Dnes je středa 25.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 637

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2005/2006 1.třída
1.kolo
05.09.05pondělí18:00UT SNPHoral StebnoTelecom 5:5Kresta
07.09.05středa20:00UT SNPJoalisRemost 4:1Matějka
07.09.05středa19:00UT SeverkaChaloupkaBK 2003 4:7Hanzlík
08.09.05čtvrtek20:00UT MojžířDebrisMěstské Divadlo 4:2Lutka
09.09.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"FC Libouchec 5:1Řízek
09.09.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyFlamengo UL 5:1Řízek
2.kolo
12.09.05pondělí18:30UT SNPFlamengo ULCSKA Výšina 0:9Kalina
13.09.05úterý20:30UT SNPJoalisDebris 1:5Lutka
14.09.05středa18:00UT SeverkaBK 2003Horal Stebno 3:10Nový
16.09.05pátek17:30UT SNPTelecomRychlé Pípy 5:5Košťál
16.09.05pátek19:00UT SNPMěstské DivadloKMK Tornádo "B" 7:2Košťál
05.12.05pondělí18:30SKPFC LibouchecChaloupka 3:8Košťál
3.kolo
Horal StebnoFC Libouchec 5:0
19.09.05pondělí19:00SKPChaloupkaMěstské Divadlo 2:3Řízek
22.09.05čtvrtek20:00UT MojžířDebrisRemost 7:4Kresta
23.09.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Joalis 4:2Nový
23.09.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyBK 2003 6:3Nový
23.09.05pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaTelecom 7:4Řízek
4.kolo
26.09.05pondělí19:30UT SNPFC LibouchecRychlé Pípy 4:2Kalina
27.09.05úterý19:00UT MojžířRemostFlamengo UL 4:11Lutka
28.09.05středa18:00UT SeverkaBK 2003CSKA Výšina 4:3Hanzlík
28.09.05středa18:30UT SNPMěstské DivadloHoral Stebno 4:7Lutka
28.09.05středa17:00UT SNPJoalisChaloupka 5:1Matějka
29.09.05čtvrtek20:00UT MojžířDebrisKMK Tornádo "B" 8:5Řízek
5.kolo
03.10.05pondělí19:00SKPChaloupkaDebris 9:6Kresta
03.10.05pondělí19:00UT SNPHoral StebnoJoalis 7:7Kalina
04.10.05úterý19:00UT SNPRychlé PípyMěstské Divadlo 2:5Matějka
05.10.05středa16:30UT SNPFlamengo ULTelecom 5:2Matějka
06.10.05čtvrtek20:00UT MojžířCSKA VýšinaFC Libouchec15:6Nový
07.10.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Remost 7:3Košťál
6.kolo
11.10.05úterý19:00UT MojžířRemostTelecom 6:3Lutka
11.10.05úterý20:30UT SNPJoalisRychlé Pípy 4:4Košťál
12.10.05středa18:00UT SeverkaBK 2003Flamengo UL 3:18Řízek
13.10.05čtvrtek19:30UT SNPMěstské DivadloCSKA Výšina 4:8Hanzlík
13.10.05čtvrtek20:00UT MojžířDebrisHoral Stebno 8:3Kresta
14.10.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Chaloupka 6:2Nový
7.kolo
17.10.05pondělí19:00SKPChaloupkaRemost 6:2Lutka
17.10.05pondělí19:30UT SNPHoral StebnoKMK Tornádo "B" 4:4Kresta
17.10.05pondělí20:00UT MojžířCSKA VýšinaJoalis 5:3Hanzlík
17.10.05pondělí17:30UT SNPFlamengo ULFC Libouchec 5:0Matějka
21.10.05pátek19:00UT SNPRychlé PípyDebris 2:10Lutka
21.10.05pátek17:30UT SNPTelecomBK 2003 7:4Lutka
8.kolo
24.10.05pondělí19:00SKPChaloupkaHoral Stebno 8:2Lutka
25.10.05úterý19:00UT MojžířRemostBK 2003 2:1Lutka
25.10.05úterý20:30UT SNPMěstské DivadloFlamengo UL 5:3Nový
26.10.05středa18:30LibouchecFC LibouchecTelecom 4:7Lutka
27.10.05čtvrtek20:00UT MojžířDebrisCSKA Výšina 4:4Nový
28.10.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Rychlé Pípy 1:1Kresta
9.kolo
31.10.05pondělí19:30UT SNPHoral StebnoRemost 8:4Košťál
02.11.05středa18:30UT SNPFlamengo ULJoalis 9:2Matějka
03.11.05čtvrtek18:00UT SeverkaBK 2003FC Libouchec10:9Košťál
04.11.05pátek16:00UT SNPRychlé PípyChaloupka 1:2Hanzlík
04.11.05pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaKMK Tornádo "B" 6:4Lutka
04.11.05pátek17:30UT SNPTelecomMěstské Divadlo 2:2Hanzlík
10.kolo
07.11.05pondělí19:00SKPChaloupkaCSKA Výšina 3:3Nový
07.11.05pondělí18:00UT SNPHoral StebnoRychlé Pípy 5:5Řízek
08.11.05úterý19:00UT MojžířRemostFC Libouchec 5:5Lutka
08.11.05úterý18:30UT SNPMěstské DivadloBK 2003 4:6Košťál
09.11.05středa20:00UT SNPJoalisTelecom 5:5Košťál
10.11.05čtvrtek20:00UT MojžířDebrisFlamengo UL 9:6Hanzlík
11.kolo
15.11.05úterý18:30UT SNPFlamengo ULKMK Tornádo "B" 5:2Nový
16.11.05středa18:00UT SeverkaBK 2003Joalis 5:3Hanzlík
16.11.05středa18:30LibouchecFC LibouchecMěstské Divadlo 7:7Hanzlík
18.11.05pátek16:00UT SNPRychlé PípyRemost 2:4Lutka
18.11.05pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaHoral Stebno 3:5Nový
18.11.05pátek17:30UT SNPTelecomDebris 2:10Lutka
12.kolo
21.11.05pondělí19:00SKPChaloupkaFlamengo UL 6:3Kresta
22.11.05úterý19:00UT MojžířRemostMěstské Divadlo 6:8Lutka
23.11.05středa18:30UT SNPJoalisFC Libouchec12:10Matějka
24.11.05čtvrtek20:00UT MojžířDebrisBK 2003 3:4Nový
24.11.05čtvrtek21:00SetuzaKMK Tornádo "B"Telecom 5:1Hanzlík
25.11.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyCSKA Výšina 6:2Matějka
13.kolo
29.11.05úterý18:30UT SNPMěstské DivadloJoalis 3:7Matějka
30.11.05středa20:00UT SNPFlamengo ULHoral Stebno 6:9Nový
30.11.05středa18:00UT SeverkaBK 2003KMK Tornádo "B"10:4Hanzlík
30.11.05středa18:30LibouchecFC LibouchecDebris 2:6Lutka
01.12.05čtvrtek20:00UT MojžířCSKA VýšinaRemost 6:2Lutka
02.12.05pátek17:30UT SNPTelecomChaloupka 2:3Nový
14.kolo
13.03.06pondělí19:30UT SNPFlamengo ULRychlé Pípy 5:2Matějka
15.03.06středa18:30LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "B" 9:5Hanzlík
15.03.06středa19:00UT SNPBK 2003Chaloupka 4:2Kalina
17.03.06pátek18:00UT SNPTelecomHoral Stebno10:2Kalina
02.05.06úterý18:00UT MojžířRemostJoalis 7:4Nový
