Dnes je pondělí 21.10.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 808

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2018/2019 1.třída
1.kolo
05.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "UL" 3:10Macháček
Kalina
07.09.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "B" 7:6Hanzlík
Rouče
07.09.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULKlimax Bar "B" 4:10Košťál
Kalina
07.09.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice 9:3Lutka
Hanzlík
26.11.18pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Italové "UL" 9:6Nový
Tuček
12.12.18středa20:00WHC KBFC Rapid UL "D"Lesná Pes UL 4:5Nový
Košťál
2.kolo
kontumaceLesná Pes ULSamba UL 0:5
12.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 0:2Faigl
Mollinger
14.09.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Hop Trop "UL"10:1Lutka
Rouče
14.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" 5:1Rouče
Lutka
14.09.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"TJ Bouráci Ústí n.L. 4:3Macháček
Hanzlík
14.09.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceItalové "UL" 1:8Hanzlík
Sůra
3.kolo
19.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Všebořice 4:5Hanzlík
Řízek
19.09.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 3:1Nový
Macháček
21.09.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULLesná Pes UL 9:2Macháček
Faigl
21.09.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 4:8Mollinger
Lutka
10.10.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"1. FC Kostelníci "UL" 1:3Gajarský
Mollinger
19.11.18pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Klimax Bar "B" 4:5Kamínek
Macháček
4.kolo
26.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Italové "UL" 3:6Košťál
Řízek
28.09.18pátek17:45UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Sampdoria MRV UL 4:11Lutka
Nový
28.09.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceFC NY Tiradores "B" 1:1Tuček
Řízek
20.03.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Rapid UL "D" 4:5Košťál
Řízek
29.03.19pátek19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Samba UL16:5Macháček
Faigl
15.04.19pondělí17:00KrupkaLesná Pes ULTJ Bouráci Ústí n.L. 1:14Kamínek
Hanzlík
5.kolo
01.10.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "D"FK Všebořice 1:1Košťál
Barták
01.10.18pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 9:8Hanzlík
Kamínek
03.10.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Lesná Pes UL11:4Košťál
Rouče
05.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULHop Trop "UL" 7:8Lutka
Faigl
05.10.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV UL1. FC Kostelníci "UL" 4:5Tuček
Gajarský
05.10.18pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "B" 3:3Macháček
Mollinger
6.kolo
08.10.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 7:4Hanzlík
Nový
10.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Sampdoria MRV UL 4:2Kamínek
Řízek
12.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Italové "UL" 2:4Gajarský
Hanzlík
12.10.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceKlimax Bar "B" 5:5Nový
Lutka
12.10.18pátek19:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 8:6Hanzlík
Gajarský
17.10.18středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"Samba UL 4:6Gajarský
Barták
7.kolo
15.10.18pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Hop Trop "UL" 5:4Tuček
Kamínek
17.10.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Lesná Pes UL 9:12Košťál
Rouče
19.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULFK Všebořice 4:5Gajarský
Faigl
19.10.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Rapid UL "D" 5:0Řízek
Kalina
21.11.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 6:4Mollinger
Rouče
21.11.18středa19:00SetuzaItalové "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:4Košťál
Řízek
8.kolo
24.10.18středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"TJ Bouráci Ústí n.L. 8:5Faigl
Rouče
26.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Klimax Bar "B" 4:7Košťál
Faigl
26.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULSampdoria MRV UL 4:3Faigl
Košťál
22.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"1. FC Kostelníci "UL" 4:5Nový
Kalina
27.03.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Italové "UL" 5:12Košťál
Kalina
11.04.19čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceLesná Pes UL 4:6Mollinger
Rouče
9.kolo
29.10.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 6:8Gajarský
Kalina
29.10.18pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Samba UL 9:5Faigl
Tuček
31.10.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"1. FC Kostelníci "UL"13:5Kamínek
Rouče
31.10.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC Rapid UL "D" 4:1Gajarský
Mollinger
02.11.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFK Všebořice 5:0Faigl
Řízek
29.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Hop Trop "UL" 3:0Lutka
Řízek
10.kolo
07.11.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Klimax Bar "B" 6:2Macháček
Kalina
07.11.18středa19:15SetuzaFC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B"10:3Kamínek
Rouče
09.11.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceKMK Tornádo "UL" 4:6Faigl
laik
09.11.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULItalové "UL" 2:6Sůra
Rouče
09.11.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULTJ Bouráci Ústí n.L. 5:0Lutka
Faigl
09.11.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL 7:12Hanzlík
Rouče
11.kolo
12.11.18pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FK Všebořice 8:4Kamínek
Řízek
12.11.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULHop Trop "UL" 8:3Macháček
Kalina
14.11.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Sampdoria MRV UL 4:4Kamínek
Macháček
14.11.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Rapid UL "D" 8:6Hanzlík
Faigl
16.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:7Hanzlík
Kalina
16.11.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Samba UL11:4Tuček
Rouče
12.kolo
02.04.19úterý19:00UT SNPFK Všebořice1. FC Kostelníci "UL" 6:5Kalina
Macháček
02.04.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULFC Rapid UL "D" 3:1Macháček
Kalina
05.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL" 4:7Macháček
Rouče
05.04.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"Samba UL11:4Hanzlík
Kamínek
05.04.19pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV UL 1:7Lutka
Nový
10.06.19pondělí17:30UT SNPItalové "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 2:9Tuček
Kalina
13.kolo
kontumaceFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" 5:0
08.04.19pondělí20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 7:2Faigl
Nový
10.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"1. FC Kostelníci "UL" 1:7Šmid
Faigl
12.04.19pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"FK Všebořice11:3Faigl
Nový
12.04.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 8:3Macháček
Rouče
12.04.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL 8:3Nový
Faigl
14.kolo
15.04.19pondělí20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" 3:1Faigl
Lutka
16.04.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULSampdoria MRV UL 2:8Hanzlík
laik
16.04.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceHop Trop "UL" 6:4Kresta
Faigl
19.04.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"TJ Bouráci Ústí n.L. 4:4Macháček
Faigl
19.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 9:9Faigl
Macháček
05.06.19středa17:30UT SNPFC NY Tiradores "B"Italové "UL" 3:4Hanzlík
Lutka
15.kolo
23.04.19úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Hop Trop "UL" 5:5Faigl
Nový
26.04.19pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Všebořice 2:4Macháček
Gajarský
26.04.19pátek19:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL"11:7Faigl
Rouče
26.04.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "UL" 8:5Nový
Tuček
29.04.19pondělí21:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Lesná Pes UL 1:1Hanzlík
Gajarský
12.06.19středa17:30UT SNPItalové "UL"Klimax Bar "B"12:4Kamínek
16.kolo
30.04.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC Rapid UL "D" 3:4Lutka
Košťál
02.05.19čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "UL"Samba UL 6:5Mollinger
Nový
03.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 5:5Kamínek
Rouče
03.05.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Sampdoria MRV UL 3:6Sůra
Rouče
