Dnes je čtvrtek 22.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 790

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2008/2009 1.třída
1.kolo
01.09.08pondělí17:30UT SNPTelecomLesná Pes UL 3:8Kresta
Kalina
01.09.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákKMK Tornádo "B" 4:2Doubrava
Košťál
04.09.08čtvrtek20:00UT SeverkaStřekov UnitedFK Všebořice 6:2Hanzlík
Kalina
05.09.08pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"New York15:4Nový
Lutka
2.kolo
09.09.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciMěstská Policie 8:3Hanzlík
Řízek
11.09.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 2:5Matějka
France
12.09.08pátek19:00UT ChabaNew YorkTelecom 3:0Řízek
Hanzlík
12.09.08pátek18:00UT SeverkaStřekov UnitedTJ Fanda "B" 0:6Matějka
France
3.kolo
15.09.08pondělí17:30UT SNPTelecomStřekov United 6:3Lutka
15.09.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákOdpadlíci 3:6Doubrava
Řízek
16.09.08úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"FK Všebořice 2:4Matějka
Kalina
16.09.08úterý20:30UT SNPMěstská PolicieLesná Pes UL 6:4Matějka
Kalina
4.kolo
23.09.08úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Telecom 6:5Košťál
Hanzlík
24.09.08středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULDynamo Kameňák 0:3Matějka
Doubrava
26.09.08pátek17:30UT SNPOdpadlíciKMK Tornádo "B" 3:1Doubrava
Matějka
26.09.08pátek19:00UT ChabaNew YorkMěstská Policie 6:2Hanzlík
Řízek
5.kolo
29.09.08pondělí17:30UT SNPTelecomFK Všebořice 4:6Matějka
Řízek
29.09.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákNew York 1:2Hanzlík
Kalina
30.09.08úterý19:00UT SNPMěstská PolicieStřekov United 6:8Šmid
Řízek
03.10.08pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "B"Lesná Pes UL 2:7Nový
Matějka
6.kolo
07.10.08úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Městská Policie 4:4Hanzlík
Lutka
09.10.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceOdpadlíci 1:2Nový
Řízek
10.10.08pátek19:00UT ChabaNew YorkKMK Tornádo "B" 7:3Nový
Kalina
10.10.08pátek18:00UT SeverkaStřekov UnitedDynamo Kameňák 5:3Košťál
Doubrava
7.kolo
13.10.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákTJ Fanda "B" 6:1Nový
Doubrava
13.10.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Střekov United 4:8Řízek
Šmid
17.10.08pátek17:30UT SNPOdpadlíciLesná Pes UL 1:5Doubrava
Košťál
10.11.08pondělí19:00UT SNPMěstská PolicieTelecom 0:5Nový
Řízek
8.kolo
UT SNPTJ Fanda "B"KMK Tornádo "B" 5:3Miněk
laik
20.10.08pondělí17:30UT SNPTelecomDynamo Kameňák 5:4Kalina
Řízek
23.10.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceLesná Pes UL 2:10Kresta
Šmid
24.10.08pátek19:00UT ChabaNew YorkOdpadlíci 5:4Hanzlík
Řízek
9.kolo
27.10.08pondělí17:30UT SNPKMK Tornádo "B"Telecom 3:7Doubrava
Řízek
31.10.08pátek17:30UT SNPOdpadlíciStřekov United 2:2Nový
Kalina
07.11.08pátek18:00UT SeverkaMěstská PolicieFK Všebořice 3:4Řízek
Miněk
11.02.09středa21:00WHC KBLesná Pes ULNew York10:5Hanzlík
Lutka
10.kolo
04.11.08úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Odpadlíci 3:3Nový
Košťál
06.11.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceNew York 5:7Doubrava
Hanzlík
06.11.08čtvrtek20:00UT SNPMěstská PolicieDynamo Kameňák 4:9Doubrava
Kalina
07.11.08pátek18:00UT SeverkaStřekov UnitedLesná Pes UL 2:3Lutka
Řízek
11.kolo
10.11.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFK Všebořice 8:4Nový
Kalina
12.11.08středa17:30UT 26.ZŠLesná Pes ULTJ Fanda "B" 5:5Košťál
Nový
14.11.08pátek17:30UT SNPOdpadlíciTelecom 3:2Šmid
Kalina
14.11.08pátek19:00UT ChabaNew YorkStřekov United 2:3Hanzlík
laik
05.12.08pátek21:00SetuzaKMK Tornádo "B"Městská Policie 5:0Doubrava
Kalina
12.kolo
01.04.09středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULTelecom 5:5Řízek
Matějka
02.04.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceStřekov United 0:3Doubrava
Kalina
03.04.09pátek19:00UT ChabaNew YorkTJ Fanda "B" 2:5Hanzlík
Sluka
03.04.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Dynamo Kameňák 4:7Matějka
Šmid
13.kolo
06.04.09pondělí17:30UT SNPTelecomNew York12:2Doubrava
Kalina
07.04.09úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Střekov United 7:3Lutka
Řízek
10.04.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"FK Všebořice 4:5Matějka
Kalina
10.04.09pátek20:30UT SNPMěstská PolicieOdpadlíci 3:9Matějka
Kalina
14.kolo
16.04.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceTJ Fanda "B" 7:7Hovorka
Řízek
17.04.09pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedTelecom 2:2Doubrava
Řízek
17.04.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciDynamo Kameňák 7:5Matějka
Kalina
05.06.09pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULMěstská Policie 6:9laik
15.kolo
20.04.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákLesná Pes UL 4:3Košťál
Lutka
20.04.09pondělí17:30UT SNPTelecomTJ Fanda "B" 5:3Doubrava
Nový
21.04.09úterý20:30UT SNPMěstská PolicieNew York 5:5Matějka
Košťál
24.04.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Odpadlíci 3:10Řízek
Doubrava
16.kolo
29.04.09středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKMK Tornádo "B" 3:1Lutka
Justra
30.04.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceTelecom 6:4Nový
Lutka
30.04.09čtvrtek19:00UT ChabaNew YorkDynamo Kameňák 3:6Hanzlík
laik
01.05.09pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedMěstská Policie 2:2Blažej
Doubrava
17.kolo
04.05.09pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "B"New York10:1Nový
Doubrava
04.05.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákStřekov United 8:5Hanzlík
Blažej
04.05.09pondělí20:30UT SNPMěstská PolicieTJ Fanda "B" 6:0Doubrava
Nový
08.05.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciFK Všebořice10:3Hanzlík
Nový
18.kolo
11.05.09pondělí17:30UT SNPTelecomMěstská Policie 5:0Blažej
Lutka
12.05.09úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Dynamo Kameňák 3:7Nový
Košťál
13.05.09středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULOdpadlíci 4:5Nový
Matějka
15.05.09pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedKMK Tornádo "B" 4:4Doubrava
Kalina
19.kolo
18.05.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákTelecom 4:12Hanzlík
Nový
20.05.09středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFK Všebořice 8:3Doubrava
Šmid
22.05.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciNew York 8:4Lutka
Doubrava
22.05.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"TJ Fanda "B" 4:8Doubrava
Lutka
20.kolo
25.05.09pondělí17:30UT SNPTelecomKMK Tornádo "B" 3:9Blažej
Hanzlík
28.05.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceMěstská Policie 3:4Nový
Košťál
11.06.09čtvrtek18:00UT SeverkaStřekov UnitedOdpadlíci 2:5
12.06.09pátek18:00UT ChabaNew YorkLesná Pes UL 5:6laik
21.kolo
01.06.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákMěstská Policie 5:0Nový
Doubrava
03.06.09středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULStřekov United 4:1Matějka
Justra
05.06.09pátek19:00UT ChabaNew YorkFK Všebořice 5:6Hanzlík
France
05.06.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciTJ Fanda "B" 5:3Doubrava
Košťál
22.kolo
09.06.09úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Lesná Pes UL 6:4Nový
Kalina
09.06.09úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedNew York 6:8Blažej
Lutka
11.06.09čtvrtek20:00UT SNPMěstská PolicieKMK Tornádo "B" 4:1Matějka
Šmid
12.06.09pátek17:30UT SNPTelecomOdpadlíci 3:5Matějka
Kalina
22.06.09pondělí21:00SetuzaFK VšebořiceDynamo Kameňák 5:8Matějka
Nový
2008/2009 2.třída
