Dnes je úterý 29.09.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 514

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2019/2020 1.třída
1.kolo
SC Dragons ULvolný los :
odloženo z podnětu HTJ Bouráci Ústí n.L.Klimax Bar "B" :
04.09.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "D" 3:0Tuček
Gajarský
05.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FK Všebořice17:0Sůra
Hanzlík
06.09.19pátek20:00UT Severka1.FC KostelníciFC NY Tiradores "B"13:3Macháček
Kamínek
06.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL13:9Hanzlík
Kamínek
2.kolo
odloženo z podnětu HFC Rapid UL "D"SC Dragons UL :
volný los1.FC Kostelníci :
10.09.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceKlimax Bar "B" 0:14Hanzlík
Barták
12.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"KMK Tornádo "UL"13:1Košťál
Sůra
12.09.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"TJ Bouráci Ústí n.L. 7:7Kamínek
Hanzlík
13.09.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFT Forza "UL" 5:9Macháček
Hanzlík
3.kolo
TJ Bouráci Ústí n.L.volný los :
18.09.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" 3:2Nový
Košťál
19.09.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULSamba UL 7:8Lutka
Nový
20.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "B" 5:3Faigl
Rouče
20.09.19pátek20:00UT Severka1.FC KostelníciFC Rapid UL "D" 4:3Kamínek
Nový
20.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Všebořice19:1Košťál
Kamínek
4.kolo
volný losKlimax Bar "B" :
24.09.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC NY Tiradores "B" 1:5Sůra
Kalina
25.09.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"TJ Bouráci Ústí n.L. 3:7Tuček
Lutka
26.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"SC Dragons UL 4:3Lutka
Faigl
27.09.19pátek19:00UT SeverkaSamba UL1.FC Kostelníci 5:5Nový
Košťál
27.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FT Forza "UL" 2:10Košťál
Nový
5.kolo
FC NY Tiradores "B"volný los :
kontumaceFT Forza "UL"FK Všebořice 5:0Nový
Gajarský
30.09.19pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Samba UL 9:6Hanzlík
Kamínek
02.10.19středa20:15UT SNPKlimax Bar "B"FC Rapid UL "D" 9:1Řízek
Nový
03.10.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKMK Tornádo "UL" 7:8Lutka
Sůra
04.10.19pátek20:00UT Severka1.FC KostelníciOld School "UL" 4:8Lutka
Macháček
6.kolo
FK Všebořicevolný los :
09.10.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B" 3:4Pašek
Tuček
09.10.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SC Dragons UL 4:2Tuček
Pašek
10.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"TJ Bouráci Ústí n.L.11:2Nový
Lutka
11.10.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULKlimax Bar "B"14:5Macháček
Lutka
11.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1.FC Kostelníci 7:5Lutka
Macháček
7.kolo
volný losFC Rapid UL "D" :
14.10.19pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.KMK Tornádo "UL"10:4Gajarský
Hanzlík
18.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Samba UL 2:7Hanzlík
Faigl
18.10.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "B"Old School "UL" 3:8Nový
Kalina
18.10.19pátek20:00UT Severka1.FC KostelníciFT Forza "UL" 3:5Lutka
Rouče
21.11.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFK Všebořice 4:1Faigl
Sůra
8.kolo
Samba ULvolný los :
22.10.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC Rapid UL "D" 3:6Hanzlík
Pašek
23.10.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 1:4Pašek
Košťál
24.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC NY Tiradores "B"12:6Nový
Sůra
25.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Klimax Bar "B" 8:0Barták
Hanzlík
17.12.19úterý19:30SH GymplSC Dragons UL1.FC Kostelníci 2:2Macháček
Hanzlík
9.kolo
volný losOld School "UL" :
odloženo z podnětu HTJ Bouráci Ústí n.L.SC Dragons UL :
01.11.19pátek20:00UT Severka1.FC KostelníciFK Všebořice14:7Faigl
laik
01.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL"15:3Tuček
Rouče
22.11.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"FT Forza "UL" 3:3Nový
Řízek
26.02.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"Samba UL 5:5Hanzlík
Mollinger
10.kolo
KMK Tornádo "UL"volný los :
05.11.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSamba UL 2:5Tuček
Macháček
06.11.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC NY Tiradores "B" 5:4Faigl
Hanzlík
07.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC Rapid UL "D" 6:3Tuček
Nový
08.11.19pátek20:00UT Severka1.FC KostelníciTJ Bouráci Ústí n.L. 7:2Sůra
Barták
05.12.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "B" 5:3Lutka
Macháček
11.kolo
volný losFT Forza "UL" :
11.11.19pondělí21:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FK Všebořice 8:1Tuček
Hanzlík
13.11.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" 4:3Košťál
Hanzlík
15.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"SC Dragons UL 8:3Hanzlík
Gajarský
15.11.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULOld School "UL" 4:12Hanzlík
Gajarský
15.11.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"1.FC Kostelníci 9:6Faigl
laik
2019/2020 2.třída
1.kolo
02.09.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Atletico "UL" 5:7Hanzlík
04.09.19středa20:00UT GymplHop Trop "UL"SOSOSO 9:6Hanzlík
05.09.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Sokol UL "B"10:4Šmid