07.06.06středa20:00UT SNPMěstské DivadloDebris 6:7Řízek
15.kolo
20.03.06pondělí18:30UT SNPHoral StebnoBK 2003 5:11Nový
20.03.06pondělí19:00SKPChaloupkaFC Libouchec 5:2Kalina
20.03.06pondělí20:00UT MojžířDebrisJoalis11:1Lutka
24.03.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaFlamengo UL 4:3Nový
24.03.06pátek16:30UT SNPRychlé PípyTelecom 3:1Lutka
24.03.06pátek18:00UT SNPKMK Tornádo "B"Městské Divadlo 1:0Lutka
16.kolo
27.03.06pondělí18:00UT SNPJoalisKMK Tornádo "B" 4:4Košťál
28.03.06úterý19:00UT MojžířRemostDebris 5:2Řízek
29.03.06středa19:00UT SNPMěstské DivadloChaloupka 7:3Košťál
29.03.06středa18:30LibouchecFC LibouchecHoral Stebno14:7Řízek
29.03.06středa19:00UT SeverkaBK 2003Rychlé Pípy 5:4Lutka
31.03.06pátek18:00UT SNPTelecomCSKA Výšina 2:9Nový
17.kolo
03.04.06pondělí19:00UT SNPFlamengo ULRemost 2:5Lutka
03.04.06pondělí19:00SKPChaloupkaJoalis 1:2Dias
05.04.06středa17:30UT SNPHoral StebnoMěstské Divadlo 6:9Nový
07.04.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaBK 200312:4Lutka
07.04.06pátek18:00UT SNPKMK Tornádo "B"Debris 4:10Matějka
09.06.06pátek16:30UT SNPRychlé PípyFC Libouchec 2:4Matějka
18.kolo
10.04.06pondělí18:00UT SNPJoalisHoral Stebno 1:9Nový
11.04.06úterý19:00UT MojžířRemostKMK Tornádo "B" 5:0Řízek
12.04.06středa19:00UT SNPMěstské DivadloRychlé Pípy 4:7Matějka
12.04.06středa18:30LibouchecFC LibouchecCSKA Výšina 4:11Řízek
14.04.06pátek18:00UT SNPTelecomFlamengo UL 2:6Řízek
01.05.06pondělí20:00UT MojžířDebrisChaloupka 4:0Dias
19.kolo
17.04.06pondělí19:00UT SNPFlamengo ULBK 200310:2Lutka
17.04.06pondělí19:00SKPChaloupkaKMK Tornádo "B" 4:6Kalina
21.04.06pátek18:00UT SNPTelecomRemost 3:1Matějka
21.04.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaMěstské Divadlo12:1Dias
21.04.06pátek16:30UT SNPRychlé PípyJoalis 3:9Matějka
07.06.06středa18:00UT MojžířHoral StebnoDebris 1:6Matějka
20.kolo
24.04.06pondělí20:00UT SNPKMK Tornádo "B"Horal Stebno 4:1Kalina
24.04.06pondělí20:00UT MojžířDebrisRychlé Pípy 9:2Nový
24.04.06pondělí18:30UT SNPJoalisCSKA Výšina 8:8Matějka
25.04.06úterý19:00UT MojžířRemostChaloupka 3:3Kresta
26.04.06středa18:30LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 8:12Hanzlík
26.04.06středa19:00UT SeverkaBK 2003Telecom 3:2Matějka
21.kolo
01.05.06pondělí19:30UT SNPFlamengo ULMěstské Divadlo10:0Řízek
02.05.06úterý17:30UT SNPHoral StebnoChaloupka 4:3Nový
03.05.06středa19:00UT SeverkaBK 2003Remost 1:3Košťál
05.05.06pátek18:00UT SNPTelecomFC Libouchec 6:6Kresta
05.05.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaDebris 2:5Nový
05.05.06pátek16:30UT SNPRychlé PípyKMK Tornádo "B" 0:6Kresta
22.kolo
08.05.06pondělí19:00SKPChaloupkaRychlé Pípy 9:2Řízek
08.05.06pondělí18:30UT SNPJoalisFlamengo UL 5:7Matějka
09.05.06úterý19:00UT MojžířRemostHoral Stebno 6:3Lutka
10.05.06středa19:00UT SNPMěstské DivadloTelecom 4:6Kresta
10.05.06středa18:30LibouchecFC LibouchecBK 2003 7:11Košťál
12.05.06pátek18:00UT SNPKMK Tornádo "B"CSKA Výšina 2:4Kresta
23.kolo
15.05.06pondělí19:30UT SNPFlamengo ULDebris 3:3Matějka
17.05.06středa18:30LibouchecFC LibouchecRemost 8:4Hanzlík
17.05.06středa19:00UT SeverkaBK 2003Městské Divadlo 4:3Matějka
19.05.06pátek18:00UT SNPTelecomJoalis 7:2Kalina
19.05.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaChaloupka 9:3Lutka
19.05.06pátek16:30UT SNPRychlé PípyHoral Stebno 2:9Kalina
24.kolo
22.05.06pondělí20:00UT SNPHoral StebnoCSKA Výšina 2:10Matějka
22.05.06pondělí20:00UT MojžířDebrisTelecom 8:3Dias
22.05.06pondělí18:30UT SNPJoalisBK 2003 4:2Matějka
23.05.06úterý19:00UT MojžířRemostRychlé Pípy 2:4Řízek
24.05.06středa19:00UT SNPMěstské DivadloFC Libouchec 7:8Matějka
26.05.06pátek18:00UT SNPKMK Tornádo "B"Flamengo UL 6:6Kresta
25.kolo
29.05.06pondělí19:30UT SNPFlamengo ULChaloupka 7:2Matějka
31.05.06středa19:00UT SNPMěstské DivadloRemost 0:6Matějka
31.05.06středa18:30LibouchecFC LibouchecJoalis13:8Košťál
31.05.06středa19:00UT SeverkaBK 2003Debris 2:11Lutka
02.06.06pátek18:00UT SNPTelecomKMK Tornádo "B" 7:4Kresta
02.06.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaRychlé Pípy 7:8Dias
26.kolo
05.06.06pondělí20:00UT SNPHoral StebnoFlamengo UL11:13Dias
05.06.06pondělí19:00SKPChaloupkaTelecom 8:4Doubrava
05.06.06pondělí20:00UT MojžířDebrisFC Libouchec 5:3Lutka
05.06.06pondělí18:30UT SNPJoalisMěstské Divadlo 3:11Dias
06.06.06úterý20:30UT MojžířRemostCSKA Výšina 2:10Nový
09.06.06pátek18:00UT SNPKMK Tornádo "B"BK 2003 6:1Matějka
2005/2006 2.třída
1.kolo
08.09.05čtvrtek19:30UT SNPMakroNew York 5:5Nový
09.09.05pátek19:00UT SeverkaDebris "B"Kojoti 5:0Matějka
09.09.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"FC Resslovka19:2Matějka
09.09.05pátek18:15LibouchecVykrouhlaFK Všebořice 5:2Hanzlík
09.09.05pátek20:15UT SeverkaStřekov UnitedTJ Fanda "B" 0:5Matějka
30.11.05středa19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Hainz 7:3Košťál
2.kolo
14.09.05středa17:00UT A.ČeskéTJ Fanda "B"Kojoti 6:2Hanzlík
15.09.05čtvrtek20:00UT SeverkaFK VšebořiceSK Kronen-Labe 3:3Hanzlík
15.09.05čtvrtek19:15UT SNPFC HainzMakro 4:4Matějka
15.09.05čtvrtek21:00UT SNPFC ResslovkaDebris "B" 0:8Matějka
16.09.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedVykrouhla 2:3Nový
16.09.05pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Intier Chlumec 6:3Lutka
3.kolo