03.05.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "B" 4:2Hanzlík
Sůra
29.05.19středa19:00UT SeverkaLesná Pes ULItalové "UL" 8:10Lutka
laik
17.kolo
kontumaceKlimax Bar "B"FK Všebořice 5:0Faigl
Tuček
06.05.19pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 8:8Hanzlík
laik
08.05.19středa17:00UT SeverkaItalové "UL"KMK Tornádo "UL"12:10Mollinger
Kalina
10.05.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULHop Trop "UL"12:0Tuček
Faigl
10.05.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "D" 3:4Macháček
Rouče
21.06.19pátek18:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 3:3Hanzlík
Kamínek
18.kolo
14.05.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULKlimax Bar "B" 4:7Kresta
Košťál
14.05.19úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Sampdoria MRV UL 1:1Mollinger
Rouče
14.05.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSamba UL 5:8Košťál
Kresta
15.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 4:11Kamínek
16.05.19čtvrtek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Italové "UL"12:5Košťál
Nauš
17.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 9:6Faigl
Kalina
19.kolo
20.05.19pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC Rapid UL "D" 2:2Hanzlík
laik
21.05.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULFK Všebořice 2:6Faigl
Košťál
24.05.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSamba UL15:2Faigl
Sůra
24.05.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "UL" 6:8Sůra
Faigl
19.06.19středa20:00SH GymplItalové "UL"Hop Trop "UL" 8:2Hanzlík
Macháček
20.06.19čtvrtek18:45UT Stad.ml1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" 1:3Macháček
Kamínek
20.kolo
28.05.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSampdoria MRV UL 2:4Sůra
Kalina
29.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC NY Tiradores "B" 4:3Košťál
laik
30.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Italové "UL" 5:6Lutka
laik
31.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL12:9Tuček
Faigl
31.05.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Bouráci Ústí n.L. 2:7Faigl
Kamínek
31.05.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Klimax Bar "B" 4:3Kamínek
21.kolo
03.06.19pondělí20:00kontumaceTJ Bouráci Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 0:5Hanzlík
laik
04.06.19úterý17:30UT SNPLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL"11:8Hanzlík
Rouče
05.06.19středa19:00UT SeverkaItalové "UL"Samba UL10:13Faigl
Rouče
07.06.19pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "D" 5:3Mollinger
Košťál
07.06.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"Hop Trop "UL" 3:2Košťál
Mollinger
07.06.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Všebořice 9:3Řízek
Faigl
22.kolo
10.06.19pondělí19:00UT SNPFK VšebořiceTJ Bouráci Ústí n.L. 5:10Tuček
Kalina
12.06.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Lesná Pes UL 3:4Lutka
Rouče
13.06.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Klimax Bar "B" 5:4Mollinger
Sůra
13.06.19čtvrtek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL" 4:2Macháček
Rouče
14.06.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 5:3Macháček
laik
14.06.19pátek18:30kontumaceSampdoria MRV ULItalové "UL" 5:0Kalina
Hanzlík
2018/2019 2.třída
1.kolo
03.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"SOSOSO 3:2Heřman
03.09.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Old School "UL" 1:17Hanzlík
06.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 4:2Mollinger
07.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 7:7Lutka
07.09.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFT Forza "UL" 0:3Košťál
07.09.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULVikings Libouchec 2:10Heřman
2.kolo
10.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FC Atletico "UL" 4:4Faigl
12.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L.11:6Hanzlík
12.09.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"KMK Tornádo "B"11:2Macháček
13.09.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOld School "UL" 3:4Macháček
14.09.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" 4:2Macháček
22.03.19pátek19:00SetuzaSOSOSOPIERBURG Trmice 2:11Faigl
3.kolo
17.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Barcelona UL 7:6Lutka
17.09.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FT Forza "UL" 3:12Faigl
18.09.18úterý18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "B" 1:4Řízek
19.09.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Hop Trop "B"16:0Nový
20.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Vikings Libouchec 5:10Mollinger
21.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 3:3Lutka
4.kolo
24.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" 6:6Lutka
26.09.18středa19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L.10:5Tuček
26.09.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" 2:4Macháček
23.10.18úterý19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Atletico "UL" 4:3Faigl
15.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecHop Trop "B"13:7Tuček
23.11.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULPIERBURG Trmice 4:4Hanzlík
5.kolo
01.10.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 4:3Kalina
03.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FT Forza "UL" 6:18Mollinger
05.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Barcelona UL 7:2Lutka
05.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 4:3Faigl
22.11.18čtvrtek20:00LibouchecFC Atletico "UL"Vikings Libouchec 4:8Řízek
20.02.19středa21:00WHC KBOld School "UL"SOSOSO 6:4Nový
6.kolo
08.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"PIERBURG Trmice 2:8Gajarský
08.10.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" 8:11Gajarský
08.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"Old School "UL" 4:11Lutka
08.10.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOHop Trop "B" 8:2Macháček
12.10.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. 1:2Košťál
01.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" 5:4Lutka
7.kolo
15.10.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 5:2Faigl
17.10.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SOSOSO 6:2Faigl
17.10.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Barcelona UL12:3Mollinger
19.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Atletico "UL"10:6Faigl
19.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceVikings Libouchec 7:3Gajarský
19.11.18pondělí18:30SetuzaHop Trop "B"FC Sokol UL "B"12:3Sůra
8.kolo
22.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Kozlos Ústí n.L. 3:4Tuček
22.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FT Forza "UL" 1:3Sůra
22.10.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Old School "UL" 2:5Tuček
25.10.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecSOSOSO 8:5Hanzlík
26.10.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop "B" 4:5Macháček
26.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 3:2Košťál
9.kolo
29.10.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFC Sokol UL "B" 0:6Šmid
31.10.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Barcelona UL16:1Gajarský
31.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FSC Tygříci "UL" 9:4Kamínek
31.10.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Atletico "UL"10:5Hanzlík
01.11.18čtvrtek19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 0:7Sůra
02.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Vikings Libouchec 9:12Lutka
10.kolo
05.11.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Hop Trop "B" 4:7Košťál
05.11.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza "UL" 0:16Košťál
08.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Sokol UL "B" 6:2Mollinger
09.11.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULSOSOSO 6:5Hanzlík
09.11.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceOld School "UL" 3:6Sůra
09.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 3:7Hanzlík
11.kolo
12.11.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Vikings Libouchec 7:11Kalina
12.11.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 6:3Tuček
12.11.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 7:5Macháček
14.11.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Atletico "UL" 3:4Kamínek
14.11.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 4:3Řízek
14.11.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"KMK Tornádo "B"11:4Mollinger
12.kolo
