Dnes je pondělí 16.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 991

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2016/2017 1.třída
1.kolo
05.09.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FCSB Ústí n.L. 5:5Macháček
Sýs
06.09.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "B" 3:1Nový
Lutka
07.09.16středa20:00WHC KBItalové "UL"Bar Alex 4:5Šmid
Rouče
08.09.16čtvrtek18:00UT SeverkaLesná Pes ULULITEP 4:5Nový
Rouče
09.09.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 6:7Košťál
Sýs
09.09.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Dynamo "UL" 3:6Lutka
Heřman
09.09.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Hop Trop "B" 6:6Sýs
Košťál
2.kolo
12.09.16pondělí18:00UT SeverkaULITEP1. FC Kostelníci "UL" 6:6Košťál
Vaššík
12.09.16pondělí17:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Italové "UL" 3:6Vaššík
Košťál
14.09.16středa17:00UT KameňákDynamo "UL"FSC Tygříci "UL" 4:1Heřman
Lutka
15.09.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "B"FK Parta Střekov "UL"11:2Kresta
Heřman
15.09.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSamba UL10:4Macháček
Nauš
16.09.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Hop Trop "B" 6:6Macháček
Rouče
20.09.16úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Lesná Pes UL 5:8Mollinger
laik
3.kolo
19.09.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rapid UL "B" 1:10Lutka
Sýs
20.09.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 6:6Rouče
Nový
20.09.16úterý21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Bar Alex 2:9Mollinger
Šmid
21.09.16středa20:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 4:3Kamínek
Lutka
21.09.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"ULITEP 5:2Hanzlík
Mollinger
22.09.16čtvrtek18:00UT SeverkaLesná Pes ULDynamo "UL" 6:3Kalina
Mollinger
23.09.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FCSB Ústí n.L. 6:11Hanzlík
Mollinger
4.kolo
kontumaceFCSB Ústí n.L.Hop Trop "B" 0:5
28.09.16středa20:00WHC KBItalové "UL"Samba UL 7:2Lutka
Řízek
29.09.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "B"Lesná Pes UL11:3Košťál
Nauš
29.09.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFSC Tygříci "UL" 9:6Heřman
Sůra
30.09.16pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"ULITEP 6:4Tuček
Řízek
19.12.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:1Macháček
Nový
28.03.17úterý19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Parta Střekov "UL" 8:6Lutka
Řízek
5.kolo
03.10.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "UL" 5:4Lutka
Sýs
04.10.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 6:12Tuček
Mollinger
05.10.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULBar Alex 5:9Lutka
Nový
05.10.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"Dynamo "UL" 4:5Sůra
Řízek
05.10.16středa20:00UT SeverkaULITEPFCSB Ústí n.L. 7:9Nový
Lutka
07.10.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Italové "UL" 2:9Macháček
Rouče
24.03.17pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "B" 0:11Heřman
Rouče
6.kolo
11.10.16úterý17:00UT SeverkaSamba ULFK Parta Střekov "UL"10:5Nový
Rouče
12.10.16středa18:30UT KameňákDynamo "UL"ULITEP 8:2Heřman
Košťál
12.10.16středa20:00WHC KBItalové "UL"FSC Tygříci "UL" 5:4Košťál
Sýs
13.10.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "B"Hop Trop "B" 7:4Nový
Mollinger
14.10.16pátek17:00kontumaceFC NY Tiradores "B"FCSB Ústí n.L. 5:0Tuček
Macháček
14.10.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL 5:7Lutka
Mollinger
23.03.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar Alex1. FC Kostelníci "UL" 6:5Košťál
Nauš
7.kolo
17.10.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Samba UL 4:5Šmid
Sýs
18.10.16úterý18:00UT SeverkaLesná Pes ULItalové "UL" 7:10Šmid
Kamínek
19.10.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"Bar Alex 5:6Nový
Kalina
19.10.16středa20:00UT SeverkaULITEPFC Rapid UL "B" 4:6Řízek
Rouče
21.10.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"FC NY Tiradores "B" 8:7Nový
Rouče
21.10.16pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Dynamo "UL" 4:4Řízek
Kalina
21.10.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL"11:3Košťál
Hanzlík
8.kolo
26.10.16středa20:00WHC KBItalové "UL"1. FC Kostelníci "UL" 7:5Kamínek
Kresta
27.10.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "B"FCSB Ústí n.L. 9:4Šmid
Řízek
27.10.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexULITEP10:1Heřman
laik
28.10.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"FSC Tygříci "UL"10:4Vaššík
Hanzlík
11.11.16pátek17:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL 5:2Macháček
Kalina
16.03.17čtvrtek19:45SH GymplFC NY Tiradores "B"Dynamo "UL" 9:6Nový
Rouče
17.03.17pátek19:00SH GymplKMK Tornádo "UL"Hop Trop "B" 8:1Hanzlík
Šmid
9.kolo
31.10.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "B" 4:12Tuček
Sůra
01.11.16úterý20:00UT SeverkaULITEPKMK Tornádo "UL" 5:7Kamínek
Lutka
02.11.16středa17:00UT KameňákDynamo "UL"FC Rapid UL "B" 0:7Macháček
Rouče
03.11.16čtvrtek18:00UT SeverkaLesná Pes ULFK Parta Střekov "UL" 2:0Šmid
Nauš
04.11.16pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Bar Alex10:3Nový
Rouče
04.11.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Samba UL 7:6Heřman
Rouče
10.03.17pátek20:00SH GymplHop Trop "B"Italové "UL" 9:6Lutka
Kalina
10.kolo
09.11.16středa20:00WHC KBItalové "UL"ULITEP 1:8Macháček
Řízek
09.11.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Lesná Pes UL 3:4Rouče
Tuček
10.11.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexDynamo "UL" 5:1Mollinger
Macháček
11.11.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "B" 2:6Nový
Řízek
11.11.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FCSB Ústí n.L. 6:1Tuček
Vaššík
11.11.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"1. FC Kostelníci "UL" 6:15Nový
Sůra
25.11.16pátek17:00UT SeverkaSamba ULHop Trop "B" 4:6Vaššík
Macháček
11.kolo
15.11.16úterý20:40WHC KBFC Rapid UL "B"Bar Alex 8:3Macháček
Řízek
16.11.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 8:7Vaššík
Řízek
18.11.16pátek20:00UT SeverkaULITEPSamba UL 8:6Macháček
Rouče
18.11.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FSC Tygříci "UL" 5:1Macháček
Rouče
14.12.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"FK Parta Střekov "UL"16:1Macháček
Vaššík
21.12.16středa18:00WHC KBDynamo "UL"KMK Tornádo "UL" 9:7Nový
Řízek
04.01.17středa20:00WHC KBFCSB Ústí n.L.Italové "UL" 3:11Mollinger
Macháček
12.kolo
21.11.16pondělí18:00UT SeverkaLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" 5:7Lutka
Hanzlík
22.11.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULFCSB Ústí n.L. 7:8Nový
Hanzlík
24.11.16čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" 9:1Hanzlík
Kalina
25.11.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "B"Bar Alex 6:6Hanzlík
Mollinger
25.11.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"ULITEP 6:7Lutka
Nový
14.12.16středa20:00WHC KBItalové "UL"Dynamo "UL" 5:4Lutka
Nový
21.03.17úterý20:00WHC KBKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "B" 2:10Mollinger
Lutka
13.kolo
25.11.16pátek19:00SH GymplHop Trop "B"Lesná Pes UL 6:6Mollinger
laik
28.11.16pondělí19:00UT SeverkaULITEPFSC Tygříci "UL" 5:5Nový
Lutka
29.11.16úterý18:30UT SNPFCSB Ústí n.L.FK Parta Střekov "UL" 7:3Řízek
Rouče
30.11.16středa17:30UT KameňákDynamo "UL"Samba UL 7:5Řízek
Mollinger
01.12.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKMK Tornádo "UL" 8:7Košťál
Nauš
17.03.17pátek18:30SH Gympl1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" 4:8Šmid
Mollinger
23.03.17čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "B"Italové "UL" 4:3Hanzlík
Sůra
14.kolo
27.03.17pondělí18:00UT SeverkaULITEPLesná Pes UL 2:5Mollinger
Řízek
28.03.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Samba UL16:3Tuček
Kamínek
30.03.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexItalové "UL" 6:5Košťál
Nauš
30.03.17čtvrtek18:00UT SeverkaDynamo "UL"FK Parta Střekov "UL" 3:6Košťál
Nauš
31.03.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 6:6Hanzlík
Rouče
31.03.17pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 4:9Lutka
Kalina
31.03.17pátek19:00SH GymplHop Trop "B"1. FC Kostelníci "UL" 7:5Heřman
Sůra
15.kolo
kontumaceLesná Pes ULFCSB Ústí n.L. 0:5
05.04.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC NY Tiradores "B" 4:7Košťál
laik
05.04.17středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Dynamo "UL" 4:2Řízek
Sýs
05.04.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"FC Rapid UL "B" 0:7Macháček
laik
05.04.17středa17:00UT SeverkaSamba ULBar Alex 4:5Hanzlík
Řízek
05.04.17středa20:00WHC KBItalové "UL"KMK Tornádo "UL" 6:2Tuček
Řízek
07.04.17pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"ULITEP 5:4Heřman
Kalina
16.kolo
10.04.17pondělí17:00UT SeverkaDynamo "UL"Lesná Pes UL 3:3Macháček
Nový
10.04.17pondělí18:00UT SeverkaULITEPHop Trop "B" 7:3Nový
Macháček
13.04.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Parta Střekov "UL" 9:3Tuček
Lutka
14.04.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Italové "UL" 5:4Rouče
14.04.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL11:3Lutka
Mollinger
14.04.17pátek20:30WHC KBFC Rapid UL "B"FSC Tygříci "UL"14:0Kamínek
Řízek
14.04.17pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 5:7Košťál
Kalina
17.kolo
18.04.17úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Rapid UL "B" 5:10Macháček
Heřman
18.04.17úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Bar Alex 3:11Mollinger
Rouče
19.04.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FCSB Ústí n.L. 9:6Mollinger
Sůra
19.04.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"KMK Tornádo "UL" 8:8Hanzlík
Řízek
20.04.17čtvrtek19:00UT SeverkaSamba ULItalové "UL" 5:10Sýs
Řízek
21.04.17pátek19:00UT SeverkaULITEPFC NY Tiradores "B" 0:8Tuček
Rouče
21.04.17pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Dynamo "UL" 2:5Hanzlík
Kalina
18.kolo
25.04.17úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "B"1. FC Kostelníci "UL"17:2Kamínek
Nový
26.04.17středa20:00WHC KBItalové "UL"FK Parta Střekov "UL" 8:1Mollinger
Lutka
27.04.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexLesná Pes UL 8:2Lutka
Nauš
28.04.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Samba UL10:4Macháček