1.kolo
01.09.08pondělí16:00UT SNPFlatusKojoti 1:1Kalina
01.09.08pondělí16:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"KMF Úder "B" 4:4Lutka
04.09.08čtvrtek21:00SetuzaRelax "B"FC Elpra 4:5Doubrava
04.09.08čtvrtek20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Resslovka 5:0Nový
05.09.08pátek17:00UT SeverkaMakroFK Jamajka 3:5Matějka
05.09.08pátek17:30UT SNPRychlé PípyJoalis 6:9Lutka
14.10.08úterý17:00UT Stad.mlFSC Tygříci "UL"FSC Žampigňons 5:0Hanzlík
2.kolo
08.09.08pondělí18:00UT MojžířKozlos Ústí n.L.KMF Úder "B" 3:5Šmid
08.09.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFC Resslovka 5:0Matějka
08.09.08pondělí16:00UT SNPFlatusMakro 6:7Lutka
09.09.08úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaRychlé Pípy 9:3Kalina
11.09.08čtvrtek17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsRelax "B" 1:10Matějka
25.09.08čtvrtek19:00UT SeverkaJoalisFSC Tygříci "UL" 4:2Kalina
14.11.08pátek17:00UT SeverkaKojotiFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 1:2Hanzlík
3.kolo
15.09.08pondělí19:00UT SNPFSC ŽampigňonsFC Resslovka 5:0Lutka
15.09.08pondělí21:00hala UJEPKMF Úder "B"FC Elpra 5:1Košťál
16.09.08úterý20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Kozlos Ústí n.L. 6:4France
18.09.08čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Joalis11:8Hanzlík
19.09.08pátek17:00UT SeverkaMakroKojoti 4:4Řízek
19.09.08pátek17:30UT SNPRychlé PípyFlatus 4:10Šmid
19.09.08pátek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Jamajka 3:5Řízek
4.kolo
22.09.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 1:4Doubrava
22.09.08pondělí17:30UT SNPJoalisFC Resslovka 5:0Kalina
22.09.08pondělí16:00UT SNPFlatusFSC Tygříci "UL"12:2Kalina
23.09.08úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaRelax "B" 6:5Nový
25.09.08čtvrtek17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsKMF Úder "B" 1:4Hanzlík
25.09.08čtvrtek20:00UT SeverkaMakroRychlé Pípy 4:2Kalina
28.11.08pátek17:00UT SNPKojotiKozlos Ústí n.L. 3:4laik
5.kolo
29.09.08pondělí19:00UT SNPFK JamajkaFC Resslovka 5:0Řízek
29.09.08pondělí21:00hala UJEPKMF Úder "B"Joalis 7:2Doubrava
29.09.08pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FSC Žampigňons 8:4Hovorka
29.09.08pondělí20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Elpra 5:1Drahoš
02.10.08čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Flatus 9:6Šmid
03.10.08pátek16:00UT SNPRychlé PípyKojoti 3:2Nový
03.10.08pátek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Makro 5:4Košťál
6.kolo
FlatusFC Resslovka 5:0
06.10.08pondělí19:00UT SNPJoalisFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 2:3Řízek
07.10.08úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaKMF Úder "B" 3:4Matějka
10.10.08pátek19:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsKozlos Ústí n.L. 1:14Doubrava
10.10.08pátek17:30UT SNPRychlé PípyFSC Tygříci "UL" 2:3Drahoš
20.11.08čtvrtek20:00UT 26.ZŠKojotiFC Elpra 1:3Hanzlík
27.11.08čtvrtek20:00SetuzaMakroRelax "B" 5:6Kalina
7.kolo
MakroFC Resslovka 5:0
13.10.08pondělí21:00hala UJEPKMF Úder "B"Flatus10:4Šmid
13.10.08pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FK Jamajka11:0Hanzlík
13.10.08pondělí20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Joalis 5:4Řízek
13.10.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFSC Žampigňons 5:2Hanzlík
16.10.08čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Rychlé Pípy10:2Řízek
31.10.08pátek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kojoti 0:5Šmid
8.kolo
Rychlé PípyFC Resslovka 5:0
20.10.08pondělí19:00UT SNPJoalisFC Elpra 2:4Kalina
20.10.08pondělí16:00UT SNPFlatusFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 3:16Řízek
21.10.08úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 1:7Řízek
23.10.08čtvrtek20:00UT SeverkaMakroKMF Úder "B" 3:4Šmid
23.10.08čtvrtek21:00SetuzaFSC Tygříci "UL"Relax "B" 0:10Nový
24.10.08pátek17:00UT SeverkaKojotiFSC Žampigňons 9:1Košťál
9.kolo
FSC Tygříci "UL"FC Resslovka 5:0
27.10.08pondělí21:00hala UJEPKMF Úder "B"Rychlé Pípy 9:3laik
27.10.08pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Makro 5:3Hanzlík
27.10.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFK Jamajka 4:6Hanzlík
30.10.08čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Kojoti11:2Šmid
30.10.08čtvrtek20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Flatus10:2Lutka
30.10.08čtvrtek17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsJoalis 4:10Řízek
10.kolo
Relax "B"FC Resslovka 5:0
03.11.08pondělí16:00UT SNPFlatusFC Elpra 8:4Řízek
04.11.08úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFSC Žampigňons 7:4Lutka
04.11.08úterý18:30UT SeverkaMakroKozlos Ústí n.L. 4:14Kalina
05.11.08středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMF Úder "B" 2:6Nový
07.11.08pátek17:00UT SeverkaKojotiJoalis 2:3Lutka
07.11.08pátek17:30UT SNPRychlé PípyFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 0:9Doubrava
11.kolo
KojotiFC Resslovka 5:0
10.11.08pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FSC Tygříci "UL"10:1Doubrava
10.11.08pondělí20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Rychlé Pípy10:1Řízek
10.11.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraMakro 7:4Doubrava
10.11.08pondělí17:30UT SNPJoalisFK Jamajka 6:9Nový
13.11.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Relax "B" 4:2Lutka
13.11.08čtvrtek17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsFlatus 3:8Řízek
12.kolo
KMF Úder "B"FC Resslovka 5:0
18.11.08úterý16:00UT SNPFlatusJoalis 9:5Lutka
18.11.08úterý18:00UT SeverkaMakroFSC Žampigňons 4:5Košťál
20.11.08čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:8Řízek
20.11.08čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 6:4Doubrava
21.11.08pátek17:00UT SeverkaKojotiFK Jamajka 0:2laik
21.11.08pátek17:30UT SNPRychlé PípyFC Elpra 2:8Doubrava
13.kolo
24.11.08pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FC Resslovka 5:0
27.11.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Kojoti 4:0Řízek
27.11.08čtvrtek17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsRychlé Pípy 3:5Lutka
08.12.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFSC Tygříci "UL" 4:4Hanzlík
18.03.09středa20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Relax "B"10:2Řízek
27.05.09středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFlatus 6:5Justra
16.06.09úterý20:30UT SNPJoalisMakro 3:6Řízek
14.kolo
16.03.09pondělí19:00UT SNPJoalisRychlé Pípy 4:5Nový
16.03.09pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraRelax "B" 5:6Lutka
17.03.09úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaMakro 4:3Nový
18.03.09středa18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsFSC Tygříci "UL" 0:5Hanzlík
19.03.09čtvrtek17:00UT SeverkaFC ResslovkaKozlos Ústí n.L. 3:11Řízek
19.03.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 5:7Košťál
19.06.09pátek17:00UT SeverkaKojotiFlatus 6:5laik
15.kolo
25.03.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Kojoti 7:2Matějka
25.03.09středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Joalis 4:2Doubrava
26.03.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Kozlos Ústí n.L. 4:6Matějka
26.03.09čtvrtek17:00UT SeverkaFC ResslovkaFC Elpra 3:4Hanzlík
26.03.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"FSC Žampigňons 6:3Nový
27.03.09pátek17:30UT SNPRychlé PípyFK Jamajka 1:6Kresta
27.03.09pátek17:00UT SeverkaMakroFlatus 2:4Matějka
16.kolo
30.03.09pondělí19:00UT SNPJoalisRelax "B" 3:6Doubrava
