Dnes je úterý 18.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 1100

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2015/2016 1.třída
1.kolo
31.08.15pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Lesná Pes UL 3:2Nový
Macháček
01.09.15úterý19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Dynamo "B" 4:6Košťál
Friedl
02.09.15středa18:30hala UJEPFC Rapid UL "B"New York "UL" 6:1Gajarský
Sýs
02.09.15středa20:00UT SeverkaULITEPB.B. Tonaso UL 7:6Macháček
Vaššík
03.09.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Samba UL 0:7Nový
Rouče
04.09.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Sokol UL "A" 4:6Lutka
Rouče
08.09.15úterý17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FCSB Ústí n.L. 7:8Tuček
Nový
2.kolo
07.09.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Lesná Pes UL 2:2Pacík
Rouče
07.09.15pondělí20:00kontumaceFCSB Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 0:5Kamínek
Košťál
08.09.15úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"ULITEP 8:4Mollinger
Vaššík
08.09.15úterý18:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "B" 5:8Vaššík
Mollinger
11.09.15pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULGold Combix ÚL "C" 2:4Sůra
Lutka
11.09.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:8Nový
Pacík
11.09.15pátek18:00kontumaceKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 0:5Lutka
Sůra
3.kolo
14.09.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Sokol UL "A" 1:5Lutka
Nový
15.09.15úterý19:00UT SeverkaLesná Pes ULB.B. Tonaso UL 6:9Macháček
Sůra
16.09.15středa18:30hala UJEPFC Rapid UL "B"FCSB Ústí n.L. 6:4Nový
Vaššík
16.09.15středa20:00UT SeverkaULITEPNew York "UL"10:4Heřman
17.09.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "UL" 4:8Heřman
Macháček
18.09.15pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Dynamo "B" 0:4Gajarský
Kalina
18.09.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Samba UL 3:8Šmid
Rouče
4.kolo
21.09.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"B.B. Tonaso UL 2:7Heřman
Vaššík
21.09.15pondělí20:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 9:1Nový
Šmid
22.09.15úterý19:00UT SeverkaSamba ULULITEP10:6Nový
Tuček
25.09.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:7Tuček
Řízek
25.09.15pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "B" 0:11Macháček
Mollinger
25.09.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FSC Tygříci "UL"11:3Gajarský
Rouče
26.11.15čtvrtek20:30SetuzaFC Sokol UL "A"Lesná Pes UL 8:6Košťál
Sýs
5.kolo
28.09.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Samba UL 6:5Nový
Řízek
28.09.15pondělí17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFC Sokol UL "A" 3:6Gajarský
Nauš
30.09.15středa19:00hala UJEPFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "B" 6:1Macháček
Rouče
30.09.15středa20:00UT SeverkaULITEPFCSB Ústí n.L. 7:5Friedl
Kamínek
01.10.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Dynamo "B" 3:9Košťál
Mollinger
02.10.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL" 5:3Sůra
Nový
17.03.16čtvrtek19:30SH GymplLesná Pes ULNew York "UL"11:1Mollinger
Nový
6.kolo
05.10.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC Sokol UL "A" 3:4Nový
Kamínek
05.10.15pondělí20:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Gold Combix ÚL "C" 7:7Sůra
Nauš
05.10.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rapid UL "B" 3:10Gajarský
Vágner
09.10.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"B.B. Tonaso UL 3:5Macháček
Mollinger
09.10.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"1. FC Kostelníci "UL" 4:4Vaššík
Rouče
28.10.15středa18:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL12:6Šmid
Pacík
09.11.15pondělí20:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"ULITEP 6:12Sůra
Nový
7.kolo
12.10.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"KMK Tornádo "UL" 7:3Macháček
Vaššík
12.10.15pondělí18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFCSB Ústí n.L. 7:2Friedl
Kalina
13.10.15úterý18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"New York "UL"11:3Macháček
Rouče
14.10.15středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"Dynamo "B" 3:4Kamínek
Vágner
14.10.15středa19:00UT SeverkaULITEPFC NY Tiradores "B"11:16Macháček
Mollinger
16.10.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FSC Tygříci "UL" 7:4Pacík
Rouče
16.10.15pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULSamba UL 4:12Pacík
Rouče
8.kolo
19.10.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"New York "UL" 4:3Heřman
Vágner
19.10.15pondělí20:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.B.B. Tonaso UL 2:4Nový
Sýs
19.10.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"ULITEP 3:6Lutka
Nauš
21.10.15středa19:00UT SeverkaSamba ULFC Sokol UL "A" 4:5Nový
Sýs
21.10.15středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"1. FC Kostelníci "UL" 8:2Gajarský
Sýs
23.10.15pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL 6:7Sýs
Vágner
23.10.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Gold Combix ÚL "C" 1:13Pacík
Rouče
9.kolo
26.10.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FSC Tygříci "UL" 6:1Košťál
Nauš
27.10.15úterý19:00UT SeverkaLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 3:12Nový
Mollinger
28.10.15středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FCSB Ústí n.L. 3:6Pacík
Šmid
29.10.15čtvrtek20:00UT SeverkaULITEPFC Rapid UL "B" 6:7Pacík
Sýs
30.10.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Dynamo "B" 3:4Kalina
Gajarský
30.10.15pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULKMK Tornádo "UL"11:4Gajarský
Kalina
06.11.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"Samba UL 4:11Tuček
Pacík
10.kolo
02.11.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Samba UL 3:7Kamínek
Rouče
02.11.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.New York "UL" 5:1Hanzlík
Řízek
02.11.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Lesná Pes UL 4:7Vágner
Macháček
04.11.15středa18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 1:3Košťál
Rouče
04.11.15středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"Gold Combix ÚL "C" 3:4Lutka
Mollinger
06.11.15pátek18:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "B"B.B. Tonaso UL 3:4Heřman
Vágner
06.11.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"ULITEP 2:5Sýs
Sůra
11.kolo
09.11.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"1. FC Kostelníci "UL" 8:3Nový
Sůra
10.11.15úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "B" 9:2Košťál
Nauš
11.11.15středa20:00UT SeverkaULITEPDynamo "B"16:1Heřman
Pacík
12.11.15čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULFCSB Ústí n.L. 4:8Macháček
Vaššík
13.11.15pátek20:00UT SeverkaLesná Pes ULFC Rapid UL "B" 2:4Mollinger
Vágner
13.11.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"KMK Tornádo "UL" 4:11Tuček
Macháček
30.11.15pondělí19:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFSC Tygříci "UL" 4:3Mollinger
Vágner
12.kolo
16.11.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FCSB Ústí n.L. 4:8Hanzlík
Lutka
16.11.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "A" 5:6Macháček
Rouče
18.11.15středa18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL10:9Lutka
Nový
20.11.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"FC NY Tiradores "B" 2:12Hanzlík
Řízek
01.12.15úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"B.B. Tonaso UL 6:2Tuček
Lutka
04.12.15pátek19:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL 5:9Kamínek
Vaššík
04.12.15pátek18:00UT SeverkaULITEPGold Combix ÚL "C" 5:5Hanzlík
Sýs
13.kolo
27.11.15pátek18:00UT SeverkaLesná Pes ULULITEP 7:12Lutka
Řízek
27.11.15pátek20:00UT SeverkaB.B. Tonaso UL1. FC Kostelníci "UL" 4:5Řízek
Macháček
27.11.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"FSC Tygříci "UL" 3:11Macháček
laik
30.11.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Gold Combix ÚL "C" 2:3Macháček
Rouče
19.02.16pátek19:30SetuzaSamba ULFC NY Tiradores "B"13:6Vaššík
Řízek
22.03.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "B" 2:4Hanzlík
Nový
05.04.16úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 7:4Hanzlík
Nauš
14.kolo
21.03.16pondělí19:00WHC KBDynamo "B"KMK Tornádo "UL" 7:5Lutka
Kalina
29.03.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"1. FC Kostelníci "UL"10:3Sýs
Kamínek
30.03.16středa19:00UT SeverkaLesná Pes ULGold Combix ÚL "C" 8:6Lutka
laik
31.03.16čtvrtek18:00SetuzaSamba ULFSC Tygříci "UL"12:3Tuček
Nový
31.03.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"FC Rapid UL "B" 3:14Lutka
Vaššík
01.04.16pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULULITEP 9:7Vaššík
Lutka
22.06.16středa19:10UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 6:4Košťál
laik
15.kolo
04.04.16pondělí20:00UT SeverkaULITEPFC Sokol UL "A" 0:5Košťál
Nauš
04.04.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FCSB Ústí n.L. 7:5Košťál
Nauš
06.04.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULDynamo "B" 5:7Lutka
Rouče
06.04.16středa19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"B.B. Tonaso UL 5:13Lutka
Rouče
08.04.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"New York "UL" 9:5Vaššík
Kalina
08.04.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 4:5Nový
Rouče
20.06.16pondělí20:10WHC KBFC Rapid UL "B"Samba UL12:3Nový
Kamínek
16.kolo
11.04.16pondělí17:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FSC Tygříci "UL" 6:3Mollinger
Nauš
11.04.16pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Rapid UL "B" 1:15Nový
Kalina
12.04.16úterý20:00WHC KBDynamo "B"FC NY Tiradores "B" 1:5Hanzlík
Řízek
12.04.16úterý18:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL"11:6Košťál
Nauš
12.04.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "C" 8:4Košťál
Nauš
14.04.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"ULITEP 6:5Hanzlík
Kalina
14.04.16čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULLesná Pes UL 5:6Kresta
Kamínek
17.kolo
18.04.16pondělí20:00UT SeverkaULITEPSamba UL 7:10Lutka
Nauš
18.04.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "B" 2:3Košťál
Nauš
19.04.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"KMK Tornádo "UL" 9:4Lutka
Kalina
20.04.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULFC Sokol UL "A" 3:8Macháček
Rouče
20.04.16středa19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"New York "UL" 8:0Macháček
Rouče
22.04.16pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULDynamo "B" 8:8Nový
Šmid
22.04.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FCSB Ústí n.L. 6:5Šmid
Nový
18.kolo
25.04.16pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.ULITEP 9:7Sýs
Mollinger
26.04.16úterý21:00WHC KBDynamo "B"FSC Tygříci "UL" 4:3Sůra
Sýs
26.04.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULGold Combix ÚL "C"12:10Košťál
Kalina
26.04.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"B.B. Tonaso UL12:4Košťál
Kalina
28.04.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"Lesná Pes UL 5:11Kamínek
Hanzlík
29.04.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "B" 4:4Macháček
Rouče
29.04.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL"19:7Lutka
Kalina
19.kolo
02.05.16pondělí20:00UT SeverkaULITEPKMK Tornádo "UL" 4:8Kresta
Řízek
03.05.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Dynamo "B" 4:2Vaššík
Macháček
03.05.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"FSC Tygříci "UL"10:0Hanzlík
Kamínek
04.05.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULSamba UL 9:3Nový
Rouče
06.05.16pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULNew York "UL" 8:4Košťál
Kalina
06.05.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" 7:4Košťál