06.09.19pátek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 5:1Macháček
11.09.19středa20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Boca Juniors Kr."B" 0:19Kalina
2.kolo
volný losFSC Tygříci "UL" :
10.09.19úterý19:00UT MojžířSOSOSOVikings Libouchec 3:7Macháček
12.09.19čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors Kr."B"Hop Trop "UL" 6:1Lutka
13.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L.12:5Macháček
28.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 0:10Nový
13.01.20pondělí20:00WHC KBBřezňáci ULFC Atletico "UL" 6:2Macháček
3.kolo
Hop Trop "UL"volný los :
16.09.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 3:7Hanzlík
16.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Březňáci UL 2:14Lutka
16.09.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"KMK Tornádo "B" 2:2Lutka
19.09.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecBoca Juniors Kr."B" 4:10Košťál
20.09.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO 3:9Kamínek
4.kolo
volný losVikings Libouchec :
23.09.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULKMK Tornádo "B"10:3Kalina
23.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"FC Atletico "UL" 1:3Macháček
23.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "UL" 2:3Nový
25.09.19středa19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L. 8:0Tuček
26.09.19čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors Kr."B"PIERBURG Trmice 9:3Hanzlík
5.kolo
PIERBURG Trmicevolný los :
30.09.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Boca Juniors Kr."B" 4:8Nový
30.09.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"SOSOSO 3:12Macháček
02.10.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Březňáci UL 4:10Macháček
03.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFSC Tygříci "UL"18:3Macháček
04.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 3:5Lutka
6.kolo
volný losKozlos Ústí n.L. :
07.10.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFC Sokol UL "B"11:2Macháček
09.10.19středa19:00UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B"12:1Macháček
09.10.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Vikings Libouchec 6:10Kamínek
10.10.19čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors Kr."B"FC Atletico "UL"12:5Macháček
10.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 7:7Tuček
7.kolo
odloženo z podnětu HPIERBURG TrmiceHop Trop "UL" :
FC Atletico "UL"volný los :
14.10.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:2Kalina
14.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"SOSOSO 1:9Košťál
17.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecBřezňáci UL10:7Nový
08.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Boca Juniors Kr."B" 5:4Nový
8.kolo
volný losKMK Tornádo "B" :
21.10.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Atletico "UL" 4:3Řízek
21.10.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULSOSOSO 7:4Tuček
21.10.19pondělí21:00KrupkaBoca Juniors Kr."B"FC Sokol UL "B" 4:3Hanzlík
23.10.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:4Macháček
24.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecPIERBURG Trmice10:8Macháček
9.kolo
FC Sokol UL "B"volný los :
28.10.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Hop Trop "UL" 8:3Košťál
28.10.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Vikings Libouchec 5:10Macháček
30.10.19středa19:00UT MojžířSOSOSOBoca Juniors Kr."B" 3:8Pašek
01.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 6:7Nový
19.12.19čtvrtek18:00hala UJEPPIERBURG TrmiceBřezňáci UL 3:5Lutka
10.kolo
volný losSOSOSO :
04.11.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULBoca Juniors Kr."B" 5:9Kalina
04.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 6:1Nový
06.11.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "B" 7:6Pašek
07.11.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Atletico "UL"10:8Hanzlík
07.11.19čtvrtek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 6:5Lutka
11.kolo
Boca Juniors Kr."B"volný los :
11.11.19pondělí18:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Březňáci UL 3:10Nový
11.11.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"Hop Trop "UL" 5:2Lutka
13.11.19středa19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 6:2Hanzlík
15.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Vikings Libouchec 3:13Hanzlík
18.11.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"PIERBURG Trmice 6:4Macháček
2019/2020 3.třída
1.kolo
02.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC United of UL 6:4Lutka
03.09.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFT Forza UL "B" 3:3Faigl
04.09.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotif "B" 3:2Řízek
05.09.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFSC Tygříci "B" 4:5Řízek
05.09.19čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíOld School UL "B" 5:12Hanzlík
06.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Chmelaři UL 8:10Faigl
06.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULReal Aussig 5:2Gajarský
2.kolo
09.09.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFK Jamajka 4:4Řízek
09.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 2:7Hanzlík
11.09.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"K Hornets 3:4Kalina
