Dnes je pátek 20.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 908

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2002/2003 1.třída
1.kolo
16:00UT SNPFC VačutyStřekov United 0:5
02.09.02pondělí18:00UT StaráNic Moc Boys "A"TJ Fanda 6:1
02.09.02pondělí20:00WHC KBLindeTeta 4:2
02.09.02pondělí20:30UT SNPHoral StebnoTelecom11:4
03.09.02úterý18:00UT SNPJoalisFSC SKP Viktoria 5:6
03.09.02úterý20:30SetuzaRelaxS+W Automobily 5:0
06.09.02pátek18:00UT 12.ZŠRychlé PípyFC Libouchec 9:1
2.kolo
18:00UT StaráTelecomFC Vačuty 5:0
09.09.02pondělí21:00SetuzaS+W AutomobilyRychlé Pípy 0:5Habrdle
10.09.02úterý17:00UT 12.ZŠStřekov UnitedTeta 0:5Miněk
11.09.02středa17:00UT StaráTJ FandaRelax14:3Matějka
11.09.02středa20:00UT SNPJoalisLinde 4:2Kresta
12.09.02čtvrtek17:00FSC SKP ViktoriaNic Moc Boys "A" 6:5Hanzlík
13.09.02pátek20:00LibouchecFC LibouchecHoral Stebno 7:13Hanzlík
3.kolo
FC VačutyFC Libouchec 0:5
16.09.02pondělí20:00WHC KBLindeNic Moc Boys "A" 2:4Miněk
16.09.02pondělí20:30UT SNPHoral StebnoS+W Automobily 5:0Kalina
17.09.02úterý17:00UT 12.ZŠStřekov UnitedTelecom 1:2Habrdle
17.09.02úterý20:30SetuzaRelaxFSC SKP Viktoria 7:5Beran
19.09.02čtvrtek18:00SetuzaTetaJoalis 5:3
20.09.02pátek18:00UT 12.ZŠRychlé PípyTJ Fanda 3:8Habrdle
4.kolo
23.09.02pondělí17:00UT StaráNic Moc Boys "A"Joalis 6:3Běle
24.09.02úterý20:30SetuzaRelaxLinde 9:3Kalina
25.09.02středa17:00UT StaráTJ FandaHoral Stebno10:9Běle
27.09.02pátek18:00UT StaráTelecomTeta 3:3Beran
27.09.02pátek19:00LibouchecFC LibouchecStřekov United 4:12Hanzlík
27.09.02pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaRychlé Pípy 6:5Habrdle
5.kolo
FC VačutyTJ Fanda 0:5
30.09.02pondělí20:00WHC KBLindeRychlé Pípy 7:1Kresta
30.09.02pondělí20:30UT SNPHoral StebnoFSC SKP Viktoria 2:7Miněk
01.10.02úterý17:00UT 12.ZŠStřekov UnitedS+W Automobily 5:0Kresta
03.10.02čtvrtek18:00SetuzaTetaNic Moc Boys "A" 3:4Habrdle
04.10.02pátek17:00UT SNPJoalisRelax 7:9Kresta
06.12.02pátek20:00LibouchecTelecomFC Libouchec 6:8Miněk
6.kolo
FSC SKP ViktoriaFC Vačuty 5:0
07.10.02pondělí20:30UT SNPHoral StebnoLinde 9:5Hanzlík
07.10.02pondělí21:00SetuzaS+W AutomobilyTelecom 0:5Beran
08.10.02úterý20:30SetuzaRelaxNic Moc Boys "A" 7:3Habrdle
11.10.02pátek17:00UT 12.ZŠRychlé PípyJoalis 7:7Habrdle
11.10.02pátek18:30hala UJEPTJ FandaStřekov United 9:4Kresta
11.10.02pátek19:00LibouchecFC LibouchecTeta 3:5Hanzlík
7.kolo
LindeFC Vačuty 5:0
15.10.02úterý17:00UT 12.ZŠStřekov UnitedFSC SKP Viktoria10:3Habrdle
15.10.02úterý17:30UT SNPJoalisHoral Stebno 5:6Matějka
15.10.02úterý20:30SetuzaRelaxTeta 5:4Beran
18.10.02pátek17:00UT 12.ZŠRychlé PípyNic Moc Boys "A" 2:1Kresta
18.10.02pátek18:00UT StaráTelecomTJ Fanda 3:2Běle
18.10.02pátek20:00LibouchecFC LibouchecS+W Automobily 5:0Hanzlík
8.kolo
FC VačutyJoalis 0:5
21.10.02pondělí20:30UT SNPHoral StebnoNic Moc Boys "A" 4:7Miněk
22.10.02úterý17:00UT 12.ZŠStřekov UnitedLinde 9:6Hanzlík
22.10.02úterý20:30SetuzaRelaxRychlé Pípy 4:3Beran
24.10.02čtvrtek18:00SetuzaTetaS+W Automobily 5:0Beran
24.10.02čtvrtek18:30hala UJEPTJ FandaFC Libouchec12:7Hanzlík
25.10.02pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaTelecom 6:1
9.kolo
Nic Moc Boys "A"FC Vačuty 5:0
28.10.02pondělí20:00WHC KBLindeTelecom 5:3Kalina
28.10.02pondělí20:30UT SNPHoral StebnoRelax 4:6Matějka
28.10.02pondělí21:00SetuzaS+W AutomobilyTJ Fanda 0:5Beran
29.10.02úterý19:00UT SNPJoalisStřekov United16:9Habrdle
01.11.02pátek16:00SetuzaRychlé PípyTeta 4:4
01.11.02pátek20:00LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 6:7Hanzlík
10.kolo
FC VačutyRelax 0:5
07.11.02čtvrtek18:30hala UJEPTJ FandaTeta 8:5
08.11.02pátek16:00SetuzaRychlé PípyHoral Stebno 7:8Miněk
08.11.02pátek18:00UT StaráTelecomJoalis 3:12Běle
08.11.02pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaS+W Automobily 5:0
08.11.02pátek20:00LibouchecFC LibouchecLinde 8:6Hanzlík
14.03.03pátek16:30UT StaráStřekov UnitedNic Moc Boys "A" 5:0Běle
11.kolo
FC VačutyRychlé Pípy 0:5
11.11.02pondělí17:30UT SNPJoalisFC Libouchec 2:2Kalina
11.11.02pondělí21:00WHC KBLindeS+W Automobily 5:0Hanzlík
12.11.02úterý20:30SetuzaRelaxStřekov United 9:3Beran
14.11.02čtvrtek18:00SetuzaTetaHoral Stebno 9:8Beran
14.11.02čtvrtek18:30hala UJEPTJ FandaFSC SKP Viktoria 7:7Hanzlík
14.11.02čtvrtek21:00SetuzaNic Moc Boys "A"Telecom 7:4Kalina
12.kolo
Horal StebnoFC Vačuty 5:0
18.11.02pondělí21:00SetuzaS+W AutomobilyJoalis 0:5Beran
19.11.02úterý19:30UT SNPStřekov UnitedRychlé Pípy 2:2Matějka
19.11.02úterý20:30SetuzaRelaxTelecom 9:2Beran
21.11.02čtvrtek18:30hala UJEPTJ FandaLinde 3:2Matějka
22.11.02pátek20:00LibouchecFC LibouchecNic Moc Boys "A" 4:9Hanzlík
