Dnes je pátek 20.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 690

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2006/2007 1.třída
1.kolo
04.09.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULCSKA Výšina "B" 3:5Hanzlík
04.09.06pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPJoalis 8:5Nový
04.09.06pondělí19:00UT SNPFlamengo ULTelecom11:9Matějka
04.09.06pondělí19:00SKPChaloupkaRemost 8:4Rabas
05.09.06úterý17:00UT SNPFlatusTJ Fanda "B" 4:4Kalina
06.09.06středa19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Horal Stebno 3:6Kresta
2.kolo
11.09.06pondělí17:30UT SNPHoral StebnoChaloupka 3:5Matějka
11.09.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFlatus 6:1Lutka
12.09.06úterý18:00UT Stad.mlJoalisFlamengo UL 2:5Košťál
13.09.06středa19:00UT SNPTelecomKMK Tornádo "B" 6:4Lutka
14.09.06čtvrtek18:00UT Stad.mlTJ Fanda "B"Morgan Commando TP 4:6Kalina
15.09.06pátek18:30UT MojžířCSKA Výšina "B"Remost10:2Dias
3.kolo
18.09.06pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPWayuptensky futsal team UL 4:4Kalina
18.09.06pondělí19:00UT SNPFlamengo ULTJ Fanda "B" 9:0Matějka
18.09.06pondělí19:00SKPChaloupkaTelecom 9:7Lutka
19.09.06úterý17:00UT SNPFlatusCSKA Výšina "B" 3:11Kalina
19.09.06úterý20:00UT MojžířRemostHoral Stebno 5:11Dias
21.09.06čtvrtek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Joalis 3:4Řízek
4.kolo
25.09.06pondělí18:00UT Stad.mlTJ Fanda "B"KMK Tornádo "B" 6:3Řízek
25.09.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFlamengo UL 3:4Hanzlík
26.09.06úterý18:00UT Stad.mlJoalisChaloupka 2:9Miněk
26.09.06úterý17:00UT SNPFlatusMorgan Commando TP 9:2Nový
27.09.06středa19:00UT SNPTelecomRemost 5:2Lutka
29.09.06pátek18:30UT MojžířCSKA Výšina "B"Horal Stebno10:8Hanzlík
5.kolo
02.10.06pondělí17:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPCSKA Výšina "B" 3:9Kalina
02.10.06pondělí20:30UT SNPFlamengo ULFlatus 6:2Lutka
02.10.06pondělí19:00SKPChaloupkaTJ Fanda "B" 5:3Řízek
02.10.06pondělí19:00UT SNPHoral StebnoTelecom 4:5Lutka
03.10.06úterý20:00UT MojžířRemostJoalis 3:1Dias
05.10.06čtvrtek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Wayuptensky futsal team UL 3:0Řízek
6.kolo
09.10.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULChaloupka 3:5Hanzlík
09.10.06pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 2:8Miněk
10.10.06úterý18:00UT Stad.mlJoalisHoral Stebno 6:7Dias
10.10.06úterý17:00UT SNPFlatusKMK Tornádo "B" 7:10Kalina
13.10.06pátek18:30UT MojžířCSKA Výšina "B"Telecom 4:3Nový
13.10.06pátek17:30UT Stad.mlTJ Fanda "B"Remost 4:3Miněk
7.kolo
16.10.06pondělí20:30UT SNPFlamengo ULCSKA Výšina "B" 3:2Nový
16.10.06pondělí19:00SKPChaloupkaFlatus12:2Kalina
16.10.06pondělí19:00UT SNPHoral StebnoTJ Fanda "B" 5:7Nový
17.10.06úterý20:00UT MojžířRemostWayuptensky futsal team UL 4:6Řízek
18.10.06středa19:00UT SNPTelecomJoalis 6:5Miněk
19.10.06čtvrtek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Morgan Commando TP 8:3Řízek
8.kolo
23.10.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULHoral Stebno 4:4Hanzlík
23.10.06pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPChaloupka 3:12Kalina
23.10.06pondělí20:30UT SNPFlamengo ULKMK Tornádo "B"12:2Doubrava
24.10.06úterý17:00UT SNPFlatusRemost 3:5Dias
25.10.06středa19:00UT SNPTJ Fanda "B"Telecom 4:3Lutka
27.10.06pátek18:30UT MojžířCSKA Výšina "B"Joalis 9:5Hanzlík
9.kolo
30.10.06pondělí19:00SKPChaloupkaFlamengo UL 4:5Košťál
30.10.06pondělí19:00UT SNPHoral StebnoFlatus 9:5Nový
30.10.06pondělí17:30UT SNPJoalisTJ Fanda "B" 6:4Doubrava
31.10.06úterý17:00UT SNPKMK Tornádo "B"CSKA Výšina "B" 6:3Lutka
31.10.06úterý20:00UT MojžířRemostMorgan Commando TP13:2Řízek
01.11.06středa19:00UT SNPTelecomWayuptensky futsal team UL 6:4Dias
10.kolo
06.11.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULJoalis 4:4Doubrava
06.11.06pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPHoral Stebno 4:4Kalina
06.11.06pondělí17:30UT SNPFlamengo ULRemost 8:2Řízek
07.11.06úterý17:00UT SNPFlatusTelecom 5:15Kalina
10.11.06pátek18:30UT MojžířCSKA Výšina "B"TJ Fanda "B"15:1Dias
20.11.06pondělí19:30SKPChaloupkaKMK Tornádo "B" 3:4Dias
11.kolo
13.11.06pondělí19:00UT SNPHoral StebnoFlamengo UL 3:8Košťál
13.11.06pondělí17:30UT SNPJoalisFlatus10:3Doubrava
14.11.06úterý20:00UT MojžířRemostKMK Tornádo "B" 8:1Košťál
15.11.06středa19:00UT SNPTelecomMorgan Commando TP10:2Kalina
17.11.06pátek18:45UT MojžířCSKA Výšina "B"Chaloupka 3:4Lutka
23.03.07pátek17:30UT SNPTJ Fanda "B"Wayuptensky futsal team UL 3:8Dvořák
12.kolo
26.03.07pondělí19:00UT SNPHoral StebnoKMK Tornádo "B" 3:3Doubrava
Košťál
27.03.07úterý20:30UT SNPJoalisMorgan Commando TP 2:6Doubrava
Košťál
30.03.07pátek18:30UT MojžířCSKA Výšina "B"Wayuptensky futsal team UL 5:9Procházka
Nový
30.03.07pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"Flatus 7:3Dias
Hovorka
30.03.07pátek17:30UT SNPTelecomFlamengo UL 5:5Hovorka
30.03.07pátek17:00UT MojžířRemostChaloupka 1:5Nový
Procházka
13.kolo
02.04.07pondělí19:00UT SNPFlamengo ULJoalis10:3Nový
Řízek
04.04.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaHoral Stebno 2:3Hovorka
Dias
06.04.07pátek17:00UT MojžířRemostCSKA Výšina "B" 5:0Dias
Dvořák
06.04.07pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "B"Telecom 2:2Šmid
Matějka
06.04.07pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPTJ Fanda "B" 3:3Hovorka
Nový
06.04.07pátek16:00UT SNPFlatusWayuptensky futsal team UL 2:7Matějka
Šmid
14.kolo
09.04.07pondělí18:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMorgan Commando TP 3:3Košťál
Doubrava
10.04.07úterý19:00UT SNPHoral StebnoRemost 5:7Dvořák
Řízek
11.04.07středa20:30UT SNPTJ Fanda "B"Flamengo UL 6:6Matějka
Hovorka
11.04.07středa17:30UT SNPTelecomChaloupka11:5Matějka
Hovorka
13.04.07pátek18:30UT MojžířCSKA Výšina "B"Flatus 7:6Dvořák
Nový
13.04.07pátek20:30UT SNPJoalisKMK Tornádo "B" 2:12Matějka
Řízek
15.kolo
16.04.07pondělí19:00UT SNPHoral StebnoCSKA Výšina "B" 5:0Lutka
Matějka
16.04.07pondělí17:30UT SNPFlamengo ULWayuptensky futsal team UL 5:5Matějka
Lutka
20.04.07pátek17:00UT MojžířRemostTelecom 4:7Doubrava
Košťál
20.04.07pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"TJ Fanda "B" 3:11Nový
Dvořák
20.04.07pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPFlatus 5:0Hovorka
