Dnes je sobota 21.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 550

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2003/2004 1.třída
1.kolo
01.09.03pondělí17:00UT A.ČeskéAkordTeta 8:4Hanzlík
01.09.03pondělí17:00UT StaráMorgan Commando TPTJ Fanda 4:2Běle
02.09.03úterý18:00UT StaráStřekov UnitedMěstská Policie 6:9Řízek
02.09.03úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop - "B" 0:5Hanzlík
03.09.03středa17:30UT SNPFlatusWayuptensky futsal team UL 4:7Hanzlík
08.09.03pondělí16:00UT Všebo.KMF Úder "A"Nic Moc Boys "A" 5:8Hanzlík
2.kolo
08.09.03pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"Flatus 5:0Hanzlík
08.09.03pondělí17:00UT A.ČeskéMěstská PolicieNic Moc Boys "A" 6:8Kalina
08.09.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULAkord 8:4Kresta
09.09.03úterý19:30UT SNPTJ FandaStřekov United 8:3Matějka
11.09.03čtvrtek18:00SetuzaTetaAS - Comp 7:6Kresta
19.11.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Morgan Commando TP 1:2Hanzlík
3.kolo
15.09.03pondělí17:00UT A.ČeskéAkordKMF Úder "A" 6:5Hanzlík
15.09.03pondělí17:00UT StaráMorgan Commando TPTeta 1:6Běle
16.09.03úterý17:00UT A.ČeskéMěstská PolicieTJ Fanda 2:3Hanzlík
16.09.03úterý20:30SetuzaAS - CompWayuptensky futsal team UL10:6Hanzlík
18.09.03čtvrtek18:00UT StaráStřekov UnitedHop Trop - "B" 4:8Matějka
19.09.03pátek18:00UT Všebo.FlatusNic Moc Boys "A" 1:11Běle
4.kolo
22.09.03pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"AS - Comp 3:8Hanzlík
22.09.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMorgan Commando TP10:3Kresta
23.09.03úterý20:00UT SNPTJ FandaNic Moc Boys "A" 3:2Matějka
24.09.03středa17:30UT SNPFlatusAkord 8:7Matějka
24.09.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Městská Policie 7:4Habrdle
25.09.03čtvrtek18:00SetuzaTetaStřekov United 8:2Miněk
5.kolo
Střekov UnitedWayuptensky futsal team UL 4:1
29.09.03pondělí17:00UT StaráMorgan Commando TPKMF Úder "A" 2:7Miněk
30.09.03úterý16:30UT A.ČeskéMěstská PolicieTeta 6:4Hanzlík
30.09.03úterý17:30UT SNPTJ FandaHop Trop - "B" 4:4Kresta
30.09.03úterý20:30SetuzaAS - CompFlatus 7:10Matějka
03.10.03pátek17:30UT Všebo.AkordNic Moc Boys "A" 1:5Běle
6.kolo
06.10.03pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"Střekov United 3:2Habrdle
06.10.03pondělí16:30UT A.ČeskéAkordAS - Comp12:3Miněk
06.10.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMěstská Policie12:6Hanzlík
08.10.03středa18:00UT SNPFlatusMorgan Commando TP 6:5Matějka
08.10.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Nic Moc Boys "A" 3:1Kresta
09.10.03čtvrtek18:00SetuzaTetaTJ Fanda 8:1Miněk
7.kolo
13.10.03pondělí17:00UT SNPTJ FandaWayuptensky futsal team UL 4:3Matějka
15.10.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Teta 6:3Habrdle
16.10.03čtvrtek20:30WHC KBMěstská PolicieKMF Úder "A" 6:9Matějka
17.10.03pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPAkord 4:4Hanzlík
17.10.03pátek17:30UT StaráStřekov UnitedFlatus 6:9Matějka
17.10.03pátek20:00SKPAS - CompNic Moc Boys "A" 7:2Řízek
8.kolo
20.10.03pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"TJ Fanda 4:4Miněk
20.10.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULHop Trop - "B" 3:6Hanzlík
21.10.03úterý20:30SetuzaAS - CompMorgan Commando TP12:2Habrdle
22.10.03středa17:30UT SNPFlatusMěstská Policie 4:10Miněk
23.10.03čtvrtek18:00SetuzaTetaNic Moc Boys "A"13:1Miněk
24.10.03pátek20:00SKPAkordStřekov United 8:4Habrdle
9.kolo
27.10.03pondělí20:00WHC KBMěstská PolicieAkord 4:6Hanzlík
29.10.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"KMF Úder "A" 3:7Habrdle
30.10.03čtvrtek18:00SetuzaTetaWayuptensky futsal team UL 6:4Habrdle
31.10.03pátek17:00hala UJEPTJ FandaFlatus 7:6Miněk
31.10.03pátek18:00UT StaráStřekov UnitedAS - Comp 9:4Habrdle
31.10.03pátek20:00SKPMorgan Commando TPNic Moc Boys "A" 3:5Matějka
10.kolo
03.11.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULNic Moc Boys "A" 6:3Miněk
03.11.03pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"Teta 5:3Hanzlík
04.11.03úterý20:30SetuzaAS - CompMěstská Policie 5:5Habrdle
05.11.03středa16:00UT SNPFlatusHop Trop - "B" 1:8Habrdle
07.11.03pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPStřekov United 7:3Hanzlík
07.11.03pátek20:00SKPAkordTJ Fanda 4:5Matějka
11.kolo
10.11.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULKMF Úder "A" 6:9Hanzlík
12.11.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Akord 2:8Kresta
13.11.03čtvrtek18:00SetuzaTetaFlatus10:1Miněk
