Dnes je pátek 20.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 1021

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2013/2014 1.třída
1.kolo
02.09.13pondělí20:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "C"SC Dragons UL 3:1Sýs
Nový
02.09.13pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FootballStars Severka UL 3:5Košťál
Mollinger
02.09.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"FC Lokomotiv "UL" 1:4Košťál
Řízek
04.09.13středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Řízek
Hanzlík
05.09.13čtvrtek18:00UTDobětice1. FC Kostelníci "UL"FSC Tygříci "UL" 4:4Mikan
Sůra
06.09.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Wayuptensky futsal team UL11:5Hanzlík
Kalina
04.12.13středa19:00SH GymplNew York "UL"FK Všebořice17:5Lutka
Mollinger
2.kolo
09.09.13pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFC Sokol UL "A" 2:3Macháček
Kalina
10.09.13úterý18:00UTDoběticeFSC Tygříci "UL"FC Lokomotiv "UL" 2:2Friedl
Sýs
10.09.13úterý19:30SH GymplSC Dragons ULDynamo "B" 3:1Sůra
Kalina
11.09.13středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FC NY Tiradores "UL" 3:12Mollinger
Hanzlík
12.09.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Rumíci "B" 4:3Friedl
Sýs
12.09.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠ1. FC Kostelníci "UL"New York "UL" 1:2Sýs
Friedl
16.12.13pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULGold Combix ÚL "C" 8:5Lutka
Mikan
3.kolo
16.09.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"Kozlos Ústí n.L. 8:0Sůra
Mollinger
16.09.13pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Wayuptensky futsal team UL 4:5Nový
Řízek
16.09.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 6:6Sýs
Macháček
18.09.13středa19:00SH GymplNew York "UL"FSC Tygříci "UL" 5:8Hanzlík
Kalina
18.09.13středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"1. FC Kostelníci "UL" 7:5Řízek
Košťál
20.09.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FK Všebořice12:1Mollinger
Řízek
20.09.13pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FootballStars Severka UL10:3Kresta
Řízek
4.kolo
23.09.13pondělí18:00UTDoběticeWayuptensky futsal team ULFC Sokol UL "A" 2:10Řízek
Rouče
24.09.13úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 7:2Nový
Sýs
24.09.13úterý18:00UT 26.ZŠ1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "UL" 0:2Řízek
Kalina
25.09.13středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Dynamo "B" 4:1Nový
25.09.13středa19:00SH GymplNew York "UL"FC Rumíci "B" 5:4Řízek
Rouče
26.09.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceGold Combix ÚL "C" 4:12Friedl
Sůra
04.10.13pátek20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FootballStars Severka UL 3:3Mikan
Košťál
5.kolo
30.09.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"1. FC Kostelníci "UL" 2:3Mollinger
Mikan
30.09.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"Kozlos Ústí n.L. 4:2Hanzlík
Kalina
30.09.13pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka ULSC Dragons UL 1:7Sýs
01.10.13úterý21:00WHC KBDynamo "B"FK Všebořice 6:1Řízek
Košťál
02.10.13středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"FSC Tygříci "UL" 4:3Hanzlík
Kresta
04.10.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"New York "UL" 4:6Košťál
Mikan
04.10.13pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Wayuptensky futsal team UL 5:6Řízek
Sýs
6.kolo
07.10.13pondělí18:00UTDoběticeWayuptensky futsal team ULFootballStars Severka UL 5:6Mikan
07.10.13pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Lokomotiv "UL" 1:4Kalina
08.10.13úterý18:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"SC Dragons UL 6:3Sýs
Kalina
08.10.13úterý19:00UT 26.ZŠ1. FC Kostelníci "UL"Dynamo "B" 4:2Kalina
Sýs
09.10.13středa19:00SH GymplNew York "UL"Gold Combix ÚL "C" 3:4Sůra
Hanzlík
09.10.13středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"FC NY Tiradores "UL" 4:4Lutka
Macháček
31.10.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Sokol UL "A" 1:6Nový
Sýs
7.kolo
14.10.13pondělí20:00kontumaceGold Combix ÚL "C"FC Rumíci "B" 0:5Šmid
Košťál
14.10.13pondělí19:00WHC KBDynamo "B"New York "UL" 1:7Šmid
Kalina
14.10.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"1. FC Kostelníci "UL" 6:1Mollinger
Mikan
14.10.13pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka ULKozlos Ústí n.L. 3:6laik
laik
18.10.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FSC Tygříci "UL" 5:8Sýs
Kalina
11.11.13pondělí20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FK Všebořice 8:2Mollinger
Lutka
18.02.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULWayuptensky futsal team UL 8:2Lutka
Košťál
8.kolo
21.10.13pondělí18:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Wayuptensky futsal team UL 4:5Sýs
Rouče
22.10.13úterý19:00UT 26.ZŠ1. FC Kostelníci "UL"FC Lokomotiv "UL" 2:4Kalina
Mikan
23.10.13středa20:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFootballStars Severka UL 5:1Sýs
Rouče
23.10.13středa19:00SH GymplNew York "UL"FC Sokol UL "A" 5:7Nový
Kalina
24.10.13čtvrtek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Gold Combix ÚL "C" 5:3Kalina
laik
18.12.13středa20:00SH GymplSC Dragons ULKozlos Ústí n.L. 7:3Řízek
29.01.14středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Dynamo "B" 2:6Hanzlík
Šmid
9.kolo
11.09.13středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka UL1. FC Kostelníci "UL" 2:5laik
laik
28.10.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FSC Tygříci "UL" 7:3Mollinger
Hanzlík
28.10.13pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC NY Tiradores "UL" 3:1Hanzlík
Mollinger
28.10.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"FC Rumíci "B" 3:3Macháček
Kalina
28.10.13pondělí18:00UTDoběticeWayuptensky futsal team ULKozlos Ústí n.L. 0:7Mikan
Šmid
01.11.13pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"New York "UL" 9:5Sýs
Nový
18.03.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFK Všebořice11:1Nový
Mollinger
10.kolo
04.11.13pondělí18:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 7:4Hanzlík
Kalina
04.11.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"Dynamo "B" 2:5Mikan
Lutka
05.11.13úterý19:00UT 26.ZŠ1. FC Kostelníci "UL"SC Dragons UL 2:4Friedl
Sýs
06.11.13středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"FC Lokomotiv "UL" 4:7Mikan
Košťál
07.11.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceWayuptensky futsal team UL 5:2Mikan
Řízek
08.11.13pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "UL"FC Sokol UL "A" 9:3Mikan
Sýs
12.03.14středa19:00SH GymplNew York "UL"FootballStars Severka UL 5:9Řízek
11.kolo
11.11.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "C" 3:4Mikan
Macháček
11.11.13pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team UL1. FC Kostelníci "UL" 2:7Lutka
12.11.13úterý19:30SH GymplSC Dragons ULNew York "UL" 6:1Košťál
Sýs
12.11.13úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 9:2Hanzlík
Kalina
15.11.13pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FC NY Tiradores "UL" 0:7Sýs
Řízek
20.01.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FSC Tygříci "UL" 4:3Nový
Kalina
20.03.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFootballStars Severka ULFC Rumíci "B" 2:3Košťál
Sůra
12.kolo
18.11.13pondělí18:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"FK Všebořice 4:0Sýs
Mikan
18.11.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Lokomotiv "UL" 6:3Nový
Mollinger
18.11.13pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC Sokol UL "A" 1:2Mollinger
Nový
19.11.13úterý19:00UT 26.ZŠ1. FC Kostelníci "UL"Kozlos Ústí n.L. 6:2Macháček
Řízek
20.11.13středa19:00SH GymplNew York "UL"Wayuptensky futsal team UL 9:4Košťál
20.11.13středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"SC Dragons UL 3:1Mollinger
Sůra
10.03.14pondělí20:00UT 26.ZŠFootballStars Severka ULFC NY Tiradores "UL" 3:8Mollinger
13.kolo
kontumaceFootballStars Severka ULGold Combix ÚL "C" 0:5Lutka
Mikan
25.11.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"FSC Tygříci "UL" 7:1Macháček
Kalina
25.11.13pondělí18:00UTDoběticeWayuptensky futsal team ULFC Rumíci "B" 4:12laik
laik
26.11.13úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC NY Tiradores "UL" 4:1Nový
26.11.13úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.New York "UL"12:4Řízek
Sýs
28.11.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK Všebořice1. FC Kostelníci "UL" 3:9Nový
Mikan
02.12.13pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC Lokomotiv "UL" 9:4Mikan
Kalina
14.kolo
24.03.14pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Rumíci "B" 9:4Mollinger
Rouče
25.03.14úterý18:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"1. FC Kostelníci "UL" 1:6Lutka
Mikan
25.03.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULGold Combix ÚL "C" 3:6Lutka
27.03.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceNew York "UL" 2:8Lutka
Kamínek
28.03.14pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 7:4Košťál
29.05.14čtvrtek20:00UT SeverkaFootballStars Severka ULDynamo "B" 2:2Mikan
Rouče
23.06.14pondělí18:00UT KameňákWayuptensky futsal team ULFC NY Tiradores "UL" 5:5Mikan
Kamínek
15.kolo
31.03.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"SC Dragons UL 2:2Lutka
Rouče
02.04.14středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"FK Všebořice 5:6Sůra
Košťál
02.04.14středa19:00SH GymplNew York "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:3Lutka
Řízek
03.04.14čtvrtek20:00UT SNPFC Sokol UL "A"FootballStars Severka UL 8:7Nový
03.04.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "C"Wayuptensky futsal team UL 8:3Mollinger
Rouče
04.04.14pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FSC Tygříci "UL" 5:1Lutka
Macháček
04.04.14pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:1Mollinger
Kalina
16.kolo
07.04.14pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Gold Combix ÚL "C" 4:10Lutka
Sýs
08.04.14úterý18:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"New York "UL" 1:7Košťál
Friedl
08.04.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Sokol UL "A" 5:3Lutka
Rouče
09.04.14středa20:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC NY Tiradores "UL" 3:13Řízek
Lutka
10.04.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFootballStars Severka ULFC Lokomotiv "UL" 3:3Sýs
Kalina
14.05.14středa19:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC Rumíci "B" 5:5Hanzlík
Rouče
11.06.14středa17:00UT KameňákWayuptensky futsal team ULDynamo "B" 8:4Kamínek
Košťál
17.kolo
14.04.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Kozlos Ústí n.L. 5:0Košťál
Novák
14.04.14pondělí20:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "C"FK Všebořice12:1Řízek
