Dnes je sobota 17.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 652

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2004/2005 1.třída
1.kolo
06.09.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFC Kolbenschmidt cz 3:3Matějka
07.09.04úterý20:30SetuzaAS - CompBílý Balet "B" 4:10Hanzlík
08.09.04středa17:00UT StaráFlatusMorgan Commando TP 6:8Habrdle
08.09.04středa17:30UT SNPTJ FandaJoalis 6:5Matějka
10.09.04pátek17:00UT MojžířKMF Úder "A"Linde11:2Hanzlík
10.09.04pátek17:00UT A.ČeskéAkordDenis 5:0Nový
10.09.04pátek18:30UT SNPMěstská PolicieHop Trop - "B" 6:5Matějka
2.kolo
13.09.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULKMF Úder "A" 3:4Hanzlík
14.09.04úterý16:30UT SNPLindeMěstská Policie 3:2Matějka
14.09.04úterý18:00UT StaráBílý Balet "B"TJ Fanda 3:4Nový
14.09.04úterý18:00UT SNPDenisAS - Comp 0:5Matějka
14.09.04úterý19:30UT SNPJoalisFlatus 6:6Matějka
15.09.04středa18:00UT SNPFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 6:2Matějka
15.09.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Akord 2:8Košťál
3.kolo
21.09.04úterý17:00UT SNPMěstská PolicieWayuptensky futsal team UL 5:4Matějka
21.09.04úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop - "B" 3:1Košťál
22.09.04středa16:00UT SNPMorgan Commando TPJoalis 9:12Matějka
22.09.04středa17:00UT StaráFlatusBílý Balet "B" 3:4Kresta
24.09.04pátek17:00UT A.ČeskéAkordLinde 7:5Košťál
24.09.04pátek17:00UT MojžířKMF Úder "A"FC Kolbenschmidt cz 3:11Hanzlík
01.10.04pátek17:30UT SNPTJ FandaDenis 5:0Řízek
4.kolo
27.09.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULAkord 4:6Hanzlík
28.09.04úterý16:30UT SNPLindeAS - Comp 6:10Matějka
28.09.04úterý18:00UT SNPDenisFlatus 0:5Matějka
29.09.04středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czJoalis 4:4Kresta
29.09.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"TJ Fanda 5:4Košťál
01.10.04pátek19:00UT MojžířKMF Úder "A"Městská Policie 4:5Košťál
08.12.04středa18:00UT SNPBílý Balet "B"Morgan Commando TP 9:2Matějka
5.kolo
05.10.04úterý20:30SetuzaAS - CompWayuptensky futsal team UL 4:4Kresta
06.10.04středa16:00UT SNPMěstská PolicieFC Kolbenschmidt cz 4:6Matějka
06.10.04středa16:00UT StaráFlatusHop Trop - "B" 9:6Řízek
06.10.04středa17:30UT SNPTJ FandaLinde 3:7Matějka
06.10.04středa19:00UT SNPJoalisBílý Balet "B" 0:2Matějka
08.10.04pátek17:00UT A.ČeskéAkordKMF Úder "A" 2:2Nový
08.10.04pátek19:00UT SeverkaMorgan Commando TPDenis 5:0Nový
6.kolo
11.10.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULTJ Fanda 5:5Hanzlík
12.10.04úterý16:30UT SNPLindeFlatus 8:5Matějka
12.10.04úterý18:00UT SNPDenisJoalis 0:5Matějka
13.10.04středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet "B" 5:2Kresta
13.10.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Morgan Commando TP 6:8Matějka
15.10.04pátek18:30UT SNPMěstská PolicieAkord 4:7Nový
15.10.04pátek19:00UT MojžířKMF Úder "A"AS - Comp 6:6Košťál
7.kolo
19.10.04úterý20:30SetuzaAS - CompMěstská Policie 6:11Řízek
20.10.04středa16:00UT StaráFlatusWayuptensky futsal team UL 6:6Košťál
20.10.04středa17:30UT SNPTJ FandaKMF Úder "A" 9:9Matějka
20.10.04středa19:00UT SNPJoalisHop Trop - "B" 4:6Matějka
22.10.04pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Kolbenschmidt cz 3:5Košťál
22.10.04pátek18:00UT SNPBílý Balet "B"Denis 5:0Matějka
22.10.04pátek19:00hala UJEPMorgan Commando TPLinde 2:7Kresta
8.kolo
25.10.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMorgan Commando TP 5:5Hanzlík
26.10.04úterý17:00UT SNPMěstská PolicieTJ Fanda 7:4Matějka
26.10.04úterý18:30UT SNPLindeJoalis12:3Matějka
26.10.04úterý20:00UT SNPBílý Balet "B"Hop Trop - "B" 5:2
27.10.04středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czDenis 5:0Matějka
29.10.04pátek19:00UT MojžířKMF Úder "A"Flatus10:5Řízek
29.10.04pátek20:00SKPAkordAS - Comp 4:8Hanzlík
9.kolo
02.11.04úterý18:00UT SNPDenisHop Trop - "B" 0:5Hanzlík
02.11.04úterý20:30SetuzaAS - CompFC Kolbenschmidt cz 3:5Košťál
03.11.04středa16:00UT StaráFlatusMěstská Policie 9:7Řízek
03.11.04středa17:30UT SNPJoalisWayuptensky futsal team UL 6:8Matějka
04.11.04čtvrtek18:30UT SNPBílý Balet "B"Linde 3:7Řízek
05.11.04pátek19:00hala UJEPMorgan Commando TPKMF Úder "A" 3:5Matějka
05.11.04pátek21:00hala UJEPTJ FandaAkord 9:3Matějka
10.kolo
Městská PolicieMorgan Commando TP 0:5
08.11.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULBílý Balet "B" 5:4Hanzlík
09.11.04úterý20:30SetuzaAS - CompTJ Fanda 3:6Košťál
10.11.04středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czHop Trop - "B" 4:1Matějka
10.11.04středa20:00SKPAkordFlatus10:12Řízek
12.11.04pátek19:00UT MojžířKMF Úder "A"Joalis12:4Košťál
06.05.05pátek16:00UT StaráLindeDenis 5:0Nový
11.kolo
16.11.04úterý18:00UT SNPDenisWayuptensky futsal team UL 0:5Nový
16.11.04úterý19:30UT SNPBílý Balet "B"KMF Úder "A" 6:2Nový
16.11.04úterý20:30SetuzaFlatusAS - Comp 7:4Košťál
17.11.04středa17:30UT SNPJoalisMěstská Policie 9:11Řízek
17.11.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Linde 0:8Nový
19.11.04pátek20:15hala UJEPTJ FandaFC Kolbenschmidt cz 7:4Matějka
19.11.04pátek19:00hala UJEPMorgan Commando TPAkord 4:7Matějka
12.kolo
22.11.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULHop Trop - "B" 1:3Matějka
23.11.04úterý16:30UT SNPMěstská PolicieBílý Balet "B" 3:3Nový
23.11.04úterý20:30SetuzaAS - CompMorgan Commando TP11:2Řízek
24.11.04středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czLinde 7:1Matějka