29.11.02pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaTeta 7:1Matějka
13.kolo
TetaFC Vačuty 5:0
25.11.02pondělí17:30UT SNPStřekov UnitedHoral Stebno 4:8Kalina
25.11.02pondělí20:00WHC KBLindeFSC SKP Viktoria 3:7Kalina
26.11.02úterý20:30SetuzaRelaxFC Libouchec 5:5Beran
28.11.02čtvrtek21:00SetuzaNic Moc Boys "A"S+W Automobily 5:0Beran
29.11.02pátek16:00SetuzaRychlé PípyTelecom 6:1Habrdle
29.11.02pátek16:45UT SNPJoalisTJ Fanda 3:7Matějka
14.kolo
Střekov UnitedFC Vačuty 5:0
19.03.03středa16:00UT StaráTelecomHoral Stebno 8:5Miněk
20.03.03čtvrtek18:00SetuzaTetaLinde 8:4Matějka
20.03.03čtvrtek21:00SetuzaS+W AutomobilyRelax 0:5Matějka
21.03.03pátek17:00hala UJEPTJ FandaNic Moc Boys "A" 8:2Matějka
21.03.03pátek19:00LibouchecFC LibouchecRychlé Pípy 2:7Hanzlík
21.03.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaJoalis12:14Kalina
15.kolo
FC VačutyTelecom 0:5
24.03.03pondělí16:00SetuzaLindeJoalis 7:4Hanzlík
25.03.03úterý17:00UT SNPHoral StebnoFC Libouchec12:6Miněk
25.03.03úterý20:30SetuzaRelaxTJ Fanda 2:0Kresta
26.03.03středa17:00UT StaráNic Moc Boys "A"FSC SKP Viktoria 5:3Běle
27.03.03čtvrtek18:00SetuzaTetaStřekov United14:7Habrdle
28.03.03pátek18:00UT 12.ZŠRychlé PípyS+W Automobily 5:0Miněk
16.kolo
FC LibouchecFC Vačuty 5:0
02.04.03středa16:00UT StaráTelecomStřekov United 7:11Běle
02.04.03středa19:30UT SNPJoalisTeta10:3Matějka
03.04.03čtvrtek17:00UT StaráNic Moc Boys "A"Linde 5:4Miněk
03.04.03čtvrtek21:00SetuzaS+W AutomobilyHoral Stebno 0:5Habrdle
04.04.03pátek17:00hala UJEPTJ FandaRychlé Pípy 4:5Běle
04.04.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaRelax 5:5Matějka
17.kolo
07.04.03pondělí16:00SetuzaLindeRelax 6:9Běle
09.04.03středa19:30UT SNPHoral StebnoTJ Fanda 6:5Matějka
10.04.03čtvrtek18:00SetuzaTetaTelecom12:2Miněk
10.04.03čtvrtek20:00UT SNPJoalisNic Moc Boys "A" 4:6Matějka
11.04.03pátek17:00UT StaráStřekov UnitedFC Libouchec 7:5Běle
11.04.03pátek18:00UT 12.ZŠRychlé PípyFSC SKP Viktoria 3:6Habrdle
18.kolo
TJ FandaFC Vačuty 5:0
15.04.03úterý20:30SetuzaRelaxJoalis 8:3Habrdle
17.04.03čtvrtek17:00UT StaráNic Moc Boys "A"Teta 1:2Miněk
17.04.03čtvrtek21:00SetuzaS+W AutomobilyStřekov United 0:5Habrdle
18.04.03pátek17:00UT StaráFC LibouchecTelecom13:9Habrdle
18.04.03pátek18:00UT 12.ZŠRychlé PípyLinde 4:4Miněk
18.04.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaHoral Stebno15:4Kresta
19.kolo
FC VačutyFSC SKP Viktoria 0:5
21.04.03pondělí16:00SetuzaLindeHoral Stebno 7:2Hanzlík
22.04.03úterý16:30UT StaráStřekov UnitedTJ Fanda 5:16Běle
22.04.03úterý20:30SetuzaNic Moc Boys "A"Relax 1:2Hanzlík
24.04.03čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Libouchec 9:4Habrdle
24.04.03čtvrtek20:00UT SNPJoalisRychlé Pípy 2:5Matějka
25.04.03pátek17:00UT StaráTelecomS+W Automobily 5:0Hanzlík
20.kolo
FC VačutyLinde 0:5
29.04.03úterý16:30UT SNPHoral StebnoJoalis 9:13Hanzlík
30.04.03středa17:30UT SNPTJ FandaTelecom 8:7Matějka
01.05.03čtvrtek18:00SetuzaTetaRelax 5:6Kresta
01.05.03čtvrtek21:00SetuzaS+W AutomobilyFC Libouchec 0:5Habrdle
02.05.03pátek16:30UT StaráNic Moc Boys "A"Rychlé Pípy 0:4Běle
02.05.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaStřekov United10:2Habrdle
21.kolo
JoalisFC Vačuty 5:0
05.05.03pondělí16:00SetuzaLindeStřekov United 7:8Hanzlík
05.05.03pondělí18:00UT StaráTelecomFSC SKP Viktoria 3:10Běle
08.05.03čtvrtek21:00SetuzaS+W AutomobilyTeta 0:5Habrdle
09.05.03pátek16:00UT StaráNic Moc Boys "A"Horal Stebno 4:7Matějka
09.05.03pátek18:00UT 12.ZŠRychlé PípyRelax 4:4Kalina
09.05.03pátek19:00LibouchecFC LibouchecTJ Fanda 2:14Hanzlík
22.kolo
FC VačutyNic Moc Boys "A" 0:5
TJ FandaS+W Automobily 5:0
13.05.03úterý20:30SetuzaRelaxHoral Stebno12:4Habrdle
14.05.03středa18:00UT StaráTelecomLinde 7:6Běle
15.05.03čtvrtek18:00SetuzaTetaRychlé Pípy 5:6Kresta
16.05.03pátek17:00UT StaráStřekov UnitedJoalis13:5Běle
16.05.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaFC Libouchec10:2Kalina
23.kolo
S+W AutomobilyFSC SKP Viktoria 0:5
RelaxFC Vačuty 5:0
19.05.03pondělí16:00SetuzaLindeFC Libouchec 6:1Habrdle
19.05.03pondělí20:30UT SNPHoral StebnoRychlé Pípy 8:3Matějka
22.05.03čtvrtek18:00SetuzaTetaTJ Fanda 8:4Miněk
22.05.03čtvrtek20:00UT SNPJoalisTelecom10:2Matějka
23.05.03pátek19:30UT StaráNic Moc Boys "A"Střekov United11:6Běle
24.kolo
Rychlé PípyFC Vačuty 5:0
S+W AutomobilyLinde 0:5
27.05.03úterý19:30UT SNPHoral StebnoTeta 2:11Matějka
28.05.03středa18:00UT StaráTelecomNic Moc Boys "A" 1:3Kresta
30.05.03pátek17:00UT StaráStřekov UnitedRelax 8:4Miněk
30.05.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaTJ Fanda 6:6Miněk