Kamínek
15.04.14úterý20:00UT 26.ZŠFootballStars Severka ULFSC Tygříci "UL" 7:6Kamínek
Košťál
16.04.14středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"New York "UL" 6:5Kamínek
Košťál
17.04.14čtvrtek20:00UT SNPFC Sokol UL "A"Wayuptensky futsal team UL 5:4Hanzlík
Friedl
18.04.14pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 3:0Macháček
18.04.14pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:5Hanzlík
Kalina
18.kolo
22.04.14úterý18:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"FC Rumíci "B" 4:2Friedl
Košťál
22.04.14úterý20:00UT 26.ZŠ1. FC Kostelníci "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:8Nový
Košťál
22.04.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFootballStars Severka UL 3:3Hanzlík
Rouče
23.04.14středa19:00SH GymplNew York "UL"FC NY Tiradores "UL" 6:6Novák
Košťál
24.04.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFK VšebořiceDynamo "B" 2:2Kalina
Kamínek
28.04.14pondělí18:00UT KameňákWayuptensky futsal team ULFC Lokomotiv "UL" 5:2Řízek
Rouče
19.06.14čtvrtek20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "A" 5:7Rouče
Řízek
19.kolo
28.04.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"1. FC Kostelníci "UL" 4:5Lutka
Sůra
28.04.14pondělí20:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "C"New York "UL"12:4Sýs
Kalina
29.04.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFSC Tygříci "UL" 4:2Sýs
Řízek
01.05.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFootballStars Severka ULWayuptensky futsal team UL 6:4Nový
Kamínek
01.05.14čtvrtek20:00UT SNPFC Sokol UL "A"FK Všebořice 3:7Sůra
Rouče
02.05.14pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FC Rumíci "B"12:6Nový
Kalina
02.06.14pondělí18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Kozlos Ústí n.L. 3:2Mollinger
Rouče
20.kolo
05.05.14pondělí19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Sokol UL "A" 4:1Šmid
Sýs
05.05.14pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FootballStars Severka UL 5:7Lutka
Mikan
05.05.14pondělí18:00UT KameňákWayuptensky futsal team ULSC Dragons UL 2:10Mollinger
06.05.14úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "UL" 0:6Mollinger
Řízek
07.05.14středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Gold Combix ÚL "C" 4:0Sýs
Mollinger
07.05.14středa19:00SH GymplNew York "UL"Dynamo "B" 3:5Kalina
Lutka
07.05.14středa20:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Lokomotiv "UL" 1:8Hanzlík
Kamínek
21.kolo
12.05.14pondělí18:00UT KameňákWayuptensky futsal team ULFSC Tygříci "UL" 4:4Nový
12.05.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC Rumíci "B" 6:6Šmid
Mollinger
12.05.14pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC NY Tiradores "UL" 6:1Košťál
Kamínek
13.05.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULKozlos Ústí n.L. 5:1Kamínek
Řízek
13.05.14úterý20:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFK Všebořice14:1Nový
Mollinger
15.05.14čtvrtek20:00UT SNPFC Sokol UL "A"New York "UL" 9:2Sůra
Kalina
16.05.14pátek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"1. FC Kostelníci "UL" 9:6Macháček
Kamínek
22.kolo
19.05.14pondělí19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FootballStars Severka UL 0:1Sůra
Sýs
19.05.14pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 6:5Kalina
20.05.14úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Gold Combix ÚL "C" 6:6Mikan
Lutka
21.05.14středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"FC Sokol UL "A"11:0Lutka
Kalina
21.05.14středa19:00SH GymplNew York "UL"FC Lokomotiv "UL" 7:6Nový
Řízek
22.05.14čtvrtek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Dynamo "B" 4:0Friedl
Řízek
22.05.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSC Dragons UL 0:6Sýs
Kamínek
23.kolo
26.05.14pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:6Kamínek
Sýs
26.05.14pondělí18:00UT KameňákWayuptensky futsal team ULFK Všebořice 7:1Hanzlík
Rouče
26.05.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Gold Combix ÚL "C" 6:5Sůra
Hanzlík
27.05.14úterý19:30SH GymplSC Dragons UL1. FC Kostelníci "UL" 4:9Mikan
Mollinger
29.05.14čtvrtek20:00UT SNPFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "UL" 3:2Friedl
30.05.14pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FC Rumíci "B" 3:4Kamínek
Hanzlík
12.06.14čtvrtek20:00UT SeverkaFootballStars Severka ULNew York "UL"12:3Sýs
Lutka
24.kolo
02.06.14pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Sokol UL "A" 7:4Mikan
Sýs
02.06.14pondělí18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Wayuptensky futsal team UL 4:5Sýs
Mikan
03.06.14úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Dynamo "B" 2:4Mikan
Friedl
04.06.14středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"FootballStars Severka UL 2:3Sýs
04.06.14středa19:00SH GymplNew York "UL"SC Dragons UL 4:10Hanzlík
Sůra
04.06.14středa20:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 2:5Kamínek
Košťál
06.06.14pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotiv "UL" 6:3Nový
Kalina
25.kolo
09.06.14pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 3:11Řízek
Sýs
09.06.14pondělí18:00UT KameňákWayuptensky futsal team ULNew York "UL" 7:1Nový
Rouče
10.06.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Rumíci "B" 6:4Šmid
Nový
12.06.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFSC Tygříci "UL" 0:5Mollinger
Kalina
12.06.14čtvrtek20:00UT SNPFC Sokol UL "A"Dynamo "B" 3:2Friedl
Kamínek
13.06.14pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FootballStars Severka UL 2:4Hanzlík
Sýs
13.06.14pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "C" 6:2Šmid
Macháček
26.kolo
16.06.14pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FootballStars Severka UL 7:4Nový
Kalina
16.06.14pondělí18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice13:0Kalina
Nový
17.06.14úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "A" 3:4Mikan
Kamínek
18.06.14středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Wayuptensky futsal team UL 5:8Nový
Řízek
18.06.14středa19:00SH GymplNew York "UL"Kozlos Ústí n.L. 4:5Mollinger
Košťál
20.06.14pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Dynamo "B" 8:3Macháček
20.06.14pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"SC Dragons UL 6:1Sýs
Rouče
2013/2014 2.třída
1.kolo
03.09.13úterý20:00UT SNPKlimax Bar "UL"SOSOSO 9:3Macháček
03.09.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULNew York "B" 5:4Friedl
04.09.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesULITEP 3:6Sýs
04.09.13středa18:00UT MojžířHop Trop "B"ZD Hospoddáři "UL" 4:4Mollinger
06.09.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaLesná Pes "B" 5:4Mollinger
06.09.13pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Fírova Pivnice "B" 9:2Mollinger
06.09.13pátek19:00UT 26.ZŠKojotiPIERBURG Trmice 1:10Macháček
2.kolo
09.09.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceFC Incredibles 7:4Košťál
09.09.13pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"B.B. Tonaso UL 6:7Košťál
11.09.13středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"SOSOSO 6:6Sýs
11.09.13středa18:00UTDoběticeULITEPHop Trop "B" 3:2Košťál
11.09.13středa19:00SH GymplNew York "B"Klimax Bar "UL" 3:7Řízek
13.09.13pátek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Kojoti 1:3Mikan
13.09.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaKMK Tornádo "B" 6:7Kalina
3.kolo
17.09.13úterý20:00UT SNPKlimax Bar "UL"ZD Hospoddáři "UL" 5:1Mikan
17.09.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULULITEP 1:3Řízek
18.09.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFírova Pivnice "B" 1:5Mikan
18.09.13středa18:00UT MojžířHop Trop "B"PIERBURG Trmice 5:6Sůra
20.09.13pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "B"Lesná Pes "B" 5:5Sýs
20.09.13pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK Jamajka 2:5Mikan
07.11.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSONew York "B" 7:8Mollinger
4.kolo
23.09.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceB.B. Tonaso UL 6:2Mikan
24.09.13úterý20:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"SOSOSO 8:7Řízek
26.09.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Hop Trop "B" 4:4Friedl
27.09.13pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"New York "B" 4:3Hanzlík
27.09.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaFC Incredibles 6:6Košťál
27.09.13pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Kojoti 3:5Košťál
27.09.13pátek18:00UT SeverkaULITEPKlimax Bar "UL"12:1Řízek
5.kolo
kontumaceHop Trop "B"FK Jamajka 5:0
01.10.13úterý20:00UT SNPKlimax Bar "UL"PIERBURG Trmice 7:7Sýs
01.10.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULFírova Pivnice "B" 5:4Macháček
02.10.13středa19:00SH GymplNew York "B"ZD Hospoddáři "UL" 7:9Nový
03.10.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOULITEP 5:11Sůra
04.10.13pátek19:00UT 26.ZŠKojotiLesná Pes "B" 0:4Sýs
06.12.13pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "B"FC Incredibles 9:7Košťál
6.kolo
07.10.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceSOSOSO 4:5Kalina
10.10.13čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "B"Klimax Bar "UL" 4:3Macháček
15.11.13pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFC Incredibles 4:1Sýs
22.11.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaB.B. Tonaso UL 7:5Hanzlík
16.12.13pondělí18:30SetuzaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 5:0Sýs
15.01.14středa19:00SH GymplULITEPNew York "B" 7:6Mollinger
21.03.14pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"ZD Hospoddáři "UL" 3:3Řízek
7.kolo
14.10.13pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"ULITEP 4:3Mikan
15.10.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULKMK Tornádo "B" 6:6Řízek
16.10.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesLesná Pes "B" 9:5Řízek
16.10.13středa18:00UT MojžířHop Trop "B"Kojoti 5:3Řízek
16.10.13středa19:00SH GymplNew York "B"PIERBURG Trmice 6:2Hanzlík
17.10.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOFírova Pivnice "B" 7:4Mollinger
18.10.13pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"FK Jamajka 6:5Mikan
8.kolo
21.10.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceZD Hospoddáři "UL" 7:4Nový
25.10.13pátek19:00UT 26.ZŠKojotiB.B. Tonaso UL 8:1Mikan
25.10.13pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"ULITEP 6:9Mikan
25.10.13pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Klimax Bar "UL" 4:6Mollinger
01.11.13pátek20:30UT SNPFK JamajkaSOSOSO 8:4Macháček
28.11.13čtvrtek19:00UT MojžířFC IncrediblesHop Trop "B" 7:4Macháček
06.03.14čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "B"New York "B" 9:7Mollinger
9.kolo
