Dnes je sobota 21.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 714

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2007/2008 1.třída
1.kolo
05.09.07středa18:30LibouchecFC LibouchecRemost 9:4Šmid
Řízek
07.09.07pátek19:00UT ChabaNew YorkTJ Fanda "B" 9:8Hanzlík
Lutka
07.09.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPJoalis 8:2Matějka
Dvořák
07.09.07pátek17:00UT SeverkaStřekov UnitedTelecom 0:4Šmid
Kalina
07.09.07pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "B"FC Trmice 1:7Lutka
Hanzlík
19.11.07pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFK Všebořice 4:6Hanzlík
Nový
2.kolo
10.09.07pondělí18:00UT A.ČeskéWayuptensky futsal team ULNew York 7:2Košťál
Doubrava
11.09.07úterý19:00UT MojžířFC TrmiceFC Libouchec 8:5Nový
Košťál
11.09.07úterý17:30UT SNPTelecomKMK Tornádo "B" 5:4Kalina
Dvořák
11.09.07úterý16:00UT SNPJoalisStřekov United 6:4Dvořák
Kalina
13.09.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceRemost 2:2Doubrava
Košťál
14.09.07pátek17:30UT SNPTJ Fanda "B"Morgan Commando TP11:7Nový
Procházka
3.kolo
19.09.07středa18:30LibouchecFC LibouchecTelecom 9:8Šmid
21.09.07pátek19:00UT ChabaNew YorkFK Všebořice 6:2Šmid
Nový
21.09.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPWayuptensky futsal team UL 4:7Košťál
Lutka
21.09.07pátek17:00UT SeverkaStřekov UnitedTJ Fanda "B" 2:3Hovorka
Řízek
21.09.07pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "B"Joalis 9:3Nový
Šmid
21.09.07pátek18:00UT MojžířRemostFC Trmice 7:2Miněk
Kalina
4.kolo
24.09.07pondělí17:30UT SNPTJ Fanda "B"KMK Tornádo "B" 3:4Hanzlík
Řízek
24.09.07pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULStřekov United 7:5Košťál
Doubrava
25.09.07úterý17:30UT SNPTelecomRemost 2:7Šmid
Hovorka
25.09.07úterý16:00UT SNPJoalisFC Libouchec 6:7Hovorka
Šmid
27.09.07čtvrtek19:00UT ChabaNew YorkMorgan Commando TP 6:7Hanzlík
Dvořák
12.06.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Trmice10:4Matějka
Kalina
5.kolo
02.10.07úterý19:00UT MojžířFC TrmiceTelecom 8:5Šmid
Řízek
03.10.07středa18:30LibouchecFC LibouchecTJ Fanda "B" 4:7Hanzlík
Kalina
05.10.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Všebořice 4:7Doubrava
Dvořák
05.10.07pátek17:00UT SeverkaStřekov UnitedNew York 4:7Matějka
Nový
05.10.07pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Wayuptensky futsal team UL 2:5Hovorka
Řízek
05.10.07pátek18:00UT MojžířRemostJoalis 8:3Košťál
Košťálová
6.kolo
08.10.07pondělí19:00UT SNPTJ Fanda "B"Remost 2:5Matějka
Nový
08.10.07pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Libouchec 4:5Dvořák
Řízek
09.10.07úterý17:30UT SNPJoalisFC Trmice 4:8Řízek
Dvořák
11.10.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceTelecom 6:2Lutka
12.10.07pátek19:00UT ChabaNew YorkKMK Tornádo "B" 2:6Košťál
Košťálová
12.10.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPStřekov United10:5Doubrava
Košťálová
7.kolo
16.10.07úterý19:00UT MojžířFC TrmiceTJ Fanda "B" 5:3Šmid
Dvořák
16.10.07úterý17:30UT SNPTelecomJoalis 4:8Nový
Šmid
17.10.07středa18:30LibouchecFC LibouchecNew York10:7Hanzlík
19.10.07pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedFK Všebořice 3:9Košťál
Košťálová
19.10.07pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Morgan Commando TP 5:3Dias
Dvořák
19.10.07pátek18:00UT MojžířRemostWayuptensky futsal team UL 8:4Nový
Řízek
8.kolo
22.10.07pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Trmice 3:6Hanzlík
Řízek
23.10.07úterý20:30UT SNPTJ Fanda "B"Telecom 1:5Lutka
25.10.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceJoalis 6:3Košťál
Dvořák
26.10.07pátek19:00UT ChabaNew YorkRemost 4:2Šmid
Řízek
26.10.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec 4:2Řízek
Šmid
26.10.07pátek17:00UT SeverkaStřekov UnitedKMK Tornádo "B" 2:2Kalina
Matějka
9.kolo
29.10.07pondělí19:30UT SNPJoalisTJ Fanda "B" 5:8Matějka
Kalina
30.10.07úterý17:30UT SNPTelecomWayuptensky futsal team UL 4:7Lutka
Nový
31.10.07středa18:30LibouchecFC LibouchecStřekov United14:5Doubrava
Hanzlík
01.11.07čtvrtek21:00SetuzaFC TrmiceNew York 7:6Hanzlík
Řízek
02.11.07pátek20:30hala UJEPKMK Tornádo "B"FK Všebořice 3:2Lutka
Kalina
02.11.07pátek18:00UT MojžířRemostMorgan Commando TP10:2Dvořák
Lutka
10.kolo
05.11.07pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULJoalis 4:3Doubrava
Dvořák
09.11.07pátek19:00UT ChabaNew YorkTelecom 5:6Lutka
Kalina
09.11.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Trmice11:3Řízek
Hovorka
09.11.07pátek20:30hala UJEPKMK Tornádo "B"FC Libouchec 3:6Kalina
Lutka
23.11.07pátek18:00UT MojžířFK VšebořiceTJ Fanda "B" 8:3Matějka
Kalina
23.11.07pátek18:00UT MojžířRemostStřekov United 3:3Matějka
Kalina
11.kolo
12.11.07pondělí16:00UT SNPJoalisNew York 8:7Šmid
Nový
13.11.07úterý17:30UT SNPTelecomMorgan Commando TP 3:9Lutka
Dvořák
14.11.07středa18:30LibouchecFC LibouchecFK Všebořice 7:6Matějka
Nový
14.11.07středa21:00hala UJEPTJ Fanda "B"Wayuptensky futsal team UL 2:5Nový
Matějka
15.11.07čtvrtek21:00SetuzaFC TrmiceStřekov United 6:1Košťál
Doubrava
16.11.07pátek18:00UT MojžířRemostKMK Tornádo "B" 4:5Hovorka
Hanzlík
12.kolo
25.03.08úterý20:30UT SNPJoalisMorgan Commando TP 1:10Košťál
Doubrava
27.03.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceWayuptensky futsal team UL 6:6Matějka
Šmid
28.03.08pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"New York 4:6Doubrava
Řízek
28.03.08pátek17:30UT SNPTelecomStřekov United 3:3Doubrava
Řízek
28.03.08pátek18:00UT MojžířRemostFC Libouchec 7:6Nový
Lutka
10.06.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceKMK Tornádo "B" 2:5Hanzlík
Doubrava
13.kolo
31.03.08pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTJ Fanda "B" 8:5Nový
France
02.04.08středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Trmice20:3Košťál
Řízek
04.04.08pátek18:00UT MojžířRemostFK Všebořice 6:4Nový
Kalina
04.04.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Telecom 8:2Doubrava
Šmid
04.04.08pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedJoalis 8:5Hovorka
Matějka
04.04.08pátek19:00UT ChabaNew YorkWayuptensky futsal team UL 5:7Hanzlík
France
14.kolo
07.04.08pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULMorgan Commando TP 6:4Nový
Řízek
07.04.08pondělí19:00UT SNPJoalisKMK Tornádo "B" 4:3France
Košťál
08.04.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceRemost 3:3Košťál
Řízek
10.04.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceNew York 6:8France
Lutka
10.04.08čtvrtek20:00UT SNPTJ Fanda "B"Střekov United 3:7Košťál
Hanzlík
11.04.08pátek17:30UT SNPTelecomFC Libouchec 3:5Nový
Hovorka
15.kolo
14.04.08pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPNew York 5:4Nový
Kalina
15.04.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceFK Všebořice 3:8Košťál
Nový
16.04.08středa18:30LibouchecFC LibouchecJoalis 9:4Šmid
Kalina
