Poprvé proti Švedsku ženská repre neuspěla ...
21.02.19

Ženská repre v pěkném utkání Švédkám podlehla

Ženská repre v pěkném utkání švédkám podlehla

Česká ženská futsalová reprezentace sehrála ve středu v Hodoníně první přípravný zápas roku. Proti Švédkám české holky nakonec po heroickém výkonu podlehly 3:5.

První poločas Češkám nevyšel. Hlavně střelecky. Švédky naopak své šance proměnily a vedly 2:0.

Jenže ve druhé půli přišel český hurikán, který vyburcoval i početné hodonínské publikum. Odehnalová s Koplíkovou vyrovnaly na 2:2, ale pak si zase taktovku vzaly Švédky, které znovu odskočily na dvoubrankový rozdíl, což bylo klíčové.

Naději ještě ve 37. minutě vykřesala Špičková brankou na 3:4, ale místo vyrovnání při závěrečném tlaku přišel brejk soupeřek a rozhodující branka na 5:3.

Ženy: Česká republika - Švédsko 3:5 (0:2)

Branky: 21. Odehnalová, 25. Koplíková, 37. Špičková (Hýlová) – 6. Vaseghpanah (Chamoun), 6. Chamoun, 30. Österberg (Eljas), 33. Chamoun (Varli), 40. Kogsta (Varli).

ČR: Kuglerová (Pavlisová) – Honková, Horáčková, Hýlová, Koplíková, Kubicová, Mádlíková, Odehnalová, Sedlačíková, Skálová, Soušková, Soquessa, Špičková. Trenér Karel Krakovčík.

Švédsko: Olsson (Lundqvist) – Eljas, Lunblad, Schillgard, Jansson, Bagger, Chamoun, Österberg, Aguilar, Vaseghpanah, Varli, Kogsta, Elia.