14.11.03pátek20:00SKPStřekov UnitedNic Moc Boys "A" 2:5Miněk
20.11.03čtvrtek20:30WHC KBMěstská PolicieMorgan Commando TP 2:1Matějka
21.11.03pátek16:45hala UJEPTJ FandaAS - Comp 5:7Habrdle
12.kolo
22.03.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFlatus 2:6Matějka
24.03.04středa16:00UT MojžířNic Moc Boys "A"KMF Úder "A" 3:1Hanzlík
24.03.04středa17:00UT SNPMěstská PolicieStřekov United 8:0Nový
24.03.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"AS - Comp 5:9Hanzlík
25.03.04čtvrtek18:00SetuzaTetaAkord 1:6Miněk
26.03.04pátek16:30hala UJEPTJ FandaMorgan Commando TP 5:3Hanzlík
13.kolo
30.03.04úterý20:30SetuzaAS - CompTeta 4:7Matějka
02.04.04pátek16:30UT A.ČeskéAkordWayuptensky futsal team UL10:3Matějka
02.04.04pátek16:30hala UJEPMorgan Commando TPHop Trop - "B" 5:5Hanzlík
02.04.04pátek18:00UT SNPFlatusKMF Úder "A" 5:3Hanzlík
02.04.04pátek19:15UT StaráStřekov UnitedTJ Fanda 6:5Matějka
07.06.04pondělí18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Městská Policie 2:2Hanzlík
14.kolo
05.04.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULAS - Comp 3:5Matějka
07.04.04středa16:00UT MojžířKMF Úder "A"Akord 4:3Hanzlík
07.04.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Střekov United 4:3Matějka
09.04.04pátek16:30hala UJEPTJ FandaMěstská Policie 3:3Košťál
15.04.04čtvrtek18:00SetuzaTetaMorgan Commando TP 9:2Řízek
02.06.04středa17:00UT StaráNic Moc Boys "A"Flatus 6:1Hanzlík
15.kolo
13.04.04úterý20:30SetuzaAS - CompKMF Úder "A" 7:9Hanzlík
14.04.04středa17:00UT SNPMěstská PolicieHop Trop - "B" 6:5Habrdle
16.04.04pátek16:30hala UJEPMorgan Commando TPWayuptensky futsal team UL 3:8Řízek
16.04.04pátek17:00UT A.ČeskéAkordFlatus 4:6Habrdle
16.04.04pátek18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"TJ Fanda 4:2Kresta
16.04.04pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedTeta 1:7Kalina
16.kolo
19.04.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULStřekov United 5:1Hanzlík
21.04.04středa16:00UT MojžířKMF Úder "A"Morgan Commando TP 5:2Nový
21.04.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"TJ Fanda 0:8Matějka
22.04.04čtvrtek18:00SetuzaTetaMěstská Policie 4:3Habrdle
23.04.04pátek18:00UT SNPFlatusAS - Comp 3:8Matějka
23.04.04pátek18:00UT A.ČeskéNic Moc Boys "A"Akord 7:6Řízek
17.kolo
27.04.04úterý20:30SetuzaAS - CompAkord11:6Řízek
28.04.04středa17:00UT SNPTJ FandaTeta 2:10Nový
30.04.04pátek16:30hala UJEPMorgan Commando TPFlatus 6:3Kresta
30.04.04pátek17:00UT SNPMěstská PolicieWayuptensky futsal team UL 5:8Matějka
30.04.04pátek19:15UT StaráStřekov UnitedKMF Úder "A" 1:12Habrdle
09.06.04středa20:30SetuzaNic Moc Boys "A"Hop Trop - "B" 1:1Miněk
18.kolo
03.05.04pondělí20:00SetuzaWayuptensky futsal team ULTJ Fanda 6:3Matějka
04.05.04úterý20:30SetuzaNic Moc Boys "A"AS - Comp 8:3Hanzlík
05.05.04středa17:00UT MojžířKMF Úder "A"Městská Policie 3:4Nový
06.05.04čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop - "B" 3:3Košťál
07.05.04pátek18:00UT SNPFlatusStřekov United 8:5Matějka
07.05.04pátek18:00UT A.ČeskéAkordMorgan Commando TP 5:5Hanzlík
19.kolo
10.05.04pondělí16:00UT SNPMěstská PolicieFlatus11:6Matějka
12.05.04středa17:00UT SNPTJ FandaKMF Úder "A" 4:4Matějka
12.05.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Wayuptensky futsal team UL 4:8Košťál
14.05.04pátek17:30UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Teta 2:8Kresta
14.05.04pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedAkord 3:6Habrdle
19.05.04středa18:00hala UJEPMorgan Commando TPAS - Comp 4:5Kalina
20.kolo
17.05.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULTeta 5:3Matějka
18.05.04úterý20:30SetuzaAS - CompStřekov United10:4Řízek
19.05.04středa17:00UT MojžířKMF Úder "A"Hop Trop - "B" 1:1Hanzlík
21.05.04pátek16:30hala UJEPNic Moc Boys "A"Morgan Commando TP 4:4Habrdle
21.05.04pátek18:00UT SNPFlatusTJ Fanda 4:10Matějka
21.05.04pátek18:00UT A.ČeskéAkordMěstská Policie 3:6Nový
21.kolo
26.05.04středa17:00UT SNPMěstská PolicieAS - Comp10:4Nový
26.05.04středa18:30UT SNPTJ FandaAkord 4:6Nový
26.05.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Flatus 9:8Košťál
27.05.04čtvrtek18:00SetuzaTetaKMF Úder "A" 2:3Řízek
28.05.04pátek17:15UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Wayuptensky futsal team UL 5:3Kresta
28.05.04pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedMorgan Commando TP 4:4Nový
22.kolo
01.06.04úterý20:30SetuzaAS - CompTJ Fanda 3:6Nový