Kalina
28.04.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FSC Tygříci "UL"19:0Heřman
Sýs
28.04.17pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.ULITEP 6:12Kalina
Rouče
16.06.17pátek18:00UT SeverkaDynamo "UL"Hop Trop "B" 3:3Sýs
Macháček
19.kolo
02.05.17úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 4:6Mollinger
Heřman
02.05.17úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Italové "UL" 3:6Košťál
Kalina
03.05.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Rapid UL "B" 3:20Tuček
laik
03.05.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Samba UL 3:6Řízek
Rouče
05.05.17pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 1:11Sůra
Mollinger
05.05.17pátek19:00UT SeverkaULITEPDynamo "UL" 3:4Macháček
Sýs
05.05.17pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Bar Alex 2:12Sýs
Hanzlík
20.kolo
kontumaceBar AlexHop Trop "B" 5:0
08.05.17pondělí19:00UT SeverkaDynamo "UL"FCSB Ústí n.L. 4:4Kalina
Šmid
09.05.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"ULITEP13:0Lutka
Nový
10.05.17středa20:00WHC KBItalové "UL"Lesná Pes UL 7:5Hanzlík
Tuček
12.05.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Parta Střekov "UL" 6:7Hanzlík
Sýs
02.06.17pátek19:00UT SeverkaSamba ULFSC Tygříci "UL" 5:2Nový
Sůra
20.06.17úterý19:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:2Řízek
Lutka
21.kolo
15.05.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Parta Střekov "UL" 1:1Sýs
Macháček
16.05.17úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSamba UL 7:12Nový
Rouče
17.05.17středa18:00UT SeverkaULITEPBar Alex 4:9Macháček
Tuček
18.05.17čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "UL" 3:7Košťál
Nauš
19.05.17pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Italové "UL" 6:1Hanzlík
Sýs
22.05.17pondělí19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FC Rapid UL "B" 4:7Šmid
Mollinger
06.06.17úterý18:00UT Stad.mlDynamo "UL"FC NY Tiradores "B" 2:8Heřman
Rouče
22.kolo
kontumaceFC Rapid UL "B"Dynamo "UL" 5:0
24.05.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Lesná Pes UL16:4Kamínek
Rouče
24.05.17středa20:00WHC KBItalové "UL"Hop Trop "B" 8:4Hanzlík
Tuček
24.05.17středa17:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL" 7:4Košťál
Kalina
25.05.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFCSB Ústí n.L. 9:9Košťál
Nauš
26.05.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FSC Tygříci "UL" 7:0Hanzlík
Řízek
26.05.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"ULITEP 5:8Macháček
Sýs
23.kolo
kontumaceHop Trop "B"Samba UL 0:5
29.05.17pondělí17:00UT SeverkaDynamo "UL"Bar Alex 3:9Šmid
Řízek
30.05.17úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFSC Tygříci "UL" 8:2Lutka
Sýs
31.05.17středa20:00UT SeverkaULITEPItalové "UL" 2:4Košťál
Tuček
01.06.17čtvrtek20:45WHC KBFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "B" 3:2Košťál
Nauš
05.06.17pondělí19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 9:3Sůra
Mollinger
18.06.17neděle20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Parta Střekov "UL" 4:10Hanzlík
Lutka
24.kolo
07.06.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Hop Trop "B" 8:1Lutka
Rouče
08.06.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Rapid UL "B" 4:6Košťál
Nauš
08.06.17čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"1. FC Kostelníci "UL" 2:5Košťál
Nauš
09.06.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 4:7Lutka
Rouče
09.06.17pátek17:00UT SeverkaSamba ULULITEP10:6Macháček
Heřman
09.06.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Dynamo "UL" 8:4Heřman
Macháček
19.06.17pondělí19:00UT SNPItalové "UL"FCSB Ústí n.L. 5:4Hanzlík
Kalina
25.kolo
12.06.17pondělí19:00UT SeverkaDynamo "UL"Italové "UL" 3:1Macháček
Heřman
14.06.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FSC Tygříci "UL" 5:5Macháček
Sýs
15.06.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "B" 2:7Řízek
Sýs
15.06.17čtvrtek20:45WHC KBFC Rapid UL "B"KMK Tornádo "UL"11:3Hanzlík
Kalina
15.06.17čtvrtek18:00UT SeverkaULITEPFK Parta Střekov "UL" 7:6Sýs
Řízek
16.06.17pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Samba UL 3:11Hanzlík
Kalina
19.06.17pondělí18:00UT 26.ZŠ1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL 5:7Kamínek
Sýs
26.kolo
20.06.17úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULHop Trop "B" 4:8Lutka
Řízek
20.06.17úterý18:00UT SeverkaSamba ULDynamo "UL" 6:4Sýs
Rouče
21.06.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"FCSB Ústí n.L.11:4Hanzlík
Kalina
21.06.17středa20:00WHC KBItalové "UL"FC Rapid UL "B" 5:11Lutka
Rouče
22.06.17čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"ULITEP 4:2Nový
Lutka
23.06.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Bar Alex 3:5Macháček
Sýs
23.06.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"1. FC Kostelníci "UL" 5:4Hanzlík
Rouče
2016/2017 2.třída
1.kolo
05.09.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Sokol UL "B" 2:3Sůra
05.09.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 3:2Lutka
07.09.16středa19:00UT SeverkaSOSOSOFSC Tygříci "B" 1:5Nový
07.09.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 4:4Řízek
08.09.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Barcelona UL 3:11Kalina
09.09.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceGold Combix ÚL "U-19" 3:6Heřman
09.09.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"KMK Tornádo "B" 4:6Macháček
2.kolo
13.09.16úterý20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Klimax Bar "B" 2:3Sýs
13.09.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"SOSOSO 3:2Sýs
14.09.16středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Kozlos Ústí n.L. 3:4Heřman
15.09.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Všebořice 1:7Sůra
16.09.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKMK Tornádo "B"12:1Macháček
16.09.16pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC NY Tiradores "C" 6:4Tuček
04.11.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Incredibles 5:2Rouče
3.kolo
19.09.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesGold Combix ÚL "U-19" 4:8Sýs
19.09.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 6:3Vaššík
21.09.16středa19:00UT SeverkaSOSOSOSampdoria MRV UL 4:5Nový
21.09.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"ZD Hospoddáři "UL" 6:5Sýs
22.09.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Barcelona UL 2:3Nový
23.09.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B" 0:9Kalina
23.09.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice 2:4Hanzlík
4.kolo
27.09.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC NY Tiradores "C" 5:2Řízek
28.09.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "U-19"SOSOSO10:0Lutka
29.09.16čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"KMK Tornádo "B" 4:4Sůra
30.09.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULPIERBURG Trmice 6:2Mollinger
30.09.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKozlos Ústí n.L. 6:4Hanzlík
30.09.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKlimax Bar "B" 7:5Macháček
16.03.17čtvrtek18:30KrupkaZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 2:3Hanzlík
5.kolo
03.10.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Všebořice 3:6Sýs
03.10.16pondělí19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "B" 8:2Sýs
03.10.16pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Barcelona UL 2:3Nový
07.10.16pátek20:00UT SeverkaSOSOSOZD Hospoddáři "UL" 8:2Řízek
07.10.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"Sampdoria MRV UL14:3Macháček
07.10.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 3:8Řízek
15.03.17středa19:45hala UJEPKozlos Ústí n.L.Gold Combix ÚL "U-19" 0:6Šmid
6.kolo
11.10.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 4:1Košťál
12.10.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "U-19"FC NY Tiradores "C" 9:3Sýs
12.10.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Incredibles 7:6Nový
13.10.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Kozlos Ústí n.L. 0:7Mollinger
14.10.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "B" 4:3Hanzlík
21.10.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "B" 5:3Hanzlík
16.11.16středa20:00UT SeverkaFK VšebořiceSOSOSO 5:3Řízek
7.kolo
17.10.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Barcelona UL 2:5Sýs
17.10.16pondělí19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSampdoria MRV UL 4:6Sýs
19.10.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Sokol UL "B" 5:2Rouče
21.10.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"ZD Hospoddáři "UL" 7:2Nový
21.10.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Gold Combix ÚL "U-19" 2:10Košťál
21.10.16pátek20:00UT SeverkaSOSOSOKlimax Bar "B" 2:7Košťál
01.03.17středa19:45hala UJEPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 6:0Kamínek
8.kolo
24.10.16pondělí17:30UT SNPKlimax Bar "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Macháček
27.10.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC NY Tiradores "C" 4:2Řízek
28.10.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" 4:3Tuček
28.10.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFSC Tygříci "B" 9:5Kalina
01.12.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSOSOSO 3:6Hanzlík
22.03.17středa20:00SH GymplGold Combix ÚL "U-19"PIERBURG Trmice 7:2Nový
23.03.17čtvrtek18:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 2:2Košťál
9.kolo
31.10.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Incredibles 2:7Hanzlík
01.11.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV UL 5:4Lutka
02.11.16středa20:00SH GymplPIERBURG TrmiceZD Hospoddáři "UL" 7:5Lutka
02.11.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Gold Combix ÚL "U-19" 2:10Lutka
04.11.16pátek20:00UT SeverkaSOSOSOFC Barcelona UL 2:3Heřman
04.11.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Všebořice11:2Heřman
04.11.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"Klimax Bar "B" 7:12Hanzlík
10.kolo
07.11.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC NY Tiradores "C" 7:4Rouče
07.11.16pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "B" 9:8Kamínek
08.11.16úterý18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Sokol UL "B" 9:4Lutka
10.11.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FSC Tygříci "B" 5:5Řízek