11.09.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Rio Ústí n. Labem 7:2Macháček
12.09.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFC Incredibles 2:8Sůra
13.09.19pátek18:00UT MojžířReal AussigOld School UL "B" 4:11Tuček
13.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFK Sambular UL "B" 0:8Tuček
3.kolo
16.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Chmelaři UL 4:3Kamínek
17.09.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotif "B" 5:7Sůra
18.09.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Barcelona UL13:4Tuček
19.09.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC United of UL 1:8Řízek
19.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 6:3Řízek
20.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Real Aussig13:6Tuček
27.09.19pátek20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFT Forza UL "B" 6:6Košťál
4.kolo
23.09.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFK Albion Ústí 7:3Hanzlík
24.09.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Jamajka 3:6Kalina
25.09.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Rio Ústí n. Labem 2:4Nový
25.09.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Old School UL "B" 3:2Lutka
27.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULK Hornets 8:7Macháček
27.09.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFSC Tygříci "B"10:3Hanzlík
27.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Incredibles 2:7Hanzlík
5.kolo
odloženo z podnětu HFC IncrediblesReal Aussig :
Old School UL "B"FC United of UL :
30.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Sambular UL "B" 4:5Macháček
30.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FT Forza UL "B" 1:7Macháček
01.10.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Barcelona UL15:2Faigl
01.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Lokomotif "B" 5:8Faigl
03.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Chmelaři UL 5:5Řízek
6.kolo
07.10.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFSC Tygříci "B" 7:4Hanzlík
08.10.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Albion Ústí 7:2Řízek
09.10.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets10:3Kalina
09.10.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Old School UL "B" 5:3Faigl
11.10.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFT Forza UL "B" 7:7Hanzlík
11.10.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Jamajka 8:5Hanzlík
11.10.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULRio Ústí n. Labem 8:3Tuček
7.kolo
odloženo z podnětu DFK JamajkaFC Incredibles :
14.10.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsReal Aussig14:4Macháček
15.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Barcelona UL 3:10Košťál
16.10.19středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotif "B" 6:1Tuček
16.10.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC United of UL 7:3Lutka
17.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Chmelaři UL 9:4Tuček
17.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Sambular UL "B" 4:9Lutka
8.kolo
21.10.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Jamajka 8:4Faigl
22.10.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" 3:5Pašek
23.10.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FT Forza UL "B" 1:6Nový
23.10.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesRio Ústí n. Labem12:2Kalina
25.10.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Albion Ústí10:6Faigl
25.10.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULOld School UL "B" 3:3Nový
25.10.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC United of UL 3:0Faigl
9.kolo
28.10.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFC Lokomotif "B" 7:2Hanzlík
29.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Incredibles 6:23Lutka
29.10.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaReal Aussig11:3Lutka
30.10.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Barcelona UL 3:6Nový
30.10.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Chmelaři UL 3:3Macháček
31.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemK Hornets 5:10Nový
31.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular UL "B" 5:5Pašek
10.kolo
04.11.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Albion Ústí 7:5Macháček
05.11.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaRio Ústí n. Labem 6:4Hanzlík
06.11.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School UL "B" 8:3Macháček
08.11.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FSC Tygříci "B" 8:1Macháček
08.11.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza UL "B" 2:9Hanzlík
08.11.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC Lokomotif "B" 5:2Macháček
12.12.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Chmelaři UL 5:5Faigl
11.kolo
11.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 4:6Macháček
12.11.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFK Jamajka 8:5Sůra
13.11.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular UL "B" 8:4Košťál
13.11.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Chmelaři UL 8:2Tuček
14.11.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemReal Aussig 6:10Faigl
14.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"K Hornets 5:10Nový
14.11.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Barcelona UL13:2Hanzlík
12.kolo
18.11.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 5:4Macháček
19.11.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 8:9Faigl
20.11.19středa20:00WHC KBFC IncrediblesFT Forza UL "B" 3:3Pašek
21.11.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Albion Ústí 4:6Nový
22.11.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC Chmelaři UL 6:4Lutka
22.11.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Lokomotif "B" 4:6Hanzlík
22.11.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC United of UL 7:4Lutka
13.kolo
25.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Jamajka 4:9Hanzlík
26.11.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíReal Aussig 7:3Macháček
26.11.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Barcelona UL 6:9Faigl
27.11.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FK Sambular UL "B" 8:5Nový
27.11.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"K Hornets 2:5Lutka
28.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem 6:4Faigl
28.11.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Incredibles 2:12Hanzlík
2019/2020 4.třída
1.kolo
02.09.19pondělí19:00UT SeverkaKámoši ULFC Rumíci 0:16Lutka
02.09.19pondělí21:00WHC KBPatriots UL "B"1.FC Velbloudi12:1Macháček
03.09.19úterý17:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Sheriffs Krupka "B" 4:4Hanzlík
05.09.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Auto Horejsek 2:3Nový
20.09.19pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEAres Klíše 2:4Hanzlík
2.kolo
nezpůsobilá HP1.FC VelbloudiVĚTRUŠE :
09.09.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciPatriots UL "B" 9:1Nový
12.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciFC NY Tiradores "C" 6:2Nauš
13.09.19pátek20:00WHC KBFK Auto HorejsekKámoši UL 5:1Sůra
13.09.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Gamers Teplice 3:5Faigl
3.kolo
17.09.19úterý21:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Ares Klíše 9:1Macháček
19.09.19čtvrtek20:00KrupkaFC Gamers Teplice1.FC Velbloudi 3:0Hanzlík
20.09.19pátek19:00UT SeverkaKámoši ULFK Rakeťáci 1:0Nový
01.10.19úterý19:00LibouchecVĚTRUŠEFC Rumíci 0:17Šmid
13.01.20pondělí21:00WHC KBPatriots UL "B"FK Auto Horejsek 7:5Macháček
4.kolo
23.09.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciFC Gamers Teplice12:1Kalina
25.09.19středa17:30UT SNP1.FC VelbloudiSK Sheriffs Krupka "B" 1:8Hanzlík
26.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciPatriots UL "B" 4:6Faigl
27.09.19pátek18:00LibouchecFK Auto HorejsekVĚTRUŠE25:1Macháček
27.09.19pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kámoši UL 6:4Kalina
5.kolo
27.09.19pátek17:00UT SNPAres Klíše1.FC Velbloudi12:1Řízek
02.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Rumíci 2:6Lutka
03.10.19čtvrtek20:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Auto Horejsek 1:9Hanzlík
22.10.19úterý19:00LibouchecVĚTRUŠEFK Rakeťáci 2:10Gajarský
18.11.19pondělí21:00WHC KBPatriots UL "B"FC NY Tiradores "C" 6:4Lutka
6.kolo
08.10.19úterý18:00LibouchecFK Auto HorejsekSK Sheriffs Krupka "B" 7:2Macháček
10.10.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciFC Gamers Teplice 5:1Lutka
11.10.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULPatriots UL "B" 3:4Lutka
15.11.19pátek17:00UT SNPFC RumíciAres Klíše10:3Lutka
22.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE 6:1Tuček
7.kolo
04.10.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFK Auto Horejsek 3:14Macháček
16.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FK Rakeťáci 4:4Hanzlík
17.10.19čtvrtek20:00KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" 2:3Hanzlík
18.10.19pátek18:30UT SNP1.FC VelbloudiFC Rumíci 1:14Nový
30.10.19středa17:30UT SNPVĚTRUŠEKámoši UL 3:2Pašek
8.kolo
odloženo z podnětu DPatriots UL "B"VĚTRUŠE :
21.10.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"SK Sheriffs Krupka "B" 2:4Kamínek
22.10.19úterý17:30LibouchecFK Auto Horejsek1.FC Velbloudi18:1Gajarský
24.10.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciAres Klíše 6:1Sůra
25.10.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Gamers Teplice 3:3Řízek
9.kolo
18.10.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC NY Tiradores "C" 2:3Kalina
28.10.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciFK Auto Horejsek 3:4Macháček
31.10.19čtvrtek20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Kámoši UL 7:4Hanzlík
01.11.19pátek18:00UT SNP1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 3:8Kalina
08.11.19pátek17:30UT SNPFC Gamers TeplicePatriots UL "B"10:4Hanzlík
10.kolo
03.11.19neděle20:00WHC KBPatriots UL "B"SK Sheriffs Krupka "B" 5:2Macháček
04.11.19pondělí19:00UT SeverkaKámoši ULAres Klíše 2:4Nový
04.11.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi 7:4Lutka
07.11.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciFC Rumíci 1:9Lutka
12.11.19úterý19:00LibouchecVĚTRUŠEFC Gamers Teplice 8:7Nový
11.kolo
kontumaceSK Sheriffs Krupka "B"VĚTRUŠE 0:5
15.10.19úterý18:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Rakeťáci14:2Hanzlík
01.11.19pátek17:00UT SNPAres KlíšePatriots UL "B" 1:7laik
11.11.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"FC Rumíci 2:10Lutka
14.11.19čtvrtek18:00UT SNP1.FC VelbloudiKámoši UL 3:10Řízek
2019/2020 Krajský přebor UK
1.kolo
18.10.19pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"Morgan Commando TP "A" 5:4Plzák
Pašek
18.10.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FK Sambular "UL" 3:8Menšík
Hanzlík
21.10.19pondělí19:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Killers Lovosice 4:2Košťál
Hanzlík
24.10.19čtvrtek20:00MeziboříFŠ LitvínovFC Rapid UL "B" 5:5Plzák
Hanzlík
2.kolo
21.10.19pondělí20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Betis Kadaň "B"14:1Hanzlík
Košťál
26.10.19sobota19:30TepliceMorgan Commando TP "A"FŠ Litvínov 7:3Macháček
Faigl
27.10.19neděle15:30KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Atletico Chomutov "B" 9:2Hanzlík
Nový
30.10.19středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 4:4Novotný
Vlašič
3.kolo
03.11.19neděle20:15KadaňFC Betis Kadaň "B"Svarog FC Tpc "B" 1:8Menšík
Hanzlík
08.11.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Killers Lovosice 2:6Pašek
Hanzlík
14.11.19čtvrtek20:00MeziboříFŠ LitvínovFK Sambular "UL" 3:12Štafa
Hanzlík
07.12.19sobota20:00KrupkaMorgan Commando TP "A"FC Rapid UL "B" 5:2Macháček
Faigl
4.kolo
10.11.19neděle19:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FŠ Litvínov 7:4Tuček
Nový
11.11.19pondělí20:45Chemik LvsFC Killers LovosiceMorgan Commando TP "A" 7:2Řezníček
Prágl
11.11.19pondělí20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Rapid UL "B" 7:2Hanzlík
Tuček
16.11.19sobota20:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Betis Kadaň "B" 4:2Pašek
Štafa
5.kolo
15.11.19pátek20:00TepliceMorgan Commando TP "A"FK Sambular "UL" 2:5Lutka
Nový
15.11.19pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Killers Lovosice 5:4Menšík
Pašek
20.11.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog FC Tpc "B" 4:3Lutka
Macháček
21.11.19čtvrtek20:00MeziboříFŠ LitvínovFC Atletico Chomutov "B" 4:5Štafa
Hanzlík
6.kolo
21.11.19čtvrtek20:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"Morgan Commando TP "A" 1:5Hanzlík
Gajarský
22.11.19pátek19:00kontumaceFC Atletico Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 5:0Pašek
22.11.19pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FŠ Litvínov12:1Menšík
Hanzlík
27.11.19středa20:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFK Sambular "UL" 6:4Novotný
Prágl
7.kolo
27.11.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň "B" 6:2Macháček
Lutka
28.11.19čtvrtek20:00MeziboříFŠ LitvínovFC Killers Lovosice 1:3Štafa
Hanzlík
30.11.19sobota19:30TepliceMorgan Commando TP "A"FC Atletico Chomutov "B"13:3Tuček
Faigl
02.12.19pondělí20:00KrupkaFK Sambular "UL"Svarog FC Tpc "B" 4:1Košťál
Kalina
8.kolo
04.12.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FŠ Litvínov 2:5Pašek
Mollinger
09.12.19pondělí20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Atletico Chomutov "B" 8:1Hanzlík
Košťál
09.12.19pondělí20:45Chemik LvsFC Killers LovosiceSvarog FC Tpc "B" 4:4Vlašič
Vlašič
09.12.19pondělí21:00KrupkaMorgan Commando TP "A"FC Betis Kadaň "B"13:2Košťál
Hanzlík
9.kolo
11.12.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 4:4Hanzlík
Kalina
12.12.19čtvrtek20:00MeziboříFŠ LitvínovMorgan Commando TP "A" 5:13Štafa
Hanzlík
13.12.19pátek20:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Svarog FC Tpc "B" 5:5Plzák
Pašek
14.12.19sobota19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FK Sambular "UL" 9:6Pašek
Menšík
10.kolo
04.01.20sobota17:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Betis Kadaň "B" 6:2Lutka
Macháček
06.01.20pondělí20:45Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" 6:2Novotný
Vlašič
06.01.20pondělí20:00KrupkaFK Sambular "UL"FŠ Litvínov 8:3Hanzlík
Šmid
31.01.20pátek21:00KrupkaFC Rapid UL "B"Morgan Commando TP "A" 4:6Šmid
Hanzlík
11.kolo
10.01.20pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Atletico Chomutov "B" 5:4Štafa
laik
11.01.20sobota18:30KrupkaMorgan Commando TP "A"FC Killers Lovosice 8:2Šmid
Mollinger
16.01.20čtvrtek20:00MeziboříFŠ LitvínovSvarog FC Tpc "B" 3:5Pašek
Hanzlík
22.01.20středa21:00KrupkaFC Rapid UL "B"FK Sambular "UL" 3:12Lutka
Hanzlík
12.kolo
17.01.20pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FŠ Litvínov 1:6Pašek
Plzák
20.01.20pondělí20:00KrupkaFK Sambular "UL"Morgan Commando TP "A" 2:5Hanzlík
Faigl
22.01.20středa20:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Rapid UL "B" 2:2Hanzlík
Lutka
22.01.20středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň "B" 2:2Šmid
Faigl
13.kolo
23.01.20čtvrtek20:00MeziboříFŠ LitvínovFC Betis Kadaň "B" 2:3Plzák
Hanzlík
27.01.20pondělí21:00KrupkaMorgan Commando TP "A"Svarog FC Tpc "B" 8:7Hanzlík
Macháček
27.01.20pondělí20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Killers Lovosice 3:3Lutka
Řízek
05.02.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B" 1:3Lutka
Mollinger
14.kolo
13.01.20pondělí20:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FK Sambular "UL" 2:9Hanzlík
Mollinger
25.01.20sobota17:30ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Morgan Commando TP "A" 1:8Pašek
Štafa
03.02.20pondělí20:45Chemik LvsFC Killers LovosiceFŠ Litvínov 9:1Hanzlík
Vlašič
09.02.20neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Rapid UL "B" 5:0Pašek
Štafa
2019/2020 Okresní přebor
1.kolo
02.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Sheriffs Teplice 3:3Macháček
Kalina
04.09.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 4:3Gajarský
Tuček
04.09.19středa20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Libouchec 7:5Lutka
Faigl
05.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOranjes Ústí n. L. 6:2Hanzlík
Sůra
06.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"Italové-Combix UL 3:4Hanzlík
Kalina
06.09.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Sampdoria MRV "A" 3:5Faigl
Lutka
2.kolo
09.09.19pondělí19:00UT SeverkaItalové-Combix ULOranjes Ústí n. L.17:3Hanzlík
Nový
11.09.19středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotif "UL" 9:4Tuček
Rouče
11.09.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 5:8Lutka
Hanzlík
13.09.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"FC Sokol UL "A" 1:1Faigl
laik
13.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "UL" 1:1Faigl
Košťál
29.11.19pátek21:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Rapid UL "C" 3:1Faigl
Nový
3.kolo
16.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 7:4Nový
Kalina
18.09.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Sampdoria MRV "A" 1:2Košťál
Nový
18.09.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Libouchec 5:6Hanzlík
Rouče
19.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL15:1Faigl
Barták
19.11.19úterý20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sheriffs Teplice 3:9Tuček
Nový
25.11.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"Italové-Combix UL 1:3Gajarský
Nový
4.kolo
25.09.19středa20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Kolbenschmidt cz 6:6Hanzlík
Macháček
25.09.19středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. 3:3Kamínek
Rouče
27.09.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Sokol UL "A" 5:1Hanzlík
Řízek
27.09.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"FC Lokomotif "UL" 8:5Tuček
Rouče
27.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" 7:0Tuček
Rouče
27.11.19středa18:00LibouchecFC LibouchecItalové-Combix UL 8:11Hanzlík
Kalina
5.kolo
30.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Italové-Combix UL 2:5Kresta
Nový
02.10.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Sheriffs Teplice 3:7Hanzlík
Rouče
02.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 5:5Hanzlík
Rouče
03.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSampdoria MRV "A" 6:4Košťál
Nový
04.10.19pátek20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Klimax Bar "UL" 6:9Gajarský
Faigl
06.03.20pátek20:15WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "UL" 1:1Lutka
Nový
6.kolo
07.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 4:1Kamínek
Nový
09.10.19středa18:00UT SeverkaItalové-Combix ULUSK Slávie UL 9:8Faigl
Kalina
09.10.19středa20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Libouchec 5:2Hanzlík
Nový
11.10.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"Oranjes Ústí n. L. 6:1Sůra
Faigl
11.10.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 1:4Faigl
Sůra
11.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotif "UL" 5:6Kamínek
Rouče
7.kolo
16.10.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" 2:5Pašek
Nový
16.10.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sheriffs Teplice 6:8Nový
Pašek
16.10.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Italové-Combix UL 6:6Lutka
Gajarský
16.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecSampdoria MRV "A" 7:5Hanzlík
Rouče
17.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "UL" 2:1Nový
Řízek
25.03.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sokol UL "A" :
8.kolo
21.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 4:2Macháček
Kamínek
23.10.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotif "UL" 3:0Košťál
Pašek
25.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. 6:2Hanzlík
Barták
25.10.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"USK Slávie UL12:2Macháček
Rouče
25.10.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec 9:6Macháček
Rouče
21.11.19čtvrtek21:00KrupkaFC Sheriffs TepliceItalové-Combix UL 2:5Gajarský
Hanzlík
9.kolo
28.10.19pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 8:2Košťál
Nový
30.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC NY Tiradores "UL" 4:6Hanzlík
Lutka
30.10.19středa20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceSampdoria MRV "A" 7:0Lutka
Hanzlík
30.10.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 1:2Gajarský
Sůra
30.10.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 2:4Sůra
Gajarský
01.11.19pátek20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Italové-Combix UL 8:10Lutka
laik
10.kolo
odloženo z podnětu DKlimax Bar "UL"FC Sheriffs Teplice :
04.11.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Libouchec 6:4Lutka
Řízek
05.11.19úterý20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Kolbenschmidt cz 4:5Nový
Řízek
06.11.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. 6:3Hanzlík
Faigl
06.11.19středa18:00UT SeverkaItalové-Combix ULSampdoria MRV "A" 7:6Lutka
Macháček
08.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"USK Slávie UL15:4Tuček
Rouče
11.kolo
12.11.19úterý21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Lokomotif "UL" 3:7Pašek
Kalina
13.11.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" 3:11Lutka
Macháček
13.11.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "C"10:7Macháček
Lutka
13.11.19středa20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC NY Tiradores "UL" 3:6Nový
