Dnes je pondělí 23.05.2022  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 792

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2020/2021 1.třída
1.kolo
FT Forza "UL"volný los :
odloženo z podnětu DBřezňáci ULVikings Libouchec :
31.08.20pondělí20:15WHC KBFC Rapid UL "D"Old School "UL" 6:6Macháček
Lutka
01.09.20úterý21:00KrupkaFC Elite TepliceSamba UL 6:8Hanzlík
Mollinger
04.09.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"SC Dragons UL 4:5Faigl st.
Kopačka
04.09.20pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Bouráci Ústí n.L. 8:9Nový
Lutka
2.kolo
TJ Bouráci Ústí n.L.volný los :
09.09.20středa21:00WHC KBSamba ULFC Rapid UL "D" 5:3Mollinger
Nový
10.09.20čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" 2:3Mollinger
Hanzlík
10.09.20čtvrtek18:30UT Stad.mlSC Dragons ULFC Elite Teplice 4:6Kresta
Šmid
10.09.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Březňáci UL 6:3Macháček
Tuček
11.09.20pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínKMK Tornádo "UL"10:5Sůra
Tuček
3.kolo
volný losVikings Libouchec :
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "D"SC Dragons UL :
14.09.20pondělí17:30UT SNPBřezňáci ULSamba UL 9:7Faigl st.
Hanzlík
16.09.20středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" 9:2Řízek
Tuček
17.09.20čtvrtek20:00KrupkaFC Elite TepliceTJ Sebuzín 3:5Hanzlík
Tuček
18.09.20pátek18:00odloženo z podnětu HKMK Tornádo "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. :
4.kolo
odloženo z podnětu DTJ Bouráci Ústí n.L.Vikings Libouchec :
Old School "UL"volný los :
24.09.20čtvrtek18:00UT Stad.mlSC Dragons ULBřezňáci UL 1:4Hanzlík
Šmid
24.09.20čtvrtek21:00KrupkaSamba ULFT Forza "UL" 4:3Hanzlík
25.09.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Elite Teplice 4:8Šmid
Macháček
25.09.20pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Rapid UL "D" 3:5Macháček
Kalina
5.kolo
volný losSamba UL :
odloženo z podnětu HBřezňáci ULTJ Sebuzín :
FC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" :
01.10.20čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOld School "UL" 9:9Lutka
Řízek
01.10.20čtvrtek21:00KrupkaFC Elite TepliceTJ Bouráci Ústí n.L. 4:5Košťál
Pašek
18.11.20středaodloženo z podnětu HFT Forza "UL"SC Dragons UL :
6.kolo
odloženo z podnětu DFC Elite TepliceFC Rapid UL "D" :Hanzlík
Šmid
SC Dragons ULvolný los :
05.10.20pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Old School "UL" 6:3Lutka
Faigl st.
09.10.20pátek19:00UT SeverkaSamba ULVikings Libouchec 9:5Košťál
Hanzlík
09.10.20pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFT Forza "UL" 4:5Nauš
Košťál
09.10.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Březňáci UL 5:12Hanzlík
Nauš
7.kolo
odloženo vládou ČRBřezňáci ULFC Elite Teplice :
odloženo vládou ČRVikings LibouchecSC Dragons UL :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "D"TJ Bouráci Ústí n.L. :
volný losTJ Sebuzín :
odloženo vládou ČRFT Forza "UL"KMK Tornádo "UL" :
odloženo vládou ČROld School "UL"Samba UL :
8.kolo
odloženo vládou ČRSC Dragons ULOld School "UL" :
odloženo vládou ČRTJ Bouráci Ústí n.L.Samba UL :
odloženo vládou ČRTJ SebuzínVikings Libouchec :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "D"Březňáci UL :
KMK Tornádo "UL"volný los :
odloženo vládou ČRFC Elite TepliceFT Forza "UL" :
9.kolo
odloženo vládou ČRFT Forza "UL"FC Rapid UL "D" :
odloženo vládou ČRSamba ULSC Dragons UL :
odloženo vládou ČROld School "UL"TJ Sebuzín :
volný losFC Elite Teplice :
odloženo vládou ČRVikings LibouchecKMK Tornádo "UL" :
odloženo vládou ČRBřezňáci ULTJ Bouráci Ústí n.L. :
10.kolo
odloženo vládou ČRTJ SebuzínSamba UL :
odloženo vládou ČRKMK Tornádo "UL"Old School "UL" :
odloženo vládou ČRTJ Bouráci Ústí n.L.SC Dragons UL :
odloženo vládou ČRBřezňáci ULFT Forza "UL" :
odloženo vládou ČRFC Elite TepliceVikings Libouchec :
FC Rapid UL "D"volný los :
11.kolo
odloženo vládou ČRFT Forza "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. :
odloženo vládou ČRSamba ULKMK Tornádo "UL" :
volný losBřezňáci UL :
odloženo vládou ČROld School "UL"FC Elite Teplice :
odloženo vládou ČRVikings LibouchecFC Rapid UL "D" :
odloženo vládou ČRSC Dragons ULTJ Sebuzín :
12.kolo
volný losFT Forza "UL" :
05.04.21pondělíTJ Bouráci Ústí n.L.TJ Sebuzín :
05.04.21pondělíSamba ULFC Elite Teplice :
05.04.21pondělíVikings LibouchecBřezňáci UL :
05.04.21pondělíOld School "UL"FC Rapid UL "D" :
05.04.21pondělíSC Dragons ULKMK Tornádo "UL" :
13.kolo
FC Rapid UL "D"Samba UL :
Březňáci ULOld School "UL" :
KMK Tornádo "UL"TJ Sebuzín :
volný losTJ Bouráci Ústí n.L. :
FC Elite TepliceSC Dragons UL :
FT Forza "UL"Vikings Libouchec :
14.kolo
Samba ULBřezňáci UL :
Vikings Libouchecvolný los :
SC Dragons ULFC Rapid UL "D" :
TJ SebuzínFC Elite Teplice :
Old School "UL"FT Forza "UL" :
TJ Bouráci Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" :
15.kolo
FC Rapid UL "D"TJ Sebuzín :
Březňáci ULSC Dragons UL :
FT Forza "UL"Samba UL :
FC Elite TepliceKMK Tornádo "UL" :
volný losOld School "UL" :
Vikings LibouchecTJ Bouráci Ústí n.L. :
16.kolo
Old School "UL"Vikings Libouchec :
Samba ULvolný los :
KMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" :
TJ SebuzínBřezňáci UL :
SC Dragons ULFT Forza "UL" :
TJ Bouráci Ústí n.L.FC Elite Teplice :
17.kolo
FC Rapid UL "D"FC Elite Teplice :
Vikings LibouchecSamba UL :
FT Forza "UL"TJ Sebuzín :