03.06.04čtvrtek17:00UT MojžířKMF Úder "A"Wayuptensky futsal team UL 4:4Hanzlík
04.06.04pátek16:30UT SNPFlatusTeta 4:9Matějka
04.06.04pátek16:30hala UJEPMorgan Commando TPMěstská Policie 5:14Hanzlík
04.06.04pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 6:3Nový
04.06.04pátek19:15UT SeverkaNic Moc Boys "A"Střekov United 6:4Řízek
2003/2004 2.třída
1.kolo
02.09.03úterý17:00UT SNPHoral StebnoJadran 8:14Matějka
03.09.03středa19:00UT StaráTelecomFC Libouchec 7:4Miněk
03.09.03středa20:00SKPJoalisSoptík 9:5Hanzlík
05.09.03pátek18:00hala UJEPRychlé PípyFlamengo UL 2:1Běle
05.09.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Bílý Balet "B" 4:2Hanzlík
19.03.04pátek18:00UT SNPLindeFC Kolbenschmidt cz 2:4Hanzlík
2.kolo
09.09.03úterý18:00UT StaráSoptíkLinde 5:7Miněk
09.09.03úterý18:00UT SNPJadranRychlé Pípy 3:3Matějka
10.09.03středa17:00UT SNPFC Kolbenschmidt czTelecom 7:7Habrdle
12.09.03pátek16:30UT SNPKMK Tornádo "B"Horal Stebno 6:11Matějka
12.09.03pátek18:00UT SNPFlamengo ULJoalis 5:6Matějka
12.09.03pátek19:00LibouchecFC LibouchecBílý Balet "B" 5:9Hanzlík
3.kolo
UT StaráTelecomSoptík10:12
17.09.03středa16:00UT StaráLindeFlamengo UL 5:7Hanzlík
17.09.03středa20:00UT SNPJoalisJadran13:8Habrdle
18.09.03čtvrtek17:00UT StaráBílý Balet "B"Horal Stebno 8:6
19.09.03pátek19:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:13Hanzlík
19.09.03pátek19:00UT StaráRychlé PípyKMK Tornádo "B" 4:5Kalina
4.kolo
23.09.03úterý17:00UT SNPHoral StebnoRychlé Pípy 3:11Miněk
24.09.03středa18:00UT StaráSoptíkFC Libouchec10:7Kresta
24.09.03středa18:30UT SNPJadranLinde 7:5Matějka
24.09.03středa20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet "B" 1:7
26.09.03pátek18:00UT SNPFlamengo ULTelecom 9:3Matějka
26.09.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Joalis 5:9Matějka
5.kolo
29.09.03pondělí18:00UT StaráBílý Balet "B"Rychlé Pípy 4:3
01.10.03středa16:00UT StaráLindeKMK Tornádo "B"14:5Běle
01.10.03středa19:00LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 4:7Řízek
01.10.03středa20:00UT SNPJoalisHoral Stebno 9:4Habrdle
03.10.03pátek16:30UT SNPFC Kolbenschmidt czSoptík 1:6Habrdle
03.10.03pátek18:00UT StaráTelecomJadran 2:6Řízek
6.kolo
06.10.03pondělí17:00UT StaráSoptíkBílý Balet "B" 3:1Řízek
07.10.03úterý18:30UT SNPJadranFC Libouchec 5:4Miněk
07.10.03úterý19:30UT SNPHoral StebnoLinde10:10Miněk
10.10.03pátek18:00UT StaráRychlé PípyJoalis 3:5Běle
10.10.03pátek18:00UT SNPFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 5:4Habrdle
10.10.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Telecom 4:5Habrdle
7.kolo
14.10.03úterý17:00UT StaráBílý Balet "B"Joalis 8:1Řízek
15.10.03středa16:00UT StaráLindeRychlé Pípy 8:2Kresta
15.10.03středa17:00UT StaráSoptíkFlamengo UL 2:7Kresta
15.10.03středa17:00UT SNPFC Kolbenschmidt czJadran 6:4Miněk
15.10.03středa18:30LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "B" 3:11Řízek
17.10.03pátek17:00UT StaráTelecomHoral Stebno10:4Matějka
8.kolo
21.10.03úterý17:00UT SNPHoral StebnoFC Libouchec10:4Matějka
21.10.03úterý18:30UT SNPJadranSoptík 5:7Matějka
22.10.03středa20:00UT SNPJoalisLinde 8:7Matějka
24.10.03pátek16:30UT SNPKMK Tornádo "B"FC Kolbenschmidt cz 0:1Kresta
24.10.03pátek18:00UT StaráRychlé PípyTelecom 5:7Kresta
24.10.03pátek19:30UT SNPFlamengo ULBílý Balet "B" 1:4
9.kolo
27.10.03pondělí17:00UT StaráSoptíkKMK Tornádo "B" 7:4Matějka
29.10.03středa17:00UT SNPFC Kolbenschmidt czHoral Stebno 7:4Matějka
29.10.03středa17:00UT StaráBílý Balet "B"Linde 5:3
29.10.03středa18:30LibouchecFC LibouchecRychlé Pípy 0:10Řízek
31.10.03pátek17:00UT StaráTelecomJoalis 6:6Habrdle
31.10.03pátek18:00UT SNPFlamengo ULJadran 9:1Matějka
10.kolo
04.11.03úterý18:30UT SNPJadranBílý Balet "B" 3:4
05.11.03středa16:00UT StaráLindeTelecom 7:6Hanzlík
05.11.03středa17:00UT StaráHoral StebnoSoptík 9:6Hanzlík
05.11.03středa20:00UT SNPJoalisFC Libouchec 8:2Kresta
07.11.03pátek18:00UT StaráRychlé PípyFC Kolbenschmidt cz 5:6Habrdle
07.11.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Flamengo UL 0:5Kresta
11.kolo
10.11.03pondělí17:00UT StaráBílý Balet "B"Telecom 4:2Habrdle
11.11.03úterý17:00UT StaráSoptíkRychlé Pípy 4:8Matějka
11.11.03úterý18:30UT SNPJadranKMK Tornádo "B" 9:7Kresta
12.11.03středa17:00UT SNPFC Kolbenschmidt czJoalis 3:4Matějka
13.11.03čtvrtek18:00T-MobileFlamengo ULHoral Stebno 9:10Hanzlík
14.11.03pátek19:00LibouchecFC LibouchecLinde 3:8Řízek
12.kolo
22.03.04pondělí17:00UT StaráBílý Balet "B"KMK Tornádo "B" 5:1
23.03.04úterý16:00UT StaráSoptíkJoalis 3:5Kresta