30.03.09pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraKMF Úder "B" 4:10Matějka
31.03.09úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 9:2Justra
01.04.09středa19:00UT SeverkaFlatusRychlé Pípy10:3Doubrava
02.04.09čtvrtek17:00UT SeverkaFC ResslovkaFSC Žampigňons14:5Kalina
03.04.09pátek17:00UT SeverkaKojotiMakro 0:2Řízek
14.05.09čtvrtek20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 4:10Hanzlík
17.kolo
07.04.09úterý17:00UT SeverkaFC ResslovkaJoalis 5:6Justra
09.04.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"FSC Žampigňons 9:1Doubrava
09.04.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"FK Jamajka 5:8Hanzlík
09.04.09čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Flatus 7:1Kalina
10.04.09pátek20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FC Elpra14:3Košťál
10.04.09pátek17:30UT SNPRychlé PípyMakro 8:4Matějka
16.04.09čtvrtek20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Kojoti 7:5Hanzlík
18.kolo
13.04.09pondělí20:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 0:5Řízek
13.04.09pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraKozlos Ústí n.L. 6:3laik
14.04.09úterý20:00UT SeverkaMakroFSC Tygříci "UL" 1:5Šmid
14.04.09úterý19:00UT SNPJoalisKMF Úder "B" 1:5Řízek
15.04.09středa19:00UT SeverkaFlatusRelax "B" 9:5Matějka
16.04.09čtvrtek17:00UT SeverkaFC ResslovkaFK Jamajka 5:2Řízek
17.04.09pátek17:00UT SeverkaKojotiRychlé Pípy 3:2Doubrava
19.kolo
20.04.09pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Žampigňons 5:0Doubrava
21.04.09úterý20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Joalis 5:5Řízek
21.04.09úterý17:00UT SeverkaFC ResslovkaFlatus 2:9Lutka
23.04.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"FK Jamajka 1:3Řízek
23.04.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Makro 5:7Hanzlík
23.04.09čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Rychlé Pípy 8:3Řízek
18.06.09čtvrtek18:00UT SeverkaFC ElpraKojoti 4:1Hanzlík
20.kolo
27.04.09pondělí19:00UT SNPJoalisKozlos Ústí n.L. 2:6Matějka
28.04.09úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 5:7Nový
29.04.09středa19:00UT SeverkaFlatusKMF Úder "B" 7:5Doubrava
01.05.09pátek17:00UT SeverkaKojotiFSC Tygříci "UL" 4:6Šmid
01.05.09pátek19:00UT SNPRychlé PípyRelax "B" 6:5Řízek
01.05.09pátek18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsFC Elpra 1:5Šmid
20.05.09středa20:00UT SeverkaFC ResslovkaMakro 3:2Justra
21.kolo
04.05.09pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraJoalis 5:4Matějka
04.05.09pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Jamajka 7:5Doubrava
05.05.09úterý20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Flatus 9:3Hanzlík
07.05.09čtvrtek17:00UT SeverkaFC ResslovkaRychlé Pípy10:2Řízek
07.05.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"FSC Tygříci "UL" 5:6Šmid
08.05.09pátek18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsKojoti 5:7Doubrava
04.06.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Makro 4:3Blažej
22.kolo
11.05.09pondělí19:00UT SNPJoalisFSC Žampigňons 5:0Lutka
12.05.09úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaFC Elpra 5:7Řízek
13.05.09středa20:00UT SeverkaMakroFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 3:8Řízek
13.05.09středa19:00UT SeverkaFlatusKozlos Ústí n.L. 5:3Řízek
14.05.09čtvrtek17:00UT SeverkaFC ResslovkaFSC Tygříci "UL" 2:9Košťál
15.05.09pátek17:00UT SeverkaKojotiRelax "B"10:1Šmid
15.05.09pátek17:30UT SNPRychlé PípyKMF Úder "B" 2:13Matějka
23.kolo
18.05.09pondělí19:00UT SNPJoalisKojoti 3:3Šmid
18.05.09pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFlatus 2:5Řízek
19.05.09úterý20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Rychlé Pípy14:1laik
21.05.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"FSC Tygříci "UL" 4:1Blažej
21.05.09čtvrtek17:00UT SeverkaFC ResslovkaRelax "B" 5:3Nový
22.05.09pátek18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsFK Jamajka 0:5
03.06.09středa20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Makro 6:1Hanzlík
24.kolo
25.05.09pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 5:8Lutka
25.05.09pondělí20:00UT SeverkaMakroFC Elpra 1:1Lutka
26.05.09úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaJoalis 3:5Řízek
27.05.09středa19:00UT SeverkaFlatusFSC Žampigňons 5:0
28.05.09čtvrtek21:00SetuzaRelax "B"KMF Úder "B" 4:4Košťál
29.05.09pátek17:00UT SeverkaFC ResslovkaKojoti 3:2laik
12.06.09pátek19:00UT SNPRychlé PípyKozlos Ústí n.L. 3:15
25.kolo
01.06.09pondělí19:00UT SNPJoalisFlatus 6:8Kalina
01.06.09pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraRychlé Pípy 4:4Matějka
01.06.09pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 9:10Kalina
02.06.09úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaKojoti 1:1Lutka
02.06.09úterý20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Relax "B" 8:3Doubrava
04.06.09čtvrtek17:00UT SeverkaFC ResslovkaKMF Úder "B" 2:2Kalina
05.06.09pátek17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsMakro 0:5
26.kolo
08.06.09pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Elpra 4:6Matějka
09.06.09úterý16:30UT SeverkaMakroJoalis 4:5Lutka
11.06.09čtvrtek17:00UT SeverkaFC ResslovkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 3:20Doubrava
11.06.09čtvrtek21:00SetuzaRelax "B"Kozlos Ústí n.L. 6:12Hanzlík
12.06.09pátek17:00UT SeverkaKojotiKMF Úder "B" 2:2Šmid
12.06.09pátek19:00UT SNPRychlé PípyFSC Žampigňons 5:0
15.06.09pondělí19:00UT SeverkaFlatusFK Jamajka 3:5Doubrava
2008/2009 3.třída
1.kolo
01.09.08pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Delírium 4:10Hanzlík
01.09.08pondělí17:00UT UJEPUSK Slávie DominaHC Slovan garda 8:7Košťál
02.09.08úterý17:00UT UJEPUSK Slávie MalinaFC Bumerang-modrý 9:10Kalina
04.09.08čtvrtek17:00UT UJEPKoneFlamengo "B" 2:6Nový
05.09.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Rumíci 9:1Matějka
26.09.08pátek16:00UT SNPJH StavbyZD Hospoddáři "UL" 1:7laik
21.11.08pátek20:00SKPMizerovéFC Incredibles 0:5Řízek
02.01.09pátek20:00SetuzaKostelniciFC Draga 5:0Kalina
2.kolo
FC DragaFC Incredibles 0:5
09.09.08úterý18:00UT MojžířFC Bumerang-modrýSoptík 1:5Košťál
09.09.08úterý18:00hala UJEPZD Hospoddáři "UL"USK Slávie Domina 1:9Řízek
11.09.08čtvrtek20:00UT SeverkaFC RumíciKone 3:7France
11.09.08čtvrtek19:15UT 26.ZŠHC Slovan gardaUSK Slávie Malina 6:12Kalina
12.09.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Mizerové 5:0Doubrava
12.09.08pátek20:00SetuzaKostelniciFC Lokomotiv "UL" 5:1Lutka
13.10.08pondělí17:00UT SeverkaFC DelíriumJH Stavby18:1Hanzlík
3.kolo
15.09.08pondělí17:00UT UJEPUSK Slávie DominaFC Delírium10:7Hanzlík
15.09.08pondělí20:30UT SNPJH StavbyKostelnici 5:12Lutka
16.09.08úterý17:00UT UJEPUSK Slávie MalinaZD Hospoddáři "UL"11:5Hanzlík
18.09.08čtvrtek17:00UT UJEPKoneFC Bumerang-modrý 3:5Hanzlík
18.09.08čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFlamengo "B" 3:2Nový
19.09.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkHC Slovan garda 4:9Řízek
19.09.08pátek20:30SKPMizerovéFC Rumíci 0:5laik
06.02.09pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FC Draga 5:0Řízek
4.kolo
FC DragaFlamengo "B" 0:5
22.09.08pondělí18:00hala UJEPFC DelíriumUSK Slávie Malina 4:5laik
22.09.08pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"JH Stavby 2:3Doubrava
23.09.08úterý18:00UT MojžířFC Bumerang-modrýMizerové 5:0Hovorka
23.09.08úterý18:00UT UJEPZD Hospoddáři "UL"Soptík 2:6Kalina
24.09.08středa16:00UT SeverkaFC RumíciFC Incredibles 3:5Hanzlík
25.09.08čtvrtek19:15UT 26.ZŠHC Slovan gardaKone 1:4Hanzlík
26.09.08pátek20:00SetuzaKostelniciUSK Slávie Domina 5:8Kalina
