sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
rozhodčí
vše
hřiště
vše
stav
vše
jen zápasy týmu
vše
označit tým
----------
domácí
hosté
vše
vše
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
vše
17:30
Hop Trop
SK Hraničář Petrovice z.s.
Rozhodčí:
Jiří Hanzlík
,
Jiří Šmid
18:00
FC Všebronx Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
Rozhodčí:
Michal Tuček
,
František Kalina
19:00
FK Sambular "UL"
Flamengo Ústí n.L.
Rozhodčí:
Jindřich Sůra
,
Miloslav Nový
19:00
Pink Panthers Ústí n.L.
Old School UL "C"
Rozhodčí:
Jiří Hanzlík
,
Jiří Šmid
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pátek 26.04.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 215
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2017/2018 1.třída
10
10.11.17
pátek
19:30
Libouchec
FC Barcelona UL
Italové "UL"
3:13
Sůra
Sýs
2017/2018 Krajský přebor UK
5
29.10.17
neděle
20:00
Chemik Lvs
Ludis Team Třebenice
Gold Combix ÚL "B"
3:2
Řezníček
Sýs
7
12.11.17
neděle
20:00
Chemik Lvs
Ludis Team Třebenice
FC VITO Proboštov
4:6
Prágl
Sýs
11
11.12.17
pondělí
20:00
hala Lovosice U Přívozu
FC Killers Lovosice
Gardenline Ltm. "B"
6:8
Prágl
Sýs
2017/2018 Pohár D
1
29.11.17
středa
20:00
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
ULITEP
0:2
Mollinger
Sýs
2016/2017 1.třída
1
05.09.16
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FCSB Ústí n.L.
5:5
Macháček
Sýs
1
09.09.16
pátek
19:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC NY Tiradores "B"
6:7
Košťál
Sýs
3
19.09.16
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Rapid UL "B"
1:10
Lutka
Sýs
5
03.10.16
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
KMK Tornádo "UL"
5:4
Lutka
Sýs
6
12.10.16
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
FSC Tygříci "UL"
5:4
Košťál
Sýs
7
17.10.16
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Samba UL
4:5
Šmid
Sýs
15
05.04.17
středa
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Dynamo "UL"
4:2
Řízek
Sýs
18
28.04.17
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FSC Tygříci "UL"
19:0
Heřman
Sýs
19
05.05.17
pátek
19:00
UT Severka
ULITEP
Dynamo "UL"
3:4
Macháček
Sýs
20
12.05.17
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FK Parta Střekov "UL"
6:7
Hanzlík
Sýs
21
19.05.17
pátek
17:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Italové "UL"
6:1
Hanzlík
Sýs
22
26.05.17
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
ULITEP
5:8
Macháček
Sýs
23
30.05.17
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FSC Tygříci "UL"
8:2
Lutka
Sýs
25
14.06.17
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "B"
FSC Tygříci "UL"
5:5
Macháček
Sýs
25
15.06.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
FC NY Tiradores "B"
2:7
Řízek
Sýs
25
19.06.17
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
1.FC Kostelníci
Lesná Pes UL
5:7
Kamínek
Sýs
26
23.06.17
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Bar Alex
3:5
Macháček
Sýs
2016/2017 Krajský přebor UK
1
14.10.16
pátek
21:00
hala Lovosice U Přívozu
ACZ Lovosice
FC Killers Lovosice
9:2
Prágl
Sýs
3
04.11.16
pátek
20:00
Chemik Lvs
Gardenline Ltm. "B"
FC VITO Proboštov
6:5
Prágl
Sýs
2016/2017 Okresní přebor
15
05.04.17
středa
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FC Libouchec
5:4
Mollinger
Sýs
22
24.05.17
středa
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Gold Combix ÚL "C"
7:7
Macháček
Sýs
24
07.06.17
středa
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Klimax Bar "UL"
4:7
Macháček
Sýs
2015/2016 1.třída
1
02.09.15
středa
18:30
hala UJEP
FC Rapid UL "B"
New York "UL"
6:1
Gajarský
Sýs
4
26.11.15
čtvrtek
20:30
Setuza
FC Sokol UL
Lesná Pes UL
8:6
Košťál
Sýs
8
19.10.15
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FCSB Ústí n.L.
