Dnes je neděle 23.02.2020  uživatel nepřihlášen  
Play off okresní část poháru v Ústí n.L. ...
08.02.20

Play off okresní část poháru v Ústí n.L. ...

V okresní části poháru začíná finalová část

Play-off okresní části poháru KF FAČR 2019/20 startuje ...!!

Aktualizace:  13.02.20209

Okresní svaz futsalu v Ústí nad Labem projednal a schválil systém play-off okresní části poháru SFČR, který právě dokončuje základní kola. Nejlepších 16 mužstev (vždy po čtyřech z každé skupiny A – D) postoupí do osmifinálových zápasů – zápasy budou odehrány okamžitě po ukončení základních skupin.

Náklady na osmifinalové zápasy - pronájem sportovní haly a odměny s cestovným RO - se budou půlit rovnoměrně mezi účastníky osmifinalových zápasů. V případě remízového stavu na konci zápasu, bude zápas prodloužen okamžitě o 5 minut, při remíze i po prodloužení budou provedeny pokutové kopy dle pravidel futsalu FIFA /3 na každé straně, dále pak po jednom do rozhodnutí/.

OSF schválil následující program play-off okresní části poháru:

Osmifinalové zápasy:

/mužstva budou průběžně doplňována na základě výsledků skupin/

1) A1_Boca Juniors UL "B"  –  C4_FC United of UL    8 : 1  (5:0)

hraje se pondělí  10.2.2020 od 21,00 hod, SH Krupka, RO: Mollinger, Hanzlík

branky:  Slepčík 3x, Egrt 2x, Čisár, Pirkopulo a Batyi - Burian

postupuje: BOCA Juniors UL "B"

xxx

2) C2_Samba Ústí n. L. –  A3_Svarog FC teplice "B"

hraje se pátek 14.2.2020 od 21,00 hod, SH Krupka RO: Šmid, Mollinger

postupuje: ..........................

xxx

3) B1_TJ Bouráci UL  –  D4_FC Rumíci UL       7 : 4  (3:1)

hraje se úterý 4.2.2020 od 21,00 hod, SH Krupka, RO: Košťál, Lutka

branky:  Mikiska 3x, Kodad 2x, Hora a Bekakis - Kokoška 3x, Lánský

postupuje:  TJ Bouráci UL

xxx

4) D2_OLD School UL  –  B3_Morgan Commando TP   12 : 2  (6:2)

hraje se čtvrtek 13.2.2020 od 21,00 hod, SH Krupka, RO: Hanzlík, Tuček

branky:  Lédl 4x, Vávra 4x, Lhotský 2x a Barnat Petr 2x - Ruda a Preisler

postupuje: Old School UL

xxx

5) A2_FC NY Tiradores UL  –  C3_Oranjes Ústí n. L. 10:0 (7:0)

hraje se pondělí  10.2.2020 od 21,10 hod, SH WHC K.Březno, RO: Faigl, Nový

branky: Dvořák 3x, Šmejkal 2x, Švanda, Seidl J., Seidl M., Jakubec, Guth

postupuje: FC NY Tiradores Ústí nad Labem

xxx

6) C1_Klimax Bar UL  –  A4_FT Forza UL         4 : 3  (3:1)

hraje se úterý 11.2.2020 od 19,30 hod, SH Gympl - Jateční, UL; RO: Košťál, Lutka

branky: Langer 2x, Krupička a Batryn - Maštalíř, Al-Eraidi a Štorcpostupuje: Klimax Bar UL

xxx

7) D1_FK AUTO Horejsek  –  B4_FC Rapid UL "C"

hraje se pátek 14.2.2020 od 20,00 hod, SH Libouchec, RO: Lutka, Nový

postupuje: ..........................

xxx

8) B2_Vikings Libouchec  –  D3_FC NY Tiradores UL "B"    2 : 7  (1:1)

hraje se čtvrtek 6.2.2020 od 19,00 hod, SH Libouchec, RO: Macháček, Nový

branky: Novák, Weber - Mach 4x, Dvořák, Jakubec, Koleček

postupuje: . FC NY Tiradores UL "B"

xxx

====================================================================

čtvrtfinalové zápasy pak budou následovat:

Boca Juniors UL "B" - Vítěz 2

TJ Bouráci UL  -  OLD School UL

FC NY Tiradores UL "A" - FC NY Tiradores UL "B"

Vítěz 7  -  Klimax Bar UL

Semifinále a finále proběhne buďto v krásnobřezenské sportovní hale TJ Spartak (WHC), nebo městské sportovní hale v Krupce do konce února 2020. Do krajské části pak kromě účastníků KPÚK, kteří se mohou do krajské části poháru 2019-20 přihlásit znovu, postoupí nejlepší čtyři týmy z okresní části poháru jako reprezentanti okresu Ústí nad Labem.

J.Hanzlík - OSF UL