5.kolo
29.09.08pondělí17:00UT UJEPUSK Slávie DominaFC Lokomotiv "UL" 6:2Kalina
30.09.08úterý17:00UT UJEPUSK Slávie MalinaKostelnici10:3Šmid
30.09.08úterý17:30UT SeverkaFC IncrediblesFC Bumerang-modrý15:2Nový
01.10.08středa16:00UT SNPJH StavbyFC Draga 0:16Hanzlík
02.10.08čtvrtek17:00UT UJEPKoneZD Hospoddáři "UL" 7:2Šmid
03.10.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Delírium 1:5Košťál
03.10.08pátek20:30SKPMizerovéHC Slovan garda 0:5Hovorka
03.10.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FC Rumíci 9:2laik
6.kolo
06.10.08pondělí18:00UT SeverkaFC DelíriumKone 2:4Hanzlík
06.10.08pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie Malina 4:16Lutka
06.10.08pondělí17:30UT SNPJH StavbyUSK Slávie Domina 1:16Řízek
07.10.08úterý18:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFlamengo "B" 3:9Hovorka
09.10.08čtvrtek19:15UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Incredibles 6:2Řízek
10.10.08pátek20:00SetuzaKostelniciSoptík 5:8Hovorka
20.10.08pondělí20:00WHC KBFC DragaFC Rumíci14:3Lutka
25.11.08úterý17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Mizerové 5:0Hanzlík
7.kolo
13.10.08pondělí16:00UT SeverkaFC RumíciFC Bumerang-modrý 5:4Hanzlík
13.10.08pondělí17:00UT UJEPUSK Slávie DominaFC Draga 5:7Drahoš
14.10.08úterý17:30UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL" 6:8Řízek
14.10.08úterý17:00UT UJEPUSK Slávie MalinaJH Stavby16:1Šmid
17.10.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Lokomotiv "UL" 6:3Šmid
17.10.08pátek20:30SKPMizerovéFC Delírium 0:5Doubrava
17.10.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"HC Slovan garda 8:1Doubrava
16.01.09pátek20:00SetuzaKoneKostelnici 2:6Doubrava
8.kolo
20.10.08pondělí16:00UT SeverkaFC DelíriumFC Incredibles12:1laik
20.10.08pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaUSK Slávie Malina 4:4Hovorka
23.10.08čtvrtek19:15UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Rumíci 3:3Řízek
23.10.08čtvrtek19:30T-MobileZD Hospoddáři "UL"Flamengo "B" 6:5Hanzlík
24.10.08pátek20:00SetuzaKostelniciMizerové 5:0Řízek
24.10.08pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Kone 4:11Košťál
24.10.08pátek16:00UT SNPJH StavbySoptík 1:18Lutka
24.10.08pátek18:30UT MojžířFC DragaFC Bumerang-modrý11:1Nový
9.kolo
28.10.08úterý17:30UT SeverkaFC IncrediblesKostelnici 7:6Šmid
28.10.08úterý16:00UT UJEPUSK Slávie MalinaFC Draga 8:8Hanzlík
30.10.08čtvrtek19:30T-MobileFlamengo "B"FC Delírium 3:5Hanzlík
31.10.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkUSK Slávie Domina 4:3Šmid
31.10.08pátek20:00SKPMizerovéFC Lokomotiv "UL" 0:5Hanzlík
03.11.08pondělí16:00UT SeverkaFC RumíciZD Hospoddáři "UL" 2:9Lutka
17.03.09úterý17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýHC Slovan garda 3:10Doubrava
09.06.09úterý16:00UT SNPKoneJH Stavby15:1Kalina
10.kolo
FC DragaHC Slovan garda 0:5
03.11.08pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKone 3:3Košťál
06.11.08čtvrtek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FC Bumerang-modrý 7:3Doubrava
06.11.08čtvrtek21:00SetuzaFC DelíriumFC Rumíci13:4Řízek
07.11.08pátek20:00SetuzaKostelniciFlamengo "B" 3:8laik
07.11.08pátek19:00UT SNPJH StavbyMizerové 5:0Doubrava
10.11.08pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaSoptík12:1Košťál
05.03.09čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Incredibles 6:2Řízek
11.kolo
10.11.08pondělí17:00UT SeverkaKoneUSK Slávie Malina 3:7Košťál
11.11.08úterý18:00UT SeverkaFC RumíciKostelnici 4:4Šmid
11.11.08úterý18:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Delírium 3:14Hovorka
13.11.08čtvrtek18:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaZD Hospoddáři "UL" 3:3Lutka
13.11.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC IncrediblesJH Stavby17:4Doubrava
14.11.08pátek20:00SKPMizerovéUSK Slávie Domina 0:5Kalina
14.11.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FC Lokomotiv "UL" 6:1Šmid
14.11.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Draga 3:6Doubrava
12.kolo
17.11.08pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFC Incredibles 8:3Lutka
18.11.08úterý19:00UT SeverkaFC DelíriumHC Slovan garda 8:8Košťál
20.11.08čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaMizerové 5:0Řízek
21.11.08pátek20:00SetuzaKostelniciFC Bumerang-modrý 7:9Kalina
21.11.08pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Rumíci 4:4laik
21.11.08pátek19:00UT SNPJH StavbyFlamengo "B" 0:8Doubrava
21.11.08pátek18:30UT MojžířFC DragaZD Hospoddáři "UL"14:2laik
06.03.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkKone 2:2Šmid
13.kolo
odloženo z podnětu DKoneFC Draga 5:0
24.11.08pondělí19:00WHC KBFC RumíciJH Stavby 7:2Doubrava
27.11.08čtvrtek18:00UT SeverkaFC IncrediblesUSK Slávie Malina 7:5Lutka
27.11.08čtvrtek20:00T-MobileFlamengo "B"USK Slávie Domina 6:10Doubrava
27.11.08čtvrtek15:30UT UJEPZD Hospoddáři "UL"FC Delírium 4:11laik
28.11.08pátek20:00SKPMizerovéSoptík 0:5Řízek
30.01.09pátek20:00SetuzaHC Slovan gardaKostelnici 7:6Doubrava
08.05.09pátek16:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Lokomotiv "UL"12:5Hanzlík
14.kolo
FC DragaFC Delírium 0:5
29.11.08sobota14:00UT NeštěmiceJH StavbyFC Bumerang-modrý 2:4Doubrava
01.12.08pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFC Rumíci20:2Řízek
04.12.08čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFlamengo "B" 1:5Doubrava
05.12.08pátek20:00SetuzaKostelniciZD Hospoddáři "UL" 7:6Doubrava
05.12.08pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"HC Slovan garda 3:7Řízek
05.12.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Incredibles 6:3Řízek
05.12.08pátek20:00SKPKoneMizerové 5:0Šmid
15.kolo
07.11.08pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesKone 4:6Kalina
08.12.08pondělí19:00WHC KBFC RumíciUSK Slávie Malina 0:9Doubrava
08.12.08pondělí21:00hala UJEPFC Bumerang-modrýUSK Slávie Domina 6:14Kalina
11.12.08čtvrtek20:00T-MobileFlamengo "B"Soptík 4:6Lutka
11.12.08čtvrtek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FC Lokomotiv "UL" 3:8Košťál
11.12.08čtvrtek21:00SetuzaFC DelíriumKostelnici13:3Doubrava
12.12.08pátek20:00SKPMizerovéFC Draga 0:5Košťál
07.04.09úterý17:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaJH Stavby 5:0Řízek
16.kolo
09.03.09pondělí18:00UT SeverkaFC DelíriumFC Lokomotiv "UL"10:5Lutka
09.03.09pondělí19:00UT SeverkaFlamengo "B"Kone 4:9Lutka
10.03.09úterý17:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaUSK Slávie Domina 5:5Nový
11.03.09středa17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"JH Stavby12:3Doubrava
13.03.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýUSK Slávie Malina 3:10Doubrava
13.03.09pátek18:00UT SeverkaFC DragaKostelnici10:10Hanzlík
27.03.09pátek18:00UT SeverkaFC RumíciSoptík 3:6Šmid
17.kolo
16.03.09pondělí18:00UT SeverkaKoneFC Rumíci 5:3Lutka
16.03.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaZD Hospoddáři "UL" 6:3Hanzlík
17.03.09úterý17:30UT SNPJH StavbyFC Delírium 1:9Justra
18.03.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaHC Slovan garda 6:0Košťál
20.03.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Bumerang-modrý18:1Doubrava
20.03.09pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Kostelnici 4:9Šmid
20.03.09pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Draga 8:9Doubrava
18.kolo
23.03.09pondělí19:00UT SeverkaFC DelíriumUSK Slávie Domina 7:6Lutka
25.03.09středa21:00hala UJEPZD Hospoddáři "UL"USK Slávie Malina 6:16laik
27.03.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýKone 1:9Košťál
