sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
rozhodčí
vše
hřiště
vše
stav
vše
jen zápasy týmu
vše
označit tým
----------
domácí
hosté
vše
vše
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
vše
dnes se nehrají žádná utkání
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
neděle 28.04.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 124
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
2
12.09.23
úterý
19:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
FC Rumíci
9:3
Faigl st.
Faigl ml.
4
27.09.23
středa
18:00
UT Severka
Flamengo Ústí n.L.
FK Sambular "UL"
4:1
Nový
Faigl ml.
4
28.09.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Sokol UL
0:5
Gajarský
Faigl ml.
5
02.10.23
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "D"
Flamengo Ústí n.L.
5:4
Gajarský
Faigl ml.
6
13.10.23
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
FT Forza UL "B"
3:4
Faigl st.
Faigl ml.
8
24.10.23
úterý
19:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
FSC Tygříci "UL"
5:7
Faigl st.
Faigl ml.
8
25.10.23
středa
18:00
UT Severka
Flamengo Ústí n.L.
FT Forza UL "B"
4:9
Faigl st.
Faigl ml.
9
03.11.23
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FK Sambular "UL"
4:5
Faigl st.
Faigl ml.
10
06.11.23
pondělí
20:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
Korado Slovanka DC
1:7
Faigl st.
Faigl ml.
11
15.11.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FK Sambular "UL"
5:3
Faigl st.
Faigl ml.
13
11.04.24
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
Flamengo Ústí n.L.
0:6
Faigl st.
Faigl ml.
13
12.04.24
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular "UL"
SK Hraničář Petrovice z.s.
6:5
Faigl st.
Faigl ml.
15
24.04.24
středa
18:00
Libouchec
FC Sokol UL
FSC Tygříci "UL"
9:3
Faigl st.
Faigl ml.
16
30.04.24
úterý
19:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
Hop Trop
:
Faigl st.
Faigl ml.
16
03.05.24
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Sokol UL
:
Faigl st.
Faigl ml.
2023/2024 2.třída
3
21.09.23
čtvrtek
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FC NY Tiradores "C"
6:7
Faigl st.
Faigl ml.
11
15.11.23
středa
18:30
UT Neštěmice
FC WHL Ústí n.L.
FSC Tygříci "B"
1:5
Nauš
Faigl ml.
14
19.04.24
pátek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
FK Jamajka
1:4
Faigl st.
Faigl ml.
2023/2024 Krajský přebor UK
2
08.10.23
neděle
20:00
WHC KB
Patriots UL "A"
FC NY Tiradores "B"
3:5
Faigl st.
Faigl ml.
4
20.10.23
pátek
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
FC NY Tiradores "B"
4:9
Faigl st.
Faigl ml.
7
10.11.23
pátek
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
FC PRVNÍ Teplice
8:4
Nauš
Faigl ml.
9
25.11.23
sobota
17:00
Krupka
FC PRVNÍ Teplice
Děčín - NOTA
5:9
Macháček
Faigl ml.
15
08.01.24
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Patriots UL "A"
1:6
Faigl st.
Faigl ml.
16
19.01.24
pátek
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
Oxyworld Chomutov "B"
0:5
Faigl st.
Faigl ml.
20
14.02.24
středa
20:15
hala UJEP
Old School "UL"
TJ Proboštov "A"
8:5
Faigl st.
Faigl ml.
22
28.02.24
středa
20:15
hala UJEP
Old School "UL"
FC NY Tiradores "B"
5:3
Macháček
Faigl ml.
23
05.03.24
úterý
19:30
Libouchec
Děčín - NOTA
Patriots UL "A"
13:2
Nový
Faigl ml.
24
13.03.24
středa
20:15
hala UJEP
Old School "UL"
SK Dubí "A"
10:2
Nový
Faigl ml.
2023/2024 Okresní přebor
1
08.09.23
pátek
17:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FC Rapid UL "C"
8:2
Faigl st.
Faigl ml.
3
20.09.23
středa
19:15
hala UJEP
Old School UL "B"
TJ Proboštov "B"
3:7
Faigl st.
Faigl ml.
5
02.10.23
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
FC Rapid UL "C"
4:2
Gajarský
Faigl ml.
