Dnes je pondělí 10.12.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 867

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2017/2018 1.třída
1.kolo
06.09.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Barcelona UL 3:0Heřman
Kamínek
06.09.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULULITEP 8:6Hanzlík
Rouče
07.09.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexItalové "UL"15:6Košťál
Nauš
08.09.17pátek19:00UT SeverkaSamba ULFK Parta Střekov "UL" 3:10Nový
Faigl
08.09.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" 8:4Nový
Faigl
08.09.17pátek21:00hala UJEPFC NY Tiradores "B"1. FC Kostelníci "UL" 3:6Tuček
Řízek
2.kolo
11.09.17pondělí18:00UT SeverkaULITEPFC NY Tiradores "B"14:2Macháček
Rouče
13.09.17středa21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"KMK Tornádo "UL"11:3Tuček
Kamínek
13.09.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Bar Alex 7:7Macháček
Faigl
13.09.17středa20:00WHC KBItalové "UL"Samba UL 5:7Kamínek
Tuček
14.09.17čtvrtek19:00hala UJEPFC Rapid UL "D"Lesná Pes UL 8:9Košťál
Nauš
30.03.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona UL1. FC Kostelníci "UL" 3:3Macháček
Kalina
3.kolo
20.09.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFK Parta Střekov "UL" 5:7Hanzlík
laik
21.09.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Barcelona UL12:3Šmid
Heřman
21.09.17čtvrtek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"ULITEP 9:3Šmid
Heřman
22.09.17pátek19:00UT SeverkaSamba ULHop Trop "UL" 6:10Řízek
Rouče
22.09.17pátek21:00hala UJEPFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "D" 3:4Tuček
Faigl
22.09.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Italové "UL" 8:7Řízek
Sůra
4.kolo
27.09.17středa21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"FC NY Tiradores "B" 6:4Lutka
Mollinger
27.09.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "UL" 7:5Heřman
Kalina
27.09.17středa20:00WHC KBItalové "UL"Lesná Pes UL 9:3Mollinger
Lutka
28.09.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSamba UL 9:6Košťál
Kalina
29.09.17pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULULITEP 6:2Tuček
Rouče
27.10.17pátek20:00UT SNPFC Rapid UL "D"1. FC Kostelníci "UL" 7:9Kalina
Valenta
5.kolo
04.10.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULHop Trop "UL" 6:5Mollinger
Lutka
05.10.17čtvrtek18:00kontumaceSamba ULFC Barcelona UL 5:0Mollinger
Nauš
05.10.17čtvrtek20:15Setuza1. FC Kostelníci "UL"FK Parta Střekov "UL" 4:4Mollinger
Nauš
06.10.17pátek20:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Bar Alex 4:12Hanzlík
Řízek
06.10.17pátek19:00UT SeverkaULITEPFC Rapid UL "D" 4:3Řízek
Hanzlík
06.10.17pátek21:00kontumaceFC NY Tiradores "B"Italové "UL" 0:5Faigl
Kalina
6.kolo
11.10.17středa21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"ULITEP12:4Kamínek
Tuček
11.10.17středa18:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 5:9Řízek
Lutka
11.10.17středa20:00WHC KBItalové "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:10Tuček
Kamínek
13.10.17pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFC Rapid UL "D" 5:8Mollinger
laik
19.10.17čtvrtek19:00UT 26.ZŠBar AlexLesná Pes UL 7:2Nový
Faigl
22.11.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC NY Tiradores "B"11:5Mollinger
Majer
7.kolo
18.10.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSamba UL 8:2Šmid
Macháček
19.10.17čtvrtek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Hop Trop "UL"11:3Mollinger
Nauš
20.10.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Barcelona UL13:7Hanzlík
Majer
20.10.17pátek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "B"Bar Alex 3:6Faigl
Nový
20.10.17pátek19:00UT SeverkaULITEPItalové "UL" 9:8Hanzlík
Majer
30.03.18pátek19:00SetuzaFC Rapid UL "D"FK Parta Střekov "UL" 2:11Faigl
Lutka
8.kolo
23.10.17pondělí18:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 6:5Košťál
Macháček
25.10.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"ULITEP 7:2Macháček
laik
25.10.17středa20:00WHC KBItalové "UL"FC Rapid UL "D" 8:6Tuček
Rouče
26.10.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar Alex1. FC Kostelníci "UL"12:3Hanzlík
Nauš
27.10.17pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFK Parta Střekov "UL" 6:8Tuček
laik
27.10.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL 3:8Nový
Mollinger
9.kolo
01.11.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Barcelona UL 1:6Macháček
Nový
01.11.17středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "D"Hop Trop "UL" 9:4Lutka
Tuček
01.11.17středa21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"Italové "UL" 5:8Heřman
Kamínek
02.11.17čtvrtek19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Samba UL 7:5Mollinger
Košťál
03.11.17pátek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 9:6Heřman
Kalina
03.11.17pátek19:00UT SeverkaULITEPBar Alex 2:11Hanzlík
Faigl
10.kolo
07.11.17úterý20:00UT SeverkaSamba ULULITEP 5:11Lutka
Heřman
09.11.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Rapid UL "D"15:7Řízek
Tuček
10.11.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 7:11Mollinger
Rouče
10.11.17pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULItalové "UL" 3:13Sůra
Sýs
29.11.17středa20:00UT GymplHop Trop "UL"FK Parta Střekov "UL" 4:7Macháček
Sůra
29.03.18čtvrtek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 4:4Kamínek
Kalina
11.kolo
15.11.17středa20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL13:9Faigl
laik
15.11.17středa21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"Bar Alex 3:13Rouče
Nový
15.11.17středa20:00WHC KBItalové "UL"Hop Trop "UL" 3:6Nový
Rouče
16.11.17čtvrtek18:00UT SeverkaULITEPKMK Tornádo "UL"13:4Sýs
Nauš
17.11.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC NY Tiradores "B" 4:4Faigl
Řízek
26.03.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "D"Samba UL 1:4Lutka
Macháček
12.kolo
04.04.18středa20:00WHC KBItalové "UL"Bar Alex 6:10Šmid
Mollinger
04.04.18středa20:00UT SeverkaULITEPLesná Pes UL 4:8Heřman
Tuček
05.04.18čtvrtek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Samba UL 2:5Tuček
Nový
06.04.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop "UL" 1:9Mollinger
Šmid
06.04.18pátek21:00WHC KBFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL"10:4Tuček
Kamínek
06.04.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" 2:6Macháček
Sůra
13.kolo
12.04.18čtvrtek19:00UT SNP1. FC Kostelníci "UL"FC Barcelona UL10:3Hanzlík
Nauš
12.04.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexHop Trop "UL"10:5Tuček
Nový
13.04.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULItalové "UL" 1:5Šmid
Mollinger
13.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"ULITEP10:2Nový
laik
13.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Parta Střekov "UL" 5:5Mollinger
Šmid
14.06.18čtvrtek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Rapid UL "D" 2:13Nový
Rouče
14.kolo
18.04.18středa20:00WHC KBItalové "UL"KMK Tornádo "UL" 5:3Košťál
Nový
18.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Samba UL 1:4Kamínek
Lutka
18.04.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B" 1:8Nový
Košťál
18.04.18středa20:00UT SeverkaULITEP1. FC Kostelníci "UL" 4:6Macháček
Kalina
20.04.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULBar Alex 6:6Hanzlík
Kalina
20.04.18pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Lesná Pes UL10:2Šmid
15.kolo
25.04.18středa20:00UT SeverkaULITEPFC Barcelona UL 6:0Heřman
Faigl
26.04.18čtvrtek19:00UT SeverkaLesná Pes ULItalové "UL" 8:9Košťál
Nauš
27.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Parta Střekov "UL"13:2Faigl
Rouče
27.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL" 7:6Košťál
Mollinger
27.04.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULBar Alex 2:11Mollinger
Košťál
22.06.18pátek19:00UT SNP1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" 8:5Tuček
Macháček
16.kolo
02.05.18středa20:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 4:5Hanzlík
Lutka
02.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Lesná Pes UL 9:7Heřman
Rouče
03.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKMK Tornádo "UL"11:4Heřman
Košťál
04.05.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULSamba UL 1:4Šmid
Nový
04.05.18pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"1. FC Kostelníci "UL" 2:12Hanzlík
Faigl
12.06.18úterý20:00UT SNPFC Rapid UL "D"ULITEP 4:4Hanzlík
Řízek
17.kolo
kontumaceLesná Pes ULBar Alex 0:5
09.05.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Barcelona UL 4:2Tuček
Šmid
09.05.18středa20:00UT SeverkaULITEPFK Parta Střekov "UL"10:2Nový
Kalina
11.05.18pátek18:30UT SNP1. FC Kostelníci "UL"Italové "UL" 4:7Hanzlík
11.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Hop Trop "UL"11:2Sůra
Rouče
11.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 5:4Faigl
Šmid
18.kolo
16.05.18středa20:00WHC KBItalové "UL"ULITEP 8:7Mollinger
Rouče
16.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"1. FC Kostelníci "UL" 5:12Tuček
Lutka
17.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "B" 3:1Heřman