24.03.04středa18:00UT SNPJadranHoral Stebno11:6Nový
26.03.04pátek16:30UT SNPFlamengo ULRychlé Pípy 4:2Matějka
26.03.04pátek18:00UT SNPFC Kolbenschmidt czLinde 1:4Matějka
26.03.04pátek18:00LibouchecFC LibouchecTelecom 5:4Řízek
13.kolo
29.03.04pondělí18:00UT StaráTelecomFC Kolbenschmidt cz 2:9Řízek
30.03.04úterý17:00UT SNPHoral StebnoKMK Tornádo "B" 2:9Nový
30.03.04úterý18:30UT SNPLindeSoptík 9:6Nový
31.03.04středa18:30UT SNPJoalisFlamengo UL 5:8Nový
02.04.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípyJadran 5:9Nový
02.04.04pátek17:00UT StaráBílý Balet "B"FC Libouchec10:1
14.kolo
06.04.04úterý17:00UT SNPHoral StebnoBílý Balet "B" 3:6Nový
06.04.04úterý18:30UT SNPJadranJoalis 8:13Nový
07.04.04středa17:00UT StaráSoptíkTelecom 4:6Habrdle
09.04.04pátek18:00SKPFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 8:1Matějka
09.04.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Rychlé Pípy 2:2Matějka
09.04.04pátek21:00UT SNPFlamengo ULLinde 2:3Matějka
15.kolo
13.04.04úterý17:30UT SNPLindeJadran 5:7Matějka
13.04.04úterý19:00UT SNPJoalisKMK Tornádo "B" 6:7Matějka
14.04.04středa18:00UT StaráTelecomFlamengo UL 7:5Miněk
15.04.04čtvrtek17:00UT StaráBílý Balet "B"FC Kolbenschmidt cz 5:6
16.04.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípyHoral Stebno 6:2Kresta
16.06.04středa19:00LibouchecFC LibouchecSoptík11:6
16.kolo
20.04.04úterý18:00UT SNPHoral StebnoJoalis 5:5Řízek
21.04.04středa18:30UT SNPJadranTelecom 9:6Kresta
22.04.04čtvrtek17:00UT StaráSoptíkFC Kolbenschmidt cz 5:15Košťál
23.04.04pátek16:30UT SNPFlamengo ULFC Libouchec11:2Matějka
23.04.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípyBílý Balet "B" 3:2
23.04.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Linde 5:8Matějka
17.kolo
26.04.04pondělí18:00UT StaráTelecomKMK Tornádo "B" 6:8Říha
28.04.04středa18:30UT SNPLindeHoral Stebno 8:9Nový
29.04.04čtvrtek18:30UT SNPJoalisRychlé Pípy 9:5Košťál
30.04.04pátek17:00UT StaráBílý Balet "B"Soptík 1:2Nový
30.04.04pátek18:00LibouchecFC LibouchecJadran 5:8Hanzlík
30.04.04pátek18:15UT SNPFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 4:2Matějka
18.kolo
04.05.04úterý17:00UT SNPHoral StebnoTelecom 5:0Nový
05.05.04středa17:00UT SNPJoalisBílý Balet "B" 7:4
05.05.04středa18:30UT SNPJadranFC Kolbenschmidt cz 6:6Matějka
07.05.04pátek16:30UT SNPFlamengo ULSoptík 8:2Matějka
07.05.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípyLinde 4:6Nový
07.05.04pátek21:00UT SNPKMK Tornádo "B"FC Libouchec 4:3Matějka
19.kolo
10.05.04pondělí18:00UT StaráTelecomRychlé Pípy 2:8Kalina
11.05.04úterý17:30UT SNPLindeJoalis 8:5Matějka
12.05.04středa18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "B" 2:12Matějka
13.05.04čtvrtek18:00UT StaráSoptíkJadran 5:10Řízek
14.05.04pátek18:00LibouchecFC LibouchecHoral Stebno 2:8Řízek
14.06.04pondělí18:00UT StaráBílý Balet "B"Flamengo UL 4:2
20.kolo
18.05.04úterý17:00UT SNPHoral StebnoFC Kolbenschmidt cz11:3Nový
18.05.04úterý18:30UT SNPJadranFlamengo UL 7:2Nový
19.05.04středa17:00UT SNPLindeBílý Balet "B" 6:6Matějka
19.05.04středa18:30UT SNPJoalisTelecom 7:4Matějka
21.05.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípyFC Libouchec 5:0Řízek
21.05.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Soptík 5:3Matějka
21.kolo
24.05.04pondělí18:00UT StaráTelecomLinde 5:3Nový
25.05.04úterý16:00UT StaráSoptíkHoral Stebno 7:6Kalina
26.05.04středa17:00UT StaráBílý Balet "B"Jadran 8:5
28.05.04pátek16:30UT SNPFC Kolbenschmidt czRychlé Pípy 1:4Matějka
28.05.04pátek18:00LibouchecFC LibouchecJoalis 8:9Řízek
28.05.04pátek21:00UT SNPFlamengo ULKMK Tornádo "B" 2:7Matějka
22.kolo
31.05.04pondělí18:00UT StaráTelecomBílý Balet "B" 2:7
01.06.04úterý17:00UT SNPHoral StebnoFlamengo UL 6:5Řízek
02.06.04středa17:00UT SNPLindeFC Libouchec12:3Matějka
02.06.04středa18:30UT SNPJoalisFC Kolbenschmidt cz 5:6Matějka
04.06.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípySoptík10:1Kresta
04.06.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Jadran 3:4Matějka
2003/2004 3.třída
1.kolo
15.09.03pondělí19:00SKPChaloupkaPupkins 4:6Miněk
16.09.03úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"CSKA Výšina 4:5Běle
16.09.03úterý20:30UT SNPMěstské DivadloKarko 3:2Kalina
19.09.03pátek18:00UT SNPSaharaDebris 8:3Běle
19.09.03pátek20:00LibouchecVykrouhlaBK 200314:5Hanzlík
2.kolo
15.09.03pondělí20:30UT SNPFC ResslovkaVykrouhla 8:3Matějka
23.09.03úterý19:00UT StaráDebrisChaloupka 2:6Běle
