Dnes je čtvrtek 22.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 892

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2011/2012 1.třída
1.kolo
29.08.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFlamengo "B" 3:0Lutka
Nový
30.08.11úterý16:30UT SNPNew YorkGold Combix ÚL "B" 4:9Kresta
Sýs
31.08.11středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FS Severka "B" 3:5Mikan
Řízek
02.09.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMF Úder "B" 7:10Hanzlík
Špora
02.09.11pátek16:00UT SeverkaHop Trop - "B"Střekov United 4:3Sýs
Košťál
21.09.11středa20:30SetuzaDynamo "B"FC Elpra 9:3Macháček
Nový
2.kolo
06.09.11úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"Střekov United11:1Nový
Mošnička
07.09.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Wayuptensky futsal team UL 4:6Lutka
Mošnička
08.09.11čtvrtek18:30UT SeverkaFS Severka "B"Hop Trop - "B" 3:11Lutka
Kresta
09.09.11pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Dynamo "B" 2:2Košťál
Špora
10.10.11pondělí18:00SH GymplFlamengo "B"Kozlos Ústí n.L. 6:1laik
laik
11.06.12pondělí17:00UT SeverkaFC ElpraNew York 8:6Hanzlík
laik
3.kolo
12.09.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Elpra 3:3Hanzlík
Šmid
12.09.11pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 2:8Řízek
Macháček
15.09.11čtvrtek19:00UT 26.ZŠStřekov UnitedFS Severka "B" 9:3Kresta
Mošnička
16.09.11pátek19:30SetuzaDynamo "B"FK Všebořice 6:6Mošnička
Řízek
16.09.11pátek17:30UT SNPNew YorkFC Lokomotiv "UL" 3:3Nový
Macháček
29.09.11čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"Hop Trop - "B" 2:4Macháček
Hanzlík
4.kolo
19.09.11pondělí18:00UT 26.ZŠFC ElpraKozlos Ústí n.L. 4:4Košťál
Špora
20.09.11úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"FS Severka "B" 9:1Nový
Košťál
21.09.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Hop Trop - "B" 5:4Hanzlík
Lutka
22.09.11čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Střekov United 3:2Kresta
Nový
23.09.11pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Wayuptensky futsal team UL 7:5Mošnička
Kalina
23.09.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceNew York 6:7Nový
Špora
5.kolo
26.09.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFK Všebořice 8:5Lutka
Sýs
26.09.11pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Lokomotiv "UL" 1:3Macháček
Řízek
29.09.11čtvrtek19:00UT 26.ZŠStřekov UnitedGold Combix ÚL "B" 6:14Lutka
Nový
30.09.11pátek17:00UT SeverkaHop Trop - "B"FC Elpra 7:3Lutka
Špora
03.10.11pondělí18:00UT SeverkaFS Severka "B"Flamengo "B" 1:1Řízek
Špora
07.12.11středa20:30SetuzaDynamo "B"KMF Úder "B" 3:9Macháček
6.kolo
05.10.11středa20:30SetuzaDynamo "B"New York 3:3Lutka
Řízek
07.10.11pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Hop Trop - "B" 1:13Špora
Mikan
07.10.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 6:3Lutka
Nový
20.10.11čtvrtek18:30SH GymplKMF Úder "B"Flamengo "B" 4:4Řízek
Lutka
03.11.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠFC ElpraStřekov United 7:5Mikan
Sýs
16.11.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"FS Severka "B"10:3Hanzlík
Sůra
7.kolo
10.10.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULDynamo "B" 2:3Lutka
13.10.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠStřekov UnitedFC Lokomotiv "UL" 2:8Mikan
Řízek
13.10.11čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"Gold Combix ÚL "B" 6:5Macháček
Nový
14.10.11pátek17:00UT SeverkaHop Trop - "B"FK Všebořice 4:2Šmid
Špora
20.12.11úterý20:00hala UJEPNew YorkKMF Úder "B" 3:10Nový
Mošnička
06.03.12úterý20:00UT SeverkaFS Severka "B"FC Elpra 9:1Mikan
Sýs
8.kolo
17.10.11pondělí18:00UT 26.ZŠFC ElpraFlamengo "B" 4:5Mikan
Mošnička
18.10.11úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"Gold Combix ÚL "B" 4:4Mošnička
Nový
19.10.11středa20:30SetuzaDynamo "B"Kozlos Ústí n.L. 4:1Nový
Košťál
19.10.11středa19:30UT SNPNew YorkWayuptensky futsal team UL 2:4Macháček
Sýs
21.10.11pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FS Severka "B"10:6Lutka
Špora
21.10.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceStřekov United 8:4Košťál
Kalina
9.kolo
24.10.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKMF Úder "B" 6:5Hanzlík
Šmid
24.10.11pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.New York 5:5Macháček
Zavadil
26.10.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"FC Elpra 4:6Mikan
Sýs
10.11.11čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"FC Lokomotiv "UL" 5:5Hanzlík
Nový
30.11.11středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Dynamo "B" 2:0Mošnička
Sůra
08.06.12pátek17:00UT SeverkaFS Severka "B"FK Všebořice 6:6Doubrava
laik
10.kolo
31.10.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKozlos Ústí n.L. 9:6Hanzlík
Mikan
02.11.11středa20:30SetuzaDynamo "B"Střekov United 4:1Hanzlík
Sůra
02.11.11středa19:00SH GymplNew YorkHop Trop - "B" 4:9Mošnička
Řízek
04.11.11pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "B" 2:1Mošnička
Špora
04.11.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFlamengo "B" 6:2Mikan
Sůra
08.11.11úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"FC Elpra 2:7Zavadil
Sůra
11.kolo
07.11.11pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMF Úder "B" 2:4Macháček
Sůra
07.11.11pondělí18:00UT 26.ZŠFC ElpraFC Lokomotiv "UL" 6:3Hanzlík
Mikan
09.11.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"FK Všebořice 0:5Nový
Řízek
10.11.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠStřekov UnitedNew York 2:9Macháček
Mikan
10.11.11čtvrtek20:00UT SeverkaFS Severka "B"Dynamo "B" 1:5Řízek
Sýs
14.12.11středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Wayuptensky futsal team UL 4:2Košťál
Sůra
12.kolo
14.11.11pondělí19:30UT SNPNew YorkFS Severka "B" 8:5Mikan
Sůra
16.11.11středa20:30SetuzaDynamo "B"Flamengo "B" 4:7Macháček
Řízek
18.11.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Elpra 5:4Sýs
Nový
21.11.11pondělí19:00hala UJEPKMF Úder "B"FC Lokomotiv "UL" 8:2Sůra
Košťál
30.11.11středa19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULStřekov United13:4Lutka
Nový
12.03.12pondělí19:00SH GymplKozlos Ústí n.L.Hop Trop - "B" 3:2Sůra
Hanzlík
13.kolo
22.11.11úterý20:00UT SeverkaFS Severka "B"Wayuptensky futsal team UL 6:7Řízek
Zavadil
23.11.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Dynamo "B"12:4Kalina
Lutka
24.11.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠStřekov UnitedKozlos Ústí n.L. 1:6Sýs
Mošnička
24.11.11čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"New York 6:3Lutka
Nový
28.11.11pondělí18:30UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FK Všebořice 7:2Mikan
Řízek
21.12.11středa19:00SH GymplHop Trop - "B"KMF Úder "B" 4:11Sůra
Nový
14.kolo
20.03.12úterý20:00UT SeverkaFS Severka "B"Kozlos Ústí n.L. 4:3Košťál
Hilbert
21.03.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"New York14:5Mošnička
Macháček
22.03.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"FK Všebořice 7:5Hanzlík
Rouče
22.03.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"Wayuptensky futsal team UL 1:8Lutka
29.03.12čtvrtek20:00UT SeverkaStřekov UnitedHop Trop - "B" 2:7Lutka
Rouče
12.06.12úterý17:00UT KameňákFC ElpraDynamo "B" 6:6Kalina
Hanzlík
15.kolo
26.03.12pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Flamengo "B" 5:5Lutka
Macháček
26.03.12pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULGold Combix ÚL "B" 7:11Nový
Mikan
26.03.12pondělí19:00SH GymplDynamo "B"FC Lokomotiv "UL" 4:4Sůra
Košťál
27.03.12úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedKMF Úder "B" 7:6Mikan
Novák
27.03.12úterý18:00UT SNPNew YorkFC Elpra17:1Zavadil
Šmid
28.03.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"FS Severka "B" 9:1Řízek
Hilbert
16.kolo
03.04.12úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"New York 4:1Sýs
Košťál
03.04.12úterý17:00UT SeverkaFC ElpraWayuptensky futsal team UL 1:5Lutka
Zavadil
03.04.12úterý20:00UT SeverkaFS Severka "B"Střekov United 6:2Košťál
Sýs
04.04.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Kozlos Ústí n.L. 9:6Nový
Kresta
04.04.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Flamengo "B" 3:2Rouče
Šefčík
16.04.12pondělí18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceDynamo "B" 5:2Řízek
Hanzlík
17.kolo
10.04.12úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedFlamengo "B" 3:4Novák
Sůra
10.04.12úterý20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Elpra 8:5Macháček
Rouče
11.04.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Gold Combix ÚL "B" 3:14Sůra
Zavadil
11.04.12středa19:30UT SNPNew YorkFK Všebořice 5:4Macháček
Rouče
16.04.12pondělí17:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Lokomotiv "UL" 5:3Hanzlík
Řízek
23.05.12středa20:00UT SeverkaFS Severka "B"KMF Úder "B" 5:8Doubrava
Řízek
18.kolo
17.04.12úterý19:00UT SeverkaFC ElpraHop Trop - "B" 3:9Hilbert
Zavadil
18.04.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Střekov United13:4Lutka
Sýs
19.04.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"Dynamo "B" 3:3Nový