26.11.04pátek19:00UT MojžířKMF Úder "A"Denis 5:0Košťál
26.11.04pátek19:00hala UJEPTJ FandaFlatus 8:2Nový
25.03.05pátek17:00UT A.ČeskéAkordJoalis 4:2Matějka
13.kolo
29.11.04pondělí20:00WHC KBLindeWayuptensky futsal team UL 4:7Hanzlík
30.11.04úterý18:00UT SNPDenisMěstská Policie 0:5Matějka
01.12.04středa17:30UT SNPJoalisAS - Comp 3:7Matějka
01.12.04středa19:00UT SNPBílý Balet "B"Akord 9:3
01.12.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"KMF Úder "A" 5:8Nový
03.12.04pátek19:00hala UJEPMorgan Commando TPTJ Fanda 1:3Košťál
12.12.04neděle20:00SKPFlatusFC Kolbenschmidt cz 4:6Hanzlík
14.kolo
21.03.05pondělí16:00hala UJEPMorgan Commando TPFlatus 6:5Hanzlík
22.03.05úterý17:30UT SNPDenisAkord 0:5Řízek
22.03.05úterý19:00UT SNPJoalisTJ Fanda 3:5Řízek
22.03.05úterý20:30UT SNPBílý Balet "B"AS - Comp 3:5Řízek
23.03.05středa17:30UT SNPLindeKMF Úder "A" 7:7Matějka
23.03.05středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czWayuptensky futsal team UL 5:2Matějka
23.03.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Městská Policie 7:5Řízek
15.kolo
29.03.05úterý18:30UT SNPMěstská PolicieLinde12:8Nový
29.03.05úterý20:30SetuzaAS - CompDenis 5:0Blažej
31.03.05čtvrtek17:00UT StaráFlatusJoalis 6:4Matějka
01.04.05pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 4:2Košťál
01.04.05pátek19:00hala UJEPTJ FandaBílý Balet "B" 4:3Řízek
01.04.05pátek20:00hala UJEPMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 2:3Řízek
07.06.05úterý20:00UT MojžířKMF Úder "A"Wayuptensky futsal team UL 1:1Hanzlík
16.kolo
04.04.05pondělí18:00UT SNPDenisTJ Fanda 0:5Košťál
04.04.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMěstská Policie 7:2Nový
05.04.05úterý20:30UT SNPBílý Balet "B"Flatus 2:2
06.04.05středa17:30UT SNPLindeAkord 2:8Blažej
06.04.05středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A" 7:5Blažej
06.04.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"AS - Comp 8:3Hanzlík
07.04.05čtvrtek20:00UT SNPJoalisMorgan Commando TP 5:4Řízek
17.kolo
11.04.05pondělí20:30UT SNPJoalisFC Kolbenschmidt cz 7:8Řízek
12.04.05úterý20:30SetuzaAS - CompLinde 5:2Nový
13.04.05středa17:00UT SNPMěstská PolicieKMF Úder "A" 4:1Hanzlík
14.04.05čtvrtek17:00UT StaráFlatusDenis 5:0Nový
15.04.05pátek17:00UT A.ČeskéAkordWayuptensky futsal team UL13:6Nový
15.04.05pátek19:00hala UJEPTJ FandaHop Trop - "B" 2:2Řízek
22.04.05pátek20:00hala UJEPMorgan Commando TPBílý Balet "B" 3:3Hanzlík
18.kolo
18.04.05pondělí19:00WHC KBWayuptensky futsal team ULAS - Comp 4:7Nový
18.04.05pondělí19:30UT SNPDenisMorgan Commando TP 0:5Matějka
18.04.05pondělí21:00UT SNPBílý Balet "B"Joalis 5:5
19.04.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Akord 4:5Řízek
20.04.05středa17:30UT SNPLindeTJ Fanda 4:5Blažej
20.04.05středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czMěstská Policie 6:2Blažej
23.06.05čtvrtek17:30UT SNPHop Trop - "B"Flatus 7:5Matějka
19.kolo
25.04.05pondělí20:30UT SNPJoalisDenis 5:0Řízek
26.04.05úterý20:30SetuzaAS - CompKMF Úder "A" 5:1Blažej
27.04.05středa17:00UT SNPTJ FandaWayuptensky futsal team UL 6:4Blažej
28.04.05čtvrtek17:00UT StaráFlatusLinde 5:5Nový
28.04.05čtvrtek18:30UT SNPBílý Balet "B"FC Kolbenschmidt cz 8:5Nový
29.04.05pátek17:00UT A.ČeskéAkordMěstská Policie 3:6Řízek
29.04.05pátek18:30hala UJEPMorgan Commando TPHop Trop - "B" 4:7Řízek
20.kolo
02.05.05pondělí16:30UT SNPMěstská PolicieAS - Comp 0:6Matějka
02.05.05pondělí19:30UT SNPDenisBílý Balet "B" 0:5Matějka
02.05.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFlatus 7:2Hanzlík
03.05.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"TJ Fanda 7:7Blažej
04.05.05středa17:30UT SNPLindeMorgan Commando TP 6:8Nový
04.05.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Joalis 8:3Košťál
22.06.05středa20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czAkord 5:0Hanzlík
21.kolo
09.05.05pondělí20:30UT SNPJoalisLinde 4:7Hanzlík
10.05.05úterý20:30SetuzaAS - CompAkord10:6Nový
11.05.05středa17:00UT SNPTJ FandaMěstská Policie 5:4Košťál
11.05.05středa18:30UT SNPDenisFC Kolbenschmidt cz 0:5Košťál
11.05.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Bílý Balet "B" 5:3Hanzlík
13.05.05pátek18:30hala UJEPMorgan Commando TPWayuptensky futsal team UL 7:5Lutka
29.06.05středa19:00UT SNPFlatusKMF Úder "A" 4:8Matějka
22.kolo
16.05.05pondělí16:30UT SNPMěstská PolicieFlatus 9:2Matějka
16.05.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULJoalis 6:2Hanzlík
17.05.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Morgan Commando TP 3:3Hanzlík
18.05.05středa17:30UT SNPLindeBílý Balet "B" 8:2
18.05.05středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czAS - Comp 4:4Matějka
18.05.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Denis 5:0Hanzlík
20.05.05pátek17:00UT A.ČeskéAkordTJ Fanda 3:4Hanzlík
23.kolo
23.05.05pondělí19:00UT SNPJoalisKMF Úder "A" 5:6Nový
24.05.05úterý20:30UT SNPBílý Balet "B"Wayuptensky futsal team UL 5:1Lutka
25.05.05středa17:00UT SNPTJ FandaAS - Comp 2:6Košťál
25.05.05středa18:30UT SNPDenisLinde 0:5Košťál
25.05.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FC Kolbenschmidt cz 9:1Matějka
26.05.05čtvrtek17:00UT StaráFlatusAkord 9:3Nový
27.05.05pátek18:30hala UJEPMorgan Commando TPMěstská Policie 2:5Košťál
24.kolo
30.05.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULDenis 5:0
31.05.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Bílý Balet "B" 7:3Košťál