30.05.03pátek20:00LibouchecFC LibouchecJoalis 5:7Hanzlík
25.kolo
JoalisS+W Automobily 5:0
FC VačutyHoral Stebno 0:5
02.06.03pondělí16:00SetuzaLindeTJ Fanda 8:10Hanzlík
05.06.03čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 7:9Miněk
06.06.03pátek16:00UT StaráNic Moc Boys "A"FC Libouchec 8:5Běle
06.06.03pátek17:00UT StaráTelecomRelax 6:7Běle
06.06.03pátek18:00UT 12.ZŠRychlé PípyStřekov United 1:3Habrdle
26.kolo
S+W AutomobilyNic Moc Boys "A" 0:5
FC VačutyTeta 0:5
09.06.03pondělí18:00UT StaráTelecomRychlé Pípy 6:6Miněk
10.06.03úterý17:30UT SNPHoral StebnoStřekov United 5:7Matějka
11.06.03středa17:30UT SNPTJ FandaJoalis 8:7Miněk
13.06.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaLinde 7:2Kalina
13.06.03pátek20:00LibouchecFC LibouchecRelax 8:12Hanzlík
2002/2003 2.třída
1.kolo
02.09.02pondělí17:00UT StaráSaharaRavel11:6Matějka
03.09.02úterý17:00UT StaráChaloupkaNic Moc Boys "B" 3:5Habrdle
04.09.02středa20:00WHC KBKarkoBílý Balet "B" 2:4Habrdle
05.09.02čtvrtek20:00UT SNPFC Kolbenschmidt czJadran10:1
06.09.02pátek17:00LibouchecVykrouhlaWayuptensky futsal team UL 3:1Hanzlík
06.09.02pátek18:00UT StaráFC ResslovkaFlamengo UL 2:9Matějka
06.09.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Debris 3:2
13.11.02středa18:45SKPPupkins1.FC Kostelníci "C"10:3Hanzlík
2.kolo
09.09.02pondělí18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Karko 2:5Běle
09.09.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULSahara 8:6Kresta
10.09.02úterý17:00UT StaráDebrisChaloupka 7:2Běle
10.09.02úterý17:30UT SNPJadranFC Resslovka 5:7Matějka
10.09.02úterý20:30UT SNPRavelFC Kolbenschmidt cz 7:2Matějka
11.09.02středa16:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Bílý Balet "B" 5:3Miněk
11.09.02středa16:45UT SNPFlamengo ULKMK Tornádo "B" 4:5Habrdle
11.09.02středa18:45SKPPupkinsVykrouhla 9:5
3.kolo
16.09.02pondělí17:00UT StaráSaharaPupkins 5:10Běle
16.09.02pondělí19:15SKPChaloupkaFlamengo UL 4:8Habrdle
17.09.02úterý16:00UT StaráBílý Balet "B"Nic Moc Boys "B" 6:1Kresta
18.09.02středa20:00WHC KBKarkoDebris 2:3Kalina
19.09.02čtvrtek17:00UT StaráFC ResslovkaRavel 6:4Běle
19.09.02čtvrtek20:00UT SNPWayuptensky futsal team ULFC Kolbenschmidt cz 8:5Matějka
20.09.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Jadran 9:4Kresta
20.09.02pátek19:00LibouchecVykrouhla1.FC Kostelníci "C" 6:7Hanzlík
4.kolo
23.09.02pondělí18:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Nic Moc Boys "B" 3:5Běle
23.09.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFC Resslovka 4:4Hanzlík
24.09.02úterý17:00UT StaráDebrisBílý Balet "B" 3:4Habrdle
24.09.02úterý17:30UT SNPJadranChaloupka 4:0Matějka
25.09.02středa16:45UT SNPFlamengo ULKarko 2:5Kresta
26.09.02čtvrtek20:00UT SNPRavelKMK Tornádo "B" 4:6Matějka
27.09.02pátek19:00LibouchecVykrouhlaSahara11:3Hanzlík
30.10.02středa18:45SKPPupkinsFC Kolbenschmidt cz 6:3Matějka
5.kolo
30.09.02pondělí17:00UT StaráSahara1.FC Kostelníci "C" 3:6Běle
30.09.02pondělí18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Debris 7:6Běle
30.09.02pondělí19:15SKPChaloupkaRavel 3:4
01.10.02úterý16:00UT StaráBílý Balet "B"Flamengo UL 2:5Habrdle
02.10.02středa17:30UT StaráFC ResslovkaPupkins 5:9Běle
02.10.02středa20:00WHC KBKarkoJadran 1:7Kalina
03.10.02čtvrtek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czVykrouhla 3:5Matějka
04.10.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Wayuptensky futsal team UL 6:11Kresta
6.kolo
07.10.02pondělí17:00UT StaráSaharaFC Kolbenschmidt cz 6:3Běle
07.10.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULChaloupka11:4Miněk
08.10.02úterý16:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Debris 4:4Běle
08.10.02úterý17:30UT SNPJadranBílý Balet "B" 4:3Matějka
09.10.02středa16:45UT SNPFlamengo ULNic Moc Boys "B"10:2Matějka
09.10.02středa18:45SKPPupkinsKMK Tornádo "B"10:2
10.10.02čtvrtek20:00UT SNPRavelKarko 7:6Matějka
11.10.02pátek19:00LibouchecVykrouhlaFC Resslovka 5:4Hanzlík
7.kolo
14.10.02pondělí16:00UT StaráBílý Balet "B"Ravel 7:2Běle
14.10.02pondělí17:00UT StaráNic Moc Boys "B"Jadran 4:4Běle
14.10.02pondělí19:15SKPChaloupkaPupkins 1:11
15.10.02úterý17:00UT StaráDebrisFlamengo UL 4:8Běle
16.10.02středa20:00WHC KBKarkoWayuptensky futsal team UL 3:8Kalina
17.10.02čtvrtek20:00UT SNPFC Kolbenschmidt cz1.FC Kostelníci "C" 5:4Kresta
18.10.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Vykrouhla 6:5Matějka
27.03.03čtvrtek19:00UT SNPFC ResslovkaSahara 3:5
8.kolo
21.10.02pondělí17:00UT StaráSaharaKMK Tornádo "B" 2:6Běle
21.10.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULBílý Balet "B"13:1Matějka
