Tomáš | 00.00.1987 | ||||
Krogner Matěj | 00.00.2001 | ||||
Kučera Ladislav | 00.00.1998 | ||||
Luger Martin | 00.00.2002 | ||||
Mikiska Dominik | 00.00.1998 | ||||
Němeček Luděk | 00.00.1999 | Brankář | |||
Ondrášek Patrik | 00.00.1999 | ||||
Plos Lukáš | 00.00.1998 | ||||
Salák Daniel | |||||
Šimeček Michal | 00.00.1998 | Útočník | |||
Špaček Vít | 00.00.2001 | ||||
Švejda Radim | |||||
Švejda Zdeněk | 00.00.1998 | Útočník | |||
Vacek Jan | 00.00.2003 | ||||
Vyleta Václav | |||||
Zaspal Jaroslav | 00.00.2001 | ||||
Žitný Michal | 00.00.1988 | Obránce | |||
Žitný Patrik | 00.00.1999 |