volný losSC Dragons UL :
Old School "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. :
Březňáci ULKMK Tornádo "UL" :
18.kolo
Samba ULOld School "UL" :
TJ Bouráci Ústí n.L.FC Rapid UL "D" :
KMK Tornádo "UL"FT Forza "UL" :
FC Elite TepliceBřezňáci UL :
TJ Sebuzínvolný los :
SC Dragons ULVikings Libouchec :
19.kolo
Samba ULTJ Bouráci Ústí n.L. :
Old School "UL"SC Dragons UL :
Vikings LibouchecTJ Sebuzín :
Březňáci ULFC Rapid UL "D" :
volný losKMK Tornádo "UL" :
FT Forza "UL"FC Elite Teplice :
20.kolo
TJ SebuzínOld School "UL" :
SC Dragons ULSamba UL :
FC Elite Teplicevolný los :
TJ Bouráci Ústí n.L.Březňáci UL :
FC Rapid UL "D"FT Forza "UL" :
KMK Tornádo "UL"Vikings Libouchec :
21.kolo
Old School "UL"KMK Tornádo "UL" :
FT Forza "UL"Březňáci UL :
SC Dragons ULTJ Bouráci Ústí n.L. :
Samba ULTJ Sebuzín :
volný losFC Rapid UL "D" :
Vikings LibouchecFC Elite Teplice :
22.kolo
TJ SebuzínSC Dragons UL :
KMK Tornádo "UL"Samba UL :
Březňáci ULvolný los :
FC Rapid UL "D"Vikings Libouchec :
TJ Bouráci Ústí n.L.FT Forza "UL" :
FC Elite TepliceOld School "UL" :
2020/2021 2.třída
1.kolo
31.08.20pondělí20:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyFC Sokol UL "B" 2:5Mollinger
31.08.20pondělí17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Lokomotif "B" 2:13Šmid
01.09.20úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 4:2Faigl st.
02.09.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 1:1Hanzlík
04.09.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza UL "B" 3:7Řízek
18.11.20středa20:00SH GymplHop TropFK Sambular UL "B" :
2.kolo
07.09.20pondělí20:00UT SeverkaFK JamajkaTJ Svádov - Olšinky 6:6Macháček
07.09.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "B"Hop Trop 2:8Řízek
09.09.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Lokomotif "B" 5:8Mollinger
11.09.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 4:3Řízek
11.09.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Incredibles 5:8Nový
11.09.20pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Kozlos Ústí n.L. 7:3Řízek
3.kolo
odloženo z podnětu HKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" :
14.09.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Sambular UL "B" 2:6Šmid
14.09.20pondělí20:10UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyFC Barcelona UL10:2Faigl st.
16.09.20středa20:00SH GymplHop TropFK Jamajka 7:10laik
16.09.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFT Forza UL "B" 8:2Faigl st.
18.09.20pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"KMK Tornádo "B" 7:5Rouče
4.kolo
21.09.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL"10:3Sůra
21.09.20pondělí20:00UT SeverkaFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 9:2Kresta
23.09.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"KMK Tornádo "B"10:6Šmid
23.09.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesTJ Svádov - Olšinky10:4Mollinger
25.09.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop 7:1Hanzlík
25.09.20pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Lokomotif "B" 5:7Řízek
5.kolo
28.09.20pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 3:3Kalina
28.09.20pondělí20:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyFT Forza UL "B" 4:3Macháček
28.09.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Jamajka 2:9Macháček
30.09.20středa20:00SH GymplHop TropFC Incredibles 5:5Tuček
02.10.20pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Sokol UL "B" 7:2Faigl st.
02.10.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Sambular UL "B" 5:12Kresta
6.kolo
odloženo z podnětu DFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" :Macháček
05.10.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B"11:8Hanzlík
05.10.20pondělí20:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyHop Trop 6:7Tuček
05.10.20pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotif "B" 1:8Tuček
07.10.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular UL "B" 2:5Lutka
07.10.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesKozlos Ústí n.L. 6:1Macháček
7.kolo
odloženo vládou ČRFK Sambular UL "B"FC Sokol UL "B" :
odloženo vládou ČRKMK Tornádo "B"FK Jamajka :
odloženo vládou ČRFC Lokomotif "B"FC Barcelona UL :
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "UL"FC Incredibles :
odloženo vládou ČRKozlos Ústí n.L.TJ Svádov - Olšinky :
odloženo vládou ČRHop TropFT Forza UL "B" :
8.kolo
odloženo vládou ČRHop TropKozlos Ústí n.L. :
odloženo vládou ČRTJ Svádov - OlšinkyFSC Tygříci "UL" :
odloženo vládou ČRFC IncrediblesFC Lokomotif "B" :
odloženo vládou ČRFC Barcelona ULKMK Tornádo "B" :
odloženo vládou ČRFK JamajkaFK Sambular UL "B" :
odloženo vládou ČRFT Forza UL "B"FC Sokol UL "B" :
9.kolo
odloženo vládou ČRFC Sokol UL "B"FK Jamajka :
odloženo vládou ČRFK Sambular UL "B"FC Barcelona UL :
odloženo vládou ČRKMK Tornádo "B"FC Incredibles :
odloženo vládou ČRFC Lokomotif "B"TJ Svádov - Olšinky :
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "UL"Hop Trop :
odloženo vládou ČRKozlos Ústí n.L.FT Forza UL "B" :
10.kolo
odloženo vládou ČRFT Forza UL "B"FK Jamajka :
odloženo vládou ČRFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" :
odloženo vládou ČRFC IncrediblesFK Sambular UL "B" :
odloženo vládou ČRTJ Svádov - OlšinkyKMK Tornádo "B" :
odloženo vládou ČRHop TropFC Lokomotif "B" :