11.11.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULSampdoria MRV UL10:1Řízek
11.11.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořicePIERBURG Trmice 6:2Macháček
11.11.16pátek20:00UT SeverkaSOSOSOKozlos Ústí n.L.11:6Tuček
11.kolo
14.11.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Všebořice 4:2Macháček
15.11.16úterý19:00LibouchecKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 0:2Macháček
15.11.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"ZD Hospoddáři "UL"10:2Mollinger
16.11.16středa20:00SH GymplPIERBURG TrmiceKlimax Bar "B" 5:7Hanzlík
18.11.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"SOSOSO 2:2Lutka
18.11.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Incredibles 1:6Macháček
18.11.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULGold Combix ÚL "U-19" 6:7Řízek
12.kolo
21.11.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesPIERBURG Trmice 6:1Sůra
21.11.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 6:2Macháček
23.11.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FSC Tygříci "B" 5:2Vaššík
24.11.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Sampdoria MRV UL 2:12Macháček
25.11.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Sokol UL "B" 1:2Lutka
25.11.16pátek20:00UT SeverkaSOSOSOKMK Tornádo "B" 8:3Macháček
09.12.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULGold Combix ÚL "U-19" 6:4Tuček
13.kolo
29.11.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Klimax Bar "B" 3:7Nový
30.11.16středa20:00SH GymplPIERBURG TrmiceSOSOSO 4:7Nový
30.11.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "U-19"ZD Hospoddáři "UL"13:0Šmid
02.12.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FC Barcelona UL 2:5Lutka
02.12.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 2:1Rouče
02.12.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFK Všebořice 4:3Kalina
20.03.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 7:3Macháček
14.kolo
29.03.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "U-19"FK Všebořice13:1Macháček
29.03.17středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"SOSOSO 6:0Macháček
29.03.17středa20:00SH GymplPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 2:4Tuček
31.03.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULZD Hospoddáři "UL" 4:6Řízek
31.03.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC NY Tiradores "C" 4:4Řízek
31.03.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 5:6Lutka
05.06.17pondělí18:30SlunetaFC Sokol UL "B"FC Incredibles13:6Hanzlík
15.kolo
03.04.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:6Nový
05.04.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Gold Combix ÚL "U-19" 4:8Nový
06.04.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSampdoria MRV UL 1:10Košťál
06.04.17čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceZD Hospoddáři "UL" 8:4Hanzlík
07.04.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Barcelona UL 7:4Heřman
07.04.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"PIERBURG Trmice 3:4Sůra
07.04.17pátek19:00UT KameňákSOSOSOFC Sokol UL "B" 5:1Tuček
16.kolo
kontumaceFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 0:5
10.04.17pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Incredibles 3:2Macháček
12.04.17středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 5:2Sýs
13.04.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Klimax Bar "B" 8:8Nový
14.04.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFK Všebořice 6:5Hanzlík
14.04.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSOSOSO10:4Košťál
14.04.17pátek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 3:5Lutka
17.kolo
17.04.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 0:7Hanzlík
18.04.17úterý19:00UT KameňákSOSOSOGold Combix ÚL "U-19" 6:6Sýs
19.04.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FK Všebořice 7:1Kamínek
20.04.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL" 5:7Sýs
21.04.17pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Barcelona UL 2:2Tuček
21.04.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "B" 0:4Tuček
21.04.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FC Sokol UL "B" 6:2Heřman
18.kolo
kontumaceFK VšebořiceFC Incredibles 5:0
24.04.17pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Kozlos Ústí n.L.16:5Šmid
26.04.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" 4:8Sýs
26.04.17středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"PIERBURG Trmice 6:2Heřman
27.04.17čtvrtek18:30KrupkaZD Hospoddáři "UL"SOSOSO 6:6Mollinger
28.04.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "C" 5:3Rouče
28.04.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKlimax Bar "B" 4:7Heřman
19.kolo
01.05.17pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.ZD Hospoddáři "UL" 6:3Košťál
01.05.17pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKlimax Bar "B" 2:11Šmid
02.05.17úterý17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "B" 3:1Košťál
04.05.17čtvrtek19:00UT KameňákSOSOSOFK Všebořice 3:5Tuček
05.05.17pátek20:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Sampdoria MRV UL 6:3Macháček
01.06.17čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Barcelona UL 2:6Macháček
13.06.17úterý18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Gold Combix ÚL "U-19"10:4Hanzlík
20.kolo
kontumaceFC Barcelona ULFC Incredibles 5:0Kamínek
09.05.17úterý19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 5:3Řízek
10.05.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "B" 2:2Sýs
11.05.17čtvrtek18:30KrupkaZD Hospoddáři "UL"FC NY Tiradores "C" 6:2Kamínek
11.05.17čtvrtek20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"KMK Tornádo "B" 5:3Macháček
12.05.17pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"SOSOSO15:3Nový
12.05.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULPIERBURG Trmice 4:2Nový
21.kolo
15.05.17pondělí19:00UT KameňákSOSOSOFC Incredibles12:5Rouče
15.05.17pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Klimax Bar "B" 2:11Nový
17.05.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 1:4Tuček
19.05.17pátek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Sampdoria MRV UL 4:9Sýs
19.05.17pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceGold Combix ÚL "U-19" 4:5Sýs
19.05.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FK Všebořice13:1Tuček
12.06.17pondělí17:30UT SNPKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 4:5Kalina
22.kolo
22.05.17pondělí19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 3:4Nový
22.05.17pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FSC Tygříci "B" 5:1Macháček
24.05.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "C" 9:6Košťál
25.05.17čtvrtek19:00LibouchecFC Barcelona ULSOSOSO 4:1Nový
25.05.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesKozlos Ústí n.L. 3:5Košťál
26.05.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Sokol UL "B" 4:1Sůra
06.06.17úterý18:30KrupkaZD Hospoddáři "UL"PIERBURG Trmice 7:3Kamínek
23.kolo
29.05.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"ZD Hospoddáři "UL" 3:4Řízek
31.05.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Gold Combix ÚL "U-19" 1:6Košťál
31.05.17středa18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Všebořice 2:1Košťál
31.05.17středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.SOSOSO 5:6Hanzlík
02.06.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Barcelona UL 7:2Hanzlík
02.06.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FC Incredibles15:4Macháček
02.06.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Klimax Bar "B" 8:4Nový
24.kolo
05.06.17pondělí19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFSC Tygříci "B" 6:3Nový
05.06.17pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Sampdoria MRV UL 2:4Sýs
07.06.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"PIERBURG Trmice 6:1Tuček
08.06.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesKMK Tornádo "B" 2:8Košťál
08.06.17čtvrtek18:30KrupkaZD Hospoddáři "UL"FC Sokol UL "B" 6:6Macháček
09.06.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. 5:4Lutka
09.06.17pátek19:00UT KameňákSOSOSOFC NY Tiradores "C" 7:6Hanzlík
25.kolo
12.06.17pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Barcelona UL 7:4Macháček
12.06.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Klimax Bar "B" 6:8Heřman
14.06.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FK Všebořice 2:4Tuček
16.06.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULZD Hospoddáři "UL" 8:1Hanzlík
16.06.17pátek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Incredibles 8:0Macháček
16.06.17pátek20:00kontumaceKMK Tornádo "B"SOSOSO 5:0Macháček
16.06.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"Kozlos Ústí n.L. 4:3Kamínek
26.kolo
19.06.17pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 1:3Hanzlík
19.06.17pondělí19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSampdoria MRV UL 1:7Sýs
21.06.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Sokol UL "B" 7:3Sýs
22.06.17čtvrtek19:00UT KameňákSOSOSOPIERBURG Trmice 0:5Tuček
22.06.17čtvrtek18:30kontumaceZD Hospoddáři "UL"Gold Combix ÚL "U-19" 0:5Hanzlík
23.06.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC NY Tiradores "C"12:2Hanzlík
23.06.17pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "B" 5:4Macháček
2016/2017 3.třída
1.kolo
05.09.16pondělí17:00UT SeverkaFK JamajkaFC Armenios UL 1:3Sýs
06.09.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.Vikings Libouchec 5:8Tuček
07.09.16středa18:00UT 26.ZŠKámoši ULFK Parta Střekov "B" 7:2Macháček
08.09.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolOranjes UL "B"13:5Kamínek
08.09.16čtvrtek19:00UT SeverkaK HornetsTJ Bouráci Teplice "B" 4:7Šmid
09.09.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Lokomotiv "B" 7:2Lutka
09.09.16pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.ZD Hospoddáři "B"11:2Řízek
2.kolo
12.09.16pondělí20:00UT SeverkaFK JamajkaFC Ethanol 2:7Rouče
12.09.16pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"FT Forza Ústí n. L. 8:4Hanzlík
13.09.16úterý21:00hala UJEPOranjes UL "B"Náplava Ústí n.L. 8:1Košťál
15.09.16čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULZD Hospoddáři "B" 9:2Kamínek