Košťál
19.04.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Kozlos Ústí n.L. 2:9Novák
Lutka
19.04.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"FS Severka "B" 3:3Rouče
Hanzlík
20.04.12pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceWayuptensky futsal team UL11:4Kalina
Sýs
19.kolo
24.04.12úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Elpra10:15Novák
Mikan
24.04.12úterý20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 2:6Nový
25.04.12středa19:30UT SNPNew YorkDynamo "B" 2:3Sýs
Doubrava
26.04.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"KMF Úder "B" 5:3Sýs
07.05.12pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"Gold Combix ÚL "B" 2:9Lutka
Rouče
15.06.12pátek17:00UT SNPHop Trop - "B"FC Lokomotiv "UL" 5:4Šmid
20.kolo
23.04.12pondělí19:00SH GymplDynamo "B"Wayuptensky futsal team UL 3:5Řízek
Nový
01.05.12úterý19:00UT SeverkaFC ElpraFS Severka "B" 3:7Hanzlík
Mošnička
02.05.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Flamengo "B"13:8Mošnička
Hilbert
03.05.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"New York 7:8Hanzlík
Sůra
03.05.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Střekov United 5:2Šmid
Rouče
04.05.12pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop - "B" 7:5Košťál
Novák
21.kolo
07.05.12pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULNew York 3:6Hanzlík
Košťál
09.05.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"KMF Úder "B" 4:6Kalina
Novák
09.05.12středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Dynamo "B" 6:3Sůra
10.05.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"FC Elpra12:5Novák
Lutka
06.06.12středa20:00UT SeverkaFS Severka "B"FC Lokomotiv "UL"10:1Řízek
Kalina
07.06.12čtvrtek18:00UT SeverkaStřekov UnitedFK Všebořice 4:7Šmid
Doubrava
22.kolo
14.05.12pondělí19:00SH GymplDynamo "B"Hop Trop - "B" 5:7Řízek
Sýs
14.05.12pondělí17:00UT SeverkaFC ElpraGold Combix ÚL "B" 2:11Hanzlík
Kalina
15.05.12úterý19:30UT SNPNew YorkKozlos Ústí n.L. 4:5Macháček
17.05.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"Wayuptensky futsal team UL 6:6Sůra
Rouče
17.05.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo "B" 4:1Lutka
Sýs
18.05.12pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFS Severka "B" 1:3Mikan
Kalina
23.kolo
18.04.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"New York 8:6Košťál
Rouče
15.05.12úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedDynamo "B" 1:4Košťál
Řízek
21.05.12pondělí17:00UT SeverkaFC ElpraKMF Úder "B" 7:5Macháček
Mikan
23.05.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"FC Lokomotiv "UL"14:2Hanzlík
Kalina
23.05.12středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 5:2Macháček
Rouče
24.05.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"FK Všebořice 4:6Novák
Hanzlík
24.kolo
28.05.12pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULHop Trop - "B" 4:7Lutka
Doubrava
28.05.12pondělí19:00SH GymplDynamo "B"FS Severka "B" 2:5Macháček
Sůra
31.05.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"Kozlos Ústí n.L. 2:3Pejša
Hanzlík
31.05.12čtvrtek20:00UT SNPNew YorkStřekov United 4:4Sýs
Macháček
31.05.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Elpra 8:5Šmid
Rouče
01.06.12pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceGold Combix ÚL "B" 6:2Lutka
Mikan
25.kolo
29.05.12úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedWayuptensky futsal team UL 5:5Řízek
Hilbert
04.06.12pondělí17:00UT SeverkaFC ElpraFK Všebořice 5:8Mikan
Novák
06.06.12středa19:30UT SNPHop Trop - "B"Kozlos Ústí n.L. 9:3Macháček
Sůra
07.06.12čtvrtek19:00nesehránoFC Lokomotiv "UL"KMF Úder "B" 5:0Doubrava
Šmid
07.06.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"Dynamo "B" 3:8Hanzlík
Sůra
08.06.12pátek19:00UT SeverkaFS Severka "B"New York 8:1Sůra
Sýs
26.kolo
11.06.12pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Střekov United 5:0Macháček
Sýs
11.06.12pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFS Severka "B" 1:6Mikan
Lutka
11.06.12pondělí19:00SH GymplDynamo "B"Gold Combix ÚL "B" 2:11Hanzlík
Kalina
12.06.12úterý20:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Lokomotiv "UL" 3:6Řízek
Doubrava
14.06.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"Hop Trop - "B" 6:6Hanzlík
Lutka
15.06.12pátek19:00UT SNPNew YorkFlamengo "B" 6:7Macháček
Kalina
2011/2012 2.třída
1.kolo
01.09.11čtvrtek20:00UT SNPFK JamajkaSampdoria MRV "B" 2:7Macháček
01.09.11čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"K Hornets 6:6Košťál
02.09.11pátek16:00UT SNPFlatusFK Viktoria Tip Všebořice 3:3Mošnička
02.09.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"FC Incredibles 4:2Košťál
02.09.11pátek19:00UT 26.ZŠKojotiLesná Pes "B" 3:4Špora
02.09.11pátek17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"1. FC Kostelníci "UL" 2:5Mošnička
2.kolo
05.09.11pondělí19:00UT SNPFK Viktoria Tip VšebořiceK Hornets 4:6Macháček
05.09.11pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"ZD Hospoddáři "UL" 8:1Lutka
05.09.11pondělí18:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 1:1Lutka
06.09.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FK Jamajka 3:7Řízek
08.09.11čtvrtek18:30UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Relax "B" 5:3Kalina
09.09.11pátek17:30UT SNPFlatusKMK Tornádo "B" 2:4Macháček
3.kolo
12.09.11pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Lesná Pes "B" 3:6Macháček
12.09.11pondělí20:30UT SNPK Hornets1. FC Kostelníci "UL" 2:5Řízek
15.09.11čtvrtek20:00UT SNPFK JamajkaFC Incredibles 5:4Macháček
15.09.11čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"Sampdoria MRV "B" 7:7Řízek
16.09.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"FK Viktoria Tip Všebořice 8:9Lutka
16.09.11pátek18:00UT 26.ZŠKojotiFlatus 3:5Kalina
4.kolo
19.09.11pondělí20:30UT SNPFK Viktoria Tip Všebořice1. FC Kostelníci "UL" 4:8Macháček
19.09.11pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"K Hornets12:2Řízek
19.09.11pondělí18:00UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL" 0:7Řízek
20.09.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Relax "B" 2:1Kalina
23.09.11pátek17:30UT SNPFlatusFK Jamajka 4:2Macháček
23.09.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"Kojoti 2:3Lutka
5.kolo
26.09.11pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Flatus10:6Macháček
26.09.11pondělí20:30UT SNPK HornetsLesná Pes "B"15:3Macháček
29.09.11čtvrtek20:00UT SNPFK JamajkaKMK Tornádo "B" 4:2Macháček
29.09.11čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"FC Incredibles 8:3Nový
29.09.11čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Sampdoria MRV "B"12:7Řízek
30.09.11pátek18:00UT 26.ZŠKojotiFK Viktoria Tip Všebořice 1:4Macháček
6.kolo
03.10.11pondělí20:30UT SNPFK Viktoria Tip VšebořiceSampdoria MRV "B"11:3Macháček
04.10.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"1. FC Kostelníci "UL" 1:3Zavadil
06.10.11čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets 8:7Špora
07.10.11pátek17:30UT SNPFlatusRelax "B" 7:9Macháček
07.10.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 1:2Řízek
07.10.11pátek19:00UT 26.ZŠKojotiFK Jamajka 4:6Nový
7.kolo
10.10.11pondělí20:30UT SNPK HornetsFlatus 5:1Sýs
11.10.11úterý20:00UT SNPFK JamajkaFK Viktoria Tip Všebořice 5:5Kalina
12.10.11středa18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Kojoti 2:3
13.10.11čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"KMK Tornádo "B" 4:2Macháček
13.10.11čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FC Incredibles 2:1Kalina
14.10.11pátek20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Lesná Pes "B"10:4Špora
8.kolo
17.10.11pondělí20:30UT SNPFK Viktoria Tip VšebořiceLesná Pes "B" 5:8Sýs
18.10.11úterý20:00UT SNPFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 3:5Macháček
20.10.11čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSampdoria MRV "B" 5:12Špora
21.10.11pátek17:30UT SNPFlatus1. FC Kostelníci "UL" 4:10Macháček
21.10.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"K Hornets 5:1Řízek
21.10.11pátek19:00UT 26.ZŠKojotiRelax "B" 5:3Košťál
9.kolo
24.10.11pondělí20:30UT SNPK HornetsKojoti 4:3Macháček
24.10.11pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Flatus 5:0Špora
25.10.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FC Incredibles 4:6Zavadil
26.10.11středa20:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "B" 5:3Sýs
27.10.11čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"FK Jamajka 7:6Košťál
15.11.11úterý17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Viktoria Tip Všebořice 4:0Mikan
10.kolo
31.10.11pondělí20:30UT SNPFK Viktoria Tip VšebořiceFC Incredibles 3:6Řízek
31.10.11pondělí17:30UT SNPFK JamajkaK Hornets 2:6Macháček
01.11.11úterý17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Relax "B" 1:7Sýs
04.11.11pátek16:00UT SNPFlatusLesná Pes "B" 5:5Macháček
04.11.11pátek19:00UT 26.ZŠKojoti1. FC Kostelníci "UL" 4:2Sůra
18.11.11pátek19:30SetuzaKMK Tornádo "B"Sampdoria MRV "B" 3:14Špora
11.kolo
