Dnes je sobota 27.04.2024  uživatel nepřihlášen
Žena proti domácím Srbkám vítězné ...
16.03.24

Parádní výhra. České futsalistky porazily domácí Srbsko díky hattricku Komárkové

15. 3. 2024

Kristýna Komárková ozdobila svůj návrat do futsalové reprezentace žen po třech letech hattrickem. V pátečním utkání na turnaji Futsal Love Serbia vyhrály Češky nad domácím Srbskem 4:0. V sobotu je čeká účastník ženského ME - Maďarsko.

Utkání šlo jako po másle. Komárková otevřela skóre hned v první minutě na 2:0 zvýšila do přestávky Cardová. Ve druhé půli se očekával nápor domácích hráček, ale Češky je perfektně odrazily. Dvěma góly zkompletovala hattrick Komárková a výhra 4:0 byla na světě.

Tomáš Štverák (trenér futsalistek): "Pro nás velice cenná výhra proti domácímu celku.

I když na oko zápas neměl takové tempo, jako třeba ten včerejší, je potřeba říct, že domácí hrají jednoduchý, účelný futsal s čekáním na brejkové situace a naše hra se tomu musela lehce přizpůsobit. Jsem moc rád za to, že do zápasu naskočily nové holky, odehrály skvělý zápas. Navíc hattrick a k tomu čisté konto, potěší každého trenéra. S pokorou jedeme dál."

Srbsko - Česko   0 : 4  (0:2)

Branky Česka: 1. Komárková, 16. Cardová, 25. Komárková, 29. Komárková.

Česko: Marešová (Bubelová) - Kubicová, Špičková, Soušková, Komárková - Krejčová, Kabourková, Cardová, Soquessa, Lébrová, Šturmová, Fedorková. Trenér Tomáš Štverák.