15.09.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets 2:2Macháček
15.09.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecKámoši UL14:2Nový
16.09.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"Real Aussig 4:3Kamínek
3.kolo
20.09.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FK Jamajka 8:1Nový
22.09.16čtvrtek19:30UT KameňákFC EthanolFC Armenios UL 2:5Kamínek
22.09.16čtvrtek19:00UT SeverkaK HornetsFK Parta Střekov "B" 8:1Mollinger
22.09.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"TJ Bouráci Teplice "B" 9:13Hanzlík
23.09.16pátek17:00UT SeverkaKámoši ULOranjes UL "B" 5:6Hanzlík
23.09.16pátek19:00UT MojžířReal AussigVikings Libouchec 7:10Vaššík
23.09.16pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.FC Lokomotiv "B" 9:4Kamínek
4.kolo
26.09.16pondělí20:00UT SeverkaFK JamajkaKámoši UL 0:5Košťál
28.09.16středa21:00hala UJEPOranjes UL "B"Real Aussig11:5Macháček
29.09.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolNáplava Ústí n.L.11:3Tuček
29.09.16čtvrtek21:00hala UJEPFC Armenios ULTJ Bouráci Teplice "B" 2:3Macháček
29.09.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"ZD Hospoddáři "B"10:3Heřman
29.09.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecK Hornets14:3Nový
30.09.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"FT Forza Ústí n. L. 1:7Kamínek
5.kolo
kontumaceK HornetsOranjes UL "B" 0:5
03.10.16pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"FC Lokomotiv "B" 8:5Hanzlík
04.10.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC Armenios UL 1:8Tuček
06.10.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FK Parta Střekov "B" 3:5Hanzlík
07.10.16pátek17:00UT SeverkaKámoši ULFC Ethanol 2:9Hanzlík
07.10.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Jamajka 9:4Kamínek
07.10.16pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.Vikings Libouchec 4:4Kamínek
6.kolo
10.10.16pondělí20:00UT SeverkaFK JamajkaK Hornets 1:2Sýs
11.10.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.Kámoši UL 2:4Košťál
12.10.16středa21:00hala UJEPOranjes UL "B"FT Forza Ústí n. L. 8:5Macháček
13.10.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolReal Aussig10:2Tuček
13.10.16čtvrtek21:00hala UJEPFC Armenios ULFC Lokomotiv "B" 6:0Tuček
13.10.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecZD Hospoddáři "B" 8:2Macháček
14.10.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"TJ Bouráci Teplice "B" 5:6Kamínek
7.kolo
17.10.16pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"Vikings Libouchec 4:3Tuček
18.10.16úterý19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FK Parta Střekov "B" 5:3Tuček
20.10.16čtvrtek19:00UT SeverkaK HornetsFC Ethanol 1:13Tuček
20.10.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Oranjes UL "B" 2:5Nový
21.10.16pátek17:00UT SeverkaKámoši ULFC Armenios UL 4:5Hanzlík
21.10.16pátek19:00UT MojžířReal AussigNáplava Ústí n.L.10:5Sůra
21.10.16pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.FK Jamajka11:2Kamínek
8.kolo
25.10.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.K Hornets 2:6Sůra
26.10.16středa20:00hala UJEPOranjes UL "B"TJ Bouráci Teplice "B" 7:4Šmid
26.10.16středa18:00UT SeverkaKámoši ULReal Aussig12:2Vaššík
27.10.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFT Forza Ústí n. L. 7:2Tuček
27.10.16čtvrtek21:00hala UJEPFC Armenios ULFK Parta Střekov "B"10:5Kamínek
27.10.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Lokomotiv "B" 9:2Macháček
20.03.17pondělí19:00UT 26.ZŠFK JamajkaZD Hospoddáři "B" 2:4Macháček
9.kolo
31.10.16pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"FK Jamajka 5:3Lutka
03.11.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FC Ethanol 6:10Hanzlík
03.11.16čtvrtek19:00UT SeverkaK HornetsKámoši UL 2:3Šmid
03.11.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Oranjes UL "B" 6:7Šmid
04.11.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Armenios UL 4:7Kamínek
04.11.16pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.Náplava Ústí n.L. 5:3Vaššík
04.11.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"Vikings Libouchec 6:8Macháček
10.kolo
07.11.16pondělí18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotiv "B" 3:8Košťál
08.11.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B" 1:10Hanzlík
09.11.16středa19:45hala UJEPOranjes UL "B"FK Parta Střekov "B" 6:3Hanzlík
10.11.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolTJ Bouráci Teplice "B" 3:3Lutka
10.11.16čtvrtek21:00hala UJEPFC Armenios ULVikings Libouchec 5:14Řízek
11.11.16pátek18:00UT SeverkaKámoši ULFT Forza Ústí n. L. 0:7Macháček
11.11.16pátek19:00UT MojžířReal AussigK Hornets 2:5Sůra
11.kolo
14.11.16pondělí21:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"Náplava Ústí n.L.12:10Hanzlík
17.11.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Ethanol 7:4Šmid
17.11.16čtvrtek19:00UT SeverkaK HornetsFC Armenios UL 3:4Šmid
17.11.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Kámoši UL 8:5Kalina
17.11.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOranjes UL "B" 4:4Hanzlík
18.11.16pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.Real Aussig10:2Tuček
18.11.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"FK Jamajka 5:5Nový
12.kolo
22.11.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 4:5Košťál
24.11.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFK Parta Střekov "B"13:4Tuček
24.11.16čtvrtek21:00hala UJEPFC Armenios ULOranjes UL "B" 1:5Macháček
24.11.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFK Jamajka13:2Hanzlík
24.11.16čtvrtek19:00UT SeverkaK HornetsFT Forza Ústí n. L. 1:11Nový
25.11.16pátek18:00UT SeverkaKámoši ULTJ Bouráci Teplice "B" 4:13Macháček
25.11.16pátek19:00UT MojžířReal AussigZD Hospoddáři "B" 9:4Rouče
13.kolo
28.11.16pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"Real Aussig12:1Hanzlík
30.11.16středa18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Kámoši UL 8:4Košťál
30.11.16středa21:00hala UJEPOranjes UL "B"FK Jamajka13:4Kamínek
laik
01.12.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Ethanol11:2Mollinger
01.12.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"K Hornets 0:10Kalina
09.12.16pátek21:00hala UJEPFT Forza Ústí n. L.FC Armenios UL 6:3Řízek
23.03.17čtvrtek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"Náplava Ústí n.L. 3:6Řízek
14.kolo
27.03.17pondělí20:00UT SeverkaFC Armenios ULFK Jamajka 9:4Heřman
27.03.17pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"K Hornets14:4Hanzlík
29.03.17středa21:00hala UJEPOranjes UL "B"FC Ethanol 8:8Kresta
30.03.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecNáplava Ústí n.L.12:6Nový
30.03.17čtvrtek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"Kámoši UL13:4Hanzlík
30.03.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Real Aussig 5:9Mollinger
30.03.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FT Forza Ústí n. L. 3:12Kamínek
15.kolo
03.04.17pondělí19:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 2:11Lutka
06.04.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFK Jamajka17:5Tuček
06.04.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FC Armenios UL 5:9Heřman
07.04.17pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.TJ Bouráci Teplice "B" 7:8Kamínek
07.04.17pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Parta Střekov "B" 5:3Rouče
07.04.17pátek19:00UT SeverkaKámoši ULVikings Libouchec 2:15Macháček
19.04.17středa21:00hala UJEPNáplava Ústí n.L.Oranjes UL "B" 5:7Hanzlík
16.kolo
10.04.17pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"ZD Hospoddáři "B"14:2Hanzlík
11.04.17úterý18:30UT 26.ZŠFK JamajkaNáplava Ústí n.L. 7:8Hanzlík
12.04.17středa21:00hala UJEPOranjes UL "B"Kámoši UL 8:3Sýs
13.04.17čtvrtek18:00UT SeverkaFC Armenios ULFC Ethanol 8:10Lutka
13.04.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecReal Aussig14:4Hanzlík
13.04.17čtvrtek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"K Hornets 3:5Macháček
13.04.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FT Forza Ústí n. L. 6:3Tuček
17.kolo
17.04.17pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"FC Armenios UL11:4Heřman
17.04.17pondělí20:00UT SeverkaK HornetsVikings Libouchec 3:15Mollinger
19.04.17středa18:00UT SeverkaKámoši ULFK Jamajka 1:18Lutka
20.04.17čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC Ethanol 1:16Hanzlík
20.04.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FC Lokomotiv "B" 1:10Kalina
21.04.17pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.FK Parta Střekov "B" 4:3Mollinger
21.04.17pátek19:00UT MojžířReal AussigOranjes UL "B" 5:6Mollinger
18.kolo
26.04.17středa21:00hala UJEPOranjes UL "B"K Hornets10:2Macháček
27.04.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolKámoši UL15:3Kalina
27.04.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza Ústí n. L. 9:2Macháček
27.04.17čtvrtek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"ZD Hospoddáři "B"17:1Hanzlík
27.04.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"TJ Bouráci Teplice "B" 9:12Lutka
28.04.17pátek19:00UT SeverkaFC Armenios ULNáplava Ústí n.L. 1:12Sýs
28.04.17pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaReal Aussig 7:14Nový
19.kolo
01.05.17pondělí18:00UT SeverkaKámoši ULNáplava Ústí n.L. 2:5Šmid
03.05.17středa20:00UT SeverkaK HornetsFK Jamajka 3:6Lutka
04.05.17čtvrtek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FC Armenios UL18:7Heřman
05.05.17pátek19:15UT MojžířReal AussigFC Ethanol 6:10Hanzlík
05.05.17pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.Oranjes UL "B" 4:3Nový
08.05.17pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"FK Parta Střekov "B" 9:8Hanzlík
08.06.17čtvrtek19:00UT MojžířZD Hospoddáři "B"Vikings Libouchec 8:18Lutka
20.kolo
10.05.17středa18:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.Real Aussig11:6Sýs
10.05.17středa21:00hala UJEPOranjes UL "B"ZD Hospoddáři "B"13:2Košťál
11.05.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolK Hornets 3:3Tuček
11.05.17čtvrtek18:00UT SeverkaFC Armenios ULKámoši UL 7:5Macháček
11.05.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecTJ Bouráci Teplice "B" 4:10Lutka
11.05.17čtvrtek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"FC Lokomotiv "B" 4:14Nový
12.05.17pátek20:30WHC KBFK JamajkaFT Forza Ústí n. L. 2:9Řízek
21.kolo