27.03.09pátek19:00UT SeverkaFC DragaFC Lokomotiv "UL" 4:3Šmid
27.03.09pátek20:00SetuzaKostelniciJH Stavby17:4Doubrava
01.05.09pátek19:00UT SeverkaFlamengo "B"FC Incredibles 8:3Doubrava
14.05.09čtvrtek19:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaSoptík 3:5Řízek
19.kolo
30.03.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKostelnici 8:2Hanzlík
30.03.09pondělí20:30UT SNPFlamengo "B"FC Draga 7:6Doubrava
31.03.09úterý16:30UT SeverkaKoneHC Slovan garda10:6Justra
31.03.09úterý19:00UT SNPJH StavbyFC Lokomotiv "UL" 1:6Nový
01.04.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFC Delírium 4:4Hanzlík
03.04.09pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Rumíci16:4Řízek
03.04.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkZD Hospoddáři "UL" 8:3Řízek
20.kolo
06.04.09pondělí20:00UT SeverkaFC DelíriumSoptík 3:7Řízek
07.04.09úterý20:00UT SeverkaFC RumíciFlamengo "B" 2:2Justra
09.04.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Kone 5:5Nový
10.04.09pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie Domina 1:2Košťál
10.04.09pátek20:00SetuzaKostelniciUSK Slávie Malina 6:9Šmid
10.04.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Incredibles 1:7Hovorka
10.04.09pátek18:00UT SeverkaFC DragaJH Stavby15:3Košťál
21.kolo
13.04.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaJH Stavby16:0Řízek
14.04.09úterý20:30UT SNPFlamengo "B"FC Bumerang-modrý16:2Řízek
15.04.09středa20:00UT SeverkaFC RumíciFC Draga 4:6Matějka
17.04.09pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesHC Slovan garda 7:4Doubrava
20.04.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFC Lokomotiv "UL"11:4Hanzlík
04.06.09čtvrtek18:00UT SeverkaSoptíkKostelnici 8:1Kalina
15.06.09pondělí17:00UT SeverkaKoneFC Delírium 5:0Řízek
22.kolo
21.04.09úterý17:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaFlamengo "B" 4:4Kalina
23.04.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 7:5Matějka
23.04.09čtvrtek20:00UT SNPJH StavbyUSK Slávie Malina 1:20Nový
24.04.09pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Soptík 2:4Nový
24.04.09pátek20:00SetuzaKostelniciKone 6:7Řízek
24.04.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Rumíci 1:8Hanzlík
24.04.09pátek20:00UT SeverkaFC DragaUSK Slávie Domina 6:6Nový
23.kolo
27.04.09pondělí20:30UT SNPFlamengo "B"ZD Hospoddáři "UL" 2:3Matějka
27.04.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaUSK Slávie Domina 1:3Šmid
27.04.09pondělí19:00UT SeverkaSoptíkJH Stavby 5:0Košťál
28.04.09úterý20:00UT SeverkaFC RumíciHC Slovan garda 4:5Košťál
28.04.09úterý16:30UT SeverkaKoneFC Lokomotiv "UL"10:4Řízek
01.05.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Draga 1:32Řízek
07.06.09neděle17:00UT SNPFC IncrediblesFC Delírium 4:1Kalina
24.kolo
04.05.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaSoptík 3:4Lutka
04.05.09pondělí20:00UT SeverkaFC DelíriumFlamengo "B" 4:7Matějka
05.05.09úterý18:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Bumerang-modrý 9:7Nový
05.05.09úterý19:00UT SNPJH StavbyKone 1:14Doubrava
06.05.09středa18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FC Rumíci 5:4Matějka
06.05.09středa21:00hala UJEPFC DragaUSK Slávie Malina 8:5Doubrava
08.05.09pátek20:00SetuzaKostelniciFC Incredibles 5:7Řízek
25.kolo
11.05.09pondělí20:30UT SNPFlamengo "B"Kostelnici 5:2Lutka
12.05.09úterý20:00UT SeverkaFC RumíciFC Delírium 4:3Doubrava
12.05.09úterý16:30UT SeverkaKoneUSK Slávie Domina 2:7Hanzlík
12.05.09úterý18:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Draga 8:3Řízek
15.05.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýZD Hospoddáři "UL" 3:2Košťál
15.05.09pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "UL" 2:1Doubrava
15.05.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkUSK Slávie Malina 5:3Šmid
26.kolo
18.05.09pondělí20:00UT SeverkaFC DelíriumFC Bumerang-modrý12:5Řízek
19.05.09úterý19:00UT SNPJH StavbyFC Incredibles 1:9Šmid
20.05.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaKone12:1Nový
21.05.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"HC Slovan garda 8:6Matějka
22.05.09pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo "B" 6:8Řízek
22.05.09pátek20:00SetuzaKostelniciFC Rumíci 6:4Hanzlík
22.05.09pátek20:00UT SeverkaFC DragaSoptík 5:9Řízek
27.kolo
25.05.09pondělí20:30UT SNPFlamengo "B"JH Stavby12:2Blažej
26.05.09úterý20:00UT SeverkaFC RumíciFC Lokomotiv "UL" 4:2Šmid
26.05.09úterý16:30UT SeverkaKoneSoptík 4:3Matějka
28.05.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FC Draga10:3Blažej
29.05.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýKostelnici10:3Doubrava
07.06.09neděle18:30UT SNPHC Slovan gardaFC Delírium 6:4Kalina
10.06.09středa21:00hala UJEPFC IncrediblesUSK Slávie Domina 0:5Šmid
28.kolo
01.06.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFlamengo "B" 8:3Řízek
01.06.09pondělí20:00UT SeverkaFC DelíriumZD Hospoddáři "UL" 5:14Matějka
02.06.09úterý19:00UT SNPJH StavbyFC Rumíci 2:7Blažej
03.06.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFC Incredibles11:4Řízek
05.06.09pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Bumerang-modrý 6:9Lutka
05.06.09pátek20:00SetuzaKostelniciHC Slovan garda 3:7Lutka
12.06.09pátek16:00UT SNPFC DragaKone 0:5Kalina
29.kolo
08.06.09pondělí20:00UT SeverkaFC DelíriumFC Draga 5:0Matějka
09.06.09úterý18:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Lokomotiv "UL" 9:2Šmid
10.06.09středa20:00hala UJEPFlamengo "B"USK Slávie Malina 3:5Šmid
11.06.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Kostelnici 4:3Šmid
12.06.09pátek20:00UT SeverkaFC RumíciUSK Slávie Domina 2:8Lutka
12.06.09pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesSoptík 4:11Lutka
12.06.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýJH Stavby10:4Řízek
30.kolo
15.06.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFC Bumerang-modrý 0:8Košťál
16.06.09úterý17:30UT SeverkaKoneFC Incredibles 8:4Lutka
16.06.09úterý19:00UT SNPJH StavbyHC Slovan garda 7:13Řízek
17.06.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFC Rumíci 8:7Řízek
19.06.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkFlamengo "B" 6:4
19.06.09pátek16:00UT Stad.mlFC Lokomotiv "UL"ZD Hospoddáři "UL" 7:11laik
19.06.09pátek20:00SetuzaKostelniciFC Delírium 5:0Doubrava
2008/2009 Krajský přebor
1.kolo
01.09.08pondělí18:00UT SeverkaCombixFSC SKP Viktoria10:4Lutka
Hanzlík
02.09.08úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFanda 4:3Kresta
Nový
02.09.08úterý20:00UT SeverkaFlamengo ULFK Pérovna UL 2:5Hanzlík
Lutka
03.09.08středa20:30SetuzaHop Trop ATeta 4:8Matějka
Doubrava
04.09.08čtvrtek19:30UT SeverkaCSKA VýšinaSportbar 8:6Hanzlík
Kalina
04.09.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"Linde 4:4Matějka
Nový
2.kolo
08.09.08pondělí18:00UT SeverkaSportbarHop Trop A 6:4Matějka
Hanzlík
09.09.08úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czCSKA Výšina 2:8Hanzlík
Nový
11.09.08čtvrtek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 9:4Nový
Kalina
11.09.08čtvrtek17:00UT ZŠ Karla IV.LindeCombix 1:11Šmid
Nový
11.09.08čtvrtek18:00SetuzaTetaKMF Úder "A"10:5Hanzlík
Řízek
24.11.08pondělí20:00WHC KBFandaFK Pérovna UL 2:8Doubrava
Hanzlík
3.kolo
15.09.08pondělí18:00UT SeverkaCombixTeta 7:2Matějka
Nový
15.09.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria10:6Šmid
Hanzlík
16.09.08úterý17:30UT SeverkaFlamengo ULLinde11:2Lutka
Košťál
17.09.08středa20:30SetuzaHop Trop AFC Kolbenschmidt cz 6:4Matějka
laik
18.09.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"Sportbar 7:3Šmid