07.11.11pondělí17:30UT SNPK HornetsZD Hospoddáři "UL" 4:7Macháček
08.11.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"KMK Tornádo "B" 1:5Mikan
08.11.11úterý18:00UT SeverkaFC IncrediblesFlatus 4:5Sýs
09.11.11středa20:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"FK Jamajka 4:2Nový
09.11.11středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Kojoti 8:0Špora
17.11.11čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"FK Viktoria Tip Všebořice 6:3Řízek
12.kolo
26.03.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FK Jamajka 5:6Zavadil
28.03.12středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesKMK Tornádo "B" 4:2Mošnička
28.03.12středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Kojoti 2:5Mošnička
28.03.12středa19:30UT SNPK HornetsRelax "B" 5:9Macháček
29.03.12čtvrtek17:30UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceFlatus 3:0Šmid
29.03.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"ZD Hospoddáři "UL" 5:1Zavadil
13.kolo
02.04.12pondělí17:30UT SNPFK JamajkaLesná Pes "B" 4:3Macháček
04.04.12středa19:30UT SNPK HornetsFK Viktoria Tip Všebořice 3:7Řízek
05.04.12čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"1. FC Kostelníci "UL" 7:5Macháček
06.04.12pátek17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Sampdoria MRV "B" 6:7Macháček
06.04.12pátek19:00UT 26.ZŠKojotiFC Incredibles 6:9Sýs
06.04.12pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"Flatus 3:4Kalina
14.kolo
11.04.12středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesFK Jamajka 6:0Hilbert
11.04.12středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"ZD Hospoddáři "UL" 3:3Hilbert
11.04.12středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Relax "B" 7:8Mikan
12.04.12čtvrtek17:30UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceKMK Tornádo "B"12:1Sýs
12.04.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"K Hornets14:3Řízek
13.04.12pátek17:30UT SNPFlatusKojoti 4:3Sýs
15.kolo
16.04.12pondělí17:30UT SNPFK JamajkaFlatus 4:4Mošnička
17.04.12úterý20:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 5:5Mikan
18.04.12středa19:30UT SNPK HornetsSampdoria MRV "B" 4:10Macháček
19.04.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FK Viktoria Tip Všebořice 6:6Hilbert
19.04.12čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"Lesná Pes "B" 7:4Řízek
20.04.12pátek19:00UT 26.ZŠKojotiKMK Tornádo "B" 3:1Šmid
16.kolo
23.04.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"1. FC Kostelníci "UL" 3:12Kalina
25.04.12středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesRelax "B" 5:4Mošnička
25.04.12středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"K Hornets 6:3Mošnička
27.04.12pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"FK Jamajka 3:5Košťál
27.04.12pátek17:30UT SNPFlatusZD Hospoddáři "UL" 4:3Šmid
08.06.12pátek20:00UT 26.ZŠFK Viktoria Tip VšebořiceKojoti 6:6Doubrava
17.kolo
30.04.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FK Viktoria Tip Všebořice 8:4Hilbert
30.04.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 3:3Macháček
02.05.12středa19:30UT SNPK HornetsFC Incredibles 4:7Macháček
03.05.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes "B" 2:1Řízek
03.05.12čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"Flatus 6:5Lutka
04.05.12pátek19:00UT SNPFK JamajkaKojoti 4:3Sýs
18.kolo
07.05.12pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Sampdoria MRV "B" 6:2Hanzlík
09.05.12středa20:00UT 26.ZŠFC Incredibles1. FC Kostelníci "UL" 5:3Doubrava
10.05.12čtvrtek17:30UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceFK Jamajka 5:5Sýs
11.05.12pátek19:00UT 26.ZŠKojotiZD Hospoddáři "UL" 8:2Řízek
11.05.12pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"Relax "B" 5:2Kalina
11.05.12pátek17:30UT SNPFlatusK Hornets11:5Hilbert
19.kolo
14.05.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FC Incredibles 3:8Kalina
14.05.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 5:6Macháček
16.05.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FK Viktoria Tip Všebořice 4:5Mikan
16.05.12středa19:30UT SNPK HornetsKMK Tornádo "B" 1:13Mošnička
17.05.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Flatus 2:4Kresta
17.05.12čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"Kojoti 3:9Šmid
20.kolo
21.05.12pondělí17:30UT SNPFK JamajkaRelax "B" 9:11Novák
23.05.12středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesLesná Pes "B" 5:4Košťál
24.05.12čtvrtek17:30UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceZD Hospoddáři "UL" 0:5Sýs
25.05.12pátek19:00UT 26.ZŠKojotiK Hornets 7:3Sýs
25.05.12pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"1. FC Kostelníci "UL" 2:11Doubrava
25.05.12pátek17:30UT SNPFlatusSampdoria MRV "B" 1:2Řízek
21.kolo
28.05.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"KMK Tornádo "B" 3:3Košťál
30.05.12středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesFK Viktoria Tip Všebořice 3:5Řízek
30.05.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Flatus 4:2Novák
30.05.12středa19:30UT SNPK HornetsFK Jamajka 4:1Macháček
31.05.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Kojoti 9:1Mošnička
31.05.12čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"ZD Hospoddáři "UL" 8:4Sůra
22.kolo
04.06.12pondělí18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"K Hornets 7:2Řízek
04.06.12pondělí17:30UT SNPFK Jamajka1. FC Kostelníci "UL" 1:12Lutka
07.06.12čtvrtek17:30UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceRelax "B" 6:5Macháček
08.06.12pátek19:00UT 26.ZŠKojotiSampdoria MRV "B" 6:4Mikan
08.06.12pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"Lesná Pes "B" 4:1Macháček
08.06.12pátek17:30UT SNPFlatusFC Incredibles 5:5Novák
2011/2012 3.třída
1.kolo
29.08.11pondělí16:00UT SeverkaMakroFutsal Velké Březno 4:5Mikan
30.08.11úterý20:00UT 26.ZŠVesničaniPIERBURG Trmice 8:1Sýs
30.08.11úterý19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"FC Tiradores 4:6Sýs
31.08.11středa17:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Rumíci "B" 7:2Kalina
02.09.11pátek20:30UT SNPKoneSampdoria MRV UL "C" 3:8Šmid
02.09.11pátek20:00UT SeverkaSOSOSO1.FC Kostelníci "B" 5:6Sýs
20.09.11úterý16:30UT SNPBad BoysBB Tonaso Severka "A" 6:6Hanzlík
2.kolo
05.09.11pondělí17:45UT SNPPIERBURG TrmiceHC Slovan garda 4:4Macháček
07.09.11středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"BB Tonaso Severka "A"10:1Kalina
07.09.11středa21:00WHC KBFC Rumíci "B"Makro 6:3Mikan
09.09.11pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Bad Boys 5:7Košťál
09.09.11pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresSOSOSO10:3Hanzlík
09.09.11pátek16:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoFSC Tygříci "UL" 7:7Špora
09.09.11pátek19:00UT SNPKoneVesničani 2:7Macháček
3.kolo
12.09.11pondělí17:00UT SeverkaMakroPIERBURG Trmice 7:2Košťál
13.09.11úterý20:00UT 26.ZŠVesničaniSampdoria MRV UL "C" 4:10Mikan
13.09.11úterý20:00UT SeverkaSOSOSOFutsal Velké Březno 3:4Řízek
13.09.11úterý16:30UT SNPBad BoysFC Tiradores 6:3Mošnička
14.09.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaKone 6:4Řízek
15.09.11čtvrtek17:30UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rumíci "B" 0:4Lutka
16.09.11pátek17:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"1.FC Kostelníci "B" 9:1Mošnička
4.kolo
19.09.11pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 1:3Lutka
21.09.11středa20:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"1.FC Kostelníci "B" 9:3Sýs
21.09.11středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"SOSOSO 8:1Mikan
22.09.11čtvrtek20:00UT 26.ZŠVesničaniHC Slovan garda 9:3Šmid
23.09.11pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresBB Tonaso Severka "A" 2:2Hanzlík
23.09.11pátek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoBad Boys 4:5Mošnička
03.11.11čtvrtek18:00UT SeverkaKoneMakro 5:2Špora
5.kolo
26.09.11pondělí19:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"FC Tiradores 2:6Mikan
27.09.11úterý19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Kone 4:7Zavadil
27.09.11úterý20:00UT SeverkaSOSOSOPIERBURG Trmice 2:5Šmid
27.09.11úterý16:30UT SNPBad BoysFC Rumíci "B" 4:9Sýs
28.09.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaSampdoria MRV UL "C" 5:7Košťál
30.09.11pátek20:00UT SeverkaMakroVesničani 8:5Špora
30.09.11pátek16:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Futsal Velké Březno 4:5Lutka
6.kolo
03.10.11pondělí17:30UT SNPKoneSOSOSO10:5Macháček
04.10.11úterý20:00UT SNPPIERBURG TrmiceBad Boys 1:7Řízek
05.10.11středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"FC Tiradores10:4Špora
05.10.11středa21:00WHC KBFC Rumíci "B"BB Tonaso Severka "A" 5:3Mikan
05.10.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaMakro10:6Macháček
06.10.11čtvrtek20:00UT 26.ZŠVesničaniFSC Tygříci "UL" 0:3Řízek
07.10.11pátek17:00UT SeverkaFutsal Velké Březno1.FC Kostelníci "B" 2:4Mikan
7.kolo
10.10.11pondělí20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"FC Rumíci "B" 3:6Nový
11.10.11úterý20:00UT SeverkaSOSOSOVesničani 2:11Špora