15.05.17pondělí20:00UT SeverkaK HornetsNáplava Ústí n.L. 9:9Macháček
18.05.17čtvrtek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"FC Armenios UL 6:8Řízek
18.05.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Vikings Libouchec 7:12Lutka
18.05.17čtvrtek19:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"Oranjes UL "B"12:4Hanzlík
18.05.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FK Jamajka 6:10Sůra
19.05.17pátek19:00UT MojžířReal AussigKámoši UL 6:3Macháček
23.06.17pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.FC Ethanol 2:2Řízek
22.kolo
22.05.17pondělí18:00UT SeverkaFC Armenios ULReal Aussig 6:7Macháček
22.05.17pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaTJ Bouráci Teplice "B" 6:6Macháček
24.05.17středa18:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FT Forza Ústí n. L. 4:2Sýs
24.05.17středa21:00hala UJEPOranjes UL "B"FC Lokomotiv "B" 5:3Kamínek
25.05.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFK Parta Střekov "B"16:6Nový
25.05.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolZD Hospoddáři "B"15:3Macháček
26.05.17pátek19:00UT SeverkaKámoši ULK Hornets 2:12Sýs
23.kolo
29.05.17pondělí19:00UT SeverkaK HornetsReal Aussig 9:1Sýs
29.05.17pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"FC Ethanol 8:5Nový
01.06.17čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Armenios UL10:7Hanzlík
01.06.17čtvrtek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"Oranjes UL "B"11:6Lutka
01.06.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Jamajka 4:4Nový
01.06.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Náplava Ústí n.L. 9:8Řízek
02.06.17pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.Kámoši UL 7:0Tuček
24.kolo
05.06.17pondělí17:00UT SeverkaFC Armenios ULK Hornets 4:9Nový
05.06.17pondělí18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Parta Střekov "B" 1:4Šmid
07.06.17středa21:00hala UJEPOranjes UL "B"Vikings Libouchec 3:3Lutka
08.06.17čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.TJ Bouráci Teplice "B" 7:5Kalina
08.06.17čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC Lokomotiv "B" 5:10Tuček
09.06.17pátek19:00UT MojžířReal AussigFT Forza Ústí n. L. 6:3Macháček
09.06.17pátek20:00UT SeverkaKámoši ULZD Hospoddáři "B" 2:6Heřman
25.kolo
12.06.17pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Teplice "B"Kámoši UL18:5Kamínek
14.06.17středa21:00hala UJEPOranjes UL "B"FC Armenios UL10:2Nový
15.06.17čtvrtek20:00LibouchecFK JamajkaVikings Libouchec 7:10Macháček
15.06.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Náplava Ústí n.L. 4:2Řízek
15.06.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Real Aussig 9:3Nový
15.06.17čtvrtek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "B"FC Ethanol11:4Sůra
16.06.17pátek20:30WHC KBFT Forza Ústí n. L.K Hornets 1:3Rouče
26.kolo
19.06.17pondělí20:00UT SeverkaK HornetsZD Hospoddáři "B"14:2Košťál
19.06.17pondělí17:00UT SeverkaKámoši ULFC Lokomotiv "B" 1:9Macháček
19.06.17pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaOranjes UL "B" 6:5Macháček
20.06.17úterý17:00UT SeverkaFC Armenios ULFT Forza Ústí n. L. 4:14Hanzlík
22.06.17čtvrtek20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FK Parta Střekov "B" 1:9Lutka
22.06.17čtvrtek18:00UT KameňákFC EthanolVikings Libouchec 8:3Tuček
23.06.17pátek19:00UT MojžířReal AussigTJ Bouráci Teplice "B" 6:7Sůra
2016/2017 4.třída
1.kolo
volný los (b)Boca Juniors UL :
09.09.16pátek19:30UT ChuderovFK Rakeťáci1.FC Velbloudi 6:0Macháček
09.09.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíEldorádos UL15:2Hanzlík
09.09.16pátek17:00UT SeverkaBřezňáci ULOld School "UL" 2:8Košťál
09.09.16pátek18:30UT SNPPatriots ULVĚTRUŠE25:0Hanzlík
2.kolo
FC Atletico Ústí n.L.volný los (b) :
12.09.16pondělí19:00UT SNPEldorádos ULPatriots UL 0:10Sůra
13.09.16úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"FK Albion Ústí 6:1Sýs
15.09.16čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors ULBřezňáci UL 5:7Hanzlík
30.09.16pátek20:00UT SeverkaVĚTRUŠEFK Rakeťáci 1:11Tuček
3.kolo
21.09.16středa21:00WHC KBBřezňáci ULFC Atletico Ústí n.L. 8:4Lutka
23.09.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL 4:5Macháček
23.09.16pátek18:30UT SNPPatriots ULOld School "UL" 3:8Macháček
06.03.17pondělí19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciEldorádos UL 4:9Hanzlík
21.03.17úterý18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 7:3Rouče
4.kolo
volný los (b)Březňáci UL :
26.09.16pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.FK Albion Ústí 8:1Košťál
27.09.16úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"FK Rakeťáci10:2Hanzlík
29.09.16čtvrtek18:30KrupkaBoca Juniors ULPatriots UL 8:5Hanzlík
30.09.16pátek20:00UT 26.ZŠEldorádos UL1.FC Velbloudi 0:3Macháček
5.kolo
FK Albion Ústívolný los (b) :
07.10.16pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEEldorádos UL 0:7Nový
07.10.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiOld School "UL" 1:12Tuček
07.10.16pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciBoca Juniors UL 4:6Hanzlík
07.10.16pátek18:30UT SNPPatriots ULFC Atletico Ústí n.L. 2:7Rouče
6.kolo
volný los (b)Patriots UL :
10.10.16pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.FK Rakeťáci 3:4Sýs
11.10.16úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"VĚTRUŠE28:0Nový
13.10.16čtvrtek18:30KrupkaBoca Juniors UL1.FC Velbloudi 8:5Lutka
14.10.16pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Albion Ústí 7:6Lutka
7.kolo
FK Rakeťácivolný los (b) :
21.10.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Atletico Ústí n.L. 0:10Kamínek
21.10.16pátek18:30UT SNPPatriots ULBřezňáci UL 7:0Řízek
04.11.16pátek19:00UT 26.ZŠEldorádos ULOld School "UL" 0:9laik
11.11.16pátek20:30WHC KBVĚTRUŠEBoca Juniors UL 1:13Macháček
8.kolo
volný los (b)1.FC Velbloudi :
24.10.16pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.VĚTRUŠE11:2Mollinger
27.10.16čtvrtek18:30KrupkaBoca Juniors ULEldorádos UL 3:4Hanzlík
28.10.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíPatriots UL 4:7Kalina
22.03.17středa21:00WHC KBBřezňáci ULFK Rakeťáci 0:36Kamínek
9.kolo
VĚTRUŠEvolný los (b) :
01.11.16úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"Boca Juniors UL12:2Vaššík
04.11.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiBřezňáci UL 4:4Tuček
04.11.16pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciFK Albion Ústí 6:1Macháček
11.11.16pátek20:00UT SNPEldorádos ULFC Atletico Ústí n.L. 3:3Rouče
10.kolo
volný los (b)Eldorádos UL :
07.11.16pondělí19:00kontumaceFC Atletico Ústí n.L.Old School "UL" 5:0Košťál
10.11.16čtvrtek18:00UT SeverkaBřezňáci ULVĚTRUŠE26:0Macháček
11.11.16pátek17:00UT SNPFK Albion Ústí1.FC Velbloudi14:1Vaššík
11.11.16pátek18:30UT SNPPatriots ULFK Rakeťáci 5:0Rouče
11.kolo
Old School "UL"volný los (b) :
17.11.16čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors ULFC Atletico Ústí n.L. 4:8Kamínek
18.11.16pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEFK Albion Ústí 0:19Řízek
18.11.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiPatriots UL 2:5Tuček
24.04.17pondělí20:00UT KameňákEldorádos ULBřezňáci UL 9:6Tuček
12.kolo
Boca Juniors ULvolný los (b) :
03.04.17pondělí19:00UT 26.ZŠEldorádos ULFK Albion Ústí 7:6Hanzlík
05.04.17středa18:30UT Stad.mlFK Sambular ULFC Atletico Ústí n.L. 1:6Hanzlík
07.04.17pátek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 4:2Tuček
07.04.17pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEPatriots UL 1:11Macháček
28.06.17středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Březňáci UL 6:13Hanzlík
13.kolo
volný los (b)FC Atletico Ústí n.L. :
11.04.17úterý19:30UT SNPPatriots ULEldorádos UL13:3Tuček
12.04.17středa19:00UT MojžířFK Sambular UL1.FC Velbloudi 6:2Nový
14.04.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíOld School "UL" 4:5Košťál
14.04.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciVĚTRUŠE11:3Macháček
30.04.17neděle17:00KrupkaBřezňáci ULBoca Juniors UL 1:6Hanzlík
14.kolo
FK Sambular ULvolný los (b) :
17.04.17pondělí18:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.Březňáci UL 9:5Macháček
17.04.17pondělí19:00UT SeverkaOld School "UL"Patriots UL 3:1Macháček
20.04.17čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors ULFK Albion Ústí14:6Kamínek
21.04.17pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 0:1Hanzlík
21.04.17pátek19:00UT 26.ZŠEldorádos ULFK Rakeťáci 6:2Hanzlík
15.kolo
Březňáci ULvolný los (b) :
25.04.17úterý20:00KrupkaPatriots ULBoca Juniors UL 7:10Hanzlík
26.04.17středa19:00UT MojžířFK Sambular ULVĚTRUŠE19:1Hanzlík
28.04.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC Atletico Ústí n.L. 5:7Hanzlík
28.04.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciOld School "UL" 2:12Macháček
28.04.17pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiEldorádos UL 2:9Sůra
16.kolo
volný los (b)FK Albion Ústí :
01.05.17pondělí19:00UT 26.ZŠEldorádos ULVĚTRUŠE 9:1Macháček
01.05.17pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.Patriots UL 5:4Šmid
03.05.17středa18:00UT SeverkaOld School "UL"1.FC Velbloudi12:2Nový
04.05.17čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors ULFK Rakeťáci10:3Nový
08.05.17pondělí17:30UT SNPFK Sambular ULBřezňáci UL 3:12Košťál
17.kolo
Patriots ULvolný los (b) :
11.05.17čtvrtek19:00UT MojžířFK Sambular ULEldorádos UL 5:4Rouče
12.05.17pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEOld School "UL" 1:14Macháček
12.05.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciFC Atletico Ústí n.L. 2:11Sýs
12.05.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíBřezňáci UL 6:7Nový
24.05.17středa20:00UT Kameňák1.FC VelbloudiBoca Juniors UL 1:16Nový
18.kolo
volný los (b)FK Rakeťáci :
15.05.17pondělí19:00UT SeverkaOld School "UL"Eldorádos UL16:3Macháček
17.05.17středa20:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.1.FC Velbloudi10:2Tuček
17.05.17středa19:00UT MojžířFK Sambular ULFK Albion Ústí 3:1Řízek
18.05.17čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors ULVĚTRUŠE18:0Hanzlík
19.05.17pátek18:30UT SNPBřezňáci ULPatriots UL 7:5Lutka
19.kolo
1.FC Velbloudivolný los (b) :
23.05.17úterý19:30UT SNPPatriots ULFK Albion Ústí 6:4Lutka
24.05.17středa19:00UT MojžířFK Sambular ULOld School "UL" 5:3Mollinger
26.05.17pátek19:00UT 26.ZŠEldorádos ULBoca Juniors UL 5:12Šmid