31.05.05úterý20:30SetuzaAS - CompFlatus 9:8Nový
01.06.05středa17:30UT SNPLindeHop Trop - "B" 4:4Matějka
01.06.05středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czTJ Fanda 1:3Matějka
02.06.05čtvrtek18:30UT SNPMěstská PolicieJoalis 5:10Lutka
03.06.05pátek17:00UT A.ČeskéAkordMorgan Commando TP 6:3Košťál
25.kolo
06.06.05pondělí17:30UT SNPBílý Balet "B"Městská Policie 6:2Kresta
06.06.05pondělí19:00UT SNPJoalisAkord 4:6Kresta
07.06.05úterý20:30SetuzaMorgan Commando TPAS - Comp 7:7Lutka
08.06.05středa17:30UT SNPLindeFC Kolbenschmidt cz 1:3Kalina
08.06.05středa19:00UT SNPDenisKMF Úder "A" 0:5
08.06.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Wayuptensky futsal team UL 9:11Hanzlík
09.06.05čtvrtek17:00UT StaráFlatusTJ Fanda 7:4Matějka
26.kolo
16.06.04středa18:30UT SNPMěstská PolicieDenis 5:0
13.06.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULLinde 5:2Hanzlík
14.06.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Hop Trop - "B" 8:10Lutka
14.06.05úterý20:30SetuzaAS - CompJoalis12:5Nový
15.06.05středa17:30UT SNPTJ FandaMorgan Commando TP14:4Matějka
15.06.05středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czFlatus 6:6Matějka
17.06.05pátek17:00UT A.ČeskéAkordBílý Balet "B" 5:8
2004/2005 2.třída
1.kolo
06.09.04pondělí18:00UT StaráTelecomPupkins 1:8Kresta
07.09.04úterý18:00UT SNPFlamengo ULDebris 4:6Nový
07.09.04úterý18:00UT MojžířCSKA VýšinaChaloupka 6:4Řízek
07.09.04úterý20:00UT SNPHoral StebnoSahara 8:12Nový
10.09.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedNic Moc Boys "B" 4:11Řízek
10.09.04pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "B"Vykrouhla 7:3Matějka
22.10.04pátek18:00UT SeverkaRychlé PípySport Bar 3:6Nový
2.kolo
13.09.04pondělí19:00SKPChaloupkaTelecom 4:2Habrdle
14.09.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Pupkins 4:4Hanzlík
15.09.04středa17:00UT StaráDebrisRychlé Pípy 8:3Habrdle
17.09.04pátek18:00UT SeverkaSport BarKMK Tornádo "B" 4:5Nový
17.09.04pátek19:00UT SNPSaharaCSKA Výšina 7:7Košťál
17.09.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaHoral Stebno 3:4Hanzlík
17.09.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFlamengo UL 3:8Nový
3.kolo
20.09.04pondělí18:00UT StaráTelecomSahara 3:7Řízek
21.09.04úterý18:30UT SNPFlamengo ULNic Moc Boys "B" 7:5Matějka
21.09.04úterý20:00UT SNPHoral StebnoSport Bar 8:6Řízek
23.09.04čtvrtek18:00UT MojžířCSKA VýšinaVykrouhla 7:4Košťál
24.09.04pátek17:00UT SNPRychlé PípyStřekov United 3:1Matějka
24.09.04pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Debris 3:8Matějka
13.10.04středa18:45SKPPupkinsChaloupka 9:5Matějka
4.kolo
28.09.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Chaloupka 6:1Řízek
29.09.04středa17:00UT StaráDebrisHoral Stebno 7:2Košťál
29.09.04středa18:45SKPSaharaPupkins 8:12Matějka
01.10.04pátek18:00UT SeverkaSport BarCSKA Výšina 5:5Habrdle
01.10.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaTelecom 6:1Hanzlík
01.10.04pátek19:00UT SNPFlamengo ULRychlé Pípy 4:4Řízek
03.12.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedKMK Tornádo "B" 3:3Matějka
5.kolo
04.10.04pondělí17:30UT SNPTelecomSport Bar 5:12Matějka
04.10.04pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaDebris 7:4Řízek
04.10.04pondělí19:00UT SNPHoral StebnoStřekov United 7:4Nový
04.10.04pondělí19:00SKPChaloupkaSahara 4:17Košťál
06.10.04středa18:45SKPPupkinsVykrouhla 8:6Hanzlík
08.10.04pátek17:00UT SNPRychlé PípyNic Moc Boys "B" 5:1Košťál
08.10.04pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Flamengo UL 8:3Košťál
6.kolo
12.10.04úterý17:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Sahara 3:8Košťál
12.10.04úterý19:30UT SNPFlamengo ULHoral Stebno 4:11Nový
13.10.04středa17:00UT StaráDebrisTelecom12:0Košťál
15.10.04pátek17:00UT SNPRychlé PípyKMK Tornádo "B" 1:5Nový
15.10.04pátek18:00UT SeverkaSport BarPupkins 8:1Habrdle
15.10.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedCSKA Výšina 3:9Habrdle
15.10.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaChaloupka 7:5Řízek
7.kolo
18.01.04neděle17:30UT SNPTelecomStřekov United 5:3Nový
18.01.04neděle19:00UT SNPHoral StebnoRychlé Pípy 3:4Nový
18.01.04neděle19:00SKPChaloupkaSport Bar 2:9Řízek
20.10.04středa18:00UT MojžířCSKA VýšinaFlamengo UL 8:5Košťál
20.10.04středa18:45SKPPupkinsDebris 9:5Hanzlík
22.10.04pátek16:00UT SNPKMK Tornádo "B"Nic Moc Boys "B" 5:3Matějka
22.10.04pátek19:30UT SNPSaharaVykrouhla 6:4Řízek
8.kolo
26.10.04úterý16:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Vykrouhla 7:2Řízek
27.10.04středa17:00UT StaráDebrisChaloupka 9:4Řízek
29.10.04pátek17:00UT SNPRychlé PípyCSKA Výšina 6:9Nový
29.10.04pátek18:00UT SeverkaSport BarSahara 9:4Hanzlík
29.10.04pátek18:30UT SNPFlamengo ULTelecom 1:8Nový
29.10.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedPupkins 3:11Hanzlík
29.10.04pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "B"Horal Stebno11:4Nový
9.kolo
01.11.04pondělí17:00UT SNPHoral StebnoNic Moc Boys "B" 4:7Nový
01.11.04pondělí19:00SKPChaloupkaStřekov United 7:4Košťál
02.11.04úterý18:00UT SeverkaTelecomRychlé Pípy 1:5Matějka
03.11.04středa18:45SKPPupkinsFlamengo UL 9:5Matějka
05.11.04pátek18:00UT MojžířCSKA VýšinaKMK Tornádo "B" 6:3Řízek
05.11.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaSport Bar 4:5Košťál
05.11.04pátek19:30UT SNPSaharaDebris 5:4Řízek
10.kolo
Flamengo ULChaloupka 0:5