21.09.05středa20:00UT SNPKojotiFC Resslovka 3:5Matějka
21.09.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFC Hainz 9:5Hanzlík
22.09.05čtvrtek19:30UT SNPMakroFK Všebořice 4:1Řízek
22.09.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeStřekov United 2:2Matějka
23.09.05pátek18:15LibouchecVykrouhlaTJ Fanda "B" 6:6Řízek
4.kolo
26.09.05pondělí17:00UT A.ČeskéTJ Fanda "B"FC Resslovka 7:0Kresta
29.09.05čtvrtek20:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Intier Chlumec 3:4Kalina
30.09.05pátek18:15LibouchecVykrouhlaSK Kronen-Labe13:3Košťál
30.09.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedMakro 3:1Kresta
30.09.05pátek19:00UT ChabaNew YorkCSKA Výšina "B" 5:8Lutka
5.kolo
05.10.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecStřekov United 7:5Hanzlík
06.10.05čtvrtek19:30UT SNPMakroVykrouhla 3:4Lutka
06.10.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeTJ Fanda "B" 0:8Kalina
07.10.05pátek20:00UT SeverkaDebris "B"New York 4:1Nový
07.10.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"FC Hainz 8:1Hanzlík
6.kolo
13.10.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeMakro 2:7Říha
13.10.05čtvrtek17:00UT SeverkaFK VšebořiceCSKA Výšina "B" 5:8Řízek
14.10.05pátek18:15LibouchecVykrouhlaFC Intier Chlumec 4:9Lutka
14.10.05pátek17:30UT SNPFC HainzDebris "B" 2:4Nový
14.10.05pátek19:00UT ChabaNew YorkKojoti 6:5Řízek
7.kolo
18.10.05úterý20:30UT SNPFC ResslovkaNew York 1:9Řízek
19.10.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecSK Kronen-Labe 3:2Hanzlík
20.10.05čtvrtek19:30UT SNPMakroTJ Fanda "B" 2:5Řízek
21.10.05pátek20:30UT SNPKojotiFC Hainz 6:3Lutka
21.10.05pátek20:00UT SeverkaDebris "B"FK Všebořice 7:1Kalina
21.10.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"Střekov United12:3Kresta
8.kolo
26.10.05středa20:30UT SNPFC HainzFC Resslovka 4:12Řízek
27.10.05čtvrtek19:30UT SNPMakroFC Intier Chlumec 6:4Kalina
27.10.05čtvrtek17:00UT SeverkaFK VšebořiceKojoti 8:3Matějka
28.10.05pátek18:15LibouchecVykrouhlaCSKA Výšina "B" 5:9Řízek
28.10.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedDebris "B" 2:2Košťál
9.kolo
01.11.05úterý19:30UT SNPFC ResslovkaFK Všebořice 9:4Řízek
02.11.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecTJ Fanda "B" 2:7Řízek
03.11.05čtvrtek19:30UT SNPKojotiStřekov United 5:5Kalina
04.11.05pátek20:00UT SeverkaDebris "B"Vykrouhla 1:1Řízek
04.11.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"SK Kronen-Labe 7:2Lutka
10.kolo
09.11.05středa18:30UT SNPTJ Fanda "B"New York 4:3Košťál
10.11.05čtvrtek19:30UT SNPMakroCSKA Výšina "B" 8:2Lutka
10.11.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeDebris "B" 7:2Nový
11.11.05pátek19:30LibouchecVykrouhlaKojoti 3:4Řízek
11.11.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedFC Resslovka10:3Matějka
11.kolo
17.11.05čtvrtek19:30UT SNPKojotiSK Kronen-Labe 2:1Řízek
18.11.05pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Hainz10:3Řízek
18.11.05pátek19:30UT SNPFC ResslovkaVykrouhla 1:6Lutka
18.11.05pátek20:00UT SeverkaDebris "B"Makro 9:3Kalina
18.11.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"FC Intier Chlumec 5:4Nový
12.kolo
23.11.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecDebris "B" 4:5Řízek
24.11.05čtvrtek20:00WHC KBMakroKojoti 8:3Kalina
24.11.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Resslovka 4:2Řízek
24.11.05čtvrtek17:00UT SeverkaFK VšebořiceNew York 3:7Košťál
25.11.05pátek19:30hala UJEPTJ Fanda "B"FC Hainz 2:2Lutka
13.kolo
KojotiFC Intier Chlumec 0:5
29.11.05úterý17:00UT SNPFC HainzFK Všebořice 3:4Matějka
29.11.05úterý20:00UT SNPFC ResslovkaMakro 2:8Nový
02.12.05pátek19:00UT ChabaNew YorkStřekov United 7:2Řízek
02.12.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"TJ Fanda "B" 6:4Lutka
14.kolo
FC Intier ChlumecFC Resslovka 0:5
09.12.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"Debris "B" 9:7Dias
09.12.05pátek19:30LibouchecVykrouhlaNew York 3:4Řízek
09.12.05pátek19:30hala UJEPTJ Fanda "B"FK Všebořice 7:4Kalina
09.03.06čtvrtek20:00SetuzaStřekov UnitedFC Hainz 7:9Matějka
15.kolo
30.11.99úterý20:00UT MojžířDebris "B"TJ Fanda "B" 2:7Hanzlík
27.10.05čtvrtek19:00UT ChabaNew YorkSK Kronen-Labe10:2Hanzlík
15.12.05čtvrtek17:00UT SeverkaFK VšebořiceStřekov United 7:6Nový
16.12.05pátek16:30UT SNPFC HainzVykrouhla 5:3Košťál
19.05.06pátek18:00UT SeverkaKojotiCSKA Výšina "B" 2:8Nový
16.kolo
13.03.06pondělí19:00WHC KBMakroFC Hainz 4:6Hanzlík
16.03.06čtvrtek20:30SKPFK VšebořiceSK Kronen-Labe 1:5Řízek
16.03.06čtvrtek21:00SetuzaTJ Fanda "B"Vykrouhla 5:4Dias
17.03.06pátek18:00UT SeverkaKojotiDebris "B" 3:10Nový
17.03.06pátek16:00UT SNPFC ResslovkaCSKA Výšina "B" 4:15Nový
17.03.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Střekov United 5:4Košťál
13.06.06úterý19:00UT ChabaNew YorkFC Intier Chlumec14:1Hanzlík
17.kolo
20.03.06pondělí21:00WHC KBFC HainzFC Intier Chlumec 9:11Hanzlík
22.03.06středa20:00SKPTJ Fanda "B"SK Kronen-Labe 7:1Matějka
23.03.06čtvrtek21:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Kojoti 7:5Hanzlík
24.03.06pátek19:00LibouchecVykrouhlaStřekov United 1:1Řízek
24.03.06pátek18:00UT MojžířCSKA Výšina "B"New York11:4Kalina
24.03.06pátek19:00UT MojžířDebris "B"FC Resslovka 7:0Nový