01.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL" 7:5Nový
01.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFC Atletico "UL" 9:12Lutka
03.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 7:9Košťál
03.04.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"PIERBURG Trmice 8:1Faigl
04.04.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Barcelona UL15:4Lutka
04.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Kozlos Ústí n.L.12:5Barták
13.kolo
08.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Sokol UL "B" 2:2Mollinger
08.04.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop "B" 3:3Macháček
10.04.19středa20:00WHC KBKMK Tornádo "B"FT Forza "UL" 6:6Macháček
10.04.19středa19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO 3:2Lutka
11.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Vikings Libouchec10:2Košťál
15.04.19pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Barcelona UL 6:1Faigl
14.kolo
15.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 4:7Lutka
15.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B" 3:7Nový
16.04.19úterý20:30UT SNPFT Forza "UL"Kozlos Ústí n.L. 9:2Faigl
17.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"Old School "UL" 1:7Faigl
18.04.19čtvrtek19:00LibouchecFC Barcelona ULFC Atletico "UL" 7:3Hanzlík
18.04.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFSC Tygříci "UL" 4:7Hanzlík
15.kolo
22.04.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.SOSOSO 5:5Tuček
24.04.19středa19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Barcelona UL11:0Nový
24.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"Vikings Libouchec 1:9Macháček
25.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FT Forza "UL" 6:3Lutka
26.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 4:8Faigl
07.06.19pátek20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FSC Tygříci "UL" 5:4Faigl
16.kolo
29.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Nový
29.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOOld School "UL" 2:7Macháček
29.04.19pondělí20:30SetuzaVikings LibouchecFC Atletico "UL" 7:8Nový
01.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Hop Trop "B" 7:4Faigl
01.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 3:12Macháček
03.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKMK Tornádo "B"12:18Nový
17.kolo
06.05.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 3:3Nový
07.05.19úterý19:30SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 4:6Řízek
08.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Vikings Libouchec 4:5Řízek
09.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC Sokol UL "B"17:4Faigl
10.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 4:6Macháček
17.06.19pondělí19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Atletico "UL" 8:0Lutka
18.kolo
13.05.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFT Forza "UL" 3:8Nový
13.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"Hop Trop "B" 3:8Kalina
13.05.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"KMK Tornádo "B" 3:7Macháček
15.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:4Košťál
16.05.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecPIERBURG Trmice10:7Mollinger
17.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULOld School "UL" 3:11Macháček
19.kolo
20.05.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Atletico "UL" 8:2Kalina
22.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Barcelona UL 2:3Hanzlík
22.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Sokol UL "B" 6:1Kresta
24.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice11:6Macháček
10.06.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOVikings Libouchec 6:7Kamínek
11.06.19úterý20:00UT SeverkaOld School "UL"FSC Tygříci "UL"10:2Macháček
20.kolo
27.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"SOSOSO 6:6Kamínek
27.05.19pondělí20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Old School "UL" 4:14Kalina
29.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" 7:1Lutka
30.05.19čtvrtek21:00LibouchecVikings LibouchecKMK Tornádo "B" 6:0Hanzlík
31.05.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 1:1Faigl
31.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza "UL" 3:12Tuček
21.kolo
03.06.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 0:7Faigl
03.06.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFC Barcelona UL 4:4Řízek
03.06.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"Vikings Libouchec10:8Kresta
05.06.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FSC Tygříci "UL"11:1Mollinger
05.06.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Atletico "UL"10:5Lutka
06.06.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"PIERBURG Trmice 7:6Lutka
22.kolo
10.06.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FT Forza "UL" 2:16Lutka
12.06.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SOSOSO 6:3Řízek
13.06.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecKozlos Ústí n.L.14:10Kamínek
14.06.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" 1:8Kamínek
14.06.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceHop Trop "B" 5:4Macháček
14.06.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Old School "UL" 1:7Macháček
2018/2019 3.třída
1.kolo
03.09.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Jamajka 7:12Heřman
04.09.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíFK Sambular "UL". 7:10Řízek
04.09.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFSC Tygříci "B" 3:3Řízek
06.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesBřezňáci UL 4:16Sůra
06.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Rio Ústí n. Labem13:8Mollinger
07.11.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Old School UL "B" 8:4Mollinger
2.kolo
10.09.18pondělí19:00TepliceSK Sheriffs Krupka "A"FK Sambular "UL". 3:3Hanzlík
10.09.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 5:7Lutka
11.09.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Incredibles 9:9Rouče
12.09.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Lokomotiv "B"11:4Heřman
13.09.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemK Hornets 7:15Hanzlík
11.01.19pátek21:00KrupkaBřezňáci ULBoca Juniors UL "B" 3:14Lutka
3.kolo
17.09.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOld School UL "B" 7:3Lutka
18.09.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciBřezňáci UL 4:15Sůra
19.09.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL".FSC Tygříci "B" 5:3Macháček
20.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesRio Ústí n. Labem12:7Nový
21.09.18pátek17:30TepliceBoca Juniors UL "B"FK Jamajka11:5Hanzlík
21.09.18pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"SK Sheriffs Krupka "A" 5:4Mollinger
4.kolo
25.09.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Rakeťáci19:3Košťál
26.09.18středa20:15UT SNPBřezňáci ULFK Albion Ústí14:3Košťál
27.09.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemBoca Juniors UL "B" 2:14Nový
27.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets14:11Hanzlík
11.10.18čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Incredibles11:6Hanzlík
05.12.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FSC Tygříci "B" 8:1Macháček
5.kolo
02.10.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíFK Jamajka 3:12Nový
02.10.18úterý18:00UT SeverkaK HornetsSK Sheriffs Krupka "A" 3:7Řízek
02.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciRio Ústí n. Labem 1:12Nový
03.10.18středa20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Old School UL "B" 7:4Hanzlík
03.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL".Březňáci UL 5:10Tuček
04.10.18čtvrtek19:00UT SNPFC IncrediblesFC Lokomotiv "B" 5:2Sůra
6.kolo
08.10.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Incredibles 4:11Mollinger
09.10.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular "UL". 5:8Tuček
10.10.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Rakeťáci11:1Košťál
10.10.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFSC Tygříci "B" 5:4Košťál
11.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Boca Juniors UL "B" 3:8Faigl
11.10.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Albion Ústí13:4Řízek
7.kolo
16.10.18úterý17:45UT SNPFK Albion ÚstíOld School UL "B" 7:11Kalina
16.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFC Lokomotiv "B" 3:5Kalina
17.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL".Rio Ústí n. Labem 6:5Hanzlík
17.10.18středa20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"K Hornets14:5Kamínek
18.10.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSK Sheriffs Krupka "A" 1:6Nauš
30.10.18úterý19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Jamajka 3:2Faigl
8.kolo
22.10.18pondělí19:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Březňáci UL 4:9Hanzlík
22.10.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Rakeťáci15:2Macháček
24.10.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular "UL". 5:2Macháček
25.10.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFSC Tygříci "B" 2:0Řízek
25.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Albion Ústí 2:8Macháček
11.04.19čtvrtek20:30KrupkaFC IncrediblesBoca Juniors UL "B" 6:7Hanzlík
9.kolo
24.09.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School UL "B" 3:12Hanzlík
29.10.18pondělí18:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Jamajka16:6Macháček
30.10.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíK Hornets 7:9Řízek
30.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFC Incredibles 4:5Řízek
31.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL".FC Lokomotiv "B" 1:1Barták
01.11.18čtvrtek18:00KrupkaBoca Juniors UL "B"SK Sheriffs Krupka "A" 8:3Hanzlík
10.kolo
05.11.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Sambular "UL". 3:6Rouče
07.11.18středa19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemBřezňáci UL 4:10Řízek
08.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 8:4Hanzlík
08.11.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Albion Ústí 3:15Hanzlík
07.03.19čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Rakeťáci 9:0Nový
Kresta
13.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Jamajka 6:3Hanzlík
11.kolo
12.11.18pondělí18:00UT SeverkaBřezňáci ULOld School UL "B" 7:7Košťál
13.11.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL "B" 4:11Kalina
13.11.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciSK Sheriffs Krupka "A" 1:11Kalina
13.11.18úterý19:00UT SeverkaFK JamajkaRio Ústí n. Labem 5:9Barták
14.11.18středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"K Hornets 2:14Mollinger
11.03.19pondělí19:00UT SeverkaFK Sambular "UL".FC Incredibles14:2Košťál
12.kolo
20.11.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Albion Ústí 5:15Faigl
21.11.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka 7:4Mollinger
21.11.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Rio Ústí n. Labem 9:4Macháček
22.11.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "B" 3:3Faigl
22.11.18čtvrtek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Sambular "UL". 7:2Hanzlík
22.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Březňáci UL 3:5Kalina
13.kolo
27.11.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotiv "B" 0:13Řízek
28.11.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL".FK Rakeťáci12:1Kamínek
29.11.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemOld School UL "B" 6:6Nový
30.11.18pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULK Hornets 5:2Faigl
31.01.19čtvrtek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FSC Tygříci "B"11:3Hanzlík
22.03.19pátek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíSK Sheriffs Krupka "A" 1:8Macháček
14.kolo
18.03.19pondělí21:00TepliceFK Sambular "UL".FK Albion Ústí12:1Hanzlík
18.03.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFC Incredibles13:4Macháček
19.03.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaK Hornets10:1Kalina
20.03.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci 4:0Řízek
21.03.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"SK Sheriffs Krupka "A" 2:8Nový
21.03.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Lokomotiv "B" 4:7Košťál
15.kolo
25.03.19pondělí21:00TepliceFK Sambular "UL".SK Sheriffs Krupka "A" 4:4Lutka
25.03.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsRio Ústí n. Labem11:6Macháček
26.03.19úterý20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" 5:8Košťál
27.03.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Old School UL "B" 4:6Faigl
27.03.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 3:12Faigl
02.04.19úterý21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Březňáci UL10:6Hanzlík
16.kolo
kontumaceFK JamajkaBoca Juniors UL "B" 5:0Lutka
14.03.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"K Hornets 4:3Kalina
01.04.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFK Rakeťáci 9:2Kalina
03.04.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Sambular "UL". 2:13Nový
03.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Lokomotiv "B" 7:3Hanzlík
04.04.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Incredibles 8:10Řízek
17.kolo
08.04.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 6:3Macháček
08.04.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"SK Sheriffs Krupka "A" 3:9Mollinger
09.04.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Jamajka 3:8Mollinger
09.04.19úterý21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Rio Ústí n. Labem11:6Faigl
10.04.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School UL "B" 7:6Lutka
11.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíBřezňáci UL 1:14Košťál
18.kolo
15.04.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFK Sambular "UL". 5:7Kalina
16.04.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Albion Ústí 9:8Nový
17.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"K Hornets10:2Hanzlík
17.04.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Incredibles11:7Nový
18.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Boca Juniors UL "B" 5:9Lutka
18.04.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Rakeťáci 5:1Řízek
19.kolo
22.04.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL".FK Jamajka12:3Hanzlík
23.04.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciOld School UL "B" 6:10Macháček
24.04.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets14:7Nový
24.04.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Březňáci UL 3:12Macháček
25.04.19čtvrtek20:30KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Lokomotiv "B" 8:3Macháček
25.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíRio Ústí n. Labem10:4Lutka
20.kolo
29.04.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsBoca Juniors UL "B" 4:11Hanzlík
02.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Albion Ústí17:7Lutka
02.05.19čtvrtek18:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "B"10:3Lutka
02.05.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Sambular "UL". 7:18Rouče
13.05.19pondělí19:00UT Stad.mlFC Lokomotiv "B"FK Rakeťáci15:2Kresta
16.05.19čtvrtek20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Incredibles 9:5Tuček
21.kolo
06.05.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Rio Ústí n. Labem15:4Faigl
06.05.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL".Old School UL "B" 4:1Macháček
07.05.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciK Hornets 5:13Sůra
09.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Lokomotiv "B" 5:17Faigl
10.05.19pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULSK Sheriffs Krupka "A" 3:7Macháček
20.06.19čtvrtek20:30KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Incredibles10:8Hanzlík
22.kolo
13.05.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Albion Ústí 9:1Macháček
14.05.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaBřezňáci UL 8:12Hanzlík
15.05.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Sambular "UL". 3:5Nový
15.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Boca Juniors UL "B" 3:3Hanzlík
15.05.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Rakeťáci13:3Nový
16.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 3:4Řízek
23.kolo
20.05.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 2:1Lutka
20.05.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL".K Hornets10:2Macháček
21.05.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciBoca Juniors UL "B" 0:18Košťál
23.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Incredibles 6:8Nauš
24.05.19pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULRio Ústí n. Labem10:2Macháček
18.06.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaSK Sheriffs Krupka "A" 3:13Hanzlík
24.kolo
27.05.19pondělí21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Albion Ústí17:2Hanzlík
27.05.19pondělí19:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 9:2Kalina
29.05.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Sambular "UL". 7:5Lutka
29.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Rakeťáci15:2Hanzlík
30.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Březňáci UL 9:7Tuček
30.05.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Jamajka 7:6Lutka
25.kolo
03.06.19pondělí20:10UT SNPBřezňáci ULFC Lokomotiv "B"12:3Faigl
03.06.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 4:5Macháček
04.06.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 3:8Řízek
06.06.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFK Rakeťáci 3:3Lutka
06.06.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemSK Sheriffs Krupka "A" 0:10Kamínek
18.06.19úterý20:00KrupkaFK Sambular "UL".Boca Juniors UL "B" 4:2Hanzlík
26.kolo
10.06.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Boca Juniors UL "B" 4:6Lutka
10.06.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsBřezňáci UL 5:11Lutka
11.06.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Sambular "UL". 7:8Kamínek
12.06.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Jamajka 7:7Řízek
12.06.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Albion Ústí 6:2Hanzlík
13.06.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem12:3Macháček
2018/2019 4.třída
1.kolo
05.09.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Kámoši UL 7:1Nový
05.09.18středa19:00SetuzaFC United of ULReal Aussig10:5Lutka
06.09.18čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi 5:2Lutka
10.09.18pondělí19:00SetuzaVĚTRUŠEFC Chmelaři UL 1:10Košťál
2.kolo
10.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC United of UL 3:7Lutka
14.09.18pátek19:00UT MojžířReal AussigVĚTRUŠE14:1Heřman
14.09.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Chmelaři UL 1:3Hanzlík
14.09.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFT Forza UL "B" 1:17Tuček
3.kolo
19.09.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULReal Aussig 3:3Řízek
19.09.18středa19:00SetuzaFC United of ULKámoši UL 3:1Heřman
20.09.18čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Ares Klíše 4:2Macháček
21.09.18pátek19:00SetuzaVĚTRUŠEFC Atletico UL "B" 5:6Tuček
4.kolo
24.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC Chmelaři UL 4:5Heřman
27.09.18čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC United of UL 0:8Tuček
27.09.18čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FT Forza UL "B" 2:7Kamínek
28.09.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeReal Aussig 8:8Macháček
30.10.18úterý20:00UT SeverkaKámoši ULVĚTRUŠE 2:6Řízek
5.kolo
03.10.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Ares Klíše 6:0Faigl
03.10.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULKámoši UL 7:3Gajarský
05.10.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Atletico UL "B" 9:6Řízek
05.10.18pátek21:00WHC KBVĚTRUŠE1.FC Velbloudi11:6Kamínek
6.kolo
11.10.18čtvrtek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC United of UL 3:4Řízek
12.10.18pátek20:00UT SeverkaKámoši ULReal Aussig 2:5Sůra
12.10.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Atletico UL "B" 5:4Řízek
12.10.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Chmelaři UL 1:8Tuček
7.kolo
15.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Kámoši UL 6:6Řízek
19.10.18pátek19:00UT MojžířReal Aussig1.FC Velbloudi 8:5Lutka
19.10.18pátek21:00WHC KBVĚTRUŠEFC NY Tiradores "C" 6:3Tuček
25.10.18čtvrtek19:00SetuzaFC United of ULFT Forza UL "B" 2:6Faigl
8.kolo
22.10.18pondělí17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 2:1Kamínek
24.10.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"VĚTRUŠE 7:3Gajarský
26.10.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeKámoši UL 1:4Lutka
26.10.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Atletico UL "B" 4:6Tuček
9.kolo
26.10.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC NY Tiradores "C" 6:6Hanzlík
31.10.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFT Forza UL "B" 1:6Hanzlík
31.10.18středa19:30SetuzaFC United of ULAres Klíše 6:2Mollinger
02.11.18pátek20:00UT SeverkaKámoši UL1.FC Velbloudi 7:5Lutka
10.kolo
05.09.18středa19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Atletico UL "B" 3:5Tuček
07.11.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Real Aussig11:1Lutka
08.11.18čtvrtek20:00SetuzaFC United of ULVĚTRUŠE15:0Řízek
09.11.18pátek17:00UT SNPAres Klíše1.FC Velbloudi 1:7Faigl
11.kolo
12.11.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FT Forza UL "B" 1:14Košťál
14.11.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC United of UL 3:3Hanzlík
16.11.18pátek19:00SetuzaVĚTRUŠEAres Klíše 2:1Sůra
16.11.18pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC NY Tiradores "C" 2:2Řízek
12.kolo
18.03.19pondělí20:00KrupkaFC Gamers TepliceAres Klíše10:1Lutka
18.03.19pondělí17:30UT SNPFC United of ULFC Atletico UL "B"14:3Košťál
20.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC NY Tiradores "C" 5:3Hanzlík
20.03.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Chmelaři UL12:3Sůra
20.03.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"1.FC Velbloudi17:2Nový
24.03.19neděle20:00WHC KBPatriots ULKámoši UL 3:0Lutka
05.04.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEReal Aussig 4:11Faigl
13.kolo
25.03.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceKámoši UL 4:1Kamínek
25.03.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"1.FC Velbloudi12:3Macháček
27.03.19středa20:00WHC KBVĚTRUŠEFT Forza UL "B" 1:12Mollinger
27.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Real Aussig 8:3Hanzlík
27.03.19středa21:00WHC KBPatriots ULFC United of UL 6:2Mollinger
27.03.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC NY Tiradores "C" 5:5Macháček
03.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULAres Klíše 3:4Macháček
14.kolo
01.04.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULFC United of UL 3:6Mollinger
01.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Chmelaři UL 2:2Hanzlík
01.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"VĚTRUŠE 6:8Mollinger
03.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Real Aussig 4:3Macháček
05.04.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC NY Tiradores "C" 1:8Kamínek
07.04.19neděle20:00WHC KBPatriots UL1.FC Velbloudi11:0Lutka
27.05.19pondělí20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FT Forza UL "B" 4:2Hanzlík
15.kolo
08.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC United of UL 3:4Hanzlík
10.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FT Forza UL "B" 5:5Nový
10.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Atletico UL "B" 3:2Hanzlík
11.04.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 2:2Macháček
12.04.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiKámoši UL 3:5Gajarský
12.04.19pátek19:00UT MojžířReal AussigAres Klíše 7:2Řízek
14.04.19neděle20:00WHC KBPatriots ULVĚTRUŠE16:1Hanzlík
16.kolo
15.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" 4:9Kamínek
15.04.19pondělí17:30UT SNPFC United of UL1.FC Velbloudi10:1Kalina
17.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Atletico UL "B" 4:4Řízek
19.04.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEKámoši UL 5:10Kalina
19.04.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFT Forza UL "B" 2:9Lutka
19.04.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Chmelaři UL 8:6Lutka
21.04.19neděle20:00WHC KBPatriots ULSK Sheriffs Krupka "B" 7:3Hanzlík
17.kolo
22.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers Teplice1.FC Velbloudi 1:1Hanzlík
22.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Ares Klíše 8:1Macháček
23.04.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Kámoši UL 4:0Lutka
24.04.19středa20:00kontumaceFT Forza UL "B"FC Chmelaři UL 5:0Rouče
24.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Patriots UL 9:3Hanzlík
25.04.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Real Aussig13:8Faigl
03.05.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEFC United of UL 5:14Tuček
18.kolo
10.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Atletico UL "B" 4:4Hanzlík
29.04.19pondělí20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC United of UL 7:1Hanzlík
29.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceReal Aussig 5:12Hanzlík
01.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Kámoši UL 3:4Hanzlík
02.05.19čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 1:7Tuček
05.05.19neděle20:00WHC KBPatriots ULAres Klíše11:2Macháček
19.06.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC NY Tiradores "C" 4:2Lutka
