Dnes je sobota 22.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 1093

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2014/2015 1.třída
1.kolo
01.09.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FSC Tygříci "UL" 1:6Macháček
Řízek
02.09.14úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A" 4:1Macháček
Rouče
02.09.14úterý18:00UT SeverkaULITEPKozlos Ústí n.L. 1:3Rouče
Macháček
03.09.14středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULPIERBURG Trmice 8:6Macháček
Kamínek
03.09.14středa19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"1.FC Kostelníci "B" 6:6Nový
Sýs
05.09.14pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Wayuptensky futsal team UL 9:7Řízek
Tuček
2.kolo
08.09.14pondělí19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Dynamo "B" 2:4Košťál
Nový
08.09.14pondělí17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"ULITEP 2:5Mikan
Friedl
10.09.14středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Klimax Bar "UL" 5:2Hanzlík
Šmid
10.09.14středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULGold Combix ÚL "C" 3:4Nový
Sýs
12.09.14pátek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceWayuptensky futsal team UL 0:9Tuček
Lutka
12.09.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"FC NY Tiradores "B" 1:4Hanzlík
Pacík
3.kolo
15.09.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC Sokol UL "A" 2:4Nový
Kresta
16.09.14úterý18:00UT SeverkaULITEP1.FC Kostelníci "B" 7:10Řízek
Heřman
17.09.14středa18:00hala UJEPWayuptensky futsal team ULNew York "UL" 4:1Nový
Mollinger
18.09.14čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"PIERBURG Trmice 4:3Sýs
19.09.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Lesná Pes UL 8:4Kalina
19.09.14pátek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "B" 6:3Kalina
Heřman
4.kolo
22.09.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Wayuptensky futsal team UL 7:0Řízek
Heřman
22.09.14pondělí20:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 6:3Hanzlík
Kamínek
22.09.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"Klimax Bar "UL" 2:5Mikan
Kresta
23.09.14úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULULITEP 1:5Tuček
Rouče
24.09.14středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Dynamo "B" 8:5Mikan
Heřman
26.09.14pátek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceNew York "UL" 2:1Heřman
5.kolo
29.09.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Lesná Pes UL 6:2Kresta
Mikan
30.09.14úterý19:00hala UJEPWayuptensky futsal team ULKozlos Ústí n.L. 3:2Sýs
Kresta
01.10.14středa19:00UT SeverkaULITEPGold Combix ÚL "C" 5:3Mikan
Lutka
03.10.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"PIERBURG Trmice 9:4Nový
Kalina
03.10.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Sokol UL "A" 7:4Kamínek
Rouče
03.10.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"FSC Tygříci "UL" 4:3Macháček
Pacík
6.kolo
06.10.14pondělí17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 3:5Tuček
Pacík
06.10.14pondělí20:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.New York "UL" 4:4Kamínek
Heřman
07.10.14úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Wayuptensky futsal team UL 1:7Macháček
Kalina
08.10.14středa18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Dynamo "B" 0:6Nový
Rouče
10.10.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"1.FC Kostelníci "B" 3:2Mikan
Tuček
10.10.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"ULITEP 5:4Lutka
Řízek
7.kolo
13.10.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Klimax Bar "UL" 3:2Hanzlík
Rouče
14.10.14úterý18:00hala UJEPWayuptensky futsal team UL1.FC Kostelníci "B" 9:0Tuček
Pacík
15.10.14středa19:00UT SeverkaULITEPPIERBURG Trmice11:5Rouče
Lutka
16.10.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L.10:4Kamínek
17.10.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 6:2Košťál
Kalina
17.10.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"FC Sokol UL "A" 6:3Mikan
Lutka
8.kolo
20.10.14pondělí17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 3:4Hanzlík
Friedl
20.10.14pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FSC Tygříci "UL" 4:8Mollinger
21.10.14úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULWayuptensky futsal team UL 1:16Mikan
Heřman
21.10.14úterý18:00UT SeverkaULITEPDynamo "B" 2:2Řízek
Pacík
22.10.14středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"New York "UL" 8:2Macháček
Řízek
23.10.14čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC NY Tiradores "B" 3:2Mikan
Kalina
9.kolo
27.10.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"PIERBURG Trmice11:0Hanzlík
Rouče
27.10.14pondělí19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "A" 2:10Mikan
Friedl
29.10.14středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"1.FC Kostelníci "B" 4:6Sůra
Heřman
31.10.14pátek18:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "UL" 5:5Lutka
Kalina
31.10.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"Lesná Pes UL 5:3Friedl
Rouče
09.12.14úterý18:00hala UJEPWayuptensky futsal team ULGold Combix ÚL "C" 3:2Řízek
Heřman
10.kolo
04.11.14úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFSC Tygříci "UL" 3:6Tuček
Kalina
05.11.14středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Kozlos Ústí n.L. 3:0Hanzlík
Plzák
05.11.14středa19:00UT SeverkaULITEPFC NY Tiradores "B" 4:1Pacík
Mikan
06.11.14čtvrtek19:30SH GymplPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "A" 5:8Kamínek
Tuček
07.11.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Wayuptensky futsal team UL 2:4Mikan
Kalina
05.12.14pátek18:00SH GymplGold Combix ÚL "C"New York "UL" 2:5Hanzlík
Sůra
11.kolo
03.11.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC NY Tiradores "B" 6:1Macháček
Šmid
10.11.14pondělí19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Lesná Pes UL 6:7Lutka
Nový
10.11.14pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"1.FC Kostelníci "B" 3:1Nový
Lutka
11.11.14úterý18:00hala UJEPWayuptensky futsal team ULULITEP 9:3Mikan
Mollinger
12.11.14středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:5Šmid
Rouče
14.11.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"Klimax Bar "UL" 1:10Mollinger
Kalina
12.kolo
17.11.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Wayuptensky futsal team UL 3:1Pacík
Lutka
19.11.14středa19:00UT SeverkaULITEPNew York "UL" 5:4Heřman
Friedl
20.11.14čtvrtek19:30SH GymplPIERBURG Trmice1.FC Kostelníci "B" 3:14Nový
Kalina
20.11.14čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Kozlos Ústí n.L. 1:6Mikan
Macháček
21.11.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FSC Tygříci "UL" 8:4Kamínek
Rouče
04.12.14čtvrtek20:30SetuzaLesná Pes ULFC Sokol UL "A" 5:6Nový
Pacík
13.kolo
01.10.14středa17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"PIERBURG Trmice 8:5Řízek
Pacík
24.11.14pondělí19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Klimax Bar "UL" 5:16Hanzlík
Sýs
24.11.14pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "C" 4:5Sýs
Hanzlík
26.11.14středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"ULITEP 6:2Mikan
Pacík
26.11.14středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Lesná Pes UL12:8Nový
Sýs
28.11.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"Dynamo "B" 0:8Macháček
Rouče
14.kolo
23.03.15pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 3:3Hanzlík
Řízek
24.03.15úterý17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceLesná Pes UL 1:6Nový
Macháček
25.03.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Dynamo "B" 5:4Mikan
Heřman
26.03.15čtvrtek19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.ULITEP 3:10Košťál
Nauš
26.03.15čtvrtek20:30hala UJEPWayuptensky futsal team ULFC NY Tiradores "B" 4:2Sýs
Rouče
01.04.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Gold Combix ÚL "C"11:2Mikan
Kalina
15.kolo
30.03.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Kozlos Ústí n.L. 8:4Friedl
Sůra
30.03.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Lesná Pes UL 4:8Mikan
Kresta
01.04.15středa18:30hala UJEPWayuptensky futsal team ULPIERBURG Trmice14:2Hanzlík
Kamínek
24.04.15pátek18:00UT SeverkaULITEPFC Sokol UL "A" 5:7Pacík
Kresta
12.05.15úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"1.FC Kostelníci "B" 8:4Friedl
Tuček
27.05.15středa18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"New York "UL" 2:3Mikan
Řízek
16.kolo
07.04.15úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKlimax Bar "UL" 1:4Nový
Kalina
08.04.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"ULITEP 8:4Tuček
Sůra
09.04.15čtvrtek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceGold Combix ÚL "C" 1:11Mikan
Nauš
10.04.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FSC Tygříci "UL" 3:8Hanzlík
Rouče
16.04.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠFC Sokol UL "A"Dynamo "B" 5:6Mollinger
Sůra
17.06.15středa18:30hala UJEPNew York "UL"Wayuptensky futsal team UL 0:20Mollinger
Pacík
17.kolo
13.04.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"1.FC Kostelníci "B" 8:2Macháček
Kalina
14.04.15úterý19:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Gold Combix ÚL "C" 5:3Tuček
Sýs
15.04.15středa19:00UT SeverkaULITEPLesná Pes UL 4:9Sýs
Kamínek
16.04.15čtvrtek19:30hala UJEPWayuptensky futsal team ULFSC Tygříci "UL" 3:1Hanzlík
Nauš
17.04.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Kozlos Ústí n.L. 4:2Kalina
Vaššík
19.06.15pátek17:00UT Stad.mlNew York "UL"PIERBURG Trmice 4:5Kamínek
Mikan
18.kolo
20.04.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"ULITEP 3:12Macháček
Mikan
21.04.15úterý17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKlimax Bar "UL" 3:5Pacík
Rouče
21.04.15úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "B" 3:6Nový
Heřman
22.04.15středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULDynamo "B" 2:7Košťál
Nový
22.04.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"New York "UL" 8:2Lutka
23.04.15čtvrtek19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 4:13Lutka
Friedl
19.kolo
10.04.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"Kozlos Ústí n.L. 1:5laik
laik
27.04.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Gold Combix ÚL "C" 8:0Košťál
Nauš
29.04.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice13:2Košťál
Kamínek
29.04.15středa18:30hala UJEPWayuptensky futsal team ULFC Sokol UL "A" 4:1Mollinger
Nový
29.04.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"FC NY Tiradores "B" 7:3Macháček
Rouče
29.04.15středa19:00UT SeverkaULITEPKlimax Bar "UL" 8:17Kamínek
Košťál
20.kolo
04.05.15pondělí17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"New York "UL" 8:1Mollinger
Nový
06.05.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Wayuptensky futsal team UL 3:4Sýs
Rouče
07.05.15čtvrtek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceULITEP 2:7Friedl
Řízek
18.05.15pondělí18:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:5Mollinger
Nový
02.06.15úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 5:7Mikan
Nauš
17.06.15středa18:00UT Stad.mlKlimax Bar "UL"Dynamo "B" 4:0Lutka
Nový
21.kolo
11.05.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"ULITEP 7:6Nový
12.05.15úterý18:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 5:2Tuček
Nauš
13.05.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "A" 2:3Lutka
Mikan
15.05.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"1.FC Kostelníci "B" 4:5Kamínek
Kalina
15.05.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Gold Combix ÚL "C" 3:7Heřman
22.05.15pátek20:00hala UJEPWayuptensky futsal team ULLesná Pes UL 8:3Gajarský