18.04.08pátek18:00UT MojžířRemostTelecom 7:5Nový
Hovorka
18.04.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"TJ Fanda "B" 1:4Šmid
Řízek
18.04.08pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedWayuptensky futsal team UL 6:4Doubrava
France
16.kolo
21.04.08pondělí19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKMK Tornádo "B" 7:2France
Hanzlík
21.04.08pondělí20:30UT SNPJoalisRemost 3:4Doubrava
Šmid
22.04.08úterý20:30UT SNPTJ Fanda "B"FC Libouchec 6:3Nový
Hovorka
24.04.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceMorgan Commando TP 1:4Šmid
France
25.04.08pátek19:00UT ChabaNew YorkStřekov United12:4Hanzlík
Šmid
25.04.08pátek17:30UT SNPTelecomFC Trmice 5:0Kalina
Košťál
17.kolo
28.04.08pondělí17:30UT SNPTelecomFK Všebořice 7:5Lutka
Doubrava
29.04.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceJoalis 7:4Hovorka
Řízek
30.04.08středa18:30LibouchecFC LibouchecWayuptensky futsal team UL 6:6France
Kalina
02.05.08pátek18:00UT MojžířRemostTJ Fanda "B" 3:2Košťál
Doubrava
02.05.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"New York 6:4Lutka
Kalina
02.05.08pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedMorgan Commando TP 1:10France
Hovorka
18.kolo
05.05.08pondělí19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULRemost 5:2Kalina
Doubrava
05.05.08pondělí19:00UT SNPJoalisTelecom 4:10Hovorka
Řízek
06.05.08úterý20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "B"11:1Hovorka
Kalina
08.05.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceStřekov United 1:4France
Lutka
09.05.08pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Libouchec 4:15Hanzlík
09.05.08pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"FC Trmice 4:1Doubrava
Nový
19.kolo
12.05.08pondělí20:30UT SNPJoalisFK Všebořice 3:4Košťál
Doubrava
13.05.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceWayuptensky futsal team UL 6:2Lutka
Nový
14.05.08středa18:30LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 3:4Řízek
16.05.08pátek17:30UT SNPTelecomTJ Fanda "B" 3:6Doubrava
Šmid
16.05.08pátek18:00UT MojžířRemostNew York 8:2Hovorka
Kalina
16.05.08pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "B"Střekov United 3:1Lutka
Doubrava
20.kolo
19.05.08pondělí19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULTelecom 3:2Doubrava
France
20.05.08úterý20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPRemost 3:3Nový
Matějka
22.05.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 1:8Košťál
Hanzlík
23.05.08pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Libouchec 5:8Matějka
Nový
23.05.08pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Trmice 8:7Košťál
Kalina
23.05.08pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"Joalis 9:2Doubrava
Hanzlík
21.kolo
26.05.08pondělí20:30UT SNPJoalisWayuptensky futsal team UL 7:6Matějka
Nový
27.05.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceMorgan Commando TP 0:9Košťál
Hovorka
28.05.08středa20:30UT SNPTJ Fanda "B"FK Všebořice 2:2Matějka
Hovorka
28.05.08středa18:30LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "B" 8:7Řízek
Hanzlík
30.05.08pátek17:30UT SNPTelecomNew York10:3Nový
Kalina
30.05.08pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedRemost 7:2Lutka
Matějka
22.kolo
02.06.08pondělí19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULTJ Fanda "B" 5:0Kalina
Nový
03.06.08úterý20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTelecom 9:0Hanzlík
Hovorka
05.06.08čtvrtek17:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Libouchec 4:10Matějka
Košťál
05.06.08čtvrtek18:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Trmice 6:1Košťál
Matějka
06.06.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Remost 5:1Doubrava
Kalina
06.06.08pátek19:00UT ChabaNew YorkJoalis 6:6Hanzlík
Řízek
2007/2008 2.třída
1.kolo
03.09.07pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFC Elpra 4:6Košťál
Košťálová
04.09.07úterý19:00UT SNPOdpadlíciFC Resslovka 3:7Řízek
05.09.07středa17:30UT SNPFlatusSK Kronen-Labe 6:2Dvořák
06.09.07čtvrtek18:00UT SeverkaMakroLesná Pes UL 2:5Košťál
Košťálová
07.09.07pátek17:30UT SNPRychlé Pípy1. FC Kostelníci "UL"10:0Dvořák
07.09.07pátek16:00UT SNPVykrouhlaFSC Žampigňons 1:3Košťál
Košťálová
2.kolo
10.09.07pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraVykrouhla 8:4Lutka
11.09.07úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULOdpadlíci 1:3Hovorka
11.09.07úterý17:30UT SeverkaFSC ŽampigňonsMakro 1:2Miněk
13.09.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeDynamo Kameňák 1:8Doubrava
Košťálová
14.09.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Resslovka 0:11Miněk
14.09.07pátek16:00UT SNPRychlé PípyFlatus 5:5Procházka
3.kolo
17.09.07pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákRychlé Pípy 7:3Řízek
18.09.07úterý19:00UT SNPOdpadlíciFSC Žampigňons 7:3Nový
18.09.07úterý17:00UT SeverkaFC ResslovkaLesná Pes UL 0:5Hovorka
19.09.07středa17:30UT SNPFlatus1. FC Kostelníci "UL"17:5Miněk
19.09.07středa19:00UT SeverkaMakroFC Elpra 5:0Kalina
21.09.07pátek17:30UT SNPVykrouhlaSK Kronen-Labe 5:3Šmid
4.kolo
24.09.07pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraOdpadlíci 8:4Matějka
25.09.07úterý17:30UT SeverkaFSC ŽampigňonsFC Resslovka 3:1Kalina
26.09.07středa17:30UT SNPFlatusDynamo Kameňák 4:11Dias
27.09.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeMakro 5:6Lutka
28.09.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL 1:12Šmid
16.06.08pondělí17:30UT SNPRychlé PípyVykrouhla 7:1Hanzlík
5.kolo
01.10.07pondělí21:00SetuzaDynamo Kameňák1. FC Kostelníci "UL"21:1Dvořák
02.10.07úterý19:00UT SNPOdpadlíciSK Kronen-Labe 9:2Lutka
02.10.07úterý17:00UT SeverkaFC ResslovkaFC Elpra 2:5Lutka
02.10.07úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFSC Žampigňons 4:3Dvořák
04.10.07čtvrtek18:00UT SeverkaMakroRychlé Pípy 3:4Řízek
05.10.07pátek17:30UT SNPVykrouhlaFlatus 2:6Hovorka
6.kolo
08.10.07pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraLesná Pes UL 4:4Šmid
08.10.07pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákVykrouhla 7:2Dias
10.10.07středa17:30UT SNPFlatusMakro 6:9Hanzlík
11.10.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Resslovka 4:4Nový
12.10.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FSC Žampigňons 2:10Řízek
12.10.07pátek17:30UT SNPRychlé PípyOdpadlíci 2:11Hovorka
7.kolo
16.10.07úterý19:00UT SNPOdpadlíciFlatus 1:3Nový
16.10.07úterý17:00UT SeverkaFC ResslovkaRychlé Pípy 2:2Hovorka
16.10.07úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSK Kronen-Labe12:1Hovorka
17.10.07středa19:00UT SeverkaMakroDynamo Kameňák 0:7Matějka
17.10.07středa17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsFC Elpra 2:5Doubrava
19.10.07pátek17:30UT SNPVykrouhla1. FC Kostelníci "UL"11:1Dvořák
8.kolo