11.10.11úterý16:30UT SNPBad BoysKone 2:4Špora
12.10.11středa20:00UT SeverkaMakroSampdoria MRV UL "C" 5:5Sýs
14.10.11pátek18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"PIERBURG Trmice 7:6Šmid
14.10.11pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresFutsal Velké Březno 2:4Hanzlík
10.11.11čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"HC Slovan garda 4:5Řízek
8.kolo
17.10.11pondělí17:30UT SNPPIERBURG Trmice1.FC Kostelníci "B" 5:3Macháček
19.10.11středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"Futsal Velké Březno 3:5Špora
19.10.11středa21:00WHC KBFC Rumíci "B"FC Tiradores 7:2Řízek
19.10.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaSOSOSO 4:1Mikan
19.10.11středa17:00UT SeverkaMakroFSC Tygříci "UL" 1:5Špora
20.10.11čtvrtek20:00UT 26.ZŠVesničaniBad Boys10:7Kalina
15.11.11úterý16:00UT SNPKoneBB Tonaso Severka "A"12:7Hanzlík
9.kolo
24.10.11pondělí20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Kone 5:5Špora
24.10.11pondělí17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoFC Rumíci "B" 4:7Sýs
25.10.11úterý19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL "C" 3:4Zavadil
25.10.11úterý20:00UT SeverkaSOSOSOMakro 3:3Sýs
25.10.11úterý16:30UT SNPBad BoysHC Slovan garda 4:5Macháček
28.10.11pátek17:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Vesničani 7:6Mošnička
28.10.11pátek16:00UT Stad.mlFC TiradoresPIERBURG Trmice 3:1laik
10.kolo
01.11.11úterý16:00UT SNPKoneFC Tiradores 2:5Sýs
01.11.11úterý18:00UT SeverkaMakroBad Boys 5:5Zavadil
02.11.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaBB Tonaso Severka "A" 6:9Kalina
03.11.11čtvrtek20:00UT 26.ZŠVesničani1.FC Kostelníci "B" 5:6Mošnička
03.11.11čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SOSOSO 1:3Špora
04.11.11pátek17:30UT SNPPIERBURG TrmiceFutsal Velké Březno 5:7Macháček
14.12.11středa19:00WHC KBSampdoria MRV UL "C"FC Rumíci "B" 6:8Macháček
11.kolo
07.11.11pondělí20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"HC Slovan garda 2:9Mošnička
07.11.11pondělí18:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoKone 0:2Lutka
08.11.11úterý20:00UT SeverkaSOSOSOSampdoria MRV UL "C" 2:8Špora
08.11.11úterý16:30UT SNPBad BoysFSC Tygříci "UL" 4:3Macháček
09.11.11středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Makro13:4Špora
09.11.11středa21:00WHC KBFC Rumíci "B"PIERBURG Trmice 5:1Hanzlík
10.11.11čtvrtek20:00UT SNPFC TiradoresVesničani 8:4Macháček
12.kolo
14.11.11pondělí18:00UT SeverkaMakro1.FC Kostelníci "B" 7:4Mošnička
16.11.11středa21:00WHC KBKoneFC Rumíci "B" 6:7Lutka
16.11.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Tiradores 4:9Řízek
16.11.11středa19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"BB Tonaso Severka "A" 5:3Mikan
17.11.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠVesničaniFutsal Velké Březno10:7Mikan
17.11.11čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOBad Boys 6:8laik
21.11.11pondělí20:00WHC KBSampdoria MRV UL "C"PIERBURG Trmice 9:3Lutka
13.kolo
21.11.11pondělí20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"FSC Tygříci "UL" 3:7Řízek
22.11.11úterý16:30UT SNPBad BoysSampdoria MRV UL "C" 4:6Sýs
22.11.11úterý19:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoHC Slovan garda 5:7Zavadil
22.11.11úterý20:30SetuzaPIERBURG TrmiceKone 7:6Sýs
23.11.11středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"SOSOSO 1:7Mikan
23.11.11středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Vesničani10:5Sůra
24.11.11čtvrtek20:00UT SNPFC TiradoresMakro 4:2Sýs
14.kolo
19.03.12pondělí17:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"SOSOSO 2:4Mikan
20.03.12úterý17:30UT SNPPIERBURG TrmiceVesničani 7:3Mošnička
20.03.12úterý17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoMakro 5:3Řízek
21.03.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"HC Slovan garda11:5Lutka
21.03.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Bad Boys 9:1Nový
23.03.12pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"Kone12:3Sůra
23.03.12pátek17:00UT SeverkaFC TiradoresFSC Tygříci "UL" 7:5Sůra
15.kolo
26.03.12pondělí17:30UT SNPBad Boys1.FC Kostelníci "B" 5:4Macháček
26.03.12pondělí17:00UT Stad.mlSOSOSOFC Tiradores 6:2Mošnička
27.03.12úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Futsal Velké Březno 7:2Sýs
27.03.12úterý19:00UT SeverkaMakroFC Rumíci "B" 5:8Mikan
28.03.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Sampdoria MRV UL "C" 1:11Nový
28.03.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaPIERBURG Trmice 3:11Řízek
29.03.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniKone 7:13Řízek
16.kolo
30.03.12pátek17:30UT SNPKoneHC Slovan garda 6:6Sýs
02.04.12pondělí17:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"BB Tonaso Severka "A" 6:5Nový
03.04.12úterý16:30UT SNPPIERBURG TrmiceMakro 8:6Mošnička
04.04.12středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"Vesničani11:2Kalina
04.04.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"FSC Tygříci "UL" 3:2Sůra
05.04.12čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoSOSOSO 3:7Hilbert
06.04.12pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresBad Boys 5:3laik
17.kolo
10.04.12úterý20:30SetuzaSOSOSOFC Rumíci "B" 1:6Nový
10.04.12úterý19:00UT SeverkaMakroKone 3:7Sůra
11.04.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"FC Tiradores 3:9Sýs
11.04.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaVesničani22:4Macháček
12.04.12čtvrtek20:00UT SNPBad BoysFutsal Velké Březno 5:4Novák
27.04.12pátek20:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 5:2Lutka
15.06.12pátek18:00nesehráno1.FC Kostelníci "B"Sampdoria MRV UL "C" 5:0Šmid
18.kolo
18.04.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Bad Boys 4:1Řízek
19.04.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniMakro 5:9Novák
19.04.12čtvrtek20:00UT SNPPIERBURG TrmiceSOSOSO 7:4Macháček
19.04.12čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoBB Tonaso Severka "A" 5:4Sůra
20.04.12pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"HC Slovan garda 7:3Košťál
20.04.12pátek17:30UT SNPKoneFSC Tygříci "UL" 0:12Řízek
20.04.12pátek17:00UT Stad.mlFC Tiradores1.FC Kostelníci "B" 9:6Sýs
19.kolo
15.04.12neděle17:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Futsal Velké Březno10:3Šmid
23.04.12pondělí17:30UT SNPBad BoysPIERBURG Trmice 6:6Sůra
24.04.12úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Vesničani 7:3Sůra
25.04.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"FC Rumíci "B" 3:6Hilbert
26.04.12čtvrtek19:00UT SeverkaMakroHC Slovan garda 5:1Řízek
27.04.12pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresSampdoria MRV UL "C"13:7Hanzlík
28.05.12pondělí17:30UT SNPSOSOSOKone 6:8Novák
20.kolo
02.05.12středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"Makro 7:7Lutka
02.05.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFSC Tygříci "UL" 1:7Kalina
02.05.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"1.FC Kostelníci "B" 8:0Řízek
03.05.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniSOSOSO 6:8Šmid
03.05.12čtvrtek20:00UT SNPPIERBURG TrmiceBB Tonaso Severka "A" 2:4Macháček
03.05.12čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoFC Tiradores 5:5Kalina
04.05.12pátek17:30UT SNPKoneBad Boys 3:4Sýs
21.kolo
07.05.12pondělí17:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"PIERBURG Trmice 3:3Kalina
07.05.12pondělí17:30UT SNPBad BoysVesničani 5:2Macháček
08.05.12úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Makro 7:3Mošnička
09.05.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Kone 4:4laik
10.05.12čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoSampdoria MRV UL "C" 7:3Šmid
11.05.12pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresFC Rumíci "B" 5:6Hanzlík
11.05.12pátek18:00UT Stad.mlSOSOSOHC Slovan garda 5:9Hanzlík
22.kolo
15.05.12úterý19:00UT SeverkaMakroSOSOSO 1:4Košťál
16.05.12středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"FSC Tygříci "UL" 3:4Doubrava
16.05.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaBad Boys 6:6Rouče
16.05.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Futsal Velké Březno 6:1Řízek
17.05.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniBB Tonaso Severka "A"13:12Sýs
17.05.12čtvrtek20:00UT SNPPIERBURG TrmiceFC Tiradores 3:2Mošnička
24.05.12čtvrtek20:00UT SNPKone1.FC Kostelníci "B" 9:5Macháček
23.kolo
22.05.12úterý20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Vesničani 2:3Sůra
22.05.12úterý19:30UT SNPBad BoysMakro 6:2Doubrava
22.05.12úterý19:00UT Stad.mlSOSOSOFSC Tygříci "UL" 1:4Kalina
23.05.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Sampdoria MRV UL "C"27:2Lutka
23.05.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"HC Slovan garda 5:7Řízek
24.05.12čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoPIERBURG Trmice 4:6Šmid
25.05.12pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresKone 4:2Macháček
24.kolo
29.05.12úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Bad Boys 9:5Kalina
29.05.12úterý19:00UT SeverkaMakroBB Tonaso Severka "A" 3:8Řízek
29.05.12úterý19:30UT SNPPIERBURG TrmiceFC Rumíci "B" 1:2Macháček
30.05.12středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"SOSOSO 4:3Mikan
30.05.12středa18:00UT KameňákHC Slovan garda1.FC Kostelníci "B" 7:7Lutka
31.05.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniFC Tiradores 1:5Šmid
01.06.12pátek19:00UT SNPKoneFutsal Velké Březno 6:3Mošnička
25.kolo
nesehránoFutsal Velké BřeznoVesničani 0:5
05.06.12úterý17:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Makro13:3Řízek
05.06.12úterý19:30UT SNPBad BoysSOSOSO 6:4Macháček
06.06.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"FSC Tygříci "UL" 6:3Kalina
07.06.12čtvrtek20:00UT SNPPIERBURG TrmiceSampdoria MRV UL "C" 3:0Kalina
08.06.12pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresHC Slovan garda 6:6Hanzlík
13.06.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Kone 6:1Košťál
26.kolo
12.06.12úterý17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"1.FC Kostelníci "B" 2:5Mikan
13.06.12středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"Bad Boys 4:4Řízek
13.06.12středa19:00UT Stad.mlSOSOSOBB Tonaso Severka "A" 6:11Lutka
13.06.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFutsal Velké Březno 9:6Macháček
14.06.12čtvrtek20:00UT SeverkaMakroFC Tiradores 7:13Košťál
14.06.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniFC Rumíci "B" 1:11Košťál
15.06.12pátek17:30UT SNPKonePIERBURG Trmice 2:3Macháček
2011/2012 4.třída
1.kolo
29.08.11pondělí19:00UT 26.ZŠFírova PivniceBar Alex 6:1Lutka
30.08.11úterý17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000ULITEP 4:13Hanzlík
01.09.11čtvrtek18:30UT SeverkaFC Lokomotiv "B"1.FC Velbloudi15:1Lutka
01.09.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolBB Tonaso Severka "B" 1:9Hanzlík
02.09.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFK Rakeťáci 1:16Hanzlík
25.09.11neděle17:00UT 26.ZŠKámoši ULZD Hospoddáři "B" 5:3Mikan
2.kolo
05.09.11pondělí17:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"Fírova Pivnice 2:13Lutka
06.09.11úterý17:30UT Stad.mlFK RakeťáciFC Ethanol 7:4Hanzlík
06.09.11úterý19:00UT 26.ZŠKámoši ULFC Lokomotiv "B" 5:11Hanzlík
07.09.11středa16:00UT SeverkaULITEPVĚTRUŠE12:2Špora
08.09.11čtvrtek19:00UT SeverkaZD Hospoddáři "B"Bar Alex 0:5Lutka
11.09.11neděle18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiALBY Team 2000 1:2Mikan
3.kolo
12.09.11pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceFK Rakeťáci10:3Mikan
13.09.11úterý18:00UT A.ČeskéALBY Team 2000Kámoši UL 1:8Lutka
15.09.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"ZD Hospoddáři "B" 9:2Hanzlík
15.09.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolULITEP 2:13Kalina
15.09.11čtvrtek18:30UT SeverkaBar AlexBB Tonaso Severka "B" 5:7Lutka
16.09.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 4:6Kalina
4.kolo
19.09.11pondělí19:00UT 26.ZŠKámoši ULVĚTRUŠE14:1Košťál
20.09.11úterý20:00UT SNPZD Hospoddáři "B"BB Tonaso Severka "B" 1:9Macháček
20.09.11úterý17:30UT Stad.mlFK RakeťáciBar Alex 3:6Řízek
20.09.11úterý19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"ALBY Team 200012:0Kalina
21.09.11středa19:00UT SeverkaULITEPFírova Pivnice 8:2Sýs
25.09.11neděle18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFC Ethanol 4:7Mikan
5.kolo
29.09.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice1.FC Velbloudi 9:0Lutka
29.09.11čtvrtek18:30UT SeverkaBar AlexULITEP 2:4Špora
29.09.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolKámoši UL 3:2Řízek
30.09.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Lokomotiv "B" 0:13Macháček
30.09.11pátek18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FK Rakeťáci 2:6Špora
02.10.11neděle17:30UT A.ČeskéALBY Team 2000ZD Hospoddáři "B" 3:2Sýs
6.kolo
04.10.11úterý20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Ethanol11:0Špora
04.10.11úterý19:00UT 26.ZŠKámoši ULFírova Pivnice 2:6Zavadil
05.10.11středa19:30UT SNPZD Hospoddáři "B"FK Rakeťáci 2:2Macháček
05.10.11středa17:00UT SeverkaULITEPBB Tonaso Severka "B"12:1Špora
06.10.11čtvrtek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiBar Alex 3:6Sýs
07.10.11pátek17:00UT 26.ZŠALBY Team 2000VĚTRUŠE 6:4Lutka
7.kolo
10.10.11pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceFC Lokomotiv "B" 1:4Lutka
11.10.11úterý17:30UT Stad.mlFK RakeťáciULITEP 1:6Hanzlík
13.10.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolALBY Team 2000 3:4Kalina
13.10.11čtvrtek17:30UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"1.FC Velbloudi12:2Lutka
13.10.11čtvrtek18:30UT SeverkaBar AlexKámoši UL 5:4Lutka
14.10.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEZD Hospoddáři "B" 3:4Lutka
8.kolo
18.10.11úterý19:00UT 26.ZŠKámoši ULBB Tonaso Severka "B" 2:4Zavadil
18.10.11úterý20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Bar Alex 2:4Sůra
21.10.11pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"ULITEP 2:6Macháček
21.10.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Ethanol 6:3Kalina
23.10.11neděle18:30UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 6:5Macháček
23.10.11neděle17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000Fírova Pivnice 1:14Řízek
9.kolo
24.10.11pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceVĚTRUŠE18:1Lutka
26.10.11středa17:00UT SeverkaULITEP1.FC Velbloudi15:3Kalina
26.10.11středa17:30UT 26.ZŠFK RakeťáciKámoši UL 1:6Macháček
27.10.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolZD Hospoddáři "B" 1:4Mikan
27.10.11čtvrtek18:30UT SeverkaBar AlexALBY Team 2000 2:0Lutka
27.10.11čtvrtek17:30UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FC Lokomotiv "B" 5:6Macháček
10.kolo
31.10.11pondělí17:00UT SeverkaALBY Team 2000BB Tonaso Severka "B" 2:6Lutka
01.11.11úterý19:00UT 26.ZŠKámoši ULULITEP 3:5Mikan
01.11.11úterý19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"1.FC Velbloudi 5:2Sýs
01.11.11úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Rakeťáci 5:2Zavadil
03.11.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFírova Pivnice 0:14Sůra
04.11.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEBar Alex 2:10Mikan
11.kolo
07.11.11pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceZD Hospoddáři "B" 8:1Mikan
08.11.11úterý19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciALBY Team 200010:4Mikan
09.11.11středa17:00UT SeverkaULITEPFC Lokomotiv "B" 6:5Mikan
10.11.11čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexFC Ethanol10:1Sýs
11.11.11pátek18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"VĚTRUŠE 4:2Lutka
13.11.11neděle20:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiKámoši UL 1:6Kalina
12.kolo
27.03.12úterý17:00UT SeverkaULITEPALBY Team 200010:5Sýs
29.03.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "B"Kámoši UL 1:11Macháček
29.03.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexFírova Pivnice 1:15Řízek
30.03.12pátek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFC Lokomotiv "B" 1:4Kalina
30.03.12pátek17:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVĚTRUŠE 7:1Kalina
30.03.12pátek19:30SlunetaBB Tonaso Severka "B"FC Ethanol 5:5Sůra
13.kolo
02.04.12pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceBB Tonaso Severka "B" 9:2Řízek
03.04.12úterý18:30UT A.ČeskéALBY Team 20001.FC Velbloudi 8:1Šmid
05.04.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexZD Hospoddáři "B" 5:5Hilbert
06.04.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEULITEP 2:13Šmid
06.04.12pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Kámoši UL 1:3Nový
12.04.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFK Rakeťáci 3:3Řízek
14.kolo
09.04.12pondělí20:30SetuzaBB Tonaso Severka "B"Bar Alex 1:3Lutka
11.04.12středa17:00UT 26.ZŠKámoši ULALBY Team 2000 8:2Šefčík
11.04.12středa17:00UT SeverkaULITEPFC Ethanol12:0Sýs
13.04.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FC Lokomotiv "B" 3:4Sýs
13.04.12pátek20:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 6:7Kalina
13.04.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFírova Pivnice 0:8Kalina
15.kolo
17.04.12úterý18:00UT A.ČeskéALBY Team 2000FC Lokomotiv "B" 5:14Sýs
19.04.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexFK Rakeťáci 7:3Sůra
19.04.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova PivniceULITEP 4:3Lutka
19.04.12čtvrtek17:30UT KameňákFC Ethanol1.FC Velbloudi 6:3Hilbert
20.04.12pátek21:00SlunetaBB Tonaso Severka "B"ZD Hospoddáři "B" 5:2Sůra
20.04.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEKámoši UL 3:8Kalina
16.kolo
24.04.12úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"VĚTRUŠE 5:2Mikan
25.04.12středa17:00UT 26.ZŠKámoši ULFC Ethanol 5:1Kalina
25.04.12středa17:00UT SeverkaULITEPBar Alex 5:3Sýs
27.04.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"ALBY Team 2000 5:7Šmid
27.04.12pátek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFírova Pivnice 1:7Lutka
27.04.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciBB Tonaso Severka "B" 3:8Lutka