18.05.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKMK Tornádo "UL" 1:2Mollinger
Řízek
18.05.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL 6:6Košťál
Nový
18.05.18pátek21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"FC Rapid UL "D" 8:6Tuček
Rouče
19.kolo
22.05.18úterý18:00UT SeverkaLesná Pes ULKMK Tornádo "UL"11:6Lutka
Nový
23.05.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"Italové "UL" 5:7Nový
Rouče
23.05.18středa20:00UT SeverkaULITEPHop Trop "UL" 3:8Tuček
Heřman
25.05.18pátek20:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"FC Barcelona UL 4:2Tuček
Macháček
25.05.18pátek18:30UT SNP1. FC Kostelníci "UL"Bar Alex 9:1Sůra
Hanzlík
25.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Samba UL 7:3Macháček
Nový
20.kolo
30.05.18středa20:00WHC KBItalové "UL"FK Parta Střekov "UL" 7:6Tuček
laik
30.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Rapid UL "D" 7:4Faigl
laik
31.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexULITEP 7:5Heřman
Nauš
01.06.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULLesná Pes UL 8:4Šmid
Mollinger
01.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 3:7Lutka
Macháček
01.06.18pátek19:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL" 2:4Macháček
Lutka
21.kolo
05.06.18úterý18:00UT SeverkaULITEPSamba UL 3:10Kamínek
Kalina
06.06.18středa20:00WHC KBItalové "UL"FC Barcelona UL 8:5Košťál
Lutka
06.06.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"Bar Alex 8:6Lutka
Košťál
08.06.18pátek20:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"Hop Trop "UL" 4:6Kalina
Rouče
08.06.18pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL" 6:3Tuček
Faigl
08.06.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 4:6Rouče
Kalina
22.kolo
12.06.18úterý17:30UT SNPLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" 2:9Hanzlík
Řízek
13.06.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Italové "UL" 7:8Kalina
14.06.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Parta Střekov "UL" 9:6Šmid
Mollinger
15.06.18pátek19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Barcelona UL 8:3Řízek
Rouče
15.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"ULITEP 8:5Macháček
Lutka
15.06.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "D" 7:4Nový
Lutka
2017/2018 2.třída
1.kolo
04.09.17pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 2:2Hanzlík
04.09.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOKlimax Bar "B" 2:12Řízek
04.09.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FCSB Ústí n.L. 5:1Macháček
08.09.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 2:9Kalina
08.09.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceHop Trop "B" 5:5Nový
08.09.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSvarog Teplice "C"11:2Hanzlík
2.kolo
11.09.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL 2:6Macháček
11.09.17pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"FK Všebořice13:5Hanzlík
12.09.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Hop Trop "B" 6:4Heřman
13.09.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"PIERBURG Trmice10:5Mollinger
13.09.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"SOSOSO 3:2Řízek
15.09.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 4:5Macháček
3.kolo
18.09.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Svarog Teplice "C" 8:12Hanzlík
20.09.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"Klimax Bar "B" 1:5Macháček
21.09.17čtvrtek20:00UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B" 3:3Mollinger
22.09.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFSC Tygříci "UL" 2:4Mollinger
22.09.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "B" 8:4Sůra
22.09.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFCSB Ústí n.L. 7:1Hanzlík
4.kolo
26.09.17úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"SOSOSO10:4Heřman
26.09.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Klimax Bar "B" 1:11Sůra
27.09.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Hop Trop "B" 3:4laik
29.09.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice 1:10Macháček
29.09.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFK Všebořice 9:2Hanzlík
04.10.17středa20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 1:4Sůra
5.kolo
02.10.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 9:5Faigl
02.10.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 4:4Hanzlík
04.10.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 3:7Rouče
05.10.17čtvrtek17:30UT SNPKlimax Bar "B"FC Sokol UL "B" 8:9Lutka
06.10.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSvarog Teplice "C" 5:7Rouče
03.11.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFCSB Ústí n.L. 6:0Heřman
6.kolo
09.10.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 1:3Košťál
10.10.17úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Hop Trop "B"13:2Hanzlík
10.10.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 4:8Kalina
13.10.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Klimax Bar "B" 5:9Hanzlík
13.10.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 2:2Nový
13.10.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSOSOSO12:1Kalina
7.kolo
16.10.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 5:5Kalina
18.10.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FSC Tygříci "UL" 4:4Macháček
18.10.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Svarog Teplice "C" 6:9Nový
18.10.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" 7:0Lutka
19.10.17čtvrtek20:00UT MojžířSOSOSOFK Všebořice 2:0Řízek
20.10.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSampdoria MRV UL 1:2Sůra
8.kolo
23.10.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Klimax Bar "B" 4:11Macháček
23.10.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.SOSOSO 4:0Kresta
24.10.17úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FC Sokol UL "B" 9:6Nový
24.10.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 6:4Kalina
27.10.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořicePIERBURG Trmice 2:0Faigl
27.10.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULHop Trop "B" 5:2Macháček
9.kolo
kontumaceKMK Tornádo "B"Svarog Teplice "C" 5:0Hanzlík
30.10.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFCSB Ústí n.L. 4:4Košťál
01.11.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FK Všebořice 4:7Macháček
01.11.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL" 8:0Košťál
01.11.17středa18:30UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 3:5Lutka
03.11.17pátek19:00SH GymplPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 3:5Nový
10.kolo
06.11.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" 8:7Sýs
06.11.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop "B" 6:1Nový
06.11.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOPIERBURG Trmice 2:6Rouče
07.11.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Svarog Teplice "C" 5:5Faigl
10.11.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKlimax Bar "B" 4:5Faigl
22.11.17středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC Sokol UL "B" 2:2Kamínek
11.kolo
14.11.17úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Svarog Teplice "C" 3:12Tuček
15.11.17středa18:30UT SNPKlimax Bar "B"Kozlos Ústí n.L. 7:2Hanzlík
15.11.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FK Všebořice 5:7Faigl
17.11.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Sampdoria MRV UL 2:9Sůra
06.12.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 8:4Mollinger
22.05.18úterý19:00UT SNPPIERBURG TrmiceFCSB Ústí n.L. 8:4Hanzlík
12.kolo
kontumaceFCSB Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 0:5
02.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 9:8Macháček
03.04.18úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Sampdoria MRV UL 5:4Šmid
04.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"SOSOSO 9:10Faigl
04.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 6:5Kamínek
06.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Všebořice 4:4Sůra
13.kolo
09.04.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 3:12Hanzlík
11.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FCSB Ústí n.L. 3:12Kamínek
13.04.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFSC Tygříci "UL" 6:1Hanzlík
13.04.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKlimax Bar "B" 3:15Macháček
13.04.18pátek19:00UT MojžířSOSOSOFC Sokol UL "B" 2:6Macháček
19.04.18čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSvarog Teplice "C"11:10Sůra
14.kolo
16.04.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Všebořice 0:2Lutka
16.04.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Kozlos Ústí n.L. 6:3Kamínek
16.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 7:4Macháček
17.04.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 1:6Rouče
18.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Hop Trop "B" 2:9Macháček