odloženo vládou ČRKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" :
11.kolo
odloženo vládou ČRFK Sambular UL "B"TJ Svádov - Olšinky :
odloženo vládou ČRFK JamajkaFC Barcelona UL :
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "UL"FT Forza UL "B" :
odloženo vládou ČRFC Sokol UL "B"FC Incredibles :
odloženo vládou ČRKMK Tornádo "B"Hop Trop :
odloženo vládou ČRFC Lokomotif "B"Kozlos Ústí n.L. :
12.kolo
05.04.21pondělíFT Forza UL "B"FC Barcelona UL :
05.04.21pondělíFK JamajkaFC Incredibles :
05.04.21pondělíFC Sokol UL "B"TJ Svádov - Olšinky :
05.04.21pondělíFK Sambular UL "B"Hop Trop :
05.04.21pondělíFC Lokomotif "B"FSC Tygříci "UL" :
05.04.21pondělíKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. :
13.kolo
FC IncrediblesFC Barcelona UL :
Hop TropFC Sokol UL "B" :
TJ Svádov - OlšinkyFK Jamajka :
FC Lokomotif "B"FT Forza UL "B" :
Kozlos Ústí n.L.FK Sambular UL "B" :
FSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" :
14.kolo
FC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. :
FC Barcelona ULTJ Svádov - Olšinky :
FT Forza UL "B"FC Incredibles :
FK JamajkaHop Trop :
FK Sambular UL "B"FSC Tygříci "UL" :
KMK Tornádo "B"FC Lokomotif "B" :
15.kolo
TJ Svádov - OlšinkyFC Incredibles :
KMK Tornádo "B"FT Forza UL "B" :
FC Lokomotif "B"FK Sambular UL "B" :
Kozlos Ústí n.L.FK Jamajka :
FSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" :
Hop TropFC Barcelona UL :
16.kolo
FT Forza UL "B"TJ Svádov - Olšinky :
FC IncrediblesHop Trop :
FC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. :
FK JamajkaFSC Tygříci "UL" :
FC Sokol UL "B"FC Lokomotif "B" :
FK Sambular UL "B"KMK Tornádo "B" :
17.kolo
KMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" :
FC Lokomotif "B"FK Jamajka :
Kozlos Ústí n.L.FC Incredibles :
Hop TropTJ Svádov - Olšinky :
FSC Tygříci "UL"FC Barcelona UL :
FK Sambular UL "B"FT Forza UL "B" :
18.kolo
FK JamajkaKMK Tornádo "B" :
TJ Svádov - OlšinkyKozlos Ústí n.L. :
FT Forza UL "B"Hop Trop :
FC IncrediblesFSC Tygříci "UL" :
FC Sokol UL "B"FK Sambular UL "B" :
FC Barcelona ULFC Lokomotif "B" :
19.kolo
FSC Tygříci "UL"TJ Svádov - Olšinky :
FC Lokomotif "B"FC Incredibles :
KMK Tornádo "B"FC Barcelona UL :
FK Sambular UL "B"FK Jamajka :
Kozlos Ústí n.L.Hop Trop :
FC Sokol UL "B"FT Forza UL "B" :
20.kolo
FC IncrediblesKMK Tornádo "B" :
FC Barcelona ULFK Sambular UL "B" :
TJ Svádov - OlšinkyFC Lokomotif "B" :
Hop TropFSC Tygříci "UL" :
FT Forza UL "B"Kozlos Ústí n.L. :
FK JamajkaFC Sokol UL "B" :
21.kolo
FK JamajkaFT Forza UL "B" :
FK Sambular UL "B"FC Incredibles :
FC Lokomotif "B"Hop Trop :
KMK Tornádo "B"TJ Svádov - Olšinky :
FC Sokol UL "B"FC Barcelona UL :
FSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. :
22.kolo
FC Barcelona ULFK Jamajka :
FC IncrediblesFC Sokol UL "B" :
TJ Svádov - OlšinkyFK Sambular UL "B" :
FT Forza UL "B"FSC Tygříci "UL" :
Kozlos Ústí n.L.FC Lokomotif "B" :
Hop TropKMK Tornádo "B" :
2020/2021 3.třída
1.kolo
odloženo z podnětu DPatriots UL "A"FSC Tygříci "B" :
odloženo z podnětu HFK VšebořiceFK Rakeťáci :
volný losFK Auto Horejsek :
31.08.20pondělí19:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFC Rapid UL "E" 2:6Tuček
03.09.20čtvrtek17:00KrupkaFC RumíciFK Albion Ústí 6:2Mollinger
03.09.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"RIO Ústí n.L. 7:8Faigl st.
2.kolo
FK Albion Ústívolný los :
07.09.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Auto Horejsek 4:2Nový
07.09.20pondělí19:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Rumíci 5:5Macháček
10.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFK RakeťáciOld School UL "B" 1:11Macháček
10.09.20čtvrtek19:00UT MojžířRIO Ústí n.L.FC Chmelaři UL 4:4Nový
13.09.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"FK Všebořice13:2Řízek
3.kolo
volný losFC Rapid UL "E" :
15.09.20úterý19:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Albion Ústí 9:5Hanzlík
16.09.20středa19:00UT SeverkaFC RumíciRIO Ústí n.L. 8:5Faigl st.
17.09.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Patriots UL "A" 5:7Rouče
17.09.20čtvrtek19:00UT SNPFK VšebořiceFSC Tygříci "B" 4:4Pašek
17.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFK Rakeťáci 5:0Rouče
4.kolo
RIO Ústí n.L.volný los :
21.09.20pondělí19:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FK Auto Horejsek 7:7Kresta
22.09.20úterý19:00UT SNPFK VšebořiceOld School UL "B" 1:11Sůra
22.09.20úterý17:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 2:6Lutka
24.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFK RakeťáciFC Rumíci 1:12Mollinger
27.09.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"FC Chmelaři UL 3:3Kamínek
5.kolo
volný losFK Rakeťáci :
29.09.20úterý17:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFK Všebořice 8:3Rouče
30.09.20středa19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Rapid UL "E" 0:5Košťál
01.10.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 8:0Sůra
01.10.20čtvrtek18:00UT SeverkaFC RumíciPatriots UL "A" 4:7Lutka
02.10.20pátek19:00LibouchecFK Auto HorejsekRIO Ústí n.L. 7:4Řízek
6.kolo
odloženo z podnětu DFK RakeťáciFK Auto Horejsek :Pašek
Patriots UL "A"volný los :
05.10.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Rapid UL "E" 3:7Kalina
06.10.20úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC Rumíci 2:4Faigl st.