22.10.07pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákOdpadlíci 3:8Hovorka
24.10.07středa17:30UT SNPFlatusFC Resslovka 5:6Kalina
25.10.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFSC Žampigňons 3:3Košťál
26.10.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Elpra 1:10Hovorka
26.10.07pátek17:30UT SNPRychlé PípyLesná Pes UL 1:6Doubrava
26.10.07pátek19:20UT SNPVykrouhlaMakro12:2Doubrava
9.kolo
29.10.07pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraSK Kronen-Labe 8:2Šmid
30.10.07úterý19:00UT SNPOdpadlíciVykrouhla 5:5Lutka
30.10.07úterý17:00UT SeverkaFC ResslovkaDynamo Kameňák 3:5Kalina
30.10.07úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFlatus 7:4Nový
31.10.07středa19:00UT SeverkaMakro1. FC Kostelníci "UL" 9:3Řízek
31.10.07středa17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsRychlé Pípy 8:4Řízek
10.kolo
05.11.07pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákLesná Pes UL 5:1Řízek
07.11.07středa17:30UT SNPFlatusFSC Žampigňons 3:6Šmid
08.11.07čtvrtek18:00UT SeverkaMakroOdpadlíci 1:6Kalina
09.11.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"SK Kronen-Labe 4:7Doubrava
09.11.07pátek17:30UT SNPRychlé PípyFC Elpra 9:1Košťál
09.11.07pátek19:20UT SNPVykrouhlaFC Resslovka 3:2Košťál
11.kolo
13.11.07úterý19:00UT SNPOdpadlíci1. FC Kostelníci "UL"14:2Lutka
14.11.07středa19:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsDynamo Kameňák 1:5Kalina
15.11.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeRychlé Pípy 5:4Košťál
27.11.07úterý20:00SKPFC ElpraFlatus 5:1Dostál
28.11.07středa20:15hala UJEPLesná Pes ULVykrouhla 5:4Matějka
13.06.08pátek17:00UT SeverkaFC ResslovkaMakro 3:6Řízek
12.kolo
26.03.08středa18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsVykrouhla 3:3Matějka
27.03.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-LabeFlatus 6:1Lutka
27.03.08čtvrtek18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULMakro 6:2Hovorka
27.03.08čtvrtek17:00UT SeverkaFC ResslovkaOdpadlíci 1:12Matějka
28.03.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Rychlé Pípy 2:7Hovorka
09.06.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraDynamo Kameňák 1:6Řízek
13.kolo
31.03.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákSK Kronen-Labe10:5Nový
01.04.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciLesná Pes UL 5:3Řízek
01.04.08úterý17:30UT SeverkaMakroFSC Žampigňons 4:2Kalina
02.04.08středa16:00UT SNPFlatusRychlé Pípy 5:4Kalina
04.04.08pátek17:00UT SeverkaFC Resslovka1. FC Kostelníci "UL" 7:1Matějka
04.04.08pátek17:30UT SNPVykrouhlaFC Elpra 2:4Šmid
14.kolo
07.04.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraMakro 5:0Doubrava
08.04.08úterý19:00UT SNPRychlé PípyDynamo Kameňák 1:5Nový
08.04.08úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Resslovka 4:2Řízek
09.04.08středa18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsOdpadlíci 2:6France
10.04.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-LabeVykrouhla11:3Řízek
11.04.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Flatus 2:8Hanzlík
15.kolo
14.04.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFlatus 5:0Řízek
15.04.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciFC Elpra 6:2Řízek
15.04.08úterý17:30UT SeverkaMakroSK Kronen-Labe 7:3Košťál
17.04.08čtvrtek18:00UT SeverkaFC ResslovkaFSC Žampigňons 5:6Košťál
18.04.08pátek17:30UT SNPVykrouhlaRychlé Pípy10:2Šmid
02.05.08pátek19:00UT 26.ZŠLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" 2:2Hanzlík
16.kolo
21.04.08pondělí17:30UT SNPRychlé PípyMakro 3:3Doubrava
21.04.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFC Resslovka 4:6Řízek
23.04.08středa18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsLesná Pes UL 1:2Řízek
24.04.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-LabeOdpadlíci 4:6Lutka
25.04.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Dynamo Kameňák 2:11Doubrava
09.06.08pondělí17:30UT SNPFlatusVykrouhla 6:3Doubrava
17.kolo
28.04.08pondělí18:00UT SeverkaFSC Žampigňons1. FC Kostelníci "UL" 3:3Řízek
28.04.08pondělí17:00UT SeverkaFC ResslovkaSK Kronen-Labe 6:5Řízek
29.04.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciRychlé Pípy 8:5Nový
29.04.08úterý17:30UT SeverkaMakroFlatus 3:4Kalina
02.05.08pátek17:30UT SNPVykrouhlaDynamo Kameňák 3:5Kalina
09.06.08pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Elpra 2:2Kalina
18.kolo
05.05.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákMakro 2:1Řízek
05.05.08pondělí17:30UT SNPRychlé PípyFC Resslovka 2:6Hovorka
05.05.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFSC Žampigňons 8:2France
08.05.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-LabeLesná Pes UL 9:10Lutka
09.05.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Vykrouhla 5:9Šmid
09.05.08pátek17:30UT SNPFlatusOdpadlíci 3:6Šmid
19.kolo
12.05.08pondělí18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsSK Kronen-Labe 3:6Řízek
13.05.08úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULRychlé Pípy 9:0Hovorka
13.05.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciDynamo Kameňák 7:3Matějka
13.05.08úterý17:30UT SeverkaMakroVykrouhla 6:8Lutka
14.05.08středa18:00UT SeverkaFC Elpra1. FC Kostelníci "UL" 8:1France
16.05.08pátek19:00UT SeverkaFC ResslovkaFlatus 3:5France
20.kolo
19.05.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFC Resslovka 6:4Lutka
20.05.08úterý19:00UT SNPVykrouhlaOdpadlíci 4:13Hovorka
21.05.08středa16:00UT SNPFlatusLesná Pes UL 9:3Lutka
22.05.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-LabeFC Elpra 9:3Doubrava
23.05.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Makro 0:6Hovorka
23.05.08pátek17:30UT SNPRychlé PípyFSC Žampigňons 6:1Doubrava
21.kolo
27.05.08úterý17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsFlatus 1:7Košťál
27.05.08úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULDynamo Kameňák 1:3Lutka
27.05.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciMakro 6:3Šmid
28.05.08středa18:00UT SeverkaFC ElpraRychlé Pípy 5:2Hovorka
29.05.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-Labe1. FC Kostelníci "UL" 7:3Doubrava
30.05.08pátek19:00UT SeverkaFC ResslovkaVykrouhla 4:3Matějka
22.kolo
02.06.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFSC Žampigňons 7:1Doubrava
03.06.08úterý17:30UT SeverkaMakroFC Resslovka 5:4Kalina
03.06.08úterý19:00UT SNPVykrouhlaLesná Pes UL 3:5Řízek
04.06.08středa16:00UT SNPFlatusFC Elpra 8:11Lutka
06.06.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Odpadlíci 1:8Šmid
06.06.08pátek17:30UT SNPRychlé PípySK Kronen-Labe 3:8Doubrava
2007/2008 3.třída
1.kolo
04.09.07úterý17:30UT 26.ZŠFK JamajkaKMF Úder "B" 8:1Dvořák
06.09.07čtvrtek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 4:3Košťál
Košťálová
07.09.07pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Soptík 3:6Dvořák