20.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 9:4Mollinger
15.kolo
23.04.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:6Macháček
25.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FCSB Ústí n.L. 4:5Řízek
25.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Sokol UL "B" 9:11Macháček
27.04.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSampdoria MRV UL 2:4Macháček
27.04.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 2:4Macháček
11.06.18pondělí19:00KrupkaSOSOSOSvarog Teplice "C" 3:6Hanzlík
16.kolo
kontumaceSvarog Teplice "C"PIERBURG Trmice 5:0
30.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Klimax Bar "B" 4:8Faigl
01.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FK Všebořice 0:12Kalina
02.05.18středa20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SOSOSO 4:7Šmid
04.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 6:5Macháček
14.05.18pondělí19:00UT SNPSampdoria MRV ULKozlos Ústí n.L. 5:3Lutka
17.kolo
07.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"FCSB Ústí n.L. 5:6Heřman
09.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "B" 9:7Faigl
09.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Svarog Teplice "C" 5:4Macháček
11.05.18pátek19:00UT MojžířSOSOSOSampdoria MRV UL 1:6Nový
11.05.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 5:2Šmid
21.05.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 2:7Kamínek
18.kolo
14.05.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" 6:6Heřman
14.05.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Klimax Bar "B" 8:9Hanzlík
15.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 2:5Řízek
18.05.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULPIERBURG Trmice 9:1Hanzlík
18.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 3:9Košťál
15.06.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSOSOSO 4:4Mollinger
19.kolo
21.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Svarog Teplice "C" 2:10Košťál
23.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FSC Tygříci "UL" 5:5Mollinger
24.05.18čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "B"Sampdoria MRV UL 6:3Hanzlík
24.05.18čtvrtek19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L. 7:3Řízek
25.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FCSB Ústí n.L. 7:8Šmid
25.05.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Všebořice10:1Šmid
20.kolo
28.05.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 1:4Košťál
28.05.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"KMK Tornádo "B"10:3Šmid
29.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.SOSOSO 2:7Kalina
31.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 5:4Heřman
01.06.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 6:4Sůra
01.06.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop "B" 3:4Hanzlík
21.kolo
kontumaceSvarog Teplice "C"FCSB Ústí n.L. 5:0
04.06.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV UL 3:8Košťál
06.06.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FK Všebořice 6:3Heřman
06.06.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L. 3:4Tuček
08.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 5:4Faigl
08.06.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO 2:3Faigl
22.kolo
11.06.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Klimax Bar "B" 2:7Šmid
11.06.18pondělí19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Sokol UL "B" 5:1Řízek
11.06.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FSC Tygříci "UL" 6:4Hanzlík
12.06.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.PIERBURG Trmice 3:5Řízek
12.06.18úterý19:00UT MojžířSOSOSOHop Trop "B" 5:3Macháček
15.06.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "B" 6:3Hanzlík
2017/2018 3.třída
1.kolo
04.09.17pondělí19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Atletico "UL" 6:4Heřman
04.09.17pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Ethanol11:6Heřman
06.09.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FC NY Tiradores "C" 8:1Hanzlík
06.09.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Incredibles 3:4Mollinger
07.09.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Oranjes UL "B" 1:8Nový
07.09.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFSC Tygříci "B" 9:4Hanzlík
2.kolo
13.09.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"Old School "UL" 6:4Hanzlík
14.09.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolVikings Libouchec 5:11Řízek
14.09.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets 3:4Heřman
14.09.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes UL "B"FC Lokomotiv "B" 8:1Mollinger
15.09.17pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B" 4:2Rouče
14.11.17úterý19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"ZD Hospoddáři "UL" 8:5Tuček
3.kolo
18.09.17pondělí19:00UT SeverkaOld School "UL"FC NY Tiradores "C"11:3Heřman
18.09.17pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOranjes UL "B" 5:5Heřman
18.09.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Ethanol10:4Tuček
20.09.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Atletico "UL" 5:7Lutka
21.09.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Incredibles 8:5Lutka
21.09.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FT Forza "UL" 5:5Hanzlík
4.kolo
25.09.17pondělí18:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "B" 1:5Tuček
26.09.17úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"ZD Hospoddáři "UL"13:1Macháček
27.09.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FC Lokomotiv "B" 6:6Hanzlík
28.09.17čtvrtek20:00LibouchecOranjes UL "B"Vikings Libouchec 4:6Nový
28.09.17čtvrtek19:00UT MojžířFC Atletico "UL"K Hornets 7:5Řízek
29.09.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Ethanol 9:10Lutka
5.kolo
02.10.17pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFT Forza "UL" 2:6Macháček
05.10.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Atletico "UL"10:4Rouče
05.10.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC NY Tiradores "C" 4:7Nový
05.10.17čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Old School "UL" 1:3Mollinger
06.10.17pátek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Oranjes UL "B" 3:5Rouče
30.11.17čtvrtek19:00UT SeverkaFC EthanolFC Incredibles 4:7Heřman
6.kolo
10.10.17úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"K Hornets 6:3Macháček
11.10.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"Vikings Libouchec 6:3Macháček
12.10.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes UL "B"FC Ethanol 7:6Heřman
12.10.17čtvrtek19:00UT MojžířFC Atletico "UL"FSC Tygříci "B" 6:4Tuček
12.10.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Lokomotiv "B" 2:11Hanzlík
23.11.17čtvrtek20:45hala UJEPFC NY Tiradores "C"FC Incredibles 4:5Košťál
7.kolo
16.10.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FT Forza "UL" 3:4Šmid
17.10.17úterý18:00UT SeverkaFC IncrediblesOranjes UL "B" 5:10Košťál
18.10.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC NY Tiradores "C" 5:1Lutka
19.10.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC Atletico "UL" 5:11Tuček
19.10.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOld School "UL" 3:10Hanzlík
02.11.17čtvrtek19:00UT SNPK HornetsZD Hospoddáři "UL" 8:5Hanzlík
8.kolo
24.10.17úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"FSC Tygříci "B" 9:2Faigl
25.10.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FC Ethanol12:0Hanzlík
25.10.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets 3:7Řízek
26.10.17čtvrtek20:45hala UJEPFC NY Tiradores "C"Oranjes UL "B" 3:9Lutka
26.10.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Vikings Libouchec 5:12Nový
29.11.17středa20:00KrupkaFC Atletico "UL"FC Incredibles 7:3Rouče
9.kolo
30.10.17pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC NY Tiradores "C"10:1Macháček
30.10.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"ZD Hospoddáři "UL" 7:1Sýs
31.10.17úterý18:00UT SeverkaFC IncrediblesFT Forza "UL" 1:6Tuček
02.11.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolOld School "UL" 4:7Kamínek
02.11.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Lokomotiv "B"14:5Heřman
30.11.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes UL "B"FC Atletico "UL" 3:8Hanzlík
10.kolo
07.11.17úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"FC Incredibles11:2Lutka
07.11.17úterý19:00UT SeverkaK HornetsVikings Libouchec 5:5Heřman
08.11.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"Oranjes UL "B" 5:2Hanzlík
08.11.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 1:7Macháček
09.11.17čtvrtek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "C"FC Atletico "UL" 1:4Hanzlík
09.11.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Ethanol 5:12Kalina
11.kolo
13.11.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"K Hornets 6:7Faigl
16.11.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC Lokomotiv "B" 5:3Kamínek
16.11.17čtvrtek19:30kontumaceOranjes UL "B"Old School "UL" 0:5Macháček