08.10.20čtvrtek19:00UT MojžířRIO Ústí n.L.FK Albion Ústí12:3Macháček
08.10.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Chmelaři UL 9:5Kresta
7.kolo
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekPatriots UL "A" :
volný losFK Všebořice :
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" :
odloženo vládou ČRFC RumíciOld School UL "B" :
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFK Rakeťáci :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"RIO Ústí n.L. :
8.kolo
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFC Rumíci :
odloženo vládou ČRFK VšebořiceFK Auto Horejsek :
odloženo vládou ČRFK RakeťáciFC Rapid UL "E" :
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "B"RIO Ústí n.L. :
odloženo vládou ČRPatriots UL "A"FK Albion Ústí :
Old School UL "B"volný los :
9.kolo
odloženo vládou ČRRIO Ústí n.L.FK Rakeťáci :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"Patriots UL "A" :
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFK Všebořice :
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekOld School UL "B" :
odloženo vládou ČRFC RumíciFSC Tygříci "B" :
volný losFC Chmelaři UL :
10.kolo
odloženo vládou ČROld School UL "B"FK Albion Ústí :
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFK Auto Horejsek :
odloženo vládou ČRFK VšebořiceFC Rapid UL "E" :
odloženo vládou ČRPatriots UL "A"RIO Ústí n.L. :
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci :
FC Rumícivolný los :
11.kolo
odloženo vládou ČRFK RakeťáciPatriots UL "A" :
odloženo vládou ČRRIO Ústí n.L.FK Všebořice :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"Old School UL "B" :
volný losFSC Tygříci "B" :
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekFC Rumíci :
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFC Chmelaři UL :
12.kolo
FK Auto Horejsekvolný los :
05.04.21pondělíFK Albion ÚstíFC Rumíci :
05.04.21pondělíFSC Tygříci "B"Patriots UL "A" :
05.04.21pondělíFC Rapid UL "E"FC Chmelaři UL :
05.04.21pondělíRIO Ústí n.L.Old School UL "B" :
05.04.21pondělíFK RakeťáciFK Všebořice :
13.kolo
Old School UL "B"FK Rakeťáci :
volný losFK Albion Ústí :
FK VšebořicePatriots UL "A" :
FC RumíciFC Rapid UL "E" :
FK Auto HorejsekFSC Tygříci "B" :
FC Chmelaři ULRIO Ústí n.L. :
14.kolo
FC Rapid UL "E"volný los :
RIO Ústí n.L.FC Rumíci :
FK RakeťáciFC Chmelaři UL :
Patriots UL "A"Old School UL "B" :
FSC Tygříci "B"FK Všebořice :
FK Albion ÚstíFK Auto Horejsek :
15.kolo
FC Chmelaři ULPatriots UL "A" :
FC RumíciFK Rakeťáci :
FK Auto HorejsekFC Rapid UL "E" :
FK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" :
Old School UL "B"FK Všebořice :
volný losRIO Ústí n.L. :
16.kolo
FK Rakeťácivolný los :
FSC Tygříci "B"Old School UL "B" :
Patriots UL "A"FC Rumíci :
FC Rapid UL "E"FK Albion Ústí :
RIO Ústí n.L.FK Auto Horejsek :
FK VšebořiceFC Chmelaři UL :
17.kolo
FK Albion ÚstíRIO Ústí n.L. :
volný losPatriots UL "A" :
FC RumíciFK Všebořice :
FC Chmelaři ULOld School UL "B" :
FK Auto HorejsekFK Rakeťáci :
FC Rapid UL "E"FSC Tygříci "B" :
18.kolo
RIO Ústí n.L.FC Rapid UL "E" :
FK RakeťáciFK Albion Ústí :
Patriots UL "A"FK Auto Horejsek :
FK Všebořicevolný los :
Old School UL "B"FC Rumíci :
FSC Tygříci "B"FC Chmelaři UL :
19.kolo
volný losOld School UL "B" :
FC Rapid UL "E"FK Rakeťáci :
FC RumíciFC Chmelaři UL :
FK Auto HorejsekFK Všebořice :
FK Albion ÚstíPatriots UL "A" :
RIO Ústí n.L.FSC Tygříci "B" :
20.kolo
FC Chmelaři ULvolný los :
Patriots UL "A"FC Rapid UL "E" :
FSC Tygříci "B"FC Rumíci :
Old School UL "B"FK Auto Horejsek :
FK VšebořiceFK Albion Ústí :
FK RakeťáciRIO Ústí n.L. :
21.kolo
volný losFC Rumíci :
FK RakeťáciFSC Tygříci "B" :
FK Auto HorejsekFC Chmelaři UL :
FK Albion ÚstíOld School UL "B" :
FC Rapid UL "E"FK Všebořice :
RIO Ústí n.L.Patriots UL "A" :
22.kolo
FK VšebořiceRIO Ústí n.L. :
Old School UL "B"FC Rapid UL "E" :
FC Chmelaři ULFK Albion Ústí :
Patriots UL "A"FK Rakeťáci :
FC RumíciFK Auto Horejsek :
FSC Tygříci "B"volný los :
2020/2021 4.třída
1.kolo
volný los (c)volný los (b) :
FC Gamers Teplicevolný los :
31.08.20pondělí19:30KrupkaMorgan Commando TP "B"FC NY Tiradores "C" 5:1Hanzlík
02.09.20středa17:30UT SNPVĚTRUŠESampdoria MRV "B" 5:4Řízek
03.09.20čtvrtek18:00LibouchecGasol ŽďárekPatriots UL "B" 3:16Hanzlík
03.09.20čtvrtek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Hunters UL 8:6Nový
2.kolo
volný losPatriots UL "B" :
Sampdoria MRV "B"volný los (c) :
volný los (b)1.FC Velbloudi :
07.09.20pondělí19:00KrupkaFC Gamers TepliceVĚTRUŠE 6:3Hanzlík
10.09.20čtvrtek18:30UT 26.ZŠFC Hunters ULMorgan Commando TP "B" 5:7Tuček
11.09.20pátek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Gasol Žďárek12:2Hanzlík
3.kolo
volný los (c)FC Gamers Teplice :
VĚTRUŠEvolný los :
Morgan Commando TP "B"volný los (b) :
17.09.20čtvrtek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiSampdoria MRV "B" 1:9Řízek
17.09.20čtvrtek18:00LibouchecGasol ŽďárekFC Hunters UL 4:6Lutka
23.09.20středa19:00UT SeverkaPatriots UL "B"FC NY Tiradores "C" 3:6Mollinger
4.kolo
volný losFC NY Tiradores "C" :
VĚTRUŠEvolný los (c) :
volný los (b)Gasol Žďárek :