19.kolo
kontumacePatriots ULFC Chmelaři UL 0:5
06.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceVĚTRUŠE14:3Hanzlík
06.05.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC NY Tiradores "C" 4:4Košťál
06.05.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULAres Klíše10:1Košťál
08.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"1.FC Velbloudi15:2Hanzlík
08.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC United of UL 9:3Macháček
10.05.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFT Forza UL "B" 6:5Řízek
20.kolo
13.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFT Forza UL "B" 4:7Hanzlík
14.05.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"VĚTRUŠE20:4Hanzlík
15.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"1.FC Velbloudi 9:0Řízek
15.05.19středa21:00WHC KBPatriots ULFC NY Tiradores "C" 2:10Řízek
17.05.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Chmelaři UL 6:5Nový
03.06.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Real Aussig 4:5Macháček
14.06.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC United of UL 4:5Hanzlík
21.kolo
kontumacePatriots ULReal Aussig 0:5
20.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Sheriffs Krupka "B" 4:15Hanzlík
21.05.19úterý18:00UT 26.ZŠFC United of ULFC Chmelaři UL10:2Lutka
22.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"VĚTRUŠE 7:0Macháček
23.05.19čtvrtek19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kámoši UL 6:7Nový
24.05.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiAres Klíše 1:9Tuček
29.05.19středa20:00nedohránoFT Forza UL "B"FC Atletico UL "B" 4:1Kamínek
22.kolo
24.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři UL1.FC Velbloudi11:3Hanzlík
27.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Atletico UL "B" 7:5Hanzlík
28.05.19úterý18:00WHC KBFC United of ULFC NY Tiradores "C" 2:3Macháček
29.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"SK Sheriffs Krupka "B" 3:5Kamínek
31.05.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeVĚTRUŠE 7:1Hanzlík
31.05.19pátek19:00UT MojžířReal AussigKámoši UL10:3Rouče
02.06.19neděle20:00WHC KBPatriots ULFT Forza UL "B" 3:4Lutka
23.kolo
08.05.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULVĚTRUŠE12:0Macháček
03.06.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULFT Forza UL "B" 3:7Macháček
03.06.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Sambular UL "B" 2:11Hanzlík
05.06.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Ares Klíše10:0Hanzlík
07.06.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFC United of UL 6:7Macháček
07.06.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC NY Tiradores "C" 3:11Kamínek
09.06.19neděle20:00WHC KBPatriots ULFC Atletico UL "B" 8:2Lutka
24.kolo
10.06.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TeplicePatriots UL 3:8Hanzlík
11.06.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Chmelaři UL 4:3Hanzlík
12.06.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC United of UL 7:2Kamínek
12.06.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Ares Klíše 7:2Kamínek
13.06.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE17:0Hanzlík
14.06.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Atletico UL "B"15:3Macháček
14.06.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig 4:12Tuček
2018/2019 Krajský přebor UK
1.kolo
15.10.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" 1:1Novotný
Vlašič
15.10.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "B"Boca Juniors "UL" 7:11Gajarský
Lutka
19.10.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňSvarog FC Tpc "B" 3:2Franko
Menšík
2.kolo
22.10.18pondělí18:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Betis Kadaň 8:2Hanzlík
Gajarský
22.10.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 5:4Lasch
Prágl
26.10.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Svarog FC Tpc "B" 4:5Spusta
Hanzlík
3.kolo
29.10.18pondělí18:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"Boca Juniors "UL" 3:5Tuček
Faigl
29.10.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B" 3:7Hanzlík
Barták
02.11.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Killers Lovosice 3:2Spusta
Štafa
4.kolo
05.11.18pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceSvarog FC Tpc "B" 2:2Hanzlík
Prágl
09.11.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Boca Juniors "UL" 2:3Franko
Menšík
14.03.19čtvrtek20:15WHC KBFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň 6:3Macháček
Mollinger
5.kolo
14.11.18středa20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Killers Lovosice15:1Šmid
Pašek
16.11.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Atletico Chomutov "B" 6:3Menšík
Franko
01.12.18sobota17:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Rapid UL "B" 5:4Hanzlík
Lutka
6.kolo
19.11.18pondělí19:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Rapid UL "B" 8:6Macháček
Kamínek
22.11.18čtvrtek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Killers Lovosice 8:3Plzák
Pašek
22.11.18čtvrtek20:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Betis Kadaň 6:5Šmid
Hanzlík
7.kolo
26.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Atletico Chomutov "B" 2:4Tuček
Nový
28.11.18středa20:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 3:8Šmid
Mollinger
30.11.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňBoca Juniors "UL" 4:4Franko
Pašek
8.kolo
03.12.18pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň 2:7Lasch
Řezníček
07.12.18pátek19:00kontumaceFC Atletico Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 5:0Franko
Pašek
07.12.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors "UL"Svarog FC Tpc "B" 9:0Lutka
Sůra
9.kolo
10.12.18pondělí20:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Killers Lovosice 5:3Macháček
Hanzlík
10.12.18pondělí21:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Atletico Chomutov "B" 9:4Hanzlík
Macháček
14.12.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Rapid UL "B" 9:1Menšík
Franko
10.kolo
17.12.18pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceBoca Juniors "UL" 2:5Vlašič
Lasch
18.12.18úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog FC Tpc "B" 6:2Šmid
Nový
21.12.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Betis Kadaň 8:1Štafa
Pašek
11.kolo
07.01.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" 4:1Novotný
Řezníček
07.01.19pondělí19:00SetuzaFC Rapid UL "B"Boca Juniors "UL" 3:6Šmid
Mollinger
11.01.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňSvarog FC Tpc "B" 3:2Pašek
Franko
12.kolo
14.01.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 4:5Prágl
Řezníček
18.01.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Svarog FC Tpc "B" 8:6Pašek
Menšík
18.01.19pátek21:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Betis Kadaň 7:0Hanzlík
Kalina
13.kolo
21.01.19pondělí20:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"Boca Juniors "UL" 3:8Lutka
Faigl
23.01.19středa19:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B"10:3Šmid
Macháček
25.01.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Killers Lovosice 7:4Franko
Menšík
14.kolo
28.01.19pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň 6:8Lutka
Nový
28.01.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceSvarog FC Tpc "B" 5:9Lasch
Řezníček
01.02.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Boca Juniors "UL" 2:0Franko
Pašek
15.kolo
04.02.19pondělí20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Killers Lovosice 7:5Hanzlík
Nový
08.02.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Atletico Chomutov "B" 7:1Franko
Pašek
09.03.19sobota18:30KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Rapid UL "B" 6:4Hanzlík
Lutka
16.kolo
11.02.19pondělí20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Rapid UL "B" 8:2Mollinger
Nový
13.02.19středa20:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Betis Kadaň 4:12Hanzlík
Lutka
15.02.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Killers Lovosice 0:2Franko
Spusta
17.kolo
18.02.19pondělí20:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Atletico Chomutov "B" 6:2Mollinger
Hanzlík
22.02.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňBoca Juniors "UL" 1:3Franko
Menšík
13.03.19středa20:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 8:6Košťál
Nový
18.kolo
25.02.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň 6:4Novotný
Prágl
01.03.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 4:5Franko