Kalina
10.05.16úterý20:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "C"FCSB Ústí n.L. 5:5Hanzlík
laik
20.kolo
kontumaceFCSB Ústí n.L.Lesná Pes UL 0:5
09.05.16pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC Rapid UL "B" 2:8Sýs
Lutka
10.05.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULB.B. Tonaso UL16:6Hanzlík
Macháček
11.05.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"1. FC Kostelníci "UL" 3:5Macháček
Řízek
12.05.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"FC Sokol UL "A" 2:10Tuček
Sůra
13.05.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"ULITEP 2:8Vaššík
Řízek
13.05.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Gold Combix ÚL "C"11:5Lutka
Kalina
21.kolo
17.05.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Samba UL 9:2Košťál
Macháček
17.05.16úterý20:00UT SeverkaULITEPFSC Tygříci "UL" 2:5Macháček
Košťál
18.05.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 8:6Kresta
Nový
18.05.16středa19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC NY Tiradores "B" 7:3Nový
Kresta
19.05.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"Dynamo "B" 2:10Sůra
Sýs
20.05.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "B" 5:1Nový
Lutka
08.06.16středa20:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULFCSB Ústí n.L. 4:4Hanzlík
laik
22.kolo
24.05.16úterý19:00WHC KBDynamo "B"1. FC Kostelníci "UL" 3:5Kresta
Lutka
24.05.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"ULITEP10:2Lutka
Kresta
25.05.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Gold Combix ÚL "C" 3:5Nový
Řízek
26.05.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Sokol UL "A" 2:5Řízek
Kalina
26.05.16čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULNew York "UL" 9:3Řízek
Hanzlík
27.05.16pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 7:9Vaššík
Rouče
27.05.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"B.B. Tonaso UL 8:8Nový
Kalina
23.kolo
02.06.16čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULDynamo "B" 1:5Nový
Šmid
02.06.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"FCSB Ústí n.L. 4:3Tuček
Sůra
03.06.16pátek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFC NY Tiradores "B" 8:7Lutka
Kalina
03.06.16pátek20:00UT SeverkaULITEP1. FC Kostelníci "UL" 7:8Lutka
Kalina
13.06.16pondělí20:10WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Rapid UL "B" 4:4Kamínek
Rouče
15.06.16středa18:30SH GymplFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 5:5Hanzlík
Nový
27.06.16pondělí18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFSC Tygříci "UL" 5:9Hanzlík
Lutka
24.kolo
06.06.16pondělí17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"B.B. Tonaso UL 4:8Košťál
Hanzlík
06.06.16pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Samba UL 0:17Vaššík
Nový
07.06.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Lesná Pes UL 6:3Kamínek
Macháček
08.06.16středa17:00UT KameňákDynamo "B"ULITEP 5:2Košťál
Kalina
10.06.16pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Gold Combix ÚL "C" 9:12Lutka
Macháček
10.06.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Sokol UL "A" 4:10Hanzlík
Kalina
10.06.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"New York "UL" 9:2Macháček
Lutka
25.kolo
kontumaceB.B. Tonaso ULFC Rapid UL "B" 0:5
13.06.16pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Dynamo "B" 3:5Vaššík
Kalina
14.06.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FSC Tygříci "UL" 5:3Macháček
Lutka
15.06.16středa19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"ULITEP10:8Šmid
Sýs
16.06.16čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 3:6Košťál
Nový
16.06.16čtvrtek19:30SH GymplFC NY Tiradores "B"New York "UL"13:5Sýs
Kalina
21.06.16úterý17:00UT SeverkaLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL"10:7Hanzlík
Lutka
26.kolo
kontumaceGold Combix ÚL "C"Dynamo "B" 5:0
kontumace1. FC Kostelníci "UL"B.B. Tonaso UL 5:0
20.04.16středa18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Samba UL 6:9Nový
Řízek
20.06.16pondělí18:00UT SeverkaULITEPLesná Pes UL 7:5Lutka
laik
22.06.16středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Sokol UL "A" 8:3Hanzlík
Řízek
22.06.16středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"New York "UL" 7:1Nový
Řízek
24.06.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FCSB Ústí n.L. 9:9Vaššík
Lutka
2015/2016 2.třída
1.kolo
31.08.15pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.KMK Tornádo "B"10:2Košťál
02.09.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 6:3Nový
03.09.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.Bar Alex 5:5Kamínek
03.09.15čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOFK Jamajka 6:2Nový
04.09.15pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Všebořice 2:5Pacík
04.09.15pátek19:00UT 26.ZŠKojotiItalové "UL" 4:5Hájek
04.09.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Hop Trop "B" 4:6Tuček
2.kolo
07.09.15pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Kozlos Ústí n.L.13:0Vaššík
09.09.15středa20:00SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 9:6Macháček
09.09.15středa20:00WHC KBItalové "UL"FK Parta Střekov "UL" 9:2Sůra
09.09.15středa19:00UT 26.ZŠFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 1:3Košťál
10.09.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSOSOSO 3:4Friedl
11.09.15pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKojoti 1:1Pacík
11.09.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesPIERBURG Trmice 5:1Lutka
3.kolo
14.09.15pondělí18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Jamajka 1:0Lutka
16.09.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Bar Alex 4:3Macháček
17.09.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 5:7Pacík
18.09.15pátek19:00UT 26.ZŠKojotiFC Incredibles 2:3Košťál
18.09.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FK Všebořice 8:3Gajarský
15.12.15úterý20:30SetuzaSOSOSOOranjes Ústí n. L. 4:8Košťál
23.12.15středa20:00WHC KBItalové "UL"Hop Trop "B" 2:5Sýs
4.kolo
21.09.15pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.ZD Hospoddáři "UL"17:1Lutka
23.09.15středa18:00UT 26.ZŠFK JamajkaKojoti 3:3Friedl
23.09.15středa19:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.SOSOSO12:0Friedl
24.09.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop "B" 4:7Nový
24.09.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexPIERBURG Trmice 7:4Macháček
25.09.15pátek20:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Italové "UL" 2:9Macháček
25.09.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Parta Střekov "UL" 3:7Mollinger
5.kolo
29.09.15úterý18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceOranjes Ústí n. L. 3:8Pacík
30.09.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Kozlos Ústí n.L. 1:2Pacík
30.09.15středa20:00WHC KBItalové "UL"FK Všebořice14:4Tuček
01.10.15čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOKMK Tornádo "B" 3:5Košťál
02.10.15pátek19:00UT 26.ZŠKojotiBar Alex 8:6Pacík
02.10.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FK Jamajka 9:2Macháček
02.12.15středa20:00kontumaceHop Trop "B"FC Incredibles 5:0Mollinger
6.kolo
05.10.15pondělí17:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Všebořice 3:3Gajarský
05.10.15pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Kojoti11:2Sýs
08.10.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Parta Střekov "UL" 6:2Kalina
08.10.15čtvrtek19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 8:2Gajarský
08.10.15čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOZD Hospoddáři "UL" 1:6Kamínek
09.10.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesItalové "UL" 3:7Pacík
10.11.15úterý20:30SetuzaFK JamajkaHop Trop "B" 4:14Tuček
7.kolo
12.10.15pondělí19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 3:5Kalina
13.10.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"Bar Alex 9:10Tuček
14.10.15středa20:00WHC KBItalové "UL"FK Jamajka13:3Lutka
15.10.15čtvrtek19:30SH GymplPIERBURG TrmiceSOSOSO 1:5Macháček
16.10.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Oranjes Ústí n. L. 4:2Vaššík
23.10.15pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Incredibles 6:2Heřman
11.03.16pátek20:00SetuzaKojotiKozlos Ústí n.L. 4:3Tuček
8.kolo
15.10.15čtvrtek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Incredibles 6:3Sýs
19.10.15pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Hop Trop "B"12:6Košťál
21.10.15středa18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFK Všebořice 2:6Vaššík
21.10.15středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Parta Střekov "UL" 5:2Gajarský
21.10.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"PIERBURG Trmice 3:3Vaššík
22.10.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexItalové "UL" 7:3Friedl
22.10.15čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOKojoti 6:3Friedl
9.kolo
28.10.15středa20:00WHC KBItalové "UL"Oranjes Ústí n. L. 5:7Košťál
29.10.15čtvrtek19:30SH GymplPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B"10:7Gajarský
29.10.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceBar Alex 7:6Nový
30.10.15pátek20:00UT 26.ZŠKojotiZD Hospoddáři "UL" 5:5Hanzlík
30.10.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"SOSOSO10:4Vaššík
30.10.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 8:4Sůra
09.12.15středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L. 9:5Sůra
10.kolo
02.11.15pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FK Všebořice15:5Sýs
04.11.15středa19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Jamajka 8:4Košťál
04.11.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FK Parta Střekov "UL" 3:4Lutka
05.11.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Incredibles10:5Kalina
05.11.15čtvrtek19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Italové "UL" 4:5Nový
06.11.15pátek19:00UT SeverkaSOSOSOHop Trop "B" 2:3Sůra
06.11.15pátek19:00SH GymplPIERBURG TrmiceKojoti 1:3Tuček
11.kolo
10.11.15úterý19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 0:3Kalina
11.11.15středa20:30SH GymplHop Trop "B"ZD Hospoddáři "UL"11:6Hanzlík
11.11.15středa19:00UT 26.ZŠFK JamajkaBar Alex 3:4Sýs
13.11.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"PIERBURG Trmice 4:1Heřman
13.11.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesOranjes Ústí n. L. 0:10Rouče
24.11.15úterý20:00UT SNPKojotiKMK Tornádo "B" 4:4Nový
09.12.15středa20:00WHC KBItalové "UL"SOSOSO13:5
12.kolo
16.11.15pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FK Jamajka17:3Nový
17.11.15úterý20:00UT SeverkaSOSOSOFK Všebořice 2:8Šmid
18.11.15středa19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Bar Alex 4:9Lutka
18.11.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Italové "UL" 3:6Pacík
19.11.15čtvrtek19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Incredibles 8:5Sůra
20.11.15pátek19:00SH GymplPIERBURG TrmiceHop Trop "B" 7:5Řízek
25.11.15středa21:15SetuzaKojotiFK Parta Střekov "UL" 1:4Mollinger
13.kolo
25.11.15středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kojoti 6:6Hanzlík
25.11.15středa20:00WHC KBItalové "UL"PIERBURG Trmice10:1Sůra
25.11.15středa20:00SetuzaFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 1:4Mollinger
27.11.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"KMK Tornádo "B" 7:6Tuček
27.11.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesSOSOSO 1:1Řízek
17.03.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexOranjes Ústí n. L. 3:8Macháček
24.03.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceZD Hospoddáři "UL" 6:3Sýs
14.kolo
30.03.16středakontumaceItalové "UL"Kojoti 5:0
30.03.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"FK Parta Střekov "UL" 5:8Sýs