Doubrava
19.09.08pátek19:30UT MojžířCSKA VýšinaFanda 7:7Nový
Matějka
4.kolo
22.09.08pondělí18:00UT A.ČeskéFandaFSC SKP Viktoria 7:12Nový
Řízek
22.09.08pondělí18:00UT SeverkaSportbarCombix 2:6Matějka
Doubrava
23.09.08úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A"11:5Hanzlík
Košťál
25.09.08čtvrtek17:00UT ZŠ Karla IV.LindeFK Pérovna UL 2:10Nový
Košťál
25.09.08čtvrtek18:00SetuzaTetaFlamengo UL 9:6Matějka
Nový
26.11.08středa20:30SetuzaCSKA VýšinaHop Trop A 4:12Lutka
Nový
5.kolo
29.09.08pondělí18:00UT SeverkaCombixFC Kolbenschmidt cz 6:8Hovorka
Doubrava
29.09.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta 2:7Matějka
Kalina
01.10.08středa20:30SetuzaHop Trop AFanda 3:4Matějka
Lutka
02.10.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"CSKA Výšina 3:5Lutka
Hanzlík
02.10.08čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengo ULSportbar 2:7Hanzlík
Lutka
02.10.08čtvrtek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaLinde 7:4Matějka
Nový
6.kolo
06.10.08pondělí17:00UT A.ČeskéFandaLinde10:6Doubrava
Matějka
07.10.08úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 2:8Lutka
Hanzlík
08.10.08středa20:30SetuzaHop Trop AKMF Úder "A" 7:1Matějka
Šmid
09.10.08čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 5:4Košťál
Šmid
09.10.08čtvrtek17:00UT SeverkaCSKA VýšinaCombix 3:8Nový
Řízek
17.11.08pondělí19:00WHC KBSportbarFK Pérovna UL 2:1Lutka
Hanzlík
7.kolo
13.10.08pondělí18:00UT SeverkaCombixHop Trop A 2:4Hanzlík
Šmid
13.10.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz15:4Hovorka
Doubrava
16.10.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"Fanda 3:11Nový
Košťál
16.10.08čtvrtek17:00UT ZŠ Karla IV.LindeTeta 3:8Lutka
Šmid
24.11.08pondělí21:00WHC KBFlamengo ULCSKA Výšina13:7Hanzlík
Doubrava
19.01.09pondělí21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaSportbar 1:1Matějka
Řízek
8.kolo
CSKA VýšinaFK Pérovna UL 0:5
20.10.08pondělí17:00UT A.ČeskéFandaTeta 4:11Hanzlík
Lutka
20.10.08pondělí18:00UT SeverkaSportbarLinde 9:1Matějka
Nový
21.10.08úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 5:8Nový
Lutka
21.10.08úterý20:30SetuzaHop Trop AFlamengo UL 4:4Matějka
Hovorka
22.10.08středa16:30UT UJEPKMF Úder "A"Combix 2:9Šmid
Hanzlík
9.kolo
27.10.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 6:5Matějka
Nový
30.10.08čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengo ULKMF Úder "A" 6:5Matějka
Řízek
30.10.08čtvrtek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaCSKA Výšina 5:0Nový
Doubrava
30.10.08čtvrtek18:00SetuzaTetaSportbar 2:5Lutka
Hanzlík
04.11.08úterý17:30UT SeverkaLindeFC Kolbenschmidt cz 4:9Kalina
Dias
19.11.08středa17:00T-MobileCombixFanda 4:3Nový
Hanzlík
10.kolo
03.11.08pondělí19:00UT SNPFandaSportbar 4:6Košťál
Řízek
03.11.08pondělí19:00WHC KBFC Kolbenschmidt czTeta 7:2Hovorka
Nový
03.11.08pondělí17:00UT SeverkaCombixFlamengo UL 7:5Lutka
Hanzlík
05.11.08středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 5:6Hovorka
Hanzlík
06.11.08čtvrtek19:30UT SeverkaCSKA VýšinaLinde 5:6Nový
Hovorka
06.11.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 2:7Hovorka
Nový
11.kolo
10.11.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix 7:4Šmid
Hanzlík
10.11.08pondělí18:00UT SeverkaSportbarFC Kolbenschmidt cz 7:3Košťál
Doubrava
13.11.08čtvrtek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMF Úder "A" 6:1Lutka
Hanzlík
13.11.08čtvrtek18:00SetuzaTetaCSKA Výšina 9:4Nový
Hanzlík
19.11.08středa20:30SetuzaLindeHop Trop A 4:11Košťál
Doubrava
12.01.09pondělí18:00hala UJEPFlamengo ULFanda 4:4Šmid
Hanzlík
12.kolo
30.03.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL12:4Kresta
Nový
31.03.09úterý17:00UT ZŠ Karla IV.LindeKMF Úder "A" 5:12Matějka
Nový
02.04.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaCombix 5:6Lutka
Kresta
03.04.09pátek17:30UT SNPFandaFC Kolbenschmidt cz 4:5Lutka
Matějka
23.04.09čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 3:7Hanzlík
Řízek
13.kolo
06.04.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFanda10:6Kresta
Nový
06.04.09pondělí18:00UT SeverkaCombixLinde 8:3Hanzlík
Šmid
08.04.09středa20:00UT SeverkaFlamengo ULFSC SKP Viktoria 6:8Doubrava
Matějka
08.04.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Teta 3:2Nový
Řízek
08.04.09středa20:30SetuzaHop Trop ASportbar 4:4Nový
Řízek
14.kolo
13.04.09pondělí18:00UT SeverkaSportbarKMF Úder "A" 6:2Košťál
Lutka
14.04.09úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czHop Trop A 1:2Hanzlík
Kalina
14.04.09úterý17:00UT ZŠ Karla IV.LindeFlamengo UL 4:4Matějka
Šmid
16.04.09čtvrtek18:00SetuzaTetaCombix11:1Matějka
Šmid
16.04.09čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 5:8Hanzlík
Nový
15.kolo
20.04.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULLinde 8:2Lutka
Košťál
20.04.09pondělí18:00UT SeverkaCombixSportbar 4:4Matějka
Hanzlík
21.04.09úterý19:00UT SNPFlamengo ULTeta 0:7Košťál
Matějka
22.04.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FC Kolbenschmidt cz10:1Doubrava
Řízek
23.04.09čtvrtek17:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFanda10:3Matějka
Nový
16.kolo
27.04.09pondělí18:00UT SeverkaSportbarFlamengo UL 2:4Košťál
Doubrava
28.04.09úterý17:00UT ZŠ Karla IV.LindeFSC SKP Viktoria 4:4Matějka
Nový
12.05.09úterý20:30UT SNPFandaHop Trop A13:5Košťál
Nový
27.05.09středa17:00T-MobileFC Kolbenschmidt czCombix 3:6Hanzlík
Řízek
28.05.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 5:6Matějka
Hanzlík
17.kolo
04.05.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSportbar 9:1Košťál
Lutka
05.05.09úterý17:00UT ZŠ Karla IV.LindeFanda 2:6Šmid
Lutka
05.05.09úterý17:30UT SeverkaFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 6:1Košťál
Matějka
06.05.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Hop Trop A 4:2Šmid
Matějka
07.05.09čtvrtek17:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaTeta 5:3Matějka
Nový
18.kolo
11.05.09pondělí18:00UT SeverkaSportbarFSC SKP Viktoria 7:3Matějka
Kalina
12.05.09úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 2:4Hanzlík
Kalina
13.05.09středa19:30UT SNPFandaKMF Úder "A" 7:7Matějka
Nový
13.05.09středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 2:6Košťál
Doubrava
14.05.09čtvrtek18:00SetuzaTetaLinde 8:1Matějka
Blažej
19.kolo
18.05.09pondělí18:00UT SeverkaCombixKMF Úder "A" 2:6Hanzlík
Řízek
19.05.09úterý17:00UT ZŠ Karla IV.LindeSportbar 2:7Matějka
Nový
21.05.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFanda 5:6Nový
Blažej
21.05.09čtvrtek17:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz11:2Matějka
Kalina
12.06.09pátek18:00UT SeverkaFlamengo ULHop Trop A13:6Lutka
Šmid
20.kolo
25.05.09pondělí19:00UT SNPFandaCombix 5:7Hanzlík
Blažej
25.05.09pondělí18:00UT SeverkaSportbarTeta 8:2Lutka
Matějka
26.05.09úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czLinde 5:4Matějka
Kalina
27.05.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Flamengo UL 7:4Nový
Doubrava
27.05.09středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 3:4Matějka
Řízek
21.kolo
01.06.09pondělí18:00UT SeverkaSportbarFanda 4:3Matějka
Řízek
01.06.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMF Úder "A"11:4Doubrava
Nový
02.06.09úterý17:30UT SeverkaFlamengo ULCombix 6:4Lutka
Matějka
04.06.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Kolbenschmidt cz 4:4Matějka
Nový
04.06.09čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaHop Trop A 6:6Hanzlík
Blažej
22.kolo
08.06.09pondělí17:30UT SNPFandaFlamengo UL 5:9Košťál
Kalina