Kalina
23.05.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaJoalis13:1Dias
Kalina
16.kolo
23.04.07pondělí19:00UT SNPTJ Fanda "B"Chaloupka 8:3Nový
Šmid
24.04.07úterý20:30UT SNPJoalisRemost 2:7Dias
Šmid
25.04.07středa17:30UT SNPTelecomHoral Stebno 7:6Košťál
Matějka
27.04.07pátek18:30UT MojžířCSKA Výšina "B"Morgan Commando TP 5:19Šmid
Hanzlík
27.04.07pátek16:00UT SNPFlatusFlamengo UL 3:12Nový
Kalina
18.06.07pondělí19:00WHC KBWayuptensky futsal team ULKMK Tornádo "B" 1:1Miněk
Hiekisch
17.kolo
30.04.07pondělí19:00UT SNPHoral StebnoJoalis 1:6Lutka
Dvořák
30.04.07pondělí20:30UT SNPFlamengo ULMorgan Commando TP 5:8Dvořák
Lutka
02.05.07středa19:00UT SNPTelecomCSKA Výšina "B" 6:1Hovorka
Matějka
02.05.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaWayuptensky futsal team UL 5:3Kalina
04.05.07pátek17:00UT MojžířRemostTJ Fanda "B" 3:4Košťál
Šmid
04.05.07pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Flatus 7:4Košťál
Nový
18.kolo
07.05.07pondělí16:00UT SNPFlatusChaloupka 2:5Hanzlík
Šmid
07.05.07pondělí18:00WHC KBWayuptensky futsal team ULRemost 2:3Lutka
Doubrava
08.05.07úterý20:30UT SNPJoalisTelecom 3:5Nový
Řízek
11.05.07pátek18:30UT MojžířCSKA Výšina "B"Flamengo UL 2:8Hovorka
Nový
11.05.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "B" 2:3Hanzlík
Řízek
11.05.07pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"Horal Stebno 8:1Dvořák
Kalina
19.kolo
14.05.07pondělí19:00UT SNPHoral StebnoWayuptensky futsal team UL 6:13Lutka
Dvořák
15.05.07úterý20:30UT SNPJoalisCSKA Výšina "B" 9:3Dvořák
Řízek
16.05.07středa19:00UT SNPTelecomTJ Fanda "B" 1:7Matějka
Kalina
16.05.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaMorgan Commando TP 4:5Nový
Šmid
18.05.07pátek17:00UT MojžířRemostFlatus 5:0Doubrava
Košťál
18.05.07pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "B"Flamengo UL 4:9Hanzlík
Kalina
20.kolo
FlatusHoral Stebno 0:5
21.05.07pondělí19:00UT SNPFlamengo ULChaloupka 7:5Matějka
Řízek
21.05.07pondělí18:00WHC KBWayuptensky futsal team ULTelecom11:1Nový
Lutka
25.05.07pátek20:00UT MojžířCSKA Výšina "B"KMK Tornádo "B" 4:9Dias
Kalina
25.05.07pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"Joalis 8:4Hovorka
Matějka
06.06.07středa20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPRemost 5:2Šmid
21.kolo
TelecomFlatus 5:0
28.05.07pondělí19:00UT SNPHoral StebnoMorgan Commando TP 3:6Lutka
Matějka
30.05.07středa17:30UT SNPTJ Fanda "B"CSKA Výšina "B" 8:5Řízek
Hanzlík
30.05.07středa20:30UT SNPJoalisWayuptensky futsal team UL 4:11Kalina
Dias
01.06.07pátek17:00UT MojžířRemostFlamengo UL10:4Košťál
Nový
01.06.07pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "B"Chaloupka 0:7Kalina
22.kolo
FlatusJoalis 0:5
04.06.07pondělí19:00UT SNPFlamengo ULHoral Stebno 4:1Dvořák
Kalina
04.06.07pondělí18:00WHC KBWayuptensky futsal team ULTJ Fanda "B" 3:5Dias
Nový
06.06.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaCSKA Výšina "B" 5:0Šmid
Kalina
08.06.07pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "B"Remost 3:5Košťál
Doubrava
08.06.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPTelecom 6:4Dvořák
Dias
2006/2007 2.třída
1.kolo
06.09.06středa18:30LibouchecFC LibouchecSK Kronen-Labe14:6Dias
06.09.06středa20:00WHC KBMakroFK Všebořice 4:6Lutka
06.09.06středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFC Resslovka 7:2Hanzlík
08.09.06pátek17:30UT SNPRychlé Pípy1. FC Kostelníci "UL" 7:3Doubrava
08.09.06pátek19:00UT ChabaNew YorkStřekov United 8:0Hanzlík
08.09.06pátek19:00LibouchecVykrouhlaFC Hainz12:6Hanzlík
2.kolo
11.09.06pondělí18:30UT MojžířFC HainzMakro 3:6Řízek
14.09.06čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Intier Chlumec 8:1Matějka
14.09.06čtvrtek20:00UT SeverkaSK Kronen-LabeNew York 1:6Matějka
15.09.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Resslovka 2:6Nový
15.09.06pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedVykrouhla 1:8Miněk
15.09.06pátek17:30UT SNPRychlé PípyFC Libouchec 8:4Řízek
3.kolo
18.09.06pondělí16:00UT SNPFC ResslovkaFK Všebořice 3:3Matějka
20.09.06středa18:30LibouchecFC Libouchec1. FC Kostelníci "UL"11:0Řízek
20.09.06středa20:00WHC KBMakroStřekov United 1:3Kalina
20.09.06středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFC Hainz 3:12Dias
22.09.06pátek19:00UT ChabaNew YorkRychlé Pípy 8:0Hanzlík
22.09.06pátek19:00LibouchecVykrouhlaSK Kronen-Labe 4:3Košťál
4.kolo
25.09.06pondělí18:30UT MojžířFC HainzFC Resslovka 5:3Dias
27.09.06středa18:30LibouchecFC LibouchecNew York 8:4Hanzlík
28.09.06čtvrtek19:00UT SeverkaSK Kronen-LabeMakro 4:1Nový
29.09.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice 4:2Řízek
29.09.06pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Intier Chlumec11:4Matějka
29.09.06pátek17:30UT SNPRychlé PípyVykrouhla 5:4Kalina
5.kolo
02.10.06pondělí16:00UT SNPFC ResslovkaStřekov United 1:9Lutka
04.10.06středa20:00WHC KBMakroRychlé Pípy 2:5Lutka
04.10.06středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecSK Kronen-Labe 1:6Hanzlík
05.10.06čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Hainz 5:10Matějka
06.10.06pátek19:00UT ChabaNew York1. FC Kostelníci "UL" 7:3Dias
06.10.06pátek19:00LibouchecVykrouhlaFC Libouchec 5:12Košťál
6.kolo
11.10.06středa18:30LibouchecFC LibouchecMakro12:4Hanzlík
12.10.06čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Resslovka 1:4Kalina
13.10.06pátek19:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Hainz 7:9Dias
13.10.06pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedFK Všebořice 0:4Řízek
13.10.06pátek17:30UT SNPRychlé PípyFC Intier Chlumec11:4Lutka
13.10.06pátek19:00UT ChabaNew YorkVykrouhla 8:2Miněk
7.kolo
16.10.06pondělí18:30UT MojžířFC HainzStřekov United 6:4Doubrava
18.10.06středa20:00WHC KBMakroNew York 5:8Kalina
18.10.06středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFC Libouchec 1:6Hanzlík
19.10.06čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceSK Kronen-Labe 4:3Dias
20.10.06pátek19:00LibouchecVykrouhla1. FC Kostelníci "UL" 6:7Košťál
07.06.07čtvrtek19:00UT ChabaFC ResslovkaRychlé Pípy 4:4Miněk
8.kolo
25.10.06středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Resslovka12:3Košťál
26.10.06čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Hainz 4:4Nový