23.10.02středa17:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Flamengo UL 3:3Běle
23.10.02středa20:00UT SNPJadranDebris 7:6Matějka
24.10.02čtvrtek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFC Resslovka 5:0Matějka
24.10.02čtvrtek20:00UT SNPRavelNic Moc Boys "B" 3:3Matějka
01.01.03středa18:45SKPPupkinsKarko12:4Hanzlík
11.04.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaChaloupka 2:3Kresta
9.kolo
28.10.02pondělí19:15SKPChaloupkaSahara 6:10Kresta
29.10.02úterý16:00UT StaráBílý Balet "B"Pupkins 3:2Běle
30.10.02středa16:00UT StaráDebrisRavel 2:8Běle
30.10.02středa20:00UT SNPFlamengo ULJadran 6:4
30.10.02středa20:00WHC KBKarkoVykrouhla 5:3Kalina
01.11.02pátek16:00UT SNPNic Moc Boys "B"Wayuptensky futsal team UL 3:16Běle
01.11.02pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "B"FC Kolbenschmidt cz 3:2Kalina
24.01.03pátek20:00WHC KBFC Resslovka1.FC Kostelníci "C" 4:1Kalina
10.kolo
04.11.02pondělí16:00Setuza1.FC Kostelníci "C"Jadran 8:2Habrdle
04.11.02pondělí17:00UT SNPSaharaKarko 3:5Miněk
04.11.02pondělí21:00WHC KBWayuptensky futsal team ULDebris 6:3Hanzlík
05.11.02úterý19:30UT SNPRavelFlamengo UL 3:4Matějka
06.11.02středa18:00UT StaráFC ResslovkaKMK Tornádo "B" 4:6Beran
06.11.02středa18:45SKPPupkinsNic Moc Boys "B" 9:6Beran
07.11.02čtvrtek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czChaloupka 4:4Matějka
08.11.02pátek19:00LibouchecVykrouhlaBílý Balet "B" 3:9Miněk
11.kolo
20:00UT SNPKMK Tornádo "B"1.FC Kostelníci "C" 4:3Matějka
11.11.02pondělí19:15SKPChaloupkaFC Resslovka 3:3
12.11.02úterý16:00UT StaráBílý Balet "B"Sahara 6:2Běle
12.11.02úterý17:00UT StaráDebrisPupkins 1:6Běle
13.11.02středa16:45UT SNPFlamengo ULWayuptensky futsal team UL 3:4Miněk
13.11.02středa18:00UT SNPJadranRavel 6:5Miněk
13.11.02středa20:00WHC KBKarkoFC Kolbenschmidt cz 3:7Kalina
15.11.02pátek17:00UT SNPNic Moc Boys "B"Vykrouhla 6:3Matějka
12.kolo
18.11.02pondělí16:00SetuzaSaharaNic Moc Boys "B" 6:12Miněk
18.11.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULJadran 3:2Kresta
21.11.02čtvrtek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet "B" 2:4Miněk
22.11.02pátek19:00LibouchecVykrouhlaDebris 7:5Hanzlík
22.11.02pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "B"Chaloupka 8:4Beran
22.11.02pátek21:00SetuzaFC ResslovkaKarko 5:5Beran
16.12.02pondělí21:00Setuza1.FC Kostelníci "C"Ravel 5:0Kalina
25.06.03středa18:45SKPPupkinsFlamengo UL 6:9Hanzlík
13.kolo
25.11.02pondělí16:00UT StaráBílý Balet "B"FC Resslovka 2:5Běle
25.11.02pondělí19:15SKPChaloupka1.FC Kostelníci "C" 5:9
26.11.02úterý17:00UT StaráDebrisSahara 4:7Běle
27.11.02středa16:45UT SNPFlamengo ULVykrouhla 7:1Hanzlík
27.11.02středa18:00UT SNPJadranPupkins10:4Hanzlík
27.11.02středa20:00WHC KBKarkoKMK Tornádo "B" 3:4Kalina
28.11.02čtvrtek20:00UT SNPRavelWayuptensky futsal team UL 3:14Matějka
29.11.02pátek18:15UT SNPNic Moc Boys "B"FC Kolbenschmidt cz 4:8Matějka
14.kolo
02.12.02pondělí16:00SetuzaSaharaFlamengo UL 5:6Habrdle
04.12.02středa18:45SKPPupkinsRavel 8:3Kalina
05.12.02čtvrtek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czDebris 9:2Matějka
06.12.02pátek19:00LibouchecVykrouhlaJadran 3:2Hanzlík
06.12.02pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "B"Bílý Balet "B" 6:2Matějka
06.12.02pátek21:00SetuzaFC ResslovkaNic Moc Boys "B" 5:2Beran
16.12.02pondělí19:00SKPChaloupkaKarko 3:6Kresta
30.01.03čtvrtek20:00WHC KB1.FC Kostelníci "C"Wayuptensky futsal team UL 3:4Kalina
15.kolo
09.12.02pondělí19:15SKPChaloupkaBílý Balet "B" 3:3
09.12.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULPupkins 7:2Kalina
10.12.02úterý16:00UT StaráDebrisFC Resslovka 7:4Běle
11.12.02středa16:45UT SNPFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 2:4Matějka
11.12.02středa18:00UT SNPJadranSahara 6:3Matějka
11.12.02středa19:30UT SNPRavelVykrouhla 0:5Matějka
12.12.02čtvrtek21:00SetuzaNic Moc Boys "B"KMK Tornádo "B" 1:5Hanzlík
09.01.03čtvrtek20:00WHC KBKarko1.FC Kostelníci "C" 3:9Kalina
16.kolo
UT Stará1.FC Kostelníci "C"Pupkins 2:1
03.03.03pondělí19:00SKPNic Moc Boys "B"Chaloupka 4:5Hanzlík
03.03.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULVykrouhla10:2Kresta
04.03.03úterý16:00UT StaráBílý Balet "B"Karko 8:1Běle
04.03.03úterý18:00UT SNPJadranFC Kolbenschmidt cz 3:7Matějka
04.03.03úterý19:30UT SNPRavelSahara 1:5Matějka
06.03.03čtvrtek18:30T-MobileFlamengo ULFC Resslovka 7:3Matějka
26.03.03středa18:00UT StaráDebrisKMK Tornádo "B" 2:8Běle
17.kolo
10.03.03pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czRavel 6:2Matějka
10.03.03pondělí19:00UT SNPKarkoNic Moc Boys "B" 2:3Matějka