24.09.20čtvrtek20:00KrupkaFC Gamers Teplice1.FC Velbloudi20:0Hanzlík
24.09.20čtvrtek18:30UT 26.ZŠFC Hunters ULPatriots UL "B" 1:10Rouče
24.09.20čtvrtek18:00UT ChuderovSampdoria MRV "B"Morgan Commando TP "B" 2:4Macháček
5.kolo
Patriots UL "B"volný los (b) :
odloženo z podnětu D1.FC VelbloudiVĚTRUŠE :
volný los (c)volný los :
28.09.20pondělí20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Gamers Teplice11:5Lutka
29.09.20úterý18:00LibouchecGasol ŽďárekSampdoria MRV "B" 2:15Macháček
02.10.20pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Hunters UL 6:1Hanzlík
6.kolo
volný los (c)1.FC Velbloudi :
volný losFC Hunters UL :
volný los (b)FC NY Tiradores "C" :
07.10.20středa17:30UT SNPVĚTRUŠEMorgan Commando TP "B" 2:5Hanzlík
08.10.20čtvrtek17:00KrupkaFC Gamers TepliceGasol Žďárek10:1Faigl st.
08.10.20čtvrtek18:00UT ChuderovSampdoria MRV "B"Patriots UL "B" 2:6Košťál
7.kolo
odloženo vládou ČRPatriots UL "B"FC Gamers Teplice :
odloženo vládou ČRFC NY Tiradores "C"Sampdoria MRV "B" :
FC Hunters ULvolný los (b) :
Morgan Commando TP "B"volný los (c) :
odloženo vládou ČRGasol ŽďárekVĚTRUŠE :
1.FC Velbloudivolný los :
8.kolo
odloženo vládou ČRSampdoria MRV "B"FC Hunters UL :
odloženo vládou ČR1.FC VelbloudiMorgan Commando TP "B" :
volný losvolný los (b) :
odloženo vládou ČRFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" :
odloženo vládou ČRVĚTRUŠEPatriots UL "B" :
volný los (c)Gasol Žďárek :
9.kolo
Patriots UL "B"volný los (c) :
Morgan Commando TP "B"volný los :
odloženo vládou ČRFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE :
odloženo vládou ČRFC Hunters ULFC Gamers Teplice :
odloženo vládou ČRGasol Žďárek1.FC Velbloudi :
volný los (b)Sampdoria MRV "B" :
10.kolo
FC Gamers Teplicevolný los (b) :
odloženo vládou ČRMorgan Commando TP "B"Gasol Žďárek :
volný losSampdoria MRV "B" :
odloženo vládou ČRVĚTRUŠEFC Hunters UL :
volný los (c)FC NY Tiradores "C" :
odloženo vládou ČR1.FC VelbloudiPatriots UL "B" :
11.kolo
volný los (b)VĚTRUŠE :
odloženo vládou ČRGasol Žďárekvolný los :
odloženo vládou ČRPatriots UL "B"Morgan Commando TP "B" :
FC Hunters ULvolný los (c) :
odloženo vládou ČRFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi :
10.09.20čtvrtek18:00UT ChuderovSampdoria MRV "B"FC Gamers Teplice 1:3Hanzlík
12.kolo
volný los (c)volný los (b) :
05.04.21pondělívolný losFC Gamers Teplice :
05.04.21pondělíSampdoria MRV "B"VĚTRUŠE :
05.04.21pondělíFC Hunters UL1.FC Velbloudi :
05.04.21pondělíFC NY Tiradores "C"Morgan Commando TP "B" :
05.04.21pondělíPatriots UL "B"Gasol Žďárek :
13.kolo
volný los (c)Sampdoria MRV "B" :
Morgan Commando TP "B"FC Hunters UL :
VĚTRUŠEFC Gamers Teplice :
1.FC Velbloudivolný los (b) :
Patriots UL "B"volný los :
Gasol ŽďárekFC NY Tiradores "C" :
14.kolo
FC Hunters ULGasol Žďárek :
FC Gamers Teplicevolný los (c) :
volný losVĚTRUŠE :
volný los (b)Morgan Commando TP "B" :
FC NY Tiradores "C"Patriots UL "B" :
Sampdoria MRV "B"1.FC Velbloudi :
15.kolo
volný los (c)VĚTRUŠE :
1.FC VelbloudiFC Gamers Teplice :
Morgan Commando TP "B"Sampdoria MRV "B" :
Gasol Žďárekvolný los (b) :
Patriots UL "B"FC Hunters UL :
FC NY Tiradores "C"volný los :
16.kolo
volný los (b)Patriots UL "B" :
volný losvolný los (c) :
FC Hunters ULFC NY Tiradores "C" :
FC Gamers TepliceMorgan Commando TP "B" :
Sampdoria MRV "B"Gasol Žďárek :
VĚTRUŠE1.FC Velbloudi :
17.kolo
1.FC Velbloudivolný los (c) :
FC NY Tiradores "C"volný los (b) :
Gasol ŽďárekFC Gamers Teplice :
Morgan Commando TP "B"VĚTRUŠE :
Patriots UL "B"Sampdoria MRV "B" :
FC Hunters ULvolný los :
18.kolo
VĚTRUŠEGasol Žďárek :
volný los (b)FC Hunters UL :
volný los1.FC Velbloudi :
FC Gamers TeplicePatriots UL "B" :
Sampdoria MRV "B"FC NY Tiradores "C" :
volný los (c)Morgan Commando TP "B" :
19.kolo
Gasol Žďárekvolný los (c) :
Morgan Commando TP "B"1.FC Velbloudi :
volný los (b)volný los :
Patriots UL "B"VĚTRUŠE :
FC NY Tiradores "C"FC Gamers Teplice :
FC Hunters ULSampdoria MRV "B" :
20.kolo
volný los (c)Patriots UL "B" :
FC Gamers TepliceFC Hunters UL :
Sampdoria MRV "B"volný los (b) :
VĚTRUŠEFC NY Tiradores "C" :
1.FC VelbloudiGasol Žďárek :
volný losMorgan Commando TP "B" :
21.kolo
Gasol ŽďárekMorgan Commando TP "B" :
volný los (b)FC Gamers Teplice :
FC NY Tiradores "C"volný los (c) :
Sampdoria MRV "B"volný los :
FC Hunters ULVĚTRUŠE :
Patriots UL "B"1.FC Velbloudi :
22.kolo
volný los (c)FC Hunters UL :
Morgan Commando TP "B"Patriots UL "B" :
1.FC VelbloudiFC NY Tiradores "C" :
FC Gamers TepliceSampdoria MRV "B" :
VĚTRUŠEvolný los (b) :
volný losGasol Žďárek :
2020/2021 Krajský přebor UK
1.kolo
odloženo vládou ČRFK Sambular "UL"FC NY Tiradores "UL" :
FC Rapid UL "B"volný los :
odloženo vládou ČRFC Betis Kadaň "B"FC Atletico Chomutov "B" :
odloženo vládou ČRSvarog FC Teplice "B"FŠ Litvínov :
odloženo vládou ČRFC Baník Chomutov "B"Boca Juniors Kr."B" :
odloženo vládou ČRFC Killers LovosiceSK Ervěnice-Jirkov :
2.kolo
odloženo vládou ČRSK Ervěnice-JirkovFC Rapid UL "B" :
volný losFC Betis Kadaň "B" :
odloženo vládou ČRFC Atletico Chomutov "B"Svarog FC Teplice "B" :
odloženo vládou ČRFŠ LitvínovFC Baník Chomutov "B" :