26.05.17pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Atletico Ústí n.L. 2:12Šmid
29.05.17pondělí19:00UT Stad.mlFK RakeťáciBřezňáci UL 5:8Řízek
20.kolo
volný los (b)VĚTRUŠE :
29.05.17pondělí20:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.Eldorádos UL11:3Sýs
31.05.17středa19:00UT MojžířFK Sambular ULPatriots UL 6:12Rouče
01.06.17čtvrtek18:00UT SeverkaBřezňáci UL1.FC Velbloudi10:0Macháček
02.06.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFK Rakeťáci 4:3Kalina
02.06.17pátek21:00KrupkaBoca Juniors ULOld School "UL" 4:3Košťál
21.kolo
Eldorádos ULvolný los (b) :
05.06.17pondělí19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Atletico Ústí n.L. 4:8Sýs
07.06.17středa19:00UT MojžířFK Sambular ULBoca Juniors UL 5:4Nový
09.06.17pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEBřezňáci UL 0:10Nový
09.06.17pátek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Albion Ústí 2:10Hanzlík
09.06.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciPatriots UL 3:8Nový
22.kolo
volný los (b)Old School "UL" :
13.06.17úterý18:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.Boca Juniors UL 8:3Lutka
13.06.17úterý19:30UT SNPPatriots UL1.FC Velbloudi 9:2Sýs
14.06.17středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULEldorádos UL 9:1Tuček
14.06.17středa19:00UT MojžířFK Sambular ULFK Rakeťáci 3:3Hanzlík
16.06.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíVĚTRUŠE17:0Hanzlík
2016/2017 Krajský přebor UK
1.kolo
10.10.16pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci TepliceItalové UL 7:3Kresta
Macháček
10.10.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC NY Tiradores "UL" 9:4Macháček
Kresta
14.10.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovRelax Ústí n.L. 4:2Franko
Javorek
14.10.16pátek21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Killers Lovosice 9:2Prágl
Sýs
14.10.16pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Oranjes "UL" 2:7Novotný
Vlašič
16.10.16neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceGold Combix ÚL "B" 3:4Hanzlík
Šmid
2.kolo
17.10.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovTJ Bouráci Teplice 4:2Tuček
Nový
19.10.16středa20:00WHC KBItalové ULGardenline Ltm. "B" 9:4Hanzlík
Mollinger
19.10.16středa19:45hala UJEPOranjes "UL"ACZ Lovosice 3:6Košťál
Heřman
19.10.16středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.SK Bosnia Online EU Teplice 4:2Heřman
Košťál
21.10.16pátek19:30hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov 2:6Vlašič
Řezníček
21.10.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:8Nový
Nový
3.kolo
24.10.16pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC NY Tiradores "UL"11:8Hanzlík
Tuček
26.10.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Relax Ústí n.L. 6:3Kresta
Kamínek
28.10.16pátek20:00ChomutovFC Atletico ChomutovOranjes "UL" 4:2Plzák
Franko
28.10.16pátek21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceItalové UL 8:3Vlašič
Prágl
30.10.16neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceFC Killers Lovosice 4:1Hanzlík
Šmid
04.11.16pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"FC VITO Proboštov 6:5Prágl
Sýs
4.kolo
31.10.16pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci TepliceGardenline Ltm. "B" 5:6Macháček
Lutka
31.10.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovACZ Lovosice 3:3Lutka
Macháček
31.10.16pondělí19:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceGold Combix ÚL "B" 5:5Vlašič
Novotný
02.11.16středa20:00WHC KBItalové ULFC Atletico Chomutov 6:4Kamínek
Nový
02.11.16středa21:00hala UJEPOranjes "UL"SK Bosnia Online EU Teplice 4:5Šmid
Hanzlík
04.11.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Relax Ústí n.L. 4:2Šmid
Hanzlík
5.kolo
09.11.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Oranjes "UL" 2:6Lutka
Kamínek
11.11.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC VITO Proboštov 8:3Štafa
Šebetka
11.11.16pátek20:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceTJ Bouráci Teplice 6:3Prágl
Vlašič
11.11.16pátek19:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC NY Tiradores "UL"11:4Řezníček
Prágl
28.12.16středa20:00WHC KBItalové ULSK Bosnia Online EU Teplice 5:1Hanzlík
Macháček
19.01.17čtvrtek20:00hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Killers Lovosice 8:6Lutka
Hanzlík
6.kolo
14.11.16pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Atletico Chomutov 9:4Košťál
Hanzlík
16.11.16středa20:00KrupkaFC VITO ProboštovSK Bosnia Online EU Teplice 6:3Kamínek
Mollinger
16.11.16středa20:00WHC KBItalové ULGold Combix ÚL "B" 9:9Šmid
Tuček
18.11.16pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"ACZ Lovosice 6:11Novotný
Vlašič
18.11.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Killers Lovosice 8:3Lutka
Nový
22.12.16čtvrtek21:00hala UJEPOranjes "UL"Relax Ústí n.L.12:3Vaššík
Tuček
7.kolo
21.11.16pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceOranjes "UL" 2:9Lasch
Řezníček
23.11.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC VITO Proboštov 8:7Košťál
Tuček
25.11.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGardenline Ltm. "B" 5:2Javorek
Šebetka
25.11.16pátek20:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC NY Tiradores "UL" 4:2Vlašič
Hanzlík
27.11.16neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceTJ Bouráci Teplice 8:3Lutka
Nový
08.02.17středa20:00WHC KBRelax Ústí n.L.Italové UL 3:4Košťál
Kalina
8.kolo
28.11.16pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceGold Combix ÚL "B" 5:8Hanzlík
Tuček
30.11.16středa20:00KrupkaFC VITO ProboštovRelax Ústí n.L. 6:1Košťál
Lutka
30.11.16středa20:00WHC KBItalové ULFC Killers Lovosice 6:3Šmid
Sůra
02.12.16pátek21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Atletico Chomutov 3:4Mollinger
Nový
02.12.16pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"SK Bosnia Online EU Teplice 3:3Prágl
Řezníček
02.12.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Oranjes "UL" 5:4Lutka
Vaššík
9.kolo
04.12.16neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceACZ Lovosice 4:4Lutka
Kamínek
05.12.16pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC VITO Proboštov 3:8Lasch
Vlašič
07.12.16středa19:45hala UJEPOranjes "UL"Italové UL 4:7Košťál
Mollinger
07.12.16středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.TJ Bouráci Teplice 4:7Nový
Košťál
07.12.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Gardenline Ltm. "B" 4:4Hanzlík
Tuček
08.12.16čtvrtek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC NY Tiradores "UL" 4:1Plzák
Javorek
10.kolo
09.12.16pátek19:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Relax Ústí n.L. 7:8Macháček
Lutka
12.12.16pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Killers Lovosice 7:8Šmid
Tuček
12.12.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovOranjes "UL" 8:2Tuček
Šmid
14.12.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGold Combix ÚL "B" 2:4Vlašič
Řezníček
16.12.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovSK Bosnia Online EU Teplice 4:4Franko
Šebetka
16.12.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Italové UL 9:8Lutka
Macháček
11.kolo
18.12.16neděle19:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceFC NY Tiradores "UL" 8:3Hanzlík
Lutka
19.12.16pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceGardenline Ltm. "B" 4:5Novotný
Prágl
21.12.16středa20:00WHC KBItalové ULFC VITO Proboštov 6:4Lutka
Mollinger
21.12.16středa19:45hala UJEPOranjes "UL"TJ Bouráci Teplice 7:5Macháček
Kamínek
21.12.16středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.ACZ Lovosice 2:4Kamínek
Macháček
21.12.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Atletico Chomutov 5:6Mollinger
Lutka
12.kolo
09.01.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceACZ Lovosice 1:6Lasch
Řezníček
11.01.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"SK Bosnia Online EU Teplice 6:3Košťál
Nový
11.01.17středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Atletico Chomutov 2:8Lutka
Kamínek
11.01.17středa19:45hala UJEPOranjes "UL"Gardenline Ltm. "B"13:9Šmid
Lutka
11.01.17středa20:00WHC KBItalové ULTJ Bouráci Teplice10:0Hanzlík
Kalina
13.01.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC VITO Proboštov 0:9Tuček
Macháček
13.kolo
18.01.17středa20:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC VITO Proboštov 3:7Hanzlík
Šmid
18.01.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC NY Tiradores "UL" 8:4Košťál
Kamínek
20.01.17pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Italové UL 5:5Hanzlík
Prágl
20.01.17pátek19:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceOranjes "UL" 3:8Novotný
Vlašič
20.01.17pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC Killers Lovosice12:2Plzák
Štafa
22.01.17neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceRelax Ústí n.L. 6:4Lutka
Nový
14.kolo
23.01.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceSK Bosnia Online EU Teplice 2:4Hanzlík
Lutka
23.01.17pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovGardenline Ltm. "B" 3:3Košťál
Macháček
25.01.17středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 5:11Lutka
Kalina
25.01.17středa19:45hala UJEPOranjes "UL"FC Atletico Chomutov 4:4Košťál
Hanzlík
25.01.17středa20:00WHC KBItalové ULACZ Lovosice 4:2Šmid
Nový
27.01.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"TJ Bouráci Teplice 6:9Mollinger
Kamínek
15.kolo
01.02.17středa20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Killers Lovosice 8:3Hanzlík
Košťál
02.02.17čtvrtek21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.FC NY Tiradores "UL" 1:6Macháček
Hanzlík
03.02.17pátek21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC VITO Proboštov 1:8Prágl
Řezníček
03.02.17pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovItalové UL 6:2Spusta
Hanzlík
03.02.17pátek21:00KrupkaSK Bosnia Online EU TepliceOranjes "UL" 4:15Lutka
Macháček
10.02.17pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"TJ Bouráci Teplice 4:7Vlašič
Novotný
16.kolo
06.02.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceRelax Ústí n.L. 9:3Prágl
Vlašič
06.02.17pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceACZ Lovosice 6:8Hanzlík
Šmid
07.02.17úterý21:00hala UJEPOranjes "UL"Gold Combix ÚL "B" 2:6Tuček
Mollinger
10.02.17pátek21:00KrupkaSK Bosnia Online EU TepliceItalové UL 5:5Mollinger