17.05.06středa18:00UT SeverkaMakroFK Všebořice 7:6Matějka
18.kolo
27.03.06pondělí18:30UT MojžířFC HainzCSKA Výšina "B" 2:2Kresta
28.03.06úterý20:00hala UJEPTJ Fanda "B"Makro 6:5Matějka
29.03.06středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFK Všebořice10:2Hanzlík
30.03.06čtvrtek20:30UT SNPFC ResslovkaKojoti 6:5Kalina
31.03.06pátek19:00UT ChabaNew YorkDebris "B" 3:5Řízek
31.03.06pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedSK Kronen-Labe 2:2Dias
31.03.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Vykrouhla 5:5Nový
19.kolo
03.04.06pondělí20:00WHC KBMakroStřekov United 3:4Matějka
03.04.06pondělí18:00UT A.ČeskéFC Intier ChlumecTJ Fanda "B" 1:12Hanzlík
06.04.06čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeVykrouhla 3:12Kalina
07.04.06pátek18:00UT MojžířCSKA Výšina "B"FK Všebořice 8:3Kresta
07.04.06pátek19:00UT MojžířDebris "B"FC Hainz 4:4Řízek
07.04.06pátek18:00UT SeverkaKojotiNew York 5:8Lutka
07.04.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Resslovka 3:4Dias
20.kolo
10.04.06pondělí18:30UT MojžířFC HainzKojoti 6:2Kresta
10.04.06pondělí18:00UT A.ČeskéTJ Fanda "B"CSKA Výšina "B" 5:6Řízek
12.04.06středa18:00UT SeverkaFK VšebořiceDebris "B" 6:9Kalina
14.04.06pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Intier Chlumec 0:5Lutka
14.04.06pátek19:00LibouchecVykrouhlaMakro 6:4Hanzlík
14.04.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"SK Kronen-Labe 5:3Kalina
05.06.06pondělí19:00UT ChabaNew YorkFC Resslovka 4:5Hanzlík
21.kolo
17.04.06pondělí20:00WHC KBMakroSK Kronen-Labe 8:4Kresta
18.04.06úterý18:30UT MojžířFC ResslovkaFC Hainz 2:6Matějka
19.04.06středa17:00UT ChabaFC Intier ChlumecVykrouhla 3:7Řízek
21.04.06pátek19:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"Střekov United10:3Lutka
21.04.06pátek18:00UT A.ČeskéDebris "B"TJ Fanda "B" 1:3Nový
21.04.06pátek18:00UT SeverkaKojotiFK Všebořice 0:5Lutka
21.04.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"New York 4:5Řízek
22.kolo
24.04.06pondělí18:30UT MojžířFC HainzNew York 7:6Nový
26.04.06středa18:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Resslovka 5:4Matějka
27.04.06čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Intier Chlumec 4:1Košťál
28.04.06pátek18:00UT SeverkaTJ Fanda "B"Kojoti 7:3Lutka
28.04.06pátek19:00UT MojžířStřekov UnitedDebris "B" 5:7Kresta
28.04.06pátek18:00UT MojžířVykrouhlaCSKA Výšina "B" 4:4Kresta
28.04.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Makro 4:3Hanzlík
23.kolo
02.05.06úterý19:00UT SNPFC ResslovkaTJ Fanda "B" 5:10Nový
03.05.06středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecMakro 7:4Hanzlík
04.05.06čtvrtek19:30UT SeverkaCSKA Výšina "B"SK Kronen-Labe 8:6Kalina
05.05.06pátek19:00LibouchecDebris "B"Vykrouhla 2:7Hanzlík
05.05.06pátek19:00UT SeverkaKojotiStřekov United 3:6Kalina
05.05.06pátek19:00UT ChabaNew YorkFK Všebořice 6:4Řízek
05.05.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Hainz 4:5Dias
24.kolo
09.05.06úterý19:00SetuzaStřekov UnitedFC Resslovka 4:2Matějka
10.05.06středa18:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Hainz10:1Kalina
12.05.06pátek19:00UT ChabaTJ Fanda "B"New York 5:9Řízek
12.05.06pátek18:00UT SeverkaVykrouhlaKojoti 5:1Dias
12.05.06pátek19:00UT MojžířSK Kronen-LabeDebris "B" 3:7Matějka
12.05.06pátek20:00UT MojžířMakroCSKA Výšina "B" 2:3Matějka
12.05.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Intier Chlumec 5:5Lutka
25.kolo
15.05.06pondělí20:00WHC KBDebris "B"Makro 3:8Hanzlík
15.05.06pondělí18:30UT MojžířFC HainzTJ Fanda "B" 1:4Kresta
17.05.06středa19:00UT ChabaCSKA Výšina "B"FC Intier Chlumec 9:3Košťál
18.05.06čtvrtek19:30UT SeverkaKojotiSK Kronen-Labe 3:6Doubrava
19.05.06pátek19:00LibouchecFC ResslovkaVykrouhla 3:2Hanzlík
19.05.06pátek19:00UT SeverkaNew YorkStřekov United 7:1Nový
19.05.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice 4:5Kresta
26.kolo
22.05.06pondělí18:30UT MojžířStřekov UnitedFC Hainz 7:5Dias
24.05.06středa18:00UT SeverkaTJ Fanda "B"FK Všebořice 2:4Kalina
24.05.06středa20:30UT SNPSK Kronen-LabeFC Resslovka 3:7Matějka
26.05.06pátek19:00UT ChabaVykrouhlaNew York 2:2Řízek
26.05.06pátek18:00UT SeverkaMakroKojoti 6:1Doubrava
26.05.06pátek19:00UT MojžířFC Intier ChlumecDebris "B" 0:9Kalina
26.05.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"CSKA Výšina "B" 4:15Řízek
27.kolo
31.05.06středa19:00UT ChabaKojotiFC Intier Chlumec 1:4Dias
01.06.06čtvrtek19:30UT SeverkaNew YorkSK Kronen-Labe 2:3Řízek
02.06.06pátek19:00UT MojžířDebris "B"CSKA Výšina "B"10:2Dias
02.06.06pátek19:30UT SNPFC ResslovkaMakro 5:8Kresta
02.06.06pátek19:00LibouchecFC HainzVykrouhla 6:7Řízek
02.06.06pátek19:00UT SeverkaFK VšebořiceStřekov United 8:1Kalina
02.06.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"TJ Fanda "B" 1:5Nový
28.kolo
05.06.06pondělí18:00UT A.ČeskéStřekov UnitedTJ Fanda "B" 6:4Řízek
05.06.06pondělí18:30UT MojžířSK Kronen-LabeFC Hainz 3:7Lutka
07.06.06středa18:00UT SeverkaVykrouhlaFK Všebořice 4:4Doubrava
07.06.06středa18:30UT SNPFC Intier ChlumecFC Resslovka 3:5Řízek
09.06.06pátek19:00UT ChabaMakroNew York 1:8Hanzlík
09.06.06pátek18:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"Kojoti 3:4Kalina
09.06.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Debris "B" 4:5Dias