08.11.04pondělí17:00UT SNPHoral StebnoCSKA Výšina 6:8Nový
11.11.04čtvrtek18:30UT SNPDebrisVykrouhla 7:1Matějka
12.11.04pátek17:00UT SNPRychlé PípyPupkins 2:6Košťál
12.11.04pátek18:00UT SeverkaNic Moc Boys "B"Sport Bar 0:3Nový
12.11.04pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Telecom 4:3Řízek
12.11.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedSahara 6:11Nový
11.kolo
15.11.04pondělí19:00SKPChaloupkaRychlé Pípy 4:8Matějka
16.11.04úterý18:00UT SeverkaTelecomHoral Stebno 2:8Řízek
17.11.04středa18:45SKPPupkinsKMK Tornádo "B"11:7Řízek
18.11.04čtvrtek18:00UT MojžířCSKA VýšinaNic Moc Boys "B" 9:2Košťál
19.11.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaStřekov United 0:3Řízek
19.11.04pátek19:30UT SNPSaharaFlamengo UL 9:6Košťál
18.04.05pondělí18:00UT SeverkaSport BarDebris 5:8Hanzlík
12.kolo
22.11.04pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaTelecom 7:4Řízek
23.11.04úterý18:00UT SNPFlamengo ULVykrouhla 3:7Nový
25.11.04čtvrtek21:00SetuzaKMK Tornádo "B"Chaloupka 5:3Matějka
26.11.04pátek17:00UT SNPRychlé PípySahara 3:4Nový
26.11.04pátek18:00UT SeverkaNic Moc Boys "B"Debris 4:4Habrdle
26.11.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedSport Bar 1:4Habrdle
06.06.05pondělí20:30UT SNPHoral StebnoPupkins12:5Kresta
13.kolo
29.11.04pondělí19:00SKPChaloupkaHoral Stebno 8:9Řízek
29.11.04pondělí20:00UT SNPSaharaKMK Tornádo "B" 8:8Košťál
30.11.04úterý18:00UT SeverkaTelecomNic Moc Boys "B" 6:8Nový
01.12.04středa18:45SKPPupkinsCSKA Výšina 7:14Hanzlík
02.12.04čtvrtek18:30UT SNPDebrisStřekov United 9:3Řízek
03.12.04pátek18:00UT SeverkaSport BarFlamengo UL 8:3Matějka
03.12.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaRychlé Pípy 6:7Řízek
14.kolo
21.03.05pondělí19:00SKPChaloupkaCSKA Výšina 7:6Řízek
22.03.05úterý17:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Střekov United 5:3Košťál
23.03.05středa17:30UT StaráDebrisFlamengo UL 4:5Nový
23.03.05středa18:45SKPPupkinsTelecom15:5Řízek
25.03.05pátek17:30UT SNPVykrouhlaKMK Tornádo "B" 2:3Řízek
25.03.05pátek18:00UT SeverkaSport BarRychlé Pípy 3:2Košťál
25.03.05pátek19:00UT SNPSaharaHoral Stebno 8:4Řízek
15.kolo
28.03.05pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaSahara 4:6Košťál
29.03.05úterý19:00UT SNPHoral StebnoVykrouhla10:4Nový
30.03.05středa18:45SKPPupkinsNic Moc Boys "B"12:3Blažej
31.03.05čtvrtek18:30UT SNPFlamengo ULStřekov United 8:2Košťál
01.04.05pátek17:00UT StaráTelecomChaloupka 5:1Řízek
01.04.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyDebris 6:7Nový
01.04.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Sport Bar 4:4Nový
16.kolo
04.04.05pondělí19:00SKPChaloupkaPupkins 4:12Řízek
05.04.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Flamengo UL 1:7Blažej
06.04.05středa18:00UT StaráDebrisKMK Tornádo "B" 7:4Košťál
08.04.05pátek17:30UT SNPSaharaTelecom13:1Košťál
08.04.05pátek18:00UT SeverkaSport BarHoral Stebno10:2Nový
08.04.05pátek19:15LibouchecVykrouhlaCSKA Výšina 1:6Řízek
08.04.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedRychlé Pípy 2:2Nový
17.kolo
PupkinsSahara 5:0
11.04.05pondělí19:00SKPChaloupkaNic Moc Boys "B" 4:2Nový
11.04.05pondělí19:00UT SNPHoral StebnoDebris 5:12Řízek
15.04.05pátek17:00UT StaráTelecomVykrouhla 8:3Košťál
15.04.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyFlamengo UL 3:3Matějka
15.04.05pátek18:00UT MojžířCSKA VýšinaSport Bar 3:11Hanzlík
15.04.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Střekov United 5:3Matějka
18.kolo
18.04.05pondělí18:00UT SNPFlamengo ULKMK Tornádo "B" 8:12Matějka
19.04.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Rychlé Pípy 5:2Blažej
20.04.05středa18:00UT StaráDebrisCSKA Výšina 8:2Hanzlík
22.04.05pátek17:30UT SNPSaharaChaloupka 3:7Matějka
22.04.05pátek18:00UT SeverkaSport BarTelecom11:1Košťál
22.04.05pátek19:15LibouchecVykrouhlaPupkins 2:10Řízek
22.04.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedHoral Stebno 7:3Košťál
19.kolo
25.04.05pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaStřekov United14:1Nový
25.04.05pondělí19:00UT SNPHoral StebnoFlamengo UL 9:3Řízek
25.04.05pondělí19:00SKPChaloupkaVykrouhla 6:4Lutka
27.04.05středa18:45SKPPupkinsSport Bar 8:8Nový
29.04.05pátek17:30UT SNPSaharaNic Moc Boys "B" 9:4Matějka
29.04.05pátek18:00UT StaráTelecomDebris 4:6Košťál
29.04.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Rychlé Pípy 3:2Matějka
20.kolo
02.05.05pondělí18:00UT SNPFlamengo ULCSKA Výšina 7:0Matějka
03.05.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"KMK Tornádo "B" 3:6Blažej
04.05.05středa18:00UT StaráDebrisPupkins 6:8Lutka
06.05.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyHoral Stebno 1:5Košťál
06.05.05pátek18:00UT SeverkaSport BarChaloupka 5:1Hanzlík
06.05.05pátek19:15LibouchecVykrouhlaSahara 4:14Řízek
06.05.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedTelecom 0:0Hanzlík
21.kolo
09.05.05pondělí19:00SKPChaloupkaDebris 5:1Řízek
09.05.05pondělí19:00UT SNPHoral StebnoKMK Tornádo "B" 6:6Hanzlík
11.05.05středa18:45SKPPupkinsStřekov United13:5Nový
13.05.05pátek18:00UT StaráTelecomFlamengo UL 1:4Řízek
13.05.05pátek19:15LibouchecVykrouhlaNic Moc Boys "B" 2:8Košťál
30.05.05pondělí18:00UT SeverkaSaharaSport Bar 1:6Lutka
15.06.05středa18:00UT MojžířCSKA VýšinaRychlé Pípy 5:3Lutka
22.kolo
16.05.05pondělí18:00UT SNPFlamengo ULPupkins 4:12Matějka
17.05.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Horal Stebno 3:6Blažej