27.10.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Střekov United 4:5Hanzlík
27.10.06pátek17:30UT SNPRychlé PípyFK Všebořice 2:4Lutka
27.10.06pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Intier Chlumec10:0Řízek
27.10.06pátek19:00LibouchecVykrouhlaMakro 7:8Dias
9.kolo
30.10.06pondělí16:00UT SNPFC ResslovkaNew York10:2Doubrava
01.11.06středa20:00WHC KBMakro1. FC Kostelníci "UL" 6:4Nový
01.11.06středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecVykrouhla 4:5Hanzlík
02.11.06čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Libouchec 2:2Kalina
02.11.06čtvrtek20:00SetuzaFC HainzRychlé Pípy 4:4Doubrava
03.11.06pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedSK Kronen-Labe 6:3Řízek
10.kolo
08.11.06středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Hainz 5:9Kresta
08.11.06středa20:00WHC KBMakroFC Intier Chlumec 8:1Nový
10.11.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"SK Kronen-Labe 3:5Lutka
10.11.06pátek17:30UT SNPRychlé PípyStřekov United 1:4Nový
10.11.06pátek19:00UT ChabaNew YorkFK Všebořice 5:3Řízek
10.11.06pátek19:00LibouchecVykrouhlaFC Resslovka 6:2Hanzlík
11.kolo
13.11.06pondělí16:00UT SNPFC ResslovkaMakro 6:10Doubrava
16.11.06čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceVykrouhla 4:2Miněk
16.11.06čtvrtek20:00SetuzaFC HainzNew York 6:6Hanzlík
16.11.06čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeRychlé Pípy 2:1Miněk
17.11.06pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Libouchec 4:9Kalina
24.11.06pátek19:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Intier Chlumec 4:5Hanzlík
12.kolo
27.03.07úterý19:00UT MojžířFC HainzVykrouhla10:7Řízek
29.03.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Libouchec 2:9Dias
29.03.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceMakro 5:4Dias
29.03.07čtvrtek20:00SetuzaFC ResslovkaFC Intier Chlumec 6:6Řízek
30.03.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Rychlé Pípy 7:12Lutka
30.03.07pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedNew York 2:6Řízek
13.kolo
03.04.07úterý16:00UT SNPFC Resslovka1. FC Kostelníci "UL" 8:5Kalina
04.04.07středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFK Všebořice 4:7Řízek
04.04.07středa17:30UT SNPMakroFC Hainz 3:2Doubrava
04.04.07středa18:30LibouchecFC LibouchecRychlé Pípy11:4Hanzlík
06.04.07pátek19:00LibouchecVykrouhlaStřekov United 3:5Řízek
06.04.07pátek19:00UT ChabaNew YorkSK Kronen-Labe 4:1Hanzlík
14.kolo
10.04.07úterý19:00UT MojžířFC HainzFC Intier Chlumec10:5Košťál
12.04.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeVykrouhla 5:3Lutka
12.04.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Resslovka 3:1Lutka
13.04.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Libouchec 4:17Hanzlík
13.04.07pátek16:00UT SNPRychlé PípyNew York 1:9Šmid
13.04.07pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedMakro 5:2Dias
15.kolo
18.04.07středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecStřekov United 4:8Řízek
19.04.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK Všebořice1. FC Kostelníci "UL" 7:1Dias
19.04.07čtvrtek20:00SetuzaFC ResslovkaFC Hainz 6:6Doubrava
20.04.07pátek17:30UT SNPMakroSK Kronen-Labe 5:5Nový
20.04.07pátek19:00LibouchecVykrouhlaRychlé Pípy 3:2Řízek
20.04.07pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Libouchec 2:5Hanzlík
16.kolo
25.04.07středa18:30LibouchecFC LibouchecVykrouhla 5:5Řízek
26.04.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Intier Chlumec15:1Dias
27.04.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"New York 0:5Řízek
27.04.07pátek17:30UT SNPRychlé PípyMakro 5:7Nový
27.04.07pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Resslovka 9:0Dvořák
12.06.07úterý19:00UT MojžířFC HainzFK Všebořice 6:3Doubrava
17.kolo
01.05.07úterý19:00UT MojžířFC Hainz1. FC Kostelníci "UL"10:3Košťál
01.05.07úterý16:00UT SNPFC ResslovkaSK Kronen-Labe 4:6Košťál
02.05.07středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecRychlé Pípy 3:6Hanzlík
03.05.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceStřekov United 4:4Hanzlík
04.05.07pátek17:30UT SNPMakroFC Libouchec 4:2Nový
04.05.07pátek19:00LibouchecVykrouhlaNew York 9:3Řízek
18.kolo
09.05.07středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Intier Chlumec 5:0Hanzlík
10.05.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFK Všebořice 3:11Dvořák
11.05.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Vykrouhla 7:5Matějka
11.05.07pátek19:00UT ChabaNew YorkMakro 1:1Hanzlík
11.05.07pátek17:30UT SNPRychlé PípyFC Resslovka 5:4Dvořák
11.05.07pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Hainz 4:8Lutka
19.kolo
15.05.07úterý19:00UT MojžířFC HainzSK Kronen-Labe 3:4Řízek
16.05.07středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecNew York 0:11Dias
17.05.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceRychlé Pípy 6:1Šmid
17.05.07čtvrtek20:00SetuzaFC ResslovkaFC Libouchec 8:6Šmid
18.05.07pátek19:00UT SeverkaStřekov United1. FC Kostelníci "UL" 6:1Šmid
18.05.07pátek17:30UT SNPMakroVykrouhla 5:5Matějka
20.kolo
23.05.07středa18:30LibouchecFC LibouchecFK Všebořice 7:4Řízek
24.05.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeStřekov United 4:6Doubrava
25.05.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Makro 4:4Nový
25.05.07pátek19:00LibouchecVykrouhlaFC Intier Chlumec10:1Hanzlík
25.05.07pátek16:00UT SNPRychlé PípyFC Hainz 6:6Hovorka
15.06.07pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Resslovka 4:3
21.kolo
29.05.07úterý20:30UT SNPFC ResslovkaVykrouhla 6:7Hovorka
30.05.07středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecMakro 3:5Hanzlík
31.05.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-Labe1. FC Kostelníci "UL" 4:3Dias
31.05.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceNew York 4:8Dias
01.06.07pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedRychlé Pípy 2:2Doubrava
19.06.07úterý19:00UT MojžířFC HainzFC Libouchec 6:14
22.kolo
06.06.07středa19:00UT ChabaFC Intier Chlumec1. FC Kostelníci "UL" 3:9Hanzlík
06.06.07středa18:30LibouchecFC LibouchecStřekov United 8:6Řízek
08.06.07pátek19:00UT SNPMakroFC Resslovka 2:1Doubrava