07.09.07pátek19:00UT SeverkaFlamengo "B"Kozlos Ústí n.L. 1:6Nový
07.09.07pátek16:00UT SeverkaKojotiMizerové 2:5Kalina
2.kolo
10.09.07pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Incredibles 7:1Miněk
11.09.07úterý20:30hala UJEPKMF Úder "B"Flamengo "B" 7:1Hovorka
13.09.07čtvrtek17:00UT SeverkaSeverotiskKojoti 3:7Košťál
Košťálová
14.09.07pátek20:30SKPMizerovéFK Jamajka 5:8Lutka
14.09.07pátek19:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FC Lokomotiv "UL" 5:4Lutka
3.kolo
18.09.07úterý17:30UT 26.ZŠFK JamajkaSeverotisk 9:0Nový
20.09.07čtvrtek19:00UT SeverkaFC IncrediblesKMF Úder "B" 2:8Košťál
Košťálová
21.09.07pátek16:00UT SeverkaSoptíkFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 4:7Řízek
21.09.07pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Kozlos Ústí n.L. 1:14Lutka
21.09.07pátek19:00UT SeverkaFlamengo "B"Mizerové 5:1Řízek
4.kolo
24.09.07pondělí16:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Soptík16:5Řízek
25.09.07úterý20:30hala UJEPKMF Úder "B"FC Lokomotiv "UL"16:1Šmid
27.09.07čtvrtek16:00UT SeverkaSeverotiskFlamengo "B" 0:6Lutka
28.09.07pátek19:00UT SeverkaKojotiFK Jamajka 4:6Kalina
28.09.07pátek20:30SKPMizerovéFC Incredibles 9:1Košťál
5.kolo
04.10.07čtvrtek19:00UT SeverkaFC IncrediblesSeverotisk 8:5Řízek
05.10.07pátek20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Kozlos Ústí n.L. 7:5Matějka
05.10.07pátek16:00UT SeverkaSoptíkKMF Úder "B" 2:10Nový
05.10.07pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Mizerové 3:5Doubrava
05.10.07pátek19:00UT SeverkaFlamengo "B"Kojoti 2:6Matějka
6.kolo
09.10.07úterý17:30UT 26.ZŠFK JamajkaFlamengo "B" 5:2Dias
09.10.07úterý20:30hala UJEPKMF Úder "B"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 9:4Šmid
11.10.07čtvrtek17:00UT SeverkaSeverotiskFC Lokomotiv "UL" 7:4Lutka
12.10.07pátek19:00UT SeverkaKojotiFC Incredibles 7:3Lutka
12.10.07pátek20:30SKPMizerovéSoptík 3:6Hovorka
7.kolo
11.10.07čtvrtek20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.KMF Úder "B" 3:1Dvořák
18.10.07čtvrtek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 6:10Dias
19.10.07pátek18:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Mizerové10:5Košťál
19.10.07pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Kojoti 1:6Hovorka
24.10.07středa18:00UT SeverkaSoptíkSeverotisk 5:7Šmid
8.kolo
23.10.07úterý17:30UT 26.ZŠFK JamajkaFC Lokomotiv "UL" 9:0Řízek
25.10.07čtvrtek16:00UT SeverkaSeverotiskFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 0:14Dvořák
26.10.07pátek19:00UT SeverkaFlamengo "B"FC Incredibles 2:3Procházka
26.10.07pátek16:00UT SeverkaKojotiSoptík 7:2Kalina
09.11.07pátek20:30SKPMizerovéKozlos Ústí n.L. 4:6Nový
9.kolo
29.10.07pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Severotisk10:0Kalina
30.10.07úterý20:30hala UJEPKMF Úder "B"Mizerové10:0Doubrava
02.11.07pátek18:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Kojoti 4:3Hovorka
02.11.07pátek17:00UT SeverkaSoptíkFK Jamajka 4:10Hovorka
02.11.07pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo "B" 4:4Hovorka
10.kolo
06.11.07úterý17:30UT 26.ZŠFK JamajkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"11:4Hanzlík
07.11.07středa18:00UT SeverkaSeverotiskKMF Úder "B" 2:9Kresta
08.11.07čtvrtek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "UL" 8:2Kalina
09.11.07pátek19:00UT SeverkaFlamengo "B"Soptík12:2Hovorka
09.11.07pátek17:00UT SeverkaKojotiKozlos Ústí n.L. 5:6Řízek
11.kolo
13.11.07úterý21:00hala UJEPKMF Úder "B"Kojoti 3:0Šmid
13.11.07úterý20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Jamajka 5:3Lutka
15.11.07čtvrtek19:30T-MobileFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Flamengo "B" 7:5laik
16.11.07pátek20:30SKPMizerovéSeverotisk19:1Řízek
14.03.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Incredibles 4:3Hanzlík
12.kolo
UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Soptík 5:0
17.03.08pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Lokomotiv "UL" 6:3Řízek
18.03.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKojoti 5:3France
18.03.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"FC Incredibles 6:0Hanzlík
20.03.08čtvrtek16:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFK Jamajka 2:4Lutka
21.03.08pátek20:00hala UJEPKoneSeverotisk10:4Doubrava
21.03.08pátek20:30SKPMizerovéFlamengo "B" 6:2Hovorka
13.kolo
25.03.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFK Jamajka 5:4Řízek
27.03.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"KMF Úder "B" 2:2Matějka
27.03.08čtvrtek16:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFlamengo "B" 4:2Kalina
28.03.08pátek20:00hala UJEPKoneFootballStars Severka Ústí n.L. "B"10:6Lutka
28.03.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkKozlos Ústí n.L. 3:6Procházka
28.03.08pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesMizerové 5:0Procházka
28.03.08pátek17:00UT SeverkaKojotiSeverotisk 7:0Procházka
14.kolo
31.03.08pondělí20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 3:5Košťál
01.04.08úterý16:30UT SeverkaSeverotiskFK Jamajka 2:13Kalina
01.04.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFlamengo "B" 8:3Lutka
03.04.08čtvrtek16:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFC Incredibles18:3Kalina
04.04.08pátek20:00UT SeverkaKoneKojoti 2:2Hovorka
04.04.08pátek20:30SKPMizerovéFC Lokomotiv "UL" 3:7Řízek
03.06.08úterý21:00hala UJEPKMF Úder "B"Soptík 5:0Doubrava
15.kolo
08.04.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFC Incredibles 5:1Hovorka
09.04.08středa20:00hala UJEPKoneKozlos Ústí n.L. 4:8Nový
10.04.08čtvrtek16:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFC Lokomotiv "UL" 4:3Kalina
11.04.08pátek19:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"KMF Úder "B" 9:8Matějka
11.04.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkMizerové 5:4Matějka
11.04.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Severotisk11:0Hovorka
11.04.08pátek19:30UT 26.ZŠFK JamajkaKojoti 4:6Kalina
16.kolo
15.04.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFC Lokomotiv "UL"11:3Lutka
15.04.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"Kozlos Ústí n.L. 9:2Lutka
16.04.08středa20:00hala UJEPKoneFK Jamajka11:2Šmid
17.04.08čtvrtek20:00UT SeverkaSeverotiskFC Incredibles 3:4Řízek
17.04.08čtvrtek16:00hala UJEPUSK Slávie MalinaSoptík17:1Šmid
18.04.08pátek17:00UT SeverkaKojotiFlamengo "B" 2:2France
18.04.08pátek20:30SKPMizerovéFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 5:8Doubrava
17.kolo
22.04.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie DominaSoptík 5:0Lutka
23.04.08středa20:00hala UJEPKoneKMF Úder "B" 2:2Řízek
24.04.08čtvrtek16:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 7:2Řízek
24.04.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Severotisk 8:1France