B.B. Tonaso UL
2:4
Nový
Sýs
8
21.10.15
středa
21:00
hala UJEP
FC Rapid UL "B"
1.FC Kostelníci
8:2
Gajarský
Sýs
8
21.10.15
středa
19:00
UT Severka
Samba UL
FC Sokol UL
4:5
Nový
Sýs
9
29.10.15
čtvrtek
20:00
UT Severka
ULITEP
FC Rapid UL "B"
6:7
Pacík
Sýs
12
04.12.15
pátek
18:00
UT Severka
ULITEP
Gold Combix ÚL "C"
5:5
Hanzlík
Sýs
18
26.04.16
úterý
21:00
WHC KB
Dynamo "B"
FSC Tygříci "UL"
4:3
Sůra
Sýs
21
19.05.16
čtvrtek
19:30
SH Gympl
New York "UL"
Dynamo "B"
2:10
Sůra
Sýs
25
15.06.16
středa
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
ULITEP
10:8
Šmid
Sýs
2015/2016 Krajský přebor UK
3
02.10.15
pátek
20:00
hala Lovosice U Přívozu
FC Třebenice
FC Jupíci Libochovice
9:2
Gajarský
Sýs
5
13.10.15
úterý
20:00
WHC KB
Gold Team UL
Gold Combix ÚL "B"
14:8
Lutka
Sýs
8
04.11.15
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
FC NY Tiradores "UL"
9:1
Šmid
Sýs
9
09.11.15
pondělí
20:00
Krupka
Internazionale TP
FC Jupíci Libochovice
11:3
Šmid
Sýs
11
27.11.15
pátek
21:30
hala Lovosice U Přívozu
ACZ Lovosice
FC Třebenice
5:7
Košťál
Sýs
14
18.12.15
pátek
19:30
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
ACZ Lovosice
4:1
Kamínek
Sýs
15
08.01.16
pátek
21:00
kontumace
Internazionale TP
FC Třebenice
5:0
Kamínek
Sýs
17
20.01.16
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
Italové-Combix UL
9:4
Hanzlík
Sýs
23
04.03.16
pátek
20:00
SH Brozany
FC Jupíci Libochovice
FC VITO Proboštov
7:17
Lutka
Sýs
24
09.03.16
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
Internazionale TP
3:5
Košťál
Sýs
25
18.03.16
pátek
20:00
SH Brozany
FC Jupíci Libochovice
Italové-Combix UL
3:5
Lutka
Sýs
26
21.03.16
pondělí
19:00
Krupka
FC VITO Proboštov
ACZ Lovosice
12:3
Nový
Sýs
2015/2016 Okresní přebor
9
28.10.15
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
FK Pérovna UL
4:7
Gajarský
Sýs
15
04.04.16
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
FC Lokomotif "UL"
8:1
Lutka
Sýs
16
11.04.16
pondělí
20:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "U-19"
FK Pérovna UL
1:3
Řízek
Sýs
17
18.04.16
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
TJ Fanda
4:4
Šmid
Sýs
18
21.06.16
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "U-19"
Flamengo UL
2:6
Tuček
Sýs
21
18.05.16
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Lokomotif "UL"
5:9
Macháček
Sýs
2015/2016 Pohár A
1
03.12.15
čtvrtek
20:45
hala UJEP
FC NY Tiradores "UL"
FC Chmelaři UL
8:2
Lutka
Sýs
2015/2016 Pohár B
5
21.01.16
čtvrtek
20:00
hala UJEP
FC Armenios UL
Oranjes Ústí n. L.
4:14
Nový
Sýs
2015/2016 Pohár C
4
04.01.16
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
FC NY Tiradores "B"
3:2
Macháček
Sýs
2014/2015 1.třída
1
03.09.14
středa
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
1.FC Kostelníci "B"
6:6
Nový
Sýs
2
10.09.14
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Gold Combix ÚL "C"
3:4
Nový
Sýs
13
24.11.14
pondělí
19:00
UT Severka
Kozlos Ústí n.L.
Klimax Bar "UL"
5:16
Hanzlík
Sýs
13
26.11.14
středa
20:00
WHC KB
1.FC Kostelníci "B"
Lesná Pes UL
12:8
Nový
Sýs
17
14.04.15
úterý
19:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
Gold Combix ÚL "C"
5:3
Tuček
Sýs
2014/2015 Krajský přebor UK
2
kontumace
FC NY Tiradores "UL"
Gardenline Ltm. "B"
5:0
Lutka
Sýs
3
30.09.14
úterý
18:00
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
volný los
2:6
Kresta
Sýs
10
17.11.14
pondělí
20:30
Setuza
Italové-Combix UL
FC Baník Chomutov
3:3
Lutka
Sýs
10
13.01.15
úterý
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
CF Radobýl Litoměřice
4:11
Lutka
Sýs
12
01.12.14
pondělí
20:30
Setuza
Italové-Combix UL
Relax Ústí n.L.