31.03.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKozlos Ústí n.L.12:6Macháček
01.04.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Oranjes Ústí n. L. 5:6Lutka
01.04.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaSOSOSO 3:6Macháček
01.04.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořicePIERBURG Trmice 4:4Macháček
17.06.16pátek20:00UT SNPFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL"16:0Sýs
15.kolo
04.04.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 5:6Vaššík
07.04.16čtvrtek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Incredibles 2:4Kresta
08.04.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 3:15Vaššík
08.04.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Italové "UL" 8:9Tuček
08.04.16pátek20:00UT SNPKojotiFK Všebořice 5:4Hanzlík
08.04.16pátek19:00UT KameňákSOSOSOBar Alex 4:5Sýs
24.06.16pátek19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 3:4Macháček
16.kolo
11.04.16pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.SOSOSO17:7Kresta
13.04.16středa20:00WHC KBHop Trop "B"Italové "UL" 6:7Sůra
14.04.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexZD Hospoddáři "UL"11:0Kresta
14.04.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFK Parta Střekov "UL" 6:1Macháček
15.04.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaPIERBURG Trmice 1:2Macháček
15.04.16pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 3:5Sýs
25.04.16pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 4:4Macháček
17.kolo
20.04.16středa20:00WHC KBItalové "UL"KMK Tornádo "B" 9:8Lutka
20.04.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"FK Všebořice 9:5Hanzlík
20.04.16středa20:00UT KameňákSOSOSOKozlos Ústí n.L. 5:5Sýs
21.04.16čtvrtek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceBar Alex 2:4Sůra
21.04.16čtvrtek20:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Oranjes Ústí n. L. 2:12Lutka
22.04.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC Incredibles 8:0Tuček
10.06.16pátek20:00UT SNPKojotiFK Jamajka 8:4Sůra
18.kolo
25.04.16pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.PIERBURG Trmice 9:3Lutka
28.04.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKojoti 8:3Macháček
29.04.16pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 3:8Lutka
29.04.16pátek18:30UT SNPKozlos Ústí n.L.ZD Hospoddáři "UL" 3:3Hanzlík
29.04.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFK Parta Střekov "UL" 0:8Vaššík
29.04.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceItalové "UL" 2:8Vaššík
22.06.16středa18:30UT GymplFC IncrediblesHop Trop "B"12:3Macháček
19.kolo
kontumaceKojotiOranjes Ústí n. L. 5:0
04.05.16středa20:00WHC KBItalové "UL"FC Incredibles13:2Tuček
04.05.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"FK Jamajka 7:6Hanzlík
05.05.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 6:6Sýs
05.05.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"SOSOSO 5:9Hanzlík
06.05.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Bar Alex11:6Vaššík
06.05.16pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 6:2Lutka
20.kolo
09.05.16pondělí20:00UT KameňákSOSOSOPIERBURG Trmice 5:4Lutka
09.05.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Kojoti 5:1Řízek
09.05.16pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FK Parta Střekov "UL" 6:4Hanzlík
09.05.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Všebořice 9:6Vaššík
12.05.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexHop Trop "B" 9:8Košťál
13.05.16pátek20:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 7:8Lutka
13.05.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaItalové "UL" 3:3Hanzlík
21.kolo
16.05.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKMK Tornádo "B"10:6Kresta
18.05.16středa20:00WHC KBItalové "UL"Bar Alex10:6Sůra
18.05.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"Oranjes Ústí n. L. 5:13Vaššík
19.05.16čtvrtek18:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Kozlos Ústí n.L. 7:4Kamínek
19.05.16čtvrtek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceZD Hospoddáři "UL" 3:5Šmid
20.05.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFK Jamajka11:1Šmid
20.05.16pátek20:00UT SNPKojotiSOSOSO 5:6Košťál
22.kolo
23.05.16pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Italové "UL" 9:5Lutka
26.05.16čtvrtek20:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Kojoti 4:5Tuček
26.05.16čtvrtek20:30SetuzaKozlos Ústí n.L.Hop Trop "B" 3:6Řízek
26.05.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Všebořice 8:4Hanzlík
27.05.16pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice 3:1Nový
27.05.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFC Incredibles 2:2Kalina
22.06.16středa20:10UT 26.ZŠSOSOSOFK Parta Střekov "UL" 6:6Košťál
23.kolo
30.05.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesBar Alex 3:6Košťál
31.05.16úterý19:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"ZD Hospoddáři "UL"14:3Macháček
01.06.16středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceOranjes Ústí n. L. 4:9Sůra
01.06.16středa20:00WHC KBItalové "UL"Kozlos Ústí n.L.10:3Tuček
01.06.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 9:3Sýs
03.06.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaKMK Tornádo "B" 4:3Nový
03.06.16pátek20:00UT SNPKojotiPIERBURG Trmice 2:3Hanzlík
24.kolo
06.06.16pondělí18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kojoti 3:3Košťál
06.06.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 2:3Sýs
07.06.16úterý20:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Hop Trop "B" 7:10Tuček
08.06.16středa19:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Incredibles 9:6Kamínek
09.06.16čtvrtek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Parta Střekov "UL" 3:4Lutka
09.06.16čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOItalové "UL" 4:6Sůra
09.06.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Jamajka 6:4Lutka
25.kolo
odloženo z podnětu HFK Parta Střekov "UL"Kojoti 5:0
13.06.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKozlos Ústí n.L. 9:5Košťál
15.06.16středa20:00WHC KBItalové "UL"ZD Hospoddáři "UL"18:0Lutka
16.06.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKMK Tornádo "B"12:1Košťál
16.06.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK JamajkaOranjes Ústí n. L. 4:7Řízek
21.06.16úterý18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSOSOSO 6:3Sýs
24.06.16pátek18:30SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 9:6Řízek
26.kolo
20.06.16pondělí19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceItalové "UL" 5:8Lutka
20.06.16pondělí19:00UT KameňákSOSOSOFC Incredibles 2:7Sýs
20.06.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Jamajka 2:4Vaššík
22.06.16středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.Bar Alex11:11Kamínek
23.06.16čtvrtek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Parta Střekov "UL" 8:4Košťál
23.06.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Všebořice 3:9Macháček
24.06.16pátek20:00UT SNPKojotiHop Trop "B" 9:6Košťál
2015/2016 3.třída
1.kolo
01.09.15úterý18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Kámoši UL 0:7Friedl
01.09.15úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 6:3Gajarský
03.09.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC NY Tiradores "C" 3:1Nový
04.09.15pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"K Hornets 9:5Lutka
04.09.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV ULFK Parta Střekov "B" 9:3Tuček
08.09.15úterý19:00LibouchecNáplava Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B"15:2Kamínek
2.kolo
07.09.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Sokol UL "B" 0:6Sýs
07.09.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 1:5Sýs
11.09.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 2:10Tuček
11.09.15pátek18:30LibouchecFC Barcelona ULNáplava Ústí n.L. 2:9Gajarský
11.09.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Božena Ústí n.L. 2:3Gajarský
11.09.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"Kámoši UL 3:4Tuček
3.kolo
14.09.15pondělí20:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:7Nový
15.09.15úterý20:00UT SeverkaKámoši ULFC NY Tiradores "C" 3:3Sůra
15.09.15úterý18:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV UL 1:2Macháček
15.09.15úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FK Parta Střekov "B" 7:1Sýs
17.09.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"ZD Hospoddáři "B" 4:7Tuček
18.09.15pátek20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.K Hornets 4:6Vaššík
4.kolo
21.09.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Kámoši UL 5:3Sýs
23.09.15středa20:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC Sokol UL "B" 4:4Sůra
24.09.15čtvrtek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULNáplava Ústí n.L. 2:7Macháček
24.09.15čtvrtek19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FC Božena Ústí n.L. 4:1Gajarský
25.09.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"FC NY Tiradores "C" 6:2Lutka
02.11.15pondělí19:00LibouchecFC Barcelona ULFC Lokomotiv "B" 5:5Vaššík
5.kolo
28.09.15pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FK Parta Střekov "B" 5:3Macháček
29.09.15úterý20:00UT SeverkaKámoši ULZD Hospoddáři "B" 5:4Vaššík
01.10.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets 4:4Košťál
01.10.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Klimax Bar "B" 8:2Macháček
02.10.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B" 4:6Košťál
02.10.15pátek19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FC Barcelona UL 0:12Sůra
6.kolo
05.10.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Božena Ústí n.L.11:1Řízek
06.10.15úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Náplava Ústí n.L. 2:5Nový
06.10.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FC NY Tiradores "C" 8:1Gajarský
09.10.15pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC Lokomotiv "B" 0:0Pacík
09.10.15pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULKámoši UL 7:3Lutka
09.10.15pátek21:00SetuzaFK Parta Střekov "B"FSC Tygříci "B" 5:4Tuček
7.kolo
12.10.15pondělí20:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 3:4Vaššík
13.10.15úterý20:00UT SeverkaKámoši ULK Hornets 5:1Gajarský
14.10.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"ZD Hospoddáři "B" 5:5Sýs
14.10.15středa20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FK Parta Střekov "B" 9:1Macháček
15.10.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Klimax Bar "B" 7:4Sýs
16.10.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Barcelona UL 1:6Heřman
8.kolo
19.10.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC NY Tiradores "C" 1:7Lutka
20.10.15úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC Lokomotiv "B" 4:1Vaššík
21.10.15středa18:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC Božena Ústí n.L. 5:5Sýs
21.10.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULKámoši UL 3:3Tuček
23.10.15pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "B" 6:6Pacík
23.10.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"ZD Hospoddáři "B" 4:3Tuček
9.kolo
29.09.15úterý17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Sampdoria MRV UL 2:5Gajarský
26.10.15pondělí20:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 3:8Řízek
27.10.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FC Barcelona UL 2:11Kamínek
28.10.15středa20:00UT SeverkaKámoši ULKlimax Bar "B" 2:3Heřman
29.10.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"K Hornets 7:5Řízek
29.10.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Náplava Ústí n.L. 4:4Sýs
10.kolo
02.11.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsZD Hospoddáři "B" 2:8Macháček