Pašek
05.03.19úterý20:00KrupkaBoca Juniors "UL"Svarog FC Tpc "B" 3:4Mollinger
Hanzlík
19.kolo
04.03.19pondělí18:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Killers Lovosice 5:4Košťál
Kalina
08.03.19pátek20:30KrupkaBoca Juniors "UL"FC Atletico Chomutov "B" 2:1Hanzlík
Lutka
08.03.19pátek19:30kontumaceFC Betis KadaňFC Rapid UL "B" 5:0Menšík
Pašek
20.kolo
11.03.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceBoca Juniors "UL" 4:3Novotný
Prágl
11.03.19pondělí20:30ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Betis Kadaň 7:4Franko
Pašek
12.03.19úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog FC Tpc "B" 6:5Mollinger
Šmid
2018/2019 Okresní přebor
1.kolo
03.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Lokomotiv "UL" 4:12Macháček
Nový
03.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Bar Alex12:6Nový
Macháček
05.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec10:4Hanzlík
Heřman
07.09.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"SC Dragons UL 3:2Macháček
Rouče
27.02.19středa19:00UT SeverkaUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 3:3Hanzlík
Kalina
14.04.19neděle17:00KrupkaMorgan Commando TPFC Rapid UL "C" 3:5Lutka
Hanzlík
2.kolo
10.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "UL"10:2Košťál
Faigl
12.09.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" 1:2Tuček
Macháček
13.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL 0:10Tuček
Nový
13.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Kolbenschmidt cz 6:6Nový
Tuček
13.09.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 4:7Lutka
Nauš
15.10.18pondělí18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP10:5Hanzlík
Barták
3.kolo
17.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 3:4Košťál
Kalina
19.09.18středa20:00SetuzaUSK Slávie ULFC Rapid UL "C" 5:3Tuček
Heřman
20.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL" 6:2Mollinger
Nauš
21.09.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Bar Alex 5:1Nový
Heřman
15.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 5:3Hanzlík
Šmid
25.03.19pondělí19:30SetuzaKlimax Bar "UL"Oranjes Ústí n. L. 3:6Šmid
Nový
4.kolo
kontumaceFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz 0:5
24.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Morgan Commando TP 8:8Lutka
Sůra
26.09.18středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 9:6Hanzlík
Kalina
27.09.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Sokol UL "A" 2:7Kamínek
Kalina
27.09.18čtvrtek19:00UT SNPBar AlexFC Lokomotiv "UL" 6:5Gajarský
Hanzlík
28.09.18pátek17:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Klimax Bar "UL" 4:1Hanzlík
Faigl
5.kolo
01.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Oranjes Ústí n. L. 3:3Faigl
Košťál
04.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC NY Tiradores "UL" 3:1Macháček
Hanzlík
18.10.18čtvrtek19:00UT SNPFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "C"15:1Mollinger
Faigl
21.11.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:10Hanzlík
Kalina
29.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 4:6Košťál
Rouče
21.03.19čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Bar Alex 4:2Hanzlík
Nový
6.kolo
08.10.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.USK Slávie UL 7:5Lutka
Faigl
10.10.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" 8:9Hanzlík
Kalina
11.10.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 4:6Košťál
Kalina
11.10.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Rapid UL "C" 9:1Faigl
Rouče
12.10.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Sokol UL "A" 0:3Kamínek
Tuček
12.10.18pátek18:00UT SNPKlimax Bar "UL"Morgan Commando TP 9:4Lutka
Nový
7.kolo
15.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 9:3Lutka
Gajarský
18.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOranjes Ústí n. L.11:1Košťál
Nauš
18.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPBar Alex 2:9Hanzlík
Lutka
15.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"USK Slávie UL 9:4Nový
Faigl
27.03.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "C" 4:3Hanzlík
Kalina
28.03.19čtvrtek19:30SH GymplFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 6:5Hanzlík
Sůra
8.kolo
22.10.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Lokomotiv "UL"11:3Sůra
Barták
25.10.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Rapid UL "C" 5:1Kamínek
Barták
25.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 5:6Lutka
Kalina
25.10.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Libouchec 5:3Macháček
Rouče
26.10.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Kolbenschmidt cz 2:3Hanzlík
Tuček
11.04.19čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"USK Slávie UL10:0Hanzlík
Kalina
9.kolo
29.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Bar Alex 4:5Hanzlík
Barták
29.10.18pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:3Lutka
Kamínek
31.10.18středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL10:2Mollinger
Šmid
31.10.18středa20:00KrupkaMorgan Commando TPUSK Slávie UL 4:4Lutka
Macháček
01.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 4:4Faigl
Kalina
01.11.18čtvrtek19:00SetuzaFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. 1:12Tuček
Barták
10.kolo
05.11.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Libouchec14:2Tuček
Šmid
05.11.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"USK Slávie UL 5:6Šmid
Tuček
08.11.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSC Dragons UL 7:3Hanzlík
laik
08.11.18čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 2:8Macháček
laik
08.11.18čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 3:1Faigl
Kalina
19.12.18středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "C" 5:4Šmid
Řízek
11.kolo
12.11.18pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP 8:8Hanzlík
Šmid
12.11.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "C"Klimax Bar "UL" 4:8Tuček
Mollinger
13.11.18úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 2:3Košťál
Barták
14.11.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC NY Tiradores "UL" 4:5Šmid
Pašek
22.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULOranjes Ústí n. L. 3:5Kamínek
Tuček
25.03.19pondělí19:00UT SNPUSK Slávie ULBar Alex 8:1Hanzlík
Řízek
12.kolo
kontumaceFC Rapid UL "C"Morgan Commando TP 0:5
01.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 5:5Šmid
Faigl
03.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecKlimax Bar "UL" 4:7Řízek
Rouče
04.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexOranjes Ústí n. L. 4:4Barták
Košťál
04.04.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC NY Tiradores "UL" 0:6Macháček
Faigl
04.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 8:5Košťál
Barták
13.kolo
08.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 3:4Kresta
Lutka
11.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czBar Alex13:0Nový
Košťál
12.04.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. 4:3Tuček
Macháček
01.05.19středa19:00UT SeverkaUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 5:2Macháček
Kalina
13.05.19pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Libouchec 5:1Hanzlík
laik
04.06.19úterý19:00UT SNPKlimax Bar "UL"SC Dragons UL 7:4Hanzlík
Rouče
14.kolo
15.04.19pondělí21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" 4:7Macháček
Kresta
15.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 5:6Kresta
Macháček
16.04.19úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 3:5Hanzlík
Nový
17.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 7:8Faigl
Hanzlík
18.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "UL" 2:7Lutka
Faigl
18.06.19úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 3:2Macháček
Řízek
15.kolo
22.04.19pondělí20:00kontumaceFC Lokomotiv "UL"Bar Alex 5:0Faigl
Řízek
22.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 2:1Košťál
Faigl
25.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 4:4Lutka
Hanzlík
26.04.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "UL" 2:3Tuček
Nový
15.05.19středa21:00KrupkaMorgan Commando TPOranjes Ústí n. L. 9:6Hanzlík
laik
11.06.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 4:8Tuček
16.kolo
29.04.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 1:11Faigl
Macháček
02.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotiv "UL" 5:2Tuček
Nový
02.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKlimax Bar "UL" 4:6Hanzlík
Lutka
21.05.19úterý18:00LibouchecFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 9:2Hanzlík