3:1
Lutka
Sýs
13
11.12.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
TJ Sebuzín
3:7
Tuček
Sýs
21
19.02.15
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
FC NY Tiradores "UL"
4:4
Mikan
Sýs
23
02.03.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
FC NY Tiradores "UL"
6:8
Mollinger
Sýs
25
20.03.15
pátek
19:30
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
volný los
8:4
Košťál
Sýs
2014/2015 Okresní přebor
2
11.09.14
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Hop Trop "UL"
3:5
Kamínek
Sýs
4
23.09.14
úterý
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Relax "B"
6:3
Kamínek
Sýs
8
22.10.14
středa
20:00
SH Gympl
TJ Fanda
Hop Trop "UL"
5:10
Lutka
Sýs
11
13.11.14
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
TJ Fanda
6:5
Macháček
Sýs
12
16.12.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Lokomotif "UL"
1:7
Lutka
Sýs
14
23.03.15
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Flamengo UL
4:10
Macháček
Sýs
14
25.03.15
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Sportbar
9:3
Hanzlík
Sýs
21
12.05.15
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FK Pérovna UL
1:7
Friedl
Sýs
2014/2015 Pohár A
3
15.12.14
pondělí
19:30
Setuza
Samba UL
FC NY Tiradores "B"
8:3
Hanzlík
Sýs
3
15.12.14
pondělí
20:30
Setuza
FSC Tygříci "UL"
Tutti Pizza UL
5:8
Tuček
Sýs
2014/2015 Pohár B
4
06.01.15
úterý
19:30
SH Gympl
Klimax Bar "UL"
New York "UL"
2:2
Tuček
Sýs
2013/2014 1.třída
2
10.09.13
úterý
18:00
UTDobětice
FSC Tygříci "UL"
FC Lokomotif "UL"
2:2
Friedl
Sýs
2
12.09.13
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
FC Rumíci "B"
4:3
Friedl
Sýs
4
24.09.13
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Lokomotif "UL"
7:2
Nový
Sýs
5
04.10.13
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
FC Lokomotif "UL"
Wayuptensky futsal team UL
5:6
Řízek
Sýs
6
08.10.13
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
TJ Sebuzín
Dynamo "B"
4:2
Kalina
Sýs
6
31.10.13
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
FC Sokol UL
1:6
Nový
Sýs
10
05.11.13
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
TJ Sebuzín
Flamengo Ústí n.L.
2:4
Friedl
Sýs
10
08.11.13
pátek
17:00
UT 26.ZŠ
FC NY Tiradores "UL"
FC Sokol UL
9:3
Mikan
Sýs
11
12.11.13
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
New York "UL"
6:1
Košťál
Sýs
13
26.11.13
úterý
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
New York "UL"
12:4
Řízek
Sýs
16
07.04.14
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Gold Combix ÚL "C"
4:10
Lutka
Sýs
20
05.05.14
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FC Sokol UL
4:1
Šmid
Sýs
22
19.05.14
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FootballStars Severka UL
0:1
Sůra
Sýs
23
26.05.14
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FSC Tygříci "UL"
3:6
Kamínek
Sýs
24
02.06.14
pondělí
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FC Sokol UL
7:4
Mikan
Sýs
25
09.06.14
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
TJ Sebuzín
3:11
Řízek
Sýs
25
13.06.14
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
FootballStars Severka UL
2:4
Hanzlík
Sýs
2013/2014 3.třída
22
22.05.14
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
Náplava Ústí n.L.