28.10.13pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Fírova Pivnice "B" 7:4Macháček
30.10.13středa19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"Lesná Pes "B" 7:9Lutka
30.10.13středa17:00UT ChabaULITEPPIERBURG Trmice 5:4Mollinger
31.10.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOKMK Tornádo "B" 4:4Řízek
01.11.13pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"Kojoti 4:1Mollinger
11.12.13středa19:00SH GymplNew York "B"FK Jamajka 5:4Sůra
19.03.14středa20:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULFC Incredibles15:5Mollinger
10.kolo
05.11.13úterý18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"ULITEP 1:6Sýs
06.11.13středa18:00UT MojžířHop Trop "B"B.B. Tonaso UL 4:5Řízek
06.11.13středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesKlimax Bar "UL" 1:3Macháček
08.11.13pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"PIERBURG Trmice 2:8Sýs
08.11.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 5:6Řízek
08.11.13pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "B"New York "B" 5:11Nový
08.11.13pátek19:00UT 26.ZŠKojotiSOSOSO 2:2Sýs
11.kolo
11.11.13pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 9:5Macháček
11.11.13pondělí21:00WHC KBPIERBURG TrmiceFírova Pivnice "B" 3:5Nový
12.11.13úterý17:30UT SNPKlimax Bar "UL"Hop Trop "B" 3:6Kalina
12.11.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULLesná Pes "B" 4:4Lutka
13.11.13středa19:00SH GymplNew York "B"Kojoti 4:3Nový
13.11.13středa20:30UT SNPULITEPFK Jamajka 8:4Macháček
14.11.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOFC Incredibles 6:5Macháček
12.kolo
19.11.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULKlimax Bar "UL" 3:8Řízek
20.11.13středa18:00UT MojžířHop Trop "B"SOSOSO 3:4Řízek
22.11.13pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "B"ULITEP 5:7Řízek
22.11.13pátek19:00UT 26.ZŠKojotiZD Hospoddáři "UL" 3:5Kalina
27.11.13středa20:30UT SNPFK JamajkaPIERBURG Trmice 2:4Řízek
13.12.13pátek18:00SetuzaLesná Pes "B"Fírova Pivnice "B" 6:8Řízek
08.01.14středa19:00SH GymplFC IncrediblesNew York "B" 3:7Lutka
13.kolo
25.11.13pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 5:3Kalina
25.11.13pondělí21:00WHC KBPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 5:4Řízek
27.11.13středa19:00SH GymplNew York "B"Hop Trop "B" 9:2Sůra
28.11.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOB.B. Tonaso UL11:3Řízek
28.11.13čtvrtek20:30SetuzaULITEPKojoti 4:3Sůra
29.11.13pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"Lesná Pes "B" 7:3Košťál
14.03.14pátek18:00SetuzaFírova Pivnice "B"FK Jamajka 5:3Mollinger
14.kolo
24.03.14pondělí20:00UT KameňákSOSOSOKlimax Bar "UL" 3:6Sůra
24.03.14pondělí17:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"KMK Tornádo "B" 4:3Mollinger
25.03.14úterý19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Hop Trop "B" 3:5Mollinger
26.03.14středa19:00UT KameňákULITEPFC Incredibles 6:2Rouče
26.03.14středa19:00SH GymplNew York "B"B.B. Tonaso UL 7:3Řízek
28.03.14pátek17:30UT SNPPIERBURG TrmiceKojoti 2:0Mollinger
18.06.14středa19:00UT KameňákLesná Pes "B"FK Jamajka 4:5laik
15.kolo
01.04.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"ULITEP 3:3Friedl
02.04.14středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesPIERBURG Trmice 6:7Nový
03.04.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULZD Hospoddáři "UL"11:6Mollinger
03.04.14čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOLesná Pes "B"16:6Sůra
04.04.14pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"New York "B" 5:2Hanzlík
04.04.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiFírova Pivnice "B" 4:2Macháček
04.04.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"FK Jamajka 3:8Řízek
16.kolo
07.04.14pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceHop Trop "B" 3:2Nový
09.04.14středa19:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Klimax Bar "UL" 2:9Sůra
09.04.14středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"KMK Tornádo "B" 6:6Lutka
09.04.14středa19:00SH GymplNew York "B"SOSOSO 4:7Rouče
Kamínek
09.04.14středa19:00UT KameňákULITEPB.B. Tonaso UL 5:4Mollinger
11.04.14pátek19:00UT SNPFK JamajkaKojoti 3:3Nový
11.04.14pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"FC Incredibles11:3Macháček
17.kolo
15.04.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"Fírova Pivnice "B" 0:5Košťál
16.04.14středa19:00SH GymplNew York "B"Lesná Pes "B" 6:2Řízek
16.04.14středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesFK Jamajka 8:3Lutka
17.04.14čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOZD Hospoddáři "UL"13:1Sůra
17.04.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULPIERBURG Trmice 4:2Šmid
18.04.14pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"ULITEP 1:3Řízek
18.04.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiKMK Tornádo "B" 5:2Macháček
18.kolo
21.04.14pondělí17:00UT 26.ZŠPIERBURG TrmiceKlimax Bar "UL" 2:2Nový
22.04.14úterý20:30SetuzaZD Hospoddáři "UL"New York "B" 6:2Sýs
23.04.14středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesKMK Tornádo "B" 2:6Kamínek
23.04.14středa19:00UT KameňákULITEPSOSOSO 4:6Kalina
24.04.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"B.B. Tonaso UL 4:6Řízek
25.04.14pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Kojoti 3:4Košťál
25.04.14pátek19:30SetuzaFK JamajkaHop Trop "B" 6:5Kamínek
19.kolo
28.04.14pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Lesná Pes "B" 4:2Novák
29.04.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 5:2Šmid
30.04.14středa19:00SH GymplNew York "B"ULITEP 8:5Novák
01.05.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULFK Jamajka 4:5Friedl
01.05.14čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOPIERBURG Trmice10:1Košťál
02.05.14pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"Fírova Pivnice "B" 0:4Košťál
05.05.14pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 3:4Šmid
20.kolo
07.05.14středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FC Incredibles 9:3Hanzlík
07.05.14středa19:00UT KameňákULITEPZD Hospoddáři "UL" 3:4Sůra
08.05.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"SOSOSO 5:11Nový
09.05.14pátek19:00UT SNPFK JamajkaKlimax Bar "UL" 3:5Sýs
09.05.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"B.B. Tonaso UL 9:7Nový
09.05.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiHop Trop "B" 2:1Košťál
09.05.14pátek17:30UT SNPPIERBURG TrmiceNew York "B" 5:1Sýs
21.kolo
12.05.14pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"PIERBURG Trmice 7:4Lutka
13.05.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"FC Incredibles 3:6Mollinger
14.05.14středa19:00UT KameňákULITEPLesná Pes "B" 5:1Kalina
14.05.14středa19:00SH GymplNew York "B"Fírova Pivnice "B" 4:8Řízek
15.05.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULKojoti 2:5Mikan
15.05.14čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOFK Jamajka 7:4Sýs
16.05.14pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"KMK Tornádo "B" 5:2Hanzlík
22.kolo
19.05.14pondělí17:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"ZD Hospoddáři "UL" 4:4Hanzlík
21.05.14středa19:00kontumaceLesná Pes "B"Hop Trop "B" 5:0Mikan
21.05.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesB.B. Tonaso UL 5:4Mikan
23.05.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"SOSOSO 8:6Kalina
23.05.14pátek19:00UT SNPFK JamajkaNew York "B" 5:2Sýs
23.05.14pátek17:30UT SNPPIERBURG TrmiceULITEP 6:5Sýs
23.05.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiKlimax Bar "UL" 1:4Macháček
23.kolo
28.05.14středa20:00SetuzaULITEPFírova Pivnice "B" 3:7Mollinger
28.05.14středa19:00SH GymplNew York "B"KMK Tornádo "B" 6:5Hanzlík
29.05.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULHop Trop "B" 8:1Nový
30.05.14pátek17:30UT SNPPIERBURG TrmiceLesná Pes "B" 7:5Macháček
30.05.14pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Incredibles 4:3Macháček
04.06.14středa19:00UT KameňákZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 1:10Nový
13.06.14pátek20:00UT KameňákSOSOSOKojoti 5:4Sůra
24.kolo
03.06.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"Klimax Bar "UL" 0:2Kalina
04.06.14středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"B.B. Tonaso UL 6:13Mollinger
05.06.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"PIERBURG Trmice 4:5Sýs
06.06.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiNew York "B" 3:3Macháček
06.06.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 7:4Kamínek
06.06.14pátek19:00UT SNPFK JamajkaULITEP 4:1Mikan
19.06.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSOSOSO 9:3Sýs
25.kolo
11.06.14středa19:00UT 26.ZŠPIERBURG TrmiceFK Jamajka 6:4Kalina
11.06.14středa19:00UT KameňákULITEPKMK Tornádo "B" 4:5Košťál
11.06.14středa19:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Kojoti 2:6Sůra
11.06.14středa19:00SH GymplNew York "B"FC Incredibles 6:10Sýs
12.06.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Lesná Pes "B" 7:1Mollinger
12.06.14čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOHop Trop "B" 5:6Řízek
13.06.14pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"B.B. Tonaso UL 4:3Nový
26.kolo
16.06.14pondělí18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Klimax Bar "UL" 2:8Mikan
17.06.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"New York "B"11:2Sůra
18.06.14středa19:30UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL"13:3Kamínek
18.06.14středa18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULSOSOSO 4:7Mikan
20.06.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiULITEP 5:9Sůra
20.06.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice 9:6Kamínek
20.06.14pátek19:00UT KameňákFK JamajkaFírova Pivnice "B" 3:6Kamínek
2013/2014 3.třída
1.kolo
02.09.13pondělí19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"1.FC Kostelníci "B" 2:8Nový
03.09.13úterý20:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 4:5Sýs
04.09.13středa19:30UT SNPK HornetsSamba UL 3:8Sůra
05.09.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Náplava Ústí n.L. 6:2Sýs
05.09.13čtvrtek20:00UT SNPSampdoria MRV ULFK Rakeťáci 5:8Friedl
05.09.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 9:2Košťál
05.09.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠBar AlexHC Slovan garda 4:5Košťál
2.kolo
09.09.13pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK K.B.Ústí n.L. 4:7Nový
11.09.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFSC Tygříci "B" 2:1Nový
11.09.13středa17:00UT 26.ZŠSamba ULBar Alex 4:5Mikan
12.09.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.1.FC Kostelníci "B" 4:6Sýs
13.09.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"K Hornets15:3Hanzlík
13.09.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Božena Ústí n.L. 5:3Mikan