03.11.15úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC Božena Ústí n.L. 6:1Vaššík
03.11.15úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Kámoši UL 8:3Vaššík
04.11.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFSC Tygříci "B" 3:2Hanzlík
05.11.15čtvrtek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"FC Barcelona UL 2:10Kamínek
06.11.15pátek20:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "C" 5:0Sýs
11.kolo
10.11.15úterý20:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Sampdoria MRV UL 0:6Kamínek
10.11.15úterý20:00UT SeverkaKámoši ULNáplava Ústí n.L. 4:10Vaššík
11.11.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Klimax Bar "B" 2:6Nový
12.11.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Parta Střekov "B"11:3Sýs
13.11.15pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULK Hornets 9:3Pacík
13.11.15pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "C"FC Sokol UL "B" 4:8Pacík
12.kolo
17.11.15úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "B" 8:4Šmid
17.11.15úterý18:00UT SeverkaKlimax Bar "B"ZD Hospoddáři "B" 7:9Vágner
19.11.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Božena Ústí n.L. 5:2Sýs
19.11.15čtvrtek20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 4:1Sýs
20.11.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV ULFC Barcelona UL 2:3Tuček
20.11.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"K Hornets 6:3Tuček
13.kolo
16.11.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsSampdoria MRV UL 1:9Macháček
24.11.15úterý20:30LibouchecZD Hospoddáři "B"FC Sokol UL "B" 2:8Mollinger
24.11.15úterý20:30SetuzaFC Božena Ústí n.L.FK Parta Střekov "B" 4:5Macháček
27.11.15pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULKlimax Bar "B" 7:0Lutka
Vaššík
21.03.16pondělí20:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Náplava Ústí n.L. 8:1Kamínek
22.03.16úterý18:00UT SeverkaKámoši ULFC Lokomotiv "B" 5:9Nový
14.kolo
28.03.16pondělí18:00UT SeverkaKámoši ULFC Božena Ústí n.L. 4:4Košťál
28.03.16pondělí19:00UT MojžířReal AussigFSC Tygříci "B" 4:2Macháček
29.03.16úterý20:00UT SeverkaK HornetsKlimax Bar "B" 6:7Kamínek
01.04.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Lokomotiv "B" 8:5Nový
01.04.16pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" 7:6Sýs
01.04.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"Sampdoria MRV UL 3:9Tuček
10.06.16pátek18:00KrupkaZD Hospoddáři "B"Náplava Ústí n.L. 9:2Sýs
15.kolo
04.04.16pondělí19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 3:3Košťál
05.04.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"K Hornets 6:1Lutka
05.04.16úterý18:00UT SeverkaKámoši ULFK Parta Střekov "B"15:7Lutka
06.04.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 5:10Sýs
07.04.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 2:5Kresta
08.04.16pátek19:00UT MojžířReal AussigZD Hospoddáři "B" 6:7Sůra
01.06.16středa20:00TepliceNáplava Ústí n.L.FC Barcelona UL 1:14Vaššík
16.kolo
12.04.16úterý20:30SetuzaZD Hospoddáři "B"FC Lokomotiv "B" 9:7Nový
12.04.16úterý20:00UT SeverkaK HornetsNáplava Ústí n.L. 2:4Košťál
13.04.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Božena Ústí n.L. 6:3Košťál
15.04.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kámoši UL 5:2Nový
15.04.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Barcelona UL 6:2Řízek
15.04.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"Klimax Bar "B" 5:6Tuček
22.06.16středa19:30UT KameňákSampdoria MRV ULFC Sokol UL "B" 3:5Rouče
17.kolo
18.04.16pondělí19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B" 0:2Košťál
19.04.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Klimax Bar "B" 3:2Šmid
19.04.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 3:8Mollinger
21.04.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Barcelona UL 6:1Čáni
21.04.16čtvrtek18:00UT SeverkaKámoši ULFSC Tygříci "B" 2:6Sůra
21.04.16čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Parta Střekov "B" 5:5Vaššík
22.04.16pátek19:00UT MojžířReal AussigK Hornets 3:3Řízek
18.kolo
26.04.16úterý20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 6:2Košťál
27.04.16středa20:00SetuzaZD Hospoddáři "B"Kámoši UL12:12Sýs
27.04.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Náplava Ústí n.L. 6:3Čáni
29.04.16pátek19:00UT MojžířReal AussigSampdoria MRV UL 4:2Nový
29.04.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"FC Sokol UL "B" 2:6Tuček
20.06.16pondělí20:30UT SNPFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 6:3Vaššík
24.06.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Božena Ústí n.L. 6:1Rouče
19.kolo
02.05.16pondělí19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.K Hornets 4:10Kresta
02.05.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Parta Střekov "B"12:1Řízek
03.05.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 1:12Macháček
05.05.16čtvrtek19:00UT SeverkaKámoši ULFC Barcelona UL 2:2Sůra
06.05.16pátek19:00UT MojžířReal AussigKlimax Bar "B" 4:5Řízek
06.05.16pátek17:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"Sampdoria MRV UL 1:2Řízek
06.05.16pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"ZD Hospoddáři "B" 4:5Hanzlík
20.kolo
10.05.16úterý20:30SetuzaZD Hospoddáři "B"FSC Tygříci "B" 6:3Sýs
11.05.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Lokomotiv "B" 7:4Hanzlík
12.05.16čtvrtek18:00UT SeverkaK HornetsKámoši UL 4:5Košťál
13.05.16pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFC NY Tiradores "C"14:0Kamínek
13.05.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Božena Ústí n.L. 9:7Košťál
13.05.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Sokol UL "B" 3:4Sůra
13.05.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"Náplava Ústí n.L. 8:1Tuček
21.kolo
16.05.16pondělí19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Klimax Bar "B" 4:12Kresta
17.05.16úterý17:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Barcelona UL 4:0Hanzlík
18.05.16středa20:00SetuzaZD Hospoddáři "B"FK Parta Střekov "B" 9:5Tuček
19.05.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Sokol UL "B" 1:10Šmid
20.05.16pátek19:00UT MojžířReal AussigNáplava Ústí n.L. 5:4Vaššík
20.05.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"K Hornets 4:6Hanzlík
21.06.16úterý20:00UT SNPKámoši ULSampdoria MRV UL 1:9Sůra
22.kolo
23.05.16pondělí18:00UT SNPKlimax Bar "B"Kámoši UL 7:7Vaššík
24.05.16úterý18:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 1:4Macháček
24.05.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC Božena Ústí n.L.12:3Macháček
24.05.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 1:11Sýs
27.05.16pátek20:00TepliceFC Barcelona ULZD Hospoddáři "B" 6:4Kamínek
27.05.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "C" 3:2Sýs
27.05.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Parta Střekov "B" 6:5Vaššík
23.kolo
30.05.16pondělí19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Náplava Ústí n.L. 8:7Košťál
30.05.16pondělí17:00UT SeverkaKámoši ULFC Sokol UL "B" 4:8Lutka
30.05.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Sampdoria MRV UL 6:4Lutka
03.06.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Lokomotiv "B" 3:10Tuček
03.06.16pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Klimax Bar "B" 7:6Kamínek
03.06.16pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFK Parta Střekov "B" 5:3Macháček
06.06.16pondělí19:00KrupkaZD Hospoddáři "B"K Hornets 3:2Hanzlík
24.kolo
07.06.16úterý18:00UT SeverkaK HornetsFC Barcelona UL 1:2Sýs
07.06.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC NY Tiradores "C"11:1Sýs
07.06.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.Kámoši UL 0:9Sýs
07.06.16úterý19:00WHC KBFK Parta Střekov "B"FC Lokomotiv "B" 2:4Macháček
08.06.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FSC Tygříci "B" 4:6Macháček
10.06.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Božena Ústí n.L. 3:4Vaššík
13.06.16pondělí20:00UT SNPSampdoria MRV ULZD Hospoddáři "B" 7:3Nový
25.kolo
13.06.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Sokol UL "B" 1:2Košťál
14.06.16úterý20:00UT SeverkaK HornetsFK Parta Střekov "B" 4:5Lutka
15.06.16středa19:00UT MojžířFC Božena Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 2:7Řízek
16.06.16čtvrtek19:00KrupkaZD Hospoddáři "B"Klimax Bar "B" 4:12Šmid
17.06.16pátek19:00UT MojžířReal AussigKámoši UL 7:6Vaššík
17.06.16pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Náplava Ústí n.L. 2:6Vaššík
17.06.16pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULSampdoria MRV UL 2:6Řízek
26.kolo
21.06.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"ZD Hospoddáři "B"13:3Lutka
21.06.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 1:12Lutka
21.06.16úterý19:00WHC KBFK Parta Střekov "B"FC Božena Ústí n.L. 2:2Košťál
22.06.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Barcelona UL 4:4Sůra
23.06.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Kámoši UL 9:7Košťál
24.06.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULK Hornets 3:1Košťál
24.06.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC NY Tiradores "C" 5:5Kamínek
2015/2016 4.třída
1.kolo
31.08.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecSampdoria MRV "B" 6:5Gajarský
31.08.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"GOLD COMBIX ÚL "D"12:4Košťál
03.09.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolWizards Ústí n. L. 4:6Tuček
04.09.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 6:5Vaššík
04.09.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Chmelaři UL 2:3Gajarský
15.10.15čtvrtek19:00KrupkaFC Armenios ULTJ Bouráci Teplice 5:4Tuček
2.kolo
07.09.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"FK Rakeťáci11:1Vaššík
07.09.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceVikings Libouchec 0:5Nový
10.09.15čtvrtek18:00UT 26.ZŠFC Chmelaři ULFC Ethanol 6:6Sýs
10.09.15čtvrtek18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Sampdoria MRV "B" 3:8Pacík
11.09.15pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.1.FC Velbloudi13:2Tuček
17.09.15čtvrtek19:00hala UJEPVĚTRUŠEFC Armenios UL 3:6Lutka
3.kolo
14.09.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecVĚTRUŠE17:3Gajarský
14.09.15pondělí20:00SetuzaFC EthanolOranjes UL "B" 1:14Tuček
18.09.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV "B"TJ Bouráci Teplice 4:4Gajarský
18.09.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Chmelaři UL 2:11Šmid
18.09.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciGOLD COMBIX ÚL "D" 4:4Košťál
21.09.15pondělí21:00SetuzaFC Armenios ULWizards Ústí n. L. 2:5Lutka
4.kolo
21.09.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"1.FC Velbloudi12:1Lutka
21.09.15pondělí19:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"TJ Bouráci Teplice 2:3Kamínek
24.09.15čtvrtek18:00UT 26.ZŠFC Chmelaři ULFC Armenios UL 5:10Nový
25.09.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Ethanol 3:7Sýs
25.09.15pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠESampdoria MRV "B" 0:5Sýs
19.10.15pondělí18:00LibouchecWizards Ústí n. L.Vikings Libouchec 7:6Gajarský
5.kolo
28.09.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceVĚTRUŠE18:4Pacík
28.09.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFC Chmelaři UL 7:6Kamínek
01.10.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolGOLD COMBIX ÚL "D" 4:3Nový
01.10.15čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULOranjes UL "B" 5:9Gajarský
02.10.15pátek17:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Wizards Ústí n. L. 4:4Nový
02.10.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 4:20Vaššík
6.kolo
05.10.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"Vikings Libouchec 6:4Sýs