Kalina
14.11.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czItalové-Combix UL 2:4Košťál
Nový
15.11.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"Klimax Bar "UL" 2:4Faigl
Lutka
2019/2020 Pohár A
1.kolo
04.12.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Boca Juniors Kr."B" 4:13Mollinger
Pašek
08.12.19neděle19:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"Patriots UL "B"10:2Hanzlík
Lutka
31.01.20pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"Old School UL "B" 8:1Lutka
Kalina
2.kolo
12.12.19čtvrtek19:00KrupkaOld School UL "B"FT Forza "UL" 3:9Faigl
Řízek
15.12.19neděle20:00WHC KBPatriots UL "B"Boca Juniors Kr."B" 0:13Hanzlík
Tuček
06.01.20pondělí17:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC NY Tiradores "UL" 4:9Macháček
Hanzlík
3.kolo
03.12.19úterý21:00KrupkaBoca Juniors Kr."B"Old School UL "B"10:1Kamínek
Faigl
16.12.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"Patriots UL "B" 5:1Košťál
Macháček
18.12.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Svarog FC Tpc "B" 1:3Kamínek
Lutka
4.kolo
23.12.19pondělí17:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"Boca Juniors Kr."B" 4:4Gajarský
Hanzlík
23.01.20čtvrtek21:00KrupkaPatriots UL "B"Old School UL "B" 5:4Šmid
Hanzlík
27.01.20pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"FT Forza "UL" 4:1Mollinger
Nový
5.kolo
08.01.20středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Patriots UL "B" 5:1Hanzlík
Rouče
09.01.20čtvrtek19:00KrupkaOld School UL "B"Svarog FC Tpc "B" 1:12Mollinger
Šmid
15.01.20středa21:00WHC KBBoca Juniors Kr."B"FC NY Tiradores "UL" 4:0Macháček
Faigl
2019/2020 Pohár B
1.kolo
08.12.19neděle18:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Vikings Libouchec10:8Lutka
Hanzlík
16.12.19pondělí21:00KrupkaMorgan Commando TP "A"FC NY Tiradores "C"11:1Mollinger
Hanzlík
28.01.20úterý21:00KrupkaFC Rapid UL "C"FT Forza UL "B" 5:3Macháček
Nový
2.kolo
06.01.20pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"Vikings Libouchec 3:8Lutka
Mollinger
15.01.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"TJ Bouráci Ústí n.L. 2:3Faigl
Macháček
31.01.20pátek20:00KrupkaMorgan Commando TP "A"FC Rapid UL "C" 5:2Hanzlík
Šmid
3.kolo
18.12.19středa21:15WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "C" 4:5Lutka
Kamínek
19.12.19čtvrtek18:30LibouchecVikings LibouchecFT Forza UL "B" 6:2Tuček
Sůra
21.01.20úterý21:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Morgan Commando TP "A" 9:6Faigl
Nový
4.kolo
02.12.19pondělí21:00KrupkaMorgan Commando TP "A"Vikings Libouchec 5:9Košťál
Kalina
17.01.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"FT Forza UL "B" 2:13Faigl
Kalina
26.01.20neděle20:00KrupkaFC Rapid UL "C"TJ Bouráci Ústí n.L. 5:5Hanzlík
Faigl
5.kolo
11.12.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Morgan Commando TP "A" 0:6Tuček
Nový
16.01.20čtvrtek19:00LibouchecVikings LibouchecFC Rapid UL "C"10:1Košťál
Sůra
24.01.20pátek20:15WHC KBTJ Bouráci Ústí n.L.FC NY Tiradores "C"13:3Faigl
Nový
2019/2020 Pohár C
1.kolo
03.12.19úterý21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC United of UL 1:6Macháček
Nový
06.12.19pátek21:00KrupkaKlimax Bar "UL"FC Gamers Teplice 9:2Macháček
Sůra
10.12.19úterý21:00KrupkaSamba ULFSC Tygříci "UL"10:4Gajarský
Mollinger
2.kolo
05.12.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULSamba UL 3:10Gajarský
Hanzlík
12.12.19čtvrtek19:30SH GymplFC Gamers TepliceFSC Tygříci "UL" 6:2Lutka
Kamínek
13.12.19pátek21:00KrupkaKlimax Bar "UL"Oranjes Ústí n. L. 7:1Gajarský
Barták
3.kolo
18.12.19středa19:00WHC KBFSC Tygříci "UL"FC United of UL 1:4Mollinger
Lutka
20.12.19pátek20:00WHC KBSamba ULKlimax Bar "UL" 4:11Macháček
Kalina
10.01.20pátek20:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Gamers Teplice 7:1Košťál
Nový
4.kolo
27.12.19pátek19:00TepliceFC Gamers TepliceFC United of UL 8:10Hanzlík
Lutka
14.01.20úterý19:30SH GymplKlimax Bar "UL"FSC Tygříci "UL" 9:0Hanzlík
Nový
17.01.20pátek20:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Samba UL 9:5Lutka
Nový
5.kolo
09.01.20čtvrtek21:00KrupkaSamba ULFC Gamers Teplice 7:5Hanzlík
Lutka
20.01.20pondělí20:00WHC KBFSC Tygříci "UL"Oranjes Ústí n. L. 1:4Macháček
Rouče
30.01.20čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULKlimax Bar "UL" 2:11Macháček
Faigl
2019/2020 Pohár D
1.kolo
05.12.19čtvrtek21:00KrupkaOld School "UL"FC Rumíci 6:4Hanzlík
Gajarský
06.12.19pátek20:15hala UJEPSampdoria MRV "A"FK Auto Horejsek 2:5Gajarský
Mollinger
06.12.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Hop Trop "UL" 7:3Lutka
Kamínek
2.kolo
05.12.19čtvrtek18:00LibouchecFK Auto HorejsekHop Trop "UL" 9:7Nový
Faigl
10.12.19úterý19:30SH GymplFC RumíciFC NY Tiradores "B" 4:11Nový
Tuček
13.12.19pátek20:15hala UJEPSampdoria MRV "A"Old School "UL" 4:4Faigl
Rouče
3.kolo
18.12.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Rumíci 6:10Macháček
Řízek
19.12.19čtvrtek19:00KrupkaOld School "UL"FK Auto Horejsek 4:5Hanzlík
Faigl
20.01.20pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV "A" 3:3Macháček
Rouče
4.kolo
02.01.20čtvrtek19:00KrupkaOld School "UL"FC NY Tiradores "B" 5:1Lutka
Hanzlík
03.01.20pátek20:15hala UJEPSampdoria MRV "A"Hop Trop "UL" 5:0Košťál
Macháček
08.01.20středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Rumíci 5:1Mollinger
Nový
5.kolo
07.01.20úterý19:30SH GymplFC RumíciSampdoria MRV "A" 6:2Mollinger