5
04.10.23
středa
20:15
hala UJEP
Old School UL "B"
FT Forza "UL"
3:7
Gajarský
Faigl ml.
10
08.11.23
středa
19:00
UT Severka
Březňáci UL
FC Lokomotif "UL"
6:4
Faigl st.
Faigl ml.
11
17.11.23
pátek
20:00
Krupka
FC Gamers Teplice
FT Forza "UL"
3:5
Faigl st.
Faigl ml.
14
19.04.24
pátek
17:00
UT Severka
TJ Sebuzín
TJ Svádov - Olšinky "A"
5:6
Faigl st.
Faigl ml.
15
23.04.24
úterý
19:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC Gamers Teplice
9:5
Faigl st.
Faigl ml.
2023/2024 Pohár A
5
07.12.23
čtvrtek
20:00
Krupka
FSC Tygříci "UL"
FC WHL Ústí n.L.
4:2
Faigl st.
Faigl ml.
2023/2024 Pohár B
2
10.01.24
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Morgan Commando TP
6:6
Faigl st.
Faigl ml.
6
17.01.24
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
FSC Tygříci "B"
6:1
Faigl st.
Faigl ml.
2022/2023 1.třída
6
14.10.22
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FC Gamers Teplice
7:5
Faigl st.
Faigl ml.
7
21.10.22
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
Hop Trop
5:4
Faigl st.
Faigl ml.
8
21.10.22
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FC Lokomotif "B"
10:3
Faigl st.
Faigl ml.
10
11.11.22
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FC Rapid UL "D"
3:1
Faigl st.
Faigl ml.
15
29.03.23
středa
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
Morgan Commando TP "B"
0:4
Faigl st.
Faigl ml.
18
20.04.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
Old School UL "B"
Morgan Commando TP "B"
8:3
Faigl st.
Faigl ml.
20
02.05.23
úterý
18:00
UT Severka
FK Jamajka
FC Lokomotif "B"
1:4
Faigl st.
Faigl ml.
23
22.05.23
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Morgan Commando TP "B"
8:2
Faigl st.
Faigl ml.
23
24.05.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FK Jamajka
6:1
Faigl st.
Faigl ml.
2022/2023 2.třída
1
07.09.22
středa
19:15
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
Old School UL "C"
7:3
Faigl st.
Faigl ml.
11
17.11.22
čtvrtek
20:00
UT Severka
Old School UL "C"
FC Rapid UL "E"
2:5
Faigl st.
Faigl ml.
12
05.04.23
středa
18:00
UT Severka
FC Všebronx Ústí n.L.
FC Rapid UL "E"
5:8
Macháček
Faigl ml.
17
10.05.23
středa
19:15
hala UJEP
Old School UL "C"
Korado Slovanka DC
6:2
Faigl st.
Faigl ml.
18
16.05.23
úterý
19:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
Oranjes Ústí n. L.
2:3
Faigl st.
Faigl ml.
20
29.05.23
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
Pink Panthers Ústí n.L.
8:4
Faigl st.
Faigl ml.
2022/2023 Krajský přebor UK
9
28.11.22
pondělí
19:00
Krupka
TJ Oldřichov
Oxyworld Chomutov "B"
9:6
Faigl st.
Faigl ml.
13
12.01.23
čtvrtek
18:00
Krupka
TJ Oldřichov
FC Betis Kadaň "B"
6:3
Faigl st.
Faigl ml.
16
03.02.23
pátek
20:00
Krupka
FK Krupka
SK Dubí "A"
4:8
Faigl st.
Faigl ml.
19
26.02.23
neděle
20:30
Krupka
SK Dubí "A"
FC Killers Lovosice
4:5
Faigl st.
Faigl ml.
2022/2023 Okresní přebor
1
05.09.22
pondělí
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
KMK Tornádo "UL"
12:4
Faigl st.
Faigl ml.
1
05.12.22
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
FK Auto Horejsek
7:2
Faigl st.
Faigl ml.
2
12.09.22
pondělí
19:00
Libouchec
Vikings Libouchec
TJ Sebuzín
3:9
Faigl st.
Faigl ml.
4
30.09.22
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Vikings Libouchec
8:4
Faigl st.