10.03.03pondělí19:00SKPChaloupkaDebris 8:3Kresta
11.03.03úterý17:00UT SNPSaharaWayuptensky futsal team UL 7:9Miněk
12.03.03středa19:00UT SNPFC ResslovkaJadran 7:6Kresta
14.03.03pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Flamengo UL 4:3Habrdle
14.03.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaPupkins 2:7Hanzlík
27.03.03čtvrtek17:00UT StaráBílý Balet "B"1.FC Kostelníci "C" 3:6Miněk
19.kolo
18.03.03úterý18:00UT SNPJadranKMK Tornádo "B" 7:5Matějka
18.03.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Bílý Balet "B" 3:10Běle
18.03.03úterý19:30UT SNPRavelFC Resslovka 2:8Matějka
19.03.03středa18:00UT StaráDebrisKarko 4:3Habrdle
19.03.03středa18:45SKPPupkinsSahara 8:7Hanzlík
19.03.03středa20:00WHC KBFC Kolbenschmidt czWayuptensky futsal team UL 3:7Kalina
20.03.03čtvrtek18:30T-MobileFlamengo ULChaloupka 2:6Běle
24.03.03pondělí17:00UT StaráBílý Balet "B"Debris 8:1
24.03.03pondělí17:30UT SNPKarkoFlamengo UL 2:15Matějka
24.03.03pondělí19:00SKPChaloupkaJadran 5:6Kalina
24.03.03pondělí19:00UT SNPFC ResslovkaWayuptensky futsal team UL 3:8Matějka
25.03.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"1.FC Kostelníci "C" 3:3Běle
25.03.03úterý18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czPupkins 4:6Matějka
26.03.03středa19:00UT SNPSaharaVykrouhla 3:4Kresta
28.03.03pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Ravel 7:1Běle
31.03.03pondělí18:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Vykrouhla 5:3Běle
20.kolo
01.04.03úterý19:30UT SNPRavelChaloupka 1:2Kresta
02.04.03středa18:00UT SNPFlamengo ULBílý Balet "B" 1:2Matějka
02.04.03středa18:00UT StaráDebrisNic Moc Boys "B" 1:6Kresta
02.04.03středa18:45SKPPupkinsFC Resslovka 5:10Hanzlík
02.04.03středa20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULKMK Tornádo "B" 6:3Kalina
03.04.03čtvrtek18:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Sahara14:4Miněk
04.04.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaFC Kolbenschmidt cz 2:11Hanzlík
07.04.03pondělí18:00UT SNPJadranKarko 2:4Kalina
21.kolo
07.04.03pondělí19:00SKPChaloupkaWayuptensky futsal team UL 3:5Habrdle
08.04.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Flamengo UL 3:2Běle
08.04.03úterý19:00UT SNPFC ResslovkaVykrouhla 4:1Kresta
09.04.03středa16:00UT StaráBílý Balet "B"Jadran 2:3Kalina
09.04.03středa18:00UT SNPKarkoRavel 2:4Matějka
09.04.03středa18:00UT StaráDebris1.FC Kostelníci "C" 3:9Miněk
11.04.03pátek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czSahara11:3Matějka
01.06.03neděle17:00UT SNPKMK Tornádo "B"Pupkins 9:4Kalina
22.kolo
14.04.03pondělí18:45SKPPupkinsChaloupka 3:13Kalina
14.04.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULKarko13:2Hanzlík
15.04.03úterý18:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"FC Kolbenschmidt cz 4:5Běle
16.04.03středa18:00UT SNPFlamengo ULDebris 6:1Matějka
18.04.03pátek17:00UT SNPSaharaFC Resslovka10:2Matějka
18.04.03pátek18:30UT SNPJadranNic Moc Boys "B" 6:5Matějka
18.04.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaKMK Tornádo "B" 5:6Hanzlík
08.06.03neděle17:00UT StaráRavelBílý Balet "B" 0:5Běle
23.kolo
21.04.03pondělí19:00SKPChaloupkaVykrouhla 4:2Kalina
22.04.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Ravel 5:2Habrdle
22.04.03úterý19:00UT SNPKarkoPupkins11:5Kresta
23.04.03středa18:00UT SNPFlamengo UL1.FC Kostelníci "C" 2:6Kalina
23.04.03středa18:00UT StaráDebrisJadran 2:3Běle
23.04.03středa19:30UT SNPFC ResslovkaFC Kolbenschmidt cz 5:7Kalina
24.04.03čtvrtek17:00UT StaráBílý Balet "B"Wayuptensky futsal team UL 0:0Kalina
25.04.03pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Sahara 5:5Matějka
24.kolo
UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "B" 2:2
18.04.03pátek18:45UT StaráPupkinsBílý Balet "B" 2:5Běle
28.04.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULNic Moc Boys "B"11:3Kresta
29.04.03úterý19:30UT SNPRavelDebris 0:4Habrdle
30.04.03středa18:30UT Stará1.FC Kostelníci "C"FC Resslovka13:1Běle
02.05.03pátek17:00UT SNPSaharaChaloupka 6:6Matějka
02.05.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaKarko 7:7Hanzlík
17.06.03úterý18:00UT SNPJadranFlamengo UL 7:8
25.kolo
05.05.03pondělí19:00SKPChaloupkaFC Kolbenschmidt cz 1:2Kalina
06.05.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Pupkins13:7Běle
06.05.03úterý18:00UT SNPJadran1.FC Kostelníci "C" 3:11Matějka
06.05.03úterý19:30UT SNPKarkoSahara 4:11Matějka
07.05.03středa18:00UT SNPFlamengo ULRavel 6:4Miněk
07.05.03středa18:00UT StaráDebrisWayuptensky futsal team UL 3:4Běle
09.05.03pátek17:00UT StaráBílý Balet "B"Vykrouhla11:0Matějka