Nový
08.01.20středa20:00kontumaceHop Trop "UL"Old School "UL" 0:5Mollinger
10.01.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"FK Auto Horejsek 3:7Lutka
Rouče
2019/2020 Serie A
1.kolo
18.05.20pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Old School "UL" 4:4Šmid
Mollinger
22.05.20pátek18:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" 2:2Lutka
Nový
22.05.20pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"Sampdoria MRV "A" 5:4Mollinger
Šmid
2.kolo
25.05.20pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL"11:3Mollinger
Nový
28.05.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Sampdoria MRV "A" 2:7Macháček
Nový
28.05.20čtvrtek20:10WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "UL" 2:5Lutka
Faigl
3.kolo
04.06.20čtvrtek19:00UT SeverkaSampdoria MRV "A"FC Rapid UL "C" 3:3Mollinger
Kamínek
05.06.20pátek18:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Old School "UL" 9:4Nový
Řízek
05.06.20pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Sokol UL "A" 8:3Hanzlík
Lutka
4.kolo
08.06.20pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Sampdoria MRV "A" 5:2Košťál
Nový
11.06.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC Rapid UL "C" 4:1Faigl
Mollinger
12.06.20pátek20:30WHC KBKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "UL" 1:4Lutka
Faigl
5.kolo
16.06.20úterý21:10WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" 4:6Faigl
Košťál
19.06.20pátek20:00UT SeverkaSampdoria MRV "A"Klimax Bar "UL" 2:8Macháček
Kopačka
22.06.20pondělí18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Old School "UL" 2:2Hanzlík
laik
2019/2020 Serie B
1.kolo
22.05.20pátek19:00UT SeverkaSamba ULPIERBURG Trmice 6:1Hanzlík
Kopačka
22.05.20pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Atletico "UL" 5:5Macháček
Řízek
2.kolo
25.05.20pondělí17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC NY Tiradores "B" 6:10Macháček
Šmid
27.05.20středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Samba UL 8:1Faigl
Řízek
3.kolo
01.06.20pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"PIERBURG Trmice 4:6Košťál
Kalina
05.06.20pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FT Forza "UL" 2:2Nový
Kalina
4.kolo
10.06.20středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Atletico "UL" 5:1Mollinger
Kamínek
12.06.20pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 7:8Hanzlík
Nový
5.kolo
15.06.20pondělí17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFT Forza "UL" 3:3Hanzlík
Kalina
15.06.20pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Samba UL 7:14Kamínek
Nový
2019/2020 Serie C
1.kolo
18.05.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Lokomotif "B" 4:6Kamínek
Kalina
20.05.20středa18:30UT Stad.mlFC RumíciKozlos Ústí n.L. 5:7Šmid
Faigl
22.05.20pátek20:00UT SeverkaFK Sambular UL "B"FC Barcelona UL 7:5Faigl
Sůra
2.kolo
25.05.20pondělí19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:1Šmid
Macháček
27.05.20středa18:30UT Stad.mlFC RumíciFC Barcelona UL 4:3Hanzlík
Rouče
29.05.20pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FK Sambular UL "B" 2:6Šmid
Mollinger
3.kolo
01.06.20pondělí20:00UT SeverkaFC Barcelona ULFC Lokomotif "B" 6:5Faigl
Macháček
04.06.20čtvrtek18:30UT Stad.mlFC RumíciFSC Tygříci "UL"15:1Sůra
Nový
05.06.20pátek20:00UT SeverkaFK Sambular UL "B"Kozlos Ústí n.L. 6:4Macháček
Rouče
4.kolo
08.06.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Sambular UL "B" 4:7Hanzlík
Lutka
08.06.20pondělí19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 1:6Šmid
Mollinger
11.06.20čtvrtek18:30UT Stad.mlFC RumíciFC Lokomotif "B" 2:9Hanzlík
Rouče
5.kolo
15.06.20pondělí20:00UT SeverkaFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" 2:4Nový
Kamínek
17.06.20středa18:30UT Stad.mlFC RumíciFK Sambular UL "B" 7:4Lutka
Faigl
24.06.20středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Kozlos Ústí n.L. 8:1
2019/2020 Serie D
1.kolo
20.05.20středa18:00UT SeverkaFC United of ULSampdoria MRV "B" 0:5Hanzlík
Rouče
22.05.20pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Jamajka 1:8Hanzlík
Kopačka
24.05.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "B"1.FC Velbloudi13:3Macháček
Nový
2.kolo
27.05.20středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFC United of UL 2:2Mollinger
Kalina
29.05.20pátek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi 5:0Hanzlík
Sůra
29.05.20pátek20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Patriots UL "B" 4:3Faigl
Kopačka
3.kolo
31.05.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "B"FK Jamajka 9:4Hanzlík
Lutka
05.06.20pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC United of UL 3:3Kalina
Nový
05.06.20pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiSampdoria MRV "B" 3:6Lutka
Hanzlík
4.kolo
10.06.20středa19:00UT SeverkaFC United of ULPatriots UL "B" 2:6Faigl
Šmid
11.06.20čtvrtek18:00UT SeverkaFK Jamajka1.FC Velbloudi11:2Nový
Řízek
12.06.20pátek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Sampdoria MRV "B" 1:13Kamínek
Rouče
5.kolo
18.06.20čtvrtek19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FK Jamajka 4:7Macháček
Sůra
19.06.20pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC United of UL 0:9Řízek
Kopačka
24.06.20středa19:00WHC KBFC NY Tiradores "C"Patriots UL "B" 2:10Macháček
Šmid

celkem záznamů: 514

generováno za 0.1 sekund