2005/2006 Krajský přebor
1.kolo
05.09.05pondělí16:30UT SNPCombixFC Kolbenschmidt cz 3:3Matějka
05.09.05pondělí21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaTeta 3:1Nový
07.09.05středa20:30SetuzaHop Trop AFC Sokol UL "A" 2:5Košťál
07.09.05středa18:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Sonáta 4:7Matějka
28.11.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFanda 5:2Kresta
2.kolo
12.09.05pondělí19:00UT A.ČeskéFandaSonáta 4:8Kresta
12.09.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix 8:1Matějka
14.09.05středa19:00UT SNPBílý Balet "A"KMK Tornádo "UL" 0:10Šůň
14.09.05středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria13:5Spusta
15.09.05čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 5:2Kresta
3.kolo
19.09.05pondělí16:30UT SNPCombixFanda 6:5Spusta
19.09.05pondělí20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 0:12Košťál
19.09.05pondělí19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 5:4Šůň
19.09.05pondělí19:00WHC KBSonátaBílý Balet "A"10:5Kresta
21.09.05středa20:30SetuzaHop Trop AFC Kolbenschmidt cz 2:4Nový
4.kolo
26.09.05pondělí16:30UT A.ČeskéFandaBílý Balet "A"13:4Košťál
26.09.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 6:6Matějka
26.09.05pondělí16:30UT SNPCombixFSC SKP Viktoria 6:1Procházka
28.09.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Sonáta 4:3Kresta
29.09.05čtvrtek18:00SetuzaTetaKMK Tornádo "UL" 6:5Hanzlík
5.kolo
03.10.05pondělí20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaFanda 3:3Tuchyňa
03.10.05pondělí18:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 3:5Matějka
03.10.05pondělí19:00WHC KBSonátaTeta 4:5Spusta
05.10.05středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 6:4Hanzlík
05.10.05středa19:30UT SNPBílý Balet "A"FC Sokol UL "A" 7:3Nový
6.kolo
10.10.05pondělí19:00UT SNPFandaFC Sokol UL "A" 4:6Košťál
10.10.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 6:6Matějka
10.10.05pondělí21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaHop Trop A 6:4Kresta
13.10.05čtvrtek18:00SetuzaTetaBílý Balet "A"10:3Hanzlík
14.11.05pondělí19:00WHC KBFC Kolbenschmidt czSonáta 5:0Kirilák
7.kolo
17.10.05pondělí19:00WHC KBSonátaFK Pérovna UL 5:11Nový
17.10.05pondělí18:00UT SNPBílý Balet "A"FC Kolbenschmidt cz 5:3Matějka
19.10.05středa20:30SetuzaHop Trop AFanda 8:2Kresta
19.10.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Teta 2:2Nový
28.11.05pondělí19:00T-MobileKMK Tornádo "UL"Combix 3:3Košťál
8.kolo
24.10.05pondělí19:00UT SNPFandaTeta 5:3Kresta
24.10.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULBílý Balet "A"10:2Hanzlík
24.10.05pondělí16:30UT SNPCombixSonáta 8:6Matějka
24.10.05pondělí21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 6:4Košťál
26.10.05středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 0:0Spusta
9.kolo
31.10.05pondělí19:00WHC KBSonátaFSC SKP Viktoria 6:4Nový
31.10.05pondělí18:00UT SNPBílý Balet "A"Combix 3:7Košťál
02.11.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 2:5Kresta
03.11.05čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Kolbenschmidt cz 6:7Hanzlík
09.12.05pátek18:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 2:3Košťál
10.kolo
07.11.05pondělí20:30hala UJEPFandaFC Kolbenschmidt cz 2:2Kresta
07.11.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta 7:2Procházka
07.11.05pondělí19:00T-MobileCombixFC Sokol UL "A" 7:5Hanzlík
07.11.05pondělí21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaBílý Balet "A" 3:2Jiránek
09.11.05středa20:15SetuzaHop Trop ASonáta 2:4Matějka
11.kolo
14.11.05pondělí19:30hala UJEPKMK Tornádo "UL"Fanda 5:3Matějka
14.11.05pondělí20:00WHC KBBílý Balet "A"Hop Trop A 2:11Spusta
16.11.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 5:1Matějka
17.11.05čtvrtek18:00SetuzaTetaCombix 5:7Matějka
21.11.05pondělí20:00WHC KBFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 2:8Matějka
12.kolo
27.03.06pondělí19:00WHC KBSonátaKMK Tornádo "UL" 3:2Matějka
28.03.06úterý21:00hala UJEPFandaFK Pérovna UL 0:8Matějka
28.03.06úterý17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czCombix 4:2Hanzlík
29.03.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop A 1:5Lutka
30.03.06čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 3:6Matějka
13.kolo
03.04.06pondělí19:00WHC KBSonátaFanda 2:4Matějka
03.04.06pondělí17:00UT SNPCombixFK Pérovna UL 4:10Kresta
04.04.06úterý16:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet "A" 3:3Hanzlík
05.04.06středa19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 7:10Matějka
13.04.06čtvrtek18:00SetuzaHop Trop ATeta 5:4Matějka
14.kolo
10.04.06pondělí17:00UT A.ČeskéFandaCombix 2:2Hanzlík
10.04.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 9:5Dias
10.04.06pondělí21:00SetuzaBílý Balet "A"Sonáta 3:1Košťál
12.04.06středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czHop Trop A 4:1Matějka
12.04.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 2:3Hanzlík
15.kolo
17.04.06pondělí19:00WHC KBSonátaFC Sokol UL "A" 2:3Hanzlík
17.04.06pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaCombix11:7Nový
18.04.06úterý17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Teta 2:5Košťál
19.04.06středa20:30UT SNPBílý Balet "A"Fanda 6:4Matějka
