Mužstvo: Rychlé Pípy
Název: | Rychlé Pípy |
Rok založení: | |
Číslo reg.: | 410906 |
Vedoucí mužstva: | Waltr Karel |
Telefon: | +420 723 671 900 |
Zástupce: | Kadleček Josef |
Telefon: | +420 602 881 752 |
Email: | |
Internet: |
TABULKA PROBÍHAJÍCÍ SOUTĚŽE
Nejsou žádné probíhající soutěže tohoto mužstva
AKTUÁLNÍ ZÁPASY
datum | čas | domácí | hosté | výsl. | duel | |
---|---|---|---|---|---|---|
poslední zápas: | 11.06.2010 | 18:00 | Rychlé Pípy | FSC Tygříci "UL" | 7:1 | |
příští zápas: | není určen příští zápas |
UKONČENÉ A ODEHRANÉ SOUTĚŽE
sezóna | soutěž | U | Z | + | = | − | VG | : | OG | +/- | P | B | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2009/2010 | 2.třída | 6. | 22 | 10 | 2 | 10 | 90 | : | 98 | -8 | -1 | 32 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2008/2009 | 2.třída | 9. | 26 | 7 | 1 | 18 | 83 | : | 182 | -99 | -17 | 22 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2007/2008 | 2.třída | 8. | 22 | 6 | 3 | 13 | 86 | : | 111 | -25 | -12 | 21 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2006/2007 | 2.třída | 7. | 22 | 9 | 4 | 9 | 99 | : | 102 | -3 | -2 | 31 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2005/2006 | 1.třída | 10. | 24 | 7 | 4 | 13 | 80 | : | 116 | -36 | -11 | 25 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2004/2005 | 2.třída | 8. | 26 | 10 | 3 | 13 | 94 | : | 110 | -16 | -6 | 33 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2003/2004 | 2.třída | 6. | 22 | 10 | 2 | 10 | 110 | : | 84 | +26 | -1 | 32 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
2002/2003 | 1.třída | 7. | 26 | 12 | 6 | 8 | 117 | : | 93 | +24 | +3 | 42 | zobraz tabulku | vypsat utkání |
NEJVYŠŠÍ VÝHRY A PROHRY
nej výhra doma: | 2007/2008 - 2.třída | 07.09.2007 | Rychlé Pípy | TJ Sebuzín | 10:0 |
nej výhra venku: | 2003/2004 - 2.třída | 29.10.2003 | TJ Libouchec | Rychlé Pípy | 0:10 |
nej prohra doma: | 2008/2009 - 2.třída | 07.11.2008 | Rychlé Pípy | 0:9 | |
nej prohra venku: | 2009/2010 - 2.třída | 21.05.2010 | Kojoti | Rychlé Pípy | 10:0 |
nej branek: | 2008/2009 - 2.třída | 12.06.2009 | Rychlé Pípy | Kozlos Ústí n.L. | 3:15 |
SÉRIE ZÁPASŮ (bez prohry, bez výhry, jen prohry, jen výhry)
sezóna | soutěž | Ne − | Ne + | −− | ++ |
---|---|---|---|---|---|
2009/2010 | 2.třída | 4 | 3 | 3 | 2 |
2008/2009 | 2.třída | 2 | 5 | 4 | 2 |
2007/2008 | 2.třída | 2 | 7 | 3 | 2 |
2006/2007 | 2.třída | 4 | 5 | 4 | 3 |
2005/2006 | 1.třída | 3 | 8 | 5 | 2 |
2004/2005 | 2.třída | 3 | 8 | 4 | 3 |
2003/2004 | 2.třída | 4 | 4 | 4 | 4 |
2002/2003 | 1.třída | 6 | 4 | 3 | 4 |
SOUPISKA MUŽSTVA
příjmení jméno | narození | post | mobil | ||
---|---|---|---|---|---|
Barylik Roman | 06.11.1966 | ||||
Dvořák Daniel | 15.04.1966 | ||||
Hauzner Štěpán | 04.12.1969 | ||||
Havrilenko Dimitrij | 21.09.1983 | ||||
Hechter Petr | 23.01.1964 | ||||
Kačírek Jaroslav | 20.12.1969 | ||||
Kadleček Josef | 08.01.1966 | ||||
Kolář Luboš | 01.11.1960 | ||||
Kolář Pavel | 23.03.1967 | ||||
Lang Marek | 17.06.1966 | ||||
Paseka Pavel | 25.09.1965 | ||||
Pohl Pavel | 12.02.1966 | ||||
Varga Luboš | 18.09.1967 | ||||
Walter Karel | 18.09.1965 |