13.09.13pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Sampdoria MRV UL 4:8Sýs
3.kolo
16.09.13pondělí19:00UT SNPSampdoria MRV ULNáplava Ústí n.L. 4:2Sýs
16.09.13pondělí18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 8:3Mikan
16.09.13pondělí18:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"HC Slovan garda 8:6Mollinger
18.09.13středa19:30UT SNPK HornetsFCSB Ústí n.L. 0:9Mollinger
19.09.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FK Rakeťáci14:4Friedl
19.09.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠBar AlexFC NY Tiradores "B" 5:4Friedl
20.09.13pátek19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"Samba UL 4:8Mikan
4.kolo
23.09.13pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Bar Alex 6:2Mollinger
25.09.13středa17:00UT 26.ZŠSamba UL1.FC Kostelníci "B" 9:6Sýs
25.09.13středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC Božena Ústí n.L. 5:7Nový
26.09.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.HC Slovan garda 3:8Sůra
27.09.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FSC Tygříci "B"12:4Mollinger
27.09.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciK Hornets 0:1Mikan
27.09.13pátek17:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 5:4Hanzlík
5.kolo
30.09.13pondělí18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Náplava Ústí n.L. 4:1Sýs
30.09.13pondělí19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FCSB Ústí n.L. 1:14Řízek
01.10.13úterý19:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"FC NY Tiradores "B" 7:4Macháček
02.10.13středa19:30UT SNPK HornetsFC Lokomotiv "B" 4:11Sýs
02.10.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaSamba UL 1:15Mikan
03.10.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Sampdoria MRV UL12:1Friedl
03.10.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠBar AlexFK Rakeťáci 5:3Friedl
6.kolo
30.11.99úterý21:00UT 26.ZŠFC Božena Ústí n.L.FK K.B.Ústí n.L. 1:4Sýs
07.10.13pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.1.FC Kostelníci "B"12:7Řízek
20.10.13neděle18:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Samba UL 4:6Sýs
21.10.13pondělí17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"HC Slovan garda17:3Hanzlík
20.11.13středa20:00SetuzaFK RakeťáciFSC Tygříci "B" 7:3Kalina
20.11.13středa19:30UT SNPSampdoria MRV ULK Hornets 3:5Nový
20.03.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"Bar Alex 7:4Sůra
7.kolo
15.10.13úterý19:00UT 26.ZŠSamba ULFC NY Tiradores "B" 4:0Řízek
16.10.13středa19:30UT SNPK HornetsFC Božena Ústí n.L. 4:8Macháček
16.10.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFCSB Ústí n.L. 2:11Kalina
17.10.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Náplava Ústí n.L.11:4Friedl
17.10.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠBar AlexSampdoria MRV UL 4:1Friedl
17.10.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"FK Rakeťáci10:0Friedl
18.10.13pátek19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 0:4Macháček
8.kolo
FC Božena Ústí n.L.Bar Alex 0:5
09.10.13středa19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciHC Slovan garda 8:6Mollinger
21.10.13pondělí20:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Samba UL 6:3Sýs
21.10.13pondělí19:00UT SNPSampdoria MRV ULFSC Tygříci "B"12:4Nový
24.10.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 2:4Friedl
24.10.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.K Hornets 7:3Friedl
25.10.13pátek17:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"1.FC Kostelníci "B" 2:3Řízek
9.kolo
29.10.13úterý19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FC Božena Ústí n.L. 2:8Mikan
30.10.13středa19:30UT SNPK HornetsNáplava Ústí n.L. 1:3Kalina
30.10.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Lokomotiv "B" 1:9Sýs
30.10.13středa20:00UT 26.ZŠSamba ULFK Rakeťáci 5:0Macháček
31.10.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠBar AlexFK K.B.Ústí n.L. 3:5Nový
31.10.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "B"FCSB Ústí n.L. 4:3Sýs
08.11.13pátek19:00UT SNP1.FC Kostelníci "B"Sampdoria MRV UL 4:4Řízek
10.kolo
07.11.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 3:7Mikan
07.11.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"Samba UL 1:7Šmid
07.11.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 8:0Řízek
08.11.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC NY Tiradores "B" 3:6Mikan
11.11.13pondělí20:30UT SNPSampdoria MRV ULHC Slovan garda 7:4Macháček
13.11.13středa19:30UT SNPK HornetsBar Alex 2:2Macháček
22.11.13pátek20:00UT 26.ZŠFC Božena Ústí n.L.1.FC Kostelníci "B" 6:7Řízek
11.kolo
14.10.13pondělí17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Lokomotiv "B" 3:4Sýs
11.11.13pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK Rakeťáci13:2Lutka
13.11.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Božena Ústí n.L. 4:10Řízek
14.11.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠBar AlexNáplava Ústí n.L. 2:4Friedl
15.11.13pátek20:30SetuzaFSC Tygříci "B"K Hornets 2:6Nový
20.11.13středa19:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"FK K.B.Ústí n.L. 9:6Řízek
23.12.13pondělí20:00SetuzaSamba ULSampdoria MRV UL 9:2Sýs
12.kolo
18.11.13pondělí17:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "B" 3:8Macháček
21.11.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FK Rakeťáci 2:0Friedl
21.11.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.HC Slovan garda10:2Mikan
21.11.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠBar AlexFSC Tygříci "B" 7:1Friedl
22.11.13pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FCSB Ústí n.L. 2:7Košťál
27.11.13středa19:30UT SNPK Hornets1.FC Kostelníci "B" 3:3Nový
25.12.13středa20:00UT 26.ZŠFC Božena Ústí n.L.Samba UL 4:12laik
13.kolo
nesehránoHC Slovan gardaK Hornets 0:5
25.11.13pondělí19:00SetuzaFSC Tygříci "B"Náplava Ústí n.L. 1:5Nový
25.11.13pondělí18:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"Bar Alex 5:2Mollinger
25.11.13pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 8:3Mollinger
27.11.13středa20:00SetuzaSamba ULFK K.B.Ústí n.L. 8:4Hanzlík
14.02.14pátek18:00kontumaceFC NY Tiradores "B"FC Božena Ústí n.L. 5:0Nový
21.03.14pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Lokomotiv "B" 2:1Řízek
14.kolo
24.03.14pondělí19:30UT 26.ZŠSamba ULK Hornets 9:2Lutka
25.03.14úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Božena Ústí n.L. 8:3laik
25.03.14úterý20:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"FSC Tygříci "B" 1:8Mollinger
27.03.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 2:4Lutka
27.03.14čtvrtek18:00UT KameňákHC Slovan gardaBar Alex 4:8Řízek
28.03.14pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciSampdoria MRV UL 2:4Košťál
28.03.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK K.B.Ústí n.L. 5:9Macháček
15.kolo
31.03.14pondělí19:00SetuzaSampdoria MRV ULFC Lokomotiv "B" 7:1Mollinger
01.04.14úterý20:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 6:3Friedl
02.04.14středa19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"HC Slovan garda10:0Nový
02.04.14středa19:30UT SNPK HornetsFC NY Tiradores "B" 1:4Mollinger
02.04.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.FK Rakeťáci10:5Mollinger
03.04.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠBar AlexSamba UL 4:9Mollinger
18.06.14středa20:30UT Severka1.FC Kostelníci "B"Náplava Ústí n.L. 7:14Kamínek
16.kolo
07.04.14pondělí20:00UT 26.ZŠSamba ULFSC Tygříci "B" 8:2Sýs
08.04.14úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.K Hornets 9:2Košťál
10.04.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 4:2Friedl
11.04.14pátek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FC Božena Ústí n.L. 7:6Macháček
11.04.14pátek19:00UT Stad.mlFK RakeťáciFK K.B.Ústí n.L. 1:15Mollinger
11.04.14pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Bar Alex 4:5Mollinger
13.06.14pátek18:00UT SeverkaHC Slovan garda1.FC Kostelníci "B" 5:6Mikan
17.kolo
14.04.14pondělí19:00SetuzaFC Božena Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 3:11Kalina
15.04.14úterý18:00UT KameňákHC Slovan gardaNáplava Ústí n.L. 5:3Sýs
15.04.14úterý18:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"Samba UL 7:7Kalina
16.04.14středa19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "B" 2:3Lutka
16.04.14středa19:30UT SNPK HornetsFK Rakeťáci 7:2Mollinger
17.04.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠBar AlexFCSB Ústí n.L. 2:3Šmid
17.04.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FK K.B.Ústí n.L. 5:7Šmid
18.kolo
22.04.14úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 6:6Košťál
23.04.14středa19:00UT 26.ZŠSamba ULHC Slovan garda13:3Kamínek
24.04.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC Božena Ústí n.L. 4:6Řízek
25.04.14pátek18:30SetuzaSampdoria MRV ULFK K.B.Ústí n.L. 4:6Kamínek
25.04.14pátek17:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"K Hornets 6:1Košťál
25.04.14pátek19:00UT Stad.mlFK RakeťáciBar Alex 3:8Macháček
25.04.14pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"1.FC Kostelníci "B" 8:3Macháček
19.kolo
28.04.14pondělí18:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"FCSB Ústí n.L. 2:21Sýs
29.04.14úterý18:00UT 26.ZŠSamba ULNáplava Ústí n.L.14:2Šmid
29.04.14úterý18:00kontumaceHC Slovan gardaFC NY Tiradores "B" 0:5Kamínek
29.04.14úterý20:00UT 26.ZŠBar AlexFC Lokomotiv "B" 3:6Šmid
30.04.14středa19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci12:3Lutka
30.04.14středa19:30UT SNPK HornetsSampdoria MRV UL 2:5Kamínek
30.04.14středa18:00UT Stad.mlFK K.B.Ústí n.L.FC Božena Ústí n.L.15:3Kalina
20.kolo
06.05.14úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.HC Slovan garda 6:5Hanzlík
07.05.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.K Hornets 7:5Macháček
08.05.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FK K.B.Ústí n.L. 4:5Řízek
09.05.14pátek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 4:3Košťál
09.05.14pátek19:00UT Stad.mlFK Rakeťáci1.FC Kostelníci "B" 5:21Kamínek
09.05.14pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Samba UL 3:4Kamínek
09.06.14pondělí19:00SetuzaSampdoria MRV ULBar Alex 3:6Kamínek
21.kolo
12.05.14pondělí18:00UT 26.ZŠSamba ULFCSB Ústí n.L. 5:7Sýs
13.05.14úterý18:00UT KameňákHC Slovan gardaFK Rakeťáci 4:3Friedl
13.05.14úterý18:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"FC Lokomotiv "B" 5:4Sýs
14.05.14středa19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"Sampdoria MRV UL 7:2Nový
14.05.14středa19:30UT SNPK HornetsFK K.B.Ústí n.L. 4:10Mollinger
15.05.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Božena Ústí n.L. 9:3Řízek
03.06.14úterý18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Náplava Ústí n.L. 1:2Košťál
22.kolo
20.05.14úterý19:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Bar Alex 5:4Friedl
20.05.14úterý18:30UT Stad.mlFCSB Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 8:2Nový
21.05.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 9:4Mollinger
21.05.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV UL1.FC Kostelníci "B" 7:3Mollinger
22.05.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.K Hornets 4:1Kamínek
Sýs
23.05.14pátek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"HC Slovan garda 1:5Macháček
23.05.14pátek19:00UT Stad.mlFK RakeťáciSamba UL 0:31Nový
23.kolo
26.05.14pondělí20:00UT 26.ZŠSamba ULFC Lokomotiv "B" 9:2Šmid
29.05.14čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK K.B.Ústí n.L. 6:6Mikan
29.05.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexK Hornets 4:4Mikan
30.05.14pátek19:00UT SeverkaHC Slovan gardaSampdoria MRV UL 7:6Mikan
02.06.14pondělí20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"FC Božena Ústí n.L. 6:8Mikan
16.06.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Náplava Ústí n.L. 4:3Mikan
16.06.14pondělí18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Rakeťáci 5:7Kamínek
24.kolo
02.06.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV ULSamba UL 3:6Kalina
03.06.14úterý20:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.1.FC Kostelníci "B"15:9Kalina
04.06.14středa19:30UT SNPK HornetsFSC Tygříci "B" 2:9Řízek
04.06.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.HC Slovan garda 9:12Mikan
05.06.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Bar Alex 5:3Sýs
06.06.14pátek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FC NY Tiradores "B" 6:3Macháček
06.06.14pátek19:00UT Stad.mlFK RakeťáciFCSB Ústí n.L. 5:11Nový
25.kolo
09.06.14pondělí20:00UT 26.ZŠSamba ULFC Božena Ústí n.L. 7:7Nový
10.06.14úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 6:5Friedl
10.06.14úterý18:00UT KameňákHC Slovan gardaFK K.B.Ústí n.L. 4:7Košťál
10.06.14úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Bar Alex 6:1Kamínek
12.06.14čtvrtek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"K Hornets 9:7Sýs
13.06.14pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciNáplava Ústí n.L. 3:4Macháček
13.06.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV UL 3:3Hanzlík
26.kolo
17.06.14úterý19:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 4:4Mollinger
18.06.14středa19:30UT SNPK HornetsHC Slovan garda 6:3Kalina
18.06.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFCSB Ústí n.L. 1:8Sýs
19.06.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FSC Tygříci "B"11:4Friedl
19.06.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar Alex1.FC Kostelníci "B" 8:9Sýs
19.06.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FK Rakeťáci 7:1Friedl
20.06.14pátek20:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Samba UL 2:9Sůra
2013/2014 4.třída
1.kolo
02.09.13pondělí20:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FC Ethanol 7:0Řízek
02.09.13pondělí20:00Setuza1.FC VelbloudiItalové "UL" 1:8Macháček
04.09.13středa19:30UT 26.ZŠOranjes "UL"1.FC Kostelníci "C" 4:5Mikan
06.09.13pátek20:00UT 26.ZŠKámoši ULTJ Bouráci Teplice 6:1Macháček
06.09.13pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFK Parta Střekov "UL" 0:9Macháček
2.kolo
09.09.13pondělí20:00SetuzaTJ Bouráci TepliceItalové "UL" 3:19Sůra
10.09.13úterý18:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "C"ZD Hospoddáři "B" 4:4Košťál
11.09.13středa18:00UT 26.ZŠKámoši ULOranjes "UL" 2:4Mikan
13.09.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"1.FC Velbloudi 4:3Řízek
13.09.13pátek17:30UT KameňákFC EthanolReal Aussig 2:4Řízek
3.kolo
16.09.13pondělí19:00UT 26.ZŠReal Aussig1.FC Kostelníci "C" 3:7Mollinger
16.09.13pondělí20:00SetuzaItalové "UL"FK Parta Střekov "UL" 7:0Macháček
18.09.13středa19:00UT 26.ZŠOranjes "UL"TJ Bouráci Teplice 8:2Sýs
20.09.13pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Kámoši UL 1:12Sýs
20.09.13pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Ethanol 4:3Mikan
4.kolo
25.09.13středa19:00UT ChabaTJ Bouráci TepliceFK Parta Střekov "UL" 7:2Hanzlík
25.09.13středa19:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "C"VĚTRUŠE 4:2Sýs
25.09.13středa18:00UT 26.ZŠKámoši ULReal Aussig10:4Sýs
25.09.13středa20:00SetuzaOranjes "UL"ZD Hospoddáři "B" 8:4Sůra
27.09.13pátek17:30UT KameňákFC Ethanol1.FC Velbloudi 1:2Nový
5.kolo
27.09.13pátek19:00UT 26.ZŠReal AussigOranjes "UL" 3:5Mikan
30.09.13pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"TJ Bouráci Teplice 5:6Kalina
30.09.13pondělí20:00SetuzaItalové "UL"FC Ethanol10:2Macháček
04.10.13pátek17:00SetuzaVĚTRUŠEKámoši UL 1:10Nový
04.10.13pátek19:00UT Kameňák1.FC Velbloudi1.FC Kostelníci "C" 2:3Macháček
6.kolo
07.10.13pondělí19:00Setuza1.FC Kostelníci "C"Italové "UL" 2:5Friedl
09.10.13středa18:00UT 26.ZŠKámoši UL1.FC Velbloudi 3:1Mollinger
09.10.13středa20:00SetuzaOranjes "UL"VĚTRUŠE10:5Sýs
11.10.13pátek17:30SetuzaFC EthanolFK Parta Střekov "UL" 2:3Řízek
29.10.13úterý20:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Real Aussig10:5Sýs
7.kolo
14.10.13pondělí19:00UT 26.ZŠReal AussigTJ Bouráci Teplice 1:8Sýs
14.10.13pondělí20:00SetuzaItalové "UL"Kámoši UL 9:4Hanzlík
14.10.13pondělí19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"1.FC Kostelníci "C" 3:5Hanzlík
18.10.13pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiOranjes "UL" 0:4Sýs
25.10.13pátek17:00SetuzaVĚTRUŠEZD Hospoddáři "B" 2:5Hanzlík
8.kolo
21.10.13pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"Italové "UL" 5:0Košťál
21.10.13pondělí19:00UT 26.ZŠReal AussigVĚTRUŠE 8:0Sýs
23.10.13středa18:00UT 26.ZŠKámoši ULFK Parta Střekov "UL" 2:5Sýs
24.10.13čtvrtek20:00UT SNPZD Hospoddáři "B"1.FC Velbloudi 3:5Mikan
08.11.13pátek18:00SetuzaTJ Bouráci TepliceFC Ethanol 9:4Lutka
9.kolo
28.10.13pondělí20:00SetuzaItalové "UL"ZD Hospoddáři "B" 5:3Košťál
01.11.13pátek17:00SetuzaVĚTRUŠETJ Bouráci Teplice 7:11Hanzlík
01.11.13pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig 6:5Macháček
01.11.13pátek18:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Oranjes "UL" 3:6Hanzlík
01.11.13pátek17:30UT KameňákFC Ethanol1.FC Kostelníci "C" 0:6Macháček
10.kolo
04.11.13pondělí19:00SetuzaReal AussigItalové "UL" 3:13Macháček
06.11.13středa19:00UT ChabaTJ Bouráci Teplice1.FC Kostelníci "C" 1:10laik
06.11.13středa18:00UT 26.ZŠKámoši ULFC Ethanol 2:2Macháček
07.11.13čtvrtek20:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FK Parta Střekov "UL" 4:3Friedl
08.11.13pátek17:00SetuzaVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 1:7Nový
11.kolo
11.11.13pondělí20:00SetuzaItalové "UL"VĚTRUŠE15:0Řízek
12.11.13úterý19:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "C"Kámoši UL 4:4Lutka
15.11.13pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiTJ Bouráci Teplice 4:3Lutka
15.11.13pátek18:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Real Aussig 2:2Mollinger
15.11.13pátek17:00SetuzaFC EthanolOranjes "UL" 1:15Lutka
12.kolo
24.03.14pondělí18:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "C"Oranjes "UL" 1:3Nový
24.03.14pondělí19:00SetuzaItalové "UL"1.FC Velbloudi 6:2Řízek
24.03.14pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecReal Aussig10:2Hanzlík
26.03.14středa20:00SetuzaTJ Bouráci TepliceKámoši UL 6:3Lutka
28.03.14pátek19:00SetuzaFC EthanolZD Hospoddáři "B" 4:5Macháček
28.03.14pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"VĚTRUŠE18:1Macháček
13.kolo
31.03.14pondělí20:00SetuzaItalové "UL"TJ Bouráci Teplice13:6Mollinger
31.03.14pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"1.FC Kostelníci "C" 3:5Nový
31.03.14pondělí19:00UT 26.ZŠOranjes "UL"Kámoši UL 9:3Šmid
31.03.14pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecVĚTRUŠE 5:1Hanzlík
04.04.14pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Parta Střekov "UL" 1:9Řízek
04.04.14pátek20:00UT 26.ZŠReal AussigFC Ethanol 3:3Macháček
14.kolo
07.04.14pondělí18:00LibouchecVikings Libouchec1.FC Velbloudi 2:4Hanzlík
08.04.14úterý20:00UT SNPTJ Bouráci TepliceOranjes "UL" 3:8Sýs
08.04.14úterý20:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "C"Real Aussig 5:0Košťál
09.04.14středa20:00SetuzaKámoši ULZD Hospoddáři "B" 7:4Šmid
11.04.14pátek16:00SetuzaFC EthanolVĚTRUŠE18:1Hanzlík
11.04.14pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Italové "UL" 6:4Lutka
15.kolo
14.04.14pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Oranjes "UL" 4:3Nový
14.04.14pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecItalové "UL" 3:8Hanzlík
18.04.14pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"TJ Bouráci Teplice19:3Sýs
18.04.14pátek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Ethanol 2:3Lutka
18.04.14pátek18:00SetuzaVĚTRUŠE1.FC Kostelníci "C" 0:8Sýs
18.04.14pátek20:00UT 26.ZŠReal AussigKámoši UL 5:4Macháček
16.kolo
21.04.14pondělí19:00UT 26.ZŠOranjes "UL"Real Aussig 7:2Nový
21.04.14pondělí18:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "C"1.FC Velbloudi 5:3Nový
21.04.14pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFK Parta Střekov "UL" 4:9Lutka
25.04.14pátek16:00SetuzaFC EthanolItalové "UL" 2:12Hanzlík
28.04.14pondělí18:30SetuzaKámoši ULVĚTRUŠE18:0Nový
05.06.14čtvrtek20:00UT SNPTJ Bouráci TepliceZD Hospoddáři "B" 2:12Kamínek
17.kolo
28.04.14pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecTJ Bouráci Teplice14:7Hanzlík
29.04.14úterý18:00SetuzaItalové "UL"1.FC Kostelníci "C" 8:2Friedl
02.05.14pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC Ethanol 8:1Lutka
02.05.14pátek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiKámoši UL 4:1Hanzlík
02.05.14pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEOranjes "UL" 1:12Macháček
02.05.14pátek19:00UT 26.ZŠReal AussigZD Hospoddáři "B" 0:11Macháček
18.kolo
05.05.14pondělí19:00UT 26.ZŠOranjes "UL"1.FC Velbloudi 6:0Friedl
05.05.14pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFC Ethanol 4:11Hanzlík
06.05.14úterý20:00UT SNPTJ Bouráci TepliceReal Aussig 4:9Lutka
07.05.14středa19:30UT SNPZD Hospoddáři "B"VĚTRUŠE 8:1Nový
07.05.14středa20:00SetuzaKámoši ULItalové "UL" 1:6Řízek
08.05.14čtvrtek20:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FK Parta Střekov "UL" 0:12Hanzlík
19.kolo
12.05.14pondělí20:00SetuzaItalové "UL"Oranjes "UL" 4:6Košťál
12.05.14pondělí18:00LibouchecVikings Libouchec1.FC Kostelníci "C" 2:8Řízek
15.05.14čtvrtek17:00UT KameňákFC EthanolTJ Bouráci Teplice10:3Mollinger
16.05.14pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Kámoši UL10:3Řízek
16.05.14pátek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiZD Hospoddáři "B" 3:6laik
16.05.14pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEReal Aussig 1:9Macháček
20.kolo
20.05.14úterý20:00UT SNPTJ Bouráci TepliceVĚTRUŠE 9:0Sůra
20.05.14úterý17:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FC Ethanol12:1Lutka
21.05.14středa19:30UT SNPZD Hospoddáři "B"Italové "UL" 6:10Hanzlík
21.05.14středa20:00WHC KBOranjes "UL"FK Parta Střekov "UL" 2:6Lutka
22.05.14čtvrtek19:00LibouchecVikings LibouchecKámoši UL 4:3Řízek
23.05.14pátek18:00UT 26.ZŠReal Aussig1.FC Velbloudi 4:9Macháček
21.kolo
26.05.14pondělí20:00SetuzaItalové "UL"Real Aussig16:3Sýs
26.05.14pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecOranjes "UL" 2:8Řízek
30.05.14pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"ZD Hospoddáři "B"12:2Řízek
30.05.14pátek17:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 5:0Řízek
09.06.14pondělí20:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"TJ Bouráci Teplice 8:7Friedl
13.06.14pátek17:00UT KameňákFC EthanolKámoši UL 2:6Macháček
22.kolo
02.06.14pondělí19:00UT 26.ZŠOranjes "UL"FC Ethanol10:1Rouče
02.06.14pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecZD Hospoddáři "B" 7:7Hanzlík
03.06.14úterý20:00UT SNPTJ Bouráci Teplice1.FC Velbloudi 1:10Sůra
04.06.14středa19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEItalové "UL" 3:15Mollinger
04.06.14středa20:10SetuzaKámoši UL1.FC Kostelníci "C" 4:3Hanzlík
06.06.14pátek17:00UT 26.ZŠReal AussigFK Parta Střekov "UL" 3:12Sýs
2013/2014 Krajský přebor
1.kolo
16.09.13pondělí18:00TřebeniceBlack Panthers LibochoviceLudis Team Třebenice 0:9Novotný
Prágl
16.09.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Rumíci 7:2Nový
Řízek
18.09.13středa21:00WHC KBCF Radobýl LitoměřiceGalacticos Děčín 5:3Košťál
Řízek
19.09.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Gardenline Ltm. "B" 3:1Hanzlík
Mikan
20.09.13pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovDynamo "UL" 6:2Kirilák
Moder
2.kolo
23.09.13pondělí20:00SetuzaItalové ULGardenline Ltm. "B" 5:2Sýs
Macháček
23.09.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Black Panthers Libochovice 5:9Hanzlík
Nový
24.09.13úterý20:00WHC KBGalacticos DěčínFC Atletico Chomutov 2:4Šmid
Kresta
25.09.13středa19:00WHC KBFC RumíciRelax Ústí n.L. 5:1Košťál
Kalina
25.11.13pondělí18:00WHC KBLudis Team TřebeniceFírova Pivnice "UL" 6:1Lutka
Mikan
3.kolo
30.09.13pondělí19:00SetuzaFírova Pivnice "UL"Dynamo "UL" 6:4Macháček
Nový
30.09.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULLudis Team Třebenice 1:5Mikan
Mollinger
01.10.13úterý18:00TřebeniceBlack Panthers LibochoviceGalacticos Děčín18:2Novotný
Horký
02.10.13středa21:00WHC KBCF Radobýl LitoměřiceItalové UL 1:5Mollinger
Macháček
02.10.13středa20:00WHC KBGardenline Ltm. "B"FC Rumíci 6:4Kresta
Hanzlík
4.kolo
07.10.13pondělí20:00SetuzaItalové ULFC Rumíci15:4Friedl
Mollinger
07.10.13pondělí20:00TřebeniceLudis Team TřebeniceRelax Ústí n.L. 6:5Lasch
Novotný
07.10.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Tutti Pizza UL 4:8Macháček
Kresta
08.10.13úterý20:00WHC KBGalacticos DěčínFírova Pivnice "UL" 0:13Lutka
Nový
09.10.13středa21:00hala SCHZ LovosiceCF Radobýl LitoměřiceFC Atletico Chomutov 2:3Prágl
Novotný
5.kolo
14.10.13pondělí21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"Ludis Team Třebenice 1:6Košťál
Šmid
16.10.13středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceCF Radobýl Litoměřice 5:8Novotný
Lasch
17.10.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Dynamo "UL" 5:4Mikan
Řízek
18.10.13pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovItalové UL 3:6Moder
Franko
09.12.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULGalacticos Děčín 6:4Košťál
Lutka
6.kolo
21.10.13pondělí20:00TřebeniceLudis Team TřebeniceFC Rumíci 6:6Prágl
Novotný
21.10.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gardenline Ltm. "B" 3:6Lutka
Kresta
23.10.13středa21:00hala SCHZ LovosiceCF Radobýl LitoměřiceFírova Pivnice "UL" 2:4Lasch
Horký
25.10.13pátek20:00WHC KBGalacticos DěčínRelax Ústí n.L. 4:11Macháček
Nový
25.10.13pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovBlack Panthers Libochovice 5:5Moder
Javorek
7.kolo
29.10.13úterý21:00WHC KBTutti Pizza ULCF Radobýl Litoměřice 2:9Košťál
Kalina
30.10.13středa20:00SetuzaItalové ULBlack Panthers Libochovice 3:1Hanzlík
Mollinger
30.10.13středa21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"Galacticos Děčín 4:2Lutka
Sýs
30.10.13středa19:00WHC KBFC RumíciDynamo "UL" 5:2Řízek
Sůra
31.10.13čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"FC Atletico Chomutov 5:5Friedl
Mikan
8.kolo
04.11.13pondělí20:00SetuzaItalové ULLudis Team Třebenice 4:2Košťál
Nový
05.11.13úterý20:00WHC KBGalacticos DěčínFC Rumíci 3:13Mollinger
Řízek
06.11.13středa21:00hala SCHZ LovosiceCF Radobýl LitoměřiceRelax Ústí n.L. 6:1Novotný
Prágl
06.11.13středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceFírova Pivnice "UL" 5:3Lasch
Horký
11.11.13pondělí19:30ChomutovFC Atletico ChomutovTutti Pizza UL 2:5Moder
Hájek
9.kolo
11.11.13pondělí20:30hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceDynamo "UL" 4:2Prágl
Novotný
12.11.13úterý21:00WHC KBTutti Pizza ULBlack Panthers Libochovice 4:2Macháček
Mollinger
13.11.13středa21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"CF Radobýl Litoměřice 4:4Lutka
Košťál
14.11.13čtvrtek21:00SetuzaFírova Pivnice "UL"Italové UL 2:6Mikan
Friedl
05.12.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Atletico Chomutov 2:10Mikan
Sýs
10.kolo
18.11.13pondělí20:00SetuzaItalové ULDynamo "UL"12:1Lutka
Šmid
20.11.13středa21:00hala SCHZ LovosiceCF Radobýl LitoměřiceFC Rumíci 4:5Novotný
Prágl
20.11.13středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceRelax Ústí n.L. 4:5Lasch
Horký
21.11.13čtvrtek21:00SetuzaFírova Pivnice "UL"Tutti Pizza UL 6:3Košťál
Nový
22.11.13pátek20:00WHC KBGalacticos DěčínLudis Team Třebenice 2:6Mollinger
Mikan
22.11.13pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGardenline Ltm. "B"13:1Kirilák
Plzák
11.kolo
25.11.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Galacticos Děčín 7:2Řízek
Sýs
26.11.13úterý21:00WHC KBTutti Pizza ULItalové UL 2:3Hanzlík
Lutka
27.11.13středa21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"Black Panthers Libochovice 6:3Mikan
Macháček
27.11.13středa19:00WHC KBFC RumíciFC Atletico Chomutov 1:5Mollinger
Macháček
28.11.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Fírova Pivnice "UL" 2:7Košťál
Friedl
12.kolo
02.12.13pondělí20:00SetuzaItalové ULGalacticos Děčín11:1Hanzlík
Mollinger
02.12.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULRelax Ústí n.L. 4:2Lutka
Nový
04.12.13středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceFC Rumíci 5:4Lasch
Novotný
05.12.13čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"Gardenline Ltm. "B" 4:5Šmid
Macháček
11.12.13středa21:00hala SCHZ LovosiceCF Radobýl LitoměřiceLudis Team Třebenice 2:3Prágl
Novotný
13.kolo
09.12.13pondělí20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Atletico Chomutov 5:3Prágl
Horký
09.12.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"CF Radobýl Litoměřice 3:4Šmid
Mikan
11.12.13středa21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"Tutti Pizza UL13:4Hanzlík
Nový
11.12.13středa19:00WHC KBFC RumíciFírova Pivnice "UL" 2:3Lutka
Sýs
12.12.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Italové UL 1:1Mikan
Hanzlík
14.kolo
16.12.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Atletico Chomutov 3:8Košťál
Nový
18.12.13středa21:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceBlack Panthers Libochovice11:1Prágl
Novotný
30.12.13pondělí19:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Relax Ústí n.L. 4:4Lasch
Novotný
14.01.14úterý20:00WHC KBFC RumíciTutti Pizza UL 3:6Šmid
Nový
15.01.14středa21:00WHC KBGalacticos DěčínCF Radobýl Litoměřice 3:17Lutka
Košťál
15.kolo
06.01.14pondělí20:00kontumaceFírova Pivnice "UL"Ludis Team Třebenice 0:5Mikan
Lutka
08.01.14středa21:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Italové UL 4:4Lasch
Novotný
09.01.14čtvrtek20:30kontumaceRelax Ústí n.L.FC Rumíci 0:5Nový
Mollinger
10.01.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGalacticos Děčín 9:3Moder
Franko
17.02.14pondělí20:00kontumaceBlack Panthers LibochoviceDynamo "UL" 0:5Horký
Novotný
16.kolo
13.01.14pondělí20:00SetuzaItalové ULCF Radobýl Litoměřice 9:3Lutka
Mikan
13.01.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Fírova Pivnice "UL" 1:3Šmid
Mollinger
15.01.14středa21:00kontumaceLudis Team TřebeniceTutti Pizza UL 5:0Prágl
Novotný
15.01.14středa19:00WHC KBFC RumíciGardenline Ltm. "B" 4:10Košťál
Kresta
29.01.14středa20:00WHC KBGalacticos DěčínBlack Panthers Libochovice 4:6Šmid
Hanzlík
17.kolo
20.01.14pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULDynamo "UL" 2:5Šmid
Nový
22.01.14středa19:00WHC KBFC RumíciItalové UL 1:3Lutka
Mollinger
23.01.14čtvrtek21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.Ludis Team Třebenice 4:2Hanzlík
Košťál
23.01.14čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"Galacticos Děčín 4:2Mikan
Friedl
24.01.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovCF Radobýl Litoměřice 6:4Jedlička
Moder
18.kolo
27.01.14pondělí20:00SetuzaItalové ULFC Atletico Chomutov 5:3Lutka
Mollinger
27.01.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceBlack Panthers Libochovice 6:3Prágl
Horký
27.01.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Relax Ústí n.L. 4:4Nový
Kalina
29.01.14středa21:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceGardenline Ltm. "B" 3:4Lasch
Novotný
31.01.14pátek20:00WHC KBGalacticos DěčínTutti Pizza UL 5:15Sůra
Mollinger
19.kolo
03.02.14pondělí20:00SetuzaFírova Pivnice "UL"CF Radobýl Litoměřice 4:8Košťál
Kalina
05.02.14středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceFC Atletico Chomutov 4:14Horký
Lasch
20.02.14čtvrtek21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Dynamo "UL" 2:3Prágl
Novotný
26.02.14středa19:00WHC KBFC RumíciLudis Team Třebenice 4:4Mollinger
Nový
27.02.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Galacticos Děčín13:4Šmid
Řízek
20.kolo
10.02.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Rumíci 4:3Košťál
Nový
12.02.14středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceItalové UL 0:10Novotný
Prágl
12.02.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceTutti Pizza UL 3:7Lasch
Horký
14.02.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFírova Pivnice "UL" 4:4Franko
Moder
14.02.14pátek20:00WHC KBGalacticos DěčínGardenline Ltm. "B" 4:7Sůra
Nový
21.kolo
17.02.14pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Atletico Chomutov 8:3Mikan
Řízek
19.02.14středa21:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceItalové UL 6:2Prágl
Novotný
20.02.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.CF Radobýl Litoměřice 4:9Lutka
Nový
20.02.14čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"Black Panthers Libochovice12:0Sůra
Mollinger
24.02.14pondělí21:00WHC KBFC RumíciGalacticos Děčín 4:2Lutka
Košťál
22.kolo
24.02.14pondělí20:00SetuzaItalové ULFírova Pivnice "UL" 3:5Hanzlík
Kalina
24.02.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Ludis Team Třebenice 2:5Mollinger
Sůra
26.02.14středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceTutti Pizza UL 4:6Novotný
Lasch
26.02.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceGardenline Ltm. "B"16:4Lasch
Prágl
28.02.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovRelax Ústí n.L. 3:6Javorek
Franko
23.kolo
21.02.14pátek19:30hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"FC Atletico Chomutov 7:3Hanzlík
Lutka
03.03.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Italové UL 1:4Lutka
Kalina
03.03.14pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFírova Pivnice "UL" 5:4Šmid
Hanzlík
05.03.14středa21:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceGalacticos Děčín 8:2Lasch
Novotný
05.03.14středa19:00WHC KBFC RumíciCF Radobýl Litoměřice 6:6Košťál
Nový
06.03.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Black Panthers Libochovice 4:1Friedl
Mikan
24.kolo
kontumaceFC Atletico ChomutovFC Rumíci 5:0
10.03.14pondělí20:00SetuzaItalové ULTutti Pizza UL 4:4Lutka
Sůra
10.03.14pondělí19:00WHC KBGalacticos DěčínDynamo "UL" 3:5Nový
Kalina
12.03.14středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceGardenline Ltm. "B" 8:10Horký
Prágl
13.03.14čtvrtek20:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"Relax Ústí n.L. 2:2Košťál
Mikan
25.kolo
19.03.14středa20:00SetuzaGalacticos DěčínItalové UL 1:14Lutka
Nový
19.03.14středa21:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceCF Radobýl Litoměřice 4:2Lasch
Prágl
19.03.14středa19:00WHC KBFC RumíciBlack Panthers Libochovice 8:5Šmid
Kalina
26.03.14středa21:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Fírova Pivnice "UL" 4:7Novotný
Prágl
27.03.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Tutti Pizza UL 3:8Hanzlík
Lutka
26.kolo
24.03.14pondělí20:00SetuzaItalové ULRelax Ústí n.L. 6:7Hanzlík
Řízek
24.03.14pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULGardenline Ltm. "B" 6:7Lutka
Mikan
26.03.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceDynamo "UL" 3:7Lasch
Horký
27.03.14čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"FC Rumíci 7:3Mollinger
Kalina
28.03.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovLudis Team Třebenice 3:7Plzák
Moder
2013/2014 Okresní přebor
1.kolo
02.09.13pondělí19:30UTDoběticeTJ FandaKMK Tornádo "UL"10:12Mikan
Lutka
04.09.13středa17:00UT ChuderovSportbarRelax "B" 8:5Hanzlík
Řízek
04.09.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:6Nový
Košťál
04.09.13středa18:00UTDoběticeFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 4:5Lutka
Mikan
04.09.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFK Pérovna UL 2:5Košťál
Nový
30.10.13středa18:00LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 6:7Hanzlík
Kalina
10.12.13úterý19:00hala UJEPFSC SKP ViktoriaUSK Slávie UL 6:0Friedl
Kalina
2.kolo
09.09.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 4:1Řízek
Mollinger
09.09.13pondělí18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FC Libouchec 6:6Nový
11.09.13středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTJ Fanda 1:4Šmid
Sýs
11.09.13středa17:00UT ChuderovSportbarFSC SKP Viktoria 7:3Hanzlík
Mollinger
13.09.13pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL 6:5Nový
Kalina
03.12.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop "UL" 4:8Macháček
Kalina
20.03.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FK Pérovna UL 2:5Košťál
Mollinger
3.kolo
17.09.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL"12:2Košťál
Nový
18.09.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Sportbar 1:2Kalina
Hanzlík
18.09.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULMorgan Commando TP 3:7Sýs
Rouče
13.11.13středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL11:8Mollinger
laik
13.12.13pátek19:00SH GymplFSC SKP ViktoriaRelax "B"10:0Šmid
Nový
17.03.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "B" 1:7Nový
19.03.14středa20:00SH GymplTJ FandaFlamengo UL 8:3Hanzlík
Kamínek
4.kolo
23.09.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULLesná Pes UL 2:1Macháček
Kalina
23.09.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"TJ Fanda 6:3Nový
Hanzlík
23.09.13pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaHop Trop "UL" 3:7Mollinger
Řízek
25.09.13středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 4:4Mollinger
Sýs
25.09.13středa17:00UT ChuderovSportbarFC Libouchec 5:2Řízek
Kalina
26.09.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"KMK Tornádo "UL" 2:1Lutka
Mikan
29.10.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 6:3Lutka
Macháček
5.kolo
30.09.13pondělí19:00hala UJEPUSK Slávie ULTJ Fanda 5:7Hanzlík
Rouče
01.10.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 5:7Košťál
Řízek
02.10.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Relax "B" 5:7Nový
02.10.13středa19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 7:4Sůra
Kalina
02.10.13středa17:00UT ChuderovSportbarFC Kolbenschmidt cz 4:9Hanzlík
Kalina
02.10.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULGold Combix ÚL "B" 4:4Sůra
Novák
09.12.13pondělí18:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP 4:5Macháček
Řízek
6.kolo
07.10.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULKMK Tornádo "UL" 9:7Hanzlík
Novák
07.10.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FK Pérovna UL 7:1Macháček
Kresta
08.10.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULLesná Pes UL 3:6Mikan
Macháček
09.10.13středa17:00UT ChuderovSportbarTJ Fanda 5:6Macháček
Lutka
09.10.13středa20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 8:6Mollinger
Kalina
09.10.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Libouchec 7:6Hanzlík
Sůra
10.10.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Morgan Commando TP 3:9Nový
Sýs
7.kolo
25.09.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Kolbenschmidt cz 4:5Řízek
Rouče
15.10.13úterý20:00UT SNPTJ FandaFSC SKP Viktoria 7:5Mollinger
Mikan
15.10.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULUSK Slávie UL10:1Lutka
Hanzlík
16.10.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSportbar 1:8Sýs
Rouče
16.10.13středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 1:2Sýs
Rouče
17.10.13čtvrtek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Gold Combix ÚL "B" 7:6Kalina
laik
04.12.13středa18:00LibouchecFC LibouchecRelax "B" 6:8Hanzlík
Kalina
8.kolo
21.10.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Morgan Commando TP 5:1Kresta
Lutka
21.10.13pondělí17:00UT ChuderovSportbarFK Pérovna UL 3:6Lutka
Macháček
22.10.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULKMK Tornádo "UL" 1:8Nový
Řízek
22.10.13úterý20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaLesná Pes UL 7:3Mikan
Kalina
23.10.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"TJ Fanda 5:10Nový
Kalina
23.10.13středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz10:4Hanzlík
Lutka
24.10.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Flamengo UL 1:2Lutka
Nový
9.kolo
kontumaceFlamengo ULGold Combix ÚL "B" 0:5
29.10.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 8:0Košťál
Kalina
30.10.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULHop Trop "UL" 2:5Nový
Macháček
31.10.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Kolbenschmidt cz 2:6Košťál
Kalina
01.11.13pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Sportbar 1:16Hanzlík
Řízek
04.11.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaFC Libouchec11:3Mollinger
Sůra
17.03.14pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPUSK Slávie UL 5:1Mollinger
Řízek
10.kolo
05.11.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFlamengo UL 3:10Nový
Sůra
05.11.13úterý20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 6:2Sýs
Friedl
06.11.13středa17:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPSportbar 4:2Košťál
Mikan
06.11.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Pérovna UL 8:7Hanzlík
Rouče
06.11.13středa18:00LibouchecFC LibouchecLesná Pes UL13:7Kresta
Nový
07.11.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Gold Combix ÚL "B" 2:8Košťál
Nový
11.12.13středa20:00SH GymplTJ FandaFC Kolbenschmidt cz13:4Sůra
Kalina
11.kolo
11.11.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULSportbar 3:4Hanzlík
Řízek
11.11.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"USK Slávie UL12:6Sůra
Nový
12.11.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 8:7Mollinger
Macháček
13.11.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "UL" 7:6Nový
Sůra
14.11.13čtvrtek20:00UT SNPTJ FandaRelax "B" 7:2Hanzlík
Sůra
19.03.14středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Kolbenschmidt cz 5:11Mollinger
Rouče
20.03.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 6:7Kalina
Lutka
12.kolo
18.11.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaLesná Pes UL 8:2Macháček
Kalina
19.11.13úterý20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 5:3Sůra
Macháček
19.11.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 5:0Mikan
Kalina
20.11.13středa17:00UT ChuderovSportbarGold Combix ÚL "B" 5:16Košťál
Kalina
20.11.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Morgan Commando TP 5:3Košťál
20.11.13středa18:00LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "UL" 6:6Nový
Lutka
21.11.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"USK Slávie UL 2:3Mikan
Sýs
13.kolo
25.11.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FSC SKP Viktoria 1:5Sýs
Řízek
26.11.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULTJ Fanda 5:10Lutka
Hanzlík
26.11.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULSportbar 3:8Macháček
Mikan
27.11.13středa18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 8:6Hanzlík
Kalina
27.11.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Flamengo UL 2:5Sůra
Lutka
13.12.13pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 4:5Sýs
Kalina
19.12.13čtvrtek20:30hala UJEPLesná Pes ULRelax "B" 2:8Nový
Macháček
14.kolo
24.03.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Libouchec 4:4Mikan
Lutka
25.03.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFSC SKP Viktoria 6:3Řízek
Hanzlík
25.03.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULLesná Pes UL13:4Košťál
Nový
26.03.14středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 5:10Mollinger
Kalina
26.03.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"TJ Fanda 4:5Lutka
Hanzlík
03.04.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Sportbar 2:6Friedl
Řízek
19.05.14pondělí20:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Hop Trop "UL" 5:8Lutka
Nový
15.kolo
31.03.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 4:4Mollinger
Nový
31.03.14pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaSportbar 4:1Šmid
Kalina
01.04.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULRelax "B"11:2Sůra
Řízek
02.04.14středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 4:9Nový
Mikan
02.04.14středa18:00LibouchecFC LibouchecGold Combix ÚL "B" 4:5Hanzlík
02.04.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"USK Slávie UL 6:5Řízek
Lutka
04.04.14pátek19:00SH GymplTJ FandaMorgan Commando TP 8:3Nový
Mollinger
16.kolo
07.04.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULTJ Fanda13:7Košťál
Kamínek
08.04.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 1:11Nový
Řízek
09.04.14středa17:00UT ChuderovSportbarHop Trop "UL" 8:5Hanzlík
Kalina
09.04.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 2:14Mollinger
Nový
10.04.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FSC SKP Viktoria 3:7Hanzlík
Kamínek
10.04.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPLesná Pes UL11:1Friedl
Sýs
25.04.14pátek20:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FC Kolbenschmidt cz 5:7Sůra
Hanzlík
17.kolo
14.04.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 5:3Nový
Mollinger
15.04.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 7:3Lutka
Nový
16.04.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Relax "B" 6:10Nový
Sýs
16.04.14středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFlamengo UL 0:7Mollinger
Lutka
16.04.14středa20:00WHC KBTJ FandaGold Combix ÚL "B" 9:3Košťál
Kamínek
16.04.14středa18:00LibouchecFC LibouchecSportbar 6:8Hanzlík
Rouče
16.04.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FSC SKP Viktoria 7:3Nový
Řízek
18.kolo
23.04.14středa17:00UT ChuderovFC Kolbenschmidt czSportbar 4:4Košťál
Řízek
23.04.14středa20:00SH GymplTJ FandaUSK Slávie UL 6:4Košťál
Novák
23.04.14středa18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Lesná Pes UL 4:6Nový
Lutka
23.04.14středa17:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" 6:2Lutka
Nový
24.04.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Hop Trop "UL" 4:3Hanzlík
Novák
28.05.14středa18:00LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 7:8Mollinger
Nový
02.06.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFK Pérovna UL 5:6Nový
Sůra
19.kolo
28.04.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 7:5Hanzlík
Novák
29.04.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULGold Combix ÚL "B" 6:2Košťál
Kalina
30.04.14středa17:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPRelax "B" 8:5Lutka
Nový
30.04.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Flamengo UL 3:10Kamínek
Košťál
30.04.14středa20:00SH GymplTJ FandaSportbar 7:3Hanzlík
Novák
30.04.14středa18:00LibouchecFC LibouchecHop Trop "UL" 3:7Hanzlík
27.05.14úterý19:00kontumaceLesná Pes ULUSK Slávie UL 0:5Sůra
Nový
20.kolo
05.05.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czHop Trop "UL" 7:3Lutka
Mikan
05.05.14pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "B"KMK Tornádo "UL"13:1Sýs
laik
05.05.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULMorgan Commando TP 4:2Nový
Rouče
06.05.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFK Pérovna UL 0:14Sůra
Řízek
07.05.14středa17:00UT ChuderovSportbarLesná Pes UL13:3Lutka
Kalina
08.05.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaTJ Fanda 4:6Friedl
Řízek
15.05.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Libouchec 2:7Nový
Kamínek
21.kolo
12.05.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULRelax "B"19:5Hanzlík
Rouče
12.05.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 3:6Lutka
Mollinger
13.05.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULSportbar 3:2Lutka
Hanzlík
14.05.14středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPGold Combix ÚL "B" 5:9Nový
Mikan
14.05.14středa20:00SH GymplTJ FandaHop Trop "UL" 4:5Řízek
Kamínek
09.06.14pondělí19:00UT ChuderovLesná Pes ULFSC SKP Viktoria 3:9Mikan
Mollinger
13.06.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"USK Slávie UL 5:1Košťál
Kamínek
22.kolo
19.05.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czRelax "B"15:5Košťál
Kalina
20.05.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULMorgan Commando TP 2:6Košťál
Kamínek
21.05.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Lesná Pes UL 6:5Řízek
Nový
21.05.14středa17:00UT ChuderovSportbarKMK Tornádo "UL" 4:4Lutka
Kalina
22.05.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 5:7Sýs
Kamínek
02.06.14pondělí19:00LibouchecFC LibouchecTJ Fanda11:6Hanzlík
11.06.14středa17:00UT ChuderovGold Combix ÚL "B"Flamengo UL10:5Nový
Mikan
23.kolo
26.05.14pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "B"Relax "B" 8:3Nový
Šmid
26.05.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULUSK Slávie UL 7:2Lutka
Mikan
26.05.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czTJ Fanda 3:5Sýs
Kamínek
27.05.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop "UL" 8:4Košťál
Kamínek
28.05.14středa17:00UT ChuderovSportbarMorgan Commando TP 4:5Košťál
Mikan
30.05.14pátek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Libouchec 6:2Hanzlík
Kamínek
02.06.14pondělí20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 3:10Šmid
Friedl
24.kolo
02.06.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czLesná Pes UL 9:2Košťál
Kamínek
02.06.14pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 6:4Kamínek
Košťál
03.06.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULGold Combix ÚL "B" 5:7Šmid
Řízek
04.06.14středa18:00LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 4:3Košťál
Kamínek
04.06.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL"10:3Řízek
Nový
04.06.14středa17:00UT ChuderovSportbarFlamengo UL 8:3Šmid
Sýs
05.06.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"TJ Fanda 5:7Friedl
Rouče
25.kolo
09.06.14pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "B"Sportbar10:4Lutka
Friedl
09.06.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFSC SKP Viktoria 1:4Mollinger
Mikan
09.06.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 4:3Sýs
Řízek
10.06.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULRelax "B" 7:6Řízek
Rouče
11.06.14středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPHop Trop "UL" 3:2Šmid
Kalina
11.06.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"FC Libouchec 6:9Košťál
Kamínek
13.06.14pátek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULTJ Fanda 4:10Macháček
Šmid
26.kolo
25.04.14pátek19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec 3:6Sůra
Hanzlík
16.06.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL"12:6Mollinger
Sýs
16.06.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULHop Trop "UL" 2:2Hanzlík
Rouče
16.06.14pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaGold Combix ÚL "B" 2:6Sýs
Mollinger
16.06.14pondělí19:00UT ChuderovSportbarUSK Slávie UL 3:4Hanzlík
laik
18.06.14středa20:00SH GymplTJ FandaFK Pérovna UL 7:10Košťál
Mollinger
19.06.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Lesná Pes UL 7:6Košťál
Kamínek
2013/2014 Pohár A
1.kolo
03.12.13úterý20:30SetuzaSamba ULSC Dragons UL 4:2Sýs
Mikan
16.12.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULOranjes "UL" 5:4Mikan
Lutka
2.kolo
10.12.13úterý18:00SetuzaSamba ULTutti Pizza UL 5:9Mikan
Sůra
10.12.13úterý19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 4:3Nový
Hanzlík
3.kolo
17.12.13úterý20:30SetuzaOranjes Ústí n.L.Samba UL 4:5Lutka
Řízek
19.12.13čtvrtek20:30SetuzaKlimax Bar "UL"Tutti Pizza UL 5:9Sýs
Řízek
4.kolo
07.01.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULOranjes Ústí n.L. 7:6Košťál
Nový
07.01.14úterý18:00SetuzaKlimax Bar "UL"Samba UL 2:14Košťál
Kalina
5.kolo
13.01.14pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULSC Dragons UL10:7Šmid
Nový
16.01.14čtvrtek20:30SetuzaOranjes Ústí n.L.Klimax Bar "UL" 3:4Friedl
Sýs
2013/2014 Pohár B
1.kolo
02.12.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"1.FC Velbloudi11:2Nový
Lutka
06.12.13pátek20:30SetuzaSampdoria MRV ULFSC Tygříci "UL" 4:9Sůra
2.kolo
09.12.13pondělí20:00WHC KBSampdoria MRV ULGold Combix ÚL "B" 2:5Lutka
Košťál
11.12.13středa21:00SetuzaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 3:2Sýs
Lutka
3.kolo
16.12.13pondělí18:00WHC KB1.FC VelbloudiSampdoria MRV UL 0:3Macháček
Kalina
17.12.13úterý19:30SH GymplPIERBURG TrmiceGold Combix ÚL "B" 1:13Košťál
4.kolo
06.01.14pondělí19:00SetuzaFSC Tygříci "UL"1.FC Velbloudi 6:4Mollinger
Sýs
07.01.14úterý20:00WHC KBPIERBURG TrmiceSampdoria MRV UL 3:4Šmid
Hanzlík
5.kolo
13.01.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FSC Tygříci "UL" 9:4Nový
Šmid
14.01.14úterý19:30SH Gympl1.FC VelbloudiPIERBURG Trmice 4:5Sůra
Řízek
2013/2014 Pohár C
1.kolo
04.12.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Parta Střekov "UL" 5:3Mollinger
Lutka
04.12.13středa21:00SetuzaNáplava Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 4:3Nový
Sýs
2.kolo
10.12.13úterý20:00WHC KBKozlos Ústí n.L.FK K.B.Ústí n.L. 3:3Lutka
Mollinger
12.12.13čtvrtek20:30SetuzaNáplava Ústí n.L.Hop Trop "UL" 3:8Sýs
Macháček
3.kolo
16.12.13pondělí21:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Náplava Ústí n.L. 3:2Macháček
Sýs
17.12.13úterý21:00WHC KBFK K.B.Ústí n.L.Hop Trop "UL" 9:4Friedl
Mollinger
4.kolo
07.01.14úterý21:00WHC KBFK K.B.Ústí n.L.Náplava Ústí n.L.13:4Hanzlík
Šmid
08.01.14středa21:00WHC KBKozlos Ústí n.L.FK Parta Střekov "UL" 6:3Macháček
5.kolo
17.01.14pátek20:30SetuzaFK Parta Střekov "UL"FK K.B.Ústí n.L. 3:14Košťál
Kalina
17.01.14pátek19:00SH GymplHop Trop "UL"Kozlos Ústí n.L. 4:2Lutka
Košťál
2013/2014 Pohár D
1.kolo
02.12.13pondělí19:00SetuzaItalové "UL"FC Rumíci "B" 6:6Mollinger
Hanzlík
06.12.13pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "UL"SK Kronen-Labe 7:4Šmid
Nový
2.kolo
09.12.13pondělí18:00WHC KBFC Rumíci "B"FCSB Ústí n.L. 3:4Mikan
Šmid
09.12.13pondělí20:00SetuzaItalové "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:4Macháček
Mollinger
3.kolo
18.12.13středa20:00SetuzaSK Kronen-LabeItalové "UL" 2:13Sýs
Nový
13.01.14pondělí18:30SetuzaFCSB Ústí n.L.FC NY Tiradores "UL" 5:7Sýs
Kalina
4.kolo
10.01.14pátek20:00WHC KBFC Rumíci "B"SK Kronen-Labe12:1Nový
Macháček
20.01.14pondělí19:30SetuzaFCSB Ústí n.L.Italové "UL" 2:4Mollinger
Sýs
5.kolo
15.01.14středa20:00SetuzaSK Kronen-LabeFCSB Ústí n.L. 0:16Sůra
Sýs
17.01.14pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Rumíci "B" 6:3Košťál
Lutka

celkem záznamů: 1021

generováno za 0.54 sekund