16.11.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC NY Tiradores "C"12:0Hanzlík
20.11.17pondělí18:00UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL"12:6Macháček
22.11.17středa20:00KrupkaFC Atletico "UL"FT Forza "UL" 4:2Hanzlík
12.kolo
05.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "B" 6:10Faigl
05.04.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolK Hornets10:16Tuček
06.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FT Forza "UL" 3:4Řízek
31.05.18čtvrtek19:00SetuzaOranjes UL "B"ZD Hospoddáři "UL" 5:1Kalina
07.06.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Old School "UL" 5:6Heřman
Faigl
14.06.18čtvrtek20:00LibouchecFSC Tygříci "B"Vikings Libouchec 7:14Macháček
13.kolo
09.04.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 3:5Šmid
09.04.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Incredibles10:5Tuček
09.04.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Atletico "UL" 4:9Hanzlík
11.04.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FT Forza "UL" 3:2Heřman
12.04.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Oranjes UL "B"13:4Tuček
12.04.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Ethanol12:3Faigl
14.kolo
16.04.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Lokomotiv "B" 7:3Lutka
16.04.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"K Hornets10:2Macháček
18.04.18středa20:00KrupkaFT Forza "UL"ZD Hospoddáři "UL" 7:3Hanzlík
19.04.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFSC Tygříci "B" 4:7Faigl
19.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesVikings Libouchec 7:9Sůra
20.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Old School "UL" 6:6Šmid
15.kolo
23.04.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Atletico "UL" 3:3Heřman
23.04.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Old School "UL" 5:10Macháček
26.04.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC NY Tiradores "C" 6:2Kalina
26.04.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FT Forza "UL" 5:6Košťál
26.04.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOranjes UL "B" 7:12Lutka
27.04.18pátek20:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 5:4Sůra
16.kolo
30.04.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FSC Tygříci "B"16:1Macháček
02.05.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Lokomotiv "B" 6:4Šmid
02.05.18středa20:00KrupkaFT Forza "UL"K Hornets10:3Nový
04.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"ZD Hospoddáři "UL" 6:4Hanzlík
09.05.18středa18:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Vikings Libouchec16:1Sůra
12.06.18úterý18:00UT 26.ZŠFC IncrediblesFC Ethanol13:1Nový
17.kolo
07.05.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Atletico "UL" 0:4Macháček
07.05.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOld School "UL" 2:6Sůra
10.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC NY Tiradores "C" 3:4Řízek
10.05.18čtvrtek18:30kontumaceFC EthanolOranjes UL "B" 4:13Kamínek
10.05.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"ZD Hospoddáři "UL"12:6Lutka
10.05.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" 7:2Nový
18.kolo
14.05.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"K Hornets 7:11Lutka
14.05.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Ethanol12:0Heřman
14.05.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FC Incredibles20:1Macháček
16.05.18středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FSC Tygříci "B" 5:2Hanzlík
16.05.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Vikings Libouchec11:5Nový
18.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Lokomotiv "B" 8:11Sůra
19.kolo
21.05.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FC NY Tiradores "C" 8:2Košťál
21.05.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School "UL" 2:12Lutka
21.05.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 4:5Heřman
24.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Atletico "UL" 3:7Heřman
24.05.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFT Forza "UL" 3:17Tuček
24.05.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecZD Hospoddáři "UL"10:8Macháček
20.kolo
28.05.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FSC Tygříci "B" 6:4Košťál
28.05.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Oranjes UL "B"10:9Lutka
30.05.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Ethanol20:2Nový
30.05.18středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FC Incredibles10:2Hanzlík
31.05.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Vikings Libouchec 4:13Heřman
13.06.18středa19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"K Hornets 3:8Nový
21.kolo
04.06.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC NY Tiradores "C" 8:3Macháček
04.06.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FT Forza "UL" 7:4Košťál
04.06.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 6:5Macháček
07.06.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolZD Hospoddáři "UL" 3:10Hanzlík
07.06.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecK Hornets20:9Hanzlík
14.06.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School "UL" 7:12Mollinger
22.kolo
11.06.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 6:8Šmid
12.06.18úterý19:00UT KameňákK HornetsFSC Tygříci "B" 9:0Tuček
13.06.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Oranjes UL "B" 3:6Sůra
13.06.18středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FC Atletico "UL"10:2Hanzlík
14.06.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Ethanol18:1Šmid
15.06.18pátek17:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Vikings Libouchec10:10Rouče
2017/2018 4.třída
1.kolo
04.09.17pondělí17:00UT SeverkaKámoši ULFK Albion Ústí 4:6Macháček
05.09.17úterý18:00UT SeverkaFK Jamajka1.FC Velbloudi11:1Sýs
06.09.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Rakeťáci 3:3Sůra
08.09.17pátek19:00UT MojžířReal AussigBoca Juniors UL "B" 5:10Řízek
08.09.17pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEFC United of UL 0:2Hanzlík
20.11.17pondělí19:00UT SeverkaBřezňáci ULOld School UL "B" 7:5Macháček
2.kolo
12.09.17úterý18:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular "UL" 4:4Mollinger
15.09.17pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Rakeťáci17:4Tuček
15.09.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíBřezňáci UL 1:7Kalina
15.09.17pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiKámoši UL 1:3Sůra
15.09.17pátek19:00UT SeverkaFC United of ULFK Jamajka 1:7Macháček
15.09.17pátek19:00UT MojžířReal AussigVĚTRUŠE 7:2Nový
3.kolo
18.09.17pondělí17:00UT SeverkaKámoši ULFC United of UL11:2Tuček
19.09.17úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaReal Aussig11:5Nový
20.09.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Albion Ústí 4:3Heřman
21.09.17čtvrtek18:00UT SeverkaBřezňáci UL1.FC Velbloudi14:2Macháček
22.09.17pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEBoca Juniors UL "B" 0:19Hanzlík
22.09.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciOld School UL "B" 7:11Macháček
4.kolo
28.09.17čtvrtek17:00UT MojžířFK Albion ÚstíFK Rakeťáci 3:5Hanzlík
29.09.17pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Old School UL "B" 5:9Nový
29.09.17pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Sambular "UL" 0:11Nový
29.09.17pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULFC United of UL14:2Macháček
29.09.17pátek19:00UT MojžířReal AussigKámoši UL 4:0Faigl
24.11.17pátek20:00UT SNPVĚTRUŠEFK Jamajka 4:16Majer
5.kolo
02.10.17pondělí17:00UT SeverkaKámoši ULVĚTRUŠE 8:0Nový
02.10.17pondělí19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Albion Ústí 5:5Macháček
04.10.17středa18:00UT SeverkaBřezňáci ULReal Aussig10:2Faigl
04.10.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC United of UL13:3Nový
06.10.17pátek19:30UT ChuderovFK Rakeťáci1.FC Velbloudi 5:2Tuček
31.05.18čtvrtek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Jamajka10:2Hanzlík
6.kolo
09.10.17pondělí18:00UT SeverkaFK JamajkaKámoši UL11:1Košťál
13.10.17pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiOld School UL "B" 2:11Rouče
13.10.17pátek19:00UT SeverkaFC United of ULFK Rakeťáci 0:19Hanzlík
13.10.17pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Sambular "UL" 4:5Heřman
13.10.17pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEBřezňáci UL 3:23Kalina
13.10.17pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Albion Ústí 6:2Mollinger
7.kolo
16.10.17pondělí19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC United of UL10:1Šmid
18.10.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"VĚTRUŠE23:1Faigl
19.10.17čtvrtek18:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Jamajka 7:4Mollinger
20.10.17pátek21:00KrupkaKámoši ULBoca Juniors UL "B" 3:10Hanzlík
20.10.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciReal Aussig 4:7Mollinger
20.10.17pátek17:15UT SNPFK Albion Ústí1.FC Velbloudi 6:3Rouče
8.kolo
23.10.17pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULBřezňáci UL 4:12Macháček