18.05.05středa18:00UT StaráDebrisSahara 8:1Lutka
20.05.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyTelecom 4:2Košťál
20.05.05pátek18:00UT SeverkaSport BarVykrouhla13:2Lutka
20.05.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"CSKA Výšina 6:3Košťál
20.05.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedChaloupka 1:4Lutka
23.kolo
23.05.05pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaHoral Stebno 2:12Hanzlík
23.05.05pondělí19:00SKPChaloupkaFlamengo UL 3:2Řízek
25.05.05středa18:45SKPPupkinsRychlé Pípy14:3Hanzlík
26.05.05čtvrtek18:00UT StaráTelecomKMK Tornádo "B" 5:4Nový
27.05.05pátek17:30UT SNPSaharaStřekov United 3:9Matějka
27.05.05pátek18:00UT SeverkaSport BarNic Moc Boys "B"16:4Lutka
27.05.05pátek19:00LibouchecVykrouhlaDebris 2:10Kresta
24.kolo
30.05.05pondělí17:30UT SNPFlamengo ULSahara 7:2Lutka
30.05.05pondělí19:00UT SNPHoral StebnoTelecom 7:5Lutka
31.05.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"CSKA Výšina 2:7Košťál
01.06.05středa18:00UT StaráDebrisSport Bar 9:10Hanzlík
03.06.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyChaloupka 2:1Matějka
03.06.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Pupkins 5:6Matějka
03.06.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedVykrouhla10:3Řízek
25.kolo
06.06.05pondělí19:00SKPChaloupkaKMK Tornádo "B" 2:6Řízek
08.06.05středa18:00UT StaráDebrisNic Moc Boys "B" 8:6Košťál
08.06.05středa18:45SKPPupkinsHoral Stebno 6:14Nový
10.06.05pátek17:30UT SNPSaharaRychlé Pípy 0:5Nový
10.06.05pátek18:00UT SeverkaSport BarStřekov United17:2Hanzlík
10.06.05pátek18:00UT StaráTelecomCSKA Výšina 7:5Košťál
10.06.05pátek19:00LibouchecVykrouhlaFlamengo UL 5:0Matějka
26.kolo
13.06.05pondělí17:30UT SNPFlamengo ULSport Bar 2:21Kresta
13.06.05pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaPupkins 6:4Košťál
13.06.05pondělí19:00UT SNPHoral StebnoChaloupka 6:8Kresta
14.06.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Telecom 3:4Hanzlík
17.06.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyVykrouhla 5:2Matějka
17.06.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Sahara 5:0
17.06.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedDebris 4:12Řízek
2004/2005 3.třída
1.kolo
15.09.04středa18:00UT SeverkaBK 2003SK Kronen-Labe 5:4Nový
16.09.04čtvrtek18:30UT SNPMakroRemost 2:2Matějka
16.09.04čtvrtek19:00UT StaráFK JamajkaFC Intier Chlumec 4:2Hanzlík
16.09.04čtvrtek20:00UT SNPFC ResslovkaFC Libouchec 5:6Matějka
17.09.04pátek20:30UT SNPMěstské DivadloKojoti13:0Košťál
2.kolo
FC ResslovkaMěstské Divadlo 0:5
22.09.04středa18:30UT MojžířRemostBK 2003 6:0Řízek
23.09.04čtvrtek20:00UT SeverkaSK Kronen-LabeFK Jamajka 5:4Řízek
24.09.04pátek19:00LibouchecFC LibouchecFC Intier Chlumec14:4Řízek
24.09.04pátek20:00UT SNPKojotiMakro 3:7Matějka
3.kolo
29.09.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Kojoti15:0Řízek
29.09.04středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecSK Kronen-Labe 4:2Hanzlík
30.09.04čtvrtek18:30UT SNPMakroFC Resslovka 5:0Kresta
30.09.04čtvrtek20:00UT SNPFK JamajkaRemost 4:9Kresta
01.10.04pátek20:30UT SNPMěstské DivadloFC Libouchec 4:5Řízek
4.kolo
04.10.04pondělí20:30UT SNPFC ResslovkaBK 2003 2:2Nový
06.10.04středa18:30UT MojžířRemostFC Intier Chlumec 5:1Kresta
07.10.04čtvrtek18:30UT SNPMěstské DivadloMakro 4:4Kresta
08.10.04pátek19:00LibouchecFC LibouchecSK Kronen-Labe 8:5Řízek
08.10.04pátek20:00UT SNPKojotiFK Jamajka10:9Košťál
5.kolo
13.10.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Městské Divadlo 2:4Nový
13.10.04středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecKojoti 8:3Hanzlík
14.10.04čtvrtek18:30UT SNPMakroFC Libouchec 8:5Matějka
14.10.04čtvrtek20:00UT SNPFK JamajkaFC Resslovka 3:2Matějka
14.10.04čtvrtek20:00UT SeverkaSK Kronen-LabeRemost 3:3Hanzlík
6.kolo
19.10.04úterý19:00UT SNPFC ResslovkaFC Intier Chlumec 1:6Kresta
21.10.04čtvrtek18:30UT SNPMakroBK 2003 2:4Matějka
22.10.04pátek19:00LibouchecFC LibouchecRemost 5:4Hanzlík
22.10.04pátek21:00UT SNPKojotiSK Kronen-Labe 4:9Řízek
09.05.05pondělí17:30UT SNPMěstské DivadloFK Jamajka 4:1Hanzlík
7.kolo
27.10.04středa18:00UT SeverkaBK 2003FC Libouchec 4:4Košťál
27.10.04středa18:30UT MojžířRemostKojoti14:2Řízek
27.10.04středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecMěstské Divadlo 2:4Hanzlík
27.10.04středa20:30UT SNPFK JamajkaMakro 4:6Matějka
28.10.04čtvrtek20:00UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Resslovka11:1Košťál
8.kolo
02.11.04úterý19:30UT SNPFC ResslovkaRemost 1:3Matějka
03.11.04středa18:00UT SeverkaBK 2003FK Jamajka 6:2Řízek
03.11.04středa19:00UT SNPMěstské DivadloSK Kronen-Labe 3:2Matějka
04.11.04čtvrtek20:00UT SNPMakroFC Intier Chlumec 7:1Řízek
05.11.04pátek18:00LibouchecFC LibouchecKojoti14:4Košťál
9.kolo
10.11.04středa18:30UT MojžířRemostMěstské Divadlo 1:3Řízek
10.11.04středa19:00UT SNPFK JamajkaFC Libouchec 6:18Matějka
10.11.04středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecBK 2003 0:2Hanzlík
11.11.04čtvrtek20:00UT SeverkaSK Kronen-LabeMakro 4:4Matějka
12.11.04pátek20:00UT SNPKojotiFC Resslovka 5:4Řízek
10.kolo
23.03.05středa18:30LibouchecFC LibouchecFK Jamajka 3:7Hanzlík
23.03.05středa18:30UT MojžířRemostSK Kronen-Labe 5:1Blažej
23.03.05středa19:00UT SeverkaFC BodloBK 2003 1:9Košťál
24.03.05čtvrtek17:30UT StaráDebris "B"Makro 6:4Nový
24.03.05čtvrtek18:30UT SNPKojotiFC Intier Chlumec 2:6Řízek