17.kolo
30.04.12pondělí18:00UT 26.ZŠFírova PivniceKámoši UL13:1Mikan
03.05.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar Alex1.FC Velbloudi 8:1Kalina
03.05.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFC Lokomotiv "B" 3:12Řízek
04.05.12pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciZD Hospoddáři "B" 8:0Novák
04.05.12pátek21:00SlunetaBB Tonaso Severka "B"ULITEP 3:10Lutka
04.05.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEALBY Team 2000 6:9Košťál
18.kolo
08.05.12úterý18:00UT A.ČeskéALBY Team 2000FC Ethanol 5:1Lutka
08.05.12úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Fírova Pivnice 1:10Mošnička
09.05.12středa17:00UT 26.ZŠKámoši ULBar Alex 5:6Mošnička
09.05.12středa17:00UT SeverkaULITEPFK Rakeťáci 6:0Sůra
11.05.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"VĚTRUŠE 4:15Hilbert
11.05.12pátek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiBB Tonaso Severka "B" 4:9Řízek
19.kolo
14.05.12pondělí18:00UT 26.ZŠFírova PivniceALBY Team 200013:1Lutka
15.05.12úterý20:30SetuzaBB Tonaso Severka "B"Kámoši UL 3:7Šmid
17.05.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexFC Lokomotiv "B" 1:5Sýs
17.05.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolVĚTRUŠE 6:4Hanzlík
18.05.12pátek19:00UT SNPULITEPZD Hospoddáři "B" 8:6Mikan
18.05.12pátek19:00UT 26.ZŠFK Rakeťáci1.FC Velbloudi 6:4Šmid
20.kolo
22.05.12úterý18:00UT A.ČeskéALBY Team 2000Bar Alex 5:8Lutka
22.05.12úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"BB Tonaso Severka "B" 3:2Sůra
23.05.12středa17:00UT 26.ZŠKámoši ULFK Rakeťáci 3:2Mošnička
25.05.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FC Ethanol 4:1Řízek
25.05.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFírova Pivnice 2:18Sýs
25.05.12pátek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiULITEP 2:13Sýs
21.kolo
28.05.12pondělí17:00UT SeverkaULITEPKámoši UL 4:3Košťál
28.05.12pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceFC Ethanol15:1Sýs
31.05.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiZD Hospoddáři "B" 2:4Mikan
31.05.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexVĚTRUŠE 5:3Novák
01.06.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Lokomotiv "B" 3:3Lutka
01.06.12pátek21:00SlunetaBB Tonaso Severka "B"ALBY Team 2000 3:6Kalina
22.kolo
05.06.12úterý18:00UT A.ČeskéALBY Team 2000FK Rakeťáci 5:2Mikan
05.06.12úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"ULITEP 3:7Košťál
06.06.12středa17:00UT 26.ZŠKámoši UL1.FC Velbloudi 4:3Sýs
07.06.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolBar Alex 1:6Řízek
08.06.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Fírova Pivnice 2:8Novák
08.06.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEBB Tonaso Severka "B"13:2Kalina
2011/2012 Krajský přebor
1.kolo
05.10.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceKMK Tornádo "UL"10:3Šmid
Košťál
05.10.11středa19:00SH GymplHop Trop ADynamo "UL" 5:3Lutka
Řízek
05.10.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "A"Gardenline Ltm "A"10:6Košťál
Šmid
05.10.11středa19:00WHC KBFC RumíciUSK Slávie UL 3:1Nový
Mikan
06.10.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.FS Severka "A" 3:6Hanzlík
Sýs
2.kolo
10.10.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Relax Ústí n.L. 4:7Hanzlík
Macháček
11.10.11úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULTutti Pizza UL 9:5Šmid
Nový
12.10.11středa20:00WHC KBFS Severka "A"Gold Combix ÚL "A" 2:8Hanzlík
Mikan
12.10.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceHop Trop A 2:2Košťál
Nový
14.10.11pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"FC Rumíci12:3Košťál
Kalina
3.kolo
17.10.11pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULGardenline Ltm "A" 6:6Nový
Hanzlík
19.10.11středa19:00SH GymplHop Trop AKMK Tornádo "UL" 6:2Košťál
Nový
19.10.11středa19:00WHC KBFC RumíciFS Severka "A" 3:5Hanzlík
Řízek
20.10.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.CF Radobýl Litoměřice 6:5Lutka
Košťál
19.12.11pondělí19:00WHC KBGold Combix ÚL "A"Dynamo "UL" 9:2Macháček
Sůra
4.kolo
24.10.11pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"USK Slávie UL 6:5Šmid
Mošnička
24.10.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Rumíci 2:6Lutka
Řízek
26.10.11středa20:00WHC KBFS Severka "A"Tutti Pizza UL 6:3Šmid
Řízek
26.10.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceGold Combix ÚL "A" 6:4Lasch
Macháček
26.10.11středa19:00SH GymplHop Trop ARelax Ústí n.L. 3:3Macháček
Lasch
5.kolo
31.10.11pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULDynamo "UL" 4:7Šmid
Košťál
01.11.11úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULGardenline Ltm "A" 4:6Košťál
Hanzlík
02.11.11středa21:00WHC KBFC RumíciCF Radobýl Litoměřice 3:4Lutka
Macháček
03.11.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 9:1Nový
Lutka
04.11.11pátek18:30SH GymplGold Combix ÚL "A"Hop Trop A 1:4Lutka
Nový
6.kolo
07.11.11pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Gardenline Ltm "A" 1:5Lutka
Nový
09.11.11středa20:00WHC KBFS Severka "A"USK Slávie UL 6:4Hanzlík
Kalina
09.11.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceTutti Pizza UL 5:6Lutka
Zavadil
09.11.11středa19:00SH GymplHop Trop AFC Rumíci 2:1Zavadil
Lutka
10.11.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.Gold Combix ÚL "A" 6:6Šmid
Kresta
7.kolo
14.11.11pondělí17:30SH GymplGold Combix ÚL "A"KMK Tornádo "UL" 9:2Hanzlík
Řízek
14.11.11pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULHop Trop A 4:2Košťál
Šmid
15.11.11úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULDynamo "UL"10:4Košťál
Zavadil
16.11.11středa19:00WHC KBFC RumíciRelax Ústí n.L. 4:5Lutka
Nový
18.11.11pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"FS Severka "A" 4:3Nový
Sýs
8.kolo
21.11.11pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"FS Severka "A" 3:10Košťál
Sůra
21.11.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gardenline Ltm "A" 3:7Lutka
Nový
23.11.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceUSK Slávie UL 6:5Košťál
Nový
24.11.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.Tutti Pizza UL11:4Lutka
Mikan
25.11.11pátek18:30SH GymplGold Combix ÚL "A"FC Rumíci16:1Kresta
Lutka
9.kolo
28.11.11pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULGold Combix ÚL "A" 3:14Košťál
Lutka
29.11.11úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop A 6:1Mikan
Nový
30.11.11středa20:00WHC KBFS Severka "A"Dynamo "UL" 3:5Macháček
Košťál
02.12.11pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"CF Radobýl Litoměřice 3:3Hanzlík
Lutka
21.12.11středa19:00WHC KBFC RumíciKMK Tornádo "UL" 8:3Hanzlík
Macháček
10.kolo
05.12.11pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Dynamo "UL" 2:2Mikan
Sůra
07.12.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFS Severka "A" 5:8Košťál
Sýs
07.12.11středa19:00WHC KBFC RumíciTutti Pizza UL 5:2Lutka
Kresta
08.12.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.USK Slávie UL 9:5Košťál
Šmid
19.12.11pondělí19:00SH GymplHop Trop AGardenline Ltm "A" 4:14Šmid
Lutka
11.kolo
12.12.11pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULKMK Tornádo "UL"13:10Sůra
Nový
12.12.11pondělí19:00SH GymplHop Trop AFS Severka "A" 4:5Hanzlík
Mošnička
12.12.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"CF Radobýl Litoměřice 1:9Lutka
Macháček
13.12.11úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULGold Combix ÚL "A" 2:7Hanzlík
Nový
15.12.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.Gardenline Ltm "A" 7:8Lutka
Košťál
12.kolo
09.01.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"CF Radobýl Litoměřice 2:9Mošnička
Lutka
09.01.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Hop Trop A 3:3Sůra
Lutka
09.01.12pondělí18:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Rumíci 7:2Hanzlík
Macháček
11.01.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"Relax Ústí n.L. 5:5Hanzlík
Lutka
13.01.12pátek20:10hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"Gold Combix ÚL "A" 4:7Macháček
Mikan
13.kolo
18.01.12středa20:00WHC KBTutti Pizza ULUSK Slávie UL 2:10Hanzlík
Sůra
18.01.12středa19:00WHC KBFC RumíciGardenline Ltm "A" 4:2Nový
Lutka
18.01.12středa19:00SH GymplHop Trop ACF Radobýl Litoměřice 4:2Košťál
Mikan
19.01.12čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.Dynamo "UL" 7:5Hanzlík
Nový
20.01.12pátek18:30SH GymplGold Combix ÚL "A"FS Severka "A" 9:2Macháček
Hanzlík
14.kolo
23.01.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 3:10Lutka
Kalina
23.01.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gold Combix ÚL "A" 1:8Košťál
Mikan
25.01.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceRelax Ústí n.L. 7:4Šmid
Hanzlík
25.01.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"FC Rumíci 6:3Mikan
Nový
15.02.12středa20:10hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm "A"Tutti Pizza UL 9:5Hanzlík
Sůra
15.kolo
30.01.12pondělí18:00hala UJEPUSK Slávie ULKMK Tornádo "UL" 6:3Lutka
Nový
01.02.12středa20:00WHC KBTutti Pizza ULFS Severka "A" 4:6Kresta