27.10.17pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"1.FC Velbloudi 6:4Tuček
27.10.17pátek19:00UT SeverkaFC United of ULFK Albion Ústí 1:9Majer
27.10.17pátek19:00UT MojžířReal AussigOld School UL "B" 3:13Rouče
27.10.17pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEFK Rakeťáci 1:17Lutka
27.10.17pátek20:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular "UL" 3:11Majer
9.kolo
30.10.17pondělí19:00UT SeverkaOld School UL "B"VĚTRUŠE22:2Sýs
01.11.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Kámoši UL 5:1Faigl
03.11.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciFK Jamajka 6:1Kamínek
03.11.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíReal Aussig10:4Kamínek
03.11.17pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC United of UL 1:2Řízek
11.11.17sobota18:30UT SeverkaBřezňáci ULBoca Juniors UL "B" 6:5Hanzlík
10.kolo
06.11.17pondělí18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 3:19Sýs
10.11.17pátek19:00UT MojžířReal Aussig1.FC Velbloudi 6:3Macháček
10.11.17pátek19:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Sambular "UL" 5:3Mollinger
23.11.17čtvrtek19:00UT SNPVĚTRUŠEFK Albion Ústí 1:9Hanzlík
24.11.17pátek18:30UT SNPKámoši ULFK Rakeťáci 3:11Majer
05.05.18sobota16:00UT SNPFC United of ULBoca Juniors UL "B" 2:3Hanzlík
11.kolo
13.11.17pondělí19:30UT ChuderovFK RakeťáciBřezňáci UL 4:16Řízek
13.11.17pondělí19:00UT SeverkaOld School UL "B"Kámoši UL10:1Faigl
15.11.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Boca Juniors UL "B" 3:9Nový
17.11.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFK Jamajka 5:10Kalina
17.11.17pátek19:00UT SeverkaFC United of ULReal Aussig 4:14Sůra
13.04.18pátek20:00WHC KB1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 1:1Nový
12.kolo
21.03.18středa20:00KrupkaFC SheriffsVĚTRUŠE18:1Hanzlík
21.03.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Rakeťáci 1:5Rouče
22.03.18čtvrtek19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemReal Aussig 5:8Rouče
23.03.18pátek20:00SetuzaFC United of ULKámoši UL 6:2Tuček
23.03.18pátek20:00WHC KBFK Albion ÚstíFK Sambular "UL" 1:12Mollinger
14.06.18čtvrtek19:00UT KameňákFK JamajkaBoca Juniors UL "B" 7:7Tuček
21.06.18čtvrtek18:00UT Severka1.FC VelbloudiBřezňáci UL 5:8Lutka
13.kolo
kontumaceBoca Juniors UL "B"Kámoši UL 5:0
27.03.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemOld School UL "B" 3:8Hanzlík
28.03.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"1.FC Velbloudi14:2Rouče
28.03.18středa20:00KrupkaFC SheriffsFK Jamajka 9:0Kamínek
29.03.18čtvrtek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFK Albion Ústí 3:3Macháček
29.03.18čtvrtek20:00UT SNPVĚTRUŠEReal Aussig 0:17Mollinger
30.03.18pátek20:00SetuzaFC United of ULBřezňáci UL 5:12Lutka
14.kolo
03.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemVĚTRUŠE11:0Řízek
04.04.18středa20:00KrupkaFC SheriffsKámoši UL11:1Hanzlík
06.04.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 1:1Faigl
06.04.18pátek20:00UT SeverkaFC United of ULFK Sambular "UL" 1:11Nový
06.04.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Březňáci UL 5:5Hanzlík
06.04.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Jamajka10:12Rouče
13.04.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíOld School UL "B" 2:9Hanzlík
15.kolo
04.04.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"1.FC Velbloudi17:2Heřman
10.04.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaVĚTRUŠE12:0Mollinger
10.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Albion Ústí 2:5Lutka
11.04.18středa20:00KrupkaFC SheriffsBřezňáci UL 9:4Macháček
12.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULReal Aussig 2:8Nový
13.04.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Sambular "UL" 0:5Kamínek
13.04.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFC United of UL 5:5Faigl
16.kolo
17.04.18úterý20:00KrupkaFC SheriffsFK Sambular "UL" 2:3Šmid
17.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Jamajka 3:15Nový
20.04.18pátek20:00UT SeverkaFC United of ULOld School UL "B" 1:8Mollinger
20.04.18pátek19:00UT MojžířReal AussigBřezňáci UL 9:11Faigl
20.04.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEKámoši UL 1:2Rouče
20.04.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Albion Ústí 3:7Nový
21.05.18pondělí18:00UT Stad.mlFK RakeťáciBoca Juniors UL "B" 6:5Hanzlík
17.kolo
24.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. Labem1.FC Velbloudi 3:1Lutka
25.04.18středa19:00kontumaceOld School UL "B"Boca Juniors UL "B" 5:0Faigl
25.04.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Real Aussig15:2Rouče
26.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULFK Jamajka 7:5Nauš
27.04.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC United of UL 1:7Hanzlík
13.06.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULVĚTRUŠE19:2Sůra
14.06.18čtvrtek20:00KrupkaFC SheriffsFK Rakeťáci 7:1Hanzlík
18.kolo
01.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaBřezňáci UL 5:9Macháček
01.05.18úterý20:00KrupkaFC SheriffsOld School UL "B" 8:5Hanzlík
01.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemKámoši UL 8:3Sůra
04.05.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Rakeťáci 6:6Lutka
04.05.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEFK Sambular "UL" 1:9Rouče
04.05.18pátek20:00UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL "B" 5:14Lutka
04.05.18pátek20:00kontumaceFC United of UL1.FC Velbloudi 0:5Macháček
19.kolo
08.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFC United of UL 3:1Faigl
09.05.18středa20:00KrupkaFC SheriffsFK Albion Ústí 6:2Hanzlík
09.05.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Real Aussig12:2Nový
09.05.18středa20:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Jamajka 6:4Řízek
10.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBřezňáci ULKámoši UL 8:2Lutka
11.05.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiBoca Juniors UL "B" 2:14Lutka
11.05.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciVĚTRUŠE17:1Macháček
20.kolo
15.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Rakeťáci 8:2Nový
15.05.18úterý20:00KrupkaFC Sheriffs1.FC Velbloudi11:1Lutka
15.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemBřezňáci UL 6:7Hanzlík
17.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULFK Sambular "UL" 1:14Heřman
18.05.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEOld School UL "B" 2:11Hanzlík
18.05.18pátek17:30UT MojžířReal AussigFK Albion Ústí 4:5Řízek
18.05.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FC United of UL15:3Nový
21.kolo
22.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemBoca Juniors UL "B" 7:9Tuček
23.05.18středa20:00KrupkaFC SheriffsFC United of UL10:0Macháček
23.05.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka 6:6Heřman
23.05.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Březňáci UL 3:2Řízek
25.05.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig 3:5Hanzlík
25.05.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíVĚTRUŠE14:2Hanzlík
25.05.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciKámoši UL 3:1Faigl
22.kolo
28.05.18pondělí18:00UT SeverkaKámoši ULOld School UL "B" 5:12Lutka
29.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Albion Ústí 4:3Řízek
29.05.18úterý20:00KrupkaFC SheriffsBoca Juniors UL "B" 3:6Hanzlík
29.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Sambular "UL" 5:8Tuček
30.05.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Rakeťáci14:4Nový
01.06.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 1:2Řízek
01.06.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC United of UL 9:0Řízek
23.kolo
05.06.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFC Sheriffs12:6Sůra
06.06.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Březňáci UL 2:3Šmid
08.06.18pátek19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Real Aussig18:1Hanzlík
08.06.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Jamajka 6:15Mollinger
15.06.18pátek20:00UT SeverkaFC United of ULVĚTRUŠE10:0Nový
15.06.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFK Sambular "UL" 3:5Tuček
15.06.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíKámoši UL 9:3Hanzlík
24.kolo
11.06.18pondělí19:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Albion Ústí 9:6Košťál
12.06.18úterý20:00UT SeverkaKámoši UL1.FC Velbloudi 6:1Mollinger
12.06.18úterý18:00UT KameňákFK JamajkaFC United of UL12:5Tuček
12.06.18úterý20:00KrupkaFC SheriffsReal Aussig11:4Nový
12.06.18úterý20:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Rakeťáci 3:1Macháček
13.06.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Old School UL "B" 3:5Košťál
16.06.18sobota18:00KrupkaBoca Juniors UL "B"VĚTRUŠE16:4Macháček
2017/2018 Krajský přebor UK
1.kolo
04.10.17středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 6:5Tuček
Lutka
04.10.17středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC VITO Proboštov 6:4Vlašič
Prágl