Tuček
12.02.17neděle19:30KrupkaFC VITO ProboštovFC Atletico Chomutov 7:8Lutka
Hanzlík
09.03.17čtvrtek19:45SH GymplFC NY Tiradores "UL"Gardenline Ltm. "B" 7:0Kresta
Kamínek
17.kolo
13.02.17pondělí20:40hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC NY Tiradores "UL" 4:6Novotný
Lasch
15.02.17středa20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Italové UL 5:7Lutka
Nový
15.02.17středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.Oranjes "UL" 1:15Hanzlík
Šmid
17.02.17pátek19:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGardenline Ltm. "B" 4:5Řezníček
Prágl
17.02.17pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovTJ Bouráci Teplice 9:2Spusta
Štafa
26.03.17neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceFC VITO Proboštov 2:6Hanzlík
Kamínek
18.kolo
20.02.17pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovGold Combix ÚL "B" 6:3Kamínek
Hanzlík
20.02.17pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceSK Bosnia Online EU Teplice 7:4Hanzlík
Kamínek
22.02.17středa20:00WHC KBItalové ULRelax Ústí n.L.10:0Lutka
Nový
23.02.17čtvrtek21:00hala UJEPOranjes "UL"FC Killers Lovosice 4:1Macháček
Kalina
24.02.17pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"FC Atletico Chomutov 6:9Hanzlík
Řezníček
24.02.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"ACZ Lovosice 4:5Lutka
Tuček
19.kolo
27.02.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceItalové UL 4:4Vlašič
Prágl
01.03.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"TJ Bouráci Teplice 9:6Hanzlík
Macháček
01.03.17středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.FC VITO Proboštov 2:7Kamínek
Nový
02.03.17čtvrtek21:00hala UJEPOranjes "UL"FC NY Tiradores "UL" 4:3Šmid
Mollinger
03.03.17pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovACZ Lovosice17:0Spusta
Štafa
05.03.17neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceGardenline Ltm. "B" 5:6Lutka
Hanzlík
20.kolo
06.03.17pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Killers Lovosice 9:1Košťál
Lutka
06.03.17pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceRelax Ústí n.L.10:7Lutka
Košťál
08.03.17středa20:00WHC KBItalové ULOranjes "UL" 6:2Šmid
Hanzlík
10.03.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Atletico Chomutov 3:8Macháček
Nový
17.03.17pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Gold Combix ÚL "B" 2:4Lutka
Tuček
31.03.17pátek19:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceSK Bosnia Online EU Teplice 4:3Tuček
Nový
21.kolo
13.03.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceTJ Bouráci Teplice 4:5Novotný
Prágl
15.03.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"ACZ Lovosice 8:4Macháček
Hanzlík
15.03.17středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.Gardenline Ltm. "B" 3:9Šmid
Mollinger
15.03.17středa20:00WHC KBItalové ULFC NY Tiradores "UL" 5:1Kresta
Košťál
16.03.17čtvrtek21:00hala UJEPOranjes "UL"FC VITO Proboštov 0:10Macháček
Kresta
19.03.17neděle20:00KrupkaSK Bosnia Online EU TepliceFC Atletico Chomutov 3:6Hanzlík
Lutka
22.kolo
20.03.17pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovItalové UL 7:5Košťál
Hanzlík
20.03.17pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci TepliceOranjes "UL" 5:3Hanzlík
Košťál
24.03.17pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"FC Killers Lovosice 8:5Vlašič
Prágl
24.03.17pátek19:30kontumaceACZ LovosiceRelax Ústí n.L. 5:0Vlašič
Prágl
24.03.17pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGold Combix ÚL "B" 6:5Franko
Štafa
24.03.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"SK Bosnia Online EU Teplice 6:5Macháček
Tuček
2016/2017 Okresní přebor
1.kolo
06.09.16úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 6:6Lutka
Nový
07.09.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Morgan Commando TP 6:7Hanzlík
Macháček
08.09.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 3:2Šmid
Macháček
08.09.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"FSC SKP Viktoria 8:2Hanzlík
Řízek
09.09.16pátek20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Klimax Bar "UL" 3:3Sýs
Košťál
26.10.16středa18:45hala UJEPFC Sokol UL "A"USK Slávie UL 6:9Šmid
Rouče
2.kolo
13.09.16úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFK Pérovna UL 4:7Lutka
Vaššík
13.09.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Sokol UL "A" 4:4Kresta
Kalina
14.09.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" 8:1Macháček
Řízek
14.09.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Kolbenschmidt cz 1:11Nový
Macháček
05.10.16středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Rapid UL "A" 2:5Heřman
Kamínek
20.03.17pondělí19:30UT SNPFSC SKP ViktoriaGold Combix ÚL "C" 5:2Nový
Kalina
3.kolo
20.09.16úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 9:4Nový
Rouče
20.09.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 5:2Nový
Rouče
20.09.16úterý19:45hala UJEPFK Pérovna ULKlimax Bar "UL" 8:6Šmid
Mollinger
22.09.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Hop Trop "UL" 4:8Mollinger
Kalina
22.09.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"SC Dragons UL10:1Košťál
Hanzlík
14.12.16středa19:45hala UJEPGold Combix ÚL "C"USK Slávie UL 5:7Šmid
Mollinger
4.kolo
26.09.16pondělí19:30UT SNPFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 2:8Lutka
Kamínek
27.09.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULGold Combix ÚL "C" 2:12Kamínek
Rouče
27.09.16úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL"13:2Hanzlík
Řízek
28.09.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "A" 2:13Nový
Řízek
29.09.16čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 9:4Hanzlík
Řízek
07.12.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Sokol UL "A" 5:7Macháček
Řízek
5.kolo
04.10.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 2:7Mollinger
Tuček
04.10.16úterý20:30hala UJEPFK Pérovna ULUSK Slávie UL 3:5Kamínek
Kalina
05.10.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Libouchec 3:5Hanzlík
Kamínek
05.10.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FSC SKP Viktoria 3:7Hanzlík
Kalina
06.10.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"Hop Trop "UL" 9:2Lutka
Sůra
22.12.16čtvrtek19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" 8:2Košťál
laik
6.kolo
10.10.16pondělí19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "A" 3:6Lutka
Tuček
11.10.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFK Pérovna UL 7:8Heřman
Kamínek
12.10.16středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL"11:7Macháček
Rouče
12.10.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Gold Combix ÚL "C" 1:12Sůra
Hanzlík
13.10.16čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 4:4Hanzlík
Lutka
13.10.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 4:4Košťál
Nauš
7.kolo
17.10.16pondělí19:30UT SNPFSC SKP ViktoriaUSK Slávie UL 6:8Heřman
Rouče
18.10.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP13:3Kamínek
Šmid
19.10.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Kolbenschmidt cz 8:8Mollinger
Hanzlík
19.10.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"SC Dragons UL 9:3Hanzlík
Mollinger
20.10.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"FC Lokomotiv "UL" 9:4Košťál
Nauš
07.12.16středa20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 5:7Tuček
Hanzlík
8.kolo
25.10.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFSC SKP Viktoria 2:5Tuček
Hanzlík
25.10.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "A" 0:1Mollinger
Sůra
26.10.16středa18:00LibouchecFC LibouchecKlimax Bar "UL" 3:6Nový
Řízek
14.03.17úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPUSK Slávie UL 4:13Košťál
Kalina
20.03.17pondělí20:30SH GymplHop Trop "UL"FK Pérovna UL 1:8Mollinger
Rouče
22.03.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "C" 0:6Lutka
Řízek
9.kolo
01.11.16úterý20:30hala UJEPFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 6:5Hanzlík
Heřman
01.11.16úterý19:30UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 5:4Kresta
Mollinger
02.11.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Sokol UL "A" 5:4Nový
Kamínek
02.11.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Hop Trop "UL"10:4Mollinger
Heřman
02.11.16středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 3:6Hanzlík
Šmid
03.11.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"Morgan Commando TP24:2Mollinger
Sůra
10.kolo
09.11.16středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 9:2Nový
Vaššík
09.11.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FSC SKP Viktoria 4:4Vaššík
Nový
10.11.16čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 3:3Lutka
Hanzlík
10.11.16čtvrtek17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 5:8Macháček
Lutka
10.11.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Pérovna UL 2:12Mollinger
Nauš
10.11.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"Gold Combix ÚL "C" 5:2Nový
Rouče
11.kolo
14.11.16pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 9:6Nový
Sůra
15.11.16úterý20:30hala UJEPFK Pérovna ULFC Sokol UL "A"10:6Hanzlík
Kamínek
16.11.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "C"Morgan Commando TP10:0Tuček
Šmid
16.11.16středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop "UL" 8:0Nový
Rouče
13.12.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec10:4Hanzlík
Lutka
23.03.17čtvrtek19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 7:6Hanzlík
Sůra
12.kolo
22.11.16úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL13:2Hanzlík
Nový
22.11.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 4:5Mollinger
Košťál
23.11.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"SC Dragons UL 6:4Macháček
Kamínek
24.11.16čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Libouchec 5:6Tuček
Nauš
21.03.17úterý20:00UT SNPFC Lokomotiv "UL"FSC SKP Viktoria 8:5Košťál
Kalina
21.03.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FK Pérovna UL 7:4Lutka
Mollinger
13.kolo
28.11.16pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A" 5:4Macháček
Řízek
29.11.16úterý20:30hala UJEPFK Pérovna ULGold Combix ÚL "C" 2:4Košťál
Mollinger
29.11.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 3:6Macháček
Kamínek
30.11.16středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 9:10Tuček