19.04.06středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 4:9Hanzlík
16.kolo
24.04.06pondělí17:00UT A.ČeskéFandaFSC SKP Viktoria10:6Košťál
24.04.06pondělí17:00UT SNPCombixHop Trop A 2:1Hanzlík
26.04.06středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL" 7:2Košťál
27.04.06čtvrtek18:00SetuzaTetaSonáta 8:9Nový
01.06.06čtvrtek19:30WHC KBFC Sokol UL "A"Bílý Balet "A" 2:4Nový
17.kolo
01.05.06pondělí18:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 2:6Košťál
03.05.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Fanda 2:4Košťál
03.05.06středa20:30UT SNPBílý Balet "A"Teta 3:7Nový
03.05.06středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 7:8Hanzlík
07.06.06středa19:00WHC KBSonátaFC Kolbenschmidt cz 4:4Dias
18.kolo
20.03.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSonáta 7:2Hanzlík
08.05.06pondělí17:00UT A.ČeskéFandaHop Trop A 9:4Košťál
08.05.06pondělí17:00UT SNPCombixKMK Tornádo "UL" 1:3Matějka
09.05.06úterý17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet "A" 6:7
11.05.06čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Sokol UL "A" 9:4Kresta
19.kolo
15.05.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "A"FK Pérovna UL 5:2Hanzlík
15.05.06pondělí19:00WHC KBSonátaCombix 5:4Dias
15.05.06pondělí18:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 6:4Matějka
17.05.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 3:4Matějka
18.05.06čtvrtek18:00SetuzaTetaFanda 3:7Košťál
20.kolo
22.05.06pondělí17:00UT SNPCombixBílý Balet "A" 6:5
22.05.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Sokol UL "A" 9:5Hanzlík
23.05.06úterý19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaSonáta 3:7Kresta
24.05.06středa20:30SetuzaHop Trop AKMK Tornádo "UL"10:6Hanzlík
24.05.06středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czTeta 5:7Matějka
21.kolo
29.05.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "A"FSC SKP Viktoria 5:4Košťál
29.05.06pondělí19:00WHC KBSonátaHop Trop A 1:3Kresta
31.05.06středa17:15UT SNPFC Kolbenschmidt czFanda 5:3Matějka
31.05.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Combix 2:3Nový
01.06.06čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 9:7Košťál
22.kolo
05.06.06pondělí17:00UT SNPCombixTeta 7:10Hanzlík
05.06.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz11:5Matějka
06.06.06úterý17:30UT SNPFandaKMK Tornádo "UL" 8:1Hanzlík
06.06.06úterý19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A"10:6Matějka
07.06.06středa20:30SetuzaHop Trop ABílý Balet "A"12:5Nový
2005/2006 Okresní přebor
1.kolo
AkordHadidas 0:5
05.09.05pondělí21:00SetuzaRelaxSportbar 4:13Košťál
05.09.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULPupkins 3:5Hanzlík
06.09.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Městská Policie 7:3Řízek
06.09.05úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop - "B" 8:6Hanzlík
07.09.05středa17:00UT SNPBílý Balet "B"Flatus 7:7Nový
09.09.05pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPLinde 2:5Nový
2.kolo
12.09.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULRelax 5:5Matějka
12.09.05pondělí18:15UT SeverkaSportbarAS - Comp 6:4Nový
12.09.05pondělí21:00SetuzaLindeKMF Úder "A" 3:4Hanzlík
13.09.05úterý17:00UT StaráFlatusAkord 8:5Hanzlík
14.09.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Bílý Balet "B" 1:2Lutka
14.09.05středa20:30UT SNPHadidasMorgan Commando TP 6:3Košťál
14.09.05středa18:45SKPPupkinsMěstská Policie 4:5Kresta
3.kolo
Morgan Commando TPFlatus 0:5
19.09.05pondělí21:00SetuzaRelaxPupkins14:4Lutka
20.09.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Hadidas 5:5Kalina
20.09.05úterý20:30SetuzaAS - CompWayuptensky futsal team UL 7:7Košťál
21.09.05středa18:30UT SNPMěstská PolicieLinde 5:5Matějka
21.09.05středa17:00UT SNPBílý Balet "B"Sportbar 1:3Matějka
23.09.05pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 6:2Lutka
4.kolo
26.09.05pondělí21:00SetuzaRelaxAS - Comp 4:4Hanzlík
26.09.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULBílý Balet "B" 2:4Matějka
28.09.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Morgan Commando TP 7:1Lutka
28.09.05středa18:45SKPPupkinsLinde 6:12Řízek
29.09.05čtvrtek17:00UT StaráFlatusKMF Úder "A" 1:13Košťál
30.09.05pátek18:00UT SeverkaSportbarAkord 7:4Košťál
10.05.06středa20:30UT SNPHadidasMěstská Policie14:5Dias
5.kolo
03.10.05pondělí21:00SetuzaLindeHadidas 6:8Košťál
03.10.05pondělí17:00UT SNPBílý Balet "B"Relax 5:0Matějka
04.10.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Hop Trop - "B" 4:4Košťál
04.10.05úterý20:30SetuzaAS - CompPupkins 4:8Hanzlík
05.10.05středa18:00UT SNPMěstská PolicieFlatus 6:2Matějka
07.10.05pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPSportbar 3:5Lutka
07.10.05pátek17:00UT A.ČeskéAkordWayuptensky futsal team UL 6:6Kresta
6.kolo
PupkinsHadidas 0:5
10.10.05pondělí21:00SetuzaRelaxAkord 4:3Nový
10.10.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMorgan Commando TP 3:4Kresta
11.10.05úterý20:30SetuzaAS - CompBílý Balet "B" 0:4Hanzlík
12.10.05středa20:00WHC KBSportbarKMF Úder "A" 5:3Košťál
12.10.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Městská Policie 4:2Matějka
13.10.05čtvrtek17:00UT StaráFlatusLinde 1:3Kresta
7.kolo