08.06.07pátek19:00LibouchecVykrouhlaFK Všebořice 3:6Řízek
08.06.07pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Hainz 7:6Řízek
08.06.07pátek17:30UT SNPRychlé PípySK Kronen-Labe 7:1Doubrava
2006/2007 3.třída
1.kolo
04.09.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "C"Dynamo Kameňák 2:6Košťál
04.09.06pondělí19:00UT SeverkaCostaco BrosOdpadlíci 6:3Doubrava
07.09.06čtvrtek20:00UT SeverkaLesná Pes ULSoptík 3:7Dias
08.09.06pátek19:00UT SeverkaKojotiFC Lokomotiv "UL" 5:6Kalina
08.09.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FC Incredibles 2:5Doubrava
21.09.06čtvrtek19:00UT SeverkaFC ElpraFK Jamajka 6:3Kalina
2.kolo
12.09.06úterý17:30UT Stad.mlFK JamajkaFlamengo "B" 5:6Doubrava
13.09.06středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Odpadlíci 4:5Kalina
14.09.06čtvrtek19:00UT SeverkaSoptíkFC Elpra 4:8Matějka
15.09.06pátek18:00UT SeverkaFC IncrediblesBílý Balet "C" 5:10Miněk
15.09.06pátek19:00UT SeverkaKojotiLesná Pes UL 3:8Miněk
01.12.06pátek20:00SetuzaDynamo KameňákCostaco Bros 7:4Košťál
3.kolo
18.09.06pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraKojoti 3:2Nový
18.09.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "C"FK Jamajka 8:2Nový
20.09.06středa19:00UT SeverkaLesná Pes ULFC Lokomotiv "UL" 4:3Miněk
20.09.06středa19:00UT SNPOdpadlíciDynamo Kameňák 1:3Matějka
22.09.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Soptík 3:4Dias
22.09.06pátek19:00UT SeverkaCostaco BrosFC Incredibles11:8Doubrava
4.kolo
26.09.06úterý17:30UT Stad.mlFK JamajkaCostaco Bros 6:12Miněk
27.09.06středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Dynamo Kameňák 1:11Kalina
28.09.06čtvrtek18:00UT SeverkaSoptíkBílý Balet "C" 3:4Nový
28.09.06čtvrtek20:00UT SeverkaLesná Pes ULFC Elpra 5:2Nový
29.09.06pátek18:00UT SeverkaFC IncrediblesOdpadlíci 4:5Matějka
29.09.06pátek19:00UT SeverkaKojotiFlamengo "B" 8:1Matějka
5.kolo
02.10.06pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFC Lokomotiv "UL" 7:0Matějka
03.10.06úterý18:00UT StaráBílý Balet "C"Kojoti 4:5Dias
04.10.06středa19:00UT SNPOdpadlíciFK Jamajka 5:2Matějka
06.10.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Lesná Pes UL 3:8Nový
06.10.06pátek19:00UT SeverkaCostaco BrosSoptík10:2Kalina
06.10.06pátek20:00SetuzaDynamo KameňákFC Incredibles10:0Řízek
6.kolo
09.10.06pondělí20:00UT SeverkaLesná Pes ULBílý Balet "C" 3:4Lutka
09.10.06pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFlamengo "B" 5:2Lutka
10.10.06úterý17:30UT Stad.mlFK JamajkaDynamo Kameňák 3:6Dias
11.10.06středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Incredibles 4:4Řízek
13.10.06pátek19:00UT SeverkaKojotiCostaco Bros10:7Řízek
30.10.06pondělí19:00UT SeverkaSoptíkOdpadlíci 4:7Lutka
7.kolo
17.10.06úterý18:00UT StaráBílý Balet "C"FC Elpra 2:9Lutka
20.10.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FC Lokomotiv "UL" 4:2Kalina
20.10.06pátek19:00UT SeverkaCostaco BrosLesná Pes UL 6:5Doubrava
20.10.06pátek17:30UT SNPOdpadlíciKojoti 6:1Kalina
20.10.06pátek20:00SetuzaDynamo KameňákSoptík13:1Lutka
20.10.06pátek18:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 5:7Doubrava
8.kolo
23.10.06pondělí20:00UT SeverkaLesná Pes ULOdpadlíci 2:5Nový
23.10.06pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraCostaco Bros 2:2Nový
25.10.06středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Jamajka 0:10Doubrava
26.10.06čtvrtek18:00UT SeverkaSoptíkFC Incredibles 4:6Nový
27.10.06pátek19:00UT SeverkaKojotiDynamo Kameňák 8:7Miněk
27.10.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Bílý Balet "C" 4:5Lutka
9.kolo
31.10.06úterý18:00UT StaráBílý Balet "C"FC Lokomotiv "UL" 2:5Nový
02.11.06čtvrtek19:30UT SNPOdpadlíciFC Elpra 4:3Košťál
03.11.06pátek19:00UT SeverkaCostaco BrosFlamengo "B" 3:1Dias
03.11.06pátek20:00SetuzaDynamo KameňákLesná Pes UL 7:3Lutka
03.11.06pátek18:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 4:8Dias
03.11.06pátek19:00UT SNPFK JamajkaSoptík 7:2Košťál
10.kolo
06.11.06pondělí20:00UT SeverkaLesná Pes ULFC Incredibles 5:2Lutka
06.11.06pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraDynamo Kameňák 3:3Lutka
06.11.06pondělí20:00UT SNPBílý Balet "C"Costaco Bros 6:7Nový
08.11.06středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Soptík 7:2Kalina
10.11.06pátek19:00UT SeverkaKojotiFK Jamajka 3:8Miněk
10.11.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Odpadlíci 1:4Nový
11.kolo
10.11.06pátek18:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Elpra 2:6Miněk
15.11.06středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Costaco Bros 3:9Řízek
15.11.06středa20:30UT SNPFK JamajkaLesná Pes UL 3:2Kalina
16.11.06čtvrtek19:30UT SNPOdpadlíciBílý Balet "C" 5:2Řízek
17.11.06pátek20:00SetuzaDynamo KameňákFlamengo "B"11:2Řízek
16.03.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkKojoti 1:9Matějka
12.kolo
20.03.07úterý20:00UT SNPFSC ŽampigňonsKojoti 3:2Kresta
23.03.07pátek17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULLesná Pes UL 6:2Nový
23.03.07pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Elpra 3:7Lutka
23.03.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkFlamengo "B" 0:5Šmid
23.03.07pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesCostaco Bros 2:9Doubrava
08.06.07pátek20:00SetuzaDynamo KameňákOdpadlíci 3:4Lutka
13.kolo
27.03.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsDynamo Kameňák 2:11Doubrava
28.03.07středa17:30UT SNPOdpadlíciFC Incredibles 9:3Nový
30.03.07pátek17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFC Elpra 7:4Lutka
30.03.07pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo "B" 6:6Lutka
30.03.07pátek20:00UT SeverkaCostaco BrosFK Jamajka 5:10Řízek
11.06.07pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKojoti12:3
14.kolo
02.04.07pondělí17:30UT SNPFK JamajkaOdpadlíci 4:6Nový
03.04.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsLesná Pes UL 1:5Košťál
04.04.07středa17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFlamengo "B"10:8Hanzlík
06.04.07pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesDynamo Kameňák 1:5Lutka
06.04.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkCostaco Bros 3:15Lutka
06.04.07pátek17:00UT SeverkaKojotiFC Elpra 6:4Lutka
15.kolo
10.04.07úterý20:30UT SNPFSC ŽampigňonsFC Incredibles 0:8Řízek