Kamínek
30.11.16středa18:00LibouchecFC LibouchecHop Trop "UL" 8:10Hanzlík
Rouče
14.03.17úterý20:15WHC KBKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "A" 2:11Kamínek
14.kolo
27.03.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Rapid UL "A" 5:1Nový
Kalina
28.03.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 6:4Mollinger
Macháček
29.03.17středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 6:9Košťál
Nový
29.03.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" 2:8Kresta
Heřman
29.03.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:8Hanzlík
Mollinger
30.03.17čtvrtek19:00KrupkaMorgan Commando TPHop Trop "UL" 7:6Lutka
Hanzlík
15.kolo
04.04.17úterý21:00hala UJEPFK Pérovna ULMorgan Commando TP12:4Lutka
Kalina
05.04.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 7:3Sýs
Mollinger
05.04.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec 5:4Mollinger
Sýs
06.04.17čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FSC SKP Viktoria10:4Košťál
Nauš
06.04.17čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czHop Trop "UL" 6:7Košťál
Nauš
22.06.17čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "A"USK Slávie UL 5:2Macháček
Rouče
16.kolo
11.04.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Rapid UL "A" 8:5Mollinger
Řízek
12.04.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Lokomotiv "UL" 5:9Tuček
Hanzlík
12.04.17středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 3:7Hanzlík
Kalina
12.04.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FK Pérovna UL 2:3Macháček
Rouče
13.04.17čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 0:8Košťál
Nauš
11.05.17čtvrtek18:00hala UJEPUSK Slávie ULGold Combix ÚL "C" 1:7Lutka
Hanzlík
17.kolo
19.04.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop "UL" 8:3Lutka
Tuček
19.04.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 5:13Tuček
Lutka
21.04.17pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"Morgan Commando TP13:3Heřman
Kalina
31.05.17středa19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria13:2Nový
Macháček
06.06.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Libouchec 8:5Hanzlík
Řízek
23.06.17pátek19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"SC Dragons UL 9:2Macháček
laik
18.kolo
24.04.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaKlimax Bar "UL" 4:8Macháček
Rouče
26.04.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP11:2Sýs
Hanzlík
26.04.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Rapid UL "A" 2:9Nový
Tuček
26.04.17středa18:00LibouchecFC LibouchecGold Combix ÚL "C" 3:9Tuček
Nový
26.04.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFK Pérovna UL 5:6Macháček
Rouče
18.05.17čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 3:9Lutka
Nový
19.kolo
10.04.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 6:6Sůra
Řízek
02.05.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Kolbenschmidt cz 6:4Hanzlík
Kamínek
03.05.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"USK Slávie UL11:4Mollinger
laik
03.05.17středa20:00WHC KBFK Pérovna ULSC Dragons UL 4:2Macháček
laik
04.05.17čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Hop Trop "UL" 5:3Heřman
Nauš
13.06.17úterý19:00UT KameňákFC Sokol UL "A"FC Lokomotiv "UL" 6:4Heřman
Nový
20.kolo
08.05.17pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "C" 9:3Šmid
Kalina
09.05.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 5:6Macháček
Sůra
10.05.17středa18:00LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL11:6Hanzlík
Kalina
11.05.17čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 6:11Hanzlík
Kamínek
24.05.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "A" 5:4Sýs
Macháček
21.06.17středa17:45hala UJEPUSK Slávie ULFSC SKP Viktoria 5:9Hanzlík
Kalina
21.kolo
15.05.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaSC Dragons UL 4:1Nový
Kalina
16.05.17úterý18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Lokomotiv "UL" 4:8Hanzlík
Macháček
16.05.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Sokol UL "A" 8:2Hanzlík
Kamínek
17.05.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULMorgan Commando TP 5:5Kamínek
Nový
17.05.17středa20:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop "UL" 6:5Hanzlík
Sůra
19.05.17pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec 9:5Lutka
Kalina
22.kolo
24.05.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "C" 7:7Macháček
Sýs
25.05.17čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Rapid UL "A" 5:4Macháček
Kamínek
25.05.17čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 3:7Košťál
Nauš
25.05.17čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "UL"Klimax Bar "UL" 6:6Lutka
Kalina
31.05.17středa18:00LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 4:2Hanzlík
Kalina
15.06.17čtvrtek17:00SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 5:3Lutka
Nauš
23.kolo
29.05.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaHop Trop "UL" 3:7Macháček
Kalina
30.05.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 5:6Lutka
Tuček
30.05.17úterý20:45WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Rapid UL "A" 3:4Sýs
Mollinger
31.05.17středa20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Lokomotiv "UL" 4:4Macháček
Nový
02.06.17pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 6:6Hanzlík
Kalina
08.06.17čtvrtek19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 3:3Hanzlík
Rouče
24.kolo
06.06.17úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria10:1Hanzlík
Řízek
07.06.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 2:4Sýs
Macháček
07.06.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" 4:7Macháček
Sýs
07.06.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"USK Slávie UL 5:8Šmid
Mollinger
07.06.17středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL 2:2Hanzlík
Kalina
08.06.17čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPGold Combix ÚL "C" 8:7Hanzlík
Macháček
25.kolo
12.06.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Lokomotiv "UL" 8:17Sýs
Kalina
13.06.17úterý19:30LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 1:6Hanzlík
Kalina
13.06.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULHop Trop "UL" 7:1Lutka
Macháček
14.06.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 5:5Lutka
Nový
14.06.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A" 8:8Heřman
Kalina
14.06.17středa20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Rapid UL "A" 2:9Hanzlík
Rouče
26.kolo
19.06.17pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FK Pérovna UL 4:4Košťál
Macháček
20.06.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Klimax Bar "UL"11:2Hanzlík
Macháček
21.06.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 5:5Nový
Tuček
21.06.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL19:4Tuček
Nový
22.06.17čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 9:2Lutka
Nový
23.06.17pátek18:00SH GymplHop Trop "UL"FC Libouchec 2:9Řízek
2016/2017 Pohár A
1.kolo
08.12.16čtvrtek19:30SH GymplFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "B" 7:3Košťál
Nauš
09.12.16pátek20:30WHC KBGold Combix ÚL "B"Old School "UL"15:0Kamínek
Sůra
2.kolo
16.12.16pátek20:30WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Sokol UL "A" 8:5Hanzlík
Nový
10.01.17úterý19:30SH GymplOld School "UL"FC NY Tiradores "B" 7:1Macháček
Řízek
3.kolo
22.12.16čtvrtek19:30SH GymplFC NY Tiradores "B"Gold Combix ÚL "B" 2:7Hanzlík
Kalina
30.01.17pondělí19:15SlunetaFC Sokol UL "A"Old School "UL" 5:2Lutka
Nový
4.kolo
06.12.16úterý19:30SH GymplOld School "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:10Mollinger
Macháček
13.01.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "B"FC Sokol UL "A" 1:9Kamínek
Lutka
5.kolo
09.01.17pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "B" 4:5Řízek
Sůra
20.01.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "B"Old School "UL" 4:7Hanzlík
Kalina
6.kolo
04.01.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC NY Tiradores "B"11:3Macháček
Mollinger
25.01.17středa21:00KrupkaOld School "UL"FC Sokol UL "A" 2:6Hanzlík
Košťál
2016/2017 Pohár B
1.kolo
09.12.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Atletico Ústí n.L.13:6Tuček
Mollinger
10.12.16sobota19:30KrupkaMorgan Commando TPKozlos Ústí n.L. 5:2Košťál
Hanzlík
2.kolo
16.12.16pátek20:30hala UJEPFC Atletico Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 5:6Kamínek
Rouče
06.01.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "UL"Morgan Commando TP 3:4Hanzlík
Kalina
3.kolo
23.12.16pátek20:30hala UJEPKozlos Ústí n.L.FC NY Tiradores "UL" 1:4Hanzlík
Lutka
29.12.16čtvrtek19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Atletico Ústí n.L. 5:4Mollinger
Rouče
4.kolo
08.01.17neděle20:00KrupkaFC Atletico Ústí n.L.FC NY Tiradores "UL" 4:9Lutka
Macháček
13.01.17pátek20:00hala UJEPKozlos Ústí n.L.Morgan Commando TP 2:2Nový
Kalina
5.kolo
20.01.17pátek20:00hala UJEPKozlos Ústí n.L.FC Atletico Ústí n.L. 4:7Macháček
Nový
21.01.17sobota19:00KrupkaMorgan Commando TPFC NY Tiradores "UL" 2:6Hanzlík
Kamínek
6.kolo
27.01.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "UL"Kozlos Ústí n.L. 9:1Kamínek
Hanzlík
04.02.17sobota17:00KrupkaFC Atletico Ústí n.L.Morgan Commando TP 7:6Lutka
Macháček
2016/2017 Pohár C
1.kolo
08.12.16čtvrtek21:00hala UJEPSamba ULVikings Libouchec 6:13Hanzlík
Kalina
14.12.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "C"Boca Juniors UL 9:2Nový
Lutka
2.kolo
19.12.16pondělí21:00WHC KBGold Combix ÚL "C"Samba UL 9:7Mollinger
Řízek
22.12.16čtvrtek17:00KrupkaBoca Juniors ULVikings Libouchec 4:10Košťál
laik
3.kolo
15.12.16čtvrtek19:00LibouchecVikings LibouchecGold Combix ÚL "C" 5:2Košťál
Nauš
20.12.16úterý21:00hala UJEPSamba ULBoca Juniors UL 5:3Tuček
Sůra
4.kolo
02.01.17pondělí19:00KrupkaBoca Juniors ULGold Combix ÚL "C" 3:13Košťál
Hanzlík
10.01.17úterý20:00LibouchecVikings LibouchecSamba UL 7:3Košťál
Tuček
5.kolo
17.01.17úterý20:00LibouchecVikings LibouchecBoca Juniors UL15:4Košťál
Sůra
20.01.17pátek20:30WHC KBSamba ULGold Combix ÚL "C" 2:8Lutka
Tuček
6.kolo
23.12.16pátek20:30WHC KBGold Combix ÚL "C"Vikings Libouchec 6:3Macháček
Řízek
05.01.17čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors ULSamba UL 3:9Kamínek
Macháček

celkem záznamů: 991

generováno za 0.59 sekund