Hanzlík
01.02.12středa19:00WHC KBFC RumíciDynamo "UL" 9:3Mošnička
Mikan
02.02.12čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.Hop Trop A 6:3Macháček
Košťál
03.02.12pátek18:30SH GymplGold Combix ÚL "A"CF Radobýl Litoměřice 6:2Lutka
Mikan
16.kolo
03.02.12pátek20:10hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"USK Slávie UL11:2Hanzlík
Sýs
06.02.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Relax Ústí n.L. 5:7Mošnička
Macháček
06.02.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Tutti Pizza UL 2:9Hanzlík
Kalina
08.02.12středa19:00SH GymplHop Trop AGold Combix ÚL "A" 3:4Košťál
Lutka
08.02.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFC Rumíci 8:6Šmid
Mikan
17.kolo
13.02.12pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULCF Radobýl Litoměřice 8:4Šmid
Lutka
14.02.12úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULFS Severka "A" 5:5Sůra
Nový
15.02.12středa19:00WHC KBFC RumíciHop Trop A 3:1Mošnička
Macháček
17.02.12pátek20:10hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"KMK Tornádo "UL"16:1Nový
Sýs
17.02.12pátek18:30SH GymplGold Combix ÚL "A"Relax Ústí n.L. 8:1Hanzlík
Kalina
18.kolo
20.02.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Gold Combix ÚL "A" 3:11Lutka
Kalina
20.02.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"USK Slávie UL 6:4Macháček
Nový
22.02.12středa19:00SH GymplHop Trop ATutti Pizza UL 5:4Hanzlík
Lutka
22.02.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"Gardenline Ltm "A" 5:2Šmid
Mošnička
23.02.12čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.FC Rumíci 6:3Macháček
Sůra
19.kolo
27.02.12pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULRelax Ústí n.L. 3:8Košťál
Sůra
29.02.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"KMK Tornádo "UL"10:1Macháček
Kresta
29.02.12středa20:10hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm "A"Dynamo "UL" 7:4Hanzlík
Mikan
29.02.12středa19:00WHC KBFC RumíciGold Combix ÚL "A" 5:5Šmid
Lutka
01.03.12čtvrtek18:00hala UJEPUSK Slávie ULCF Radobýl Litoměřice 3:6Lutka
Mošnička
20.kolo
05.03.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"FC Rumíci 3:3Košťál
Kalina
05.03.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FS Severka "A" 0:6Macháček
Mikan
07.03.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceGardenline Ltm "A" 3:3Lutka
Sůra
14.03.12středa19:00SH GymplHop Trop AUSK Slávie UL 8:8laik
16.03.12pátek18:00SH GymplGold Combix ÚL "A"Tutti Pizza UL 3:3Lutka
Sůra
21.kolo
09.03.12pátek20:10hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"Hop Trop A 4:4Lutka
Nový
12.03.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"KMK Tornádo "UL" 7:1Nový
Macháček
12.03.12pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULFC Rumíci 3:13Šmid
Košťál
14.03.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"CF Radobýl Litoměřice11:5Lutka
Zavadil
15.03.12čtvrtek18:00hala UJEPUSK Slávie ULRelax Ústí n.L. 2:8Mikan
Kalina
22.kolo
19.03.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Tutti Pizza UL 4:8Šmid
Košťál
21.03.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"Hop Trop A 3:11Sůra
Lutka
21.03.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceDynamo "UL" 3:2Šmid
Nový
23.03.12pátek18:00SH GymplGold Combix ÚL "A"USK Slávie UL 7:2Lutka
Sůra
23.03.12pátek20:10hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"Relax Ústí n.L. 3:6Zavadil
Mošnička
2011/2012 Krajský přebor žen
1.kolo
26.02.12neděle09:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LSampdoria MRV UL 4:0Lutka
Gajarský
26.02.12neděle09:40WHC KBSampdoria MRV ULCenturions Teplice 1:3Hanzlík
Zavadil
26.02.12neděle10:20WHC KBCenturions TepliceŠT ZOO Ústí n.L 1:0Lutka
Gajarský
2.kolo
26.02.12neděle11:00WHC KBSampdoria MRV ULŠT ZOO Ústí n.L 1:4Lutka
Zavadil
26.02.12neděle11:40WHC KBCenturions TepliceSampdoria MRV UL 4:0Hanzlík
Gajarský
26.02.12neděle12:20WHC KBŠT ZOO Ústí n.LCenturions Teplice 1:1Lutka
Zavadil
3.kolo
04.03.12neděle09:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LSampdoria MRV UL 4:1Lutka
Hanzlík
04.03.12neděle09:40WHC KBSampdoria MRV ULCenturions Teplice 0:3Hanzlík
Majer
04.03.12neděle10:20WHC KBCenturions TepliceŠT ZOO Ústí n.L 2:3Majer
Lutka
4.kolo
04.03.12neděle11:00WHC KBSampdoria MRV ULŠT ZOO Ústí n.L 0:5Lutka
Hanzlík
04.03.12neděle11:40WHC KBCenturions TepliceSampdoria MRV UL 5:0Hanzlík
Majer
04.03.12neděle12:20WHC KBŠT ZOO Ústí n.LCenturions Teplice 3:0Majer
Lutka
2011/2012 Okresní přebor
1.kolo
29.08.11pondělí20:00UT SNPFandaSportbar 4:1Hanzlík
Macháček
29.08.11pondělí20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec 6:3Kresta
Sýs
29.08.11pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 2:6Šmid
Mikan
30.08.11úterý20:30SetuzaAS - CompFC Sokol UL "A" 1:2Lutka
Kalina
30.08.11úterý20:00UT SNPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 3:2Řízek
Macháček
01.09.11čtvrtek17:30UT SeverkaFlamengo ULLesná Pes UL 5:4Lutka
Nový
2.kolo
06.09.11úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 5:8Lutka
Mikan
07.09.11středa18:30LibouchecFC LibouchecAS - Comp 3:7Hanzlík
Špora
07.09.11středa17:00UT ChuderovSportbarMorgan Commando TP 3:5Šmid
Sýs
08.09.11čtvrtek17:30UT SeverkaFlamengo ULFanda 4:4Kresta
Nový
21.11.11pondělí18:30SH GymplFSC SKP ViktoriaKMF Úder "A" 6:11Mošnička
Hanzlík
21.03.12středa18:00SH GymplLesná Pes ULFK Pérovna UL 4:11Zavadil
Mikan
3.kolo
12.09.11pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 5:3Šmid
Hanzlík
12.09.11pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 6:4Košťál
Lutka
12.09.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 3:2Lutka
Kresta
14.09.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FC Sokol UL "A" 2:3Nový
Řízek
16.09.11pátek19:00UT SNPFandaLesná Pes UL 6:5Macháček
Nový
20.09.11úterý20:30SetuzaAS - CompSportbar 4:5Hanzlík
Mošnička
4.kolo
19.09.11pondělí20:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFSC SKP Viktoria 8:8Košťál
Špora
19.09.11pondělí19:00UT SNPFandaMorgan Commando TP 4:3Lutka
Macháček
20.09.11úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 2:3Lutka
Špora
21.09.11středa18:30LibouchecFC LibouchecKMF Úder "A"10:2Nový
Macháček
21.09.11středa17:00UT ChuderovSportbarFC Kolbenschmidt cz 8:5Lutka
Hanzlík
22.09.11čtvrtek17:30UT SeverkaFlamengo ULAS - Comp 1:9Kresta
Nový
5.kolo
26.09.11pondělí20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPLesná Pes UL 6:5Lutka
Sýs
26.09.11pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 8:7Mikan
Nový
26.09.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 8:5Košťál
Hanzlík
26.09.11pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A" 4:1Sýs
Lutka
27.09.11úterý20:30SetuzaAS - CompFanda 4:4Hanzlík
Zavadil
28.09.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Sportbar 4:5Košťál
Kalina
6.kolo
03.10.11pondělí20:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Sokol UL "A" 6:11Nový
Řízek
03.10.11pondělí19:00UT SNPFandaFC Kolbenschmidt cz 7:5Mikan
Macháček
03.10.11pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPAS - Comp 2:2Řízek
Nový
05.10.11středa18:30LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 6:12Hanzlík
Kalina
05.10.11středa17:00UT ChuderovSportbarFK Pérovna UL 2:4Hanzlík
Kalina
06.10.11čtvrtek17:30UT SeverkaFlamengo ULKMF Úder "A" 2:7Macháček
Kalina
7.kolo
10.10.11pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 4:3Nový
Sýs
10.10.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 4:2Macháček
Hanzlík
12.10.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Fanda 3:3Macháček
Řízek
13.10.11čtvrtek20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 4:3Košťál
Špora
14.11.11pondělí20:30SetuzaAS - CompLesná Pes UL 8:4Nový
Lutka
28.11.11pondělí18:30SH GymplFSC SKP ViktoriaSportbar 3:3Hanzlík
Macháček
8.kolo
17.10.11pondělí19:00UT SNPFandaFK Pérovna UL 3:5Macháček
Sýs
17.10.11pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMF Úder "A" 4:3Mošnička
Mikan
18.10.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Libouchec 5:7Zavadil
Hanzlík
18.10.11úterý20:30SetuzaAS - CompFC Kolbenschmidt cz 5:1Lutka
Mikan
19.10.11středa17:00UT ChuderovSportbarFC Sokol UL "A" 9:4Lutka
Kalina
20.10.11čtvrtek17:30UT SeverkaFlamengo ULFSC SKP Viktoria 3:7Hanzlík
Špora
9.kolo
24.10.11pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czLesná Pes UL 4:5Mikan
Sýs
24.10.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 2:5Řízek
Lutka
24.10.11pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFanda 3:8Šmid
Hanzlík
26.10.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"AS - Comp 2:5Zavadil
Špora
26.10.11středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Flamengo UL 5:5Špora
laik
26.10.11středa18:30LibouchecFC LibouchecSportbar 5:6Řízek
laik
10.kolo
31.10.11pondělí19:00UT SNPFandaFC Sokol UL "A" 3:5Macháček
Řízek
31.10.11pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 2:1Mikan
Hanzlík
31.10.11pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A" 6:9Lutka
Nový
02.11.11středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSportbar 1:6Lutka