09.05.03pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"FC Resslovka10:1Matějka
26.kolo
12.05.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFlamengo UL 8:5Kresta
13.05.03úterý18:30UT SNPRavelJadran 1:6Matějka
13.05.03úterý20:00UT SNPFC ResslovkaChaloupka10:2Matějka
14.05.03středa18:45SKPPupkinsDebris 7:7Kresta
15.05.03čtvrtek18:30UT Stará1.FC Kostelníci "C"KMK Tornádo "B" 0:1Běle
16.05.03pátek17:00UT SNPSaharaBílý Balet "B" 2:6Matějka
16.05.03pátek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKarko 5:2Matějka
16.05.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaNic Moc Boys "B"10:5Hanzlík
27.kolo
19.05.03pondělí19:00SKPChaloupkaKMK Tornádo "B" 6:5Miněk
20.05.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Sahara 5:4Běle
20.05.03úterý18:30UT SNPRavel1.FC Kostelníci "C" 4:4Kresta
21.05.03středa18:00UT SNPFlamengo ULPupkins 3:4Kresta
21.05.03středa18:00UT StaráBílý Balet "B"FC Kolbenschmidt cz 0:4Habrdle
21.05.03středa19:00UT StaráDebrisVykrouhla 3:4Habrdle
21.05.03středa19:30UT SNPKarkoFC Resslovka 3:6Kresta
23.05.03pátek18:30UT SNPJadranWayuptensky futsal team UL 6:0Matějka
28.kolo
26.05.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULRavel 5:2Kresta
27.05.03úterý18:30UT Stará1.FC Kostelníci "C"Chaloupka 8:2Běle
28.05.03středa18:45SKPPupkinsJadran 5:6Kalina
28.05.03středa19:30UT SNPFC ResslovkaBílý Balet "B" 6:3Matějka
30.05.03pátek17:00UT SNPSaharaDebris10:1Matějka
30.05.03pátek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czNic Moc Boys "B" 3:2Matějka
30.05.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaFlamengo UL 4:2Hanzlík
30.05.03pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "B"Karko 7:4Matějka
29.kolo
02.06.03pondělí19:00WHC KBWayuptensky futsal team UL1.FC Kostelníci "C" 2:2Kresta
03.06.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"FC Resslovka 5:8Běle
03.06.03úterý18:30UT SNPRavelPupkins11:3Matějka
04.06.03středa18:00UT StaráBílý Balet "B"KMK Tornádo "B" 4:2Běle
04.06.03středa18:00UT SNPFlamengo ULSahara 2:3Matějka
04.06.03středa19:00UT StaráDebrisFC Kolbenschmidt cz 5:9Kresta
04.06.03středa19:30UT SNPKarkoChaloupka 0:4Matějka
06.06.03pátek18:00UT SNPJadranVykrouhla 6:7Matějka
30.kolo
10.06.03úterý18:00UT StaráBílý Balet "B"Chaloupka 7:4Hanzlík
10.06.03úterý19:00UT SNPFC ResslovkaDebris 2:4Matějka
11.06.03středa18:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Karko10:4Kalina
11.06.03středa18:45SKPPupkinsWayuptensky futsal team UL 3:10Habrdle
13.06.03pátek17:00UT SNPSaharaJadran 9:3Miněk
13.06.03pátek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 2:8Matějka
13.06.03pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "B"Nic Moc Boys "B" 4:3Matějka
19.06.03čtvrtek19:00LibouchecVykrouhlaRavel 2:4Hanzlík
2002/2003 3.třída
1.kolo
FC Bumerang-modrýALBY Team 2000 :
1. FC Kostelníci "UL"Akord :
1.FC Kostelníci "B"Morgan Commando TP :
1.FC VelbloudiKojoti :
Kámoši UL1.HFC :
2.kolo
ALBY Team 20001.HFC :
KojotiKámoši UL :
Morgan Commando TP1.FC Velbloudi :
Akord1.FC Kostelníci "B" :
FC Bumerang-modrý1. FC Kostelníci "UL" :
3.kolo
1. FC Kostelníci "UL"ALBY Team 2000 :
1.FC Kostelníci "B"FC Bumerang-modrý :
1.FC VelbloudiAkord :
Kámoši ULMorgan Commando TP :
1.HFCKojoti :
4.kolo
ALBY Team 2000Kojoti :
Morgan Commando TP1.HFC :
AkordKámoši UL :
FC Bumerang-modrý1.FC Velbloudi :
1. FC Kostelníci "UL"1.FC Kostelníci "B" :
5.kolo
1.FC Kostelníci "B"ALBY Team 2000 :
1.FC Velbloudi1. FC Kostelníci "UL" :
Kámoši ULFC Bumerang-modrý :
1.HFCAkord :
KojotiMorgan Commando TP :
6.kolo
ALBY Team 2000Morgan Commando TP :
AkordKojoti :
FC Bumerang-modrý1.HFC :
1. FC Kostelníci "UL"Kámoši UL :
1.FC Kostelníci "B"1.FC Velbloudi :
7.kolo
1.FC VelbloudiALBY Team 2000 :
Kámoši UL1.FC Kostelníci "B" :
1.HFC1. FC Kostelníci "UL" :
KojotiFC Bumerang-modrý :
Morgan Commando TPAkord :
8.kolo
ALBY Team 2000Akord :
FC Bumerang-modrýMorgan Commando TP :
1. FC Kostelníci "UL"Kojoti :
1.FC Kostelníci "B"1.HFC :
1.FC VelbloudiKámoši UL :
9.kolo
Kámoši ULALBY Team 2000 :
1.HFC1.FC Velbloudi :
Kojoti1.FC Kostelníci "B" :
Morgan Commando TP1. FC Kostelníci "UL" :
AkordFC Bumerang-modrý :
10.kolo
ALBY Team 2000FC Bumerang-modrý :
Akord1. FC Kostelníci "UL" :
Morgan Commando TP1.FC Kostelníci "B" :
Kojoti1.FC Velbloudi :
1.HFCKámoši UL :
11.kolo
1.HFCALBY Team 2000 :
Kámoši ULKojoti :
1.FC VelbloudiMorgan Commando TP :
1.FC Kostelníci "B"Akord :
1. FC Kostelníci "UL"FC Bumerang-modrý :
12.kolo
ALBY Team 20001. FC Kostelníci "UL" :
FC Bumerang-modrý1.FC Kostelníci "B" :
Akord1.FC Velbloudi :
Morgan Commando TPKámoši UL :