Faigl ml.
11
18.11.22
pátek
17:00
UT Severka
TJ Sebuzín
Samba UL
2:1
Faigl st.
Faigl ml.
15
31.03.23
pátek
17:00
UT Severka
TJ Sebuzín
Vikings Libouchec
8:2
Řízek
Faigl ml.
16
05.04.23
středa
19:00
UT Severka
Březňáci UL
TJ Sebuzín
2:7
Macháček
Faigl ml.
18
21.04.23
pátek
18:45
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FT Forza "UL"
8:0
Faigl st.
Faigl ml.
23
22.05.23
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
FK Auto Horejsek
1:0
Faigl st.
Faigl ml.
2022/2023 Pohár A
1
19.01.23
čtvrtek
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC Gamers Teplice
13:4
Faigl st.
Faigl ml.
6
19.12.22
pondělí
20:00
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Gamers Teplice
10:0
Faigl st.
Faigl ml.
2022/2023 Pohár B
1
07.12.22
středa
20:30
hala UJEP
Old School "UL"
Patriots UL "B"
9:7
Faigl st.
Faigl ml.
2022/2023 Pohár C
2
25.01.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Patriots UL "A"
0:3
Hanzlík
Faigl ml.
2021/2022 1.třída
11
23.03.22
středa
19:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FC Incredibles
11:1
Faigl st.
Faigl ml.
14
11.04.22
pondělí
17:00
UT Stad.ml
Flamengo Ústí n.L.
FC Rapid UL "D"
3:2
Faigl st.
Faigl ml.
14
15.04.22
pátek
19:00
kontumace
Samba UL
Březňáci UL
5:0
Macháček
Faigl ml.
14
15.04.22
pátek
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
TJ Svádov - Olšinky "A"
6:1
Macháček
Faigl ml.
15
20.04.22
středa
19:00
UT Severka
FC Incredibles
FT Forza "UL"
1:4
Faigl st.
Faigl ml.
15
22.04.22
pátek
19:00
Libouchec
Vikings Libouchec
TJ Bouráci Ústí n.L.
6:7
Košťál
Faigl ml.
16
29.04.22
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Březňáci UL
2:10
Nový
Faigl ml.
16
29.04.22
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
FC Lokomotif "B"
7:4
Nový
Faigl ml.
16
29.04.22
pátek
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
Vikings Libouchec
6:5
Faigl st.
Faigl ml.
17
06.05.22
pátek
19:00
Libouchec
Vikings Libouchec
Samba UL
8:5
Faigl st.
Faigl ml.
18
11.05.22
středa
20:00
UT Severka
FC Incredibles
Březňáci UL
8:3
Faigl st.
Faigl ml.
18
13.05.22
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC Lokomotif "B"
6:8
Faigl st.
Faigl ml.
18
13.05.22
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
TJ Sebuzín
7:0
Faigl st.
Faigl ml.
19
20.05.22
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
TJ Bouráci Ústí n.L.
3:6
Faigl st.
Faigl ml.
19
20.05.22
pátek
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
Flamengo Ústí n.L.
2:5
Faigl st.
Faigl ml.
20
26.05.22
čtvrtek
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
TJ Svádov - Olšinky "A"
13:3
Faigl st.
Faigl ml.
21
02.06.22
čtvrtek
20:00
Libouchec
Vikings Libouchec
FC Incredibles
12:11
Faigl st.
Faigl ml.
21
03.06.22
pátek
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FT Forza "UL"
2:4
Faigl st.
Faigl ml.
21
03.06.22
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
KMK Tornádo "UL"
4:4
Faigl st.
Faigl ml.
22
06.06.22
pondělí
18:00
UT SNP
Březňáci UL
FC Lokomotif "B"
4:9
Lutka
Faigl ml.
22
08.06.22
středa
20:00
UT Severka
FC Incredibles
TJ Sebuzín
9:11
Faigl st.
Faigl ml.
2021/2022 2.třída
12
30.03.22
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
Kozlos Ústí n.L.
5:1
Faigl st.
Faigl ml.
12
31.03.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
FC Sokol UL "B"
Old School UL "B"
1:7
Nový
Faigl ml.