Zavadil
02.11.11středa18:00UT SeverkaFlamengo ULFC Libouchec 3:5Nový
Hanzlík
23.11.11středa20:30SetuzaAS - CompFK Pérovna UL 5:8Lutka
Kalina
11.kolo
07.11.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 3:2Košťál
Šmid
07.11.11pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaAS - Comp 3:2Hanzlík
Mikan
08.11.11úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 6:1Lutka
Špora
09.11.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Lesná Pes UL10:5Macháček
Sýs
09.11.11středa18:30LibouchecFC LibouchecFanda 7:8Hanzlík
Kalina
09.11.11středa17:00UT ChuderovSportbarFlamengo UL 7:4Lutka
Mošnička
12.kolo
26.03.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz12:6Mikan
Nový
26.03.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULKMF Úder "A" 7:4Šmid
Kalina
28.03.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFlamengo UL 0:7Macháček
Mošnička
28.03.12středa18:30LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 2:5Košťál
Sýs
28.03.12středa17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"AS - Comp 2:6Hanzlík
Nový
16.05.12středa18:00UT ChuderovSportbarFanda 7:5Macháček
Lutka
13.kolo
02.04.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULLesná Pes UL12:3Košťál
Sůra
02.04.12pondělí20:30SetuzaAS - CompFC Libouchec 7:8Lutka
Novák
02.04.12pondělí18:30SH GymplMorgan Commando TPSportbar 3:4Šefčík
laik
02.04.12pondělí19:00UT SNPFandaFlamengo UL 8:4Lutka
Macháček
03.04.12úterý20:00UT SNPKMF Úder "A"FSC SKP Viktoria 3:5Sůra
Mikan
03.04.12úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 3:6Zavadil
Lutka
14.kolo
10.04.12úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMF Úder "A" 2:6Hanzlík
Zavadil
11.04.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFanda 8:3Macháček
Hilbert
11.04.12středa17:00UT ChuderovSportbarAS - Comp10:4Řízek
Košťál
11.04.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:7Košťál
Řízek
12.04.12čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengo ULMorgan Commando TP 8:0Mikan
Nový
13.04.12pátek18:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 5:3Šmid
Kalina
15.kolo
16.04.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaLesná Pes UL 1:8Hanzlík
Řízek
16.04.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Sokol UL "A" 6:0Lutka
Nový
16.04.12pondělí19:00UT SNPKMF Úder "A"FC Libouchec 4:4Mošnička
Doubrava
16.04.12pondělí20:30SetuzaAS - CompFlamengo UL 8:8Šmid
Kalina
17.04.12úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSportbar 7:4Zavadil
Hilbert
18.04.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFanda 3:7Hanzlík
Doubrava
16.kolo
23.04.12pondělí19:00UT SNPFandaAS - Comp10:7Mošnička
Sůra
24.04.12úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 2:12Sůra
Rouče
25.04.12středa17:00UT ChuderovSportbarKMF Úder "A" 6:0Řízek
Macháček
25.04.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 7:8Macháček
Řízek
26.04.12čtvrtek20:00UT SeverkaFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 4:7Řízek
Rouče
07.06.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULMorgan Commando TP 4:8Košťál
Lutka
17.kolo
01.05.12úterý18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Lesná Pes UL10:6Mošnička
Hanzlík
02.05.12středa20:00WHC KBFK Pérovna ULSportbar 4:3Hanzlík
Mikan
02.05.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFanda 6:5Lutka
Rouče
07.05.12pondělí20:30SetuzaAS - CompMorgan Commando TP11:4Košťál
Sýs
04.06.12pondělí20:00UT SNPKMF Úder "A"Flamengo UL 5:5Pejša
Lutka
07.06.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 5:2Lutka
Košťál
18.kolo
09.05.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULAS - Comp 5:9Mošnička
Doubrava
09.05.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 7:9Doubrava
Mošnička
09.05.12středa17:00UT ChuderovSportbarFSC SKP Viktoria 3:3Macháček
Rouče
09.05.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 9:5Macháček
10.05.12čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengo ULFK Pérovna UL 6:6Macháček
Mikan
18.05.12pátek17:30UT SNPFandaKMF Úder "A" 6:5Mikan
Řízek
19.kolo
14.05.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 8:6Lutka
Rouče
14.05.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFanda10:1Košťál
Kresta
14.05.12pondělí19:00UT SNPKMF Úder "A"Morgan Commando TP 8:7Macháček
Doubrava
15.05.12úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Sportbar 2:10Mošnička
Lutka
15.05.12úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czAS - Comp 8:6Lutka
Mošnička
21.05.12pondělí18:30LibouchecFC LibouchecLesná Pes UL 6:9Košťál
Kalina
20.kolo
21.05.12pondělí20:30SetuzaAS - CompKMF Úder "A" 6:5Mošnička
Sýs
21.05.12pondělí19:00UT SNPFandaFSC SKP Viktoria 9:8Lutka
Novák
22.05.12úterý18:00UT SeverkaFlamengo ULFC Sokol UL "A" 7:2Hanzlík
Sůra
23.05.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Kolbenschmidt cz 3:7Košťál
Mošnička
23.05.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 6:5Mošnička
Košťál
23.05.12středa17:00UT ChuderovSportbarFC Libouchec 6:2Hanzlík
Kalina
21.kolo
28.05.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 3:3Doubrava
Lutka
28.05.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULAS - Comp 7:2Hanzlík
Pejša
29.05.12úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Fanda 1:6Lutka
Kalina
30.05.12středa17:00UT ChuderovSportbarLesná Pes UL 5:2Košťál
Mikan
30.05.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 5:2Hanzlík
Doubrava
30.05.12středa19:00UT SNPKMF Úder "A"FC Kolbenschmidt cz 1:8Macháček
Pejša
22.kolo
04.06.12pondělí20:30SetuzaAS - CompFSC SKP Viktoria 5:10Hanzlík
Doubrava
04.06.12pondělí19:00UT SNPFandaFC Libouchec 8:8Lutka
Pejša
05.06.12úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 6:5Košťál
Řízek
06.06.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKMF Úder "A" 5:8Košťál
Sýs
06.06.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 7:2Sýs
Košťál
06.06.12středa17:00UT ChuderovFlamengo ULSportbar 6:4Macháček
Pejša
2011/2012 Pohár A
1.kolo
05.12.11pondělí18:30SH GymplZD Hospoddáři "UL"Lesná Pes UL 3:11Hanzlík
Macháček
09.12.11pátek21:00SetuzaSampdoria MRV ULVesničani 8:1Košťál
Lutka
2.kolo
15.12.11čtvrtek17:30SH GymplZD Hospoddáři "UL"Sampdoria MRV UL 6:7Sýs
Hanzlík
13.01.12pátek18:30SH GymplLesná Pes ULKMF Úder "B" 5:4Sýs
Mošnička
3.kolo
03.01.12úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"Sampdoria MRV UL 4:7Nový
Sůra
05.01.12čtvrtek17:30SH GymplVesničaniZD Hospoddáři "UL" 7:8Hanzlík
Sýs
4.kolo
10.01.12úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"ZD Hospoddáři "UL" 0:13Lutka
Sýs
27.01.12pátek18:30SH GymplLesná Pes ULVesničani 8:10Macháček
Lutka
5.kolo
Sampdoria MRV ULLesná Pes UL 0:5
16.01.12pondělí18:30SH GymplVesničaniKMF Úder "B" 5:6Kalina
Sýs
2011/2012 Pohár B
1.kolo
06.12.11úterý20:30SetuzaFK JamajkaFlamengo "B" 4:4Sůra
Sýs
06.01.12pátek19:30SetuzaKMK Tornádo "UL"FSC Tygříci "UL" 8:6Mošnička
Mikan
2.kolo
12.12.11pondělí20:30SetuzaFK JamajkaKMK Tornádo "UL" 2:4Mikan
Sýs
15.12.11čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"Kozlos Ústí n.L. 6:1Hanzlík
Sýs
3.kolo
02.01.12pondělí19:00SH GymplKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 8:8Hanzlík
Sůra
03.01.12úterý20:30SetuzaFSC Tygříci "UL"FK Jamajka 2:8Šmid
Mošnička
4.kolo
09.01.12pondělí19:00SH GymplKozlos Ústí n.L.FK Jamajka 7:5Kalina
Košťál
12.01.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"FSC Tygříci "UL" 5:2Mikan
Macháček
5.kolo
16.01.12pondělí20:30SetuzaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L.12:0Sůra
Šmid
20.01.12pátek19:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Flamengo "B" 0:3Hanzlík
Macháček
2011/2012 Pohár C
1.kolo
07.12.11středa20:00WHC KBTutti Pizza ULFírova Pivnice 5:0Hanzlík
Lutka
09.12.11pátek20:00WHC KBFC Rumíci "B"Gold Combix ÚL "B" 3:5Nový
Mošnička
2.kolo
14.12.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"1. FC Kostelníci "UL" 5:13Nový
Mošnička
16.12.11pátek20:00WHC KBFC Rumíci "B"Tutti Pizza UL 3:7Košťál
Nový
3.kolo
03.01.12úterý19:00SH Gympl1. FC Kostelníci "UL"Tutti Pizza UL 5:0Macháček
Kalina
04.01.12středa19:00WHC KBFírova PivniceFC Rumíci "B" 5:8Lutka
Nový
4.kolo
11.01.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Fírova Pivnice 9:4Mikan
Mošnička
12.01.12čtvrtek17:30SH Gympl1. FC Kostelníci "UL"FC Rumíci "B" 5:11Macháček
Mikan
5.kolo
16.01.12pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULGold Combix ÚL "B"10:5Macháček
Hanzlík
17.01.12úterý17:30hala UJEPFírova Pivnice1. FC Kostelníci "UL" 7:2Macháček
Lutka
2011/2012 Pohár D
1.kolo
09.12.11pátek16:00SetuzaBB Tonaso Severka "B"SK Kronen-Labe 1:6Nový
Hanzlík
2.kolo
16.12.11pátek18:30SH Gympl1.FC VelbloudiSK Kronen-Labe 3:9Lutka
Macháček
3.kolo
06.01.12pátek21:00SetuzaBB Tonaso Severka "B"1.FC Velbloudi 6:4Mikan
Mošnička
4.kolo
09.01.12pondělí17:30SH GymplSK Kronen-LabeBB Tonaso Severka "B" 5:7Košťál
Kalina
5.kolo
16.01.12pondělí17:30SH GymplSK Kronen-Labe1.FC Velbloudi 3:2Sýs
Košťál
6.kolo
27.01.12pátek17:30SH Gympl1.FC VelbloudiBB Tonaso Severka "B" 2:7Lutka
Macháček

celkem záznamů: 892

generováno za 0.54 sekund