24.09.03středa17:00UT 12.ZŠBK 2003Nic Moc Boys "B" 4:8Běle
24.09.03středa18:45SKPPupkinsMěstské Divadlo 6:6Hanzlík
26.09.03pátek17:00UT MojžířCSKA VýšinaSahara 1:8Hanzlík
3.kolo
29.09.03pondělí19:00SKPChaloupkaCSKA Výšina 6:2Řízek
30.09.03úterý17:30UT Všebo.Nic Moc Boys "B"FC Resslovka 5:5Běle
30.09.03úterý18:30UT SNPMěstské DivadloDebris 5:5Kresta
02.10.03čtvrtek19:00UT SNPKarkoPupkins 4:6Řízek
03.10.03pátek18:00UT SNPSaharaBK 200321:3Habrdle
4.kolo
07.10.03úterý19:00UT StaráDebrisKarko 3:2Habrdle
08.10.03středa17:00UT 12.ZŠBK 2003Chaloupka 0:8Habrdle
09.10.03čtvrtek20:00UT SNPFC ResslovkaSahara 2:18Matějka
10.10.03pátek16:30UT MojžířCSKA VýšinaMěstské Divadlo 5:6Řízek
10.10.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaNic Moc Boys "B" 5:2Řízek
5.kolo
13.10.03pondělí19:00UT SNPChaloupkaFC Resslovka10:3Habrdle
13.10.03pondělí20:00UT SNPMěstské DivadloBK 200310:3Matějka
15.10.03středa18:45SKPPupkinsDebris 6:3Habrdle
16.10.03čtvrtek20:00UT SNPKarkoCSKA Výšina 3:4Kalina
17.10.03pátek18:00UT SNPSaharaVykrouhla 7:7Habrdle
6.kolo
21.10.03úterý16:30UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Sahara12:1Řízek
22.10.03středa17:00UT 12.ZŠBK 2003Karko 2:5Habrdle
23.10.03čtvrtek20:00UT SNPFC ResslovkaMěstské Divadlo 2:5Kresta
24.10.03pátek18:45LibouchecVykrouhlaChaloupka 2:9Řízek
19.11.03středa18:45SKPCSKA VýšinaPupkins 5:11Matějka
7.kolo
27.10.03pondělí19:00SKPChaloupkaNic Moc Boys "B" 6:5Kresta
27.10.03pondělí20:00UT SNPMěstské DivadloVykrouhla 2:3Miněk
28.10.03úterý19:00UT StaráDebrisCSKA Výšina 8:2Řízek
29.10.03středa18:45SKPPupkinsBK 200314:1Kresta
30.10.03čtvrtek20:00UT SNPKarkoFC Resslovka 5:8Kresta
8.kolo
04.11.03úterý16:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Městské Divadlo 4:0Miněk
04.11.03úterý20:00UT SNPFC ResslovkaPupkins 5:8Matějka
05.11.03středa17:00SKPBK 2003Debris 3:5Řízek
07.11.03pátek18:00UT SNPSaharaChaloupka10:4Kresta
07.11.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaKarko 3:14Hanzlík
9.kolo
10.11.03pondělí20:00UT SNPMěstské DivadloSahara 5:9Řízek
11.11.03úterý18:00UT StaráDebrisFC Resslovka 7:7Matějka
11.11.03úterý20:00UT SNPCSKA VýšinaBK 2003 6:5Kresta
12.11.03středa18:45SKPPupkinsVykrouhla 5:2Matějka
13.11.03čtvrtek20:00UT SNPKarkoNic Moc Boys "B" 3:4Matějka
10.kolo
03.09.03středa18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Pupkins 1:0Běle
17.11.03pondělí19:00SKPChaloupkaMěstské Divadlo 7:4Hanzlík
18.11.03úterý19:00UT SNPFC ResslovkaCSKA Výšina 0:2Matějka
21.11.03pátek18:00UT SNPSaharaKarko16:4Habrdle
21.11.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaDebris 1:3Hanzlík
11.kolo
09.09.03úterý19:00UT StaráDebrisNic Moc Boys "B" 5:2Habrdle
24.11.03pondělí19:00SKPKarkoChaloupka 5:4Hanzlík
26.11.03středa17:00SKPBK 2003FC Resslovka 7:9Matějka
26.11.03středa18:45SKPPupkinsSahara11:6Matějka
28.11.03pátek18:00UT SNPCSKA VýšinaVykrouhla 3:5Habrdle
12.kolo
17.03.04středa17:30UT StaráDebrisMěstské Divadlo 3:1Řízek
17.03.04středa18:30LibouchecFC Intier ChlumecFC Resslovka 6:12Hanzlík
17.03.04středa18:45SKPPupkinsKarko11:3Řízek
19.03.04pátek16:00UT MojžířCSKA VýšinaChaloupka 3:6
19.03.04pátek16:00UT A.ČeskéFK JamajkaVykrouhla 2:3Nový
19.03.04pátek18:00UT SeverkaSportbarNic Moc Boys "B" 7:7Matějka
16.06.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Sahara 6:7Matějka
13.kolo
22.03.04pondělí19:00SKPChaloupkaBK 2003 4:2Řízek
24.03.04středa18:30LibouchecFC Intier ChlumecPupkins 4:8Hanzlík
25.03.04čtvrtek16:00UT A.ČeskéFK JamajkaNic Moc Boys "B" 2:8Řízek
25.03.04čtvrtek18:30UT SNPKarkoDebris 5:7Habrdle
25.03.04čtvrtek20:00UT SNPMěstské DivadloCSKA Výšina 2:6Habrdle
26.03.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaFC Resslovka13:4Řízek
19.04.04pondělí18:00UT SeverkaSportbarSahara11:7Matějka
14.kolo
31.03.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaSahara 3:13Hanzlík
31.03.04středa17:00UT MojžířCSKA VýšinaKarko 3:6Nový
31.03.04středa17:30UT StaráDebrisPupkins 6:6Matějka
31.03.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Městské Divadlo 2:4Řízek
31.03.04středa18:30LibouchecFC Intier ChlumecVykrouhla 5:5Hanzlík
01.04.04čtvrtek18:30UT SNPFC ResslovkaNic Moc Boys "B" 0:5Košťál
02.04.04pátek18:00UT SeverkaSportbarChaloupka 8:2Matějka
15.kolo
06.04.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Vykrouhla 0:2Kalina
07.04.04středa18:30LibouchecFC Intier ChlumecDebris 2:6Řízek
07.04.04středa18:45SKPPupkinsCSKA Výšina10:7Kalina
08.04.04čtvrtek18:30UT SNPKarkoBK 2003 8:2Miněk