17.10.05pondělí21:00SetuzaLindeHop Trop - "B" 5:4Nový
18.10.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Wayuptensky futsal team UL 9:3Košťál
19.10.05středa20:00UT SNPHadidasFlatus 5:3Košťál
19.10.05středa17:00UT SNPBílý Balet "B"Pupkins 6:6Košťál
21.10.05pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPRelax 6:8Hanzlík
06.12.05úterý20:30SetuzaAkordAS - Comp 8:5Běle
17.03.06pátek21:00SetuzaMěstská PolicieSportbar 0:2Kalina
8.kolo
24.10.05pondělí21:00SetuzaRelaxKMF Úder "A" 7:7Řízek
24.10.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMěstská Policie 3:6Košťál
25.10.05úterý20:30SetuzaAS - CompMorgan Commando TP12:1Lutka
26.10.05středa20:00WHC KBSportbarLinde 5:5Matějka
26.10.05středa17:30UT SNPHop Trop - "B"Hadidas 7:5Matějka
26.10.05středa18:45SKPPupkinsFlatus14:10Nový
28.10.05pátek17:00UT SNPBílý Balet "B"Akord 5:6Kresta
9.kolo
31.10.05pondělí21:00SetuzaLindeWayuptensky futsal team UL 7:1Matějka
01.11.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"AS - Comp 5:6Matějka
02.11.05středa20:00UT SNPHadidasSportbar 3:6Matějka
02.11.05středa17:00UT SNPMěstská PolicieRelax 4:1Matějka
03.11.05čtvrtek16:00UT StaráFlatusHop Trop - "B" 2:8Košťál
04.11.05pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPBílý Balet "B" 4:5Hanzlík
04.11.05pátek16:00UT A.ČeskéAkordPupkins 8:14Nový
10.kolo
30.11.99úterý17:00UT A.ČeskéAkordMorgan Commando TP 7:6Řízek
07.11.05pondělí21:00SetuzaRelaxLinde 3:4Kresta
07.11.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULHadidas 4:2Jiránek
08.11.05úterý20:30SetuzaAS - CompMěstská Policie 8:6Matějka
09.11.05středa16:45UT SNPBílý Balet "B"KMF Úder "A" 2:7Matějka
09.11.05středa18:45SKPPupkinsHop Trop - "B" 5:8Košťál
19.11.05sobota20:00WHC KBSportbarFlatus 9:4Hanzlík
11.kolo
FlatusWayuptensky futsal team UL 0:5
14.11.05pondělí21:00SetuzaLindeAS - Comp 6:6Košťál
15.11.05úterý17:00UT SNPMěstská PolicieBílý Balet "B" 4:3Nový
15.11.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Akord 4:2Lutka
16.11.05středa17:30UT SNPHadidasRelax 8:4Matějka
18.11.05pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPPupkins 6:8Hanzlík
07.12.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Sportbar 4:4Matějka
12.kolo
21.11.05pondělí21:00SetuzaRelaxFlatus 5:8Nový
21.11.05pondělí19:00WHC KBWayuptensky futsal team ULHop Trop - "B" 1:5Hanzlík
22.11.05úterý20:30SetuzaAS - CompHadidas 6:5Nový
23.11.05středa17:00UT SNPBílý Balet "B"Linde 7:8Matějka
23.11.05středa18:45SKPPupkinsSportbar 6:11Košťál
04.12.05neděle17:00UT A.ČeskéAkordMěstská Policie 5:3Řízek
28.04.06pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPKMF Úder "A" 5:6Řízek
13.kolo
FlatusAS - Comp 0:5
28.11.05pondělí21:00SetuzaLindeAkord10:6Nový
30.11.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Relax10:3Hanzlík
30.11.05středa18:30UT SNPHadidasBílý Balet "B" 9:9Nový
30.11.05středa17:00UT SNPMěstská PolicieMorgan Commando TP 9:4Nový
30.11.05středa18:45SKPKMF Úder "A"Pupkins12:12Hanzlík
01.12.05čtvrtek20:00WHC KBSportbarWayuptensky futsal team UL 7:3Košťál
14.kolo
13.03.06pondělí16:00UT SNPLindeMorgan Commando TP 9:1Lutka
13.03.06pondělí21:00SetuzaSportbarRelax 4:3Nový
14.03.06úterý20:30UT SNPMěstská PolicieKMF Úder "A" 0:5Košťál
14.03.06úterý16:30UT SNPFlatusBílý Balet "B" 6:9Řízek
15.03.06středa20:30UT SNPHadidasAkord 5:2Matějka
15.03.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"AS - Comp 8:8Kresta
31.05.06středa18:00SKPPupkinsWayuptensky futsal team UL 3:3Doubrava
15.kolo
20.03.06pondělí21:00SetuzaRelaxWayuptensky futsal team UL 7:5Matějka
20.03.06pondělí17:00UT SNPBílý Balet "B"Hop Trop - "B" 4:3Nový
20.03.06pondělí20:00WHC KBMorgan Commando TPHadidas 4:5Košťál
21.03.06úterý20:30SetuzaAS - CompSportbar 2:14Matějka
22.03.06středa18:30UT SNPMěstská PoliciePupkins 5:7Matějka
24.03.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordFlatus 8:5Košťál
28.03.06úterý20:00UT MojžířKMF Úder "A"Linde 4:4Řízek
16.kolo
27.03.06pondělí16:00UT SNPLindeMěstská Policie 5:3Košťál
27.03.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULAS - Comp 5:6Matějka
29.03.06středa20:30UT SNPHadidasKMF Úder "A" 4:6Košťál
29.03.06středa16:00UT SNPFlatusMorgan Commando TP 1:14Kalina
29.03.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Akord 6:1Matějka
29.03.06středa18:45SKPPupkinsRelax 2:6Dias
03.04.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarBílý Balet "B" 7:4Košťál
17.kolo
03.04.06pondělí16:00UT SNPLindePupkins 9:7Kresta
04.04.06úterý20:30SetuzaAS - CompRelax10:5Lutka
04.04.06úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Flatus 8:1Řízek
04.04.06úterý18:00UT SNPMěstská PolicieHadidas 5:12Košťál
07.04.06pátek19:30UT SNPBílý Balet "B"Wayuptensky futsal team UL 2:2Matějka
07.04.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordSportbar 2:7Košťál
07.04.06pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPHop Trop - "B" 1:9Nový
18.kolo
10.04.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarMorgan Commando TP 9:4Kalina
10.04.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULAkord 2:4Dias
10.04.06pondělí21:00SetuzaRelaxBílý Balet "B" 4:4Košťál
12.04.06středa20:30UT SNPHadidasLinde 5:8Matějka
12.04.06středa16:00UT SNPFlatusMěstská Policie 1:9Nový