25.03.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesMěstské Divadlo 4:4Nový
10.04.05neděle16:30UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Resslovka 5:0Řízek
11.kolo
30.03.05středa17:00UT SeverkaRemostFC Atletico "UL"16:2Nový
30.03.05středa18:00UT SNPMěstské DivadloFC Resslovka 3:1Matějka
30.03.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFC Libouchec 2:4Hanzlík
30.03.05středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Bodlo 8:3Řízek
31.03.05čtvrtek17:30UT StaráBK 2003Debris "B" 7:2Matějka
31.03.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeKojoti11:2Nový
01.04.05pátek16:00UT SNPMakroFC Incredibles 4:8Nový
12.kolo
06.04.05středa17:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Městské Divadlo 1:22Řízek
06.04.05středa19:00UT SeverkaFC BodloFC Intier Chlumec 1:8Řízek
06.04.05středa20:30UT SNPFC ResslovkaMakro 4:9Blažej
07.04.05čtvrtek18:00UT StaráDebris "B"FK Jamajka 3:5Nový
07.04.05čtvrtek18:30UT SNPKojotiRemost 2:3Řízek
07.04.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Libouchec 4:3Nový
08.04.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesBK 2003 4:6Hanzlík
13.kolo
13.04.05středa17:00UT SeverkaKojotiFC Atletico "UL" 3:4Matějka
13.04.05středa18:00UT SeverkaBK 2003FC Resslovka 4:3Matějka
13.04.05středa18:30UT MojžířRemostFC Libouchec 3:3Hanzlík
13.04.05středa19:00UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Bodlo 8:2Matějka
13.04.05středa20:00WHC KBMakroMěstské Divadlo 2:3Řízek
14.04.05čtvrtek18:00UT StaráFC Intier ChlumecDebris "B" 5:5Nový
15.04.05pátek16:00UT SNPFK JamajkaFC Incredibles 4:3Matějka
14.kolo
20.04.05středa16:00UT SNPFC ResslovkaFK Jamajka 6:5Blažej
20.04.05středa17:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Makro 1:16Nový
20.04.05středa19:00UT SeverkaFC BodloRemost 2:8Nový
21.04.05čtvrtek18:00UT StaráDebris "B"SK Kronen-Labe 2:1Košťál
21.04.05čtvrtek18:30UT SNPMěstské DivadloBK 2003 0:6Řízek
21.04.05čtvrtek20:00UT SNPKojotiFC Libouchec 1:15Řízek
22.04.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesFC Intier Chlumec 0:2Matějka
15.kolo
27.04.05středa17:00UT SeverkaFC LibouchecFC Atletico "UL"13:1Matějka
27.04.05středa18:00UT SeverkaBK 2003Makro10:2Matějka
27.04.05středa18:30UT SNPFK JamajkaMěstské Divadlo 2:4Blažej
27.04.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFC Resslovka 2:3Hanzlík
27.04.05středa19:00UT SeverkaKojotiFC Bodlo 4:2Matějka
28.04.05čtvrtek18:00UT StaráRemostDebris "B" 4:7Lutka
28.04.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Incredibles 7:5Řízek
16.kolo
05.05.05čtvrtek18:00UT StaráDebris "B"Kojoti 2:4Nový
05.05.05čtvrtek18:30UT SNPMěstské DivadloFC Intier Chlumec 5:4Řízek
05.05.05čtvrtek20:00UT SNPFC ResslovkaSK Kronen-Labe 5:8Řízek
05.05.05čtvrtek20:00WHC KBMakroFK Jamajka 6:3Lutka
06.05.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesRemost 6:2Košťál
08.05.05neděle15:00UT SeverkaFC BodloFC Libouchec 5:12Řízek
05.06.05neděle16:00UT SeverkaFC Atletico "UL"BK 2003 1:19Hanzlík
17.kolo
11.05.05středa17:00UT SeverkaFC BodloFC Atletico "UL"11:4Nový
11.05.05středa18:30UT MojžířRemostFC Resslovka 5:4Hanzlík
11.05.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecMakro 4:4Řízek
11.05.05středa20:00UT SNPFK JamajkaBK 2003 2:9Košťál
12.05.05čtvrtek18:00UT StaráFC LibouchecDebris "B" 3:3Matějka
12.05.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeMěstské Divadlo 2:1Řízek
13.05.05pátek16:00UT SNPKojotiFC Incredibles 3:9Matějka
18.kolo
16.05.05pondělí19:30UT SNPFC ResslovkaKojoti 4:5Matějka
18.05.05středa17:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FK Jamajka 2:9Košťál
18.05.05středa18:00UT SeverkaBK 2003FC Intier Chlumec 2:1Košťál
18.05.05středa20:00WHC KBMakroSK Kronen-Labe 7:3Lutka
19.05.05čtvrtek18:00UT StaráDebris "B"FC Bodlo 9:3Lutka
19.05.05čtvrtek18:30UT SNPMěstské DivadloRemost 1:3Košťál
20.05.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesFC Libouchec 7:8Košťál
19.kolo
23.05.05pondělí20:00WHC KBSK Kronen-LabeBK 2003 4:5Košťál
25.05.05středa17:00UT SeverkaDebris "B"FC Atletico "UL" 6:3Hanzlík
25.05.05středa18:30UT MojžířRemostMakro 8:1Matějka
25.05.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFK Jamajka12:0Řízek
26.05.05čtvrtek18:30UT SNPKojotiMěstské Divadlo 2:12Matějka
27.05.05pátek16:00UT SNPFC BodloFC Incredibles 0:8Matějka
27.05.05pátek18:00LibouchecFC LibouchecFC Resslovka10:8Kresta
20.kolo
30.05.05pondělí19:00WHC KBMakroKojoti 4:1Řízek
01.06.05středa17:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Intier Chlumec 2:9Nový
01.06.05středa18:00UT SeverkaBK 2003Remost 6:1Nový
01.06.05středa19:00UT SeverkaFC ResslovkaFC Bodlo 4:9Nový
02.06.05čtvrtek19:30UT SeverkaFK JamajkaSK Kronen-Labe 4:5Řízek
03.06.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesDebris "B" 2:2Matějka
03.06.05pátek19:00LibouchecFC LibouchecMěstské Divadlo 9:4Kresta
21.kolo
08.06.05středa17:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Atletico "UL" 8:1Kresta
08.06.05středa18:30UT MojžířRemostFK Jamajka 5:0Lutka
08.06.05středa19:00UT SeverkaFC BodloMěstské Divadlo 1:4Řízek
09.06.05čtvrtek18:00UT StaráDebris "B"FC Resslovka 2:5Matějka
09.06.05čtvrtek18:30UT SNPKojotiBK 2003 2:12Nový
09.06.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Intier Chlumec 6:8Košťál
10.06.05pátek17:45LibouchecFC LibouchecMakro 5:5Matějka
22.kolo
10.06.05pátek19:00UT ChabaFC Intier ChlumecRemost 6:2Řízek