25.04.08pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 3:5Řízek
25.04.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FK Jamajka 6:1France
12.06.08čtvrtek21:00UT MojžířKozlos Ústí n.L.Mizerové10:1Hanzlík
18.kolo
28.04.08pondělí19:00UT 26.ZŠFK JamajkaFC Incredibles 7:4France
28.04.08pondělí16:00UT SeverkaSeverotiskSoptík 1:13Řízek
29.04.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"13:5Kalina
02.05.08pátek17:00UT SeverkaKojotiFC Lokomotiv "UL" 9:2France
02.05.08pátek20:30SKPMizerovéKMF Úder "B" 4:3Košťál
27.05.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaKozlos Ústí n.L. 6:3Doubrava
19.06.08čtvrtek18:00T-MobileKoneFlamengo "B" 2:6Doubrava
19.kolo
06.05.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKozlos Ústí n.L. 4:1Šmid
08.05.08čtvrtek16:00hala UJEPUSK Slávie MalinaKMF Úder "B" 6:4Řízek
08.05.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Jamajka 2:12France
09.05.08pátek17:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Severotisk 7:3Košťál
09.05.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkKojoti 2:0Košťál
09.05.08pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFlamengo "B" 2:3Košťál
16.05.08pátek20:30SKPKoneMizerové 8:2Hanzlík
20.kolo
12.05.08pondělí19:00UT 26.ZŠFK JamajkaSoptík 2:3France
13.05.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKMF Úder "B" 4:2Řízek
14.05.08středa20:00hala UJEPKoneFC Incredibles 4:2Matějka
15.05.08čtvrtek20:00UT SeverkaSeverotiskKozlos Ústí n.L. 5:9Matějka
16.05.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FC Lokomotiv "UL" 4:6Doubrava
16.05.08pátek17:00UT SeverkaKojotiFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 6:1France
09.06.08pondělí19:00hala UJEPUSK Slávie MalinaMizerové12:1laik
21.kolo
20.05.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie DominaMizerové10:1Doubrava
22.05.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Incredibles 3:5France
23.05.08pátek19:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FK Jamajka 9:5Matějka
23.05.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFlamengo "B" 5:0
27.05.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"Severotisk14:2Doubrava
09.06.08pondělí21:00UT MojžířKozlos Ústí n.L.Kojoti 2:3Řízek
18.06.08středa20:00hala UJEPKoneUSK Slávie Malina 1:4Hanzlík
22.kolo
26.05.08pondělí19:00UT 26.ZŠFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 4:6France
26.05.08pondělí16:00UT SeverkaSeverotiskMizerové 3:8Košťál
28.05.08středa20:00hala UJEPKoneFC Lokomotiv "UL" 6:4France
29.05.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC IncrediblesSoptík 1:7Šmid
29.05.08čtvrtek16:00hala UJEPUSK Slávie DominaUSK Slávie Malina 4:8Řízek
30.05.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 4:7Kalina
30.05.08pátek17:00UT SeverkaKojotiKMF Úder "B" 0:5Hanzlík
23.kolo
02.06.08pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Flamengo "B" 8:4Řízek
04.06.08středa20:00hala UJEPKoneUSK Slávie Domina 1:1Šmid
05.06.08čtvrtek16:00hala UJEPUSK Slávie MalinaSeverotisk14:1Hanzlík
06.06.08pátek20:30SKPMizerovéKojoti 5:6laik
06.06.08pátek17:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FC Incredibles 7:4Matějka
06.06.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Lokomotiv "UL" 5:0Matějka
10.06.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"FK Jamajka 8:2Řízek
24.kolo
10.06.08úterý21:00hala UJEPUSK Slávie DominaSeverotisk14:3Řízek
11.06.08středa20:00hala UJEPKoneSoptík 4:2Hanzlík
12.06.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 4:9Hanzlík
12.06.08čtvrtek18:00UT 26.ZŠFC IncrediblesKozlos Ústí n.L. 1:8Nový
12.06.08čtvrtek16:00hala UJEPUSK Slávie MalinaKojoti 9:5Košťál
13.06.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"KMF Úder "B" 2:3Košťál
13.06.08pátek19:30UT 26.ZŠFK JamajkaMizerové 8:1Nový
2007/2008 Krajský přebor
1.kolo
03.09.07pondělí18:00UT SeverkaCombixBílý Balet Děčín 3:5Kresta
Doubrava
03.09.07pondělí19:00UT KameňákFK Pérovna ULFanda 2:6Hanzlík
Šmid
03.09.07pondělí19:10UT SeverkaSportbarFC Kolbenschmidt cz 4:5Doubrava
Kresta
03.09.07pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet "A" 1:3Matějka
Hovorka
04.09.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Linde12:3Nový
Lutka
05.09.07středa20:30SetuzaHop Trop ATeta 3:3Kresta
Miněk
2.kolo
10.09.07pondělí19:00UT SNPLindeSportbar 5:3Matějka
Miněk
11.09.07úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínBílý Balet "A" 6:2Matějka
Hanzlík
12.09.07středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL" 5:3Nový
Doubrava
12.09.07středa18:45UT A.ČeskéFandaHop Trop A 1:4Hanzlík
Dias
13.09.07čtvrtek18:00SetuzaTetaKMF Úder "A" 7:5Hovorka
Hanzlík
19.11.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix 6:2Košťál
Doubrava
3.kolo
17.09.07pondělí19:00hala UJEPFK Pérovna ULBílý Balet Děčín 3:1Matějka
Řízek
17.09.07pondělí18:10UT SeverkaSportbarTeta 8:5Lutka
Miněk
17.09.07pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Linde 4:5Doubrava
Dvořák
17.09.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"FC Kolbenschmidt cz 1:3Miněk
Lutka
18.09.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Fanda 7:4Matějka
Šmid
19.09.07středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 5:6Kresta
Hanzlík
4.kolo
24.09.07pondělí19:00UT SNPLindeBílý Balet "A" 8:3Hanzlík
Řízek
24.09.07pondělí18:00UT SeverkaCombixKMF Úder "A" 5:4Matějka
Hovorka
25.09.07úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínFC Kolbenschmidt cz 7:1Procházka
Dostál
26.09.07středa20:00hala UJEPFK Pérovna ULHop Trop A 6:2Matějka
Nový
27.09.07čtvrtek18:00SetuzaTetaKMK Tornádo "UL" 5:8Hovorka
Nový
28.09.07pátek18:00UT A.ČeskéFandaSportbar 1:8Šmid
Dias
5.kolo
01.10.07pondělí18:10UT SeverkaSportbarCombix 7:3Matějka
Hovorka
01.10.07pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Fanda 5:5Šmid
Hanzlík
01.10.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Teta 1:5Hovorka
Matějka
02.10.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 3:8Košťál
Doubrava
03.10.07středa20:30SetuzaHop Trop ABílý Balet Děčín 1:7Hanzlík
Kalina
03.10.07středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czLinde 8:7Nový
Matějka
6.kolo
08.10.07pondělí18:00UT SeverkaCombixKMK Tornádo "UL" 8:2Doubrava
Hanzlík
09.10.07úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínLinde 9:2Košťál
Nový
10.10.07středa20:00hala UJEPFK Pérovna ULSportbar 7:6Kresta
Košťál
10.10.07středa20:30SetuzaHop Trop AKMF Úder "A" 4:6Matějka
Šmid
11.10.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Kolbenschmidt cz 9:2Hanzlík
Dvořák
12.10.07pátek17:30UT A.ČeskéFandaBílý Balet "A" 3:1Nový
Dias
7.kolo
15.10.07pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 7:8Matějka
Lutka
15.10.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Combix 3:9Šmid
Hanzlík