Kojoti1.HFC :
13.kolo
KojotiALBY Team 2000 :
1.HFCMorgan Commando TP :
Kámoši ULAkord :
1.FC VelbloudiFC Bumerang-modrý :
1.FC Kostelníci "B"1. FC Kostelníci "UL" :
14.kolo
ALBY Team 20001.FC Kostelníci "B" :
1. FC Kostelníci "UL"1.FC Velbloudi :
FC Bumerang-modrýKámoši UL :
Akord1.HFC :
Morgan Commando TPKojoti :
15.kolo
Morgan Commando TPALBY Team 2000 :
KojotiAkord :
1.HFCFC Bumerang-modrý :
Kámoši UL1. FC Kostelníci "UL" :
1.FC Velbloudi1.FC Kostelníci "B" :
16.kolo
ALBY Team 20001.FC Velbloudi :
1.FC Kostelníci "B"Kámoši UL :
1. FC Kostelníci "UL"1.HFC :
FC Bumerang-modrýKojoti :
AkordMorgan Commando TP :
17.kolo
AkordALBY Team 2000 :
Morgan Commando TPFC Bumerang-modrý :
Kojoti1. FC Kostelníci "UL" :
1.HFC1.FC Kostelníci "B" :
Kámoši UL1.FC Velbloudi :
18.kolo
ALBY Team 2000Kámoši UL :
1.FC Velbloudi1.HFC :
1.FC Kostelníci "B"Kojoti :
1. FC Kostelníci "UL"Morgan Commando TP :
FC Bumerang-modrýAkord :
2002/2003 Krajský přebor UK
1.kolo
FC NY Tiradores "UL"Chaloupka :
FC Atletico ChomutovRelax :
ACZ LovosiceFC Killers Lovosice :
Gardenline Ltm. "B"Oranjes "UL" :
AS - CompTJ Bouráci Teplice :
CF Radobýl LitoměřiceSK Bosnia Online EU Teplice :
FC VITO Proboštovvolný los :
2.kolo
FC VITO ProboštovCF Radobýl Litoměřice :
SK Bosnia Online EU TepliceAS - Comp :
TJ Bouráci TepliceGardenline Ltm. "B" :
Oranjes "UL"ACZ Lovosice :
FC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov :
RelaxFC NY Tiradores "UL" :
volný losChaloupka :
3.kolo
ChaloupkaRelax :
FC NY Tiradores "UL"FC Killers Lovosice :
FC Atletico ChomutovOranjes "UL" :
ACZ LovosiceTJ Bouráci Teplice :
Gardenline Ltm. "B"SK Bosnia Online EU Teplice :
AS - CompFC VITO Proboštov :
CF Radobýl Litoměřicevolný los :
4.kolo
CF Radobýl LitoměřiceAS - Comp :
FC VITO ProboštovGardenline Ltm. "B" :
SK Bosnia Online EU TepliceACZ Lovosice :
TJ Bouráci TepliceFC Atletico Chomutov :
Oranjes "UL"FC NY Tiradores "UL" :
FC Killers LovosiceChaloupka :
volný losRelax :
5.kolo
RelaxFC Killers Lovosice :
ChaloupkaOranjes "UL" :
FC NY Tiradores "UL"TJ Bouráci Teplice :
FC Atletico ChomutovSK Bosnia Online EU Teplice :
ACZ LovosiceFC VITO Proboštov :
Gardenline Ltm. "B"CF Radobýl Litoměřice :
AS - Compvolný los :
6.kolo
AS - CompGardenline Ltm. "B" :
CF Radobýl LitoměřiceACZ Lovosice :
FC VITO ProboštovFC Atletico Chomutov :
SK Bosnia Online EU TepliceFC NY Tiradores "UL" :
TJ Bouráci TepliceChaloupka :
Oranjes "UL"Relax :
volný losFC Killers Lovosice :
7.kolo
FC Killers LovosiceOranjes "UL" :
RelaxTJ Bouráci Teplice :
ChaloupkaSK Bosnia Online EU Teplice :
FC NY Tiradores "UL"FC VITO Proboštov :
FC Atletico ChomutovCF Radobýl Litoměřice :
ACZ LovosiceAS - Comp :
Gardenline Ltm. "B"volný los :
8.kolo
Gardenline Ltm. "B"ACZ Lovosice :
AS - CompFC Atletico Chomutov :
CF Radobýl LitoměřiceFC NY Tiradores "UL" :
FC VITO ProboštovChaloupka :
SK Bosnia Online EU TepliceRelax :
TJ Bouráci TepliceFC Killers Lovosice :
volný losOranjes "UL" :
9.kolo
Oranjes "UL"TJ Bouráci Teplice :
FC Killers LovosiceSK Bosnia Online EU Teplice :
RelaxFC VITO Proboštov :
ChaloupkaCF Radobýl Litoměřice :
FC NY Tiradores "UL"AS - Comp :
FC Atletico ChomutovGardenline Ltm. "B" :
ACZ Lovosicevolný los :
10.kolo
ACZ LovosiceFC Atletico Chomutov :
Gardenline Ltm. "B"FC NY Tiradores "UL" :
AS - CompChaloupka :
CF Radobýl LitoměřiceRelax :
FC VITO ProboštovFC Killers Lovosice :
SK Bosnia Online EU TepliceOranjes "UL" :
volný losTJ Bouráci Teplice :
11.kolo
TJ Bouráci TepliceSK Bosnia Online EU Teplice :
Oranjes "UL"FC VITO Proboštov :
FC Killers LovosiceCF Radobýl Litoměřice :
RelaxAS - Comp :
ChaloupkaGardenline Ltm. "B" :
FC NY Tiradores "UL"ACZ Lovosice :
FC Atletico Chomutovvolný los :
12.kolo
FC Atletico ChomutovFC NY Tiradores "UL" :
ACZ LovosiceChaloupka :
Gardenline Ltm. "B"Relax :
AS - CompFC Killers Lovosice :
CF Radobýl LitoměřiceOranjes "UL" :
FC VITO ProboštovTJ Bouráci Teplice :
volný losSK Bosnia Online EU Teplice :
13.kolo
SK Bosnia Online EU TepliceFC VITO Proboštov :
TJ Bouráci TepliceCF Radobýl Litoměřice :
Oranjes "UL"AS - Comp :
FC Killers LovosiceGardenline Ltm. "B" :
RelaxACZ Lovosice :
ChaloupkaFC Atletico Chomutov :
FC NY Tiradores "UL"volný los :
14.kolo
ChaloupkaFC NY Tiradores "UL" :
RelaxFC Atletico Chomutov :
FC Killers LovosiceACZ Lovosice :
Oranjes "UL"Gardenline Ltm. "B" :
TJ Bouráci TepliceAS - Comp :
SK Bosnia Online EU TepliceCF Radobýl Litoměřice :
volný losFC VITO Proboštov :
15.kolo
CF Radobýl LitoměřiceFC VITO Proboštov :
AS - CompSK Bosnia Online EU Teplice :
Gardenline Ltm. "B"TJ Bouráci Teplice :
ACZ LovosiceOranjes "UL" :