04.10.17středa21:00WHC KBChelsea Bar ULFC Atletico Chomutov "B" 2:5Šmid
Nový
05.10.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes Ústí n. L.Gold Combix ÚL "B" 9:4Hanzlík
Lutka
06.10.17pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC NY Tiradores "UL" 6:3Spusta
Štafa
22.03.18čtvrtek19:00KrupkaSvarog Teplice "B"Ludis Team Třebenice 7:5Tuček
Kamínek
2.kolo
08.10.17neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceChelsea Bar UL12:2Novotný
Hanzlík
09.10.17pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Rapid UL "B" 8:4Mollinger
Šmid
09.10.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceOranjes Ústí n. L. 9:6Řezníček
Prágl
13.10.17pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"Gardenline Ltm. "B" 5:1Franko
Šebetka
13.10.17pátek20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Svarog Teplice "B" 0:5Macháček
Sůra
13.10.17pátek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "UL"FC Atletico Chomutov "B" 2:4Heřman
Nový
3.kolo
16.10.17pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Killers Lovosice 8:7Košťál
Nový
18.10.17středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"FC Baník Chomutov "B" 4:10Šmid
Tuček
18.10.17středa21:00WHC KBChelsea Bar ULGold Combix ÚL "B" 2:7Nový
Kamínek
19.10.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes Ústí n. L.FC VITO Proboštov 6:4Kresta
Lutka
19.10.17čtvrtek20:45hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Gardenline Ltm. "B" 3:2Kamínek
Faigl
20.10.17pátek18:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Ludis Team Třebenice 6:4Menšík
Plzák
4.kolo
23.10.17pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovSvarog Teplice "B" 6:5Hanzlík
Mollinger
23.10.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceChelsea Bar UL11:5Košťál
Sůra
25.10.17středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Rapid UL "B" 1:8Vlašič
Novotný
27.10.17pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"Oranjes Ústí n. L.11:4Šebetka
Štafa
27.10.17pátek20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Atletico Chomutov "B" 4:5Lutka
Nový
27.10.17pátek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Ludis Team Třebenice 3:5Mollinger
Macháček
5.kolo
29.10.17neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceGold Combix ÚL "B" 3:2Řezníček
Sýs
30.10.17pondělí18:30KrupkaSvarog Teplice "B"FC Baník Chomutov "B" 4:9Hanzlík
Tuček
31.10.17úterý21:00KrupkaChelsea Bar ULFC VITO Proboštov 4:10Macháček
Heřman
02.11.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes Ústí n. L.Gardenline Ltm. "B" 5:1Lutka
Nový
02.11.17čtvrtek20:45hala UJEPFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "B" 7:1Košťál
Nauš
03.11.17pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Killers Lovosice 2:3Franko
Menšík
6.kolo
06.11.17pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovFC Atletico Chomutov "B"10:5Tuček
Kamínek
06.11.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceLudis Team Třebenice 7:6Řezníček
Prágl
08.11.17středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"Oranjes Ústí n. L. 3:3Nový
Košťál
08.11.17středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Svarog Teplice "B" 8:7Vlašič
Řezníček
10.11.17pátek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Gold Combix ÚL "B" 2:1Macháček
Faigl
10.11.17pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"Chelsea Bar UL 8:3Menšík
Spusta
7.kolo
12.11.17neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC VITO Proboštov 4:6Prágl
Sýs
13.11.17pondělí19:30KrupkaSvarog Teplice "B"FC Rapid UL "B" 5:11Hanzlík
Mollinger
16.11.17čtvrtek18:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Baník Chomutov "B" 3:2Franko
Spusta
16.11.17čtvrtek20:45hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. 1:4Košťál
Mollinger
17.11.17pátek18:00hala UJEPChelsea Bar ULGardenline Ltm. "B" 6:9Macháček
Nový
19.11.17neděle20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Killers Lovosice10:8Lutka
Tuček
8.kolo
20.11.17pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovGold Combix ÚL "B" 3:1Mollinger
Valenta
22.11.17středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Atletico Chomutov "B"11:2Vlašič
Řezníček
22.11.17středa19:45hala UJEPFC Rapid UL "B"Chelsea Bar UL 6:4Macháček
Řízek
23.11.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes Ústí n. L.Svarog Teplice "B" 5:9Kresta
Kamínek
24.11.17pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"Ludis Team Třebenice 6:3Franko
laik
24.11.17pátek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "UL"FC Killers Lovosice 5:12Tuček
Nový
9.kolo
26.11.17neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceGardenline Ltm. "B" 4:5Vlašič
Novotný
27.11.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC VITO Proboštov 3:3Hanzlík
Macháček
29.11.17středa21:00WHC KBChelsea Bar ULOranjes Ústí n. L.12:4Sůra
Mollinger
30.11.17čtvrtek20:45hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Svarog Teplice "B" 0:8Tuček
Nový
01.12.17pátek20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Baník Chomutov "B" 1:5Košťál
Lutka
01.12.17pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 4:3Menšík
Štafa
10.kolo
04.12.17pondělí19:30KrupkaSvarog Teplice "B"Chelsea Bar UL 9:8Šmid
Hanzlík
06.12.17středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"Ludis Team Třebenice 8:6Šmid
Macháček
07.12.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes Ústí n. L.FC Atletico Chomutov "B" 3:8Tuček
Hanzlík
08.12.17pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Gold Combix ÚL "B" 7:5Prágl
Mollinger
08.12.17pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Killers Lovosice 2:3Franko
Spusta
14.03.18středa20:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC VITO Proboštov 2:6Hanzlík
Macháček
11.kolo
10.12.17neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceOranjes Ústí n. L. 8:5Řezníček
Vlašič
11.12.17pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovFC Baník Chomutov "B" 8:3Košťál
Hanzlík
11.12.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceGardenline Ltm. "B" 6:8Prágl
Sýs
13.12.17středa21:00WHC KBChelsea Bar ULFC NY Tiradores "UL" 4:4Tuček
Nový
15.12.17pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Svarog Teplice "B" 5:6Spusta
Štafa
22.12.17pátek18:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Rapid UL "B" 7:5Lutka
Macháček
12.kolo
03.10.17úterý20:45hala UJEPFC NY Tiradores "UL"FC Baník Chomutov "B" 2:5Tuček
Mollinger
07.01.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceSvarog Teplice "B" 5:2Prágl
Řezníček
08.01.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 2:6Řezníček
Prágl
12.01.18pátek18:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Chelsea Bar UL 6:5Plzák
Menšík
23.02.18pátek20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Oranjes Ústí n. L. 3:5Macháček
Řízek
10.03.18sobota19:00KrupkaFC VITO ProboštovGardenline Ltm. "B" 6:0Hanzlík
Lutka
13.kolo
17.01.18středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Baník Chomutov "B" 4:4Hanzlík
Tuček
17.01.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULLudis Team Třebenice11:4Mollinger
Kamínek
18.01.18čtvrtek20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Killers Lovosice 6:5Košťál
Nový
19.01.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC NY Tiradores "UL" 4:2Franko
Menšík
20.03.18úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC VITO Proboštov 0:0Mollinger
Nový
29.03.18čtvrtek19:00KrupkaSvarog Teplice "B"Gold Combix ÚL "B" 3:1Tuček
14.kolo
21.01.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Atletico Chomutov "B" 6:3Vlašič
Novotný
22.01.18pondělí20:00kontumaceFC Killers LovosiceSvarog Teplice "B" 5:0Vlašič
laik
22.01.18pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovOranjes Ústí n. L.13:5Hanzlík
Kamínek
26.01.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Rapid UL "B"14:2Štafa
Spusta
26.01.18pátek21:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"FC NY Tiradores "UL" 8:2Novotný
Řezníček
28.01.18neděle20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Chelsea Bar UL 3:5Košťál
Nový
15.kolo
28.01.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC NY Tiradores "UL" 5:1Vlašič
Prágl
29.01.18pondělí20:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Gold Combix ÚL "B" 8:5Mollinger
Plzák
30.01.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Gardenline Ltm. "B" 3:7Kamínek
Nový
31.01.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULFC Killers Lovosice 7:2Lutka
Kamínek
01.02.18čtvrtek20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Baník Chomutov "B" 6:8Macháček
Nový
18.03.18neděle19:30KrupkaSvarog Teplice "B"FC VITO Proboštov 2:3Lutka
Mollinger
16.kolo
14.01.18neděle20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Ludis Team Třebenice 5:1Tuček
Nový
05.02.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" 4:4Prágl
Řezníček
05.02.18pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovChelsea Bar UL 8:3Hanzlík
Tuček
05.02.18pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Oranjes Ústí n. L. 8:4Šmid
Mollinger