15.06.05středa17:00UT SeverkaFC Atletico "UL"SK Kronen-Labe 2:12Košťál
15.06.05středa19:00UT SeverkaMakroFC Bodlo 3:6Řízek
15.06.05středa20:30UT SNPFK JamajkaKojoti 5:2Matějka
16.06.05čtvrtek18:00UT StaráMěstské DivadloDebris "B" 5:4Lutka
17.06.05pátek16:00UT SNPFC ResslovkaFC Incredibles 9:9Matějka
17.06.05pátek19:00LibouchecFC LibouchecBK 2003 4:4Hanzlík
2004/2005 Okresní přebor
1.kolo
06.09.04pondělí16:30UT SNPCombixFC Sokol UL "A"11:2Kresta
06.09.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta 6:6Matějka
08.09.04středa18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Sonáta 3:4Košťál
08.09.04středa19:00UT SNPHadidasBílý Balet "A" 4:10Matějka
09.09.04čtvrtek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 6:3Matějka
24.11.04středa20:30SetuzaHop Trop ARelax 8:5Hanzlík
2.kolo
13.09.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHadidas 8:5Hanzlík
13.09.04pondělí21:00SetuzaRelaxKMK Tornádo "UL" 5:4Kresta
15.09.04středa19:30UT SNPBílý Balet "A"Combix 3:5Nový
15.09.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hop Trop A 8:4Kresta
16.09.04čtvrtek18:00SetuzaTetaSonáta 9:7Hanzlík
16.09.04čtvrtek20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaNic Moc Boys "A" 5:2Nový
3.kolo
20.09.04pondělí16:30UT SNPCombixFK Pérovna UL 6:11Hanzlík
20.09.04pondělí19:00WHC KBSonátaFSC SKP Viktoria 7:2Nový
22.09.04středa18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Relax 3:1Kresta
22.09.04středa19:00UT SNPHadidasTeta 5:1Matějka
22.09.04středa20:30SetuzaHop Trop ABílý Balet "A" 2:8Nový
23.09.04čtvrtek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 6:2Nový
4.kolo
27.09.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 7:2Hanzlík
27.09.04pondělí21:00SetuzaRelaxSonáta 2:7Kresta
29.09.04středa19:00UT SNPHadidasCombix 3:11Kresta
29.09.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Nic Moc Boys "A" 1:9Matějka
29.09.04středa20:30UT SNPBílý Balet "A"KMK Tornádo "UL" 4:2Kresta
30.09.04čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 2:5Matějka
5.kolo
04.10.04pondělí16:30UT SNPCombixTeta 4:3Matějka
04.10.04pondělí19:00WHC KBSonátaFC Sokol UL "A" 7:2Hanzlík
06.10.04středa17:30UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Bílý Balet "A" 1:0Nový
06.10.04středa20:30SetuzaHop Trop AHadidas 6:4Kresta
07.10.04čtvrtek20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaRelax 7:6Hanzlík
22.11.04pondělí19:00WHC KBKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 0:12Matějka
6.kolo
11.10.04pondělí17:00UT SNPCombixHop Trop A 8:4Kresta
11.10.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULNic Moc Boys "A" 6:2Hanzlík
11.10.04pondělí20:00UT SNPBílý Balet "A"Sonáta 5:6Kresta
13.10.04středa19:00UT SNPHadidasKMK Tornádo "UL" 5:3Kresta
13.10.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 3:10Nový
14.10.04čtvrtek18:00SetuzaTetaRelax 6:2Košťál
7.kolo
18.01.04neděle19:00WHC KBSonátaFK Pérovna UL 2:5Hanzlík
18.01.04neděle21:00SetuzaRelaxFC Sokol UL "A" 5:5Kresta
20.10.04středa17:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Hadidas 8:3Nový
20.10.04středa20:30SetuzaHop Trop ATeta 8:4Hanzlík
21.10.04čtvrtek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Combix 4:7Matějka
21.10.04čtvrtek20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaBílý Balet "A" 6:4Nový
8.kolo
25.10.04pondělí17:00UT SNPCombixNic Moc Boys "A" 7:2Matějka
25.10.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 2:8Hanzlík
25.10.04pondělí20:00UT SNPBílý Balet "A"Relax 5:2Matějka
27.10.04středa19:00UT SNPHadidasSonáta 2:2Matějka
27.10.04středa20:30SetuzaHop Trop AKMK Tornádo "UL" 2:4Nový
25.11.04čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Sokol UL "A" 4:4Hanzlík
9.kolo
01.01.04čtvrtek19:00WHC KBSonátaCombix 3:9Hanzlík
01.01.04čtvrtek21:00SetuzaRelaxFK Pérovna UL 7:4Nový
03.11.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Bílý Balet "A" 6:3Nový
03.11.04středa20:30SetuzaNic Moc Boys "A"Hop Trop A 4:4Hanzlík
04.11.04čtvrtek20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaHadidas 9:5Hanzlík
04.11.04čtvrtek21:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Teta 4:5Matějka
10.kolo
08.11.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Sokol UL "A"13:4Hanzlík
10.11.04středa20:30SetuzaHop Trop ASonáta 5:11Nový
11.11.04čtvrtek18:00SetuzaTetaBílý Balet "A" 3:1Nový
11.11.04čtvrtek21:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Nic Moc Boys "A" 4:6Košťál
14.03.05pondělí21:00SetuzaHadidasRelax 6:7Nový
17.03.05čtvrtek20:00WHC KBCombixFSC SKP Viktoria 5:3Hanzlík
11.kolo
15.11.04pondělí19:00WHC KBSonátaKMK Tornádo "UL" 7:3Hanzlík
15.11.04pondělí20:00WHC KBBílý Balet "A"FK Pérovna UL 5:6Hanzlík
15.11.04pondělí21:00SetuzaRelaxCombix 2:5Matějka
17.11.04středa20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaHop Trop A11:2Matějka
18.11.04čtvrtek18:00SetuzaNic Moc Boys "A"Teta 6:3Hanzlík
18.11.04čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hadidas 4:3Matějka
12.kolo
21.03.05pondělí19:00UT SNPBílý Balet "A"Hadidas 7:4Matějka
21.03.05pondělí19:00WHC KBSonátaNic Moc Boys "A" 4:2Kresta
21.03.05pondělí21:00SetuzaRelaxHop Trop A 6:9Nový
23.03.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Combix 1:6Hanzlík
24.03.05čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 3:5Hanzlík
24.03.05čtvrtek19:00WHC KBFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 3:8Kresta
13.kolo
28.03.05pondělí16:00UT SNPCombixBílý Balet "A" 7:3Matějka