08.04.04čtvrtek20:00UT SNPSaharaFC Resslovka 6:8Miněk
09.04.04pátek17:00UT A.ČeskéFK JamajkaChaloupka 3:14Nový
09.04.04pátek18:00UT SeverkaSportbarMěstské Divadlo16:4Řízek
16.kolo
12.04.04pondělí17:00UT MojžířCSKA VýšinaDebris 6:3Řízek
14.04.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaMěstské Divadlo 5:0Hanzlík
14.04.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Pupkins 5:3Košťál
14.04.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecNic Moc Boys "B" 6:3Nový
15.04.04čtvrtek18:30UT SNPFC ResslovkaChaloupka 4:4Miněk
16.04.04pátek18:00UT SeverkaSportbarKarko 5:1Kalina
16.04.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaSahara 5:8Nový
17.kolo
19.04.04pondělí19:00SKPChaloupkaVykrouhla 5:3Nový
21.04.04středa18:00UT StaráDebrisBK 2003 2:5Řízek
21.04.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecCSKA Výšina 4:6Miněk
22.04.04čtvrtek18:30UT SNPSaharaNic Moc Boys "B" 7:2Matějka
22.04.04čtvrtek20:00UT SNPMěstské DivadloFC Resslovka 4:4Matějka
23.04.04pátek17:00UT A.ČeskéFK JamajkaKarko 3:10Řízek
23.04.04pátek18:00UT SeverkaSportbarPupkins 9:3Nový
18.kolo
27.04.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Chaloupka 1:10Nový
27.04.04úterý19:00UT SNPFC ResslovkaKarko 8:6Matějka
28.04.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaPupkins 3:11Hanzlík
28.04.04středa18:00UT SeverkaBK 2003CSKA Výšina 7:2Habrdle
28.04.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecSahara 3:13Košťál
30.04.04pátek18:00UT SeverkaSportbarDebris12:2Habrdle
30.04.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaMěstské Divadlo 5:4Hanzlík
19.kolo
05.05.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecBK 2003 3:3Habrdle
05.05.04středa18:45SKPPupkinsFC Resslovka 4:4Řízek
06.05.04čtvrtek18:30UT SNPKarkoVykrouhla 2:3Řízek
06.05.04čtvrtek20:00UT SNPMěstské DivadloNic Moc Boys "B" 6:5Řízek
07.05.04pátek17:00UT A.ČeskéFK JamajkaDebris 2:6Hanzlík
07.05.04pátek18:00UT SeverkaSportbarCSKA Výšina10:6Habrdle
14.06.04pondělí19:00SKPChaloupkaSahara 3:9Matějka
20.kolo
11.05.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Karko 4:3Nový
11.05.04úterý19:00UT SNPFC ResslovkaDebris 3:4Matějka
12.05.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaCSKA Výšina 4:7Nový
12.05.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecChaloupka 3:7Habrdle
14.05.04pátek18:00UT SNPSaharaMěstské Divadlo 6:4Hanzlík
14.05.04pátek18:00UT SeverkaSportbarBK 2003 5:3Habrdle
14.05.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaPupkins 3:16Řízek
21.kolo
19.05.04středa18:00UT StaráDebrisVykrouhla 3:6Kresta
19.05.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecSportbar 3:12Habrdle
19.05.04středa18:45SKPPupkinsNic Moc Boys "B"11:6Košťál
20.05.04čtvrtek18:30UT SNPKarkoSahara 2:7Matějka
20.05.04čtvrtek20:00UT SNPMěstské DivadloChaloupka 5:10Matějka
21.05.04pátek17:00UT A.ČeskéFK JamajkaBK 2003 4:6Nový
21.05.04pátek17:00UT MojžířCSKA VýšinaFC Resslovka15:1Hanzlík
22.kolo
25.05.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Debris 9:0Řízek
25.05.04úterý19:00UT SNPFC ResslovkaBK 2003 9:7Matějka
26.05.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaSportbar 5:7Kresta
26.05.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecMěstské Divadlo 4:7Hanzlík
27.05.04čtvrtek18:30UT SNPChaloupkaKarko 8:5Košťál
28.05.04pátek18:00UT SNPSaharaPupkins 6:7Matějka
28.05.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaCSKA Výšina 5:0Řízek
23.kolo
02.06.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Vykrouhla 6:2Košťál
02.06.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecFK Jamajka 2:3Řízek
02.06.04středa18:45SKPPupkinsChaloupka 6:5Kresta
03.06.04čtvrtek18:00UT MojžířCSKA VýšinaNic Moc Boys "B" 3:3Hanzlík
03.06.04čtvrtek18:30UT SNPKarkoMěstské Divadlo 6:6Matějka
04.06.04pátek18:00UT SeverkaSportbarFC Resslovka 5:0Řízek
21.06.04pondělí17:00UT StaráDebrisSahara 7:9Hanzlík
24.kolo
07.06.04pondělí19:00SKPChaloupkaDebris 7:2
08.06.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"BK 200313:4Řízek
09.06.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaFC Resslovka 2:4Habrdle
09.06.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecKarko 8:5Kresta
10.06.04čtvrtek18:30UT SNPSaharaCSKA Výšina 8:2Matějka
10.06.04čtvrtek20:00UT SNPMěstské DivadloPupkins 5:8Matějka
11.06.04pátek18:00UT SeverkaSportbarVykrouhla 8:3Hanzlík
2003/2004 Okresní přebor
1.kolo
01.09.03pondělí16:30UT SNPCombixBílý Balet "A" 6:2Habrdle