15.10.07pondělí20:30UT SNPLindeTeta 5:4Lutka
Matějka
16.10.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Bílý Balet Děčín 0:4Košťál
Doubrava
17.10.07středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFanda 6:3Hovorka
Nový
21.11.07středa20:30SetuzaHop Trop ASportbar 5:3Matějka
Lutka
8.kolo
22.10.07pondělí18:00UT SeverkaCombixFC Kolbenschmidt cz 5:4Matějka
Košťál
23.10.07úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínTeta 6:0Procházka
Dostál
24.10.07středa20:00hala UJEPFK Pérovna ULBílý Balet "A"11:5Košťál
Doubrava
24.10.07středa20:30SetuzaHop Trop AKMK Tornádo "UL" 6:4Nový
Šmid
25.10.07čtvrtek20:00UT SNPFandaLinde12:7Matějka
Lutka
27.11.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Sportbar 3:7Hanzlík
Doubrava
9.kolo
29.10.07pondělí18:10UT SeverkaSportbarBílý Balet Děčín 3:3Matějka
Šmid
29.10.07pondělí19:00WHC KBFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 6:6Doubrava
Hanzlík
31.10.07středa20:15hala UJEPKMK Tornádo "UL"KMF Úder "A" 3:10Hovorka
Matějka
01.11.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFanda 8:10Košťál
Nový
26.11.07pondělí19:00WHC KBLindeCombix 7:6Matějka
Šmid
05.12.07středa20:30SetuzaHop Trop ABílý Balet "A"12:3Hanzlík
Hovorka
10.kolo
05.11.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULLinde17:7Košťál
Matějka
05.11.07pondělí18:10UT SeverkaSportbarKMK Tornádo "UL" 0:5Nový
Hanzlík
06.11.07úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínFanda 3:6Hanzlík
Nový
06.11.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Bílý Balet "A"11:2Hovorka
Matějka
07.11.07středa20:30SetuzaHop Trop AFC Kolbenschmidt cz 7:3Hovorka
Lutka
08.11.07čtvrtek18:00SetuzaTetaCombix 1:4Matějka
Nový
11.kolo
12.11.07pondělí19:00WHC KBFandaCombix 4:3Matějka
Hanzlík
13.11.07úterý20:00hala UJEPFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A" 2:13Hanzlík
Šmid
14.11.07středa20:15hala UJEPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet Děčín 1:12Matějka
Nový
15.11.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 2:6Hovorka
Nový
16.11.07pátek20:00SetuzaLindeHop Trop A 3:6Hovorka
Hanzlík
17.03.08pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Sportbar 1:7Matějka
Nový
12.kolo
24.03.08pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"KMK Tornádo "UL" 0:5Matějka
Nový
25.03.08úterý17:30UT SNPLindeKMF Úder "A" 5:2Šmid
Hanzlík
25.03.08úterý17:00UT 26.ZŠFC Kolbenschmidt czSportbar 7:8Lutka
Řízek
26.03.08středa17:00UT A.ČeskéFandaFK Pérovna UL 7:8Hanzlík
France
27.03.08čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 5:9Lutka
Nový
13.05.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínCombix 5:2Hanzlík
Řízek
13.kolo
31.03.08pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Bílý Balet Děčín 0:5Matějka
Doubrava
31.03.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 6:5Košťál
Řízek
31.03.08pondělí20:00UT SeverkaSportbarLinde12:4Doubrava
Matějka
31.03.08pondělí17:00UT SeverkaCombixFK Pérovna UL 1:4Lutka
Hanzlík
01.04.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Teta 3:8Šmid
Lutka
02.04.08středa20:30SetuzaHop Trop AFanda 5:7Hanzlík
Šmid
14.kolo
07.04.08pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet "A" 5:0Košťál
08.04.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínFK Pérovna UL 2:1Matějka
Hanzlík
08.04.08úterý17:30UT SNPLindeKMK Tornádo "UL" 8:2Nový
Hovorka
10.04.08čtvrtek18:00SetuzaTetaSportbar 4:2Matějka
Doubrava
21.05.08středa17:00UT SeverkaCombixHop Trop A 5:4Hanzlík
France
04.06.08středa19:00hala UJEPFandaKMF Úder "A" 3:3Matějka
Šmid
15.kolo
14.04.08pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet Děčín 1:10Matějka
Hovorka
14.04.08pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Linde 0:5Lutka
Hanzlík
14.04.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Teta 3:4Hovorka
Matějka
14.04.08pondělí20:00UT SeverkaSportbarFanda 3:3Hanzlík
Lutka
16.04.08středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 1:3Košťál
Matějka
28.05.08středa19:00hala UJEPKMF Úder "A"Combix 3:3Šmid
France
16.kolo
TetaBílý Balet "A" 5:0
21.04.08pondělí17:00UT SeverkaCombixSportbar 4:3Hanzlík
France
22.04.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínHop Trop A10:3Šmid
Kalina
22.04.08úterý17:30UT SNPLindeFC Kolbenschmidt cz 4:8Nový
Hovorka
23.04.08středa18:00UT A.ČeskéFandaKMK Tornádo "UL"11:7Košťál
Lutka
07.05.08středa20:00WHC KBFK Pérovna ULKMF Úder "A" 7:5Lutka
Nový
17.kolo
28.04.08pondělí19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czTeta 1:4Doubrava
Lutka
28.04.08pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Fanda 0:5Hovorka
Hanzlík
28.04.08pondělí20:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Combix 0:4Lutka
Doubrava
28.04.08pondělí20:00UT SeverkaSportbarFK Pérovna UL 5:0Hanzlík
Hovorka
29.04.08úterý17:30UT SNPLindeBílý Balet Děčín 6:4Nový
Lutka
29.04.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Hop Trop A 3:5Hanzlík
Kalina
18.kolo
CombixBílý Balet "A" 5:0
05.05.08pondělí20:00UT SeverkaSportbarHop Trop A 4:3Lutka
France
05.05.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 6:4Matějka
Nový
06.05.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínKMF Úder "A" 3:1Matějka
Lutka
07.05.08středa18:00UT A.ČeskéFandaFC Kolbenschmidt cz 9:7Lutka
Šmid
08.05.08čtvrtek18:00SetuzaTetaLinde 5:3Hanzlík
Matějka
19.kolo
Bílý Balet "A"FK Pérovna UL 0:5
12.05.08pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czCombix 3:10Košťál
Doubrava
12.05.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 4:4Doubrava
Košťál
12.05.08pondělí20:00UT SeverkaSportbarKMF Úder "A" 3:7Hanzlík
Řízek
13.05.08úterý17:30UT SNPLindeFanda 8:7Matějka
Nový
15.05.08čtvrtek18:00SetuzaTetaBílý Balet Děčín 0:4Nový
Hovorka
20.kolo
Bílý Balet "A"Hop Trop A 0:5
19.05.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz17:3Hanzlík
Nový
19.05.08pondělí18:00UT SeverkaCombixLinde 5:9Matějka
Kalina
20.05.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínSportbar 4:4Košťál
France
20.05.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"KMK Tornádo "UL" 5:6Doubrava
Kalina
21.05.08středa18:00UT A.ČeskéFandaTeta 6:12Lutka
Hovorka
21.kolo
Bílý Balet "A"KMF Úder "A" 0:5
26.05.08pondělí18:00UT SeverkaCombixTeta 8:2Košťál
Hanzlík
26.05.08pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czHop Trop A 2:4Matějka
Nový
26.05.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Sportbar 4:5Nový
Matějka
27.05.08úterý17:30UT SNPLindeFK Pérovna UL 5:13Hanzlík
Šmid
28.05.08středa18:00UT A.ČeskéFandaBílý Balet Děčín 6:14Hovorka
Nový
22.kolo
SportbarBílý Balet "A" 5:0
17.03.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta10:4Hanzlík
Lutka
02.06.08pondělí18:00UT SeverkaCombixFanda 2:1Hovorka
Košťál
03.06.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínKMK Tornádo "UL" 7:1Procházka
Dostál