30.03.05středa17:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"FSC SKP Viktoria 4:2Hanzlík
30.03.05středa19:30UT SNPHadidasFK Pérovna UL 8:5Matějka
30.03.05středa20:00WHC KBSonátaTeta 5:3Nový
30.03.05středa20:30SetuzaHop Trop AFC Sokol UL "A" 5:3Řízek
31.03.05čtvrtek21:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Relax10:5Řízek
14.kolo
04.04.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix 5:3Hanzlík
04.04.05pondělí19:30UT SNPBílý Balet "A"Hop Trop A 0:5Košťál
04.04.05pondělí21:00SetuzaRelaxNic Moc Boys "A" 3:9Hanzlík
06.04.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 0:5Matějka
07.04.05čtvrtek18:00SetuzaTetaHadidas 4:11Košťál
07.04.05čtvrtek19:00WHC KBFSC SKP ViktoriaSonáta 8:6Matějka
15.kolo
11.04.05pondělí16:00UT SNPCombixHadidas10:2Hanzlík
11.04.05pondělí19:00WHC KBSonátaRelax 6:4Košťál
13.04.05středa17:30UT Všebo.Nic Moc Boys "A"FC Sokol UL "A" 8:4Nový
13.04.05středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 3:14Hanzlík
14.04.05čtvrtek19:00WHC KBFSC SKP ViktoriaTeta 0:5Hanzlík
15.04.05pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet "A" 5:4Matějka
16.kolo
18.04.05pondělí21:00SetuzaRelaxFSC SKP Viktoria11:9Nový
19.04.05úterý20:30UT SNPHadidasHop Trop A 1:10Košťál
20.04.05středa20:30UT SNPBílý Balet "A"Nic Moc Boys "A" 5:6Blažej
21.04.05čtvrtek18:00SetuzaTetaCombix 5:5Nový
22.04.05pátek19:00UT SNPFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 7:6Matějka
16.05.05pondělí18:00WHC KBFC Sokol UL "A"Sonáta 3:6Hanzlík
17.kolo
25.04.05pondělí19:00WHC KBSonátaBílý Balet "A"13:7Hanzlík
25.04.05pondělí21:00SetuzaRelaxTeta 8:4Košťál
27.04.05středa17:30UT Všebo.Nic Moc Boys "A"FK Pérovna UL 4:11Košťál
27.04.05středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 3:3Hanzlík
28.04.05čtvrtek19:00WHC KBFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A" 3:5Hanzlík
29.04.05pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Hadidas 7:3Matějka
18.kolo
02.05.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSonáta 5:0Hanzlík
02.05.05pondělí21:00UT SNPBílý Balet "A"FSC SKP Viktoria 4:5Matějka
04.05.05středa16:00UT SNPCombixKMK Tornádo "UL"10:5Nový
04.05.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Relax 6:5Matějka
05.05.05čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 2:1Košťál
23.05.05pondělí20:30UT SNPHadidasNic Moc Boys "A" 2:2Nový
19.kolo
09.05.05pondělí19:00WHC KBSonátaHadidas 6:3Nový
09.05.05pondělí21:00SetuzaRelaxBílý Balet "A" 3:5Nový
11.05.05středa18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Combix 4:2Matějka
11.05.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Teta 3:2Matějka
12.05.05čtvrtek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 2:3Matějka
12.05.05čtvrtek20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 4:13Hanzlík
20.kolo
16.05.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULRelax10:2Hanzlík
17.05.05úterý20:30UT SNPHadidasFSC SKP Viktoria 7:5Blažej
18.05.05středa16:00UT SNPCombixSonáta 5:5Matějka
18.05.05středa18:00UT Všebo.Hop Trop ANic Moc Boys "A" 6:4Hanzlík
18.05.05středa20:30UT SNPBílý Balet "A"FC Sokol UL "A" 5:3Matějka
20.05.05pátek20:30UT SNPTetaKMK Tornádo "UL" 3:5Košťál
21.kolo
23.05.05pondělí16:30UT SNPFSC SKP ViktoriaCombix 1:15Hanzlík
23.05.05pondělí19:00WHC KBSonátaHop Trop A 5:3Košťál
25.05.05středa18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"KMK Tornádo "UL" 4:3Nový
25.05.05středa20:00UT SNPBílý Balet "A"Teta 6:3Košťál
25.05.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 3:3Nový
26.05.05čtvrtek20:00UT SNPRelaxHadidas 7:12Matějka
22.kolo
30.05.05pondělí16:00UT SNPCombixRelax 5:0Hanzlík
31.05.05úterý20:30UT SNPHadidasFC Sokol UL "A" 1:1Kresta
01.06.05středa18:00UT Všebo.TetaNic Moc Boys "A" 2:2Košťál
01.06.05středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 9:6Hanzlík
01.06.05středa20:30UT SNPFK Pérovna ULBílý Balet "A" 5:5Matějka
02.06.05čtvrtek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Sonáta 5:4Hanzlík
2004/2005 Pohár A
1.kolo
06.12.04pondělí19:00WHC KBTJ FandaFSC SKP Viktoria 7:8Hanzlík
06.12.04pondělí19:00SKPChaloupkaSK Kronen-Labe 7:4Matějka
2.kolo
13.12.04pondělí19:00WHC KBFSC SKP ViktoriaChaloupka 9:0Hanzlík
15.12.04středa21:00WHC KBBílý Balet "A"TJ Fanda 7:5Matějka
3.kolo
03.01.05pondělí19:00SKPChaloupkaBílý Balet "A" 5:7Matějka
03.01.05pondělí19:00WHC KBSK Kronen-LabeFSC SKP Viktoria 1:11Kresta
4.kolo
12.01.05středa20:00WHC KBBílý Balet "A"SK Kronen-Labe 5:2Hanzlík
14.01.05pátek18:30hala UJEPTJ FandaChaloupka 5:4Košťál
5.kolo
17.01.05pondělí19:00WHC KBSK Kronen-LabeTJ Fanda 6:8Matějka
17.01.05pondělí20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaBílý Balet "A" 2:1Matějka
2004/2005 Pohár B
1.kolo
07.12.04úterý20:30SetuzaAS - CompWayuptensky futsal team UL 6:8Matějka
08.12.04středa21:00SlunetaMakroRemost 9:10Hanzlík
2.kolo
13.12.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMakro17:3Hanzlík
15.12.04středa20:00WHC KBSonátaAS - Comp 8:5Matějka
3.kolo
04.01.05úterý21:00SlunetaMakroSonáta 2:13Hanzlík
05.01.05středa20:00WHC KBRemostWayuptensky futsal team UL 1:11Matějka
4.kolo
10.01.05pondělí19:00WHC KBSonátaRemost 8:2Kresta
18.01.05úterý21:00SetuzaAS - CompMakro 6:3Miněk
5.kolo
10.01.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULSonáta 6:6Hanzlík
19.01.05středa20:00WHC KBRemostAS - Comp 2:4Hanzlík

celkem záznamů: 652

generováno za 0.54 sekund