08.10.15čtvrtek18:30UT KameňákFC Ethanol1.FC Velbloudi 9:0Vaššík
08.10.15čtvrtek18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"VĚTRUŠE 7:4Kalina
09.10.15pátek20:00UT SeverkaWizards Ústí n. L.TJ Bouráci Teplice 6:10Sýs
09.10.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Armenios UL 3:7Sůra
28.10.15středa19:30UT SNPFC Chmelaři ULSampdoria MRV "B" 5:6Nový
7.kolo
12.10.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Chmelaři UL16:5Gajarský
16.10.15pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEWizards Ústí n. L. 0:22Řízek
16.10.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV "B"Oranjes UL "B" 3:15Vaššík
16.10.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiGOLD COMBIX ÚL "D" 2:6Vágner
16.10.15pátek18:00SetuzaFC Armenios ULFC Ethanol12:6Vaššík
23.11.15pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecFK Rakeťáci 8:4Nový
8.kolo
19.10.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"TJ Bouráci Teplice 6:8Košťál
22.10.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolVikings Libouchec 5:6Kamínek
22.10.15čtvrtek18:00UT SNPFC Chmelaři ULVĚTRUŠE 8:3Tuček
22.10.15čtvrtek18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Wizards Ústí n. L. 4:11Pacík
23.10.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciSampdoria MRV "B" 1:6Heřman
23.10.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Armenios UL 3:17Nový
9.kolo
27.10.15úterý20:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFK Rakeťáci 9:5Gajarský
29.10.15čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULGOLD COMBIX ÚL "D" 3:3Lutka
30.10.15pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.FC Chmelaři UL11:1Vaššík
30.10.15pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEOranjes UL "B" 5:4Heřman
30.10.15pátek20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FC Ethanol 6:1Sůra
16.11.15pondělí19:00LibouchecVikings Libouchec1.FC Velbloudi 5:6Řízek
10.kolo
02.11.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"Wizards Ústí n. L.15:3Sýs
05.11.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolTJ Bouráci Teplice 5:9Heřman
05.11.15čtvrtek18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FC Chmelaři UL11:3Lutka
05.11.15čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULVikings Libouchec 8:0Sýs
06.11.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiSampdoria MRV "B" 2:9Vaššík
06.11.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVĚTRUŠE15:1Heřman
11.kolo
09.11.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecGOLD COMBIX ÚL "D" 4:4Macháček
11.11.15středa20:00SetuzaVĚTRUŠEFC Ethanol 2:11Lutka
12.11.15čtvrtek20:00KrupkaTJ Bouráci Teplice1.FC Velbloudi10:5Košťál
13.11.15pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.FK Rakeťáci12:6Heřman
13.11.15pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FC Armenios UL 4:3Rouče
16.11.15pondělí20:00SetuzaFC Chmelaři ULOranjes UL "B" 3:11Nový
12.kolo
28.03.16pondělí21:00SetuzaWizards Ústí n. L.FC Armenios UL 3:4Tuček
28.03.16pondělí19:00kontumaceTJ Bouráci TepliceSampdoria MRV "B" 5:0Hanzlík
29.03.16úterý18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FC Ethanol 1:5Lutka
30.03.16středa20:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.FK Rakeťáci 8:6Lutka
31.03.16čtvrtek19:30UT SNPFC Chmelaři UL1.FC Velbloudi 4:3Řízek
31.03.16čtvrtek18:00LibouchecVĚTRUŠEVikings Libouchec 1:3Hanzlík
01.04.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíOranjes UL "B" 3:14Hanzlík
13.kolo
04.04.16pondělí20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciOranjes UL "B" 4:9Hanzlík
05.04.16úterý17:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.FC Ethanol 5:6Lutka
07.04.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecWizards Ústí n. L. 5:5Macháček
07.04.16čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULFC Chmelaři UL11:4Tuček
08.04.16pátek20:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"1.FC Velbloudi 7:2Vaššík
08.04.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "B"VĚTRUŠE 9:1Hanzlík
08.04.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíTJ Bouráci Teplice 4:7Hanzlík
14.kolo
11.04.16pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"FC Ethanol13:5Kresta
13.04.16středa18:00UT 26.ZŠFK Albion ÚstíFK Rakeťáci 4:4Sůra
14.04.16čtvrtek19:30UT SNPFC Chmelaři ULVikings Libouchec 4:11Tuček
14.04.16čtvrtek18:00LibouchecVĚTRUŠETJ Bouráci Teplice 2:17Hanzlík
15.04.16pátek17:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.1.FC Velbloudi 9:3Mollinger
15.04.16pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.Sampdoria MRV "B" 8:6Tuček
28.04.16čtvrtek20:00hala UJEPGOLD COMBIX ÚL "D"FC Armenios UL 5:9Košťál
15.kolo
19.04.16úterý18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.FC Armenios UL 5:6Šmid
21.04.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFK Rakeťáci 5:3Tuček
21.04.16čtvrtek19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceWizards Ústí n. L.10:7Šmid
22.04.16pátek20:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Vikings Libouchec 6:5Nový
22.04.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "B"FC Chmelaři UL 9:2Vaššík
22.04.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíVĚTRUŠE24:0Vaššík
22.04.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiOranjes UL "B" 2:10Čáni
16.kolo
25.04.16pondělí20:00UT 26.ZŠFK Rakeťáci1.FC Velbloudi 6:3Šmid
25.04.16pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"FC Armenios UL 8:6Lutka
26.04.16úterý20:00UT SNPSampdoria MRV "B"GOLD COMBIX ÚL "D"11:4Lutka
28.04.16čtvrtek18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.Vikings Libouchec 5:10Macháček
28.04.16čtvrtek19:00UT SNPFC Chmelaři ULTJ Bouráci Teplice 3:9Nový
29.04.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC Ethanol11:2Hanzlík
29.04.16pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.VĚTRUŠE16:1Tuček
17.kolo
02.05.16pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceGOLD COMBIX ÚL "D" 7:2Hanzlík
05.05.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOranjes UL "B"14:6Kamínek
05.05.16čtvrtek18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.Sampdoria MRV "B" 7:4Sůra
05.05.16čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULFK Rakeťáci13:3Kresta
05.05.16čtvrtek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Chmelaři UL 1:13Sýs
06.05.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíWizards Ústí n. L. 5:7Nový
06.05.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Ethanol 2:8Tuček
18.kolo
09.05.16pondělí20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVikings Libouchec 3:12Nový
09.05.16pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"Sampdoria MRV "B"15:4Hanzlík
11.05.16středa19:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.TJ Bouráci Teplice 4:3Macháček
12.05.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC Armenios UL 9:4Nový
12.05.16čtvrtek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEGOLD COMBIX ÚL "D" 2:12Macháček
12.05.16čtvrtek19:00UT SNPFC Chmelaři ULWizards Ústí n. L. 3:7Hanzlík
13.05.16pátek17:00UT SNPFK Albion Ústí1.FC Velbloudi14:0Košťál
19.kolo
19.05.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Ethanol10:5Hanzlík
19.05.16čtvrtek19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceOranjes UL "B"16:7Lutka
20.05.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "B"FK Rakeťáci 8:0Košťál
20.05.16pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.GOLD COMBIX ÚL "D" 6:1Tuček
20.05.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC Chmelaři UL 4:5Košťál
20.05.16pátek20:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.VĚTRUŠE14:2Macháček
26.05.16čtvrtek21:00hala UJEPFC Armenios UL1.FC Velbloudi10:5Macháček
20.kolo
23.05.16pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"VĚTRUŠE11:3Lutka
23.05.16pondělí18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.Wizards Ústí n. L. 2:5Košťál
26.05.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolSampdoria MRV "B"11:3Nový
26.05.16čtvrtek19:00UT SNPFC Chmelaři ULGOLD COMBIX ÚL "D" 6:6Tuček
27.05.16pátek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVikings Libouchec 3:9Macháček
27.05.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC Armenios UL 5:4Sýs
22.06.16středa19:10UT Stad.mlFK RakeťáciTJ Bouráci Teplice 4:11Hanzlík
21.kolo
30.05.16pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Ethanol 5:6Hanzlík
02.06.16čtvrtek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFK Rakeťáci 1:8Sýs
02.06.16čtvrtek19:00UT SNPWizards Ústí n. L.Oranjes UL "B" 4:9Rouče
02.06.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Armenios UL18:5Hanzlík
03.06.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "B"1.FC Velbloudi 6:4Hanzlík
03.06.16pátek17:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.FC Chmelaři UL 2:6Lutka
03.06.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíGOLD COMBIX ÚL "D" 8:1Hanzlík
22.kolo
06.06.16pondělí20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciWizards Ústí n. L. 2:7Vaššík
08.06.16středa20:00hala UJEPOranjes UL "B"FC Chmelaři UL15:1Kamínek
09.06.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolVĚTRUŠE22:1Sůra
09.06.16čtvrtek20:00LibouchecFK Albion ÚstíVikings Libouchec 9:22Hanzlík
09.06.16čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULSampdoria MRV "B" 6:4Tuček
10.06.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiTJ Bouráci Teplice 1:7Tuček
10.06.16pátek18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.GOLD COMBIX ÚL "D" 4:7Lutka
23.kolo
13.06.16pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Armenios UL10:5Hanzlík
13.06.16pondělí18:00UT SNPWizards Ústí n. L.FC Ethanol 3:1Nový
14.06.16úterý20:00UT SNPSampdoria MRV "B"Vikings Libouchec 2:20Hanzlík
16.06.16čtvrtek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 9:1Řízek
16.06.16čtvrtek19:00UT SNPFC Chmelaři ULFK Rakeťáci 9:1Macháček
17.06.16pátek17:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Oranjes UL "B" 3:7Macháček
17.06.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíAS Roma Ústí n.L.14:4Řízek
24.kolo
23.06.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecTJ Bouráci Teplice 6:6Hanzlík
23.06.16čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULVĚTRUŠE10:5Vaššík
23.06.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC Chmelaři UL 7:2Nový
23.06.16čtvrtek18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.Oranjes UL "B" 4:13Košťál
24.06.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíSampdoria MRV "B"12:2Košťál
24.06.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiWizards Ústí n. L. 4:12Hanzlík
24.06.16pátek17:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FK Rakeťáci 5:3Lutka
2015/2016 Krajský přebor UK
1.kolo
14.09.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC Jupíci Libochovice 9:3Vlašič
Prágl
15.09.15úterý20:00WHC KBGold Team ULFC Atletico Chomutov 7:3Gajarský
Lutka
16.09.15středa20:00WHC KBItalové ULFC VITO Proboštov 5:5Šmid
Košťál
16.09.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Internazionale TP 2:13Lasch
Novotný
18.09.15pátek21:30SlunetaFC Rapid UL "A"FC Třebenice 8:1Tuček
Macháček
18.09.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC NY Tiradores "UL" 7:6Vlašič
Novotný
16.10.15pátek19:00TepliceFC Balticflora TepliceGold Combix ÚL "B" 4:6Macháček
Tuček
2.kolo
21.09.15pondělí20:00TepliceFC VITO ProboštovFC NY Tiradores "UL" 5:1Macháček
Kresta
22.09.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"CF Radobýl Litoměřice 3:5Šmid
Kamínek
23.09.15středa20:00WHC KBItalové ULFC Balticflora Teplice 5:1Gajarský
Tuček
23.09.15středa19:00hala UJEPFC Rapid UL "A"Gold Team UL 3:2Lutka
Nový
25.09.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovACZ Lovosice12:2Franko
Plzák
25.09.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceInternazionale TP 4:5Košťál
Vlašič
13.12.15neděle15:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceGardenline Ltm. "B"10:6Vlašič
Prágl
3.kolo
28.09.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceItalové UL 6:8Novotný
Prágl
29.09.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC VITO Proboštov 0:7Kamínek
Gajarský
29.09.15úterý20:00WHC KBGold Team ULInternazionale TP 5:4Kresta
Lutka
30.09.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Gold Combix ÚL "B" 5:5Prágl
Novotný
02.10.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC Jupíci Libochovice 9:2Gajarský
Sýs
02.10.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Rapid UL "A" 1:11Vlašič
Prágl
02.10.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Atletico Chomutov 2:2Lutka
Tuček
4.kolo
05.10.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Atletico Chomutov 7:3Kresta
Macháček
05.10.15pondělí20:00KrupkaInternazionale TPACZ Lovosice15:1Macháček
Kresta
05.10.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Třebenice 2:7Kamínek
Nový
06.10.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceCF Radobýl Litoměřice 5:4Šmid
Pacík
07.10.15středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "A"FC NY Tiradores "UL" 7:1Gajarský
Řízek
07.10.15středa20:00WHC KBItalové ULGardenline Ltm. "B"11:1Lutka
Tuček
09.10.15pátek20:00kontumaceFC Jupíci LibochoviceGold Team UL 0:5Prágl
Vlašič
5.kolo
12.10.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC VITO Proboštov 4:3Lasch
Prágl
13.10.15úterý20:00WHC KBGold Team ULGold Combix ÚL "B"14:8Lutka
Sýs
14.10.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Balticflora Teplice 8:1Gajarský
Mollinger
16.10.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceItalové UL 5:12Vlašič
Prágl
16.10.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Jupíci Libochovice 5:4Kamínek
Řízek
16.10.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Internazionale TP 2:8Mollinger
Pacík
16.10.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC Rapid UL "A" 4:4Javorek
Menšík
6.kolo
19.10.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Rapid UL "A" 4:4Macháček
Mollinger
19.10.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceGardenline Ltm. "B" 8:5Prágl
Novotný
20.10.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC Třebenice 4:2Košťál
Nový
20.10.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"ACZ Lovosice 1:7Gajarský
Heřman
21.10.15středa20:00WHC KBItalové ULGold Team UL 7:3Pacík
Kamínek
23.10.15pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC NY Tiradores "UL" 6:6Lutka
Vlašič
26.10.15pondělí20:00KrupkaInternazionale TPFC Atletico Chomutov 6:6Gajarský
Šmid
7.kolo
26.10.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC Třebenice17:5Novotný
Prágl
27.10.15úterý20:00WHC KBGold Team ULFC Balticflora Teplice 6:4Lutka
Tuček
28.10.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC VITO Proboštov 3:4Novotný
Vlašič
28.10.15středa21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Internazionale TP 5:8Kresta
Košťál
30.10.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceItalové UL 3:5Vlašič
Prágl
30.10.15pátek19:30hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:6Sýs
Kamínek
30.10.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC Jupíci Libochovice 4:3Javorek
Menšík
8.kolo
02.11.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovInternazionale TP 8:5Kresta
Mollinger
02.11.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceGold Team UL 9:4Vlašič
Prágl
03.11.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceACZ Lovosice 3:7Košťál
Nový
03.11.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Atletico Chomutov10:2Hanzlík
Tuček
04.11.15středa20:00WHC KBItalové ULFC NY Tiradores "UL" 9:1Šmid
Sýs
04.11.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Třebenice 5:6Kamínek
Pacík
06.11.15pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC Rapid UL "A" 3:29Lutka
Vlašič
9.kolo
09.11.15pondělí20:00KrupkaInternazionale TPFC Jupíci Libochovice11:3Šmid
Sýs
10.11.15úterý20:00WHC KBGold Team ULGardenline Ltm. "B"12:3Lutka
Hanzlík
13.11.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Balticflora Teplice 2:0Macháček
Tuček
13.11.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC VITO Proboštov 3:9Novotný
Vlašič
13.11.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceCF Radobýl Litoměřice 1:10Prágl
Vlašič
13.11.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovItalové UL 4:7Menšík
Majer
13.11.15pátek18:30hala UJEPFC Rapid UL "A"Gold Combix ÚL "B" 7:1Mollinger
Kamínek
10.kolo
16.11.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Jupíci Libochovice11:6Pacík
Šmid
16.11.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC NY Tiradores "UL" 7:5Novotný
Prágl
17.11.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC Atletico Chomutov 3:11Lutka
Tuček
17.11.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Internazionale TP 4:5Kresta
Mollinger
18.11.15středa20:00WHC KBItalové ULFC Rapid UL "A" 1:2Košťál
Hanzlík
18.11.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"ACZ Lovosice 6:4Vlašič
Mollinger
09.12.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceGold Team UL 5:9Novotný
Prágl
11.kolo
23.11.15pondělí20:00KrupkaInternazionale TPItalové UL 6:1Hanzlík
Lutka
24.11.15úterý20:00WHC KBGold Team ULFC VITO Proboštov 8:7Kresta
Šmid
25.11.15středa21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Balticflora Teplice 8:3Macháček
Nový
27.11.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Třebenice 5:7Košťál
Sýs
27.11.15pátek20:30ChomutovFC Atletico ChomutovCF Radobýl Litoměřice 3:5Menšík
Javorek
27.11.15pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceGold Combix ÚL "B" 6:8Prágl
Vlašič
12.02.16pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Gardenline Ltm. "B" 9:3Kamínek
Nový
12.kolo
30.11.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovGold Combix ÚL "B" 5:9Lutka
Nový
30.11.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC Rapid UL "A" 5:6Hanzlík
Lasch
01.12.15úterý20:00WHC KBGold Team ULACZ Lovosice 8:0Lutka
Tuček
01.12.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceInternazionale TP 0:14Kresta
Hanzlík
02.12.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Atletico Chomutov 2:2Vlašič
Prágl
04.12.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC NY Tiradores "UL" 9:3Novotný
Lasch
30.12.15středa20:00WHC KBItalové ULFC Jupíci Libochovice 7:6Hanzlík
Kamínek
13.kolo
06.12.15neděle20:00KrupkaInternazionale TPCF Radobýl Litoměřice 7:3Macháček
Lutka
07.12.15pondělí20:30ChomutovFC Atletico ChomutovFC Třebenice 5:5Majer
Spusta
08.12.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Italové UL 5:5Mollinger
Tuček
09.12.15středa21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Gardenline Ltm. "B" 7:4Hanzlík
Mollinger
11.12.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC VITO Proboštov 5:8Lutka
Macháček
11.12.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Gold Team UL 2:7Mollinger
Tuček
11.12.15pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC Balticflora Teplice 6:7Prágl
Lasch
14.kolo
14.12.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Balticflora Teplice 7:3Hanzlík
Tuček
14.12.15pondělí21:00KrupkaFC VITO ProboštovItalové UL 6:3Šmid
Košťál
14.12.15pondělí19:00KrupkaInternazionale TPGardenline Ltm. "B"13:3Lutka
Macháček
18.12.15pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceCF Radobýl Litoměřice 5:7Hanzlík
Nový
18.12.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGold Team UL 7:13Javorek
Majer
18.12.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"ACZ Lovosice 4:1Kamínek
Sýs
21.03.16pondělí21:10WHC KBFC TřebeniceFC Rapid UL "A" 5:15Lutka
Kalina
15.kolo
04.01.16pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceGold Combix ÚL "B"24:7Vlašič
Prágl
05.01.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceItalové UL 1:4Hanzlík
Lutka
05.01.16úterý21:00WHC KBGold Team ULFC Rapid UL "A" 0:11Kresta
Šmid
06.01.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Jupíci Libochovice12:4Košťál
Macháček
08.01.16pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC VITO Proboštov 3:5Tuček
Nový
08.01.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Atletico Chomutov 7:5Lasch
Prágl
08.01.16pátek21:00kontumaceInternazionale TPFC Třebenice 5:0Kamínek
Sýs
16.kolo
11.01.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Balticflora Teplice 5:2Šmid
Nový
12.01.16úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Gardenline Ltm. "B" 2:4Kresta
Lutka
13.01.16středa20:00WHC KBItalové ULCF Radobýl Litoměřice 5:8Košťál
Kalina
14.01.16čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "A"ACZ Lovosice 6:2Lutka
Šmid
15.01.16pátek21:00KrupkaInternazionale TPGold Team UL 8:4Tuček
Pacík
15.01.16pátek20:30ChomutovFC Atletico ChomutovFC NY Tiradores "UL" 0:2Javorek
Franko
06.03.16neděle19:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC Třebenice15:8Hanzlík
Lutka
17.kolo
18.01.16pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC Balticflora Teplice 9:6Lutka
Nový
19.01.16úterý21:00WHC KBGold Team ULFC Jupíci Libochovice 8:4Kresta
Tuček
20.01.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Italové UL 9:4Hanzlík
Sýs
22.01.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC VITO Proboštov 3:3Javorek
Spusta
22.01.16pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "A" 5:5Macháček
Sůra
22.01.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceInternazionale TP 3:9Kamínek
Mollinger
03.03.16čtvrtek20:00WHC KBFC TřebeniceGold Combix ÚL "B" 4:2Hanzlík
Novotný
18.kolo
25.01.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovCF Radobýl Litoměřice 6:3Sýs
Macháček
26.01.16úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Gold Team UL 4:5Nový
Kamínek
26.01.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Atletico Chomutov 5:3Tuček
Hanzlík
26.01.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceGardenline Ltm. "B" 3:4Lutka
Macháček
27.01.16středa20:00WHC KBItalové ULFC Třebenice 7:4Mollinger
Šmid
29.01.16pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceACZ Lovosice 7:9Hanzlík
Vaššík
29.01.16pátek21:00KrupkaInternazionale TPFC NY Tiradores "UL"15:0Lutka
Kamínek
19.kolo
kontumaceFC TřebeniceFC Balticflora Teplice 0:5
02.02.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC VITO Proboštov 3:3Lutka
Kamínek
02.02.16úterý21:00WHC KBGold Team ULItalové UL 5:7Hanzlík
Tuček
03.02.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"CF Radobýl Litoměřice 3:7Macháček
Vaššík
05.02.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovInternazionale TP 1:4Javorek
Spusta
05.02.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Jupíci Libochovice 5:7Macháček
Lutka
05.02.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGold Combix ÚL "B" 6:3Hanzlík
Nový
20.kolo
29.01.16pátek20:30hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceCF Radobýl Litoměřice 5:10Vlašič
Tuček
08.02.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovGardenline Ltm. "B" 4:1Macháček
Hanzlík
09.02.16úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC NY Tiradores "UL" 6:3Šmid
Tuček
09.02.16úterý20:00kontumaceFC Balticflora TepliceGold Team UL 5:0Košťál
Kalina
10.02.16středa20:00WHC KBItalové ULACZ Lovosice 2:6Hanzlík
Sůra
12.02.16pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC Atletico Chomutov 3:15Vlašič
Mollinger
12.02.16pátek21:15KrupkaInternazionale TPFC Rapid UL "A" 3:5Lutka
Tuček
21.kolo
kontumaceGold Team ULCF Radobýl Litoměřice 0:5
kontumaceFC TřebeniceGardenline Ltm. "B" 0:5
16.02.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Jupíci Libochovice13:2Lutka
Nový
17.02.16středa21:00hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Italové UL 4:6Šmid
Kamínek
19.02.16pátek21:15KrupkaInternazionale TPFC VITO Proboštov 8:0Mollinger
Tuček
19.02.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGold Combix ÚL "B" 5:0Javorek
Franko
19.02.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Balticflora Teplice 6:4Vlašič
Prágl
22.kolo
22.02.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Třebenice10:2Kamínek
Sůra
22.02.16pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceACZ Lovosice 6:3Vlašič
Prágl
23.02.16úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Rapid UL "A" 3:9Mollinger
Lutka
23.02.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC NY Tiradores "UL" 2:6Košťál
Macháček
24.02.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Gold Team UL13:8Hanzlík
Tuček
24.02.16středa20:00WHC KBItalové ULFC Atletico Chomutov 5:2Sýs
Nový
26.02.16pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceInternazionale TP 2:22Macháček
Lutka
23.kolo
01.03.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "A"Italové UL 5:1Košťál
Macháček
02.03.16středa21:00WHC KBGold Team ULFC Třebenice 6:6Kresta
Hanzlík
04.03.16pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC VITO Proboštov 7:17Lutka
Sýs
04.03.16pátek21:15kontumaceInternazionale TPGold Combix ÚL "B" 5:0Mollinger
Řízek
04.03.16pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"CF Radobýl Litoměřice 7:4Tuček
Kalina
04.03.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGardenline Ltm. "B" 3:7Kamínek
Vlašič
04.03.16pátek20:30ChomutovFC Atletico ChomutovFC Balticflora Teplice10:2Javorek
Spusta
24.kolo
07.03.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovGold Team UL13:3Kamínek
Nový
07.03.16pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC Atletico Chomutov11:4Prágl
Mollinger
08.03.16úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Jupíci Libochovice 8:10Kresta
Tuček
08.03.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC Rapid UL "A" 1:15Lutka
Řízek
09.03.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC NY Tiradores "UL" 9:2Vlašič
Prágl
09.03.16středa20:00WHC KBItalové ULInternazionale TP 3:5Košťál
Sýs
11.03.16pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceACZ Lovosice 6:8Mollinger
Hanzlík
25.kolo
15.03.16úterý21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC VITO Proboštov 4:9Hanzlík
Kamínek
15.03.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "A"CF Radobýl Litoměřice 4:2Kresta
Lutka
18.03.16pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceItalové UL 3:5Lutka
Sýs
18.03.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGardenline Ltm. "B" 3:3Spusta
Štafa
18.03.16pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Třebenice 7:6Macháček
Nový
18.03.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGold Team UL10:7Prágl
Vlašič
18.03.16pátek21:15KrupkaInternazionale TPFC Balticflora Teplice 5:0Mollinger
Tuček
26.kolo
21.03.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovACZ Lovosice12:3Nový
Sýs
21.03.16pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceInternazionale TP 5:8Prágl
Lasch
22.03.16úterý21:00WHC KBGold Team ULFC NY Tiradores "UL" 2:9Kamínek
Mollinger
22.03.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC Jupíci Libochovice 5:6Macháček
Řízek
23.03.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Rapid UL "A" 2:5Hanzlík
Tuček
23.03.16středa20:00WHC KBItalové ULGold Combix ÚL "B" 7:4Sýs
Macháček
25.03.16pátek20:00kontumaceFC TřebeniceFC Atletico Chomutov 0:5Prágl
Vlašič
2015/2016 Okresní přebor
1.kolo
31.08.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 5:5Šmid
Kamínek
31.08.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULMorgan Commando TP 5:3Lutka
Řízek
01.09.15úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Lokomotiv "UL" 8:6Lutka
Kalina
02.09.15středa18:00LibouchecFC LibouchecKlimax Bar "UL" 9:3Košťál
Kamínek
02.09.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"TJ Fanda 7:5Lutka
Řízek
19.11.15čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULGold Combix ÚL "U-19" 4:0Kamínek
Kalina
15.02.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"USK Slávie UL 2:2Košťál
Kalina
2.kolo
07.09.15pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPHop Trop "UL" 3:4Košťál
Kamínek
07.09.15pondělí17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Dynamo "UL" 2:4Košťál
Nauš
08.09.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFK Pérovna UL 3:7Košťál
Rouče
09.09.15středa20:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 8:6Lutka
Kalina
10.09.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo UL 5:6Friedl
Kalina
14.10.15středa19:00UT GymplTJ FandaFSC SKP Viktoria 7:4Friedl
Heřman
07.03.16pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "U-19"USK Slávie UL 4:1Sůra
Hanzlík
3.kolo
kontumaceUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 0:5
14.09.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Kolbenschmidt cz 2:8Sýs
Sůra
14.09.15pondělí20:00UT GymplFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 2:7Šmid
Nauš
14.09.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULSC Dragons UL 6:2Macháček
Kalina
16.09.15středa18:00LibouchecFC LibouchecTJ Fanda 9:8Gajarský
Rouče
16.09.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Lokomotiv "UL" 6:7Pacík
Řízek
30.11.15pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULGold Combix ÚL "U-19" 5:1Macháček
Tuček
4.kolo
21.09.15pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec 5:7Šmid
Nový
21.09.15pondělí18:00UT KameňákTJ FandaDynamo "UL" 8:7Gajarský
Heřman
21.09.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 9:5Sýs
Macháček
21.09.15pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Klimax Bar "UL" 5:6Kamínek
Rouče
22.09.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULHop Trop "UL" 6:3Vaššík
Heřman
24.09.15čtvrtek19:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 2:2Lutka
Sůra
24.09.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FSC SKP Viktoria 3:2Tuček
Macháček
5.kolo
28.09.15pondělí18:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 5:7Gajarský
Nauš
28.09.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULGold Combix ÚL "U-19" 6:2Macháček
Kalina
29.09.15úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULTJ Fanda 8:4Mollinger
Kalina
30.09.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Pérovna UL 6:7Gajarský
Nový
04.11.15středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" 5:3Hanzlík
Kalina
12.01.16úterý19:30SH GymplFSC SKP ViktoriaSC Dragons UL 4:8Sýs
Nový
01.02.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Morgan Commando TP10:1Hanzlík
Kalina
6.kolo
05.10.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULHop Trop "UL" 9:3Pacík
Rouče
05.10.15pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPUSK Slávie UL 2:4Sůra
Nauš
05.10.15pondělí18:00UT KameňákTJ FandaKlimax Bar "UL" 3:5Heřman
Vaššík
05.10.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Kolbenschmidt cz 2:11Řízek
Vágner
06.10.15úterý21:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria10:3Kamínek
Heřman
06.10.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec 0:5Tuček
Řízek
06.10.15úterý18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Dynamo "UL" 4:7Nový
Heřman
7.kolo
12.10.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTJ Fanda 4:4Gajarský
Řízek
12.10.15pondělí18:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Morgan Commando TP 2:6Macháček
Řízek
12.10.15pondělí19:00UT GymplFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 4:8Kamínek
Pacík
14.10.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 4:4Kamínek
Vágner
14.10.15středa21:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 8:4Lutka
Pacík
14.10.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Gold Combix ÚL "U-19" 5:1Heřman
Friedl
29.02.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"SC Dragons UL 7:0Hanzlík
Kalina
8.kolo
19.10.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Libouchec 3:2Pacík
Rouče
19.10.15pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 5:4Sýs
Nový
19.10.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"TJ Fanda 7:8Lutka
Nauš
20.10.15úterý21:00WHC KBFK Pérovna ULDynamo "UL"12:3Gajarský
Heřman
20.10.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 4:7Mollinger
Pacík
21.10.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FSC SKP Viktoria10:3Lutka
Vágner
24.03.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" 2:3Tuček
Řízek
9.kolo
26.10.15pondělí18:00UT KameňákTJ FandaMorgan Commando TP 9:5Heřman
Vaššík
26.10.15pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL" 7:4Košťál
Nauš
26.10.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Flamengo UL 0:7Macháček
Vágner
26.10.15pondělí19:00UT GymplFSC SKP ViktoriaGold Combix ÚL "U-19" 3:4Lutka
Kalina
28.10.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFK Pérovna UL 4:7Gajarský
Sýs
28.10.15středa18:00LibouchecFC LibouchecHop Trop "UL" 1:8Macháček
Rouče
15.12.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 6:3Mollinger
Pacík
10.kolo
02.11.15pondělí19:00UT GymplFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 9:8Pacík
Nový
02.11.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULUSK Slávie UL11:2Hanzlík
Řízek
02.11.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Morgan Commando TP 3:4Macháček
laik
03.11.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 1:5Mollinger
Řízek
03.11.15úterý18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"TJ Fanda 4:7Vaššík
Rouče
04.11.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Dynamo "UL" 9:2Nový
Řízek
08.12.15úterý21:00WHC KBFK Pérovna ULKlimax Bar "UL"10:2Tuček
Mollinger
11.kolo
09.11.15pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" 4:4Vaššík
Rouče
09.11.15pondělí18:00UT KameňákTJ FandaSC Dragons UL 4:3Pacík
Vágner
09.11.15pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL10:3Sýs
Nový
09.11.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FSC SKP Viktoria 7:6Lutka
Kalina
10.11.15úterý18:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Flamengo UL 5:6Košťál
Nauš
11.11.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop "UL" 5:3Nový
Mollinger
02.12.15středa18:00LibouchecFC LibouchecGold Combix ÚL "U-19"13:5Hanzlík
Kalina
12.kolo
16.11.15pondělí19:00UT GymplFSC SKP ViktoriaUSK Slávie UL 7:11Mollinger
Vaššík
16.11.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Lokomotiv "UL" 4:3Rouče
Macháček
17.11.15úterý21:00WHC KBFK Pérovna ULTJ Fanda 2:4Mollinger
Kresta
18.11.15středa18:00LibouchecFC LibouchecDynamo "UL" 6:6Hanzlík
Kalina
18.11.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Klimax Bar "UL" 7:11Tuček
Macháček
30.11.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 7:3Mollinger
Vágner
01.12.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 1:4Kamínek
Vaššík
13.kolo
23.11.15pondělí18:00UT KameňákTJ FandaFlamengo UL 2:4Lutka
Hanzlík
23.11.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gold Combix ÚL "U-19" 3:1Vágner
Mollinger
25.11.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec10:6Macháček
Tuček
26.11.15čtvrtek20:00UT KameňákFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 2:1Sůra
Kamínek
16.03.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Kolbenschmidt cz 7:4Kamínek
Nový
21.03.16pondělí18:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 4:7Hanzlík
Řízek
21.03.16pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FSC SKP Viktoria 7:3Macháček
Mollinger
14.kolo
29.03.16úterý17:00UT SeverkaMorgan Commando TPFlamengo UL 2:4Řízek
Lutka
30.03.16středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULDynamo "UL"11:1Nový
Hanzlík
30.03.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec 8:6Řízek
