Dnes je pátek 16.11.2018  uživatel nepřihlášen  
Okresní část poháru KF FAČR 2018-19 ....
07.11.18

Aktualizace 11.11.2018

Na základě rozhodnutí OkKF Ústí n.Labem vyzývám všechna mužstva okresu k přihlášce do Okresní části Poháru SF FAČR 2018-19, který odstartuje začátkem prosince 2018 v základních skupinách podle počtu přihlášených účastníků.

Přihlášky je nutno zaslat e-mailem na adresu předsedy OkKF Ústí nad Labem nejpozději do termínu 11.11.2018  !!!!

Podotýkám, že podmínkou účasti je platná registrace mužstva a zaplacené ČP - naopak není v poháru, tak jako v letech předešlých, požadováno žádné startovné. Pozor i letos budou tresty z poháru pokutovány přes vratnou část garance z mistrovských soutěží.

Opět platí pro mužstva v okresní části některé úpravy propozic - v okresní části může v režimu více mužstev jednoho klubu startovat A a případně i B tým klubu z příslušného okresu /z hlediska okresní části poháru je příslušný i okres Teplice, jehož mužstva hrají okresní mistrovské soutěže v okrese UL/. Dále je možno využít hostování na okresní část poháru dle podmínek stanovených OkKF UL - seznam hráčů na hostování bude zveřejněn a hráči budou uvedeni v soupiskách pro okresní část poháru.

System a rozlosování bude zveřejněno do 18.11.2018 tak, aby si mohla mužstva zabezpečit haly pro domácí zápasy. OkKF počítá s využitím následujících SH v Ústí nad Labem a okolí:  WHC K.Březno, UJEP, Sluneta, Gympl Jatečka, SH Libouchec, SH Krupka, STZ, MSH Teplice ....

OkKF zde bude zveřejňovat průběžně stav přihlášených:

1) FC Jamajka UL  /3.třída/

2) FC Scheriffs TP /3.třída/

3) FT Forza Ústí n.L.  /2.třída/

4) Sampdoria MRV UL /1.třída/

5) FSC Tygříci UL  /2.třída/

6) FC NY Tiradores UL /OP/

7) FC NY Tiradores UL "B" /1.třída/

8) FC Chmelaři UL  /4.třída/

9) BOCA Juniors UL  /KPÚK/

10) BOCA Juniors UL "B"  /3.třída/

11) FC Rumíci UL /nehrají soutěž/

12) FT Forza UL "B"  /4.třída/

13) Morgan Commando TP /OP/

14) Březňáci UL /3.třída/

15) FK Sambular UL /3.třída/

16) FC Atletico UL /2.třída/

17) Klimax Bar UL /OP/

18) FC Rapid UL "B"  /KPUK/

19) FC Rapid UL "C"  /OP/

20) FC NY Tiradores UL "C" /4.třída/

21) Italové UL  /1.třída/

J.Hanzlík - OkKF UL