12
31.03.22
čtvrtek
20:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FK Sambular UL "B"
12:5
Nový
Faigl ml.
15
18.04.22
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FK Jamajka
2:13
Faigl st.
Faigl ml.
15
20.04.22
středa
17:00
UT SNP
FC Rumíci
FC Sokol UL "B"
5:2
Macháček
Faigl ml.
17
03.05.22
úterý
19:00
UT Mojžíř
Patriots UL "A"
FK Auto Horejsek
7:6
Faigl st.
Faigl ml.
17
06.05.22
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
Old School UL "B"
11:2
Faigl st.
Faigl ml.
18
11.05.22
středa
19:00
UT Severka
FK Jamajka
FT Forza UL "B"
2:5
Faigl st.
Faigl ml.
19
17.05.22
úterý
19:00
UT SNP
Hop Trop
Kozlos Ústí n.L.
7:4
Faigl st.
Faigl ml.
19
03.06.22
pátek
17:30
UT SNP
FC Rumíci
Old School UL "B"
7:6
Faigl st.
Faigl ml.
20
26.05.22
čtvrtek
19:00
UT Severka
Old School UL "B"
FSC Tygříci "UL"
3:4
Faigl st.
Faigl ml.
20
27.05.22
pátek
19:00
Libouchec
FC Barcelona UL
FT Forza UL "B"
4:4
Faigl st.
Faigl ml.
21
02.06.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
FC Sokol UL "B"
FK Sambular UL "B"
13:4
Faigl st.
Faigl ml.
22
10.06.22
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular UL "B"
FK Jamajka
8:3
Faigl st.
Faigl ml.
2021/2022 3.třída
12
16.03.22
středa
19:00
UT Severka
FC Všebronx Ústí n.L.
Morgan Commando TP "B"
0:5
Faigl st.
Faigl ml.
12
16.03.22
středa
18:00
UT Severka
Pink Panthers Ústí n.L.
FC Chmelaři UL
2:10
Faigl st.
Faigl ml.
13
23.03.22
středa
18:00
UT Severka
Pink Panthers Ústí n.L.
Patriots UL "B"
4:9
Faigl st.
Faigl ml.
14
30.03.22
středa
18:00
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
FC Gamers Teplice
4:7
Faigl st.
Faigl ml.
18
27.04.22
středa
20:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
Morgan Commando TP "B"
4:5
Faigl st.
Faigl ml.
18
27.04.22
středa
17:30
UT SNP
volný los - Větruše
FC Všebronx Ústí n.L.
6:4
Faigl st.
Faigl ml.
19
04.05.22
středa
18:00
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
Oranjes Ústí n. L.
6:3
Faigl st.
Faigl ml.
19
05.05.22
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Albion Ústí
FSC Tygříci "B"
2:8
Macháček
Faigl ml.
20
10.05.22
úterý
18:30
UT SNP
FC Chmelaři UL
FK Albion Ústí
4:6
Faigl st.
Faigl ml.
20
11.05.22
středa
18:00
UT Severka
Pink Panthers Ústí n.L.
FC Všebronx Ústí n.L.
3:2
Faigl st.
Faigl ml.
21
20.05.22
pátek
17:00
UT Severka
FK Albion Ústí
Patriots UL "B"
5:10
Faigl st.
Faigl ml.
23
01.06.22
středa
18:00
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
Patriots UL "B"
9:4
Faigl st.
Faigl ml.
2021/2022 Okresní přebor
13
08.04.22
pátek
19:30
UT SNP
Sampdoria MRV
Old School "UL"
4:6
Hanzlík
Faigl ml.
14
13.04.22
středa
18:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC Rapid UL "C"
4:4
Faigl st.
Faigl ml.
19
18.05.22
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
FC Kolbenschmidt cz
4:4
Faigl st.
Faigl ml.
20
26.05.22
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Italové-Combix UL
10:3
Faigl st.
Faigl ml.
20
27.05.22
pátek
17:30
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
Old School "UL"
6:3
Faigl st.
Faigl ml.
2021/2022 Pohár C
8
04.02.22
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "C"
Morgan Commando TP "B"
3:6
Macháček
Faigl ml.
celkem záznamů: 124
generováno za 0.06 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek