Dnes je pátek 05.06.2020  uživatel nepřihlášen  
Rapid vybojoval právo na VFL 2020-21 ...
29.03.20

Rapid získal v neděli ve svém druholigovém zápase všechny tři body za vítězství 3 : 1 nad Wizards Pha a stal se bez ohledu na další výsledky vítězem tohoto ročníku 2LZ s nárokem na postup do VFL 2020-21

2. 3. 2020

Ústecký Rapid postoupil do VARTA futsal ligy

Po zaváhání Kladna ve 20. kole 2. ligy futsalu západ stačil v nedělním zápase Rapidu Ústí nad Labem k jistotě postupu do VARTA futsal ligy bod. Severočeši nakonec porazili Wizards DDM Praha 3:1 a mohli slavit vítězství v soutěži.

Před posledními dvěma koly tak Rapid vede o nedostižných devět bodů. "S jedinými Wizards DDM Praha jsme měli zápornou bilanci a chtěli jsme porážku z prvního vzájemného utkání odčinit. Jsem moc rád, že se nám to podařilo a udrželi jsme si první příčku. Věděli jsme, že poslední krok bývá vždycky nejtěžší a jsem rád, že se nám podařil využít hned první mečbol, který jsme měli. Poslední utkání s Kladnem si díky tomu můžeme v klidu užít," usmíval se hrající trenér a futsalová legenda Martin Dlouhý.

Na vítězství ve druhé lize pracoval Rapid soustavně šest let. "Mám radost, že se nám podařilo přetavit v postup šestiletou soustavnou práci, kdy z nejnižších okresních soutěží se nyní může stát start v nejvyšší futsalové soutěži," usmíval se předseda klubu Matěj Čapek a navázal: "Nyní se však chceme soustředit na závěr sezony, kdy nás čeká doma Kladno a superpohár v Olomouci. Následně budeme řešit další sezonu."

Je tedy známo kompletní složení finále Superpoháru 2. lig futsalu. SK UP Olomouc bude v neděli 22. března hostit od 19 hodin právě Rapid Ústí nad Labem.

2. 3. 2020