11.04.07středa19:00UT SeverkaFC ElpraLesná Pes UL 4:4Doubrava
13.04.07pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Kojoti 4:7Matějka
13.04.07pátek21:00SetuzaDynamo KameňákFK Jamajka 5:4Hanzlík
13.04.07pátek20:00UT SeverkaCostaco BrosFC Lokomotiv "UL"10:5Dias
13.04.07pátek17:30UT SNPOdpadlíciSoptík16:1Šmid
16.kolo
16.04.07pondělí20:30UT SNPFK JamajkaFC Incredibles 5:7Lutka
17.04.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsFC Elpra 3:8Řízek
18.04.07středa17:30UT SNPOdpadlíciFC Lokomotiv "UL"10:3Procházka
18.04.07středa17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULCostaco Bros10:6Řízek
19.04.07čtvrtek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFlamengo "B" 5:4Košťál
20.04.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkDynamo Kameňák 3:12Matějka
17.kolo
24.04.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsFK Jamajka 2:8Dias
25.04.07středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesSoptík14:2Nový
27.04.07pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FC Elpra 3:9Kalina
27.04.07pátek21:00SetuzaDynamo KameňákFC Lokomotiv "UL" 9:3Řízek
27.04.07pátek20:00UT SeverkaCostaco BrosKojoti 9:3Dvořák
27.04.07pátek18:00UT SeverkaFootballStars Severka ULOdpadlíci 5:5Dvořák
18.kolo
01.05.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsFlamengo "B" 2:4Šmid
02.05.07středa17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULDynamo Kameňák 6:4Hanzlík
03.05.07čtvrtek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULCostaco Bros 8:6Doubrava
04.05.07pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "UL"12:3Doubrava
04.05.07pátek17:00UT SeverkaKojotiOdpadlíci 3:7Doubrava
04.05.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkFK Jamajka 2:4Doubrava
19.kolo
07.05.07pondělí19:00UT SNPFK JamajkaFC Lokomotiv "UL" 8:2Matějka
08.05.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsSoptík 3:2Nový
09.05.07středa17:30UT SNPOdpadlíciLesná Pes UL 6:3Doubrava
11.05.07pátek21:00SetuzaDynamo KameňákKojoti14:3Matějka
11.05.07pátek18:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFC Incredibles10:2Lutka
11.05.07pátek20:00UT SeverkaCostaco BrosFC Elpra 9:10Lutka
20.kolo
16.05.07středa19:00UT SeverkaFC ElpraOdpadlíci 3:2Hovorka
16.05.07středa17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFK Jamajka 3:4Hovorka
18.05.07pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Costaco Bros 5:10Matějka
18.05.07pátek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULDynamo Kameňák 5:5Dias
18.05.07pátek17:00UT SeverkaKojotiFC Incredibles 4:0Šmid
18.05.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Lokomotiv "UL"11:5Šmid
21.kolo
22.05.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsFC Lokomotiv "UL" 3:5Kalina
23.05.07středa17:30UT SNPOdpadlíciFlamengo "B" 5:6Hovorka
25.05.07pátek18:00UT SeverkaFootballStars Severka ULSoptík11:3Dvořák
25.05.07pátek17:00UT SeverkaFK JamajkaKojoti 2:5Dvořák
25.05.07pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesLesná Pes UL 5:6Dvořák
25.05.07pátek21:00SetuzaDynamo KameňákFC Elpra 3:2Nový
22.kolo
29.05.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsCostaco Bros 1:10Hovorka
30.05.07středa19:00UT SeverkaFC ElpraFC Incredibles 8:1Dvořák
30.05.07středa17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFC Lokomotiv "UL" 7:5Dvořák
31.05.07čtvrtek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFK Jamajka 2:2Hovorka
01.06.07pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Dynamo Kameňák 0:4
01.06.07pátek17:00UT SeverkaKojotiSoptík 6:4Doubrava
23.kolo
05.06.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsFootballStars Severka UL 2:6Hovorka
05.06.07úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaFC Elpra 3:7Dvořák
06.06.07středa17:30UT SNPOdpadlíciCostaco Bros 2:3Hovorka
08.06.07pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Kojoti 3:9Šmid
08.06.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkLesná Pes UL 1:6Hanzlík
08.06.07pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFlamengo "B" 2:12Hanzlík
24.kolo
20.04.07pátek17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULKojoti 8:5Matějka
12.06.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsOdpadlíci 1:12Šmid
13.06.07středa19:00UT SeverkaFC ElpraSoptík 5:4Kalina
14.06.07čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Lesná Pes UL 2:8Nový
15.06.07pátek19:00UT SeverkaCostaco BrosDynamo Kameňák 9:10Dvořák
15.06.07pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FK Jamajka 5:5Řízek
2006/2007 Krajský přebor
1.kolo
04.09.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFanda16:7Hanzlík
Miněk
04.09.06pondělí17:00UT SNPCombixFC Kolbenschmidt cz 6:3Matějka
Lutka
04.09.06pondělí20:30UT SNPFSC SKP ViktoriaTeta 3:6Matějka
Lutka
04.09.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"Bílý Balet "A" 5:2Košťál
Doubrava
07.09.06čtvrtek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Sonáta 6:7Matějka
Nový
22.11.06středa20:30SetuzaHop Trop ALinde 8:7Košťál
Nový
2.kolo
11.09.06pondělí18:00UT A.ČeskéFandaSonáta 4:6Košťál
Doubrava
11.09.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "A"KMK Tornádo "UL" 8:3Hanzlík
Kalina
11.09.06pondělí20:30UT SNPLinde1.HFC "B" 3:9Matějka
Nový
11.09.06pondělí19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 4:1Matějka
Nový
11.09.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix11:4Hanzlík
Lutka
14.09.06čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 0:10Hanzlík
Dias
3.kolo
18.09.06pondělí17:00UT SNPCombixFanda 3:6Matějka
Lutka
18.09.06pondělí20:30UT SNPFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 5:7Lutka
Matějka
18.09.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"Teta 2:2Hanzlík
Nový
18.09.06pondělí19:00WHC KBSonátaBílý Balet "A" 5:6Košťál
Doubrava
20.09.06středa20:30SetuzaHop Trop AFC Kolbenschmidt cz11:3Košťál
Lutka
22.09.06pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Linde 5:6Dias
Nový
4.kolo
25.09.06pondělí18:00UT A.ČeskéFandaBílý Balet "A" 2:2Nový
Lutka
25.09.06pondělí20:30UT SNPLindeSonáta 2:6Kresta
Matějka
25.09.06pondělí19:00UT SNPFC Kolbenschmidt cz1.HFC "B" 4:8Matějka
Kresta
25.09.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 8:1Hanzlík