TJ Svádov - Olšinky "A"
4:1
Kamínek
Sýs
2013/2014 Krajský přebor
7
30.10.13
středa
21:00
WHC KB
Gardenline Ltm. "B"
Galacticos Děčín
4:2
Lutka
Sýs
9
05.12.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
volný los
2:10
Mikan
Sýs
11
25.11.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Galacticos Děčín
7:2
Řízek
Sýs
13
11.12.13
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
Fírova Pivnice "UL"
2:3
Lutka
Sýs
2013/2014 Okresní přebor
2
11.09.13
středa
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
TJ Fanda
1:4
Šmid
Sýs
4
25.09.13
středa
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FK Pérovna UL
4:4
Mollinger
Sýs
6
10.10.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
Morgan Commando TP
3:9
Nový
Sýs
12
21.11.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
USK Slávie UL
2:3
Mikan
Sýs
16
10.04.14
čtvrtek
18:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Lesná Pes UL
11:1
Friedl
Sýs
17
16.04.14
středa
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
Relax "B"
6:10
Nový
Sýs
24
04.06.14
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Flamengo UL
8:3
Šmid
Sýs
26
16.06.14
pondělí
17:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
KMK Tornádo "UL"
12:6
Mollinger
Sýs
2013/2014 Pohár A
5
16.01.14
čtvrtek
20:30
Setuza
Oranjes Ústí n.L.
Klimax Bar "UL"
3:4
Friedl
Sýs
2013/2014 Pohár B
4
06.01.14
pondělí
19:00
Setuza
FSC Tygříci "UL"
1.FC Velbloudi
6:4
Mollinger
Sýs
2013/2014 Pohár C
1
04.12.13
středa
21:00
Setuza
Náplava Ústí n.L.
Kozlos Ústí n.L.
4:3
Nový
Sýs
3
16.12.13
pondělí
21:00
Setuza
FK Parta Střekov "UL"
Náplava Ústí n.L.
3:2
Macháček
Sýs
2013/2014 Pohár D
4
20.01.14
pondělí
19:30
Setuza
FCSB Ústí n.L.
Italové "UL"
2:4
Mollinger
Sýs
5
15.01.14
středa
20:00
Setuza
SK Kronen-Labe
FCSB Ústí n.L.
0:16
Sůra
Sýs
2012/2013 1.třída
1
04.09.12
úterý
19:00
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Hop Trop - "B"
3:2
Nový
Sýs
2
14.09.12
pátek
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
KMF Úder "B"
5:2
Řízek
Sýs
6
29.11.12
čtvrtek
21:00
SKP
KMF Úder "B"
Flamengo Ústí n.L.
9:5
Sůra
Sýs
7
03.12.12
pondělí
18:00
UT Severka
TJ Sebuzín
Kozlos Ústí n.L.
7:2
Mikan
Sýs
11
30.11.12
pátek
18:00
UT Severka
TJ Sebuzín
KMF Úder "B"
7:2
Kalina
Sýs
12
20.11.12
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Kozlos Ústí n.L.
3:3
Mikan
Sýs
12
22.11.12
čtvrtek
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
3:3
Řízek
Sýs
14
10.06.13
pondělí
20:00
UT Severka
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
New York "UL"
6:4
Mikan
Sýs
18
24.04.13
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop - "B"
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
3:6
Nový
Sýs
22
23.05.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
FC Lokomotif "UL"
5:3
Šmid
Sýs
23
31.05.13
pátek
18:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC Lokomotif "UL"
8:2
Košťál
Sýs
2012/2013 Krajský přebor
3
15.10.12
pondělí
20:00
Krupka
Wolves Řetenice
FootballStars Severka UL
5:2
Hanzlík
Sýs
4
27.05.13
pondělí
19:00
WHC KB
FootballStars Severka UL
Dynamo "UL"
1:4
Nový
Sýs
5
01.11.12
čtvrtek
21:00
hala UJEP
USK Slávie UL
FootballStars Severka UL
5:4
Macháček
Sýs
13
14.01.13
pondělí
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Hop Trop A
8:5
Macháček
Sýs
16
04.03.13
pondělí
19:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Dynamo "UL"
4:3
Nový
Sýs
20
08.03.13
pátek
20:30
Setuza
FootballStars Severka UL
CF Radobýl Litoměřice
7:5
Mikan
Sýs
2012/2013 Okresní přebor
1
03.09.12
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Lesná Pes UL
3:4
Mikan
Sýs
1
05.09.12
středa
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
KMF Úder "A"
6:2
Hanzlík
Sýs
3
17.09.12
pondělí
19:00
UT SNP
TJ Fanda
Sportbar
5:4
Macháček
Sýs
5
01.10.12
pondělí
19:00
UT SNP
TJ Fanda
KMK Tornádo "UL"
3:5
Macháček
Sýs
6
09.10.12
úterý
18:00
UT Severka
Flamengo UL
TJ Libouchec
3:5
Macháček
Sýs
6
10.10.12
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Italové-Combix UL
4:4
Macháček
Sýs
9
29.10.12
pondělí
20:30
Setuza
Italové-Combix UL
FC Kolbenschmidt cz
5:7
Košťál
Sýs
9
31.10.12
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Sportbar
1:6
Macháček
Sýs
10
05.11.12
pondělí
19:00
UT SNP
TJ Fanda
TJ Libouchec
6:3
Macháček
Sýs
10
07.11.12
středa
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FK Pérovna UL
3:4
Mikan
Sýs
14
10.04.13
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
FK Pérovna UL
6:5
Lutka
Sýs
14
12.04.13
pátek
18:00
UT Chuderov
KMK Tornádo "UL"
FSC SKP Viktoria
5:5
Hanzlík
Sýs
16
22.04.13
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
FC Kolbenschmidt cz
3:2
Macháček
Sýs
19
13.05.13
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
KMK Tornádo "UL"
7:6
Macháček
Sýs
20
14.06.13
pátek
18:00
UT Chuderov
KMK Tornádo "UL"
Morgan Commando TP
0:5
Macháček
Sýs
22
07.06.13
pátek
18:00
UT Chuderov
KMK Tornádo "UL"
Italové-Combix UL
6:8
Lutka
Sýs
2012/2013 Pohár A
4
18.01.13
pátek
17:15
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
Klimax Bar "UL"
7:3
Macháček
Sýs
5
25.01.13
pátek
17:15
SH Gympl
Kámoši UL
FC NY Tiradores "UL"
4:9
Mikan
Sýs
2012/2013 Pohár B
3
11.01.13
pátek
19:00
SH Gympl
FSC Tygříci "UL"
Italové-Combix UL
2:7
Macháček
Sýs
2011/2012 1.třída
1
30.08.11
úterý
16:30
UT SNP
New York
Gold Combix ÚL "B"
4:9
Kresta
Sýs
5
26.09.11
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
FK Všebořice
8:5
Lutka
Sýs
6
03.11.11
čtvrtek
18:00
UT 26.ZŠ
FC Elpra
Střekov United
7:5
Mikan
Sýs
7
06.03.12
úterý
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
FC Elpra
9:1
Mikan
Sýs
8
19.10.11
středa
19:30
UT SNP
New York
Wayuptensky futsal team UL
2:4
Macháček
Sýs
9
26.10.11
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
FC Elpra
4:6
Mikan
Sýs
11
10.11.11
čtvrtek
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
Dynamo "B"
1:5
Řízek
Sýs
16
03.04.12
úterý
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
Střekov United
6:2
Košťál
Sýs
18
18.04.12
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
Střekov United
13:4
Lutka
Sýs
18
20.04.12
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
Wayuptensky futsal team UL
11:4
Kalina
Sýs
22
14.05.12
pondělí
19:00
SH Gympl
Dynamo "B"
Hop Trop - "B"
5:7
Řízek
Sýs
22
17.05.12
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Flamengo "B"
4:1
Lutka
Sýs
25
08.06.12
pátek
19:00
UT Severka
FS Severka "B"
New York
8:1
Sůra
Sýs
26
11.06.12
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Střekov United
5:0
Macháček
Sýs
2011/2012 Krajský přebor
1
06.10.11
čtvrtek
20:30
Setuza
Relax Ústí n.L.
FS Severka "A"
3:6
Hanzlík
Sýs
7
18.11.11
pátek
20:00
Chemik Lvs
Gardenline Ltm "A"
FS Severka "A"
4:3
Nový
Sýs
10
07.12.11
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
CF Radobýl Litoměřice
FS Severka "A"
5:8
Košťál
Sýs
16
03.02.12
pátek
20:10
Chemik Lvs
Gardenline Ltm "A"
USK Slávie UL
11:2
Hanzlík
Sýs
17
17.02.12
pátek
20:10
Chemik Lvs
Gardenline Ltm "A"
KMK Tornádo "UL"
16:1
Nový
Sýs
2011/2012 Okresní přebor
1
29.08.11
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
TJ Libouchec
6:3
Kresta
Sýs
2
07.09.11
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Morgan Commando TP
3:5
Šmid
Sýs
5
26.09.11
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Lesná Pes UL
6:5
Lutka
Sýs
7
10.10.11
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Morgan Commando TP
4:3
Nový
Sýs
8
17.10.11
pondělí
19:00
UT SNP
Fanda
FK Pérovna UL
3:5
Macháček
Sýs
9
24.10.11
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Lesná Pes UL
4:5
Mikan
Sýs
11
09.11.11
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Lesná Pes UL
10:5
Macháček
Sýs
12
28.03.12
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Morgan Commando TP
2:5
Košťál
Sýs
17
07.05.12
pondělí
20:30
Setuza
AS - Comp
Morgan Commando TP
11:4
Košťál
Sýs
20
21.05.12
pondělí
20:30
Setuza
AS - Comp
KMF Úder "A"
6:5
Mošnička
Sýs
22
06.06.12
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
KMF Úder "A"
5:8
Košťál
Sýs
2011/2012 Pohár A
3
05.01.12
čtvrtek
17:30
SH Gympl
Vesničani
ZD Hospoddáři "UL"
7:8
Sýs
4
10.01.12
úterý
20:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
ZD Hospoddáři "UL"
0:13
Lutka
Sýs
5
16.01.12
pondělí
18:30
SH Gympl
Vesničani
KMF Úder "B"
5:6
Kalina
Sýs
2011/2012 Pohár B
1
06.12.11
úterý
20:30
Setuza
FK Jamajka
Flamengo "B"
4:4
Sůra
Sýs
2
12.12.11
pondělí
20:30
Setuza
FK Jamajka
KMK Tornádo "UL"
2:4
Mikan
Sýs
2
15.12.11
čtvrtek
18:30
SH Gympl
Flamengo "B"
Kozlos Ústí n.L.
6:1
Hanzlík
Sýs
2010/2011 1.třída
16
04.04.11
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Gold Combix ÚL "B"
2:9
Mikan
Sýs
16
07.04.11
čtvrtek
18:00
Libouchec
Lesná Pes UL
Dynamo Kameňák
13:4
Řízek
Sýs
17
13.04.11
středa
18:00
UT Severka
New York
Hop Trop - "B"
6:16
Lutka
Sýs
17
15.04.11
pátek
17:00
UT Severka
Flatus
Wayuptensky futsal team UL
6:5
Řízek
Sýs
18
18.04.11
pondělí
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Flatus
7:3
Macháček
Sýs
18
20.04.11
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
FS Severka "B"
15:4
Lutka
Sýs
19
28.04.11
čtvrtek
19:00
UT Severka
Střekov United
Lesná Pes UL
2:5
Mikan
Sýs
20
02.05.11
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
FS Severka "B"
12:9
Špora
Sýs
23
26.05.11
čtvrtek
19:00
UT Severka
Střekov United
FC Elpra
8:3
Lutka
Sýs
2010/2011 Krajský přebor
10
14.02.11
pondělí
20:30
Libouchec
DeNas Krásný Studenec
Hop Trop A
6:8
Lutka
Sýs
12
24.01.11
pondělí
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
Teta
1:4
Lutka
Sýs
16
23.02.11
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
FS Severka "A"
4:9
Mošnička
Sýs
2010/2011 Okresní přebor
14
23.03.11
středa
18:00
UT Kameňák
Akord
KMF Úder "A"
2:2
Mošnička
Sýs
15
28.03.11
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
Akord
4:0
Košťál
Sýs
15
30.03.11
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FK Pérovna UL
2:4
Hanzlík
Sýs
16
06.04.11
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
KMF Úder "A"
5:4
Nový
Sýs
17
11.04.11
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
TJ Libouchec
6:1
Košťál
Sýs
19
27.04.11
středa
19:00
UT Severka
Flamengo UL
FSC SKP Viktoria
5:11
Šmid
Sýs
20
06.05.11
pátek
18:30
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
Gold Combix ÚL "A"
4:13
Lutka
Sýs
21
09.05.11
pondělí
17:00
UT Severka
FC Sokol UL
FK Pérovna UL
4:4
Mikan
Sýs
22
18.05.11
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
KMF Úder "A"
3:7
Špora
Sýs
23
23.05.11
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FC Kolbenschmidt cz
9:7
Košťál
Sýs
2010/2011 Pohár A
4
11.01.11
úterý
19:00
hala UJEP
Lesná Pes UL
Sampdoria MRV "B"
7:2
Mikan
Sýs
2010/2011 Pohár B
2
10.01.11
pondělí
18:30
T-Mobile
Dynamo Kameňák
Flamengo "B"
1:2
Mikan
Sýs
celkem záznamů: 215
generováno za 0.08 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek