Dnes je středa 21.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 991

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2012/2013 1.třída
1.kolo
03.09.12pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 3:2Řízek
Rouče
03.09.12pondělí18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"1. FC Kostelníci "UL" 8:3Nový
Lutka
04.09.12úterý18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULRelax "B"10:1Lutka
Košťál
04.09.12úterý19:00SH GymplSC Dragons ULHop Trop - "B" 3:2Nový
Sýs
06.09.12čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"FK Všebořice 8:0Nový
laik
06.09.12čtvrtek21:00SKPKMF Úder "B"Kozlos Ústí n.L. 4:7Sůra
Řízek
07.09.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "UL"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 2:2Lutka
Doubrava
2.kolo
11.09.12úterý19:30UT SNPFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "B" 2:9Macháček
Řízek
11.09.12úterý17:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULDynamo "B" 6:2Hanzlík
Kalina
13.09.12čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 8:5Hanzlík
Rouče
13.09.12čtvrtek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"New York "UL" 7:4Nový
Šmid
14.09.12pátek17:15SH GymplHop Trop - "B"FC Lokomotiv "UL" 5:4Nový
Lutka
14.09.12pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMF Úder "B" 5:2Řízek
Sýs
09.10.12úterý19:00SH GymplKozlos Ústí n.L.SC Dragons UL 2:6Hanzlík
Řízek
3.kolo
17.09.12pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Kozlos Ústí n.L. 1:6Šmid
Mikan
17.09.12pondělí18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Hop Trop - "B"10:6Hanzlík
Nový
18.09.12úterý19:00SH GymplSC Dragons ULFK Všebořice 0:3Sůra
Řízek
20.09.12čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"Relax "B"10:6Nový
Řízek
20.09.12čtvrtek21:00SKPKMF Úder "B"Wayuptensky futsal team UL 4:4Hanzlík
Sůra
21.09.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "UL"FC Sokol UL "A" 5:3Lutka
Rouče
21.09.12pátek20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"1. FC Kostelníci "UL" 3:6Mikan
Doubrava
4.kolo
24.09.12pondělí16:50SH GymplHop Trop - "B"New York "UL" 6:4Nový
Hanzlík
24.09.12pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 6:15Macháček
25.09.12úterý19:30UT SNPFC Sokol UL "A"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 4:6Sůra
25.09.12úterý19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Lokomotiv "UL" 6:5Lutka
Řízek
25.09.12úterý17:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULSC Dragons UL 3:5Košťál
Mikan
27.09.12čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"1. FC Kostelníci "UL" 8:1Nový
Košťál
06.12.12čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"KMF Úder "B" 3:7Nový
Řízek
5.kolo
01.10.12pondělí18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FK Všebořice 6:3Lutka
Nový
02.10.12úterý19:00SH GymplSC Dragons ULDynamo "B" 1:2Lutka
Hilbert
02.10.12úterý20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Hop Trop - "B" 9:6Mikan
Kalina
04.10.12čtvrtek21:00SKPKMF Úder "B"Relax "B" 7:9Macháček
Kalina
04.10.12čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Wayuptensky futsal team UL 6:3Nový
Lutka
04.10.12čtvrtek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Sokol UL "A" 1:3Lutka
Nový
05.10.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:4Mikan
Rouče
6.kolo
08.10.12pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 4:1Kalina
10.10.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"1. FC Kostelníci "UL" 4:2Hanzlík
Novák
11.10.12čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Sokol UL "A" 9:2Hanzlík
Rouče
11.10.12čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"FC Lokomotiv "UL" 7:2Nový
Lutka
12.10.12pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceNew York "UL" 5:1Řízek
Mikan
21.11.12středa18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULGold Combix ÚL "B" 3:7laik
laik
29.11.12čtvrtek21:00SKPKMF Úder "B"SC Dragons UL 9:5Sůra
Sýs
7.kolo
16.10.12úterý19:00SH GymplSC Dragons ULRelax "B" 4:2Řízek
Kalina
16.10.12úterý20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FK Všebořice 3:3Sůra
Rouče
16.10.12úterý19:30UT SNPFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B" 6:7Hilbert
Macháček
18.10.12čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"KMF Úder "B" 1:6Hilbert
19.10.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "UL"Wayuptensky futsal team UL 3:6Hanzlík
Mikan
03.12.12pondělí18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Kozlos Ústí n.L. 7:2Mikan
Sýs
13.12.12čtvrtek19:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Dynamo "B" 7:4Sůra
Kalina
8.kolo
22.10.12pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "A" 4:1Hilbert
Rouče
23.10.12úterý18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 5:1Kalina
Hilbert
25.10.12čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"New York "UL" 4:3Nový
Lutka
25.10.12čtvrtek21:00SKPKMF Úder "B"Gold Combix ÚL "B" 5:10Macháček
Kalina
26.10.12pátek19:00UT 26.ZŠFK Všebořice1. FC Kostelníci "UL" 3:2Novák
Mikan
10.12.12pondělí20:30SetuzaRelax "B"Hop Trop - "B"11:4Řízek
Sůra
30.04.13úterý19:00SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 2:1Lutka
Řízek
9.kolo
29.10.12pondělí18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"SC Dragons UL12:4Lutka
Mikan
30.10.12úterý19:30UT SNPFC Sokol UL "A"FK Všebořice 8:2Košťál
Rouče
31.10.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Kozlos Ústí n.L. 1:5Nový
Lutka
01.11.12čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Relax "B" 8:2Sůra
Rouče
02.11.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "UL"KMF Úder "B" 8:8Mikan
Hilbert
02.11.12pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Wayuptensky futsal team UL 4:4Lutka
Kalina
21.05.13úterý20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Dynamo "B" 3:4Sýs
Sůra
10.kolo
06.11.12úterý18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Sokol UL "A" 4:2Košťál
Kalina
06.11.12úterý19:00SH GymplSC Dragons ULNew York "UL" 8:5Nový
Sůra
08.11.12čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Kozlos Ústí n.L. 5:4Lutka
Řízek
08.11.12čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"1. FC Kostelníci "UL" 1:6Macháček
Kalina
08.11.12čtvrtek21:00SKPKMF Úder "B"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 2:10Nový
09.11.12pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop - "B" 7:4Macháček
Řízek
23.11.12pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "B" 6:13Košťál
Hilbert
11.kolo
12.11.12pondělí18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Relax "B" 6:1Košťál
Mikan
13.11.12úterý18:00SH GymplSC Dragons ULFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 5:0Macháček
Hilbert
13.11.12úterý18:00UT SNPFC Sokol UL "A"Dynamo "B" 6:2Lutka
Rouče
14.11.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Wayuptensky futsal team UL 4:5Nový
Košťál
14.11.12středa19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 2:4Macháček
Rouče
16.11.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "UL"FC Lokomotiv "UL" 6:6Sýs
Mikan
30.11.12pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMF Úder "B" 7:2Kalina
Sýs
12.kolo
19.11.12pondělí19:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"New York "UL" 8:8Řízek
Sůra
20.11.12úterý18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKozlos Ústí n.L. 3:3Mikan
Sýs
20.11.12úterý19:00SH GymplSC Dragons UL1. FC Kostelníci "UL" 1:8Košťál
Nový
22.11.12čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FK Všebořice 7:5Hanzlík
Rouče
22.11.12čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"Hop Trop - "B" 7:1Nový
Košťál
22.11.12čtvrtek21:00SKPKMF Úder "B"FC Sokol UL "A" 8:12Lutka
Nový
22.11.12čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 3:3Řízek
Sýs
13.kolo
27.11.12úterý20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Gold Combix ÚL "B" 4:8Sýs
Řízek
27.11.12úterý18:00UT SNPFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 2:2Sýs
Kalina
28.11.12středa20:30WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC Lokomotiv "UL" 2:3Řízek
Rouče
30.11.12pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceWayuptensky futsal team UL 5:3Hilbert
Mikan
06.12.12čtvrtek20:30SetuzaNew York "UL"Relax "B" 4:14Sýs
Řízek
19.12.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"KMF Úder "B" 6:8Řízek
Macháček
17.04.13středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Dynamo "B" 6:7Hanzlík
Mikan
14.kolo
26.03.13úterý19:00UT SNPFC Sokol UL "A"FC Lokomotiv "UL" 2:2Řízek
Sůra
27.03.13středa19:00SH GymplHop Trop - "B"SC Dragons UL 3:10Nový
Šmid
28.03.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Wayuptensky futsal team UL 3:5Košťál
Chocholoušek
28.03.13čtvrtek19:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Gold Combix ÚL "B" 4:6Hanzlík
Řízek
13.05.13pondělí20:00UT ChuderovFK VšebořiceDynamo "B" 5:5Sýs
Macháček
10.06.13pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"New York "UL" 6:4Mikan
Sýs
15.kolo
02.04.13úterý19:00SH GymplSC Dragons ULKozlos Ústí n.L. 3:4Nový
Kalina
04.04.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Hop Trop - "B" 5:3Friedl
Mikan
04.04.13čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"Wayuptensky futsal team UL 7:2Kalina
Sůra
05.04.13pátek17:30SH GymplNew York "UL"1. FC Kostelníci "UL" 6:11Sýs
Nový
05.04.13pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FC Sokol UL "A" 7:6Košťál
laik
17.05.13pátek20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Relax "B" 0:1Šmid
Klinský
16.kolo
nesehránoFK VšebořiceSC Dragons UL 0:5
09.04.13úterý19:30UT SNPFC Sokol UL "A"New York "UL" 5:7Lutka
Kresta
10.04.13středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Gold Combix ÚL "B" 3:4Mikan
Macháček
11.04.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Dynamo "B" 6:4Friedl
Hanzlík
11.04.13čtvrtek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 6:9Šmid
Mikan
08.05.13středa18:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.FC Lokomotiv "UL" 3:5Hanzlík
Klinský
17.kolo
15.04.13pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FC Sokol UL "A" 3:3Řízek
Macháček
16.04.13úterý19:00SH GymplSC Dragons ULWayuptensky futsal team UL 2:3Košťál
Kalina
18.04.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Všebořice 7:4Macháček
Lutka
19.04.13pátek18:00SH GymplNew York "UL"Hop Trop - "B"10:7Macháček
Nový
05.06.13středa18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Kozlos Ústí n.L. 4:1Řízek
21.06.13pátek19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Relax "B" 3:4Nový
Sůra
18.kolo
22.04.13pondělí18:00UT KameňákWayuptensky futsal team ULFC Lokomotiv "UL" 3:3Hanzlík
Nový
22.04.13pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.New York "UL" 3:4Mikan
Klinský
22.04.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"1. FC Kostelníci "UL" 6:6Mikan
Klinský
24.04.13středa19:00SH GymplHop Trop - "B"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 3:6Nový
Sýs
25.04.13čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"SC Dragons UL 2:7Hanzlík
Řízek
26.04.13pátek19:00UT ChuderovFK VšebořiceGold Combix ÚL "B" 4:5Lutka
19.kolo
29.04.13pondělí20:30UT SNPFC Sokol UL "A"Relax "B" 4:5Mikan
Klinský
29.04.13pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Kozlos Ústí n.L. 2:6Nový
Macháček
02.05.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Dynamo "B" 5:5Sůra
Kresta
03.05.13pátek19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Hop Trop - "B" 9:3Řízek
Klinský
03.05.13pátek18:00SH GymplNew York "UL"FK Všebořice10:3Hanzlík
Mollinger
12.06.13středa18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Wayuptensky futsal team UL 4:5Friedl
20.kolo
06.05.13pondělí18:00UT KameňákWayuptensky futsal team ULNew York "UL" 5:4Hanzlík
Mollinger
06.05.13pondělí20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 8:6Nový
Macháček
07.05.13úterý19:00SH GymplHop Trop - "B"FC Sokol UL "A" 2:7Lutka
Hanzlík
09.05.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"SC Dragons UL 3:4Lutka
Novák
09.05.13čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"Gold Combix ÚL "B" 1:0Nový
Hilbert
10.05.13pátek19:00UT ChuderovFK VšebořiceFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 2:8Sýs
Klinský
21.kolo
13.05.13pondělí20:30UT SNPFC Sokol UL "A"Kozlos Ústí n.L. 8:4Řízek
13.05.13pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Wayuptensky futsal team UL 3:3Mikan
Klinský
15.05.13středa19:00kontumaceHop Trop - "B"Relax "B" 5:0Nový
15.05.13středa19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice 9:6Sýs
Klinský
16.05.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 4:3Sůra
Mollinger
18.06.13úterý18:00SH GymplNew York "UL"Dynamo "B" 2:7Hanzlík
Macháček
22.kolo
20.05.13pondělí18:00UT KameňákWayuptensky futsal team UL1. FC Kostelníci "UL" 2:5Mikan
Řízek
20.05.13pondělí20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop - "B"10:9Mollinger
Hanzlík
23.05.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Lokomotiv "UL" 5:3Šmid
Sýs
23.05.13čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 2:5Košťál
Nový
24.05.13pátek19:00UT ChuderovFK VšebořiceFC Sokol UL "A" 3:4Nový
Košťál
28.05.13úterý19:00SH GymplSC Dragons ULGold Combix ÚL "B" 1:0Řízek
23.kolo
27.05.13pondělí20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Relax "B" 1:2Řízek
Mollinger
28.05.13úterý19:30UT SNPFC Sokol UL "A"Wayuptensky futsal team UL 9:1Macháček
29.05.13středa19:00SH GymplHop Trop - "B"FK Všebořice14:3Friedl
Nový
30.05.13čtvrtek19:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Dynamo "B" 6:3Řízek
Nový
31.05.13pátek18:00SH GymplNew York "UL"SC Dragons UL 3:4Kalina
Mikan
31.05.13pátek18:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Lokomotiv "UL" 8:2Košťál
Sýs
24.kolo
30.05.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Gold Combix ÚL "B" 2:5Nový
Řízek
04.06.13úterý19:00SH GymplWayuptensky futsal team ULHop Trop - "B" 1:2Hanzlík
Hilbert
06.06.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"New York "UL" 5:4Mikan
Sůra
07.06.13pátek19:00UT ChuderovFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 5:5Sýs
Lutka
10.06.13pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC Sokol UL "A" 6:5Hanzlík
Nový
26.06.13středa18:00UT 26.ZŠFootballStars Severka Ústí n.L. "B"SC Dragons UL 2:1Lutka
Mollinger
25.kolo
03.05.13pátek20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FC Lokomotiv "UL" 1:2Řízek
Klinský
10.06.13pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 4:2Šmid
Řízek
12.06.13středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Dynamo "B" 3:8Hanzlík
laik
14.06.13pátek19:00UT ChuderovFK VšebořiceRelax "B" 5:16Sýs
Macháček
14.06.13pátek19:00SH GymplNew York "UL"Gold Combix ÚL "B" 5:10Hanzlík
laik
24.06.13pondělí17:00SH Gympl1. FC Kostelníci "UL"SC Dragons UL 5:3Macháček
Nový
26.kolo
nesehránoWayuptensky futsal team ULFK Všebořice 5:0
18.06.13úterý20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "B"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 4:7Lutka
Řízek
18.06.13úterý17:00SH GymplSC Dragons ULFC Sokol UL "A" 4:7Macháček
Hanzlík
20.06.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"New York "UL" 4:3Šmid
Řízek
20.06.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:3Friedl
Hilbert
20.06.13čtvrtek19:00WHC KBDynamo "B"Kozlos Ústí n.L. 4:4Mikan
2012/2013 2.třída
1.kolo
03.09.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULNew York "B" 1:1Řízek
03.09.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:6Macháček
03.09.12pondělí19:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "UL" 7:8Řízek
03.09.12pondělí17:00UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceFK Jamajka 5:6Hanzlík
06.09.12čtvrtek17:30UT ChuderovLesná Pes "B"Flatus 3:4Macháček
07.09.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FC Rumíci "B" 5:4Hanzlík
07.09.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Kojoti 3:3Macháček
2.kolo
10.09.12pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC NY Tiradores "UL" 3:5Lutka
12.09.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Lesná Pes "B" 7:1Nový
12.09.12středa19:30WHC KBFC Rumíci "B"FC Incredibles11:3Řízek
14.09.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "B"Kojoti 4:1Mikan
14.09.12pátek17:30UT SNPFK JamajkaKMK Tornádo "B" 6:4Šmid
14.09.12pátek16:00UT SNPFlatusFK Viktoria Tip Všebořice 4:2Šmid
14.09.12pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULZD Hospoddáři "UL" 2:3Sýs
3.kolo
17.09.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"New York "B" 3:5Macháček
17.09.12pondělí19:00UT SeverkaFC IncrediblesGold Combix ÚL "C" 6:8Šmid
17.09.12pondělí17:00UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceFSC Tygříci "UL" 5:12Řízek
21.09.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Sampdoria MRV UL 6:2Hanzlík
21.09.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Flatus 6:3Macháček
21.09.12pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK Jamajka 2:9Rouče
23.11.12pátek20:00WHC KBLesná Pes "B"FC Rumíci "B" 5:5laik
4.kolo
24.09.12pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Lesná Pes "B" 5:3Řízek
24.09.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC Incredibles 1:2Mikan
24.09.12pondělí20:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC NY Tiradores "UL" 2:8Macháček
26.09.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" 2:4Hilbert
26.09.12středa19:30WHC KBFC Rumíci "B"FK Viktoria Tip Všebořice 6:2Hanzlík
27.09.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠNew York "B"FK Jamajka 2:5Lutka
07.06.13pátek18:00UT SeverkaFlatusKojoti 4:6
5.kolo
01.10.12pondělí17:00UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceGold Combix ÚL "C" 5:12Řízek
03.10.12středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL" 5:2Mikan
04.10.12čtvrtek17:30UT ChuderovLesná Pes "B"Sampdoria MRV UL 3:0Macháček
05.10.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"New York "B" 4:2Řízek
05.10.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"FC Rumíci "B" 1:10Sůra
05.10.12pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFSC Tygříci "UL" 1:0Mikan
05.10.12pátek17:30UT SNPFK JamajkaFlatus13:0Sýs
6.kolo
08.10.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFK Viktoria Tip Všebořice 1:6Mikan
08.10.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Lesná Pes "B" 2:2Kalina
09.10.12úterý17:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"KMK Tornádo "B"11:2Sýs
10.10.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Jamajka 7:5Hilbert
12.10.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "B"Flatus 2:2Mikan
12.10.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FC Incredibles 8:2Sýs
26.10.12pátek20:00WHC KBFC Rumíci "B"Kojoti10:3Hilbert
7.kolo
15.10.12pondělí17:00UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceZD Hospoddáři "UL"10:3Řízek
17.10.12středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesNew York "B" 5:6Sůra
18.10.12čtvrtek17:30UT ChuderovLesná Pes "B"FC NY Tiradores "UL" 3:6Macháček
19.10.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Sampdoria MRV UL 4:4Sýs
19.10.12pátek20:00UT 26.ZŠKojotiGold Combix ÚL "C" 5:7Mikan
19.10.12pátek17:30UT SNPFK JamajkaFC Rumíci "B" 5:10Macháček
19.10.12pátek16:00UT SNPFlatusFSC Tygříci "UL" 0:9Macháček
8.kolo
22.10.12pondělí17:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FK Jamajka10:4Hanzlík
22.10.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULKojoti 2:4Hanzlík
24.10.12středa19:30WHC KBFC Rumíci "B"Flatus 8:1Nový
25.10.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesLesná Pes "B" 6:3Sýs
26.10.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "B"FSC Tygříci "UL" 3:5Mikan
26.10.12pátek17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 2:4Kalina
26.10.12pátek16:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FK Viktoria Tip Všebořice10:3Hilbert
9.kolo
odloženo z podnětu DFK Viktoria Tip VšebořiceFC Incredibles 0:5
31.10.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rumíci "B" 6:8Mikan
01.11.12čtvrtek17:30UT ChuderovLesná Pes "B"New York "B" 4:3Hanzlík
02.11.12pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "B"FC NY Tiradores "UL" 3:9Sůra
02.11.12pátek20:00UT 26.ZŠKojotiZD Hospoddáři "UL" 4:5Mikan
02.11.12pátek18:00UT SeverkaFK JamajkaSampdoria MRV UL 3:1Kalina
02.11.12pátek16:00UT SNPFlatusGold Combix ÚL "C" 0:3Hanzlík
10.kolo
odloženo z podnětu DLesná Pes "B"FK Viktoria Tip Všebořice 5:0
05.11.12pondělí17:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FSC Tygříci "UL" 6:2Mikan
05.11.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 8:4Macháček
08.11.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesKMK Tornádo "B" 5:5Mikan
09.11.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "B"FC Rumíci "B" 4:5Macháček
09.11.12pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFlatus 3:6Mikan
09.11.12pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "UL"Kojoti 8:3Macháček
11.kolo
12.11.12pondělí16:00UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceNew York "B" 4:7Hanzlík
14.11.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL 9:0Hilbert
14.11.12středa19:30WHC KBFC Rumíci "B"Gold Combix ÚL "C" 9:3Lutka
15.11.12čtvrtek20:30SetuzaKMK Tornádo "B"Lesná Pes "B" 2:3Řízek
16.11.12pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFC Incredibles 4:1Sýs
16.11.12pátek17:30UT SNPFK JamajkaFC NY Tiradores "UL" 4:3Kalina
16.11.12pátek16:00UT SNPFlatusZD Hospoddáři "UL" 7:4Kalina
12.kolo
19.11.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC Rumíci "B" 0:8Kalina
19.11.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FSC Tygříci "UL" 6:3Macháček
21.11.12středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 3:4Mikan
22.11.12čtvrtek17:00UT ChuderovLesná Pes "B"Kojoti 3:3Řízek
23.11.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "B"Gold Combix ÚL "C" 5:9Lutka
23.11.12pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "UL"Flatus 7:3Sýs
09.01.13středa20:30SetuzaKMK Tornádo "B"FK Viktoria Tip Všebořice 7:5Macháček
13.kolo
26.11.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "B"New York "B" 6:6Lutka
28.11.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "UL" 7:1Sýs
28.11.12středa19:30WHC KBFC Rumíci "B"ZD Hospoddáři "UL" 8:1Řízek
29.11.12čtvrtek19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Sampdoria MRV UL13:1Mikan
30.11.12pátek19:00SetuzaFK JamajkaLesná Pes "B" 4:7Řízek
30.11.12pátek16:00UT SNPFlatusFC Incredibles 7:8Macháček
21.06.13pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK Viktoria Tip Všebořice 1:2Řízek
14.kolo
27.03.13středa21:00WHC KBFC Rumíci "B"FC NY Tiradores "UL" 3:9Macháček
27.03.13středa18:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"FC Incredibles 7:2Hilbert
29.03.13pátek20:00SetuzaKojotiKMK Tornádo "B" 2:3Řízek
17.05.13pátek17:30UT KameňákFlatusLesná Pes "B" 5:3Hilbert
21.05.13úterý19:00SH GymplNew York "B"Sampdoria MRV UL 5:0Lutka
07.06.13pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "C"ZD Hospoddáři "UL" 6:5Hilbert
26.06.13středa19:30UT SNPFK JamajkaFK Viktoria Tip Všebořice 8:5Macháček
15.kolo
03.04.13středa17:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceFlatus 7:5Hilbert
03.04.13středa18:00SH GymplLesná Pes "B"FSC Tygříci "UL" 4:3Nový
05.04.13pátek19:00UT SNPKojotiNew York "B" 4:4Řízek
05.04.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "B"FK Jamajka 7:4Macháček
05.04.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:8Hanzlík
05.04.13pátek17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Sampdoria MRV UL 9:1Řízek
21.06.13pátek20:30WHC KBFC IncrediblesFC Rumíci "B" 1:8Macháček
16.kolo
08.04.13pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Incredibles16:0Kalina
10.04.13středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Viktoria Tip Všebořice 5:2Nový
12.04.13pátek18:00SH GymplNew York "B"ZD Hospoddáři "UL" 2:7Nový
12.04.13pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "UL" 0:5Mikan
12.04.13pátek20:00SetuzaFlatusKMK Tornádo "B" 5:1Sůra
12.04.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaKojoti 1:2Hilbert
13.05.13pondělí21:00WHC KBFC Rumíci "B"Lesná Pes "B"11:0Lutka
17.kolo
16.04.13úterý17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"ZD Hospoddáři "UL" 1:2Lutka
17.04.13středa17:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceFC Rumíci "B" 8:6Macháček
17.04.13středa18:00SH GymplLesná Pes "B"Gold Combix ÚL "C" 1:10Nový
17.04.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesSampdoria MRV UL 8:5Sýs
19.04.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaNew York "B" 8:4Hanzlík
19.04.13pátek20:30UT SNPKojotiFlatus 5:0Sůra
19.04.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 2:1Řízek
18.kolo
22.04.13pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FK Viktoria Tip Všebořice 5:3Řízek
23.04.13úterý19:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 1:5Sůra
24.04.13středa20:00WHC KBFC Rumíci "B"KMK Tornádo "B" 8:4Friedl
26.04.13pátek18:00SH GymplNew York "B"FC NY Tiradores "UL" 5:8Nový
26.04.13pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULLesná Pes "B" 2:4Mikan
26.04.13pátek19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Kojoti 1:4Macháček
26.04.13pátek17:30UT KameňákFlatusFK Jamajka 2:5Sýs
19.kolo
01.05.13středa17:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceSampdoria MRV UL 3:2Řízek
01.05.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC NY Tiradores "UL" 4:9Lutka
03.05.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 2:10Macháček
03.05.13pátek19:00UT SNPKojotiFC Rumíci "B" 2:3Macháček
03.05.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "B"Gold Combix ÚL "C" 4:10Nový
03.05.13pátek17:00SH GymplLesná Pes "B"ZD Hospoddáři "UL" 3:4Hanzlík
14.06.13pátek17:30UT KameňákFlatusNew York "B" 2:2Řízek
20.kolo
06.05.13pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULKMK Tornádo "B" 2:5Sýs
06.05.13pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Kojoti 9:2Šmid
08.05.13středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Flatus12:2Friedl
09.05.13čtvrtek20:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Viktoria Tip Všebořice 3:2Macháček
10.05.13pátek18:00SH GymplNew York "B"FC Incredibles 7:3Hilbert
11.06.13úterý18:30WHC KBFC Rumíci "B"FK Jamajka 6:1Kalina
18.06.13úterý17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Lesná Pes "B"11:4laik
21.kolo
15.05.13středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"New York "B" 8:7Sýs
15.05.13středa19:30UT SNPFlatusFC Rumíci "B" 4:3Šmid
15.05.13středa17:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceFC NY Tiradores "UL" 4:5Hanzlík
15.05.13středa18:00SH GymplLesná Pes "B"FC Incredibles 2:2Nový
17.05.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaGold Combix ÚL "C" 5:11Sýs
17.05.13pátek20:30UT SNPKojotiSampdoria MRV UL 5:1Lutka
17.05.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 5:4Macháček
22.kolo
20.05.13pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Flatus 5:3Sůra
22.05.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Viktoria Tip Všebořice 9:3Mikan
22.05.13středa20:00WHC KBFC Rumíci "B"FSC Tygříci "UL" 8:4Šmid
24.05.13pátek18:00SH GymplNew York "B"Lesná Pes "B" 6:6Hanzlík
24.05.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"KMK Tornádo "B" 9:0Macháček
24.05.13pátek17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Kojoti 0:4Řízek
24.05.13pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFK Jamajka 8:6Hilbert
23.kolo
odloženo z podnětu DFK Viktoria Tip VšebořiceLesná Pes "B" 0:5
29.05.13středa20:00WHC KBFC Rumíci "B"New York "B" 5:2Nový
29.05.13středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Gold Combix ÚL "C" 0:7Mikan
29.05.13středa19:30UT SNPFlatusSampdoria MRV UL 5:2Mollinger
31.05.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 7:1Macháček
31.05.13pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFC NY Tiradores "UL" 3:1Košťál
25.06.13úterý19:30UT SNPKMK Tornádo "B"FC Incredibles 7:2Friedl
24.kolo
03.06.13pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Flatus10:3Macháček
04.06.13úterý19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Rumíci "B" 7:4Hilbert
05.06.13středa18:00SH GymplLesná Pes "B"KMK Tornádo "B" 3:6Nový
05.06.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 3:5Sýs
07.06.13pátek18:00SH GymplNew York "B"FK Viktoria Tip Všebořice 3:5Mollinger
10.06.13pondělí17:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFSC Tygříci "UL" 2:8Sýs
21.06.13pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FK Jamajka10:4Mollinger
25.kolo
10.06.13pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"New York "B" 6:6Mikan
12.06.13středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Sampdoria MRV UL 7:1Nový
12.06.13středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"ZD Hospoddáři "UL" 8:3Macháček
12.06.13středa19:30UT SNPFlatusFC NY Tiradores "UL" 1:5Mollinger
12.06.13středa17:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceKMK Tornádo "B" 3:3Mollinger
14.06.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaFC Incredibles 8:7Hilbert
14.06.13pátek20:00UT 26.ZŠKojotiLesná Pes "B" 3:4Sůra
26.kolo
07.06.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FSC Tygříci "UL"10:2laik
17.06.13pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Rumíci "B" 4:7Mikan
18.06.13úterý17:00UT SeverkaSampdoria MRV ULGold Combix ÚL "C" 0:11Košťál
19.06.13středa19:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceKojoti 5:3Řízek
19.06.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFlatus 3:1Mikan
24.06.13pondělí18:00UT SNPNew York "B"KMK Tornádo "B" 4:4Mikan
25.06.13úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FK Jamajka 4:2laik
2012/2013 3.třída
1.kolo
03.09.12pondělí19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"FC Lokomotiv "B" 5:0Nový
03.09.12pondělí20:30UT SNPKlimax Bar "UL"PIERBURG Trmice 5:2Macháček
04.09.12úterý20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"SOSOSO 4:7Kalina
05.09.12středa19:30UT SNPK HornetsMakro10:5Sůra
05.09.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaBB Tonaso Severka "A" 5:6Macháček
05.09.12středa18:00UT SeverkaBar AlexSampdoria MRV "B" 7:3Sýs
06.09.12čtvrtek18:00UT SeverkaULITEPVesničani 6:1Mikan
2.kolo
10.09.12pondělí17:00UT SeverkaMakroSampdoria MRV "B" 5:1Řízek
10.09.12pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceBar Alex 7:1Nový
10.09.12pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"ULITEP 0:5Lutka
11.09.12úterý18:00UT 26.ZŠVesničaniHC Slovan garda 6:2Kalina
11.09.12úterý20:00UT SeverkaSOSOSOFírova Pivnice "B" 3:4Mikan
12.09.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Klimax Bar "UL" 4:8Košťál
12.09.12středa19:30UT SNPK Hornets1.FC Kostelníci "B" 3:12Kalina
3.kolo
17.09.12pondělí17:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Makro 4:7Košťál
17.09.12pondělí19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"K Hornets 7:2Nový
17.09.12pondělí20:30UT SNPKlimax Bar "UL"Vesničani11:4Macháček
17.09.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"PIERBURG Trmice 2:3Košťál
19.09.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Lokomotiv "B" 3:8Doubrava
19.09.12středa18:00UT SeverkaBar AlexBB Tonaso Severka "A" 2:13Macháček
20.09.12čtvrtek18:00UT SeverkaULITEPSOSOSO 7:5Mikan
4.kolo
24.09.12pondělí17:00UT SeverkaMakroPIERBURG Trmice 5:7Mikan
24.09.12pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Klimax Bar "UL" 0:3Řízek
25.09.12úterý18:00UT 26.ZŠVesničaniBar Alex 4:1Košťál
25.09.12úterý20:00UT SeverkaSOSOSOHC Slovan garda 6:1Sýs
26.09.12středa20:00nesehránoBB Tonaso Severka "A"Sampdoria MRV "B" 5:0Sůra
26.09.12středa19:30UT SNPK HornetsULITEP 1:4Macháček
27.09.12čtvrtek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Fírova Pivnice "B" 5:6Mikan
5.kolo
01.10.12pondělí19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Makro 4:6Nový
01.10.12pondělí20:30UT SNPKlimax Bar "UL"SOSOSO 4:3Macháček
01.10.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Vesničani 3:3Šmid
01.10.12pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceBB Tonaso Severka "A" 3:6Sýs
03.10.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaK Hornets 5:7Macháček
03.10.12středa18:00UT SeverkaBar AlexFC Lokomotiv "B" 0:6Mikan
04.10.12čtvrtek20:00UT SeverkaULITEP1.FC Kostelníci "B" 5:2Nový
6.kolo
08.10.12pondělí19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"ULITEP 5:5Lutka
09.10.12úterý18:00UT 26.ZŠVesničaniPIERBURG Trmice 2:7Nový
09.10.12úterý20:00UT SeverkaSOSOSOBar Alex11:4Macháček
10.10.12středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Sampdoria MRV "B" 5:1Hilbert
10.10.12středa19:30UT SNPK HornetsKlimax Bar "UL" 1:13Řízek
11.10.12čtvrtek19:00UT SeverkaMakroBB Tonaso Severka "A" 2:3Hilbert
11.10.12čtvrtek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"HC Slovan garda10:1Hilbert
7.kolo
15.10.12pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"1.FC Kostelníci "B" 4:4Macháček
15.10.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"SOSOSO 2:4Mikan
15.10.12pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceFC Lokomotiv "B" 8:4Macháček
17.10.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFírova Pivnice "B" 7:3Řízek
17.10.12středa18:00UT SeverkaBar AlexK Hornets 4:3Mikan
17.10.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Vesničani 6:4Sůra
18.10.12čtvrtek20:00UT SeverkaULITEPMakro10:8Hilbert
8.kolo
22.10.12pondělí19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Klimax Bar "UL" 4:2Košťál
23.10.12úterý17:00UT SeverkaMakroVesničani 4:4Sýs
23.10.12úterý20:00UT SeverkaSOSOSOPIERBURG Trmice 7:2Mikan
24.10.12středa19:30UT SNPK HornetsSampdoria MRV "B" 4:4Kalina
24.10.12středa19:00UT SeverkaULITEPHC Slovan garda 8:2Macháček
25.10.12čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"BB Tonaso Severka "A" 3:7Sýs
25.10.12čtvrtek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Bar Alex10:5Sýs
9.kolo
29.10.12pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"ULITEP 5:3Novák
29.10.12pondělí17:00UT SeverkaBar AlexFírova Pivnice "B" 2:4Hilbert
29.10.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"1.FC Kostelníci "B" 2:3Hilbert
29.10.12pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceK Hornets 4:6Novák
30.10.12úterý18:00UT 26.ZŠVesničaniFC Lokomotiv "B" 2:4Řízek
31.10.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaMakro 3:8Hilbert
31.10.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"SOSOSO 3:4Řízek
10.kolo
06.11.12úterý17:00UT SeverkaMakroFC Lokomotiv "B" 3:8Mikan
06.11.12úterý20:00UT SeverkaSOSOSOVesničani 8:4Řízek
07.11.12středa19:30UT SNPK HornetsBB Tonaso Severka "A" 1:7Macháček
07.11.12středa19:00UT SeverkaULITEPBar Alex 2:1Řízek
07.11.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaKlimax Bar "UL" 5:7Macháček
08.11.12čtvrtek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"PIERBURG Trmice 4:8Hanzlík
23.11.12pátek19:00UT SeverkaFírova Pivnice "B"Sampdoria MRV "B" 3:1Košťál
11.kolo
12.11.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"ULITEP 5:10Kalina
12.11.12pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceFírova Pivnice "B" 3:3Šmid
13.11.12úterý16:30UT SNPKlimax Bar "UL"Makro 7:8Lutka
13.11.12úterý17:00UT SeverkaBar AlexHC Slovan garda 6:5Mikan
13.11.12úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"SOSOSO 4:7Sůra
14.11.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"1.FC Kostelníci "B" 6:4Hilbert
14.11.12středa20:30SetuzaVesničaniK Hornets 5:5Hanzlík
12.kolo
19.11.12pondělí18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"BB Tonaso Severka "A" 7:9Řízek
19.11.12pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Bar Alex 6:4Macháček
20.11.12úterý19:00UT SeverkaMakroSOSOSO 1:4Hilbert
21.11.12středa19:30UT SNPK HornetsFC Lokomotiv "B" 1:3Kalina
21.11.12středa18:00UT SeverkaULITEPPIERBURG Trmice12:1Mikan
21.11.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaSampdoria MRV "B"10:4Řízek
22.11.12čtvrtek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Vesničani11:2Sýs
13.kolo
26.11.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Klimax Bar "UL" 3:6Kalina
27.11.12úterý17:00UT SeverkaBar AlexMakro 2:12Řízek
27.11.12úterý16:30SH GymplVesničaniFírova Pivnice "B" 5:9Nový
27.11.12úterý18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"1.FC Kostelníci "B" 5:8Řízek
28.11.12středa17:45SH GymplPIERBURG TrmiceHC Slovan garda17:5Košťál
28.11.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"ULITEP 5:8Sýs
29.11.12čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOK Hornets 7:5Mikan
14.kolo
25.03.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceKlimax Bar "UL" 6:3Sýs
08.04.13pondělí18:00UT SeverkaMakroK Hornets12:7Kalina
22.04.13pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Bar Alex 8:0Řízek
25.04.13čtvrtek18:00UT SeverkaVesničaniULITEP 4:6Mikan
07.05.13úterý20:00UT SeverkaSOSOSO1.FC Kostelníci "B" 9:1Sůra
19.06.13středa17:00UT SeverkaFírova Pivnice "B"FC Lokomotiv "B" 6:1Mollinger
26.06.13středa19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"HC Slovan garda 1:2Kalina
15.kolo
01.04.13pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Makro 7:3Sýs
01.04.13pondělí18:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"K Hornets11:6Sýs
02.04.13úterý18:00UT SeverkaBar AlexPIERBURG Trmice 5:10laik
02.04.13úterý19:30UT SNPKlimax Bar "UL"BB Tonaso Severka "A" 7:6Lutka
03.04.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaVesničani 3:3Lutka
03.04.13středa18:00UT SeverkaULITEPFC Lokomotiv "B" 8:4Mikan
04.04.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"SOSOSO 2:8Sýs
16.kolo
08.04.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceSampdoria MRV "B" 2:3Friedl
09.04.13úterý18:00UT SeverkaVesničaniKlimax Bar "UL" 0:4Nový
09.04.13úterý20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Bar Alex 8:4Řízek
10.04.13středa19:00UT SeverkaMakro1.FC Kostelníci "B" 8:4Nový
10.04.13středa19:30UT SNPK HornetsFírova Pivnice "B" 6:3Řízek
11.04.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"HC Slovan garda 4:2Šmid
12.04.13pátek19:00UT SeverkaSOSOSOULITEP 8:4Řízek
17.kolo
15.04.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceMakro 4:5Nový
16.04.13úterý18:00UT SeverkaBar AlexVesničani 9:8laik
16.04.13úterý19:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "B" 8:2Macháček
17.04.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaSOSOSO 5:8Lutka
17.04.13středa18:00UT SeverkaULITEPK Hornets12:1Řízek
18.04.13čtvrtek19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"BB Tonaso Severka "A" 3:8Lutka
18.04.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"1.FC Kostelníci "B" 8:8Friedl
18.kolo
22.04.13pondělí19:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"ULITEP 3:12Řízek
23.04.13úterý18:00UT SeverkaVesničaniSampdoria MRV "B" 2:2Hilbert
23.04.13úterý20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"PIERBURG Trmice 1:3Hilbert
24.04.13středa19:30UT SNPK HornetsHC Slovan garda 9:2Macháček
25.04.13čtvrtek19:00UT SeverkaMakroFírova Pivnice "B" 3:2Friedl
25.04.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Bar Alex 8:3Friedl
26.04.13pátek19:00UT SeverkaSOSOSOKlimax Bar "UL" 6:6Mikan
19.kolo
29.04.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceVesničani 9:3Řízek
29.04.13pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FC Lokomotiv "B" 4:4Košťál
29.04.13pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"K Hornets 4:3Řízek
29.04.13pondělí18:00UT SeverkaULITEPFírova Pivnice "B" 1:8Košťál
30.04.13úterý18:00UT KameňákHC Slovan garda1.FC Kostelníci "B" 4:6Kalina
27.05.13pondělí18:00UT SeverkaBar AlexSOSOSO 4:12Hilbert
25.06.13úterý19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Makro 4:4Šmid
20.kolo
06.05.13pondělí19:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Klimax Bar "UL" 3:8Šmid
07.05.13úterý18:00UT SeverkaMakroULITEP 2:1Mikan
07.05.13úterý19:30UT SNPK HornetsBar Alex 3:4Košťál
08.05.13středa19:00UT SeverkaVesničaniBB Tonaso Severka "A" 4:3Friedl
09.05.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"HC Slovan garda10:4Řízek
09.05.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"PIERBURG Trmice 4:4Sůra
10.05.13pátek19:00UT SeverkaSOSOSOSampdoria MRV "B" 7:3Lutka
21.kolo
13.05.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceSOSOSO 6:6Kalina
14.05.13úterý17:00UT SeverkaVesničaniMakro 6:6Kalina
14.05.13úterý20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"FC Lokomotiv "B" 5:15Šmid
14.05.13úterý18:00UT SeverkaBar Alex1.FC Kostelníci "B" 4:7Řízek
14.05.13úterý19:30UT SNPKlimax Bar "UL"Fírova Pivnice "B" 9:8Macháček
15.05.13středa17:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"K Hornets 2:6Mollinger
15.05.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaULITEP 6:10Řízek
22.kolo
20.05.13pondělí19:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Sampdoria MRV "B" 1:1Sůra
22.05.13středa19:00UT SeverkaMakroHC Slovan garda 2:5Mikan
22.05.13středa18:00UT SeverkaULITEPKlimax Bar "UL" 4:7Kalina
22.05.13středa19:30UT SNPK HornetsPIERBURG Trmice 3:6Řízek
23.05.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Bar Alex 9:2Friedl
23.05.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Vesničani 8:5Mikan
24.05.13pátek19:00UT SeverkaSOSOSOBB Tonaso Severka "A"12:4Hilbert
23.kolo
27.05.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG Trmice1.FC Kostelníci "B" 6:2Řízek
27.05.13pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Fírova Pivnice "B" 2:10Hilbert
27.05.13pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"HC Slovan garda11:3Řízek
28.05.13úterý19:00UT SeverkaVesničaniSOSOSO 2:10Lutka
28.05.13úterý20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"K Hornets 6:5Lutka
28.05.13úterý18:00UT SeverkaBar AlexULITEP 4:6Lutka
14.06.13pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Makro 3:5Mikan
24.kolo
04.06.13úterý18:00UT SeverkaMakroKlimax Bar "UL" 3:10Mikan
05.06.13středa18:00UT SeverkaULITEPSampdoria MRV "B" 8:0Sýs
05.06.13středa19:30UT SNPK HornetsVesničani 3:2Hilbert
06.06.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"PIERBURG Trmice 8:1Friedl
07.06.13pátek19:00UT SeverkaSOSOSOFC Lokomotiv "B" 2:2Mikan
20.06.13čtvrtek19:00UT KameňákHC Slovan gardaBar Alex 7:9
21.06.13pátek20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"BB Tonaso Severka "A"11:3Sůra
25.kolo
10.06.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceULITEP 8:2Šmid
11.06.13úterý19:00UT SeverkaVesničani1.FC Kostelníci "B" 7:7Lutka
11.06.13úterý20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Fírova Pivnice "B" 3:9Lutka
11.06.13úterý18:00UT SeverkaBar AlexKlimax Bar "UL" 5:8Lutka
12.06.13středa19:00UT SeverkaSOSOSOMakro 7:3Macháček
13.06.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets 5:2Friedl
14.06.13pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"HC Slovan garda 1:8Mikan
26.kolo
17.06.13pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Sampdoria MRV "B" 7:2Mikan
17.06.13pondělí19:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"FC Lokomotiv "B" 3:4Kalina
18.06.13úterý18:00UT SeverkaMakroBar Alex 9:3Košťál
19.06.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaPIERBURG Trmice 2:5laik
19.06.13středa18:00UT SeverkaULITEPBB Tonaso Severka "A"20:9Mollinger
19.06.13středa19:30UT SNPK HornetsSOSOSO10:6Šmid
20.06.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Vesničani 5:4Lutka
2012/2013 4.třída
1.kolo
04.09.12úterý17:00UT 26.ZŠKámoši ULOranjes Ústí n.L. "UL" 6:1Košťál
05.09.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FCSB Ústí n.L. 1:9Řízek
06.09.12čtvrtek17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000Samba UL 0:11Hanzlík
06.09.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFC NY Tiradores "B" 2:11Kalina
07.09.12pátek20:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEZD Hospoddáři "B" 4:10Mikan
07.09.12pátek17:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiNáplava Ústí n.L. 5:2Lutka
2.kolo
10.09.12pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK Rakeťáci11:4Mikan
12.09.12středa16:00UT SeverkaSamba ULBB Tonaso Severka "B" 8:1Mikan
13.09.12čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULALBY Team 2000 5:4Sýs
14.09.12pátek20:30UT SNPZD Hospoddáři "B"1.FC Velbloudi 2:3Sůra
14.09.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"VĚTRUŠE10:5Hanzlík
04.10.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"Náplava Ústí n.L. 3:0Sýs
3.kolo
18.09.12úterý20:00UT 26.ZŠBB Tonaso Severka "B"Kámoši UL 5:4Kalina
18.09.12úterý18:00UT 26.ZŠFK RakeťáciSamba UL 1:11Kalina
20.09.12čtvrtek17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000Oranjes Ústí n.L. "UL" 2:10Košťál
20.09.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFCSB Ústí n.L. 8:12Doubrava
20.09.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B" 6:4Macháček
21.09.12pátek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFC NY Tiradores "B" 4:2Lutka
4.kolo
24.09.12pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.VĚTRUŠE 8:4Lutka
26.09.12středa16:00UT SeverkaSamba ULFC Ethanol 7:4Sýs
27.09.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"ZD Hospoddáři "B" 2:3Lutka
27.09.12čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULFK Rakeťáci 1:4Lutka
27.09.12čtvrtek17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000BB Tonaso Severka "B" 2:8Šmid
28.09.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Náplava Ústí n.L.18:2Macháček
5.kolo
03.10.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" 3:5Macháček
04.10.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFCSB Ústí n.L. 0:4Sýs
05.10.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciALBY Team 2000 9:1Mikan
05.10.12pátek17:00UT KameňákFC EthanolKámoši UL 2:6Lutka
05.10.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠESamba UL 2:14Rouče
05.10.12pátek20:30UT SNPZD Hospoddáři "B"FC NY Tiradores "B" 3:8Sůra
6.kolo
08.10.12pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Náplava Ústí n.L.12:4Lutka
09.10.12úterý19:00UT SeverkaSamba UL1.FC Velbloudi 9:2Macháček
10.10.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FK Rakeťáci 3:5Hilbert
11.10.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"FC NY Tiradores "B" 1:9Sýs
11.10.12čtvrtek20:00UT 26.ZŠKámoši ULVĚTRUŠE 3:2Šmid
11.10.12čtvrtek17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000FC Ethanol 0:5Doubrava
7.kolo
15.10.12pondělí19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Samba UL 3:6Mikan
18.10.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolBB Tonaso Severka "B" 5:5Kalina
19.10.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciOranjes Ústí n.L. "UL" 5:2Mikan
19.10.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEALBY Team 2000 9:2Hanzlík
19.10.12pátek19:00Setuza1.FC VelbloudiKámoši UL 3:5Kalina
19.10.12pátek20:30UT SNPZD Hospoddáři "B"FCSB Ústí n.L. 5:10Sýs
8.kolo
22.10.12pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 2:6Košťál
23.10.12úterý19:00UT SeverkaSamba ULZD Hospoddáři "B" 6:0Mikan
24.10.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"VĚTRUŠE 6:7Macháček
25.10.12čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULNáplava Ústí n.L. 7:4Mikan
25.10.12čtvrtek17:00UT A.ČeskéALBY Team 20001.FC Velbloudi 1:4Lutka
26.10.12pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Ethanol 9:1Novák
9.kolo
01.11.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolOranjes Ústí n.L. "UL" 4:5Lutka
01.11.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiBB Tonaso Severka "B" 3:2Nový
01.11.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.ALBY Team 2000 9:2Nový
02.11.12pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFK Rakeťáci 3:6Mikan
02.11.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Kámoši UL 2:6Macháček
02.11.12pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "B"Samba UL 7:7Hilbert
10.kolo
06.11.12úterý19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"Náplava Ústí n.L. 7:3Řízek
08.11.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"FCSB Ústí n.L. 1:8Sýs
08.11.12čtvrtek20:00UT SNPALBY Team 2000ZD Hospoddáři "B" 3:7Hilbert
08.11.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolVĚTRUŠE15:0Nový
09.11.12pátek20:00UT 26.ZŠFK Rakeťáci1.FC Velbloudi 4:2Řízek
12.11.12pondělí17:00UT 26.ZŠKámoši ULFC NY Tiradores "B" 1:4Košťál
11.kolo
14.11.12středa19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Samba UL 6:4Řízek
15.11.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEOranjes Ústí n.L. "UL" 9:4Sýs
15.11.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FK Rakeťáci 4:3Sýs
16.11.12pátek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFC Ethanol 4:3Sýs
16.11.12pátek20:30UT SNPZD Hospoddáři "B"BB Tonaso Severka "B" 3:7Macháček
16.11.12pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "B"ALBY Team 200010:3Mikan
12.kolo
21.11.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FC NY Tiradores "B" 2:7Mikan
22.11.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"Samba UL 2:7Macháček
22.11.12čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULFCSB Ústí n.L. 1:14Lutka
22.11.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolNáplava Ústí n.L. 4:11Mikan
22.11.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 8:5Macháček
23.11.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciZD Hospoddáři "B" 7:3Lutka
13.kolo
29.10.12pondělí16:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Rakeťáci 8:5Řízek
26.11.12pondělí18:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.VĚTRUŠE 3:3Mikan
26.11.12pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.ALBY Team 200019:4Mikan
28.11.12středa19:00UT SeverkaSamba ULKámoši UL 5:0Sýs
30.11.12pátek20:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiOranjes Ústí n.L. "UL" 2:3Hilbert
30.11.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FC Ethanol 2:2Macháček
14.kolo
25.03.13pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.BB Tonaso Severka "B" 0:5Macháček
25.03.13pondělí19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.1.FC Velbloudi 5:0Macháček
27.03.13středa19:00UT SeverkaSamba ULALBY Team 200011:2Hilbert
29.03.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FK Rakeťáci 2:2Hilbert
02.04.13úterý18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"Kámoši UL 5:7Řízek
02.04.13úterý17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Ethanol15:1Lutka
10.06.13pondělí20:30UT SNPZD Hospoddáři "B"VĚTRUŠE 8:1Řízek
15.kolo
28.03.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Oranjes Ústí n.L. "UL" 1:0Mikan
04.04.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiZD Hospoddáři "B" 1:4Řízek
05.04.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC NY Tiradores "B" 1:11Košťál
05.04.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFCSB Ústí n.L. 0:10Košťál
05.04.13pátek19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"Samba UL 6:7Mikan
05.04.13pátek17:00UT 26.ZŠALBY Team 2000Kámoši UL 3:8Košťál
05.04.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC Ethanol 5:6Lutka
16.kolo
10.04.13středa18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"ALBY Team 200017:4Hilbert
11.04.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULBB Tonaso Severka "B" 7:1Lutka
11.04.13čtvrtek19:00UT SeverkaSamba ULFK Rakeťáci 8:0Šmid
12.04.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"1.FC Velbloudi11:1Lutka
12.04.13pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Náplava Ústí n.L. 4:10Macháček
12.04.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"VĚTRUŠE 4:4Sůra
24.06.13pondělí20:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Ethanol 7:2Sýs
17.kolo
18.04.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 0:7Friedl
18.04.13čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolSamba UL 1:7Řízek
19.04.13pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" 2:3Sůra
19.04.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFCSB Ústí n.L. 1:9Sýs
19.04.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciKámoši UL 6:6Sýs
19.04.13pátek19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"ALBY Team 2000 5:8Hilbert
19.04.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"1.FC Velbloudi 3:3Hanzlík
18.kolo
22.04.13pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.1.FC Velbloudi19:0Lutka
24.04.13středa19:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"BB Tonaso Severka "B" 5:3Řízek
24.04.13středa19:00UT SeverkaSamba ULVĚTRUŠE10:4Hilbert
25.04.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠALBY Team 2000FK Rakeťáci 2:13Lutka
25.04.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULFC Ethanol 3:6Macháček
26.04.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"ZD Hospoddáři "B"11:1Řízek
26.04.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Náplava Ústí n.L. 1:3Sůra
19.kolo
02.05.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 5:8Friedl
02.05.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiSamba UL 2:13Friedl
02.05.13čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolALBY Team 200017:3Mikan
03.05.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" 8:2Kalina
03.05.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEKámoši UL 3:12Sýs
03.05.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciBB Tonaso Severka "B" 5:2Sýs
03.05.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"ZD Hospoddáři "B" 2:1Hilbert
20.kolo
06.05.13pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B"11:3Řízek
07.05.13úterý18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"FK Rakeťáci 3:5Hilbert
07.05.13úterý19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FC Ethanol 5:4Sůra
09.05.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠALBY Team 2000VĚTRUŠE 6:5Řízek
09.05.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši UL1.FC Velbloudi 2:0Řízek
10.05.13pátek20:00UT SeverkaSamba ULNáplava Ústí n.L. 6:6Lutka
10.05.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC NY Tiradores "B" 2:7Sůra
21.kolo
14.05.13úterý19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Kámoši UL 6:3Lutka
16.05.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiALBY Team 2000 4:1Hilbert
16.05.13čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFK Rakeťáci 1:13Mikan
17.05.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FCSB Ústí n.L. 6:5Hanzlík
17.05.13pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Samba UL 3:13Lutka
17.05.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEBB Tonaso Severka "B" 4:1Kalina
17.05.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Oranjes Ústí n.L. "UL" 3:3Řízek
22.kolo
21.05.13úterý19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"1.FC Velbloudi13:4Sůra
22.05.13středa18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"FC Ethanol 5:2Sýs
23.05.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠALBY Team 2000Náplava Ústí n.L. 3:3Friedl
23.05.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULZD Hospoddáři "B" 3:9Friedl
24.05.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVĚTRUŠE 6:6Mollinger
24.05.13pátek20:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 4:6Řízek
24.05.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FCSB Ústí n.L. 2:17Lutka
23.kolo
27.05.13pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Oranjes Ústí n.L. "UL"12:1Kalina
31.05.13pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"ALBY Team 2000 6:1Macháček
31.05.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Ethanol 6:0Košťál
31.05.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Samba UL 1:3laik
14.06.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Kámoši UL 9:2Lutka
17.06.13pondělí19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.BB Tonaso Severka "B"13:0Sýs
24.06.13pondělí19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 4:5Sýs
24.kolo
06.06.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠALBY Team 2000FC NY Tiradores "B" 2:7Friedl
10.06.13pondělí19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciNáplava Ústí n.L. 4:1Košťál
11.06.13úterý18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"VĚTRUŠE 7:6Hilbert
17.06.13pondělí18:00UT 26.ZŠSamba ULFCSB Ústí n.L.10:3Sýs
21.06.13pátek18:00UT KameňákFC Ethanol1.FC Velbloudi 2:0Macháček
23.06.13neděle20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Kámoši UL 2:1Macháček
24.06.13pondělí19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"ZD Hospoddáři "B" 1:2Mollinger
25.kolo
10.06.13pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Kámoši UL 6:1Košťál
13.06.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC Ethanol12:2Lutka
14.06.13pátek20:00UT SeverkaSamba ULOranjes Ústí n.L. "UL"12:3Mikan
14.06.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"BB Tonaso Severka "B"13:1Lutka
14.06.13pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FK Rakeťáci 5:6Hilbert
14.06.13pátek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 4:7Sůra
14.06.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"ALBY Team 2000 8:4laik
26.kolo
19.06.13středa18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"1.FC Velbloudi 8:1Nový
20.06.13čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolZD Hospoddáři "B" 2:2Nový
20.06.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠALBY Team 2000FCSB Ústí n.L. 2:16Lutka
20.06.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULSamba UL 3:9Lutka
21.06.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠENáplava Ústí n.L. 3:6Řízek
21.06.13pátek17:00UT Stad.mlFK RakeťáciFC NY Tiradores "B" 3:6Mollinger
21.06.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"BB Tonaso Severka "B" 4:0Macháček
2012/2013 Divize A - ženy
1.kolo
24.11.12sobota10:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LAC Uragán Ústí n.L. 1:3Nový
Šmid
24.11.12sobota10:45WHC KBFC Tiradores LadiesFC Démoni Česká Lípa 1:3Šmid
Řízek
24.11.12sobota11:30WHC KBŠT ZOO Ústí n.LFC Démoni Česká Lípa 1:5Řízek
Nový
24.11.12sobota12:15WHC KBFC Tiradores LadiesAC Uragán Ústí n.L. 0:3Nový
Šmid
24.11.12sobota13:15WHC KBFC Tiradores LadiesŠT ZOO Ústí n.L 0:4Šmid
Řízek
25.11.12neděle18:00StochovSK RakovníkSK Kladno 6:2
25.11.12neděle15:40StochovSK KladnoFC Betis Kadaň11:2
25.11.12neděle16:30StochovSK KladnoFC Balticflora Teplice 8:0
25.11.12neděle17:10StochovSK RakovníkFC Betis Kadaň17:1
25.11.12neděle15:00StochovSK RakovníkFC Balticflora Teplice11:0
2.kolo
15.12.12sobota09:00ZákupyFC Démoni Česká LípaSK Rakovník 1:7
15.12.12sobota09:40ZákupyAC Uragán Ústí n.L.SK Kladno 7:3
15.12.12sobota10:30ZákupyFC Démoni Česká LípaSK Kladno 1:12
15.12.12sobota11:10ZákupyAC Uragán Ústí n.L.SK Rakovník 0:2
15.12.12sobota12:00ZákupyFC Démoni Česká LípaAC Uragán Ústí n.L. 1:8
16.12.12neděle18:10KadaňFC Balticflora TepliceFC Tiradores Ladies 1:1
16.12.12neděle17:30KadaňFC Betis KadaňŠT ZOO Ústí n.L 3:1
16.12.12neděle19:00KadaňFC Betis KadaňFC Tiradores Ladies 7:1
16.12.12neděle19:40KadaňFC Balticflora TepliceŠT ZOO Ústí n.L 1:1
16.12.12neděle20:30KadaňFC Balticflora TepliceFC Betis Kadaň 1:3
3.kolo
13.01.13neděle15:00MSH KladnoSK KladnoŠT ZOO Ústí n.L 3:2Říha
Cílek
13.01.13neděle15:40MSH KladnoSK RakovníkFC Tiradores Ladies13:0Cílek
Říha
13.01.13neděle16:30MSH KladnoSK RakovníkŠT ZOO Ústí n.L 8:1Říha
Cílek
13.01.13neděle17:10MSH KladnoSK KladnoFC Tiradores Ladies 4:0Cílek
Říha
13.01.13neděle15:30KrupkaFC Balticflora TepliceFC Démoni Česká Lípa 5:2Macháček
Gajarský
13.01.13neděle16:10KrupkaFC Betis KadaňAC Uragán Ústí n.L. 5:0Gajarský
Macháček
13.01.13neděle17:00KrupkaFC Balticflora TepliceAC Uragán Ústí n.L. 5:0Macháček
Gajarský
13.01.13neděle17:40KrupkaFC Betis KadaňFC Démoni Česká Lípa 6:4Gajarský
Macháček
4.kolo
26.01.13sobota16:30TepliceFC Balticflora TepliceSK Rakovník 0:1Řízek
Šůň
26.01.13sobota17:10TepliceFC Betis KadaňSK Kladno 3:1Šůň
Mikan
26.01.13sobota18:00TepliceFC Betis KadaňSK Rakovník 3:3Mikan
Řízek
26.01.13sobota18:40TepliceFC Balticflora TepliceSK Kladno 2:6Řízek
Šůň
26.01.13sobota19:20TepliceFC Betis KadaňFC Balticflora Teplice 1:0Šůň
Mikan
27.01.13neděle09:00ZákupyFC Démoni Česká LípaFC Tiradores Ladies 4:0Zlatník
Řeháček st.
27.01.13neděle09:40ZákupyAC Uragán Ústí n.L.ŠT ZOO Ústí n.L 1:4Řeháček st.
Zlatník
27.01.13neděle10:30ZákupyAC Uragán Ústí n.L.FC Tiradores Ladies 3:0Zlatník
Řeháček st.
27.01.13neděle11:10ZákupyFC Démoni Česká LípaŠT ZOO Ústí n.L 5:1Řeháček st.
Zlatník
27.01.13neděle12:00ZákupyAC Uragán Ústí n.L.FC Démoni Česká Lípa 2:5Zlatník
Řeháček st.
5.kolo
09.02.13sobota10:00WHC KBFC Tiradores LadiesFC Balticflora Teplice 0:1
09.02.13sobota10:40WHC KBŠT ZOO Ústí n.LFC Betis Kadaň 1:3
09.02.13sobota11:30WHC KBŠT ZOO Ústí n.LFC Balticflora Teplice 1:3
09.02.13sobota12:10WHC KBFC Tiradores LadiesFC Betis Kadaň 1:6
09.02.13sobota13:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LFC Tiradores Ladies 2:0
09.02.13sobota15:40MSH KladnoSK RakovníkFC Démoni Česká Lípa 3:2
09.02.13sobota15:00MSH KladnoSK KladnoAC Uragán Ústí n.L. 4:1
09.02.13sobota16:30MSH KladnoSK KladnoFC Démoni Česká Lípa 5:3
09.02.13sobota17:10MSH KladnoSK RakovníkAC Uragán Ústí n.L. 4:0
09.02.13sobota18:00MSH KladnoSK KladnoSK Rakovník 5:2
6.kolo
23.02.13sobota10:00WHC KBFC Tiradores LadiesSK Rakovník 0:10
23.02.13sobota10:45WHC KBŠT ZOO Ústí n.LSK Kladno 2:3
23.02.13sobota11:45WHC KBŠT ZOO Ústí n.LSK Rakovník 3:2
23.02.13sobota12:30WHC KBFC Tiradores LadiesSK Kladno 1:10
23.02.13sobota09:00LibouchecAC Uragán Ústí n.L.FC Balticflora Teplice 2:1
23.02.13sobota09:40LibouchecFC Démoni Česká LípaFC Betis Kadaň 2:4
23.02.13sobota10:30LibouchecAC Uragán Ústí n.L.FC Betis Kadaň 1:5
23.02.13sobota11:10LibouchecFC Démoni Česká LípaFC Balticflora Teplice 5:4
2012/2013 Krajský přebor
1.kolo
03.10.12středa19:00SH GymplHop Trop AFootballStars Severka UL 5:0Košťál
Řízek
03.10.12středa19:30WHC KBFC RumíciCF Radobýl Litoměřice 3:6Nový
Hilbert
04.10.12čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie ULFírova Pivnice "UL" 2:7Řízek
Lutka
2.kolo
10.10.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceWolves Řetenice13:4Lutka
Nový
11.10.12čtvrtek20:30SetuzaFootballStars Severka ULFC Rumíci11:3Macháček
laik
28.11.12středa19:00SH GymplHop Trop ATutti Pizza UL 4:4Košťál
Hilbert
3.kolo
15.10.12pondělí20:00KrupkaWolves ŘeteniceFootballStars Severka UL 5:2Hanzlík
Sýs
15.10.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"CF Radobýl Litoměřice 3:8Lutka
Kalina
03.12.12pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Rumíci 5:1Kalina
Macháček
4.kolo
22.10.12pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULWolves Řetenice15:0Lutka
Sůra
24.10.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceUSK Slávie UL 8:7Šmid
Novák
19.12.12středa18:00SH GymplHop Trop AFC Rumíci 8:7Macháček
Řízek
27.05.13pondělí19:00WHC KBFootballStars Severka ULDynamo "UL" 1:4Nový
Sýs
5.kolo
29.10.12pondělí20:00KrupkaWolves ŘeteniceHop Trop A 3:9Hanzlík
Gajarský
29.10.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Tutti Pizza UL 3:7Nový
Šmid
01.11.12čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie ULFootballStars Severka UL 5:4Macháček
Sýs
01.11.12čtvrtek19:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"CF Radobýl Litoměřice 7:1Mikan
Řízek
6.kolo
05.11.12pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULUSK Slávie UL 2:7Lutka
Hanzlík
07.11.12středa19:00SH GymplHop Trop ADynamo "UL" 4:8Novák
Šmid
07.11.12středa19:30WHC KBFC RumíciWolves Řetenice 5:4Hilbert
Nový
09.11.12pátek20:00SetuzaFootballStars Severka ULFírova Pivnice "UL" 1:2Sůra
Nový
7.kolo
12.11.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Rumíci 4:2Nový
Lutka
15.11.12čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop A 3:0Lutka
Sůra
29.11.12čtvrtek17:00SH GymplFírova Pivnice "UL"Tutti Pizza UL 6:3Košťál
Nový
8.kolo
19.11.12pondělí21:00TepliceWolves ŘeteniceDynamo "UL" 3:6Hanzlík
Šmid
21.11.12středa19:00SH GymplHop Trop AFírova Pivnice "UL"10:5Kresta
Hanzlík
21.11.12středa19:30WHC KBFC RumíciUSK Slávie UL 8:1Řízek
Nový
9.kolo
odloženo z podnětu DFírova Pivnice "UL"FC Rumíci 0:0
28.11.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFootballStars Severka UL10:4Košťál
Nový
29.11.12čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie ULWolves Řetenice 5:4Hanzlík
Hilbert
10.kolo
19.11.12pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULCF Radobýl Litoměřice 4:3Lutka
Nový
03.12.12pondělí21:00TepliceWolves ŘeteniceFírova Pivnice "UL" 3:6Hanzlík
Řízek
03.12.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"USK Slávie UL 4:3Macháček
Kalina
11.kolo
12.12.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceHop Trop A 6:4Nový
Mikan
13.12.12čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Dynamo "UL" 6:2Hilbert
Macháček
04.01.13pátek20:30SetuzaFootballStars Severka ULTutti Pizza UL 3:4Mikan
Košťál
12.kolo
08.01.13úterý20:30SetuzaFootballStars Severka ULHop Trop A 5:2Košťál
Nový
09.01.13středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFC Rumíci 8:4Řízek
Mikan
17.01.13čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"USK Slávie UL 4:1Hanzlík
Řízek
13.kolo
14.01.13pondělí20:45TepliceWolves ŘeteniceCF Radobýl Litoměřice 2:18Šmid
Mikan
14.01.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULHop Trop A 8:5Macháček
Sýs
16.01.13středa19:00WHC KBFC RumíciFootballStars Severka UL 4:5Košťál
Nový
14.kolo
23.01.13středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceDynamo "UL"11:2Šmid
Nový
24.01.13čtvrtek20:30SetuzaFootballStars Severka ULWolves Řetenice15:3Macháček
Lutka
21.03.13čtvrtek19:00WHC KBFC RumíciTutti Pizza UL 2:5Mikan
Řízek
15.kolo
28.01.13pondělí18:00hala UJEPUSK Slávie ULCF Radobýl Litoměřice 4:4Hanzlík
Macháček
28.01.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FootballStars Severka UL 9:4Lutka
Mikan
30.01.13středa19:30WHC KBFC RumíciHop Trop A 4:7Lutka
Mikan
26.03.13úterý21:00KrupkaWolves ŘeteniceTutti Pizza UL 2:10Hanzlík
Gajarský
16.kolo
06.02.13středa19:00SH GymplHop Trop AWolves Řetenice19:3Hanzlík
Kalina
19.02.13úterý20:30SetuzaFootballStars Severka ULUSK Slávie UL 6:3Košťál
Hanzlík
04.03.13pondělí19:00WHC KBTutti Pizza ULDynamo "UL" 4:3Nový
Sýs
21.03.13čtvrtek21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFírova Pivnice "UL" 2:7Lasch
Horký
17.kolo
07.02.13čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"FootballStars Severka UL 5:0Lutka
Mikan
11.02.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Hop Trop A 4:3Nový
Kalina
15.02.13pátek21:00TepliceWolves ŘeteniceFC Rumíci 3:10Macháček
Sůra
27.02.13středa21:00WHC KBUSK Slávie ULTutti Pizza UL 3:14Lutka
Mikan
18.kolo
23.01.13středa19:00SH GymplHop Trop AUSK Slávie UL 6:2Hanzlík
Řízek
19.02.13úterý21:00WHC KBFC RumíciDynamo "UL" 4:8Mikan
Nový
06.03.13středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFírova Pivnice "UL" 4:2Macháček
Sůra
19.kolo
21.02.13čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Hop Trop A 5:2Mikan
Macháček
25.02.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Wolves Řetenice17:1Lutka
Kalina
28.02.13čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Rumíci 3:3Hanzlík
Řízek
20.kolo
04.03.13pondělí19:30TepliceWolves ŘeteniceUSK Slávie UL 1:6Košťál
Řízek
08.03.13pátek20:30SetuzaFootballStars Severka ULCF Radobýl Litoměřice 7:5Mikan
Sýs
14.03.13čtvrtek19:00WHC KBFC RumíciFírova Pivnice "UL" 2:6Košťál
Mikan
21.kolo
07.03.13čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Wolves Řetenice 6:2Košťál
Nový
13.03.13středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceTutti Pizza UL 3:9Košťál
Nový
25.03.13pondělí19:00WHC KBUSK Slávie ULDynamo "UL" 4:4Lutka
Friedl
22.kolo
27.02.13středa19:00SH GymplHop Trop ACF Radobýl Litoměřice 8:5Košťál
Mikan
11.03.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFootballStars Severka UL 6:2Sýs
Kalina
18.03.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Fírova Pivnice "UL" 6:6Macháček
Nový
2012/2013 Okresní přebor
1.kolo
03.09.12pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaLesná Pes UL 3:4Mikan
Sýs
03.09.12pondělí19:00UT SNPTJ FandaFlamengo UL 7:4Macháček
Kalina
03.09.12pondělí20:30SetuzaItalové ULFK Pérovna UL 5:8Košťál
Lutka
05.09.12středa17:00UT ChuderovSportbarKMK Tornádo "UL" 5:1Lutka
Rouče
05.09.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A" 6:2Hanzlík
Sýs
07.11.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec 5:10Hanzlík
Košťál
2.kolo
10.09.12pondělí20:30SetuzaItalové ULFC Libouchec 2:6Šmid
Košťál
12.09.12středa19:00UT SeverkaFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 0:5Košťál
Nový
12.09.12středa18:00SH GymplLesná Pes ULTJ Fanda 8:11Sýs
Macháček
13.09.12čtvrtek20:00UT SNPKMF Úder "A"Morgan Commando TP 6:6Macháček
Řízek
14.09.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 0:7Macháček
Sůra
17.10.12středa17:00UT ChuderovSportbarFSC SKP Viktoria 2:4Macháček
Novák
3.kolo
17.09.12pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 5:4Hanzlík
Nový
17.09.12pondělí19:00UT SNPTJ FandaSportbar 5:4Macháček
Sýs
17.09.12pondělí20:30SetuzaItalové ULKMF Úder "A" 5:2Sůra
Lutka
17.09.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 4:4Košťál
Řízek
19.09.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czLesná Pes UL13:5Košťál
Macháček
19.09.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 5:3Nový
Řízek
4.kolo
24.09.12pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Libouchec 5:10Macháček
laik
24.09.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaTJ Fanda 6:6Hanzlík
Kresta
26.09.12středa19:00UT SeverkaFlamengo ULItalové UL 4:9Sůra
Hilbert
26.09.12středa17:00UT ChuderovSportbarFC Kolbenschmidt cz 6:5Hanzlík
Kalina
27.09.12čtvrtek20:00UT SNPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 3:6Řízek
Rouče
03.12.12pondělí17:00SH GymplLesná Pes ULMorgan Commando TP10:3Lutka
Nový
5.kolo
01.10.12pondělí19:00UT SNPTJ FandaKMK Tornádo "UL" 3:5Macháček
Sýs
01.10.12pondělí20:30SetuzaItalové ULLesná Pes UL11:7Hanzlík
Hilbert
01.10.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 6:5Šmid
Rouče
03.10.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 4:1Hanzlík
Mikan
03.10.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPSportbar 2:2Sůra
Rouče
23.10.12úterý20:00UT SNPKMF Úder "A"FC Libouchec 5:9Macháček
Sůra
6.kolo
08.10.12pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 3:2Lutka
Řízek
09.10.12úterý18:00UT SeverkaFlamengo ULFC Libouchec 3:5Macháček
Sýs
10.10.12středa17:30SH GymplLesná Pes ULFK Pérovna UL 2:8Nový
Kalina
10.10.12středa17:00UT ChuderovSportbarItalové UL 4:4Macháček
Sýs
16.11.12pátek19:00UT SNPTJ FandaFC Kolbenschmidt cz 7:4Řízek
Macháček
30.01.13středa20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"KMF Úder "A"11:3Nový
Řízek
7.kolo
15.10.12pondělí20:30SetuzaItalové ULFSC SKP Viktoria 5:2Řízek
Rouče
15.10.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULSportbar 2:3Lutka
Kalina
17.10.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTJ Fanda 7:2Novák
Macháček
17.10.12středa17:30SH GymplLesná Pes ULFC Libouchec 6:6Lutka
Hanzlík
17.10.12středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Flamengo UL 4:6Nový
Lutka
23.11.12pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 4:6Sůra
Novák
8.kolo
22.10.12pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 4:1Řízek
Košťál
24.10.12středa17:30SH GymplLesná Pes ULKMF Úder "A" 7:4Hanzlík
Nový
24.10.12středa17:00UT ChuderovSportbarFC Libouchec 6:3Řízek
Hilbert
24.10.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 4:5Šmid
Macháček
26.10.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Flamengo UL 8:3Řízek
Kalina
02.11.12pátek20:30SetuzaItalové ULTJ Fanda 4:2Novák
Řízek
9.kolo
29.10.12pondělí20:30SetuzaItalové ULFC Kolbenschmidt cz 5:7Košťál
Sýs
30.10.12úterý18:00UT SeverkaFlamengo ULLesná Pes UL 3:4Macháček
Kalina
31.10.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" 4:2Hanzlík
Sůra
31.10.12středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Sportbar 1:6Macháček
Sýs
21.11.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 5:9Košťál
Hilbert
18.03.13pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULTJ Fanda 7:1Mikan
Šmid
10.kolo
05.11.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMF Úder "A" 6:2Košťál
Řízek
05.11.12pondělí19:00UT SNPTJ FandaFC Libouchec 6:3Macháček
Sýs
07.11.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 3:4Mikan
Sýs
09.11.12pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL 8:10Nový
Sůra
21.11.12středa17:00UT ChuderovSportbarFlamengo UL15:1Hanzlík
Mikan
28.11.12středa20:30SetuzaItalové ULMorgan Commando TP 3:4Hanzlík
Hilbert
11.kolo
12.11.12pondělí20:30SetuzaItalové ULKMK Tornádo "UL" 6:5Řízek
Macháček
12.11.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 4:6Lutka
Nový
12.11.12pondělí19:00UT SNPKMF Úder "A"TJ Fanda 2:12Šmid
Macháček
14.11.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 3:6Hanzlík
Kalina
14.11.12středa17:30SH GymplLesná Pes ULSportbar 3:11Košťál
Nový
26.11.12pondělí19:00UT SeverkaFlamengo ULFSC SKP Viktoria 5:6Lutka
Kalina
12.kolo
25.03.13pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULItalové UL 3:3Lutka
Friedl
27.03.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULFSC SKP Viktoria 6:9Šmid
Nový
27.03.13středa18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 7:3Lutka
Kalina
29.04.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULTJ Fanda 5:7Hanzlík
Kalina
22.05.13středa17:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"Sportbar 5:14Lutka
Hilbert
13.kolo
02.04.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 8:3Macháček
Hilbert
03.04.13středa18:00LibouchecFC LibouchecItalové UL 6:7Hanzlík
Kalina
03.04.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 2:11Sýs
Mikan
03.04.13středa19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaSportbar 2:6Macháček
Sůra
31.05.13pátek19:00SH GymplTJ FandaLesná Pes UL 7:13Mikan
Kalina
14.kolo
08.04.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULMorgan Commando TP 7:0Košťál
Chocholoušek
10.04.13středa17:00UT ChuderovSportbarTJ Fanda 7:5Hanzlík
Řízek
10.04.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULFC Kolbenschmidt cz 0:9Macháček
Mikan
10.04.13středa18:00LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 6:5Lutka
Sýs
12.04.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 5:5Hanzlík
Sýs
15.kolo
15.04.13pondělí19:00SetuzaItalové ULFlamengo UL 6:4Hanzlík
Mollinger
15.04.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaFSC SKP Viktoria 7:4Mikan
Nový
17.04.13středa18:00LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "UL" 7:8Mikan
Hanzlík
17.04.13středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPLesná Pes UL 4:7Šmid
Sůra
17.04.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSportbar 4:8Řízek
Hilbert
16.kolo
22.04.13pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 3:2Macháček
Sýs
22.04.13pondělí19:15UT ChuderovSportbarMorgan Commando TP 6:6Košťál
Hilbert
22.04.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFK Pérovna UL 2:8Hilbert
Košťál
24.04.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULItalové UL 2:9Sýs
Nový
26.04.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"TJ Fanda 5:7Lutka
Kalina
17.kolo
29.04.13pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULLesná Pes UL10:6Hanzlík
laik
29.04.13pondělí19:00SetuzaItalové ULSportbar 6:6Lutka
Hilbert
01.05.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTJ Fanda 5:3Lutka
Hanzlík
30.05.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 2:7Hanzlík
Lutka
07.06.13pátek18:30LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 4:2Hanzlík
Kalina
18.kolo
06.05.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaMorgan Commando TP 8:5Macháček
Nový
06.05.13pondělí19:15UT ChuderovSportbarFK Pérovna UL 6:4Hanzlík
Mikan
08.05.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL" 4:3Friedl
Hilbert
09.05.13čtvrtek19:00LibouchecFC LibouchecLesná Pes UL12:4Hanzlík
Kalina
27.05.13pondělí20:30SetuzaFSC SKP ViktoriaItalové UL 3:2Hanzlík
Kalina
19.kolo
13.05.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULKMK Tornádo "UL" 7:6Macháček
Sýs
13.05.13pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 7:9Lutka
Nový
13.05.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaItalové UL 4:6Friedl
Řízek
15.05.13středa18:00LibouchecFC LibouchecSportbar 8:7Košťál
15.05.13středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 2:2Hanzlík
Lutka
20.kolo
20.05.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaFK Pérovna UL 3:10Hanzlík
Mollinger
20.05.13pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 3:8Lutka
22.05.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czItalové UL 4:8Hanzlík
Kalina
22.05.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULFlamengo UL12:3Nový
Macháček
14.06.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP 0:5Macháček
Sýs
21.kolo
27.05.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULSportbar 3:6Macháček
Mikan
27.05.13pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 8:3Sýs
Nový
29.05.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 7:8Friedl
Lutka
29.05.13středa18:00LibouchecFC LibouchecTJ Fanda 6:7Řízek
29.05.13středa19:00SetuzaMorgan Commando TPItalové UL 2:4Macháček
Hanzlík
22.kolo
05.06.13středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 2:3Friedl
Řízek
05.06.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 8:2Macháček
Mollinger
05.06.13středa17:00UT ChuderovSportbarLesná Pes UL 9:5Lutka
Mikan
07.06.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"Italové UL 6:8Lutka
Sýs
17.06.13pondělí19:00SH GymplFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 4:2laik
2012/2013 Pohár A
1.kolo
05.12.12středa20:30WHC KBTutti Pizza ULKámoši UL16:2Řízek
Nový
06.12.12čtvrtek17:00SH GymplKlimax Bar "UL"KMK Tornádo "UL" 8:4Hanzlík
Kalina
2.kolo
12.12.12středa20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:5Lutka
Kresta
14.12.12pátek17:00SH GymplKlimax Bar "UL"Tutti Pizza UL 3:6Řízek
Nový
3.kolo
07.01.13pondělí20:30SetuzaKámoši ULKlimax Bar "UL" 6:8Lutka
Kalina
11.01.13pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "UL"Tutti Pizza UL 2:5Sýs
Macháček
4.kolo
16.01.13středa20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Kámoši UL 8:5Řízek
Lutka
18.01.13pátek17:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Klimax Bar "UL" 7:3Macháček
Sýs
5.kolo
21.01.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULKMK Tornádo "UL"13:2Nový
Řízek
25.01.13pátek17:15SH GymplKámoši ULFC NY Tiradores "UL" 4:9Mikan
Sýs
2012/2013 Pohár B
1.kolo
03.12.12pondělí21:00SetuzaSOSOSOGold Combix ÚL "B" 1:12Sůra
Hilbert
07.12.12pátek20:30SetuzaItalové UL1.FC Velbloudi12:4Mikan
Macháček
2.kolo
11.12.12úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FSC Tygříci "UL" 5:6Šmid
Mikan
13.12.12čtvrtek21:00SetuzaSOSOSOItalové UL 2:11Řízek
Lutka
3.kolo
11.01.13pátek19:00SH GymplFSC Tygříci "UL"Italové UL 2:7Macháček
Sýs
11.01.13pátek20:30Setuza1.FC VelbloudiSOSOSO 5:3Mikan
Řízek
4.kolo
15.01.13úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"1.FC Velbloudi 7:3Mikan
Kalina
18.01.13pátek20:00WHC KBFSC Tygříci "UL"SOSOSO 5:1Sýs
Macháček
5.kolo
22.01.13úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Italové UL 3:5Lutka
Macháček
23.01.13středa20:30Setuza1.FC VelbloudiFSC Tygříci "UL" 2:12Košťál
Sůra
2012/2013 Pohár C
1.kolo
07.12.12pátek19:00SH GymplFSC SKP ViktoriaOranjes Ústí n.L. "UL"13:0Lutka
Kresta
07.12.12pátek17:00SH GymplFírova Pivnice "B"SC Dragons UL 2:4Lutka
Kresta
2.kolo
11.12.12úterý19:00SH GymplSC Dragons ULFK Jamajka10:2Macháček
Hilbert
14.12.12pátek19:00SH GymplFírova Pivnice "B"FSC SKP Viktoria 5:5Řízek
Hilbert
3.kolo
08.01.13úterý17:00SH GymplOranjes Ústí n.L. "UL"Fírova Pivnice "B" 1:7Řízek
Macháček
09.01.13středa20:30WHC KBFK JamajkaFSC SKP Viktoria 4:10Nový
Košťál
4.kolo
16.01.13středa20:30WHC KBFK JamajkaFírova Pivnice "B" 3:5Kresta
Košťál
22.01.13úterý19:00SH GymplSC Dragons ULOranjes Ústí n.L. "UL" 4:0Hanzlík
Řízek
5.kolo
21.01.13pondělí18:00SH GymplOranjes Ústí n.L. "UL"FK Jamajka 4:5Mikan
Kalina
21.01.13pondělí20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaSC Dragons UL 2:3Řízek
Nový
2012/2013 Pohár D
1.kolo
07.12.12pátek18:00SH GymplLesná Pes ULSK Kronen-Labe 9:3Kresta
Lutka
10.12.12pondělí17:00SH GymplFCSB Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 0:8Hanzlík
Nový
2.kolo
12.12.12středa19:00SH GymplKozlos Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 6:4Sýs
Kalina
17.12.12pondělí17:00SH GymplFCSB Ústí n.L.Lesná Pes UL 7:4Nový
Mikan
3.kolo
kontumaceSampdoria MRV ULLesná Pes UL 0:5
10.01.13čtvrtek17:00SH GymplSK Kronen-LabeFCSB Ústí n.L. 1:10Lutka
Mikan
4.kolo
14.01.13pondělí17:00SH GymplKozlos Ústí n.L.SK Kronen-Labe 5:1Mikan
Kalina
25.01.13pátek19:00SH GymplSampdoria MRV ULFCSB Ústí n.L. 7:7Sýs
Mikan
5.kolo
21.01.13pondělí17:00SH GymplLesná Pes ULKozlos Ústí n.L. 4:2Kalina
Mikan
24.01.13čtvrtek17:00SH GymplSK Kronen-LabeSampdoria MRV UL 5:8Košťál
Lutka

celkem záznamů: 991

generováno za 0.62 sekund