Kalina
25.09.06pondělí17:30UT SNPCombixFSC SKP Viktoria 5:0Kresta
Matějka
28.09.06čtvrtek18:00SetuzaTetaKMK Tornádo "UL" 7:3Dias
Doubrava
5.kolo
02.10.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"FK Pérovna UL 4:4Matějka
Nový
02.10.06pondělí19:00WHC KBSonátaTeta 2:5Hanzlík
Kalina
02.10.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "A"Linde 3:5Nový
Matějka
03.10.06úterý20:30UT SNPFSC SKP ViktoriaFanda10:12Košťál
Doubrava
04.10.06středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 9:5Kresta
Hanzlík
06.10.06pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 7:6Nový
Dias
6.kolo
09.10.06pondělí17:00UT A.ČeskéFandaLinde10:9Košťál
Doubrava
09.10.06pondělí20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czSonáta 2:7Matějka
Nový
09.10.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 9:2Hanzlík
Košťál
09.10.06pondělí17:30UT SNPCombix1.HFC "B" 2:3Matějka
Nový
09.10.06pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaHop Trop A 3:7Nový
Matějka
12.10.06čtvrtek18:00SetuzaTetaBílý Balet "A" 3:4Košťál
Nový
7.kolo
16.10.06pondělí17:00UT A.ČeskéFandaHop Trop A 4:4Hanzlík
Lutka
16.10.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"FSC SKP Viktoria11:7Kresta
Dias
16.10.06pondělí17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Combix 4:6Košťál
Nový
16.10.06pondělí19:00WHC KBSonátaFK Pérovna UL 8:6Košťál
Hanzlík
16.10.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "A"FC Kolbenschmidt cz 5:2Dias
Kresta
17.10.06úterý20:30UT SNPLindeTeta 9:2Nový
Košťál
8.kolo
23.10.06pondělí16:30UT A.ČeskéFandaTeta 8:4Hanzlík
Miněk
23.10.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULBílý Balet "A"11:5Miněk
Hanzlík
23.10.06pondělí17:30UT SNPCombixSonáta 4:4Košťál
Doubrava
23.10.06pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 5:4Doubrava
Košťál
24.10.06úterý20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czLinde 3:11Košťál
Doubrava
25.10.06středa20:30SetuzaHop Trop A1.HFC "B" 6:2Košťál
Kalina
9.kolo
30.10.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"Fanda 4:3Lutka
Dias
30.10.06pondělí19:00WHC KBSonátaFSC SKP Viktoria 3:5Doubrava
Hanzlík
30.10.06pondělí17:00T-MobileBílý Balet "A"Combix10:8Hanzlík
Kalina
30.10.06pondělí20:30UT SNPLindeFK Pérovna UL 5:15Košťál
Nový
01.11.06středa21:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 7:4Miněk
Hanzlík
02.11.06čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Kolbenschmidt cz 6:3Košťál
Dias
10.kolo
06.11.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta10:4Doubrava
Hanzlík
06.11.06pondělí17:00T-MobileCombixLinde 3:17Miněk
Hanzlík
06.11.06pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaBílý Balet "A" 4:6Nový
Řízek
06.11.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"KMK Tornádo "UL" 6:1Košťál
Lutka
08.11.06středa20:15hala UJEPFandaFC Kolbenschmidt cz 6:1Hanzlík
Košťál
08.11.06středa20:30SetuzaHop Trop ASonáta 4:2Dias
Lutka
11.kolo
13.11.06pondělí19:00WHC KBSonáta1.HFC "B" 4:4Hanzlík
Lutka
13.11.06pondělí20:30UT SNPLindeFSC SKP Viktoria 6:2Košťál
Nový
15.11.06středa20:15hala UJEPFandaKMK Tornádo "UL" 6:5Košťál
Doubrava
16.11.06čtvrtek18:00SetuzaTetaCombix 5:5Hanzlík
Nový
20.11.06pondělí19:00WHC KBFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 2:14Košťál
Hanzlík
06.12.06středa20:30SetuzaBílý Balet "A"Hop Trop A 4:5Dias
Hanzlík
12.kolo
02.04.07pondělí19:00WHC KBSonátaKMK Tornádo "UL" 4:5Matějka
Hovorka
03.04.07úterý17:30UT SNPLindeHop Trop A 6:3Košťál
Kalina
04.04.07středa18:00UT A.ČeskéFandaFK Pérovna UL 2:6Nový
Šmid
04.04.07středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czCombix 4:4Matějka
Doubrava
05.04.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 4:1Matějka
Dvořák
25.04.07středa17:00UT SeverkaBílý Balet "A"1.HFC "B" 4:4Lutka
Doubrava
13.kolo
26.03.07pondělí17:00T-MobileCombixFK Pérovna UL 6:12Košťál
Hanzlík
09.04.07pondělí19:00WHC KBSonátaFanda 1:5Doubrava
Košťál
09.04.07pondělí18:10UT Severka1.HFC "B"Linde 7:3Nový
Hanzlík
11.04.07středa19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet "A" 3:6Hovorka
Matějka
11.04.07středa20:30SetuzaHop Trop ATeta 2:2Hanzlík
Šmid
12.04.07čtvrtek20:30UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 3:7Doubrava
Řízek
14.kolo
16.04.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Sonáta 1:0Hanzlík
Dvořák
18.04.07středa18:00UT A.ČeskéFandaCombix 9:2Nový
Dias
18.04.07středa20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czHop Trop A 5:1Procházka
Kresta
18.04.07středa19:00UT SNPLindeKMK Tornádo "UL" 6:9Kresta
Procházka
19.04.07čtvrtek18:00SetuzaTeta1.HFC "B" 6:7Košťál
Doubrava
30.05.07středa20:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 3:2Košťál
Doubrava
15.kolo
23.04.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Fanda 2:6Hovorka
Matějka
23.04.07pondělí19:00WHC KBSonátaLinde10:7Doubrava
Košťál
23.04.07pondělí18:10UT Severka1.HFC "B"FC Kolbenschmidt cz 8:5Matějka
Hovorka
23.04.07pondělí17:30UT SNPFSC SKP ViktoriaCombix 3:6Šmid
Nový
25.04.07středa19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Teta 2:5Košťál
Matějka
25.04.07středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 6:8Hanzlík
Lutka
16.kolo
30.04.07pondělí17:00UT SeverkaCombixHop Trop A 5:6Matějka
Hovorka
30.04.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna UL1.HFC "B" 3:3Nový
Hanzlík
02.05.07středa19:00UT A.ČeskéFandaFSC SKP Viktoria 6:7Nový
Dias
02.05.07středa20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL" 5:2Matějka
Hovorka
02.05.07středa17:30UT SNPLindeBílý Balet "A" 5:1Matějka
Šmid
03.05.07čtvrtek18:00SetuzaTetaSonáta 4:5Dias
Dvořák
17.kolo
07.05.07pondělí17:30UT SNPLindeFanda 7:2Matějka
Nový
07.05.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Teta 2:5Hanzlík
Šmid
07.05.07pondělí19:00WHC KBSonátaFC Kolbenschmidt cz 1:3Doubrava
Kresta
07.05.07pondělí18:10UT Severka1.HFC "B"Combix 3:6Šmid
Hanzlík
09.05.07středa19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 3:9Doubrava
Košťál
09.05.07středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 3:6Matějka
Hovorka
18.kolo
14.05.07pondělí20:30UT SNPFSC SKP Viktoria1.HFC "B" 4:6Lutka
Dvořák
14.05.07pondělí17:00UT SeverkaCombixKMK Tornádo "UL" 2:4Hanzlík
Nový