laik
30.03.16středa18:00UT KameňákTJ FandaHop Trop "UL" 4:5Hanzlík
Nový
31.03.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Pérovna UL 6:5Sýs
Macháček
13.06.16pondělí19:00UT GymplFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 6:7Sýs
Řízek
23.06.16čtvrtek17:00SH GymplGold Combix ÚL "U-19"SC Dragons UL 2:3Macháček
Řízek
15.kolo
04.04.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Lokomotiv "UL" 8:1Lutka
Sýs
04.04.16pondělí18:00UT GymplFSC SKP ViktoriaTJ Fanda11:5Hanzlík
Macháček
04.04.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Klimax Bar "UL" 1:6Kresta
Nový
05.04.16úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULSC Dragons UL15:2Košťál
Sůra
06.04.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Morgan Commando TP 9:7Hanzlík
Kalina
06.04.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 5:8Hanzlík
Kalina
22.06.16středa21:00hala UJEPUSK Slávie ULGold Combix ÚL "U-19" 4:7Nový
Kamínek
16.kolo
11.04.16pondělí19:00UT SeverkaMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 4:9Sýs
Řízek
11.04.16pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FK Pérovna UL 1:3Řízek
Sýs
12.04.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFlamengo UL 2:2Macháček
Mollinger
13.04.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"USK Slávie UL 8:4Vaššík
Nový
14.04.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Hop Trop "UL"10:4Kamínek
Kresta
02.05.16pondělí18:00UT KameňákTJ FandaFC Libouchec 5:5Hanzlík
laik
22.06.16středa18:00UT KameňákFC Kolbenschmidt czDynamo "UL" 5:1Košťál
Rouče
17.kolo
18.04.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFK Pérovna UL 1:9Nový
Řízek
18.04.16pondělí18:30UT GymplFSC SKP ViktoriaFC Lokomotiv "UL" 5:4Hanzlík
Kamínek
18.04.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"TJ Fanda 4:4Šmid
Sýs
19.04.16úterý19:30SH GymplHop Trop "UL"SC Dragons UL 7:2Košťál
Nauš
20.04.16středa18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 6:8Hanzlík
Kalina
20.04.16středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 5:3Košťál
Kalina
20.04.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Gold Combix ÚL "U-19"11:2Kamínek
Vaššík
18.kolo
25.04.16pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 5:9Kresta
Nový
25.04.16pondělí19:00UT SeverkaMorgan Commando TPDynamo "UL" 4:4Kresta
Nový
26.04.16úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop "UL"16:5Sýs
Sůra
28.04.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec10:2Macháček
laik
06.06.16pondělí18:00UT KameňákTJ FandaUSK Slávie UL 6:1Mollinger
laik
21.06.16úterý19:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "U-19"Flamengo UL 2:6Tuček
Sýs
27.06.16pondělí19:00UT GymplSC Dragons ULFSC SKP Viktoria 3:7Macháček
Kalina
19.kolo
02.05.16pondělí18:30UT GymplFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL10:3Vaššík
Nový
02.05.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Lokomotiv "UL" 0:14Lutka
Nauš
03.05.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "U-19" 8:5Macháček
Vaššík
04.05.16středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL 7:6Hanzlík
Kalina
04.05.16středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULMorgan Commando TP 6:4Lutka
Nový
04.05.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"TJ Fanda 9:5Šmid
Řízek
22.06.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Flamengo UL 5:5Macháček
Kalina
20.kolo
09.05.16pondělí18:00UT KameňákTJ FandaFC Kolbenschmidt cz 2:6Hanzlík
Řízek
09.05.16pondělí19:00UT SeverkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 4:1Vaššík
Rouče
09.05.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFSC SKP Viktoria 7:4Nový
Kalina
10.05.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULDynamo "UL"13:2Lutka
Kamínek
11.05.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 6:12Kamínek
Kalina
11.05.16středa20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Hop Trop "UL" 6:2Vaššík
Tuček
12.05.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL19:3Lutka
Košťál
21.kolo
16.05.16pondělí18:30UT GymplFSC SKP ViktoriaHop Trop "UL" 8:2Lutka
Nový
16.05.16pondělí18:00UT KameňákTJ FandaGold Combix ÚL "U-19" 5:5Vaššík
Kalina
17.05.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 8:5Hanzlík
Rouče
18.05.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 5:7Hanzlík
Kalina
18.05.16středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 6:4Kamínek
Rouče
18.05.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 5:9Macháček
Sýs
23.06.16čtvrtek19:30UT KameňákDynamo "UL"FK Pérovna UL 4:19Sůra
Nový
22.kolo
23.05.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULDynamo "UL" 3:0Macháček
Nový
24.05.16úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULUSK Slávie UL 8:4Lutka
Kresta
25.05.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"SC Dragons UL 1:2Vaššík
Rouče
25.05.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Libouchec 9:5Macháček
Kamínek
26.05.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz10:10Hanzlík
Kalina
31.05.16úterý17:00UT SeverkaMorgan Commando TPTJ Fanda 6:8Lutka
Kalina
08.06.16středa19:00UT GymplGold Combix ÚL "U-19"FSC SKP Viktoria 5:5Nový
Hanzlík
23.kolo
30.05.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Hop Trop "UL" 3:5Nový
Sůra
30.05.16pondělí18:00UT KameňákTJ FandaFC Lokomotiv "UL" 4:5Vaššík
Kalina
01.06.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 4:8Kamínek
Kalina
01.06.16středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFlamengo UL 1:5Kamínek
Kalina
01.06.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FK Pérovna UL 6:7Nový
Rouče
02.06.16čtvrtek19:00UT SeverkaMorgan Commando TPGold Combix ÚL "U-19" 5:12Šmid
Nový
28.06.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 3:4Lutka
Kalina
24.kolo
06.06.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULKlimax Bar "UL" 3:5Macháček
Kalina
06.06.16pondělí18:30UT GymplFSC SKP ViktoriaDynamo "UL" 4:2Rouče
laik
07.06.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULTJ Fanda 4:3Košťál
Kalina
07.06.16úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 9:5Macháček
Kamínek
08.06.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"USK Slávie UL13:2Hanzlík
Nový
09.06.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP 8:1Lutka
Rouče
14.06.16úterý19:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "U-19"FC Libouchec 1:10Košťál
Kalina
25.kolo
14.03.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Libouchec 5:5Hanzlík
Kalina
25.05.16středa19:15UT GymplUSK Slávie ULFSC SKP Viktoria 5:9Řízek
Nový
13.06.16pondělí17:00UT SeverkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 1:1Košťál
Kalina
14.06.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 1:4Lutka
Macháček
15.06.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Hop Trop "UL" 7:4Košťál
Kalina
16.06.16čtvrtek19:30UT KameňákTJ FandaFK Pérovna UL 5:8Hanzlík
laik
16.06.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "U-19" 7:5Nový
Košťál
26.kolo
20.06.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULTJ Fanda 7:6Hanzlík
laik
20.06.16pondělí18:30UT GymplFSC SKP ViktoriaKlimax Bar "UL" 7:4Macháček
Kalina
20.06.16pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Dynamo "UL" 1:3Lutka
Macháček
21.06.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 6:4Kamínek
Hanzlík
21.06.16úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 4:5Košťál
Kalina
21.06.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czHop Trop "UL" 7:11Lutka
Hanzlík
22.06.16středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 7:7Hanzlík
Kalina
2015/2016 Pohár A
1.kolo
03.12.15čtvrtek20:45hala UJEPFC NY Tiradores "UL"FC Chmelaři UL 8:2Lutka
Sýs
22.12.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FSC Tygříci "UL" 9:0Lutka
2.kolo
07.12.15pondělí18:30SetuzaFC Chmelaři ULFSC Tygříci "UL" 4:9Vaššík
Košťál
09.12.15středa20:30hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Gold Combix ÚL "C" 1:10Sýs
Řízek
3.kolo
14.12.15pondělí19:00SetuzaFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "UL" 2:9Vaššík
Nový
15.12.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Chmelaři UL 4:3Hanzlík
Macháček
4.kolo
04.01.16pondělí19:00SetuzaFSC Tygříci "UL"Gold Combix ÚL "C" 3:8Nový
Mollinger
04.01.16pondělí21:00SetuzaFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "UL" 5:9Lutka
Mollinger
5.kolo
11.01.16pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC NY Tiradores "UL" 3:1Hanzlík
Lutka
11.01.16pondělí19:00SetuzaFSC Tygříci "UL"FC Chmelaři UL 5:2Macháček
Kamínek
6.kolo
18.01.16pondělí18:30SetuzaFC Chmelaři ULGold Combix ÚL "C" 1:11Macháček
Kalina
20.01.16středa20:30hala UJEPFC NY Tiradores "UL"FSC Tygříci "UL" 2:4Mollinger
Vaššík
2015/2016 Pohár B
1.kolo
16.11.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Armenios UL10:2Lutka
Hanzlík
03.12.15čtvrtek20:30WHC KBFC RumíciFC Sokol UL "A" 3:4Kamínek
Pacík
2.kolo
08.12.15úterý20:30SetuzaFC Sokol UL "A"Oranjes Ústí n. L. 4:13Hanzlík
Kalina
10.12.15čtvrtek20:30WHC KBFC RumíciGold Combix ÚL "B" 7:8Sýs
Vágner
3.kolo
17.12.15čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULFC Rumíci 3:9Lutka
Pacík
18.12.15pátek21:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Gold Combix ÚL "B" 5:6Kamínek
Řízek
4.kolo
05.01.16úterý20:30SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Rumíci 5:5Košťál
Tuček
25.01.16pondělí19:00SetuzaFC Sokol UL "A"FC Armenios UL 8:10Mollinger
Nový
5.kolo
20.01.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Sokol UL "A" 4:3Kamínek
Řízek
21.01.16čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULOranjes Ústí n. L. 4:14Nový
Sýs
2015/2016 Pohár C
1.kolo
03.12.15čtvrtek19:30SH GymplFSC SKP ViktoriaTJ Bouráci Teplice 6:19Tuček
Kalina
04.12.15pátek20:00hala UJEPFC NY Tiradores "B"Dynamo "UL" 1:10Mollinger
Košťál
2.kolo
30.11.15pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC NY Tiradores "B"16:3Nový
Lutka
10.12.15čtvrtek19:30SH GymplFSC SKP ViktoriaDynamo "UL" 5:4Sůra
Rouče
3.kolo
14.12.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"TJ Bouráci Teplice 3:5Hanzlík
Nauš
16.12.15středa19:30hala UJEPFC NY Tiradores "B"FSC SKP Viktoria 0:13Vágner
Kalina
4.kolo
04.01.16pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFSC SKP Viktoria 8:6Hanzlík
Řízek
04.01.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC NY Tiradores "B" 3:2Macháček
Sýs
5.kolo
11.01.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FSC SKP Viktoria 7:2Lutka
Vaššík
13.01.16středa19:30hala UJEPFC NY Tiradores "B"TJ Bouráci Teplice 7:11Tuček
Sůra
6.kolo
21.01.16čtvrtek19:30SH GymplFSC SKP ViktoriaFC NY Tiradores "B" 6:3Vaššík
Kamínek
25.01.16pondělí19:00WHC KBTJ Bouráci TepliceDynamo "UL"10:2Hanzlík
Lutka
2015/2016 Pohár D
1.kolo
30.11.15pondělí19:00SetuzaSamba ULKozlos Ústí n.L. 5:6Sůra
Pacík
04.12.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV ULFC Rapid UL "A" 2:13Kamínek
Vaššík
2.kolo
11.12.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV ULKozlos Ústí n.L. 2:3Řízek
Kalina
15.12.15úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Samba UL 3:0Kamínek
Řízek
3.kolo
14.12.15pondělí20:00SetuzaSamba ULSampdoria MRV UL10:5Nový
Vágner
16.12.15středa21:00WHC KBKozlos Ústí n.L.FC Rapid UL "A" 3:16Tuček
Vaššík
4.kolo
05.01.16úterý20:00WHC KBKozlos Ústí n.L.Samba UL 4:4Šmid
Kresta
07.01.16čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "A"Sampdoria MRV UL 6:3Košťál
Kamínek
5.kolo
13.01.16středa21:00WHC KBKozlos Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 5:3Hanzlík
Vaššík
15.01.16pátek21:00WHC KBSamba ULFC Rapid UL "A" 5:13Sýs
Nový
6.kolo
Sampdoria MRV ULSamba UL 0:0
12.01.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Kozlos Ústí n.L. 4:4Kamínek
Macháček

celkem záznamů: 1100

generováno za 0.62 sekund