Řízek
22.kolo
18.05.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Wayuptensky futsal team UL 4:5Macháček
Řízek
19.05.15úterý18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceDynamo "B" 2:5Košťál
Nauš
19.05.15úterý19:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "B" 7:3Košťál
Nauš
20.05.15středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULNew York "UL"10:2Pacík
20.05.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"FSC Tygříci "UL" 8:6Kamínek
Řízek
21.05.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Kozlos Ústí n.L. 4:3Kalina
Friedl
23.kolo
25.05.15pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"PIERBURG Trmice 1:5Macháček
Pacík
26.05.15úterý18:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.1.FC Kostelníci "B" 6:3Mikan
Heřman
27.05.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Lesná Pes UL 7:2Mollinger
Pacík
27.05.15středa18:30hala UJEPWayuptensky futsal team ULKlimax Bar "UL" 5:5Nový
Heřman
29.05.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:8laik
laik
29.05.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"ULITEP 0:9Macháček
Kalina
24.kolo
01.06.15pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FSC Tygříci "UL" 6:5Kamínek
Tuček
02.06.15úterý19:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"New York "UL" 6:2Lutka
Kamínek
03.06.15středa20:00UT SeverkaULITEPWayuptensky futsal team UL 3:8Mikan
Nový
03.06.15středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKozlos Ústí n.L.13:5Gajarský
Macháček
03.06.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"FC Sokol UL "A" 3:6Pacík
Tuček
05.06.15pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Dynamo "B" 2:8Gajarský
Friedl
25.kolo
08.06.15pondělí17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Lesná Pes UL 1:6Gajarský
Kalina
08.06.15pondělí19:00WHC KBWayuptensky futsal team ULDynamo "B" 4:1Macháček
Řízek
10.06.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"PIERBURG Trmice 9:0Nový
11.06.15čtvrtek19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Gold Combix ÚL "C" 2:10Košťál
Nauš
11.06.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Klimax Bar "UL" 2:4Košťál
Nauš
12.06.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"ULITEP 3:6Košťál
Kalina
26.kolo
kontumaceKlimax Bar "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:0Košťál
Macháček
09.03.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"New York "UL" 6:1Mollinger
Hanzlík
22.05.15pátek18:00UT Stad.mlPIERBURG TrmiceFC NY Tiradores "B" 2:1Gajarský
Heřman
15.06.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Sokol UL "A"11:5Hanzlík
Řízek
17.06.15středa20:00UT SeverkaULITEPFSC Tygříci "UL" 8:3Friedl
Pacík
17.06.15středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes UL1.FC Kostelníci "B" 5:7Mikan
Rouče
2014/2015 2.třída
1.kolo
02.09.14úterý19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFK K.B.Ústí n.L. 4:2Řízek
02.09.14úterý20:00UT KameňákSOSOSOFC Incredibles 6:2Kamínek
03.09.14středa20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Hop Trop "B" 5:1Nový
03.09.14středa19:00UT KameňákFK JamajkaB.B. Tonaso UL 5:11Řízek
05.09.14pátek18:00SH GymplNew York "B"Samba UL 2:7Macháček
05.09.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"FCSB Ústí n.L.13:4Mollinger
05.09.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFírova Pivnice "B" 3:3Řízek
2.kolo
08.09.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.ZD Hospoddáři "UL" 5:4Řízek
09.09.14úterý19:00UT 26.ZŠSamba ULKMK Tornádo "B"14:2Kamínek
10.09.14středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceNew York "B" 2:2Nový
11.09.14čtvrtek19:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULSOSOSO 1:4Kresta
11.09.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"FK Jamajka 2:4Kalina
12.09.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiHop Trop "B" 5:1Řízek
12.12.14pátek19:00SetuzaFK K.B.Ústí n.L.FC Incredibles10:5Sýs
3.kolo
17.09.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesB.B. Tonaso UL 2:3Macháček
19.09.14pátek18:00SH GymplNew York "B"FK K.B.Ústí n.L. 6:5Tuček
19.09.14pátek20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Samba UL 3:11Heřman
19.09.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFCSB Ústí n.L. 3:6Řízek
19.09.14pátek19:00SetuzaHop Trop "B"FK Jamajka 4:6Mollinger
14.11.14pátek19:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "B"FK Všebořice 4:3Sýs
25.11.14úterý20:00UT SeverkaSOSOSOFírova Pivnice "B" 3:2Lutka
4.kolo
23.09.14úterý19:00UT 26.ZŠSamba ULKojoti 8:3Tuček
24.09.14středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceZD Hospoddáři "UL" 2:0Nový
25.09.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠSOSOSOHop Trop "B" 6:4Mikan
26.09.14pátek20:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.B.B. Tonaso UL 8:9Heřman
26.09.14pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"FC Incredibles 8:6Pacík
26.09.14pátek18:00SH GymplNew York "B"KMK Tornádo "B" 4:4Sýs
20.11.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK Jamajka 6:4Heřman
5.kolo
30.09.14úterý19:30SH GymplHop Trop "B"FC Incredibles 2:9Sůra
01.10.14středa19:00UT 26.ZŠFK JamajkaSamba UL 2:4laik
02.10.14čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFírova Pivnice "B" 3:7Macháček
03.10.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"FK K.B.Ústí n.L.11:4Tuček
03.10.14pátek20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"New York "B" 2:8Řízek
03.10.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK Všebořice 5:2Košťál
12.11.14středa17:00UT SeverkaSOSOSOFCSB Ústí n.L. 4:3Nový
6.kolo
06.10.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Incredibles 6:8Heřman
07.10.14úterý19:00UT 26.ZŠSamba ULSOSOSO 9:3Macháček
09.10.14čtvrtek18:00kontumaceB.B. Tonaso ULHop Trop "B" 0:5Macháček
09.10.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFK Jamajka 3:3Košťál
10.10.14pátek18:00SH GymplNew York "B"Kojoti 4:2Macháček
10.10.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 3:2Kamínek
17.10.14pátek18:00SetuzaFK K.B.Ústí n.L.Fírova Pivnice "B" 8:2Sýs
7.kolo
13.10.14pondělí20:00UT SeverkaSOSOSOFK Všebořice 6:2Sůra
14.10.14úterý18:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FK K.B.Ústí n.L. 6:3Mikan
14.10.14úterý19:30SH GymplHop Trop "B"Fírova Pivnice "B" 5:5Řízek
15.10.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesSamba UL 2:6Lutka
16.10.14čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFCSB Ústí n.L. 8:8Sýs
17.10.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiKMK Tornádo "B" 3:3Mikan
30.10.14čtvrtek17:00UT 26.ZŠFK JamajkaNew York "B" 3:6Hanzlík
8.kolo
20.10.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Fírova Pivnice "B" 5:6Friedl
22.10.14středa20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Kojoti 5:12Tuček
23.10.14čtvrtek20:30SetuzaFK K.B.Ústí n.L.Hop Trop "B" 4:10Sýs
23.10.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠSamba ULB.B. Tonaso UL 4:2Nový
24.10.14pátek18:00SH GymplNew York "B"SOSOSO 6:3Kamínek
24.10.14pátek17:00UT KameňákKMK Tornádo "B"FK Jamajka 4:3Sýs
06.11.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Incredibles 3:2Sýs
9.kolo
27.10.14pondělí20:00UT SeverkaSOSOSOKMK Tornádo "B" 7:1Mikan
29.10.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesNew York "B" 8:3Sůra
30.10.14čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFK Všebořice 9:3Kamínek
30.10.14čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "B"FCSB Ústí n.L. 3:3Heřman
31.10.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK K.B.Ústí n.L. 9:3Lutka
28.11.14pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 4:4Heřman
05.12.14pátek19:30SetuzaFírova Pivnice "B"Samba UL 4:1Kamínek
10.kolo
04.11.14úterý18:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 4:9Šmid
04.11.14úterý19:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"SOSOSO 3:7Šmid
05.11.14středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFírova Pivnice "B" 5:5laik
06.11.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠSamba ULHop Trop "B" 5:3Sýs
07.11.14pátek18:00SH GymplNew York "B"B.B. Tonaso UL 2:3Nový
07.11.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK Jamajka 8:3Sůra
14.11.14pátek20:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "B"FC Incredibles 6:5Sýs
11.kolo
10.11.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Samba UL 6:7Košťál
11.11.14úterý20:00UT SeverkaSOSOSOKojoti 8:2Sůra
11.11.14úterý19:30SH GymplHop Trop "B"FK Všebořice 4:6Hanzlík
12.11.14středa19:00UT 26.ZŠFK JamajkaFK K.B.Ústí n.L. 3:10Tuček
12.11.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL" 5:7Šmid
13.11.14čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULKMK Tornádo "B"10:3Hanzlík
09.01.15pátek18:00SH GymplFírova Pivnice "B"New York "B" 5:7Pacík
12.kolo
17.11.14pondělí19:30SetuzaFK K.B.Ústí n.L.Samba UL 3:7Sýs
18.11.14úterý19:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"B.B. Tonaso UL 6:9Pacík
19.11.14středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFCSB Ústí n.L. 2:8Pacík
19.11.14středa18:00UT 26.ZŠFK JamajkaSOSOSO 4:2Pacík
20.11.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "B"Fírova Pivnice "B" 4:3Heřman
21.11.14pátek18:00SH GymplNew York "B"Hop Trop "B" 1:10Nový
18.12.14čtvrtek19:00WHC KBKojotiFC Incredibles 4:4Řízek
13.kolo
17.11.14pondělí18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"ZD Hospoddáři "UL" 7:6Hanzlík
24.11.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.New York "B" 9:1Mikan
26.11.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 9:4Tuček
27.11.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠSamba ULFK Všebořice 8:3Sýs
28.11.14pátek20:00UT SeverkaSOSOSOFK K.B.Ústí n.L. 7:9Macháček
28.11.14pátek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULKojoti 3:3Heřman
02.12.14úterý19:30SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 6:5Kalina
14.kolo
kontumaceSamba ULNew York "B" 5:0
18.03.15středa20:00SH GymplHop Trop "B"ZD Hospoddáři "UL"10:2Mollinger
23.03.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 7:5Sýs
25.03.15středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesSOSOSO 4:7Pacík
26.03.15čtvrtek18:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.FK Všebořice18:2Heřman
27.03.15pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Kojoti 4:3Mollinger
27.03.15pátek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFK Jamajka 9:2Kalina
15.kolo
kontumaceFK JamajkaFírova Pivnice "B" 5:0
30.03.15pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK K.B.Ústí n.L. 4:15Hanzlík
31.03.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"Kojoti 7:3Sýs
03.04.15pátek19:00UT SeverkaSOSOSOB.B. Tonaso UL 4:8Heřman
03.04.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"Samba UL 7:10Mikan
27.04.15pondělí18:00UT 26.ZŠNew York "B"FK Všebořice 3:0Nový
12.06.15pátek18:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FCSB Ústí n.L. 5:16Mikan
16.kolo
07.04.15úterý17:00UT SeverkaSamba ULZD Hospoddáři "UL" 7:4Mollinger
08.04.15středa18:00UT 26.ZŠFK JamajkaHop Trop "B" 0:5Sýs
09.04.15čtvrtek20:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 3:1Rouče
Kamínek
09.04.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Kojoti 8:3Řízek
10.04.15pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"SOSOSO 5:8Lutka
15.06.15pondělí18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.New York "B" 3:7Vaššík
18.06.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULFC Incredibles 6:5Kalina
17.kolo
13.04.15pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFírova Pivnice "B"10:6Košťál
14.04.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 9:2Sůra
16.04.15čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFK K.B.Ústí n.L. 5:12Macháček
17.04.15pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFCSB Ústí n.L. 3:5Řízek
17.04.15pátek20:00UT 26.ZŠKojotiSamba UL 4:9Řízek
17.04.15pátek19:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FK Všebořice 9:4Macháček
17.04.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"New York "B" 4:0Sýs
18.kolo
20.04.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.SOSOSO 6:4Košťál
20.04.15pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesHop Trop "B" 3:5Mikan
22.04.15středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKojoti 2:4Nový
23.04.15čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULFK Jamajka14:3Friedl
24.04.15pátek19:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 9:3Kresta
24.04.15pátek18:00SH GymplNew York "B"ZD Hospoddáři "UL" 5:4Heřman
24.04.15pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"B.B. Tonaso UL 2:6Kalina
19.kolo
kontumaceFírova Pivnice "B"FK K.B.Ústí n.L. 0:5
28.04.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"B.B. Tonaso UL 7:1Kamínek
28.04.15úterý20:00UT SeverkaSOSOSOSamba UL 4:8Vaššík
29.04.15středa18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFK Všebořice 5:2Mikan
01.05.15pátek19:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 5:8Mikan
16.06.15úterý19:00UT 26.ZŠFC IncrediblesFCSB Ústí n.L. 8:9Friedl
17.06.15středa20:00UT 26.ZŠKojotiNew York "B" 6:2Mikan
20.kolo
kontumaceFírova Pivnice "B"Hop Trop "B" 0:5
20.03.15pátek18:00SH GymplNew York "B"FK Jamajka 8:3Hanzlík
04.05.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.B.B. Tonaso UL10:6Sýs
05.05.15úterý20:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.ZD Hospoddáři "UL" 9:5Heřman
05.05.15úterý18:00UT SeverkaSamba ULFC Incredibles11:2Heřman
06.05.15středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSOSOSO 2:7Řízek
07.05.15čtvrtek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"Kojoti 5:4Pacík
21.kolo
11.05.15pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Všebořice 8:4Vaššík
12.05.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"FK K.B.Ústí n.L. 8:5Nový
15.05.15pátek20:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"FCSB Ústí n.L. 6:8Šmid
15.05.15pátek20:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULSamba UL 2:6Sůra
15.05.15pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaKMK Tornádo "B" 2:14Šmid
15.05.15pátek19:00UT 26.ZŠKojotiZD Hospoddáři "UL" 6:4Šmid
11.06.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠSOSOSONew York "B" 4:1Kamínek
22.kolo
18.05.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Hop Trop "B" 5:4Vaššík
20.05.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 8:2Pacík
21.05.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceB.B. Tonaso UL 9:8Pacík
21.05.15čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULFírova Pivnice "B" 5:4Košťál
22.05.15pátek19:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.Kojoti 4:6Mikan
22.05.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"SOSOSO 3:7Pacík
22.05.15pátek18:00SH GymplNew York "B"FC Incredibles 7:3Mollinger
23.kolo
kontumaceFírova Pivnice "B"FK Všebořice 0:5
25.05.15pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKMK Tornádo "B" 7:5Macháček
26.05.15úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK K.B.Ústí n.L. 7:6Sůra
26.05.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"Samba UL 6:4Lutka
26.05.15úterý20:00UT SeverkaSOSOSOZD Hospoddáři "UL" 4:6Friedl
29.05.15pátek20:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULNew York "B" 5:2Kamínek
12.06.15pátek20:00UT 26.ZŠFK JamajkaKojoti 4:9Sůra
24.kolo
01.06.15pondělí20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 3:9Lutka
03.06.15středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop "B" 4:5Macháček
05.06.15pátek19:00UT 26.ZŠKojotiSOSOSO 6:6Mikan
05.06.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"B.B. Tonaso UL 3:6Šmid
05.06.15pátek18:00SH GymplNew York "B"Fírova Pivnice "B" 8:3Pacík
10.06.15středa20:00SetuzaSamba ULFCSB Ústí n.L. 6:6Řízek
18.06.15čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FK Jamajka15:5Kalina
25.kolo
08.06.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK Všebořice 2:4Kamínek
08.06.15pondělí19:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULZD Hospoddáři "UL" 6:3Lutka
08.06.15pondělí20:00UT SeverkaSOSOSOFK Jamajka10:2Lutka
09.06.15úterý18:00UT SeverkaSamba ULFK K.B.Ústí n.L. 5:11Macháček
09.06.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"New York "B" 3:7Nový
10.06.15středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 2:4Mikan
12.06.15pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"KMK Tornádo "B" 8:5Sůra
26.kolo
15.06.15pondělí19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Fírova Pivnice "B" 6:8Vaššík
17.06.15středa19:00UT Stad.mlKojotiB.B. Tonaso UL 4:9Lutka
17.06.15středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSamba UL 7:4Mikan
19.06.15pátek20:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.SOSOSO12:5Macháček
19.06.15pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFC Incredibles 4:6Lutka
19.06.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 8:9Pacík
19.06.15pátek18:00SH GymplNew York "B"FCSB Ústí n.L. 2:6Mollinger
2014/2015 3.třída
1.kolo
01.09.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV ULOranjes Ústí n. L. 3:7Hanzlík
04.09.14čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Italové "UL" 6:2Nový
04.09.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Božena Ústí n.L. 9:6Nový
04.09.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Náplava Ústí n.L. 5:2Mikan
05.09.14pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"K Hornets10:5Sýs
05.09.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"HC Slovan garda 9:4Tuček
09.09.14úterý20:30SetuzaFK Parta Střekov "UL"ZD Hospoddáři "B"12:3Lutka
2.kolo
08.09.14pondělí20:00UT SeverkaK HornetsNáplava Ústí n.L. 5:2Košťál
08.09.14pondělí19:30SetuzaOranjes Ústí n. L.FSC Tygříci "B" 5:3Kresta
10.09.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 5:9Macháček
10.09.14středa20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "B"FC NY Tiradores "C" 6:5Mikan
12.09.14pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"Sampdoria MRV UL 5:2Lutka
30.09.14úterý18:00UT SeverkaItalové "UL"FK Parta Střekov "UL" 3:6Pacík
05.11.14středa20:00UT SeverkaHC Slovan gardaBar Alex 7:10Mikan
3.kolo
15.09.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV ULK Hornets 3:4Kamínek
15.09.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"1.FC Kostelníci "C" 3:8Friedl
18.09.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexZD Hospoddáři "B" 8:2Sýs
18.09.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"HC Slovan garda 2:3Kamínek
18.09.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC Božena Ústí n.L. 8:4Sůra
19.09.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Italové "UL" 2:5Mikan
21.09.14neděle20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Oranjes Ústí n. L.15:2Sýs
4.kolo
22.09.14pondělí17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "B"FC Lokomotiv "B" 4:8Mollinger
24.09.14středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaNáplava Ústí n.L. 1:4Šmid
24.09.14středa19:30UT SeverkaItalové "UL"Bar Alex 2:9Sýs
24.09.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFSC Tygříci "B" 1:5Kalina
25.09.14čtvrtek19:00UT SeverkaK HornetsFC Božena Ústí n.L. 9:1Friedl
26.09.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "C"Oranjes Ústí n. L. 1:2Sýs
26.09.14pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FK Parta Střekov "UL" 1:3Heřman
5.kolo
29.09.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"K Hornets 8:6Friedl
01.10.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.HC Slovan garda 3:8Tuček
02.10.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexOranjes Ústí n. L. 6:0Macháček
02.10.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Italové "UL" 1:8Kamínek
02.10.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B" 9:1Nový
03.10.14pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Sampdoria MRV UL11:2Sýs
03.10.14pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FC NY Tiradores "C" 8:2Řízek
6.kolo
06.10.14pondělí20:00UT SeverkaK HornetsHC Slovan garda 4:5Nový
06.10.14pondělí20:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FC Božena Ústí n.L. 5:6Řízek
06.10.14pondělí19:30SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Lokomotiv "B" 3:8Tuček
06.10.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Parta Střekov "UL" 2:5Nový
08.10.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "C" 7:2Sýs
10.10.14pátek19:00UT SeverkaItalové "UL"Náplava Ústí n.L. 8:1Lutka
15.12.14pondělí20:00WHC KB1.FC Kostelníci "C"Bar Alex 4:2Macháček
7.kolo
13.10.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 7:6Sůra
13.10.14pondělí17:00UT SeverkaHC Slovan gardaZD Hospoddáři "B" 3:5Kalina
16.10.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSampdoria MRV UL 6:1Mollinger
16.10.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"1.FC Kostelníci "C" 2:1Sýs
16.10.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 9:1Kamínek
17.10.14pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"K Hornets10:4Sýs
17.10.14pátek19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Italové "UL" 7:7Tuček
8.kolo
20.10.14pondělí19:30SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Božena Ústí n.L. 4:6Kamínek
20.10.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Bar Alex 1:6Mollinger
21.10.14úterý17:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FK Parta Střekov "UL" 6:8Hanzlík
22.10.14středa18:00UT SeverkaItalové "UL"HC Slovan garda 9:4Tuček
22.10.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFC Lokomotiv "B"10:0Šmid
23.10.14čtvrtek19:00UT SeverkaK HornetsZD Hospoddáři "B" 3:4Kalina
24.10.14pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"Náplava Ústí n.L. 3:5Tuček
9.kolo
27.10.14pondělí20:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Italové "UL" 4:6Macháček
29.10.14středa18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.1.FC Kostelníci "C" 3:12Nový
29.10.14středa17:00UT SeverkaHC Slovan gardaOranjes Ústí n. L. 4:6Nový
30.10.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Parta Střekov "UL" 5:6Kamínek
30.10.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 5:3Kamínek
30.10.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 5:4Mollinger
31.10.14pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "C"K Hornets 6:4Kalina
10.kolo
03.11.14pondělí20:00UT SeverkaK HornetsItalové "UL" 4:4Mikan
03.11.14pondělí19:30SetuzaOranjes Ústí n. L.ZD Hospoddáři "B" 1:3Sůra
03.11.14pondělí17:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Náplava Ústí n.L. 5:5Friedl
05.11.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFC Božena Ústí n.L. 9:6Nový
07.11.14pátek18:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC Lokomotiv "B" 9:2Pacík
07.11.14pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "C"Bar Alex 4:9Sýs
08.12.14pondělí21:00WHC KB1.FC Kostelníci "C"HC Slovan garda10:1Lutka
11.kolo
10.11.14pondělí18:00UT SeverkaHC Slovan gardaSampdoria MRV UL 1:8Lutka
10.11.14pondělí20:00LibouchecZD Hospoddáři "B"1.FC Kostelníci "C"10:8Pacík
12.11.14středa18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 1:9Šmid
13.11.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexK Hornets 8:3Heřman
13.11.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC NY Tiradores "C" 5:5Heřman
14.11.14pátek19:00SetuzaItalové "UL"Oranjes Ústí n. L. 7:4Friedl
24.11.14pondělí20:30SetuzaNáplava Ústí n.L.FK Parta Střekov "UL" 4:10Tuček
12.kolo
17.11.14pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOranjes Ústí n. L. 7:2Heřman
19.11.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULZD Hospoddáři "B"13:4Sůra
20.11.14čtvrtek20:30SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC Božena Ústí n.L. 9:8Sůra
20.11.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Lokomotiv "B" 7:2Mikan
21.11.14pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "C"Náplava Ústí n.L. 0:8Friedl
02.12.14úterý20:30SetuzaFSC Tygříci "B"HC Slovan garda 7:3Sýs
05.12.14pátek20:30Setuza1.FC Kostelníci "C"Italové "UL" 3:4Kamínek
13.kolo
24.11.14pondělí20:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FSC Tygříci "B" 3:6Macháček
24.11.14pondělí19:30SetuzaOranjes Ústí n. L.1.FC Kostelníci "C" 5:5Tuček
26.11.14středa20:00SetuzaFC Božena Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 8:3Šmid
27.11.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets 3:5Macháček
27.11.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Bar Alex 5:13Šmid
27.11.14čtvrtek18:00UT SeverkaHC Slovan gardaFK Parta Střekov "UL" 3:14Nový
27.11.14čtvrtek20:30SetuzaItalové "UL"Sampdoria MRV UL 3:6Friedl
14.kolo
23.03.15pondělí20:00UT SeverkaK Hornets1.FC Kostelníci "C" 4:6Pacík
23.03.15pondělí21:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Sampdoria MRV UL 7:1Nový
24.03.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FK Parta Střekov "UL" 8:17Kamínek
24.03.15úterý18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Bar Alex 2:17Macháček
24.03.15úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 1:12Mikan
25.03.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaFC NY Tiradores "C" 3:5Nový
27.03.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"FSC Tygříci "B" 6:1Heřman
15.kolo
03.04.15pátek20:00kontumaceFK Parta Střekov "UL"Italové "UL" 5:0Sýs
08.04.15středa18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"ZD Hospoddáři "B" 5:4Nový
06.05.15středa21:00SetuzaNáplava Ústí n.L.K Hornets 5:3Tuček
07.05.15čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Oranjes Ústí n. L. 3:6Friedl
13.05.15středa20:00WHC KBSampdoria MRV UL1.FC Kostelníci "C" 2:3Pacík
20.05.15středa18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Božena Ústí n.L.11:4Košťál
15.06.15pondělí20:00UT 26.ZŠBar AlexHC Slovan garda 4:2Mikan
16.kolo
06.04.15pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FK Parta Střekov "UL" 2:9Hanzlík
07.04.15úterý20:00UT SeverkaK HornetsSampdoria MRV UL 5:8Řízek
08.04.15středa18:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FSC Tygříci "B" 4:7Pacík
10.04.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"FC NY Tiradores "C" 5:1Friedl
23.04.15čtvrtek19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Bar Alex 4:8Tuček
16.06.15úterý20:00UT 26.ZŠFC Božena Ústí n.L.Náplava Ústí n.L. 3:18Friedl
17.06.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Lokomotiv "B" 4:2Řízek
17.kolo
14.04.15úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.HC Slovan garda 8:7Sýs
15.04.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Sampdoria MRV UL 6:5Kamínek
16.04.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"ZD Hospoddáři "B" 5:8Kamínek
16.04.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexItalové "UL" 4:2Macháček
17.04.15pátek18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.K Hornets 2:11Macháček
17.04.15pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"1.FC Kostelníci "C" 8:3Kamínek
27.04.15pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "C" 6:3Řízek
18.kolo
20.04.15pondělí18:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 1:9Macháček
20.04.15pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Bar Alex 7:6Hanzlík
21.04.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Náplava Ústí n.L. 4:9Kamínek
22.04.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFK Parta Střekov "UL" 3:15Lutka
22.04.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Božena Ústí n.L. 1:11Sůra
24.04.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"1.FC Kostelníci "C" 2:7Sýs
24.04.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"FC Lokomotiv "B" 3:4Mollinger
19.kolo
28.04.15úterý19:00LibouchecFC Božena Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B" 5:9Lutka
28.04.15úterý19:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.Italové "UL" 0:10Řízek
29.04.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaK Hornets 4:3Sůra
30.04.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Oranjes Ústí n. L. 7:13Tuček
01.05.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Sampdoria MRV UL 3:2Macháček
01.05.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FSC Tygříci "B" 1:2Šmid
11.06.15čtvrtek20:00UT 26.ZŠBar Alex1.FC Kostelníci "C" 8:4Kamínek
20.kolo
04.05.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Parta Střekov "UL" 4:18Vaššík
04.05.15pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Náplava Ústí n.L. 6:5Heřman
06.05.15středa18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B"11:5Sýs
06.05.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULBar Alex 6:5Tuček
07.05.15čtvrtek19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"HC Slovan garda 3:9Tuček
08.05.15pátek20:00kontumaceItalové "UL"FC Božena Ústí n.L. 5:0Vaššík
25.05.15pondělí17:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FC Lokomotiv "B"10:3Šmid
21.kolo
12.05.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"K Hornets13:2Pacík
13.05.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaItalové "UL" 2:9Košťál
14.05.15čtvrtek18:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.1.FC Kostelníci "C"13:6Macháček
14.05.15čtvrtek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"Sampdoria MRV UL 4:6Kamínek
14.05.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFSC Tygříci "B" 6:3Kamínek
15.05.15pátek18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 2:8Mikan
15.05.15pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC NY Tiradores "C"14:7Macháček
22.kolo
18.05.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC NY Tiradores "C" 1:9Macháček
18.05.15pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.HC Slovan garda11:4Gajarský
19.05.15úterý20:30SetuzaFK Parta Střekov "UL"Bar Alex 7:11Lutka
20.05.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULNáplava Ústí n.L. 3:1Nový
22.05.15pátek18:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 5:8Řízek
22.05.15pátek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FC Božena Ústí n.L.13:2Šmid
22.05.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"ZD Hospoddáři "B"15:3Mikan
23.kolo
26.05.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Oranjes Ústí n. L. 2:6Řízek
27.05.15středa19:00UT KameňákHC Slovan garda1.FC Kostelníci "C" 4:2Tuček
28.05.15čtvrtek18:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 1:11Řízek
28.05.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Parta Střekov "UL" 2:10Kamínek
28.05.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "C" 7:3Kamínek
29.05.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"K Hornets11:1Lutka
29.05.15pátek18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 2:8Lutka
24.kolo
01.06.15pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Italové "UL" 1:3Pacík
02.06.15úterý20:00UT SeverkaK HornetsBar Alex 5:11Kamínek
03.06.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULHC Slovan garda10:3Sůra
04.06.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Božena Ústí n.L.13:0Vaššík
05.06.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Lokomotiv "B"10:6Friedl
05.06.15pátek20:00kontumaceFK Parta Střekov "UL"Náplava Ústí n.L. 5:0Košťál
05.06.15pátek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"ZD Hospoddáři "B"10:2Mollinger
25.kolo
08.06.15pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.K Hornets 8:4Šmid
09.06.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Sampdoria MRV UL 6:14Tuček
09.06.15úterý20:30SetuzaFC Božena Ústí n.L.FK Parta Střekov "UL" 4:17Friedl
10.06.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaFSC Tygříci "B" 2:2Tuček
10.06.15středa20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 6:3Pacík
12.06.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"1.FC Kostelníci "C" 4:6Lutka
12.06.15pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Bar Alex 0:4Mikan
26.kolo
12.06.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Božena Ústí n.L.12:7Tuček
15.06.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 6:4Šmid
17.06.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULItalové "UL" 5:3Tuček
18.06.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexNáplava Ústí n.L. 6:7Macháček
19.06.15pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"HC Slovan garda16:2Tuček
19.06.15pátek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"ZD Hospoddáři "B" 8:2Košťál
19.06.15pátek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"Oranjes Ústí n. L. 4:8Košťál
2014/2015 4.třída
1.kolo
01.09.14pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Klimax Bar "B" 5:4Košťál
03.09.14středa20:00SetuzaTJ Bouráci TepliceFC Barcelona UL 5:9Macháček
03.09.14středa18:00UT KameňákFC EthanolSampdoria MRV "B" 0:2Řízek
05.09.14pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiP4F Ústí nad Labem 3:0Sůra
05.09.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULReal Aussig 4:5Nový
05.09.14pátek18:00UT SeverkaVikings LibouchecVĚTRUŠE 3:0Kalina
2.kolo
08.09.14pondělí18:30SetuzaFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" 1:8Kresta
08.09.14pondělí18:00UT SeverkaP4F Ústí nad LabemKámoši UL 0:8Mikan
09.09.14úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC Ethanol13:1Macháček
10.09.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV "B"Vikings Libouchec 4:0Kamínek
11.09.14čtvrtek18:00UT SeverkaReal AussigTJ Bouráci Teplice 9:1Kresta
12.09.14pátek19:00UT 26.ZŠFK Rakeťáci1.FC Velbloudi12:3Řízek
3.kolo
15.09.14pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Real Aussig 3:2Friedl
17.09.14středa18:00UT KameňákFC EthanolFC Barcelona UL 1:5Sýs
18.09.14čtvrtek20:30SetuzaTJ Bouráci TepliceP4F Ústí nad Labem 1:6Lutka
19.09.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULFK Rakeťáci 2:6Řízek
19.09.14pátek18:00UT SeverkaVikings LibouchecKlimax Bar "B" 1:13Kalina
19.09.14pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠESampdoria MRV "B" 1:10Řízek
4.kolo
22.09.14pondělí18:00UT SeverkaP4F Ústí nad LabemFC Sokol UL "B" 0:14Sýs
23.09.14úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"VĚTRUŠE20:0Řízek
23.09.14úterý18:00UT SeverkaReal AussigFC Ethanol 3:5Řízek
24.09.14středa20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciTJ Bouráci Teplice 6:4Nový
26.09.14pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULVikings Libouchec 6:4Řízek
26.09.14pátek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiKámoši UL 3:3Lutka
5.kolo
29.09.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"Klimax Bar "B" 3:5Hanzlík
01.10.14středa20:00SetuzaTJ Bouráci Teplice1.FC Velbloudi 5:5Heřman
01.10.14středa18:00UT KameňákFC EthanolP4F Ústí nad Labem 2:2Sýs
03.10.14pátek18:00UT SeverkaVikings LibouchecReal Aussig 3:3Nový
03.10.14pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Barcelona UL 0:15Řízek
13.11.14čtvrtek20:30SetuzaFC Sokol UL "B"FK Rakeťáci13:3Kamínek
6.kolo
06.10.14pondělí18:00UT SeverkaP4F Ústí nad LabemVikings Libouchec 0:1Nový
08.10.14středa19:00UT SeverkaReal AussigVĚTRUŠE12:3Nový
10.10.14pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULSampdoria MRV "B" 7:3Řízek
10.10.14pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Ethanol 5:3Friedl
10.10.14pátek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFC Sokol UL "B" 2:16Kamínek
10.10.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULTJ Bouráci Teplice 7:4Heřman
7.kolo
13.10.14pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecFK Rakeťáci 4:6Řízek
13.10.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"Real Aussig 7:5Mikan
15.10.14středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Kámoši UL19:1Řízek
16.10.14čtvrtek18:00UT KameňákFC Ethanol1.FC Velbloudi 3:2Pacík
17.10.14pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEP4F Ústí nad Labem 3:9Řízek
17.10.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC Barcelona UL11:5Kamínek
8.kolo
20.10.14pondělí18:30SetuzaP4F Ústí nad LabemSampdoria MRV "B" 2:11Kamínek
22.10.14středa19:00UT SeverkaReal AussigKlimax Bar "B" 3:10Tuček
23.10.14čtvrtek19:00LibouchecTJ Bouráci TepliceFC Sokol UL "B" 0:19Řízek
24.10.14pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVĚTRUŠE16:0Nový
24.10.14pátek17:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiVikings Libouchec 4:1Macháček
24.10.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULFC Ethanol 6:4Macháček
9.kolo
27.10.14pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecKámoši UL 3:3Macháček
27.10.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"FK Rakeťáci 6:4Kresta
28.10.14úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"P4F Ústí nad Labem 5:2Kalina
31.10.14pátek18:00SetuzaVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 2:5Nový
31.10.14pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULReal Aussig 8:6Hanzlík
11.11.14úterý20:00LibouchecFC EthanolTJ Bouráci Teplice 9:8Pacík
10.kolo
03.11.14pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC Ethanol18:2Mikan
06.11.14čtvrtek19:00LibouchecTJ Bouráci TepliceVikings Libouchec 6:5Hanzlík
07.11.14pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciKlimax Bar "B" 2:10Sůra
07.11.14pátek19:00UT Severka1.FC VelbloudiSampdoria MRV "B" 2:9Rouče
07.11.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULVĚTRUŠE11:2Sýs
05.12.14pátek19:30LibouchecP4F Ústí nad LabemFC Barcelona UL 2:4Mollinger
11.kolo
10.11.14pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFC Sokol UL "B" 3:8Tuček
11.11.14úterý17:00kontumaceKlimax Bar "B"1.FC Velbloudi 5:0Košťál
11.11.14úterý19:00UT SeverkaReal AussigP4F Ústí nad Labem 6:1Sůra
12.11.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV "B"Kámoši UL 6:6Hanzlík
14.11.14pátek18:00SetuzaVĚTRUŠETJ Bouráci Teplice 3:7Friedl
14.11.14pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFK Rakeťáci 6:3Heřman
12.kolo
17.11.14pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"VĚTRUŠE28:1Heřman
20.11.14čtvrtek19:00LibouchecTJ Bouráci TepliceSampdoria MRV "B" 1:7Hanzlík
21.11.14pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciReal Aussig 3:5Lutka
21.11.14pátek19:00UT Severka1.FC VelbloudiFC Barcelona UL 1:6Kalina
21.11.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULKlimax Bar "B" 7:4Friedl
21.11.14pátek18:00SetuzaFC EthanolVikings Libouchec 3:3Sýs
13.kolo
08.10.14středa20:00UT SeverkaKlimax Bar "B"TJ Bouráci Teplice 7:1Nový
24.11.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"FC Sokol UL "B" 2:15Tuček
26.11.14středa19:00UT SeverkaReal Aussig1.FC Velbloudi10:0Pacík
28.11.14pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEFC Ethanol 4:9Kamínek
28.11.14pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULKámoši UL 5:5Košťál
14.12.14neděle10:00SetuzaP4F Ústí nad LabemFK Rakeťáci 5:4Hanzlík
14.kolo
23.03.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FK Rakeťáci 4:3Hanzlík
23.03.15pondělí18:00UT 26.ZŠP4F Ústí nad Labem1.FC Velbloudi 5:4Sýs
23.03.15pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"FC Ethanol 5:3Friedl
24.03.15úterý19:00UT SeverkaReal AussigKámoši UL 2:11Mikan
27.03.15pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULTJ Bouráci Teplice 9:7Řízek
27.03.15pátek19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC Sokol UL "B" 3:5Kalina
27.03.15pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEVikings Libouchec 0:12Pacík
15.kolo
30.03.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecSampdoria MRV "B" 0:10Mollinger
31.03.15úterý17:30KrupkaTJ Bouráci TepliceReal Aussig 3:8Nový
02.04.15čtvrtek17:30SetuzaFC EthanolKlimax Bar "B" 4:5Macháček
03.04.15pátek18:00SetuzaKámoši ULP4F Ústí nad Labem 8:2Kalina
03.04.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 0:1Mikan
13.05.15středa20:00SetuzaGOLD COMBIX ÚL "D"VĚTRUŠE12:1Nový
10.06.15středa18:00UT 26.ZŠFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 6:4Kalina
16.kolo
06.04.15pondělí18:30SetuzaP4F Ústí nad LabemTJ Bouráci Teplice 3:1Sýs
07.04.15úterý18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"1.FC Velbloudi 4:4Mollinger
08.04.15středa20:00UT SeverkaReal AussigFC Sokol UL "B" 4:8Mollinger
10.04.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciKámoši UL 3:4Lutka
10.04.15pátek18:00LibouchecFC Barcelona ULFC Ethanol 6:3Košťál
10.04.15pátek19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"Vikings Libouchec14:1Friedl
10.04.15pátek18:00SetuzaSampdoria MRV "B"VĚTRUŠE11:0Sýs
17.kolo
13.04.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Sampdoria MRV "B" 4:8Košťál
13.04.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFC Barcelona UL 2:6Řízek
13.04.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFK Rakeťáci 2:4Mollinger
14.04.15úterý18:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"P4F Ústí nad Labem18:1Tuček
16.04.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolReal Aussig 5:3Pacík
17.04.15pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEKlimax Bar "B" 1:15Pacík
17.04.15pátek20:00UT SeverkaKámoši UL1.FC Velbloudi 3:3Macháček
18.kolo
20.04.15pondělí18:30SetuzaP4F Ústí nad LabemFC Ethanol 4:6Sýs
21.04.15úterý18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Kámoši UL 2:15Pacík
21.04.15úterý19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"Sampdoria MRV "B" 4:0Heřman
22.04.15středa20:00UT SeverkaReal AussigVikings Libouchec 6:5Mikan
24.04.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiTJ Bouráci Teplice 4:5Macháček
24.04.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Sokol UL "B" 2:3Sůra
24.04.15pátek18:00LibouchecFC Barcelona ULVĚTRUŠE16:1Hanzlík
19.kolo
27.04.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Klimax Bar "B" 2:14Mikan
27.04.15pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"FC Barcelona UL 7:7Sýs
27.04.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecP4F Ústí nad Labem 3:3Hanzlík
27.04.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceKámoši UL 3:12Mollinger
30.04.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFK Rakeťáci 3:9Sůra
30.04.15čtvrtek18:00kontumaceFC Sokol UL "B"1.FC Velbloudi 5:0Friedl
01.05.15pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEReal Aussig 4:9Šmid
20.kolo
04.05.15pondělí18:30SetuzaP4F Ústí nad LabemVĚTRUŠE 6:1Pacík
06.05.15středa20:00UT SeverkaReal AussigSampdoria MRV "B" 6:2Mikan
07.05.15čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Ethanol 4:3Vaššík
08.05.15pátek19:00UT SeverkaKámoši ULFC Sokol UL "B" 4:10Sůra
08.05.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVikings Libouchec 6:2Mikan
08.05.15pátek18:00LibouchecFC Barcelona ULKlimax Bar "B" 4:7Macháček
21.05.15čtvrtek19:00KrupkaGOLD COMBIX ÚL "D"TJ Bouráci Teplice 9:4Gajarský
21.kolo
11.05.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FC Barcelona UL 9:2Košťál
11.05.15pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"P4F Ústí nad Labem 7:4Kamínek
11.05.15pondělí18:00LibouchecVikings Libouchec1.FC Velbloudi13:0Mollinger
11.05.15pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"TJ Bouráci Teplice 8:4Vaššík
13.05.15středa19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"Real Aussig 4:5Lutka
14.05.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolKámoši UL 4:5Mollinger
15.05.15pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEFK Rakeťáci 2:11Macháček
22.kolo
18.05.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FC Sokol UL "B" 1:7Řízek
18.05.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Ethanol10:6Kamínek
20.05.15středa20:00UT SeverkaReal AussigFC Barcelona UL 5:4Pacík
22.05.15pátek17:00UT SeverkaKámoši ULVikings Libouchec12:2Šmid
22.05.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 7:0Pacík
22.05.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciSampdoria MRV "B" 5:4Friedl
18.06.15čtvrtek18:00SetuzaP4F Ústí nad LabemKlimax Bar "B" 4:26Řízek
23.kolo
25.05.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Real Aussig 7:9Šmid
25.05.15pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"1.FC Velbloudi 2:2Nový
25.05.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecTJ Bouráci Teplice 6:5Mollinger
26.05.15úterý19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FK Rakeťáci 6:4Friedl
28.05.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC Sokol UL "B" 3:9Pacík
29.05.15pátek18:00LibouchecFC Barcelona ULP4F Ústí nad Labem 9:2Pacík
29.05.15pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEKámoši UL 0:23Košťál
24.kolo
01.06.15pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Vikings Libouchec12:2Lutka
01.06.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceVĚTRUŠE13:1Gajarský
01.06.15pondělí18:30SetuzaP4F Ústí nad LabemReal Aussig 0:5Pacík
02.06.15úterý18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FC Ethanol 2:1Lutka
05.06.15pátek17:00UT SeverkaKámoši ULSampdoria MRV "B" 5:2Mollinger
05.06.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiKlimax Bar "B" 1:8Šmid
05.06.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Barcelona UL 2:7Mikan
25.kolo
08.06.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"P4F Ústí nad Labem11:3Gajarský
08.06.15pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"TJ Bouráci Teplice 5:1Šmid
08.06.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFC Ethanol 3:9Pacík
09.06.15úterý20:00UT SeverkaReal AussigFK Rakeťáci 6:4Vaššík
12.06.15pátek18:00LibouchecFC Barcelona UL1.FC Velbloudi 5:3Gajarský
12.06.15pátek19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"Kámoši UL 7:1Lutka
12.06.15pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Sokol UL "B" 3:15Pacík
26.kolo
kontumaceFK RakeťáciP4F Ústí nad Labem 5:0Nový
15.06.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Vikings Libouchec 4:2Gajarský
15.06.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceKlimax Bar "B" 2:7Tuček
16.06.15úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV "B" 8:4Gajarský
18.06.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolVĚTRUŠE 7:1Vaššík
18.06.15čtvrtek18:00UT SeverkaKámoši ULFC Barcelona UL 3:2Macháček
19.06.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig 3:3Pacík
2014/2015 Krajský přebor UK
1.kolo
15.09.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Atletico Chomutov 2:6Kresta
Nový
15.09.14pondělí20:30SetuzaItalové ULDynamo "UL" 5:1Košťál
Mollinger
15.09.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"ACZ Lovosice 3:5Novotný
Prágl
17.09.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceRelax Ústí n.L. 8:9Novotný
Vlašič
17.09.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"CF Radobýl Litoměřice 3:2Lutka
Řízek
18.09.14čtvrtek19:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:3Hanzlík
Mikan
10.10.14pátek20:00kontumaceFC Baník ChomutovTutti Pizza UL 5:0Franko
Javorek
2.kolo
kontumaceCF Radobýl LitoměřiceFC Třebenice 0:5
kontumaceFC NY Tiradores "UL"Gardenline Ltm. "B" 5:0Lutka
Sýs
22.09.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 2:4Kresta
Mikan
23.09.14úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Fírova Pivnice "UL" 1:7Sýs
Kamínek
25.09.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Baník Chomutov 2:11Šmid
Kalina
26.09.14pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceItalové UL 2:2Novotný
Vlašič
26.09.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovTutti Pizza UL 4:4Plzák
Moder
3.kolo
29.09.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Gold Combix ÚL "B" 3:2Novotný
Vlašič
29.09.14pondělí20:30SetuzaItalové ULFC NY Tiradores "UL" 7:3Macháček
Řízek
30.09.14úterý18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"FC Atletico Chomutov 2:6Kresta
Sýs
01.10.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceDynamo "UL" 8:5Prágl
Novotný
01.10.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULRelax Ústí n.L. 3:3Košťál
Nový
03.10.14pátek20:00ChomutovFC Baník ChomutovCF Radobýl Litoměřice 7:3Javorek
Franko
08.10.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"ACZ Lovosice 6:1Košťál
Kamínek
4.kolo
kontumaceCF Radobýl LitoměřiceTutti Pizza UL 0:5
06.10.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Baník Chomutov 1:6Šmid
Friedl
06.10.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Italové UL 3:8Kresta
Šmid
07.10.14úterý18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Gardenline Ltm. "B" 5:3Mikan
Mollinger
10.10.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovRelax Ústí n.L. 1:5Kirilák
Plzák
10.10.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"1. FC Kostelníci "UL" 3:6Macháček
Nový
10.10.14pátek20:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Třebenice 4:7Vlašič
Novotný
5.kolo
13.10.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Atletico Chomutov 3:6Vlašič
Novotný
13.10.14pondělí20:30SetuzaItalové ULFírova Pivnice "UL" 8:1Kresta
Lutka
15.10.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC NY Tiradores "UL" 7:4Novotný
Prágl
15.10.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULDynamo "UL" 5:3Macháček
Mikan
15.10.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:1Šmid
Tuček
16.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.CF Radobýl Litoměřice 5:4Hanzlík
Košťál
17.10.14pátek20:00ChomutovFC Baník ChomutovACZ Lovosice16:2Javorek
Hájek
6.kolo
20.10.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Relax Ústí n.L. 3:5Hanzlík
Pacík
20.10.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Třebenice10:6Lutka
Heřman
20.10.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Italové UL 6:7Prágl
Vlašič
21.10.14úterý18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"1. FC Kostelníci "UL" 3:2Mollinger
Nový
24.10.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovCF Radobýl Litoměřice11:2Jedlička
Moder
24.10.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Baník Chomutov 2:4Košťál
Mikan
24.10.14pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceTutti Pizza UL 3:13Novotný
Lasch
7.kolo
27.10.14pondělí20:30SetuzaItalové ULFC Atletico Chomutov 3:5Tuček
Nový
29.10.14středa19:30hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFírova Pivnice "UL" 5:5Vlašič
Novotný
29.10.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFC NY Tiradores "UL" 2:3Hanzlík
Lutka
29.10.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceDynamo "UL" 7:3Prágl
Lasch
30.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.ACZ Lovosice 4:4Sýs
Macháček
31.10.14pátek20:00ChomutovFC Baník ChomutovGold Combix ÚL "B" 5:1Franko
Hájek
10.12.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Gardenline Ltm. "B" 7:4Friedl
Lutka
8.kolo
03.11.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Tutti Pizza UL 6:7Šmid
Macháček
03.11.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Třebenice 5:6Novotný
Lasch
03.11.14pondělí20:30SetuzaItalové UL1. FC Kostelníci "UL" 6:2Košťál
Lutka
05.11.14středa18:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"FC Baník Chomutov 1:5Kresta
Nový
07.11.14pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceCF Radobýl Litoměřice 6:6Hanzlík
Vlašič
07.11.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovDynamo "UL" 9:2Hájek
Moder
07.11.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Relax Ústí n.L. 2:2Mollinger
Nový
9.kolo
10.11.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Baník Chomutov 4:3Vlašič
Lasch
12.11.14středa19:30hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceItalové UL 6:6Novotný
Lasch
12.11.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFírova Pivnice "UL" 5:4Košťál
Kamínek
12.11.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFC NY Tiradores "UL" 7:1Lasch
Novotný
12.11.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC Atletico Chomutov 3:1Lutka
Mikan
13.11.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 3:4Tuček
Nový
29.12.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"ACZ Lovosice 7:3Lutka
10.kolo
17.11.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Tutti Pizza UL 9:3Prágl
Vlašič
17.11.14pondělí20:30SetuzaItalové ULFC Baník Chomutov 3:3Lutka
Sýs
18.11.14úterý18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Relax Ústí n.L. 1:6Šmid
Tuček
19.11.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC Třebenice 4:3Mikan
Macháček
21.11.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovACZ Lovosice10:6Kirilák
Plzák
21.11.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Dynamo "UL" 1:3Hanzlík
Nový
13.01.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"CF Radobýl Litoměřice 4:11Lutka
Sýs
11.kolo
26.11.14středa19:30hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC Atletico Chomutov 8:12Lasch
Prágl
26.11.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULItalové UL 4:9Lutka
Hanzlík
26.11.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFírova Pivnice "UL" 9:3Prágl
Lasch
27.11.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Gardenline Ltm. "B" 2:2Tuček
Košťál
28.11.14pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC NY Tiradores "UL" 4:5Vlašič
Prágl
28.11.14pátek20:00ChomutovFC Baník Chomutov1. FC Kostelníci "UL"10:3Javorek
Franko
22.12.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gold Combix ÚL "B" 2:5Košťál
Lutka
12.kolo
01.12.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"ACZ Lovosice 8:2Nový
Macháček
01.12.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"CF Radobýl Litoměřice 0:2Lasch
Prágl
01.12.14pondělí20:30SetuzaItalové ULRelax Ústí n.L. 3:1Lutka
Sýs
02.12.14úterý18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Dynamo "UL" 5:3Lutka
Mikan
03.12.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC Baník Chomutov 2:7Novotný
Prágl
03.12.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Tutti Pizza UL 8:4Košťál
Tuček
04.12.14čtvrtek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC NY Tiradores "UL" 5:2Javorek
Moder
13.kolo
08.12.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gardenline Ltm. "B" 4:9Hanzlík
Nový
10.12.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Třebenice11:8Lutka
Friedl
10.12.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceItalové UL 3:6Prágl
Vlašič
11.12.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 3:7Tuček
Sýs
12.12.14pátek20:00ChomutovFC Baník ChomutovFC Atletico Chomutov 3:1Plzák
Moder
12.12.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Gold Combix ÚL "B" 7:4Košťál
Nový
12.12.14pátek19:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFírova Pivnice "UL" 2:6Novotný
Lasch
14.kolo
15.12.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Italové UL 1:3Mikan
Macháček
17.12.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl Litoměřice1. FC Kostelníci "UL" 5:8Vlašič
Prágl
17.12.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Baník Chomutov 8:10Hanzlík
Lutka
18.12.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Třebenice10:4Tuček
Nový
19.12.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGold Combix ÚL "B" 4:1Javorek
Franko
19.12.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Fírova Pivnice "UL" 3:6Košťál
Mollinger
11.02.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGardenline Ltm. "B" 7:1Lasch
Vlašič
15.kolo
05.01.15pondělí20:00SetuzaItalové ULACZ Lovosice 9:1Košťál
Mollinger
05.01.15pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC NY Tiradores "UL" 9:4Lasch
Prágl
07.01.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Dynamo "UL" 6:2Lutka
Mikan
07.01.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceCF Radobýl Litoměřice 5:6Vlašič
Novotný
08.01.15čtvrtek18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Gold Combix ÚL "B" 4:7Hanzlík
Tuček
09.01.15pátek19:00ChomutovFC Baník ChomutovRelax Ústí n.L. 9:1Plzák
Majer
18.03.15středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Atletico Chomutov 7:7Hanzlík
Tuček
16.kolo
12.01.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Třebenice 5:2Mollinger
Nový
14.01.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFC Baník Chomutov 7:8Vlašič
Prágl
15.01.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Tutti Pizza UL 5:4Tuček
Hanzlík
16.01.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ Lovosice1. FC Kostelníci "UL" 5:6Novotný
Vlašič
16.01.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFírova Pivnice "UL" 7:2Hájek
Majer
16.01.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Italové UL 4:7Mikan
Kamínek
03.03.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Gardenline Ltm. "B" 9:3Hanzlík
Tuček
17.kolo
19.01.15pondělí20:00SetuzaItalové ULGold Combix ÚL "B" 5:6Šmid
Nový
19.01.15pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Fírova Pivnice "UL" 6:5Prágl
Novotný
21.01.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceACZ Lovosice 7:3Vlašič
Lasch
21.01.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:0Hanzlík
Řízek
21.01.15středa21:00WHC KBTutti Pizza ULCF Radobýl Litoměřice 5:11Lutka
Tuček
22.01.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Atletico Chomutov 1:5Košťál
Mikan
23.01.15pátek19:00ChomutovFC Baník ChomutovDynamo "UL" 7:4Hájek
Franko
18.kolo
kontumaceFírova Pivnice "UL"Italové UL 0:5
kontumaceCF Radobýl LitoměřiceRelax Ústí n.L. 0:5
26.01.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"1. FC Kostelníci "UL" 6:3Hanzlík
Nový
26.01.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Tutti Pizza UL 5:4Lutka
Mikan
30.01.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Baník Chomutov 1:18Novotný
Vlašič
30.01.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGardenline Ltm. "B" 9:4Javorek
Majer
30.01.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Třebenice 4:9Tuček
Nový
19.kolo
02.02.15pondělí20:00SetuzaItalové ULGardenline Ltm. "B" 7:5Šmid
Nový
04.02.15středa21:00WHC KBTutti Pizza ULACZ Lovosice 2:7Macháček
Mollinger
04.02.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Fírova Pivnice "UL"12:2Tuček
Hanzlík
04.02.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFC Atletico Chomutov 3:6Lasch
Vlašič
05.02.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Dynamo "UL" 3:4Košťál
Friedl
06.02.15pátek19:00ChomutovFC Baník ChomutovFC NY Tiradores "UL" 6:2Javorek
Majer
24.02.15úterý20:00WHC KBFC TřebeniceGold Combix ÚL "B" 3:3Macháček
Nový
20.kolo
09.02.15pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"1. FC Kostelníci "UL" 3:2Prágl
Vlašič
09.02.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Baník Chomutov 5:12Lutka
Hanzlík
09.02.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"CF Radobýl Litoměřice 3:7Mikan
Nový
12.02.15čtvrtek19:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"FC Třebenice 6:6Mollinger
Pacík
13.02.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovItalové UL 2:5Plzák
Spusta
13.02.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceRelax Ústí n.L. 2:5Lasch
Vlašič
27.03.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Tutti Pizza UL 3:11Košťál
Sůra
21.kolo
16.02.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Atletico Chomutov 5:2Hanzlík
Nový
18.02.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Italové UL 2:4Mollinger
Macháček
18.02.15středa21:00kontumaceTutti Pizza ULGold Combix ÚL "B" 0:5Šmid
Lutka
18.02.15středa20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceGardenline Ltm. "B" 7:6Novotný
Prágl
18.02.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceACZ Lovosice10:5Lasch
Novotný
19.02.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.FC NY Tiradores "UL" 4:4Mikan
Sýs
20.02.15pátek19:00kontumaceFC Baník ChomutovFírova Pivnice "UL" 5:0Majer
Hájek
22.kolo
23.02.15pondělí20:00SetuzaItalové ULFC Třebenice 8:1Košťál
Sůra
23.02.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Relax Ústí n.L. 3:1Hanzlík
Pacík
26.02.15čtvrtek19:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"Tutti Pizza UL 4:7Sýs
Řízek
27.02.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"CF Radobýl Litoměřice 2:3Mollinger
Kamínek
27.02.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceDynamo "UL" 5:1Lutka
Mikan
27.02.15pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov1. FC Kostelníci "UL" 3:1Franko
Hájek
19.03.15čtvrtek19:00SpořiceFC Baník ChomutovGardenline Ltm. "B" 2:7Javorek
Smreček
23.kolo
kontumaceCF Radobýl LitoměřiceGold Combix ÚL "B" 0:5
kontumaceTutti Pizza ULGardenline Ltm. "B" 5:0
02.03.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC NY Tiradores "UL" 6:8Mollinger
Sýs
04.03.15středa20:00TřebeniceFC Třebenice1. FC Kostelníci "UL" 4:7Lasch
Novotný
05.03.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Fírova Pivnice "UL" 7:2Nový
Sůra
06.03.15pátek19:00ChomutovFC Baník ChomutovItalové UL 3:2Plzák
Spusta
06.03.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Atletico Chomutov 6:8Novotný
Lasch
24.kolo
09.03.15pondělí20:00SetuzaItalové ULTutti Pizza UL18:8Košťál
Nový
09.03.15pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Relax Ústí n.L.10:9Novotný
Prágl
09.03.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Dynamo "UL" 5:3Hanzlík
Mollinger
11.03.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC Baník Chomutov 5:12Mikan
Sůra
12.03.15čtvrtek19:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"CF Radobýl Litoměřice 3:5Sýs
Tuček
13.03.15pátek19:00kontumaceFC Atletico ChomutovFC Třebenice 5:0Javorek
Hájek
13.03.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"ACZ Lovosice 4:9Macháček
Kamínek
25.kolo
kontumaceTutti Pizza UL1. FC Kostelníci "UL" 0:5
16.03.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Fírova Pivnice "UL" 3:5Mollinger
Nový
18.03.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceGardenline Ltm. "B" 5:7Prágl
Vlašič
19.03.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Italové UL 4:6Lutka
Mikan
20.03.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Atletico Chomutov 8:4Košťál
Sýs
20.03.15pátek19:00ChomutovFC Baník ChomutovFC Třebenice10:2Plzák
Spusta
20.03.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGold Combix ÚL "B" 7:1Vlašič
Novotný
26.kolo
23.03.15pondělí20:00SetuzaItalové ULCF Radobýl Litoměřice 9:7Nový
Friedl
23.03.15pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Dynamo "UL" 9:9Lasch
Prágl
23.03.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC NY Tiradores "UL" 8:5Lutka
Mikan
25.03.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Relax Ústí n.L. 5:4Tuček
Kamínek
25.03.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceTutti Pizza UL 6:11Vlašič
Novotný
26.03.15čtvrtek19:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"ACZ Lovosice 5:4Mollinger
Řízek
27.03.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC Baník Chomutov 3:5Franko
Javorek
2014/2015 Okresní přebor
1.kolo
01.09.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFSC SKP Viktoria 5:4Nový
Mikan
01.09.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL" 5:2Košťál
Kamínek
01.09.14pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPHop Trop "UL" 4:2Šmid
Kalina
02.09.14úterý19:00WHC KBFK Pérovna ULSC Dragons UL 7:2Hanzlík
Tuček
03.09.14středa20:00SH GymplTJ FandaFC Lokomotiv "UL" 9:5Hanzlík
Heřman
03.09.14středa17:00UT ChuderovSportbarFC Libouchec 4:2Hanzlík
Macháček
04.12.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"USK Slávie UL 4:3Košťál
Heřman
2.kolo
09.09.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULRelax "B" 8:3Košťál
Heřman
10.09.14středa20:00SH GymplTJ FandaFK Pérovna UL 5:9Lutka
Tuček
11.09.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Hop Trop "UL" 3:5Kamínek
Sýs
12.09.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Sportbar 5:5Friedl
Rouče
22.10.14středa18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 5:7Lutka
laik
09.12.14úterý19:30SH GymplFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 6:12Hanzlík
Sůra
09.12.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFlamengo UL 5:2Mollinger
Pacík
3.kolo
15.09.14pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" 8:5Šmid
Sůra
16.09.14úterý19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Lokomotiv "UL" 8:3Šmid
Tuček
17.09.14středa17:00UT ChuderovSportbarFSC SKP Viktoria 4:5Košťál
Kamínek
17.09.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Libouchec 5:7Hanzlík
Rouče
18.09.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"TJ Fanda 6:6Mikan
Hanzlík
18.11.14úterý19:00hala UJEPFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 5:7Tuček
Šmid
04.12.14čtvrtek18:00UT ChuderovFlamengo ULSC Dragons UL 4:4Košťál
Hanzlík
4.kolo
23.09.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULSportbar 4:6Kresta
Mikan
23.09.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 5:2Hanzlík
Kalina
23.09.14úterý19:00WHC KBFK Pérovna ULRelax "B" 6:3Kamínek
Sýs
24.09.14středa20:00SH GymplTJ FandaFlamengo UL 9:6Hanzlík
Pacík
25.09.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec 4:6Lutka
Friedl
25.09.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 3:5Sůra
Mikan
26.09.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL" 4:7Tuček
Rouče
5.kolo
29.09.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFK Pérovna UL 2:2Šmid
Rouče
29.09.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTJ Fanda 0:2Heřman
Friedl
29.09.14pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPUSK Slávie UL 4:1Kamínek
Kalina
01.10.14středa17:00UT ChuderovSportbarSC Dragons UL 6:2Lutka
Mikan
01.10.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FSC SKP Viktoria 5:8Kalina
Hanzlík
01.10.14středa18:00LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "UL"14:7Hanzlík
Kalina
02.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Lokomotiv "UL" 2:3Tuček
Pacík
6.kolo
06.10.14pondělí21:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 5:9Šmid
Kresta
07.10.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop "UL" 8:1Mollinger
Mikan
07.10.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 4:7Hanzlík
Rouče
08.10.14středa20:00SH GymplTJ FandaSportbar 2:3Šmid
Pacík
09.10.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"KMK Tornádo "UL" 4:3Sýs
Řízek
09.10.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 6:7Kalina
Košťál
09.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Flamengo UL 8:4Pacík
Tuček
7.kolo
13.10.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Lokomotiv "UL" 8:1Hanzlík
Rouče
13.10.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czRelax "B" 4:5Lutka
Kalina
13.10.14pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTJ Fanda 2:4Kamínek
Pacík
15.10.14středa17:00UT ChuderovSportbarFK Pérovna UL 3:3Lutka
Rouče
15.10.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"SC Dragons UL 3:4Kamínek
Hanzlík
15.10.14středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 5:9Hanzlík
Kalina
10.11.14pondělí20:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 3:10Kamínek
Kalina
8.kolo
20.10.14pondělí21:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 6:2Heřman
Lutka
20.10.14pondělí18:00kontumaceFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 5:0Řízek
Mikan
21.10.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULKMK Tornádo "UL" 7:3Nový
Mollinger
21.10.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec 9:2Hanzlík
Kalina
22.10.14středa20:00SH GymplTJ FandaHop Trop "UL" 5:10Lutka
Sýs
23.10.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FSC SKP Viktoria 7:8Mollinger
Rouče
23.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Sportbar 5:6Tuček
Pacík
9.kolo
27.10.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL" 4:2Friedl
Mikan
29.10.14středa17:00UT ChuderovSportbarFlamengo UL 2:3Macháček
Hanzlík
30.10.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaUSK Slávie UL 4:8Mollinger
Pacík
17.11.14pondělí20:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "UL"SC Dragons UL 3:2Macháček
Rouče
03.12.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Pérovna UL 0:10Friedl
Kamínek
03.12.14středa18:00LibouchecFC LibouchecTJ Fanda 8:6Pacík
Řízek
11.12.14čtvrtek19:30hala UJEPRelax "B"Morgan Commando TP 2:8Mollinger
Tuček
10.kolo
03.11.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULMorgan Commando TP 4:0Hanzlík
Rouče
03.11.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSportbar 5:2Mikan
Friedl
04.11.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFSC SKP Viktoria 4:8Kresta
Nový
04.11.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec11:3Kamínek
Košťál
05.11.14středa20:00SH GymplTJ FandaKMK Tornádo "UL" 6:4Pacík
Tuček
06.11.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL 2:8Friedl
Kalina
06.11.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Hop Trop "UL" 7:5Nový
Pacík
11.kolo
10.11.14pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz10:4Košťál
Mikan
11.11.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 5:3Mollinger
Mikan
12.11.14středa17:00UT ChuderovSportbarFC Lokomotiv "UL"10:3Macháček
Pacík
12.11.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Flamengo UL 5:10Nový
Macháček
12.11.14středa18:00LibouchecFC LibouchecRelax "B"13:6Hanzlík
Košťál
13.11.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaTJ Fanda 6:5Macháček
Sýs
08.12.14pondělí20:00WHC KBKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 4:9Lutka
Mikan
12.kolo
17.11.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czHop Trop "UL" 4:2Heřman
Kalina
18.11.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 5:2Košťál
Kamínek
19.11.14středa20:00SH GymplTJ FandaUSK Slávie UL 8:4Hanzlík
Rouče
19.11.14středa18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Libouchec 6:2Tuček
Mollinger
19.11.14středa17:00UT ChuderovSportbarMorgan Commando TP 2:4Mollinger
Tuček
20.11.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"KMK Tornádo "UL" 8:2Hanzlík
Pacík
16.12.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 1:7Lutka
Sýs
13.kolo
24.11.14pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" 2:6Mikan
Kalina
24.11.14pondělí18:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"Flamengo UL 3:7Pacík
Rouče