Kalina
12.06.19středa18:30hala UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 4:3Lutka
Rouče
19.06.19středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Morgan Commando TP 3:0Lutka
laik
17.kolo
06.05.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "UL" 4:4Macháček
Řízek
06.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. 5:3Mollinger
laik
09.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"Bar Alex 8:5Macháček
Kalina
09.05.19čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 2:6Mollinger
Hanzlík
17.05.19pátek18:00SH GymplFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 7:2Hanzlík
Rouče
29.05.19středa18:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec 6:7Košťál
Hanzlík
18.kolo
13.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Kolbenschmidt cz 1:7Tuček
laik
13.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULFC NY Tiradores "UL" 2:2Košťál
laik
16.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 4:10Macháček
Sůra
16.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Libouchec 7:0Sůra
Macháček
20.05.19pondělí21:00KrupkaBar AlexMorgan Commando TP 3:3Gajarský
laik
11.06.19úterý20:15UT SNPKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A"11:6Kamínek
Rouče
19.kolo
20.05.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Oranjes Ústí n. L. 3:4Lutka
Řízek
20.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 7:8Kresta
Nový
23.05.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "UL" 6:5Košťál
Nauš
28.05.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 0:3Tuček
Hanzlík
12.06.19středa18:00LibouchecFC LibouchecBar Alex16:4Hanzlík
laik
19.06.19středa18:30hala UJEPFC Rapid UL "C"SC Dragons UL 4:1Hanzlík
Macháček
20.kolo
27.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "C" 0:2Lutka
Sůra
27.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULMorgan Commando TP 9:3Lutka
Sůra
30.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Sokol UL "A" 8:2Tuček
Rouče
30.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec 3:3Kamínek
31.05.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotiv "UL" 6:3Hanzlík
Rouče
31.05.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 6:1Hanzlík
laik
21.kolo
03.06.19pondělí20:10WHC KBFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" 3:8Faigl
laik
04.06.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" 4:7Macháček
Sůra
05.06.19středa18:00LibouchecFC LibouchecOranjes Ústí n. L.17:5Kamínek
Kalina
06.06.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "UL" 6:4Košťál
Nauš
06.06.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULBar Alex 4:11Hanzlík
Faigl
07.06.19pátek19:00kontumaceFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 5:0Faigl
Řízek
22.kolo
10.06.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 5:2Macháček
10.06.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.SC Dragons UL 6:3Hanzlík
Kamínek
13.06.19čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" 5:8Hanzlík
Řízek
13.06.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexUSK Slávie UL 8:5Macháček
Rouče
14.06.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Libouchec 3:6Tuček
laik
18.06.19úterý21:00WHC KBKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" 3:4Řízek
Macháček
2018/2019 Pohár A
1.kolo
28.11.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"Boca Juniors "UL" 2:9Mollinger
Šmid
17.12.18pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FT Forza UL "B" 6:2Hanzlík
Lutka
18.01.19pátek21:00SetuzaFC Rapid UL "C"Březňáci UL 1:6Mollinger
Faigl
2.kolo
05.12.18středa21:00KrupkaBoca Juniors "UL"TJ Bouráci Ústí n.L.10:9Hanzlík
Macháček
10.12.18pondělí21:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rapid UL "C" 5:1Kamínek
Kalina
10.12.18pondělí19:30SetuzaBřezňáci ULFC NY Tiradores "B" 7:4Lutka
Nový
3.kolo
04.12.18úterý21:00KrupkaBoca Juniors "UL"Březňáci UL 9:2Faigl
Hanzlík
05.12.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"FT Forza UL "B" 3:2Kamínek
Řízek
17.12.18pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC Rapid UL "C" 7:3Lutka
Hanzlík
4.kolo
19.12.18středa20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Březňáci UL 3:11Nový
Kalina
02.01.19středa21:00WHC KBFT Forza UL "B"Boca Juniors "UL" 3:7Mollinger
Faigl
14.01.19pondělí20:15WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "B" 2:8Košťál
Nový
5.kolo
02.01.19středa20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 5:4Hanzlík
Lutka
03.01.19čtvrtek20:00SetuzaBřezňáci ULFT Forza UL "B" 3:4Lutka
Tuček
09.01.19středa20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Rapid UL "C" 6:3Hanzlík
Lutka
2018/2019 Pohár B
1.kolo
03.12.18pondělí21:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "B" 5:4Kamínek
Rouče
03.12.18pondělí21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Morgan Commando TP11:3Hanzlík
Nový
04.12.18úterý20:00SetuzaFC United of ULSK Sheriffs Krupka "A" 5:7Košťál
Tuček
2.kolo
11.12.18úterý21:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Boca Juniors UL "B" 1:6Kamínek
Řízek
13.12.18čtvrtek21:30KrupkaMorgan Commando TPFT Forza "UL" 5:4Kamínek
Řízek
25.01.19pátek17:30SetuzaFC Rapid UL "B"FC United of UL11:2Hanzlík
Nový
3.kolo
17.12.18pondělí21:00WHC KBFT Forza "UL"SK Sheriffs Krupka "A" 3:4Nový
Rouče
19.12.18středa20:00WHC KBFC United of ULBoca Juniors UL "B" 4:13Řízek
Šmid
29.01.19úterý21:00KrupkaFC Rapid UL "B"Morgan Commando TP13:1Hanzlík
Faigl
4.kolo
18.12.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFC United of UL14:0Hanzlík
Macháček
21.12.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FT Forza "UL" 4:2Lutka
Hanzlík
03.01.19čtvrtek21:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Rapid UL "B" 3:14Macháček
Hanzlík
5.kolo
20.12.18čtvrtek21:00KrupkaMorgan Commando TPSK Sheriffs Krupka "A" 8:6Hanzlík
Nový
04.01.19pátek21:00KrupkaFC United of ULFT Forza "UL" 1:15Lutka
Macháček
16.01.19středa19:00SetuzaFC Rapid UL "B"Boca Juniors UL "B" 3:2Lutka
Kalina
2018/2019 Pohár C
1.kolo
03.12.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "C"16:2Tuček
Faigl
05.12.18středa20:00SetuzaItalové "UL"FK Sambular "UL". 8:4Faigl
Kalina
06.12.18čtvrtek19:00SetuzaFC Atletico "UL"Klimax Bar "UL" 4:7Tuček
Kamínek
2.kolo
07.12.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"Italové "UL" 3:6Mollinger
Rouče
12.12.18středa19:00SetuzaFK Sambular "UL".FC Atletico "UL" 3:3Faigl
Kamínek
13.12.18čtvrtek19:30SH GymplKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A" 8:6Lutka
laik
3.kolo
17.12.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Italové "UL" 4:6Tuček
Faigl
18.12.18úterý19:30SH GymplKlimax Bar "UL"FK Sambular "UL". 9:2Faigl
Sůra
18.12.18úterý19:00SetuzaFC Atletico "UL"FC NY Tiradores "C" 8:3Tuček
Rouče
4.kolo
11.12.18úterý19:00SetuzaItalové "UL"FC Atletico "UL" 7:7Tuček
Kamínek
07.01.19pondělí20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"Klimax Bar "UL" 0:12Macháček
Nový
10.01.19čtvrtek18:30SetuzaFK Sambular "UL".FC Sokol UL "A" 3:6Tuček
Hanzlík
5.kolo
14.01.19pondělí19:30SetuzaFK Sambular "UL".FC NY Tiradores "C"13:1Sůra
Tuček
14.01.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Atletico "UL" 8:10Tuček
Sůra
15.01.19úterý19:30SH GymplKlimax Bar "UL"Italové "UL" 6:1Hanzlík
Nový
2018/2019 Pohár D
1.kolo
28.11.18středa18:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 9:5Hanzlík
Lutka
04.12.18úterý19:30SH GymplFC RumíciFC NY Tiradores "UL" 6:9Macháček
Nový
05.12.18středa19:00SetuzaFC Chmelaři ULSampdoria MRV UL 5:15Mollinger
Kalina
2.kolo
11.12.18úterý19:30SH GymplFC RumíciFC Chmelaři UL10:1Nový
Kalina
12.12.18středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FSC Tygříci "UL"20:1Košťál
Nový
14.12.18pátek20:00SetuzaSampdoria MRV ULFK Jamajka15:5Tuček
Kamínek
3.kolo
19.12.18středa19:00SetuzaFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "UL" 3:9Macháček
Řízek
20.12.18čtvrtek19:30SetuzaFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL 2:2Macháček
Lutka
20.12.18čtvrtek18:30SetuzaFK JamajkaFC Rumíci 5:2Lutka
Macháček
4.kolo
02.01.19středa18:00SetuzaFC Chmelaři ULFK Jamajka 4:10Tuček
Nový
08.01.19úterý19:30SH GymplFC RumíciFSC Tygříci "UL"10:3Košťál
Sůra
11.01.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Sampdoria MRV UL 5:3Faigl
Kalina
5.kolo
15.01.19úterý18:30SetuzaFSC Tygříci "UL"FC Chmelaři UL 5:2Košťál
Rouče
22.01.19úterý20:00SetuzaFK JamajkaFC NY Tiradores "UL" 5:9Kalina
Košťál
25.01.19pátek18:30SetuzaSampdoria MRV ULFC Rumíci 6:0Nový
Hanzlík

celkem záznamů: 808

generováno za 0.13 sekund