12.04.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"KMF Úder "A" 6:3Nový
12.04.06středa18:45SKPPupkinsAS - Comp 5:13Hanzlík
19.kolo
14.04.06pátek16:00UT SNPLindeFlatus 7:2Kresta
17.04.06pondělí17:30UT SNPBílý Balet "B"AS - Comp 7:5Lutka
18.04.06úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Sportbar 0:8Matějka
19.04.06středa19:00UT SNPHadidasPupkins11:4Matějka
20.04.06čtvrtek20:30UT SNPMěstská PolicieHop Trop - "B" 0:6Košťál
21.04.06pátek17:00UT StaráAkordRelax 6:4Nový
21.04.06pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPWayuptensky futsal team UL 4:5Kresta
20.kolo
24.04.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarMěstská Policie12:2Kalina
24.04.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULKMF Úder "A" 3:6Lutka
24.04.06pondělí21:00SetuzaRelaxMorgan Commando TP 7:4Řízek
25.04.06úterý20:30SetuzaAS - CompAkord 4:4Hanzlík
26.04.06středa16:00UT SNPFlatusHadidas 0:2Doubrava
26.04.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Linde 4:6Lutka
26.04.06středa18:45SKPPupkinsBílý Balet "B" 5:3
21.kolo
01.05.06pondělí16:00UT SNPLindeSportbar 3:3Hanzlík
03.05.06středa17:30UT SNPMěstská PolicieWayuptensky futsal team UL 4:5Matějka
03.05.06středa19:00UT SNPHadidasHop Trop - "B" 7:6Matějka
03.05.06středa16:00UT SNPFlatusPupkins 8:7Matějka
05.05.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordBílý Balet "B" 6:0
05.05.06pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPAS - Comp 3:6Lutka
29.05.06pondělí21:00SetuzaKMF Úder "A"Relax 5:5Hanzlík
22.kolo
08.05.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarHadidas 3:0Hanzlík
08.05.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULLinde 2:4Lutka
08.05.06pondělí21:00SetuzaRelaxMěstská Policie 5:5Doubrava
09.05.06úterý20:30SetuzaAS - CompKMF Úder "A" 7:3Hanzlík
10.05.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Flatus 2:1Nový
10.05.06středa17:30UT SNPBílý Balet "B"Morgan Commando TP 7:3Nový
10.05.06středa18:45SKPPupkinsAkord 9:5Doubrava
23.kolo
15.05.06pondělí18:00WHC KBMorgan Commando TPAkord 3:6Dias
15.05.06pondělí16:00UT SNPLindeRelax 3:1Matějka
16.05.06úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Bílý Balet "B" 4:4Lutka
17.05.06středa19:00UT SNPHadidasWayuptensky futsal team UL 5:1Dias
17.05.06středa16:00UT SNPFlatusSportbar 8:11Doubrava
30.05.06úterý20:30SetuzaMěstská PolicieAS - Comp 9:3Hanzlík
08.06.06čtvrtek20:00SetuzaHop Trop - "B"Pupkins 3:1Kalina
24.kolo
22.05.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarHop Trop - "B" 7:5Košťál
22.05.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFlatus 5:4Řízek
22.05.06pondělí21:00SetuzaRelaxHadidas10:5Kalina
23.05.06úterý20:30SetuzaAS - CompLinde 7:6Doubrava
24.05.06středa18:45SKPPupkinsMorgan Commando TP 7:16Doubrava
26.05.06pátek19:30UT SNPBílý Balet "B"Městská Policie10:3Kresta
26.05.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordKMF Úder "A" 6:2Košťál
25.kolo
29.05.06pondělí16:00UT SNPLindeBílý Balet "B" 8:2Nový
29.05.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarPupkins 3:3Hanzlík
31.05.06středa20:30UT SNPHadidasAS - Comp 3:12Matějka
31.05.06středa16:00UT SNPFlatusRelax 4:4Řízek
31.05.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Wayuptensky futsal team UL 4:3Lutka
02.06.06pátek16:30UT SNPMěstská PolicieAkord 3:6Kresta
13.06.06úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Morgan Commando TP 9:5Hanzlík
26.kolo
05.06.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULSportbar 2:5Matějka
05.06.06pondělí21:00SetuzaRelaxHop Trop - "B" 3:4Kresta
06.06.06úterý20:30SetuzaAS - CompFlatus 6:3Kalina
06.06.06úterý19:30UT MojžířPupkinsKMF Úder "A" 1:17Nový
07.06.06středa17:00UT SNPBílý Balet "B"Hadidas 5:5Kalina
09.06.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordLinde 4:4Lutka
09.06.06pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPMěstská Policie 7:6Nový
2005/2006 Pohár A
1.kolo
22.12.05čtvrtek18:00SetuzaStřekov UnitedTeta 3:8Matějka
10.01.06úterý20:30SetuzaAS - CompKMF Úder "A" 5:14Hanzlík
2.kolo
15.12.05čtvrtek18:00SetuzaTetaAS - Comp13:2Matějka
16.12.05pátek21:00SetuzaSportbarStřekov United 8:4Košťál
3.kolo
03.01.06úterý20:30SetuzaAS - CompSportbar 5:4Nový
05.01.06čtvrtek20:00SetuzaKMF Úder "A"Teta 6:1Matějka
4.kolo
12.01.06čtvrtek20:00SetuzaStřekov UnitedAS - Comp 5:8Hanzlík
13.01.06pátek20:30SetuzaSportbarKMF Úder "A" 8:4Košťál
5.kolo
17.01.06úterý20:30SetuzaKMF Úder "A"Střekov United 6:1Matějka
19.01.06čtvrtek18:00SetuzaTetaSportbar 1:4Hanzlík
2005/2006 Pohár B
1.kolo
05.12.05pondělí21:00SetuzaLindeSK Kronen-Labe 3:6Matějka
09.12.05pátek16:00SetuzaCSKA VýšinaFSC SKP Viktoria10:3Nový
2.kolo
12.12.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCSKA Výšina 7:4Hanzlík
23.12.05pátek18:30SKPFSC SKP ViktoriaLinde 6:6Hanzlík
3.kolo
02.01.06pondělí19:00WHC KBSK Kronen-LabeFSC SKP Viktoria 4:6Hanzlík
02.01.06pondělí21:00WHC KBLindeFK Pérovna UL 5:8Nový
4.kolo
09.01.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSK Kronen-Labe18:2Matějka
13.01.06pátek16:00SetuzaCSKA VýšinaLinde 7:6Kresta
5.kolo
13.01.06pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 4:7Nový
16.01.06pondělí20:00WHC KBSK Kronen-LabeCSKA Výšina 4:6Hanzlík

celkem záznamů: 637

generováno za 0.56 sekund