03.06.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"FC Kolbenschmidt cz 6:5Doubrava
Nový
04.06.08středa20:30SetuzaHop Trop ALinde 8:7Hanzlík
Řízek
2007/2008 Okresní přebor
1.kolo
04.09.07úterý20:30SetuzaAS - CompChaloupka 7:3Doubrava
Řízek
05.09.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 5:11Nový
Matějka
05.09.07středa18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Flamengo 3:3Matějka
Nový
06.09.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxMěstská Policie 7:3Hovorka
Dias
07.09.07pátek18:00UT SeverkaBronx TrmiceHop Trop - "B" 4:2Nový
Šmid
07.09.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordPupkins 5:6Lutka
Hanzlík
2.kolo
12.09.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaRelax 3:6Hovorka
Řízek
12.09.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"AS - Comp 5:0Kresta
Košťál
14.09.07pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaFlamengo 3:3Miněk
Dvořák
14.09.07pátek17:00UT A.ČeskéHop Trop - "B"Akord 2:3Lutka
Kalina
14.09.07pátek19:20UT SNPMěstská PolicieBronx Trmice 2:12Procházka
Nový
28.11.07středa18:45SKPPupkinsBílý Balet "B"13:2Nový
Hanzlík
3.kolo
18.09.07úterý20:30SetuzaAS - CompFSC SKP Viktoria 6:6Košťál
Košťálová
19.09.07středa18:00UT SeverkaFlamengoPupkins10:3Hanzlík
Kalina
20.09.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxFC Sokol UL "A" 4:1Doubrava
Nový
20.09.07čtvrtek18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Hop Trop - "B" 5:2Hanzlík
Košťál
21.09.07pátek18:00UT SeverkaBronx TrmiceChaloupka 4:4Řízek
Hovorka
21.09.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordMěstská Policie 7:4Lutka
Košťál
4.kolo
25.09.07úterý20:30SetuzaAS - CompRelax 4:4Hanzlík
Nový
26.09.07středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Flamengo 6:12Hanzlík
Doubrava
26.09.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaAkord 4:3Řízek
Kalina
26.09.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Bronx Trmice 2:3Doubrava
Košťál
28.09.07pátek19:00UT SNPMěstská PolicieBílý Balet "B" 1:6Matějka
Řízek
12.12.07středa18:45OdloženoFSC SKP ViktoriaPupkins13:6Hanzlík
Hovorka
5.kolo
03.10.07středa19:00UT SeverkaBílý Balet "B"Chaloupka 8:3Dias
Kalina
03.10.07středa18:00UT SeverkaFlamengoMěstská Policie 6:3Kalina
Dias
03.10.07středa18:45SKPPupkinsHop Trop - "B" 8:4Matějka
Nový
04.10.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxFSC SKP Viktoria 8:8Hanzlík
Dvořák
05.10.07pátek18:00UT SeverkaBronx TrmiceAS - Comp 3:6Matějka
05.10.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Sokol UL "A" 4:4Hanzlík
Kalina
6.kolo
09.10.07úterý20:30SetuzaAS - CompAkord 8:2Matějka
Hovorka
10.10.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaFlamengo10:1Hovorka
Řízek
10.10.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Bílý Balet "B" 4:1Hanzlík
Šmid
11.10.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxBronx Trmice 5:5Hovorka
Doubrava
12.10.07pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaHop Trop - "B"15:2Hovorka
Řízek
05.12.07středa18:45SKPPupkinsMěstská Policie 9:3Hovorka
Lutka
7.kolo
17.10.07středa18:00UT SeverkaFlamengoFC Sokol UL "A" 1:7Matějka
Doubrava
17.10.07středa18:45SKPPupkinsChaloupka13:9Košťál
Košťálová
18.10.07čtvrtek18:00UT SeverkaBílý Balet "B"AS - Comp 7:3Dias
Dvořák
19.10.07pátek19:00UT SeverkaBronx TrmiceFSC SKP Viktoria 4:8Košťál
Košťálová
19.10.07pátek16:30UT A.ČeskéAkordRelax 6:3Hanzlík
Nový
28.11.07středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Městská Policie 6:7Hanzlík
Nový
8.kolo
23.10.07úterý20:30SetuzaAS - CompFlamengo 2:10Matějka
Nový
24.10.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaHop Trop - "B" 3:5Hanzlík
Hovorka
24.10.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Pupkins 3:7Šmid
Nový
25.10.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxBílý Balet "B" 5:3Šmid
Hanzlík
26.10.07pátek18:00UT SeverkaBronx TrmiceAkord 5:6Matějka
Kalina
23.11.07pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaMěstská Policie13:6Hanzlík
Řízek
9.kolo
30.10.07úterý20:30UT SNPMěstská PolicieChaloupka 4:3Lutka
Šmid
31.10.07středa18:00UT SeverkaFlamengoRelax 8:3Nový
Řízek
31.10.07středa18:45SKPPupkinsAS - Comp 7:7Košťál
31.10.07středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FC Sokol UL "A"10:1Hanzlík
Doubrava
01.11.07čtvrtek18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Bronx Trmice 5:9Kalina
13.06.08pátek18:45SKPAkordFSC SKP Viktoria 4:9Matějka
Hanzlík
10.kolo
06.11.07úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop - "B" 3:7Šmid
Řízek
07.11.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Městská Policie 5:4Kresta
Šmid
08.11.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxPupkins 9:5Šmid
Hanzlík
09.11.07pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaChaloupka 5:3Nový
Doubrava
11.11.07neděle17:00SetuzaAkordBílý Balet "B" 4:7Lutka
02.06.08pondělí20:00UT SeverkaBronx TrmiceFlamengo 5:6Košťál
Hovorka
11.kolo
13.11.07úterý20:30SetuzaMěstská PolicieAS - Comp 2:5Matějka
Řízek
14.11.07středa18:45SKPPupkinsBronx Trmice10:9Košťál
Doubrava
14.11.07středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Relax 6:8Šmid
Řízek
21.11.07středa18:45SKPChaloupkaFC Sokol UL "A" 3:4Košťál
Lutka
19.05.08pondělí19:00UT SeverkaFlamengoAkord 4:3Kalina
Matějka
06.06.08pátek21:00SKPBílý Balet "B"FSC SKP Viktoria 6:6
12.kolo
24.03.08pondělí18:00UT SeverkaFlamengoBílý Balet "B" 8:0Nový
Matějka
26.03.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Bronx Trmice 5:5Matějka
Řízek
26.03.08středa18:45SKPPupkinsAkord 6:9Hanzlík
France
27.03.08čtvrtek19:30UT 26.ZŠChaloupkaAS - Comp 2:8Nový
Hovorka
27.03.08čtvrtek18:00UT A.ČeskéMěstská PolicieRelax 3:6France
Hanzlík
28.03.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A" 0:5Hovorka
France
13.kolo
01.04.08úterý20:30SetuzaAS - CompFC Sokol UL "A" 4:6Doubrava
Košťál
02.04.08středa18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Pupkins 4:2Nový
03.04.08čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengoFSC SKP Viktoria 4:5Hanzlík
France
03.04.08čtvrtek20:00SetuzaRelaxChaloupka 5:4Šmid
Hovorka
04.04.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 3:3Hanzlík
Doubrava
04.04.08pátek18:00UT SeverkaBronx TrmiceMěstská Policie 6:4Matějka
Hovorka
14.kolo
09.04.08středa19:00UT A.ČeskéMěstská PolicieAkord 7:9Doubrava
Lutka
09.04.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Bílý Balet "B" 4:1Košťál
09.04.08středa18:45SKPPupkinsFlamengo 3:6Košťál
Matějka
10.04.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Relax 6:3Lutka
France
11.04.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaAS - Comp 1:2Doubrava
Řízek
11.04.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaBronx Trmice 4:2Hanzlík
Kalina
15.kolo
16.04.08středa18:00UT SeverkaFlamengoHop Trop - "B" 3:2Košťál
Řízek
17.04.08čtvrtek17:00UT SeverkaBílý Balet "B"Městská Policie 1:6Košťál
Kalina
17.04.08čtvrtek19:00UT SeverkaBronx TrmiceFC Sokol UL "A" 3:5Košťál
Řízek
17.04.08čtvrtek20:00SetuzaRelaxAS - Comp 1:4Doubrava
Nový
18.04.08pátek18:45SKPPupkinsFSC SKP Viktoria 9:9Hanzlík
Lutka
18.04.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordChaloupka 1:5Lutka
Hanzlík
16.kolo
22.04.08úterý20:30SetuzaAS - CompBronx Trmice 6:4Doubrava
Hanzlík
22.04.08úterý17:30UT SeverkaFC Sokol UL "A"Akord 7:4Šmid
Kalina
22.04.08úterý19:00UT SNPMěstská PolicieFlamengo 4:12Hovorka
Nový
23.04.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Pupkins 4:7Lutka
Košťál
25.04.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaRelax 8:11Košťál
Kalina
25.04.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaBílý Balet "B" 3:0Hovorka
17.kolo
29.04.08úterý20:00UT SeverkaBílý Balet "B"FC Sokol UL "A" 0:3Lutka
Doubrava
30.04.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FSC SKP Viktoria 6:9Hanzlík
Nový
30.04.08středa18:00UT SeverkaFlamengoChaloupka 2:3Nový
Hanzlík
01.05.08čtvrtek19:00UT SeverkaBronx TrmiceRelax 2:11Košťál
Doubrava
02.05.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordAS - Comp10:1Lutka
Nový
30.05.08pátek18:45SKPMěstská PoliciePupkins 3:3France
Hanzlík
18.kolo
06.05.08úterý20:30SetuzaAS - CompBílý Balet "B" 7:5Nový
Kalina
06.05.08úterý17:30UT SeverkaFC Sokol UL "A"Flamengo 2:6Hanzlík
Matějka
06.05.08úterý19:00UT SNPMěstská PolicieHop Trop - "B" 3:4Nový
Kalina
09.05.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaBronx Trmice10:2Doubrava
Řízek
02.06.08pondělí17:30UT 26.ZŠChaloupkaPupkins 5:3Nový
Kalina
12.06.08čtvrtek20:00SetuzaRelaxAkord11:8Košťál
Doubrava
19.kolo
14.05.08středa18:30UT A.ČeskéMěstská PolicieFSC SKP Viktoria 6:7Šmid
Řízek
14.05.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Chaloupka 3:3Hanzlík
Kalina
14.05.08středa18:45SKPPupkinsFC Sokol UL "A" 9:4Matějka
Nový
15.05.08čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengoAS - Comp 8:2Šmid
Matějka
15.05.08čtvrtek18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Relax 1:4Šmid
16.05.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordBronx Trmice 3:6Lutka
Hanzlík
20.kolo
20.05.08úterý20:30SetuzaAS - CompPupkins 7:5Hovorka
Hanzlík
20.05.08úterý17:30UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B" 5:5Matějka
Nový
22.05.08čtvrtek20:00SetuzaRelaxFlamengo 2:6Doubrava
Hanzlík
23.05.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaAkord 9:5Hovorka
Nový
23.05.08pátek17:00UT SeverkaBronx TrmiceBílý Balet "B" 4:4
23.05.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaMěstská Policie 9:4Košťál
Kalina
21.kolo
27.05.08úterý19:00UT A.ČeskéMěstská PolicieFC Sokol UL "A" 4:7Lutka
Kalina
28.05.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"AS - Comp 4:9Hanzlík
Řízek
28.05.08středa18:45SKPPupkinsRelax 5:10Košťál
Doubrava
29.05.08čtvrtek18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Akord11:6Šmid
Řízek
30.05.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaFSC SKP Viktoria 5:8Lutka
Doubrava
30.05.08pátek18:00UT SeverkaFlamengoBronx Trmice 9:3Matějka
Hanzlík
22.kolo
03.06.08úterý20:30SetuzaAS - CompMěstská Policie 8:3Šmid
Košťál
05.06.08čtvrtek20:00SetuzaRelaxHop Trop - "B" 4:6Nový
Lutka
05.06.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Chaloupka 4:4Matějka
Košťál
06.06.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaBílý Balet "B"11:5Šmid
Hovorka
06.06.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordFlamengo 9:6Hanzlík
Šmid
06.06.08pátek19:00UT SeverkaBronx TrmicePupkins 4:9Matějka
Nový
2007/2008 Pohár A
1.kolo
17.11.07sobota19:30WHC KBCSKA Výšina "A"Kojoti 2:2Lutka
Hanzlík
03.12.07pondělí20:00WHC KBFK JamajkaKMK Tornádo "UL" 8:2Košťál
Matějka
2.kolo
10.12.07pondělí20:00WHC KBFK JamajkaCSKA Výšina "A" 2:6Matějka
Šmid
12.12.07středa20:15hala UJEPKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL 4:4Řízek
Hovorka
3.kolo
15.12.07sobota15:00WHC KBKojotiFK Jamajka 5:6Košťál
Doubrava
22.12.07sobota20:15hala UJEPLesná Pes ULCSKA Výšina "A" 2:7Lutka
Hanzlík
4.kolo
23.12.07neděle16:00SetuzaLesná Pes ULFK Jamajka 3:4Řízek
Hanzlík
02.01.08středa21:00hala UJEPKMK Tornádo "UL"Kojoti 5:0Doubrava
Hanzlík
5.kolo
KojotiLesná Pes UL 0:5
06.01.08neděle15:00WHC KBCSKA Výšina "A"KMK Tornádo "UL" 2:5Šmid
Hanzlík
2007/2008 Pohár B
1.kolo
03.12.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo "B" 8:4Matějka
Košťál
04.12.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"Flamengo 5:8Šmid
Hanzlík
2.kolo
10.12.07pondělí21:00SetuzaFlamengoDynamo Kameňák 6:4Košťál
Doubrava
11.12.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"FK Pérovna UL 1:14Lutka
Nový
3.kolo
17.12.07pondělí19:00WHC KBDynamo KameňákFK Pérovna UL 1:10Matějka
Doubrava
03.01.08čtvrtek19:30T-MobileFlamengo "B"KMF Úder "B" 1:4Hovorka
Košťál
4.kolo
20.12.07čtvrtek19:30T-MobileFlamengoFlamengo "B" 8:6Šmid
Řízek
07.01.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákKMF Úder "B" 2:4Matějka
Doubrava
5.kolo
07.01.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo 9:2Hanzlík
Nový
10.01.08čtvrtek19:30T-MobileFlamengo "B"Dynamo Kameňák 5:3Lutka
Šmid
2007/2008 Pohár C
1.kolo
04.12.07úterý21:00hala UJEPKMF Úder "A"Mizerové 9:2Hanzlík
Šmid
10.12.07pondělí19:00WHC KBKozlos Ústí n.L.FC Trmice 5:3Šmid
Matějka
2.kolo
13.12.07čtvrtek21:00SetuzaFC TrmiceOdpadlíci 3:6Řízek
Hanzlík
17.12.07pondělí20:00WHC KBKozlos Ústí n.L.KMF Úder "A" 4:9Doubrava
Matějka
3.kolo
19.12.07středa20:00hala UJEPOdpadlíciKMF Úder "A" 2:5Hanzlík
Kresta
21.12.07pátek20:30SKPMizerovéKozlos Ústí n.L. 4:10Nový
Šmid
4.kolo
02.01.08středa20:00hala UJEPOdpadlíciKozlos Ústí n.L. 4:3Hanzlík
Kresta
03.01.08čtvrtek21:00SetuzaFC TrmiceMizerové 8:2Košťál
Hovorka
5.kolo
08.01.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"FC Trmice 7:8Hovorka
Nový
11.01.08pátek20:30SKPMizerovéOdpadlíci 3:7Košťál
Doubrava
2007/2008 Pohár D
1.kolo
27.11.07úterý21:00hala UJEPUSK Slávie "C"FootballStars Severka Ústí n.L. "B" 7:4Doubrava
Hanzlík
03.12.07pondělí21:00WHC KBSK Kronen-LabeNew York 1:10Matějka
Košťál
2.kolo
11.12.07úterý21:00hala UJEPUSK Slávie "C"SK Kronen-Labe12:1Nový
Lutka
14.12.07pátek20:00WHC KBFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Hop Trop A 4:6Hanzlík
Lutka
3.kolo
16.12.07neděle17:00hala UJEPNew YorkUSK Slávie "C" 5:8Matějka
Hanzlík
19.12.07středa20:30SetuzaHop Trop ASK Kronen-Labe14:2Hovorka
Košťál
4.kolo
04.01.08pátek20:00SetuzaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"New York 6:9Nový
Řízek
16.01.08středa20:30SetuzaHop Trop AUSK Slávie "C" 8:6Matějka
Nový
5.kolo
07.01.08pondělí20:00WHC KBSK Kronen-LabeFootballStars Severka Ústí n.L. "B" 2:7Nový
Hanzlík
09.01.08středa20:30SetuzaNew YorkHop Trop A 8:15Šmid

celkem záznamů: 714

generováno za 0.52 sekund