08.06.09pondělí18:00UT SeverkaCombixFK Pérovna UL 0:3Matějka
Hanzlík
09.06.09úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSportbar 1:12Lutka
Blažej
10.06.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FSC SKP Viktoria 3:2Šmid
Nový
10.06.09středa20:30SetuzaHop Trop ALinde 4:2Doubrava
Matějka
2008/2009 Okresní přebor
1.kolo
01.09.08pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Libouchec 3:12Košťál
Doubrava
01.09.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 4:3Hanzlík
Lutka
04.09.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Chaloupka 8:3Doubrava
05.09.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 4:7Hanzlík
Kalina
26.11.08středa18:45SKPPupkinsMorgan Commando TP10:7Hanzlík
Kalina
18.03.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULAS - Comp 4:7Košťál
Hanzlík
2.kolo
09.09.08úterý20:30SetuzaAS - CompPupkins 6:2Matějka
Doubrava
10.09.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FootballStars Severka UL 2:3Nový
Doubrava
10.09.08středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 7:6Řízek
11.09.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 7:5Šmid
Hanzlík
12.09.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaMorgan Commando TP 6:4Nový
Kalina
12.09.08pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Akord 6:5Doubrava
Hanzlík
3.kolo
15.09.08pondělí19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULChaloupka 2:4Košťál
France
15.09.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Relax Ústí n.L. 3:3Nový
Matějka
15.09.08pondělí18:00UT StaráFootballStars Severka ULKMK Tornádo "UL" 4:8Doubrava
Řízek
17.09.08středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPAS - Comp 6:2Šmid
Řízek
19.09.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Libouchec 2:2Doubrava
Nový
03.12.08středa18:45SKPPupkinsHop Trop - "B"13:6Nový
Řízek
4.kolo
22.09.08pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Sokol UL "A" 3:7Lutka
Hanzlík
24.09.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Morgan Commando TP 2:8Doubrava
Matějka
24.09.08středa18:30LibouchecFC LibouchecFootballStars Severka UL10:4Hanzlík
Nový
25.09.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Akord 4:2Doubrava
Košťál
26.09.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Pupkins 7:6Matějka
Doubrava
03.10.08pátek18:10UT 26.ZŠChaloupkaAS - Comp 1:8Hanzlík
Řízek
5.kolo
29.09.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Chaloupka 5:1Doubrava
Hovorka
29.09.08pondělí18:00UT StaráFootballStars Severka ULRelax Ústí n.L. 3:11Hanzlík
Šmid
30.09.08úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop - "B" 3:7Košťál
Doubrava
01.10.08středa18:45SKPPupkinsFC Libouchec 5:12Lutka
Nový
01.10.08středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" 5:1Matějka
Košťál
03.10.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordWayuptensky futsal team UL 4:2Hanzlík
Řízek
6.kolo
06.10.08pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFootballStars Severka UL10:2Šmid
Nový
06.10.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Akord 5:5Lutka
Hanzlík
08.10.08středa18:30LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 3:8Šmid
Matějka
09.10.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Pupkins 5:4Šmid
Košťál
10.10.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaHop Trop - "B" 6:1Nový
Kalina
10.10.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"AS - Comp 7:3Řízek
Drahoš
7.kolo
13.10.08pondělí18:00UT StaráFootballStars Severka ULFC Sokol UL "A" 2:4Nový
Kalina
14.10.08úterý20:30SetuzaAS - CompFC Libouchec 8:11Šmid
Hovorka
15.10.08středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPRelax Ústí n.L. 5:4Doubrava
Nový
15.10.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"KMK Tornádo "UL" 4:7Lutka
Kalina
17.10.08pátek16:00UT A.ČeskéAkordChaloupka 2:2Hanzlík
Kalina
10.06.09středa18:30SKPPupkinsWayuptensky futsal team UL 6:4Hanzlík
8.kolo
20.10.08pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULMorgan Commando TP 3:4Lutka
Hanzlík
20.10.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Pupkins 1:9Nový
Hovorka
22.10.08středa18:30LibouchecFC LibouchecHop Trop - "B" 4:7Šmid
Řízek
22.10.08středa20:00SKPAkordFootballStars Severka UL 3:4Řízek
Šmid
23.10.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.AS - Comp14:3Nový
Kalina
24.10.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaKMK Tornádo "UL" 3:5Lutka
Kalina
9.kolo
27.10.08pondělí18:00UT StaráFootballStars Severka ULChaloupka 4:5Nový
Kalina
27.10.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Libouchec 4:8Doubrava
Řízek
28.10.08úterý20:30SetuzaAS - CompWayuptensky futsal team UL10:9Nový
Matějka
29.10.08středa18:45SKPPupkinsAkord11:7Hanzlík
Řízek
29.10.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Relax Ústí n.L. 2:5Řízek
Hanzlík
18.11.08úterý19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 4:3Hanzlík
Řízek
10.kolo
03.11.08pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULHop Trop - "B" 2:4Lutka
Hanzlík
03.11.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"AS - Comp 6:2Hanzlík
Lutka
05.11.08středa20:00SKPAkordMorgan Commando TP 7:8Doubrava
Řízek
06.11.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 6:3Hanzlík
Řízek
07.11.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaFC Libouchec 3:2Kalina
27.04.09pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka ULPupkins 2:4Doubrava
Košťál
11.kolo
11.11.08úterý20:30SetuzaAS - CompAkord 4:1Hovorka
Košťál
12.11.08středa18:45SKPPupkinsChaloupka10:3Doubrava
Kalina
12.11.08středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFootballStars Severka UL 5:0Nový
Košťál
12.11.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FC Sokol UL "A" 7:3Hanzlík
Justra
12.11.08středa18:30LibouchecFC LibouchecRelax Ústí n.L. 8:10Hanzlík
Justra
21.11.08pátek21:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Wayuptensky futsal team UL 9:8Doubrava
Kalina
12.kolo
01.04.09středa18:30LibouchecFC LibouchecWayuptensky futsal team UL 6:7Hanzlík
01.04.09středa19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 9:6Lutka
Kalina
01.04.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Akord 5:0Matějka
Řízek
02.04.09čtvrtek19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPPupkins11:3Kresta
Lutka
03.04.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaRelax Ústí n.L. 6:1Košťál
Nový
16.06.09úterý20:30SetuzaAS - CompFootballStars Severka UL 0:5Šmid
Kalina
13.kolo
06.04.09pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPChaloupka 5:2Matějka
Lutka
06.04.09pondělí16:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 5:6Šmid
Hanzlík
06.04.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULRelax Ústí n.L. 1:5Lutka
Matějka
08.04.09středa18:30SKPPupkinsAS - Comp 5:7Hanzlík
Šmid
08.04.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULHop Trop - "B" 5:2Matějka
Doubrava
10.04.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordKMK Tornádo "UL" 5:7Šmid
Hanzlík
14.kolo
14.04.09úterý20:30SetuzaAS - CompMorgan Commando TP 5:6Nový
Matějka
15.04.09středa18:30LibouchecFC LibouchecAkord 8:9Doubrava
Hanzlík
15.04.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Pupkins 3:10Hanzlík
Doubrava
16.04.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FC Sokol UL "A" 2:6Šmid
Matějka
17.04.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaWayuptensky futsal team UL 6:2Šmid
Hanzlík
17.04.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FootballStars Severka UL 5:3Matějka
Kalina
15.kolo
21.04.09úterý20:30SetuzaAS - CompChaloupka 2:6Lutka