06.02.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "UL" 6:3Lutka
Nový
09.02.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"Svarog Teplice "B" 7:3Franko
Menšík
17.kolo
11.02.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Killers Lovosice 4:8Macháček
Kamínek
12.02.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "B" 7:12Košťál
Nový
14.02.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULFC Baník Chomutov "B" 9:11Šmid
Mollinger
16.02.18pátek18:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC VITO Proboštov 5:6Franko
Menšík
28.02.18středa20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC NY Tiradores "UL" 3:5Hanzlík
Kresta
26.03.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "B"Gardenline Ltm. "B"12:5Košťál
Kalina
18.kolo
19.02.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceGold Combix ÚL "B" 6:2Novotný
Řezníček
19.02.18pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovLudis Team Třebenice 6:2Košťál
Lutka
19.02.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "UL" 7:3Hanzlík
Macháček
20.02.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog Teplice "B" 5:4Hanzlík
Nový
21.02.18středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Chelsea Bar UL15:7Mollinger
Šmid
23.02.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Atletico Chomutov "B" 5:3Šmid
Mollinger
19.kolo
25.02.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Baník Chomutov "B" 4:6Lasch
Řezníček
26.02.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC NY Tiradores "UL" 6:2Prágl
Řezníček
28.02.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULFC Rapid UL "B" 3:10Mollinger
Nový
02.03.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Gardenline Ltm. "B"15:0Menšík
Hanzlík
04.03.18neděle19:00KrupkaSvarog Teplice "B"Oranjes Ústí n. L.14:4Hanzlík
Lutka
04.03.18neděle20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC VITO Proboštov 1:12Sůra
Košťál
20.kolo
05.03.18pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Killers Lovosice11:3Hanzlík
Lutka
05.03.18pondělí18:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC NY Tiradores "UL" 4:4Tuček
Macháček
05.03.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Chelsea Bar UL 6:9Kresta
Sůra
06.03.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B" 7:2Kamínek
Kalina
09.03.18pátek20:00BřezeneckáFC Baník Chomutov "B"Gold Combix ÚL "B"12:4Menšík
Plzák
13.03.18úterý21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Ludis Team Třebenice 8:6Prágl
Lasch
21.kolo
11.03.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Rapid UL "B" 7:3Lutka
Nový
12.03.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Baník Chomutov "B" 4:5Prágl
Vlašič
12.03.18pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC NY Tiradores "UL" 3:1Macháček
Hanzlík
14.03.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULSvarog Teplice "B" 3:9Mollinger
Kamínek
16.03.18pátek19:00kontumaceFC Atletico Chomutov "B"Oranjes Ústí n. L. 5:0Štafa
Menšík
16.03.18pátek20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Gardenline Ltm. "B" 3:5Lutka
Nový
22.kolo
19.03.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Ludis Team Třebenice 4:11Macháček
Mollinger
19.03.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Atletico Chomutov "B" 3:5Hanzlík
Lutka
20.03.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Gold Combix ÚL "B" 4:5Nový
Řízek
21.03.18středa19:30hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Killers Lovosice 3:14Vlašič
Prágl
21.03.18středa20:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"Chelsea Bar UL 6:2Lutka
Sůra
23.03.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC VITO Proboštov 5:3Šmid
Hanzlík
2017/2018 Okresní přebor
1.kolo
volný losMorgan Commando TP :
06.09.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Lokomotiv "UL" 6:1Mollinger
Nový
06.09.17středa19:45hala UJEPFK Pérovna ULFC Rapid UL "C" 1:5Košťál
Kresta
07.09.17čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 2:3Košťál
Nauš
29.09.17pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"USK Slávie UL14:3Hanzlík
Lutka
27.03.18úterý18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Libouchec 3:3Hanzlík
Heřman
2.kolo
FC Libouchecvolný los :
11.09.17pondělí20:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 8:9Tuček
Nový
12.09.17úterý19:00SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 4:1Nový
Faigl
13.09.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" 9:9Košťál
Kalina
15.09.17pátek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Gold Combix ÚL "C" 0:1Košťál
Mollinger
29.03.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Pérovna UL 1:6Faigl
Mollinger
3.kolo
volný losFC Rapid UL "C" :
19.09.17úterý17:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Lokomotiv "UL"10:1Nový
Rouče
20.09.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"SC Dragons UL 9:3Macháček
Kalina
20.09.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 2:6Lutka
laik
20.09.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFK Pérovna UL 3:8Nový
Faigl
20.09.17středa20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Libouchec 8:4Hanzlík
laik
4.kolo
FC Lokomotiv "UL"volný los :
25.09.17pondělí20:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 6:4Lutka
Sůra
09.11.17čtvrtek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A"11:4Košťál
Nauš
06.12.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULGold Combix ÚL "C" 2:2Macháček
Šmid
20.03.18úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec 5:4Tuček
Rouče
08.04.18neděle18:00KrupkaFC Rapid UL "C"Morgan Commando TP 5:5Hanzlík
Procházka
5.kolo
volný losUSK Slávie UL :
04.10.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 2:0Faigl
Sůra
04.10.17středa19:45hala UJEPFK Pérovna ULKlimax Bar "UL" 5:3Lutka
Tuček
04.10.17středa20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" 5:0Hanzlík
Mollinger
04.10.17středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "C" 7:9Hanzlík
Rouče
28.05.18pondělí17:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Kolbenschmidt cz 2:3Nový
Hanzlík
6.kolo
FC Kolbenschmidt czvolný los :
10.10.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Rapid UL "C" 2:3Lutka
Nový
11.10.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULMorgan Commando TP 4:9Hanzlík
Heřman
11.10.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Gold Combix ÚL "C" 3:2Faigl
Kalina
11.10.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 5:5Lutka
Řízek
12.10.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec 7:12Mollinger
7.kolo
volný losKlimax Bar "UL" :
18.10.17středa19:45hala UJEPFK Pérovna ULSC Dragons UL 4:2Tuček
Šmid
18.10.17středa20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 7:3Hanzlík
Rouče
18.10.17středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 7:7Hanzlík
Rouče
29.11.17středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "C"FC Lokomotiv "UL" 9:2Heřman
Majer
05.02.18pondělí18:00SetuzaGold Combix ÚL "C"FC Sokol UL "A" 4:2Sůra
Kalina
8.kolo
FC Sokol UL "A"volný los :
24.10.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 9:0Hanzlík
Majer
25.10.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Morgan Commando TP 2:8Nový
Faigl
25.10.17středa18:30hala UJEPFK Pérovna ULGold Combix ÚL "C" 2:3Košťál
Lutka
26.10.17čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec14:6Hanzlík
Macháček
22.11.17středa21:00WHC KBUSK Slávie ULFC Rapid UL "C" 6:7Šmid
Kamínek
9.kolo
volný losFK Pérovna UL :
31.10.17úterý17:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"SC Dragons UL 3:3Mollinger
Tuček
01.11.17středa20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 6:4Hanzlík
Rouče
01.11.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL 4:11Košťál
Nový
13.11.17pondělí18:00LibouchecFC LibouchecKlimax Bar "UL" 6:6Macháček
Kalina
26.04.18čtvrtek20:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz 3:8Mollinger
Nový
10.kolo
Gold Combix ÚL "C"volný los :
07.11.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 3:5Hanzlík
Kamínek
08.11.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 7:8Heřman
Macháček
08.11.17středa19:45hala UJEPFK Pérovna ULMorgan Commando TP 5:5Košťál
Nový
09.11.17čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL"17:0Tuček
Řízek
14.11.17úterý18:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C"12:1Nový
Kalina
11.kolo
volný losSC Dragons UL :
15.11.17středa20:00KrupkaMorgan Commando TPGold Combix ÚL "C" 7:6Hanzlík
Řezníček
15.11.17středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" 4:11Lutka
Kamínek
15.11.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 2:12Kamínek
Lutka
16.11.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" 2:4Sýs
Nauš
22.11.17středa18:00LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 6:3Nový
Kalina
12.kolo
Morgan Commando TPvolný los :
03.04.18úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 6:5Košťál
Kalina
04.04.18středa17:00UT UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 7:10Hanzlík
Rouče
04.04.18středa18:00kontumaceFC LibouchecGold Combix ÚL "C" 5:0Lutka