odloženo vládou ČRFC NY Tiradores "UL"Boca Juniors Kr."B" :
odloženo vládou ČRFK Sambular "UL"FC Killers Lovosice :
3.kolo
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "B"FK Sambular "UL" :
Boca Juniors Kr."B"FŠ Litvínov :
odloženo vládou ČRFC Killers LovosiceFC NY Tiradores "UL" :
odloženo vládou ČRFC Betis Kadaň "B"SK Ervěnice-Jirkov :
odloženo vládou ČRFC Baník Chomutov "B"FC Atletico Chomutov "B" :
Svarog FC Teplice "B"volný los :
4.kolo
odloženo vládou ČRFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" :
odloženo vládou ČRFC NY Tiradores "UL"FŠ Litvínov :
odloženo vládou ČRFC Atletico Chomutov "B"Boca Juniors Kr."B" :
volný losFC Baník Chomutov "B" :
odloženo vládou ČRSK Ervěnice-JirkovSvarog FC Teplice "B" :
odloženo vládou ČRFK Sambular "UL"FC Betis Kadaň "B" :
5.kolo
odloženo vládou ČRFŠ LitvínovFC Atletico Chomutov "B" :
Boca Juniors Kr."B"volný los :
odloženo vládou ČRFC Baník Chomutov "B"SK Ervěnice-Jirkov :
odloženo vládou ČRSvarog FC Teplice "B"FK Sambular "UL" :
odloženo vládou ČRFC Betis Kadaň "B"FC Killers Lovosice :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "UL" :
6.kolo
volný losFŠ Litvínov :
16.11.20pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSvarog FC Teplice "B" :
17.11.20úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovBoca Juniors Kr."B" :
18.11.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň "B" :
19.11.20čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Baník Chomutov "B" :
20.11.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Atletico Chomutov "B" :
7.kolo
FC Atletico Chomutov "B"volný los :
Boca Juniors Kr."B"FK Sambular "UL" :
25.11.20středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSK Ervěnice-Jirkov :
26.11.20čtvrtek21:00KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Rapid UL "B" :
29.11.20neděle18:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Killers Lovosice :
29.11.20neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC NY Tiradores "UL" :
8.kolo
FC NY Tiradores "UL"volný los :
30.11.20pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceBoca Juniors Kr."B" :
01.12.20úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Atletico Chomutov "B" :
02.12.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Baník Chomutov "B" :
03.12.20čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FŠ Litvínov :
06.12.20neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Svarog FC Teplice "B" :
9.kolo
FC Atletico Chomutov "B"FK Sambular "UL" :
volný losSK Ervěnice-Jirkov :
Boca Juniors Kr."B"FC Rapid UL "B" :
08.12.20úterý21:00KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC NY Tiradores "UL" :
09.12.20středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Killers Lovosice :
12.12.20sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Betis Kadaň "B" :
10.kolo
FK Sambular "UL"volný los :
14.12.20pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" :
16.12.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FŠ Litvínov :
17.12.20čtvrtek21:00KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Baník Chomutov "B" :
18.12.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"SK Ervěnice-Jirkov :
20.12.20neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Boca Juniors Kr."B" :
11.kolo
volný losFC Killers Lovosice :
Boca Juniors Kr."B"Svarog FC Teplice "B" :
FC Atletico Chomutov "B"FC Rapid UL "B" :
05.01.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFK Sambular "UL" :
06.01.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Betis Kadaň "B" :
09.01.21sobota19:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC NY Tiradores "UL" :
12.kolo
FC Atletico Chomutov "B"FC Betis Kadaň "B" :
Boca Juniors Kr."B"FC Baník Chomutov "B" :
volný losFC Rapid UL "B" :
11.01.21pondělíFC NY Tiradores "UL"FK Sambular "UL" :
12.01.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Killers Lovosice :
13.01.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSvarog FC Teplice "B" :
13.kolo
FC Rapid UL "B"SK Ervěnice-Jirkov :
FC Killers LovosiceFK Sambular "UL" :
FC Betis Kadaň "B"volný los :
Svarog FC Teplice "B"FC Atletico Chomutov "B" :
Boca Juniors Kr."B"FC NY Tiradores "UL" :
24.01.21neděle18:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FŠ Litvínov :
14.kolo
FC Atletico Chomutov "B"FC Baník Chomutov "B" :
volný losSvarog FC Teplice "B" :
FC NY Tiradores "UL"FC Killers Lovosice :
26.01.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Betis Kadaň "B" :
27.01.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovBoca Juniors Kr."B" :
28.01.21čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Rapid UL "B" :
15.kolo
FC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice :
Boca Juniors Kr."B"FC Atletico Chomutov "B" :
FC Baník Chomutov "B"volný los :
Svarog FC Teplice "B"SK Ervěnice-Jirkov :
03.02.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC NY Tiradores "UL" :
07.02.21neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FK Sambular "UL" :
16.kolo
FC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "B" :
FC Killers LovosiceFC Betis Kadaň "B" :
volný losBoca Juniors Kr."B" :
FC Atletico Chomutov "B"FŠ Litvínov :
09.02.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Baník Chomutov "B" :
11.02.21čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"Svarog FC Teplice "B" :
17.kolo
Svarog FC Teplice "B"FC Killers Lovosice :
Boca Juniors Kr."B"SK Ervěnice-Jirkov :
FŠ Litvínovvolný los :
FC Atletico Chomutov "B"FC NY Tiradores "UL" :
20.02.21sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FK Sambular "UL" :
21.02.21neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Rapid UL "B" :
18.kolo
FC NY Tiradores "UL"FC Betis Kadaň "B" :
FC Rapid UL "B"Svarog FC Teplice "B" :
FC Killers LovosiceFC Baník Chomutov "B" :
volný losFC Atletico Chomutov "B" :
23.02.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFŠ Litvínov :
25.02.21čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"Boca Juniors Kr."B" :
19.kolo
Svarog FC Teplice "B"FC Betis Kadaň "B" :
Boca Juniors Kr."B"FC Killers Lovosice :
volný losFC NY Tiradores "UL" :
FC Atletico Chomutov "B"SK Ervěnice-Jirkov :
03.03.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFK Sambular "UL" :
06.03.21sobota18:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Rapid UL "B" :
20.kolo
SK Ervěnice-Jirkovvolný los :
FC NY Tiradores "UL"Svarog FC Teplice "B" :
FC Rapid UL "B"Boca Juniors Kr."B" :
FC Killers LovosiceFŠ Litvínov :
11.03.21čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Atletico Chomutov "B" :
12.03.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Baník Chomutov "B" :
21.kolo
Boca Juniors Kr."B"FC Betis Kadaň "B" :
FC Atletico Chomutov "B"FC Killers Lovosice :
volný losFK Sambular "UL" :
16.03.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC NY Tiradores "UL" :
17.03.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Rapid UL "B" :
20.03.21sobota18:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"Svarog FC Teplice "B" :
22.kolo
FC Killers Lovosicevolný los :
FC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B" :
Svarog FC Teplice "B"Boca Juniors Kr."B" :
FC NY Tiradores "UL"FC Baník Chomutov "B" :
25.03.21čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"SK Ervěnice-Jirkov :
26.03.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FŠ Litvínov :
2020/2021 Okresní přebor
1.kolo
odloženo z podnětu HFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" :
31.08.20pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRVItalové-Combix UL 6:3Šmid
Kresta
01.09.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTJ Libouchec 8:4Mollinger
Kresta
02.09.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. 5:2Tuček
Sůra
02.09.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"USK Slávie UL10:5Šmid
Mollinger
19.11.20čtvrtek21:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC NY Tiradores "B" :
2.kolo
07.09.20pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Sampdoria MRV 0:4Šmid
Kalina
07.09.20pondělí17:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Kolbenschmidt cz 5:2Lutka
Nový
07.09.20pondělí20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Rapid UL "C" 8:3Šmid
Hanzlík
09.09.20středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULTJ Libouchec 0:6Lutka
Kamínek
09.09.20středa21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 0:7Kamínek
Lutka
09.09.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC NY Tiradores "B" 8:7Mollinger
Šmid
3.kolo
odloženo z podnětu HTJ LibouchecItalové-Combix UL :
odloženo z podnětu HFC Sokol UL "A"FC Sheriffs Teplice :
14.09.20pondělí20:15SlunetaSampdoria MRVOranjes Ústí n. L. 5:2Šmid
Pašek
15.09.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 4:7Košťál
Kalina
16.09.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotif "UL" 3:5Tuček
Řízek
18.09.20pátek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"USK Slávie UL 6:2Lutka
Hanzlík
4.kolo
nezpůsobilá HPUSK Slávie ULItalové-Combix UL :
21.09.20pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"TJ Libouchec 4:4Hanzlík
Lutka
21.09.20pondělí20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceSampdoria MRV 4:3Košťál
Kalina
23.09.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sokol UL "A" 5:7Košťál
Macháček
25.09.20pátek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "C" 7:1Hanzlík
Kalina
18.11.20středa19:00UT SeverkaOranjes Ústí n. L.FC Kolbenschmidt cz :
5.kolo
28.09.20pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRVFC Lokomotif "UL" 4:10Macháček
laik
28.09.20pondělí17:00UT SeverkaItalové-Combix ULKlimax Bar "UL" 2:8Tuček
Lutka
28.09.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "B" 1:4Tuček
laik
29.09.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sheriffs Teplice 1:0Rouče
laik
30.09.20středa18:00LibouchecTJ LibouchecOranjes Ústí n. L.11:1Hanzlík
Kalina
30.09.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 2:3Košťál
Řízek
6.kolo
odloženo z podnětu HFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV :Sůra
Řízek
05.10.20pondělí20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceTJ Libouchec 5:5Faigl st.
Lutka
07.10.20středa21:10WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" 4:6Lutka
Nauš
07.10.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Kolbenschmidt cz13:5Šmid
Pašek
07.10.20středa19:00UT SeverkaOranjes Ústí n. L.Italové-Combix UL 2:6Košťál
Macháček
08.10.20čtvrtek19:00UT SeverkaUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 1:4Pašek
Rouče
7.kolo
odloženo vládou ČRSampdoria MRVFC Rapid UL "C" :
odloženo vládou ČRFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "B" :
odloženo vládou ČRTJ LibouchecFC Lokomotif "UL" :
odloženo vládou ČRFC Sokol UL "A"USK Slávie UL :
odloženo vládou ČRItalové-Combix ULFC Sheriffs Teplice :
odloženo vládou ČRKlimax Bar "UL"Oranjes Ústí n. L. :
8.kolo
odloženo vládou ČRFC Lokomotif "UL"Italové-Combix UL :
odloženo vládou ČRFC NY Tiradores "B"TJ Libouchec :
odloženo vládou ČRFC Sheriffs TepliceKlimax Bar "UL" :
odloženo vládou ČRFC Sokol UL "A"Sampdoria MRV :
odloženo vládou ČRUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz :
9.kolo
odloženo vládou ČRSampdoria MRVUSK Slávie UL :
odloženo vládou ČRTJ LibouchecFC Rapid UL "C" :
odloženo vládou ČRItalové-Combix ULFC NY Tiradores "B" :
odloženo vládou ČRKlimax Bar "UL"FC Lokomotif "UL" :
odloženo vládou ČROranjes Ústí n. L.FC Sheriffs Teplice :
odloženo vládou ČRFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" :
10.kolo
odloženo vládou ČRFC Lokomotif "UL"Oranjes Ústí n. L. :
odloženo vládou ČRFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "UL" :
odloženo vládou ČRFC Sokol UL "A"TJ Libouchec :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "C"Italové-Combix UL :
odloženo vládou ČRSampdoria MRVFC Kolbenschmidt cz :
odloženo vládou ČRUSK Slávie ULFC Sheriffs Teplice :
11.kolo
odloženo vládou ČRFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL :
odloženo vládou ČRTJ LibouchecSampdoria MRV :
odloženo vládou ČRFC Sheriffs TepliceFC Lokomotif "UL" :
odloženo vládou ČROranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "B" :
odloženo vládou ČRKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" :
odloženo vládou ČRItalové-Combix ULFC Sokol UL "A" :
12.kolo
05.04.21pondělíKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A" :
05.04.21pondělíItalové-Combix ULSampdoria MRV :
05.04.21pondělíUSK Slávie ULFC Lokomotif "UL" :
05.04.21pondělíOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "C" :
05.04.21pondělíFC NY Tiradores "B"FC Sheriffs Teplice :
05.04.21pondělíTJ LibouchecFC Kolbenschmidt cz :
13.kolo
FC NY Tiradores "B"FC Lokomotif "UL" :
TJ LibouchecUSK Slávie UL :
FC Rapid UL "C"FC Sheriffs Teplice :
FC Kolbenschmidt czItalové-Combix UL :
FC Sokol UL "A"Oranjes Ústí n. L. :
Sampdoria MRVKlimax Bar "UL" :
14.kolo
Klimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz :
FC Sheriffs TepliceFC Sokol UL "A" :
USK Slávie ULFC NY Tiradores "B" :
FC Lokomotif "UL"FC Rapid UL "C" :
Italové-Combix ULTJ Libouchec :
Oranjes Ústí n. L.Sampdoria MRV :
15.kolo
FC Sokol UL "A"FC Lokomotif "UL" :
Italové-Combix ULUSK Slávie UL :
TJ LibouchecKlimax Bar "UL" :
FC Kolbenschmidt czOranjes Ústí n. L. :
Sampdoria MRVFC Sheriffs Teplice :
FC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "B" :
16.kolo
FC Sheriffs TepliceFC Kolbenschmidt cz :
Klimax Bar "UL"Italové-Combix UL :
FC Lokomotif "UL"Sampdoria MRV :
FC NY Tiradores "B"FC Sokol UL "A" :
USK Slávie ULFC Rapid UL "C" :
Oranjes Ústí n. L.TJ Libouchec :
17.kolo
TJ LibouchecFC Sheriffs Teplice :
Italové-Combix ULOranjes Ústí n. L. :
Klimax Bar "UL"USK Slávie UL :
FC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" :
FC Kolbenschmidt czFC Lokomotif "UL" :
Sampdoria MRVFC NY Tiradores "B" :
18.kolo
Oranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" :
FC Sheriffs TepliceItalové-Combix UL :
FC Lokomotif "UL"TJ Libouchec :
FC NY Tiradores "B"FC Kolbenschmidt cz :
FC Rapid UL "C"Sampdoria MRV :
USK Slávie ULFC Sokol UL "A" :
19.kolo
TJ LibouchecFC NY Tiradores "B" :
Italové-Combix ULFC Lokomotif "UL" :
Klimax Bar "UL"FC Sheriffs Teplice :
Oranjes Ústí n. L.USK Slávie UL :
Sampdoria MRVFC Sokol UL "A" :
FC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" :
20.kolo
FC Sheriffs TepliceOranjes Ústí n. L. :
FC Rapid UL "C"TJ Libouchec :
FC NY Tiradores "B"Italové-Combix UL :
FC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz :
FC Lokomotif "UL"Klimax Bar "UL" :
USK Slávie ULSampdoria MRV :
21.kolo
Italové-Combix ULFC Rapid UL "C" :
FC Sheriffs TepliceUSK Slávie UL :
FC Kolbenschmidt czSampdoria MRV :
TJ LibouchecFC Sokol UL "A" :
Oranjes Ústí n. L.FC Lokomotif "UL" :
Klimax Bar "UL"FC NY Tiradores "B" :
22.kolo
FC NY Tiradores "B"Oranjes Ústí n. L. :
USK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz :
Sampdoria MRVTJ Libouchec :
FC Sokol UL "A"Italové-Combix UL :
FC Rapid UL "C"Klimax Bar "UL" :
FC Lokomotif "UL"FC Sheriffs Teplice :

celkem záznamů: 792

generováno za 0.19 sekund