01.09.03pondělí19:00WHC KBSonátaKMK Tornádo "UL" 9:4Matějka
03.09.03středa19:00UT SNPHadidasFK Pérovna UL 4:8Hanzlík
03.09.03středa20:30SetuzaHop Trop AAnderlecht 5:0Habrdle
05.09.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A"12:4Matějka
2.kolo
08.09.03pondělí16:30UT SNPCombixHadidas 5:3Matějka
08.09.03pondělí21:00SetuzaRelaxHop Trop A 6:5Řízek
10.09.03středa18:30UT SNPAnderlechtFSC SKP Viktoria 0:5Habrdle
11.09.03čtvrtek20:30WHC KBFC Sokol UL "A"Sonáta 1:6Hanzlík
12.09.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet "A" 6:6Matějka
3.kolo
15.09.03pondělí19:00UT StaráHadidasBílý Balet "A"13:1Matějka
15.09.03pondělí19:00WHC KBSonátaAnderlecht 5:0Kresta
17.09.03středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 5:7Hanzlík
19.09.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaRelax10:8Habrdle
19.09.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 6:2Běle
4.kolo
22.09.03pondělí16:30UT SNPCombixHop Trop A10:5Matějka
22.09.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 7:3Hanzlík
22.09.03pondělí21:00SetuzaRelaxSonáta 4:8Habrdle
24.09.03středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Bílý Balet "A" 3:7Kresta
12.11.03středa18:30UT SNPAnderlechtKMK Tornádo "UL" 0:5Matějka
5.kolo
29.09.03pondělí19:00WHC KBSonátaFK Pérovna UL 4:6Hanzlík
01.10.03středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Anderlecht 5:0Matějka
01.10.03středa20:30SetuzaHop Trop AHadidas 6:6Hanzlík
03.10.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaCombix 9:7Hanzlík
03.10.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Relax 4:5Habrdle
6.kolo
06.10.03pondělí17:00UT SNPCombixSonáta 2:4Matějka
06.10.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL"12:4Hanzlík
06.10.03pondělí21:00T-MobileRelaxFC Sokol UL "A" 7:7Kresta
08.10.03středa19:00UT SNPHadidasFSC SKP Viktoria 4:5Matějka
10.10.03pátek17:00UT SNPAnderlechtBílý Balet "A" 0:5Miněk
7.kolo
13.10.03pondělí17:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Combix 3:5Matějka
13.10.03pondělí19:00WHC KBSonátaHadidas 3:3Hanzlík
13.10.03pondělí19:00UT StaráHop Trop ABílý Balet "A" 4:8Kresta
15.10.03středa18:30UT SNPAnderlechtRelax 0:5Miněk
15.10.03středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 3:5Hanzlík
8.kolo
20.10.03pondělí16:30UT SNPCombixFC Sokol UL "A" 8:2Matějka
20.10.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULAnderlecht 5:0Hanzlík
20.10.03pondělí21:00SetuzaRelaxBílý Balet "A" 3:8Kresta
22.10.03středa19:00UT SNPHadidasKMK Tornádo "UL" 4:2Matějka
22.10.03středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 8:5Hanzlík
9.kolo
27.10.03pondělí18:00UT StaráFSC SKP ViktoriaBílý Balet "A" 9:4Matějka
27.10.03pondělí19:00WHC KBSonátaHop Trop A 7:5Hanzlík
27.10.03pondělí21:00SetuzaRelaxFK Pérovna UL 6:6Kresta
29.10.03středa18:30UT SNPAnderlechtCombix 0:5Matějka
29.10.03středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hadidas 4:4Hanzlík
10.kolo
03.11.03pondělí16:30UT SNPCombixRelax 9:7Matějka
03.11.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULBílý Balet "A" 7:2Miněk
05.11.03středa19:00UT SNPHadidasAnderlecht 5:0Kresta
05.11.03středa20:30SetuzaHop Trop AKMK Tornádo "UL" 4:3Miněk
07.11.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaSonáta 8:8Matějka
11.kolo
10.11.03pondělí18:00UT StaráSonátaBílý Balet "A" 8:5Habrdle
10.11.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix 4:7Hanzlík
10.11.03pondělí21:00SetuzaRelaxHadidas 7:8Miněk
10.11.03pondělí21:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hop Trop A 4:3Hanzlík
14.11.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 8:9Habrdle
12.kolo
AnderlechtHop Trop A 0:5
22.03.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHadidas13:3Matějka
24.03.04středa17:30UT StaráBílý Balet "A"Combix 3:7Habrdle
24.03.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 6:4Matějka
26.03.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Sonáta 6:3Matějka
13.kolo
FSC SKP ViktoriaAnderlecht 5:0
29.03.04pondělí19:00WHC KBSonátaFC Sokol UL "A" 8:4Hanzlík
31.03.04středa18:30UT StaráBílý Balet "A"KMK Tornádo "UL" 1:4Matějka
31.03.04středa20:00UT SNPHadidasCombix 1:3Nový
31.03.04středa20:30SetuzaHop Trop ARelax 4:2Habrdle
14.kolo
AnderlechtSonáta 0:5
05.04.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 7:3Matějka
05.04.04pondělí21:00SetuzaRelaxFSC SKP Viktoria 3:11Habrdle
07.04.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 3:5Hanzlík
07.04.04středa20:00UT SNPBílý Balet "A"Hadidas 8:4Habrdle
15.kolo
KMK Tornádo "UL"Anderlecht 5:0
14.04.04středa19:00UT StaráBílý Balet "A"FC Sokol UL "A" 6:4Matějka
14.04.04středa20:00WHC KBSonátaRelax 6:5Hanzlík
14.04.04středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 4:8Kresta
16.04.04pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 4:6Habrdle
16.kolo
AnderlechtFC Sokol UL "A" 0:5
19.04.04pondělí16:00UT SNPCombixFSC SKP Viktoria 2:2Matějka
19.04.04pondělí21:00SetuzaRelaxKMK Tornádo "UL" 5:5Kresta
21.04.04středa20:00UT SNPHadidasHop Trop A 7:2Kresta
10.05.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSonáta 5:3Hanzlík
17.kolo
Bílý Balet "A"Anderlecht 5:0
26.04.04pondělí19:00WHC KBSonátaCombix 4:2Matějka
28.04.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Relax 6:4Kresta
30.04.04pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaHadidas 3:2Nový
30.04.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 0:11Matějka
18.kolo
RelaxAnderlecht 5:0
03.05.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Sokol UL "A"11:5Matějka
05.05.04středa20:00UT SNPHadidasSonáta 4:4Matějka
05.05.04středa20:30SetuzaBílý Balet "A"Hop Trop A 3:3Kresta
07.05.04pátek19:30UT SNPCombixKMK Tornádo "UL"10:3Matějka
19.kolo
AnderlechtFK Pérovna UL 0:5
10.05.04pondělí19:00UT StaráBílý Balet "A"Relax 4:3Kalina
12.05.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Combix 5:10Kresta
14.05.04pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaHop Trop A 6:6Nový
14.05.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Hadidas 8:1Hanzlík
20.kolo
CombixAnderlecht 5:0
17.05.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULRelax 9:6Matějka
19.05.04středa20:00UT SNPHadidasFC Sokol UL "A" 4:8Matějka
19.05.04středa20:30SetuzaHop Trop ASonáta 3:5Hanzlík
21.05.04pátek19:00SKPBílý Balet "A"FSC SKP Viktoria 2:5Kresta
21.kolo
AnderlechtHadidas 0:5
24.05.04pondělí19:00WHC KBSonátaFSC SKP Viktoria 5:4Matějka
24.05.04pondělí21:00SetuzaRelaxCombix 7:13Matějka
26.05.04středa18:00UT StaráBílý Balet "A"FK Pérovna UL 2:10Matějka
28.05.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 7:2Matějka
22.kolo
31.05.04pondělí16:00UT SNPCombixFK Pérovna UL 0:4Matějka
31.05.04pondělí19:00WHC KBBílý Balet "A"Sonáta 3:4Nový
02.06.04středa20:00UT SNPHadidasRelax 5:5Matějka
02.06.04středa20:30SetuzaHop Trop AFC Sokol UL "A" 7:3Nový
04.06.04pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 4:7Kresta
2003/2004 Pohár A
1.kolo
04.12.03čtvrtek18:15T-Mobile1.HFCFlamengo UL 7:4Hanzlík
15.12.03pondělí17:30T-MobileCombixAS - Comp13:5Miněk
28.01.04středa20:30SetuzaHop Trop AKMF Úder "A" 5:7Matějka
2.kolo
16.12.03úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop A 5:4Habrdle
18.12.03čtvrtek19:30T-MobileFlamengo ULKMF Úder "A" 3:9Matějka
28.01.04středa18:00T-Mobile1.HFCCombix 4:4Hanzlík
3.kolo
22.12.03pondělí17:30T-MobileCombixFlamengo UL25:3
05.01.04pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"AS - Comp 5:8Hanzlík
07.01.04středa20:30SetuzaHop Trop A1.HFC 1:6Matějka
4.kolo
12.01.04pondělí16:00Setuza1.HFCKMF Úder "A" 7:6Hanzlík
15.01.04čtvrtek19:30T-MobileFlamengo ULAS - Comp 6:9Matějka
27.01.04úterý18:00T-MobileCombixHop Trop A10:3Kresta
5.kolo
19.01.04pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"Combix 5:6Matějka
21.01.04středa20:30SetuzaHop Trop AFlamengo UL13:3Habrdle
27.01.04úterý20:30SetuzaAS - Comp1.HFC 4:13Matějka
2003/2004 Pohár B
1.kolo
08.12.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULChaloupka 7:0Habrdle
08.12.03pondělí21:00SetuzaRelaxTeta13:3Kresta
12.12.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaTJ Fanda 9:4Miněk
2.kolo
15.12.03pondělí19:00SKPChaloupkaTeta 4:7Kresta
15.12.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 6:7Hanzlík
18.12.03čtvrtek16:30hala UJEPTJ FandaRelax 9:3Matějka
3.kolo
05.01.04pondělí21:00SetuzaRelaxFK Pérovna UL 5:5Habrdle
08.01.04čtvrtek18:00SetuzaTetaTJ Fanda 8:6Kresta
09.01.04pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaChaloupka15:11Miněk
4.kolo
12.01.04pondělí19:00SKPChaloupkaTJ Fanda 4:8Habrdle
12.01.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta 9:3Miněk
16.01.04pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaRelax 7:6Habrdle
5.kolo
19.01.04pondělí21:00SetuzaRelaxChaloupka 7:6Kresta
21.01.04středa18:00hala UJEPTJ FandaFK Pérovna UL 2:12Hanzlík
22.01.04čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 9:3Miněk

celkem záznamů: 550

generováno za 0.24 sekund