Nový
05.04.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 3:5Lutka
Heřman
28.05.18pondělí20:00WHC KBFC Rapid UL "C"FK Pérovna UL 1:3Hanzlík
Řízek
13.kolo
volný losFC Libouchec :
09.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "A"USK Slávie UL 6:8Kresta
Heřman
10.04.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 5:3Kresta
Hanzlík
10.04.18úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Lokomotiv "UL"10:1Košťál
Faigl
11.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 7:3Sůra
Řízek
13.04.18pátek20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Rapid UL "C" 2:3Mollinger
Hanzlík
14.kolo
FC Rapid UL "C"volný los :
17.04.18úterý19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 5:4Hanzlík
Faigl
17.04.18úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 4:4Faigl
Hanzlík
17.04.18úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULUSK Slávie UL 8:4Košťál
Kalina
19.04.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:4Nauš
Košťál
02.05.18středa18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 8:8Heřman
Nový
15.kolo
volný losFC Lokomotiv "UL" :
23.04.18pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"USK Slávie UL 4:2Nový
Heřman
23.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 5:6Hanzlík
Šmid
24.04.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Rapid UL "C" 4:3Nový
Hanzlík
24.04.18úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 3:3Košťál
Macháček
25.04.18středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL11:4Macháček
Nový
16.kolo
USK Slávie ULvolný los :
01.05.18úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "C" 4:2Hanzlík
Macháček
02.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FK Pérovna UL 2:14Košťál
Kalina
03.05.18čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Libouchec 3:5Šmid
Nový
06.06.18středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP 4:7Macháček
Mollinger
12.06.18úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Sokol UL "A" 0:6Šmid
Mollinger
17.kolo
volný losFC Kolbenschmidt cz :
08.05.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPUSK Slávie UL12:6Hanzlík
Tuček
09.05.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" 6:9Hanzlík
Kalina
10.05.18čtvrtek18:00UT ChuderovFK Pérovna ULFC Sokol UL "A" 8:4Košťál
Nauš
11.05.18pátek20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Klimax Bar "UL" 2:5Šmid
Faigl
19.06.18úterý19:00SetuzaFC Rapid UL "C"SC Dragons UL 2:7Košťál
Hanzlík
18.kolo
Klimax Bar "UL"volný los :
14.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "C" 2:2Macháček
Řízek
15.05.18úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFK Pérovna UL 3:6Mollinger
Šmid
15.05.18úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP10:2Tuček
Nový
16.05.18středa17:00UT UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 8:8Nový
Hanzlík
17.05.18čtvrtek19:00UT ChuderovFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "C" 8:0Lutka
Hanzlík
19.kolo
volný losFC Sokol UL "A" :
22.05.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 3:4Kamínek
Nový
23.05.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:13Macháček
Kalina
24.05.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 9:4Nový
Nauš
24.05.18čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 2:5Mollinger
Faigl
01.06.18pátek19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FK Pérovna UL 2:3Šmid
Mollinger
20.kolo
kontumaceUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 0:5
FK Pérovna ULvolný los :
28.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 4:4Macháček
Heřman
29.05.18úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 9:2Košťál
Řízek
30.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec 5:1Mollinger
laik
20.06.18středa18:00SetuzaSC Dragons ULGold Combix ÚL "C" 4:2Košťál
Hanzlík
21.kolo
kontumaceFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 0:5
volný losGold Combix ÚL "C" :
05.06.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFK Pérovna UL 5:9Tuček
Hanzlík
06.06.18středa17:00UT UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 3:8Lasch
Faigl
06.06.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 5:7Hanzlík
laik
07.06.18čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Klimax Bar "UL" 2:10Řízek
Lutka
22.kolo
SC Dragons ULvolný los :
11.06.18pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Morgan Commando TP 2:3Košťál
Heřman
11.06.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 8:6Macháček
Nový
12.06.18úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 7:4Mollinger
Šmid
14.06.18čtvrtek18:00UT ChuderovFK Pérovna ULFC Libouchec11:6Košťál
Kalina
15.06.18pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 7:7Lutka
Macháček
2017/2018 Pohár A
1.kolo
02.12.17sobota19:00KrupkaMorgan Commando TPFK Sambular "UL"13:4Hanzlík
Tuček
02.12.17sobota17:00SetuzaSamba ULFT Forza "UL" 2:6Heřman
Řízek
03.12.17neděle20:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Sheriffs15:3Lutka
Kalina
2.kolo
06.12.17středa20:00KrupkaFC SheriffsFT Forza "UL" 4:8Nový
Heřman
06.12.17středa21:00WHC KBFK Sambular "UL"Samba UL 7:4Kalina
Hanzlík
13.01.18sobota19:00KrupkaFC VITO ProboštovMorgan Commando TP 7:2Hanzlík
Lutka
3.kolo
17.12.17neděle19:00SetuzaSamba ULFC VITO Proboštov 3:16Tuček
Řízek
20.12.17středa20:00KrupkaFT Forza "UL"FK Sambular "UL" 6:4Hanzlík
Řízek
27.01.18sobota19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Sheriffs 4:7Hanzlík
Mollinger
4.kolo
03.01.18středa20:00KrupkaFC SheriffsFK Sambular "UL" 9:3Hanzlík
Nový
07.01.18neděle18:00KrupkaFC VITO ProboštovFT Forza "UL" 8:1Macháček
Kalina
09.01.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPSamba UL10:2Hanzlík
Kamínek
5.kolo
14.01.18neděle18:00SetuzaSamba ULFC Sheriffs 4:6Řízek
laik
15.01.18pondělí19:30KrupkaFT Forza "UL"Morgan Commando TP 8:8Mollinger
Hanzlík
16.01.18úterý19:00SetuzaFK Sambular "UL"FC VITO Proboštov 7:13Macháček
Sůra
2017/2018 Pohár B
1.kolo
01.12.17pátek18:30SetuzaSampdoria MRV ULVikings Libouchec 5:3Macháček
Kamínek
06.12.17středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Boca Juniors UL "B" 4:4Hanzlík
Kalina
2.kolo
04.12.17pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.1. FC Kostelníci "UL" 3:10Macháček
Nový
30.12.17sobota20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Sampdoria MRV UL 3:3Mollinger
Hanzlík
3.kolo
15.12.17pátek18:30SetuzaSampdoria MRV ULOranjes Ústí n. L. 9:3Nový
Kalina
18.01.18čtvrtek19:00kontumaceVikings LibouchecBoca Juniors UL "B" 5:0Lutka
Kamínek
4.kolo
13.12.17středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Sampdoria MRV UL 8:0Nový
Tuček
18.12.17pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Vikings Libouchec 3:13Mollinger
Kalina
5.kolo
06.01.18sobota18:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Oranjes Ústí n. L. 5:8Macháček
Hanzlík
11.01.18čtvrtek19:30LibouchecVikings Libouchec1. FC Kostelníci "UL" 4:3Tuček
Nový
2017/2018 Pohár C
1.kolo
06.12.17středa19:00SetuzaKozlos Ústí n.L.FC Atletico "UL" 8:11Řízek
Rouče
03.01.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Albion Ústí 5:4Mollinger
Košťál
2.kolo
13.12.17středa19:00SetuzaFK Albion ÚstíKozlos Ústí n.L. 6:0Hanzlík
Mollinger
13.12.17středa20:00SH GymplFC Rapid UL "B"Hop Trop "UL" 7:4Macháček
Rouče
3.kolo
17.12.17neděle20:00KrupkaFC Atletico "UL"FK Albion Ústí 5:1Hanzlík
Heřman
03.01.18středa19:00SetuzaKozlos Ústí n.L.FC Rapid UL "B" 5:11Macháček
Kamínek
4.kolo
20.12.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:2Macháček
Heřman
21.12.17čtvrtek20:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Atletico "UL" 9:1Hanzlík
Rouče
5.kolo
12.01.18pátek18:00SetuzaFC Atletico "UL"Hop Trop "UL"12:8Mollinger
Košťál
15.01.18pondělí19:00SetuzaFK Albion ÚstíFC Rapid UL "B" 4:9Macháček
Kalina
2017/2018 Pohár D
1.kolo
29.11.17středa20:00SetuzaFC Rapid UL "D"Kámoši UL14:4Hanzlík
Faigl
29.11.17středa20:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"ULITEP 0:2Mollinger
Sýs
30.11.17čtvrtek18:00LibouchecFSC Tygříci "UL"Březňáci UL 4:9Štafa
Kalina
2.kolo
07.12.17čtvrtek19:00SetuzaULITEPBřezňáci UL 7:5Mollinger
Nový
08.12.17pátek19:00SH GymplKámoši ULFSC Tygříci "UL" 0:10Kamínek
Sůra
10.01.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "D" 8:7Kamínek
Macháček
3.kolo
12.12.17úterý20:00SetuzaBřezňáci ULKámoši UL11:2Šmid
Heřman
13.12.17středa20:00SetuzaFC Rapid UL "D"ULITEP 5:5Mollinger
Hanzlík
15.12.17pátek21:00WHC KBFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "UL" 2:3Faigl
Mollinger
4.kolo
20.12.17středa20:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"Březňáci UL 5:5Košťál
Rouče
20.12.17středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"FSC Tygříci "UL" 5:4Mollinger
Nový
21.12.17čtvrtek20:00SetuzaULITEPKámoši UL10:6Tuček
Faigl
5.kolo
22.12.17pátek20:00SetuzaBřezňáci ULFC Rapid UL "D"11:5Hanzlík
Šmid
05.01.18pátek20:00SetuzaKámoši ULFC NY Tiradores "UL" 4:2Lutka
Kalina
11.01.18čtvrtek18:00SetuzaFSC Tygříci "UL"ULITEP 1:7Lutka
Rouče

celkem záznamů: 867

generováno za 0.54 sekund