14.05.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSonáta 7:7Hanzlík
Nový
16.05.07středa20:30SetuzaHop Trop AFanda 3:5Šmid
Hovorka
16.05.07středa20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet "A" 3:9Matějka
Řízek
17.05.07čtvrtek18:00SetuzaTetaLinde 9:5Doubrava
Košťál
19.kolo
21.05.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"FK Pérovna UL 4:6Hanzlík
Košťál
21.05.07pondělí19:00WHC KBSonátaCombix 3:3Lutka
Nový
21.05.07pondělí18:10UT Severka1.HFC "B"Hop Trop A 4:0Košťál
Hanzlík
23.05.07středa19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 8:6Matějka
Hovorka
24.05.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFanda 6:2Šmid
Hanzlík
25.05.07pátek17:30UT SNPLindeFC Kolbenschmidt cz 2:5Matějka
Hovorka
20.kolo
28.05.07pondělí20:30UT SNPFSC SKP ViktoriaSonáta 8:14Matějka
Lutka
28.05.07pondělí17:00UT SeverkaCombixBílý Balet "A" 1:5Hanzlík
Dias
28.05.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULLinde11:5Doubrava
Košťál
30.05.07středa20:30SetuzaHop Trop AKMK Tornádo "UL" 6:5Hovorka
Nový
30.05.07středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czTeta 3:9Dias
Kalina
13.06.07středa19:00UT A.ČeskéFanda1.HFC "B" 4:4Hanzlík
Kalina
21.kolo
04.06.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"FSC SKP Viktoria 5:3Hanzlík
Šmid
04.06.07pondělí19:00WHC KBSonátaHop Trop A 2:4Dias
Nový
06.06.07středa20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFanda 8:14Nový
Hovorka
06.06.07středa19:00UT SNPLindeCombix 8:7Hovorka
Nový
07.06.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 3:7Košťál
Řízek
07.06.07čtvrtek20:30UT SNPKMK Tornádo "UL"1.HFC "B" 3:9Košťál
Doubrava
22.kolo
11.06.07pondělí18:10UT Severka1.HFC "B"Sonáta 3:3Doubrava
Košťál
11.06.07pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaLinde 8:10Nový
Šmid
11.06.07pondělí17:00UT SeverkaCombixTeta 6:6Košťál
Doubrava
11.06.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 6:3Lutka
Hovorka
13.06.07středa20:30SetuzaHop Trop ABílý Balet "A" 6:3Hanzlík
Dias
15.06.07pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Fanda 9:2Lutka
Řízek
2006/2007 Okresní přebor
1.kolo
04.09.06pondělí19:30UT MojžířKMF SimwareMěstská Policie16:3Nový
06.09.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"CSKA Výšina 4:8Matějka
06.09.06středa17:30UT SNPHadidasHop Trop - "B" 1:4Kresta
07.09.06čtvrtek19:00UT SeverkaBílý Balet "B"Relax 2:4Dias
08.09.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordPupkins 5:6Košťál
2.kolo
13.09.06středa18:45SKPPupkinsBílý Balet "B" 4:7Košťál
13.09.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Akord 1:2Nový
15.09.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaRelax 3:4Dias
15.09.06pátek16:00UT SNPMěstská PolicieHadidas 1:8Řízek
28.11.06úterý20:30SetuzaFC Sokol UL "A"AS - Comp 4:6Hanzlík
3.kolo
18.09.06pondělí19:30UT MojžířKMF SimwareFC Sokol UL "A" 3:5Hanzlík
18.09.06pondělí21:00SetuzaRelaxPupkins 5:9Košťál
19.09.06úterý20:30SetuzaAS - CompCSKA Výšina 2:7Nový
20.09.06středa20:00UT SeverkaBílý Balet "B"Hop Trop - "B" 8:3Miněk
22.09.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordMěstská Policie 5:2Hanzlík
4.kolo
26.09.06úterý20:30SetuzaAS - CompKMF Simware 3:4Doubrava
27.09.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Relax19:5Dias
27.09.06středa17:30UT SNPMěstská PolicieBílý Balet "B" 3:6Lutka
27.09.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hadidas 4:6Kalina
29.09.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaPupkins 9:1Hanzlík
5.kolo
02.10.06pondělí19:30UT MojžířKMF SimwareCSKA Výšina 2:14Kalina
02.10.06pondělí21:00SetuzaRelaxMěstská Policie 1:5Košťál
04.10.06středa17:30UT SNPHadidasAS - Comp 3:1Matějka
04.10.06středa18:45SKPPupkinsHop Trop - "B" 3:7Kresta
06.10.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Sokol UL "A" 2:2Doubrava
6.kolo
10.10.06úterý20:30SetuzaAS - CompAkord 4:3Kresta
11.10.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Bílý Balet "B" 2:6Lutka
13.10.06pátek16:00UT SNPMěstská PoliciePupkins 5:8Lutka
29.11.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"CSKA Výšina 3:2Nový
01.05.07úterý20:30UT SeverkaKMF SimwareHadidas 3:0Košťál
Šmid
7.kolo
16.10.06pondělí21:00SetuzaRelaxFC Sokol UL "A" 2:4Lutka
18.10.06středa17:30UT SNPHadidasCSKA Výšina 3:6Miněk
18.10.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Městská Policie 5:2Hanzlík
19.10.06čtvrtek19:00UT SeverkaBílý Balet "B"AS - Comp 5:0Dias
20.10.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordKMF Simware 3:5Nový
8.kolo
23.10.06pondělí19:00UT MojžířKMF SimwareBílý Balet "B" 6:2Lutka
24.10.06úterý20:30SetuzaAS - CompRelax14:2Kalina
25.10.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Pupkins11:3Doubrava
25.10.06středa17:30UT SNPHadidasAkord 3:7Lutka
27.10.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaMěstská Policie 9:1Nový
9.kolo
13.10.06pátek20:00UT MojžířAkordCSKA Výšina 2:7Nový
30.10.06pondělí21:00SetuzaRelaxKMF Simware 2:8Lutka
01.11.06středa20:00UT SeverkaBílý Balet "B"Hadidas 4:1Řízek
01.11.06středa18:45SKPPupkinsAS - Comp10:8Nový
01.11.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FC Sokol UL "A"11:4Miněk
10.kolo
07.11.06úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop - "B" 4:6Dias
08.11.06středa19:00SKPPupkinsKMF Simware 5:7Hanzlík
08.11.06středa19:00UT SNPHadidasRelax10:3Doubrava
12.11.06neděle17:00SetuzaAkordBílý Balet "B" 4:6Košťál
22.11.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Městská Policie 8:4Doubrava
11.kolo
14.11.06úterý20:30SetuzaAS - CompMěstská Policie 5:4Nový
15.11.06středa18:45SKPPupkinsHadidas 6:5Kresta
15.11.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"KMF Simware 4:3Nový
17.11.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaBílý Balet "B"11:1Lutka
09.04.07pondělí21:00SetuzaRelaxAkord 2:5Dias
Dvořák
12.kolo
26.03.07pondělí21:00SetuzaRelaxBílý Balet "B" 7:4Matějka
Hovorka
28.03.07středa20:30UT SNPMěstská PolicieKMF Simware 4:6Matějka
Dvořák
28.03.07středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Hadidas 3:1Hanzlík
Lutka
28.03.07středa18:45SKPPupkinsAkord10:7Dvořák
Matějka
30.03.07pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaFC Sokol UL "A" 6:1Nový
Procházka
13.kolo