Kalina
22.04.09středa18:30SKPPupkinsKMK Tornádo "UL"10:5Nový
Matějka
22.04.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFC Libouchec 5:1Hanzlík
Kalina
22.04.09středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Wayuptensky futsal team UL 7:3Kalina
Hanzlík
23.04.09čtvrtek19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPHop Trop - "B" 8:3Doubrava
Matějka
24.04.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordRelax Ústí n.L. 9:3Doubrava
Matějka
16.kolo
27.04.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULAkord 4:4Hanzlík
Blažej
29.04.09středa18:30LibouchecFC LibouchecPupkins 6:16Hanzlík
Šmid
29.04.09středa19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP 5:6Lutka
Justra
29.04.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"AS - Comp 7:7Košťál
Matějka
30.04.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FootballStars Severka UL12:6Doubrava
Lutka
01.05.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaFC Sokol UL "A" 1:14Hanzlík
laik
17.kolo
05.05.09úterý20:30SetuzaAS - CompKMK Tornádo "UL" 4:12Lutka
Šmid
06.05.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Chaloupka 6:7Řízek
Košťál
06.05.09středa18:30SKPPupkinsRelax Ústí n.L.19:6Košťál
Řízek
06.05.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULWayuptensky futsal team UL10:4Doubrava
Justra
08.05.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Sokol UL "A" 6:3Řízek
Blažej
18.05.09pondělí19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec10:0Nový
Matějka
18.kolo
11.05.09pondělí16:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FootballStars Severka UL 4:3Hanzlík
Blažej
13.05.09středa18:30LibouchecFC LibouchecAS - Comp 6:5Justra
Hanzlík
14.05.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Morgan Commando TP 2:6Doubrava
Rabas
15.05.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaAkord 5:3Nový
Kalina
15.05.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Hop Trop - "B" 7:6Matějka
Košťál
18.05.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULPupkins 5:8Matějka
Nový
19.kolo
19.05.09úterý20:30SetuzaAS - CompRelax Ústí n.L. 4:6Doubrava
Blažej
20.05.09středa19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Chaloupka 5:4Šmid
Doubrava
20.05.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FC Libouchec 6:5Šmid
Matějka
20.05.09středa18:30SKPPupkinsFC Sokol UL "A" 7:4Nový
Kalina
20.05.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULAkord 5:2Matějka
Justra
21.05.09čtvrtek19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPWayuptensky futsal team UL 5:3Matějka
Kalina
20.kolo
25.05.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULAS - Comp11:4Doubrava
Nový
27.05.09středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 5:3Hanzlík
Justra
27.05.09středa18:30LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "UL" 9:6Řízek
28.05.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Hop Trop - "B" 7:6Košťál
Nový
29.05.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaFootballStars Severka UL 2:11Šmid
Hanzlík
10.06.09středa18:30SKPAkordPupkins 7:7Hanzlík
France
21.kolo
02.06.09úterý20:30SetuzaAS - CompFC Sokol UL "A" 7:8Hanzlík
Řízek
03.06.09středa18:30LibouchecFC LibouchecChaloupka 7:2Nový
Blažej
03.06.09středa18:30SKPPupkinsFootballStars Severka UL 7:6Hanzlík
Řízek
04.06.09čtvrtek19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPAkord 6:5Blažej
Hanzlík
05.06.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Relax Ústí n.L. 9:6Košťál
Doubrava
17.06.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Wayuptensky futsal team UL 6:4Hanzlík
Nový
22.kolo
08.06.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKMK Tornádo "UL"10:11Šmid
Řízek
10.06.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULMorgan Commando TP 1:4Matějka
10.06.09středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B"12:2Matějka
France
11.06.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FC Libouchec 6:3Hanzlík
France
12.06.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaPupkins 1:4Doubrava
Řízek
12.06.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordAS - Comp 4:4Nový
Hanzlík
2008/2009 Pohár A
1.kolo
03.12.08středa18:00LibouchecFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Odpadlíci 7:3Hanzlík
04.12.08čtvrtek18:00SetuzaTetaTeplárna Trmice15:2Hanzlík
2.kolo
10.12.08středa18:00LibouchecFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Teta 4:3Šmid
Hanzlík
12.12.08pátek18:30T-MobileOdpadlíciFlamengo "B"10:4Šmid
Řízek
3.kolo
18.12.08čtvrtek18:00SetuzaFlamengo "B"Teta 7:5Hanzlík
Doubrava
18.12.08čtvrtek19:00LibouchecTeplárna TrmiceFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 3:9Řízek
Justra
4.kolo
05.01.09pondělí21:00SetuzaOdpadlíciTeplárna Trmice 7:0Doubrava
Řízek
08.01.09čtvrtek19:30T-MobileFlamengo "B"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 3:8Lutka
Doubrava
5.kolo
11.01.09neděle20:00SetuzaTeplárna TrmiceFlamengo "B" 4:8Matějka
Doubrava
15.01.09čtvrtek18:00SetuzaTetaOdpadlíci 7:2Nový
Košťál
2008/2009 Pohár B
1.kolo
01.12.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULZD Hospoddáři "UL"20:5Doubrava
02.12.08úterý20:30LibouchecLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 8:5Šmid
2.kolo
08.12.08pondělí20:00WHC KBLesná Pes ULFK Pérovna UL 3:11Nový
Doubrava
12.12.08pátek21:00SetuzaKMK Tornádo "UL"FK Jamajka 7:5Doubrava
Řízek
3.kolo
15.12.08pondělí19:00WHC KBFK JamajkaFK Pérovna UL 5:8Hanzlík
Lutka
17.12.08středa18:00WHC KBZD Hospoddáři "UL"Lesná Pes UL 2:9Nový
Řízek
4.kolo
05.01.09pondělí19:00WHC KBFK JamajkaLesná Pes UL 1:2Košťál
Hanzlík
09.01.09pátek21:00SetuzaKMK Tornádo "UL"ZD Hospoddáři "UL"12:2Nový
Řízek
5.kolo
12.01.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 8:2Kresta
Lutka
15.01.09čtvrtek18:00hala UJEPZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 4:8Šmid
Řízek
2008/2009 Pohár C
1.kolo
04.12.08čtvrtek20:00SetuzaDynamo KameňákRelax Ústí n.L. 7:4Košťál
05.12.08pátek20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaSK Kronen-Labe12:4Nový
2.kolo
08.12.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFSC SKP Viktoria 8:8Hanzlík
Řízek
11.12.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.USK Slávie Domina 7:6Doubrava
Kalina
3.kolo
15.12.08pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFSC SKP Viktoria 3:10Lutka
Hanzlík
18.12.08čtvrtek20:00SetuzaSK Kronen-LabeDynamo Kameňák 4:6Doubrava
Nový
4.kolo
05.01.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaDynamo Kameňák 5:4Hanzlík
Košťál
08.01.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.SK Kronen-Labe11:2Nový
Hanzlík
5.kolo
12.01.09pondělí21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaRelax Ústí n.L. 6:6Lutka
Kresta
15.01.09čtvrtek20:00SetuzaSK Kronen-LabeUSK Slávie Domina 5:6Matějka
Hanzlík
2008/2009 Pohár D
1.kolo
01.12.08pondělí20:00WHC KBKozlos Ústí n.L.Flamengo UL 5:7Lutka
02.12.08úterý20:30SetuzaHop Trop AFC Delírium 2:10Lutka
2.kolo
08.12.08pondělí21:00WHC KBFlamengo ULKřemýž 5:2Doubrava
Nový
10.12.08středa19:00WHC KBKozlos Ústí n.L.Hop Trop A 5:5Nový
Řízek
3.kolo
17.12.08středa20:30SetuzaKřemýžHop Trop A 6:3Doubrava
Justra
18.12.08čtvrtek21:00SetuzaFC DelíriumKozlos Ústí n.L. 7:0Nový
Doubrava
4.kolo
KřemýžKozlos Ústí n.L. 0:5
13.01.09úterý17:00hala UJEPFlamengo ULFC Delírium 4:2Košťál
Nový
5.kolo
14.01.09středa20:30SetuzaHop Trop AFlamengo UL 3:7Nový
Doubrava
15.01.09čtvrtek21:00SetuzaFC DelíriumKřemýž 5:0Hanzlík
Matějka

celkem záznamů: 790

generováno za 0.6 sekund