25.11.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFK Pérovna UL 4:4Nový
Šmid
25.11.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULTJ Fanda 7:9Kamínek
Mollinger
26.11.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Sportbar 2:4Košťál
Kamínek
26.11.14středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz10:4Košťál
Kalina
27.11.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaRelax "B"16:9Šmid
Sůra
14.kolo
23.03.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 4:10Macháček
Sýs
24.03.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFK Pérovna UL 0:6Lutka
Tuček
25.03.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULRelax "B" 6:3Košťál
Nauš
25.03.15středa18:00LibouchecFC LibouchecSportbar 9:3Hanzlík
Sýs
25.03.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Morgan Commando TP 3:2Mollinger
Rouče
26.03.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"TJ Fanda 4:6Mikan
Pacík
27.03.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 4:7Košťál
Rouče
15.kolo
30.03.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 6:9Kresta
Mikan
30.03.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULUSK Slávie UL 7:5Nový
Kalina
31.03.15úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULTJ Fanda12:6Mikan
Sůra
02.04.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"SC Dragons UL 1:11Košťál
Nauš
10.04.15pátek19:00SH GymplHop Trop "UL"FC Lokomotiv "UL" 7:7Hanzlík
Heřman
22.04.15středa17:00UT ChuderovSportbarKMK Tornádo "UL" 9:8Hanzlík
Vaššík
12.06.15pátek19:45UT ChuderovMorgan Commando TPFC Libouchec11:5Kamínek
Rouče
16.kolo
06.04.15pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaSportbar 1:6Lutka
Mikan
08.04.15středa20:00SH GymplTJ FandaRelax "B"10:11Sýs
Pacík
08.04.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 7:5Nový
Řízek
08.04.15středa18:00LibouchecFC LibouchecHop Trop "UL" 7:4Hanzlík
Rouče
09.04.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Pérovna UL 0:22Pacík
Heřman
10.04.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP 3:6Kamínek
Kalina
16.06.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFlamengo UL 5:7Šmid
Kalina
17.kolo
13.04.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 9:6Lutka
Friedl
13.04.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULTJ Fanda 8:3Nový
Pacík
14.04.15úterý19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 6:5Pacík
Heřman
15.04.15středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL"11:6Hanzlík
Vaššík
15.04.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "UL" 5:3Nový
Kalina
16.04.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FK Pérovna UL 5:7Pacík
Rouče
11.05.15pondělí17:00UT ChuderovSportbarUSK Slávie UL 4:3Šmid
Rouče
18.kolo
20.04.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaHop Trop "UL" 4:3Košťál
Kamínek
21.04.15úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 3:3Šmid
Kalina
21.04.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULSportbar 3:4Košťál
Nauš
22.04.15středa20:00SH GymplTJ FandaFC Kolbenschmidt cz 8:8Hanzlík
Mollinger
23.04.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Relax "B" 6:5Kamínek
Lutka
24.04.15pátek17:30UT KameňákKMK Tornádo "UL"FC Libouchec 2:8Macháček
Tuček
10.06.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULMorgan Commando TP 5:2Gajarský
Rouče
19.kolo
27.04.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 3:11Macháček
Kalina
27.04.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULRelax "B" 8:6Lutka
Rouče
29.04.15středa18:00LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 8:9Hanzlík
Řízek
29.04.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"USK Slávie UL 4:3Sýs
Heřman
29.04.15středa17:00UT ChuderovSportbarTJ Fanda 2:2Tuček
Kalina
30.04.15čtvrtek17:30UT KameňákKMK Tornádo "UL"FC Lokomotiv "UL" 2:5Košťál
Nauš
15.06.15pondělí19:30UT ChuderovMorgan Commando TPSC Dragons UL 1:2Kamínek
Lutka
20.kolo
04.05.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 8:6Sýs
Rouče
05.05.15úterý19:00kontumaceFK Pérovna ULSportbar 5:0Košťál
Nauš
05.05.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULHop Trop "UL" 5:8Hanzlík
Kalina
06.05.15středa20:00SH GymplTJ FandaMorgan Commando TP 4:6Mollinger
Nový
06.05.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 4:7Kamínek
Pacík
07.05.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo UL 7:3Macháček
Heřman
07.05.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Kolbenschmidt cz 4:5Pacík
Sůra
21.kolo
11.05.15pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Lokomotiv "UL" 8:6Macháček
Heřman
11.05.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 5:11Košťál
Kalina
12.05.15úterý19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 1:7Friedl
Sýs
13.05.15středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL 5:6Macháček
Rouče
13.05.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"TJ Fanda 7:5Gajarský
Tuček
13.05.15středa17:00UT ChuderovSportbarRelax "B" 7:5Košťál
Kalina
17.05.15neděle19:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"USK Slávie UL11:6Gajarský
Tuček
22.kolo
18.05.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULSportbar 5:0Mikan
Košťál
19.05.15úterý19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop "UL" 8:1Sůra
Rouče
19.05.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULKMK Tornádo "UL" 5:5Mollinger
Kalina
20.05.15středa20:00SH GymplTJ FandaFC Libouchec 8:7Šmid
Lutka
20.05.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFSC SKP Viktoria 4:4Gajarský
Vaššík
21.05.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 3:5Kamínek
Kalina
11.06.15čtvrtek19:45UT ChuderovMorgan Commando TPRelax "B"12:4Gajarský
Řízek
23.kolo
13.05.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 5:6Mollinger
Macháček
25.05.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaSC Dragons UL 4:2Kamínek
Sůra
26.05.15úterý19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 4:10Košťál
Nauš
27.05.15středa18:00LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 5:11Macháček
Gajarský
27.05.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Relax "B" 8:5Gajarský
Kalina
27.05.15středa17:00UT ChuderovSportbarFC Kolbenschmidt cz 5:5Gajarský
Macháček
29.05.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"TJ Fanda 9:9Gajarský
Heřman
24.kolo
01.06.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 4:1Tuček
Kamínek
01.06.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULHop Trop "UL" 4:1Macháček
Nový
02.06.15úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL"14:7Mollinger
Nový
02.06.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 3:3Gajarský
Kalina
03.06.15středa20:00SH GymplTJ FandaFSC SKP Viktoria 6:5Mollinger
Košťál
04.06.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Sportbar 1:5Košťál
Nauš
04.06.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Libouchec 3:5Macháček
Kalina
25.kolo
07.05.15čtvrtek19:30hala UJEPUSK Slávie ULTJ Fanda 6:4Sůra
Pacík
08.06.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 3:12Kamínek
09.06.15úterý19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPSportbar 3:8Mikan
Friedl
10.06.15středa18:00LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 9:3Gajarský
Rouče
10.06.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Kolbenschmidt cz 7:6Mollinger
Vaššík
11.06.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 0:1Košťál
Nauš
12.06.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Relax "B"13:3Mollinger
Řízek
26.kolo
15.06.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 6:2Hanzlík
Řízek
15.06.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULKMK Tornádo "UL" 3:2Lutka
Kamínek
16.06.15úterý19:00WHC KBFK Pérovna ULUSK Slávie UL 9:4Nový
Sůra
17.06.15středa17:00UT ChuderovSportbarHop Trop "UL" 8:4Hanzlík
Kamínek
17.06.15středa20:00SH GymplTJ FandaSC Dragons UL 2:8Mollinger
Kamínek
18.06.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP 4:10Kamínek
Nauš
18.06.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FSC SKP Viktoria 4:10Mollinger
Rouče
2014/2015 Pohár A
1.kolo
05.12.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "B"SC Dragons UL 1:8Sůra
Hanzlík
07.01.15středa21:00WHC KBTutti Pizza ULSamba UL 5:7Košťál
Pacík
2.kolo
09.12.14úterý20:30SetuzaSC Dragons ULFSC Tygříci "UL" 5:5Nový
Tuček
09.01.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "B"Tutti Pizza UL 6:6Pacík
Nový
3.kolo
15.12.14pondělí20:30SetuzaFSC Tygříci "UL"Tutti Pizza UL 5:8Tuček
Sýs
15.12.14pondělí19:30SetuzaSamba ULFC NY Tiradores "B" 8:3Hanzlík
Sýs
4.kolo
06.01.15úterý20:30SetuzaFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "B" 6:3Šmid
Sůra
13.01.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULSamba UL 4:7Nový
Kamínek
5.kolo
12.01.15pondělí19:30SetuzaSamba ULFSC Tygříci "UL"12:5Hanzlík
Kalina
12.01.15pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULSC Dragons UL 8:3Kamínek
Košťál
2014/2015 Pohár B
1.kolo
08.12.14pondělí19:30SetuzaFírova Pivnice "UL"Náplava Ústí n.L. 6:8Kalina
Macháček
12.12.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"Relax "B" 2:6Nový
Košťál
2.kolo
18.12.14čtvrtek19:30hala UJEPRelax "B"Klimax Bar "UL" 5:3Friedl
Kalina
19.12.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"Fírova Pivnice "UL" 7:11Mollinger
Řízek
3.kolo
18.12.14čtvrtek20:30SetuzaNáplava Ústí n.L.New York "UL" 7:1Mikan
Kamínek
22.12.14pondělí19:30SetuzaKlimax Bar "UL"Fírova Pivnice "UL" 4:5Hanzlík
Kamínek
4.kolo
06.01.15úterý19:30SH GymplKlimax Bar "UL"New York "UL" 2:2Tuček
Sýs
08.01.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Náplava Ústí n.L. 5:5Sýs
Macháček
5.kolo
11.01.15neděle16:00SetuzaFírova Pivnice "UL"Relax "B" 6:3Macháček
Tuček
15.01.15čtvrtek20:30SetuzaNáplava Ústí n.L.Klimax Bar "UL" 2:9Lutka
Sůra
2014/2015 Pohár C
1.kolo
03.12.14středa20:00SetuzaGold Combix ÚL "B"Sampdoria MRV UL 7:5Hanzlík
Heřman
04.12.14čtvrtek19:30SH GymplPIERBURG TrmiceWayuptensky futsal team UL 0:14Sýs
Kalina
2.kolo
11.12.14čtvrtek19:30SH GymplPIERBURG TrmiceGold Combix ÚL "B" 2:10Košťál
Řízek
15.01.15čtvrtek18:30hala UJEPWayuptensky futsal team ULDynamo "B" 4:2Řízek
Pacík
3.kolo
17.12.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULPIERBURG Trmice 7:2Nový
Sůra
05.01.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Gold Combix ÚL "B" 4:7Hanzlík
Řízek
4.kolo
13.01.15úterý18:00hala UJEPWayuptensky futsal team ULSampdoria MRV UL 8:2Hanzlík
Řízek
19.01.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"PIERBURG Trmice22:1Hanzlík
Řízek
5.kolo
09.01.15pátek19:00SetuzaSampdoria MRV ULDynamo "B" 5:8Kamínek
Mollinger
14.01.15středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Wayuptensky futsal team UL 3:4Mikan
Nový
2014/2015 Pohár D
1.kolo
05.12.14pátek18:30SetuzaSampdoria MRV "B"FC Božena Ústí n.L. 7:6Macháček
Tuček
17.12.14středa20:00SH GymplHop Trop "B"SK Kronen-Labe15:1Mollinger
Pacík
2.kolo
08.12.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"Hop Trop "B" 2:7Macháček
Kalina
11.12.14čtvrtek20:30SetuzaFC Božena Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 2:12Pacík
Kamínek
3.kolo
16.12.14úterý20:30SetuzaFC Sokol UL "B"Hop Trop "B" 8:3Kalina
Řízek
19.12.14pátek19:00SetuzaSK Kronen-LabeSampdoria MRV "B" 3:4Kalina
laik
4.kolo
13.01.15úterý20:30SetuzaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV "B" 8:3Tuček
Pacík
19.01.15pondělí19:00SetuzaFC Božena Ústí n.L.SK Kronen-Labe 2:6Macháček
Heřman
5.kolo
14.01.15středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Božena Ústí n.L.18:6Košťál
Kalina
16.01.15pátek19:00SetuzaSK Kronen-LabeFC Sokol UL "B" 3:6Mollinger
Kalina

celkem záznamů: 1093

generováno za 0.62 sekund