02.04.07pondělí21:00SetuzaRelaxCSKA Výšina 5:6Dias
Dvořák
03.04.07úterý20:30SetuzaAS - CompFC Sokol UL "A" 7:9Košťál
Doubrava
04.04.07středa19:00UT SeverkaHadidasMěstská Policie 6:5Košťál
Kalina
05.04.07čtvrtek19:00UT SeverkaBílý Balet "B"Pupkins 8:9Košťál
Dias
06.04.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 4:1Hanzlík
Kalina
14.kolo
10.04.07úterý20:30SetuzaHop Trop - "B"Bílý Balet "B" 7:4Košťál
Dvořák
11.04.07středa21:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMF Simware 2:9Doubrava
Košťál
11.04.07středa16:00UT SNPMěstská PolicieAkord 3:5Lutka
Řízek
11.04.07středa18:45SKPPupkinsRelax 7:12Šmid
Hanzlík
13.04.07pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaAS - Comp10:5Nový
Dvořák
15.kolo
16.04.07pondělí21:00SetuzaRelaxHop Trop - "B" 2:9Dvořák
Hanzlík
17.04.07úterý20:00UT SeverkaKMF SimwareAS - Comp 7:2Hanzlík
Košťál
18.04.07středa18:45SKPPupkinsCSKA Výšina 6:6Matějka
Kalina
19.04.07čtvrtek19:00UT SeverkaHadidasFC Sokol UL "A" 6:2Dias
Kalina
20.04.07pátek19:00UT SeverkaBílý Balet "B"Městská Policie 5:5Matějka
Hovorka
16.kolo
23.04.07pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Akord 1:1Matějka
Hovorka
24.04.07úterý20:30SetuzaAS - CompHadidas 4:5Hanzlík
Kalina
25.04.07středa16:00UT SNPMěstská PolicieRelax 5:1Košťál
Matějka
27.04.07pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaKMF Simware 4:5Hanzlík
Šmid
15.05.07úterý20:30SetuzaHop Trop - "B"Pupkins 9:8Košťál
Nový
17.kolo
30.04.07pondělí18:00UT SeverkaBílý Balet "B"FC Sokol UL "A" 3:6Hovorka
Matějka
02.05.07středa20:00UT MojžířCSKA VýšinaHop Trop - "B" 5:2Dias
Nový
02.05.07středa18:45SKPPupkinsMěstská Policie 6:9Šmid
Řízek
03.05.07čtvrtek19:00UT SeverkaHadidasKMF Simware 4:4Hanzlík
Řízek
04.05.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordAS - Comp 5:2Lutka
Dias
18.kolo
08.05.07úterý20:30SetuzaAS - CompBílý Balet "B" 5:5Šmid
Kalina
08.05.07úterý16:00UT SNPMěstská PolicieHop Trop - "B" 2:5Hovorka
Košťál
09.05.07středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Relax 3:5Dias
Kalina
11.05.07pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaHadidas12:6Nový
Hovorka
01.06.07pátek17:00UT A.ČeskéKMF SimwareAkord 7:4Hanzlík
Lutka
19.kolo
14.05.07pondělí21:00SetuzaRelaxAS - Comp 2:5Košťál
Doubrava
16.05.07středa17:30UT SNPMěstská PolicieCSKA Výšina 4:3Matějka
Řízek
16.05.07středa18:45SKPPupkinsFC Sokol UL "A"12:8Hanzlík
Kalina
18.05.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordHadidas 8:6Hanzlík
Kalina
03.06.07neděle10:00Bílý Balet "B"KMF Simware 2:1
20.kolo
21.05.07pondělí20:00UT SeverkaHadidasBílý Balet "B" 9:2Košťál
Hanzlík
22.05.07úterý20:00UT SeverkaKMF SimwareRelax 3:2Nový
Dvořák
22.05.07úterý20:30SetuzaAS - CompPupkins12:4Doubrava
Košťál
23.05.07středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B" 4:5Doubrava
Řízek
25.05.07pátek17:00UT A.ČeskéCSKA VýšinaAkord 6:5Šmid
Lutka
21.kolo
28.05.07pondělí21:00SetuzaRelaxHadidas 4:7Nový
Dvořák
28.05.07pondělí18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Akord 4:5Dias
Hanzlík
29.05.07úterý20:30SetuzaHop Trop - "B"AS - Comp 4:8Košťál
Řízek
29.05.07úterý20:00UT SeverkaKMF SimwarePupkins11:5Matějka
Nový
30.05.07středa16:00UT SNPMěstská PolicieFC Sokol UL "A" 7:4Hanzlík
Řízek
22.kolo
04.06.07pondělí18:00UT SeverkaBílý Balet "B"CSKA Výšina 3:3Hanzlík
Šmid
04.06.07pondělí20:00UT SeverkaHadidasPupkins 3:9Hanzlík
Šmid
05.06.07úterý20:00UT SeverkaKMF SimwareHop Trop - "B" 7:1Hanzlík
Nový
05.06.07úterý20:30UT SNPMěstská PolicieAS - Comp 7:6Hovorka
Dvořák
08.06.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordRelax 7:4Lutka
Řízek
2006/2007 Pohár A
1.kolo
07.12.06čtvrtek18:00SetuzaTetaFootballStars Severka UL 5:1Hanzlík
08.12.06pátek17:30hala UJEPOdpadlíciKMK Tornádo "UL" 2:3Lutka
2.kolo
13.12.06středa20:00WHC KBKMK Tornádo "UL"FC Hainz 4:2Lutka
15.12.06pátek17:30hala UJEPOdpadlíciTeta 3:2Dias
3.kolo
21.12.06čtvrtek18:00SetuzaFC HainzTeta 2:5Dias
22.12.06pátek17:00hala UJEPFootballStars Severka ULOdpadlíci 4:5Doubrava
4.kolo
05.01.07pátek17:30hala UJEPKMK Tornádo "UL"FootballStars Severka UL 5:6Nový
08.01.07pondělí19:00hala UJEPFC HainzOdpadlíci 5:3Košťál
5.kolo
10.01.07středa21:30SetuzaFootballStars Severka ULFC Hainz 3:7Matějka
11.01.07čtvrtek18:00SetuzaTetaKMK Tornádo "UL" 8:3Hanzlík
2006/2007 Pohár B
1.kolo
07.12.06čtvrtek20:00T-MobileCostaco BrosDebris 4:12Nový
07.12.06čtvrtek20:00SetuzaLindeFlamengo "B"11:3Doubrava
2.kolo
14.12.06čtvrtek20:00SetuzaCostaco BrosLinde 6:11Kalina
16.12.06sobota16:00SetuzaDebrisNew York11:2Doubrava
3.kolo
21.12.06čtvrtek20:00T-MobileFlamengo "B"Costaco Bros 6:9Nový
29.12.06pátek17:30hala UJEPNew YorkLinde 5:4Matějka
4.kolo
27.12.06středa19:00hala UJEPNew YorkCostaco Bros 8:6Doubrava
04.01.07čtvrtek20:30T-MobileDebrisFlamengo "B" 9:4Dias
5.kolo
11.01.07čtvrtek20:00T-MobileFlamengo "B"New York 2:7Nový
14.01.07neděle14:00SetuzaLindeDebris 5:15Košťál
2006/2007 Pohár C
1.kolo
04.12.06pondělí19:00WHC KBSK Kronen-LabeKMF Simware 0:8Lutka
10.12.06neděle16:00WHC KBBílý Balet "A"Kojoti 4:1Doubrava
2.kolo
11.12.06pondělí19:00WHC KBSK Kronen-LabeBílý Balet "A" 2:5Nový
13.12.06středa21:30SetuzaKMF SimwareChaloupka 5:3Nový
3.kolo
20.12.06středa20:30SetuzaChaloupkaBílý Balet "A" 2:8Lutka
27.12.06středa18:00hala UJEPKojotiSK Kronen-Labe 5:4Doubrava
4.kolo
02.01.07úterý21:30SetuzaKMF SimwareKojoti10:5Matějka
08.01.07pondělí19:30SKPChaloupkaSK Kronen-Labe 7:4Matějka
5.kolo
10.01.07středa20:00WHC KBBílý Balet "A"KMF Simware 3:7Doubrava
13.01.07sobota17:00hala UJEPKojotiChaloupka 0:5Nový
2006/2007 Pohár D
1.kolo
06.12.06středa18:30SlunetaFC ElpraAS - Comp 4:4Nový
06.12.06středa20:00WHC KBFK Pérovna ULDynamo Kameňák 5:2Košťál
2.kolo
12.12.06úterý20:30SetuzaAS - CompFlamengo UL 5:9Hanzlík
13.12.06středa19:00SlunetaFC ElpraFK Pérovna UL 4:10Doubrava
3.kolo
18.12.06pondělí19:00WHC KBFlamengo ULFK Pérovna UL 4:12Hanzlík
20.12.06středa20:00WHC KBDynamo KameňákFC Elpra 3:2Košťál
4.kolo
02.01.07úterý20:30SetuzaAS - CompDynamo Kameňák 7:5Matějka
04.01.07čtvrtek19:30T-MobileFlamengo ULFC Elpra10:5Dias
5.kolo
08.01.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULAS - Comp 8:5Dias
12.01.07pátek20:00SetuzaDynamo KameňákFlamengo UL 5:6Lutka

celkem záznamů: 690

generováno za 0.61 sekund