FC Atletico ChomutovFC Killers Lovosice :
FC NY Tiradores "UL"Relax :
Chaloupkavolný los :
16.kolo
RelaxChaloupka :
FC Killers LovosiceFC NY Tiradores "UL" :
Oranjes "UL"FC Atletico Chomutov :
TJ Bouráci TepliceACZ Lovosice :
SK Bosnia Online EU TepliceGardenline Ltm. "B" :
FC VITO ProboštovAS - Comp :
volný losCF Radobýl Litoměřice :
17.kolo
AS - CompCF Radobýl Litoměřice :
Gardenline Ltm. "B"FC VITO Proboštov :
ACZ LovosiceSK Bosnia Online EU Teplice :
FC Atletico ChomutovTJ Bouráci Teplice :
FC NY Tiradores "UL"Oranjes "UL" :
ChaloupkaFC Killers Lovosice :
Relaxvolný los :
18.kolo
FC Killers LovosiceRelax :
Oranjes "UL"Chaloupka :
TJ Bouráci TepliceFC NY Tiradores "UL" :
SK Bosnia Online EU TepliceFC Atletico Chomutov :
FC VITO ProboštovACZ Lovosice :
CF Radobýl LitoměřiceGardenline Ltm. "B" :
volný losAS - Comp :
19.kolo
Gardenline Ltm. "B"AS - Comp :
ACZ LovosiceCF Radobýl Litoměřice :
FC Atletico ChomutovFC VITO Proboštov :
FC NY Tiradores "UL"SK Bosnia Online EU Teplice :
ChaloupkaTJ Bouráci Teplice :
RelaxOranjes "UL" :
FC Killers Lovosicevolný los :
20.kolo
Oranjes "UL"FC Killers Lovosice :
TJ Bouráci TepliceRelax :
SK Bosnia Online EU TepliceChaloupka :
FC VITO ProboštovFC NY Tiradores "UL" :
CF Radobýl LitoměřiceFC Atletico Chomutov :
AS - CompACZ Lovosice :
volný losGardenline Ltm. "B" :
21.kolo
ACZ LovosiceGardenline Ltm. "B" :
FC Atletico ChomutovAS - Comp :
FC NY Tiradores "UL"CF Radobýl Litoměřice :
ChaloupkaFC VITO Proboštov :
RelaxSK Bosnia Online EU Teplice :
FC Killers LovosiceTJ Bouráci Teplice :
Oranjes "UL"volný los :
22.kolo
TJ Bouráci TepliceOranjes "UL" :
SK Bosnia Online EU TepliceFC Killers Lovosice :
FC VITO ProboštovRelax :
CF Radobýl LitoměřiceChaloupka :
AS - CompFC NY Tiradores "UL" :
Gardenline Ltm. "B"FC Atletico Chomutov :
volný losACZ Lovosice :
23.kolo
FC Atletico ChomutovACZ Lovosice :
FC NY Tiradores "UL"Gardenline Ltm. "B" :
ChaloupkaAS - Comp :
RelaxCF Radobýl Litoměřice :
FC Killers LovosiceFC VITO Proboštov :
Oranjes "UL"SK Bosnia Online EU Teplice :
TJ Bouráci Teplicevolný los :
24.kolo
SK Bosnia Online EU TepliceTJ Bouráci Teplice :
FC VITO ProboštovOranjes "UL" :
CF Radobýl LitoměřiceFC Killers Lovosice :
AS - CompRelax :
Gardenline Ltm. "B"Chaloupka :
ACZ LovosiceFC NY Tiradores "UL" :
volný losFC Atletico Chomutov :
25.kolo
FC NY Tiradores "UL"FC Atletico Chomutov :
ChaloupkaACZ Lovosice :
RelaxGardenline Ltm. "B" :
FC Killers LovosiceAS - Comp :
Oranjes "UL"CF Radobýl Litoměřice :
TJ Bouráci TepliceFC VITO Proboštov :
SK Bosnia Online EU Teplicevolný los :
26.kolo
FC VITO ProboštovSK Bosnia Online EU Teplice :
CF Radobýl LitoměřiceTJ Bouráci Teplice :
AS - CompOranjes "UL" :
Gardenline Ltm. "B"FC Killers Lovosice :
ACZ LovosiceRelax :
FC Atletico ChomutovChaloupka :
volný losFC NY Tiradores "UL" :
2002/2003 Krajský přebor žen
1.kolo
ŠT ZOO Ústí n.LSampdoria MRV UL :
2.kolo
Sampdoria MRV UL :
3.kolo
Sampdoria MRV ULŠT ZOO Ústí n.L :
4.kolo
Sampdoria MRV UL :
2002/2003 Okresní přebor
1.kolo
03.09.02úterý17:30UT SNPHadidasMorgan Commando TP13:3Matějka
04.09.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecKMF Úder "A" 0:5Hanzlík
04.09.02středa20:00UT SNPAS - CompMěstská Policie 9:1Matějka
05.09.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"ŠT ZOO Ústí n.L 1:6Matějka
06.09.02pátek17:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Akord 3:3Běle
06.09.02pátek17:00UT StaráAnderlechtHop Trop - "B" 6:5Matějka
03.10.02čtvrtek16:30UT 12.ZŠCombixFlatus15:2Kresta
2.kolo
09.09.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Sokol Libouchec 3:7
10.09.02úterý19:00UT SNPMěstská PolicieFlatus 4:9Matějka
11.09.02středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Combix 3:14Hanzlík
12.09.02čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LHadidas 7:4Petruželka
13.09.02pátek17:00AkordAnderlecht15:4Habrdle
13.09.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" 2:5Matějka
20.09.02pátek20:00UT SNPKMF Úder "A"AS - Comp 6:8Kresta
3.kolo
16.09.02pondělí17:00UT 12.ZŠCombixHadidas18:5Matějka
17.09.02úterý19:00UT SNPMěstská PolicieKMF Úder "A" 3:4Matějka
17.09.02úterý20:30UT SNPFlatusFC Sokol UL "A" 1:11Matějka
18.09.02středa17:30UT StaráAnderlechtMorgan Commando TP 8:4Kresta
18.09.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecAkord 9:6Hanzlík
18.09.02středa20:00UT SNPAS - CompHop Trop - "B" 9:2Matějka
20.09.02pátek17:00UT SNPKMK Tornádo "UL"ŠT ZOO Ústí n.L 7:2Kresta
4.kolo
23.09.02pondělí17:00UT MojžířKMF Úder "A"Flatus 1:7Habrdle
24.09.02úterý19:00UT SNPHop Trop - "B"Městská Policie 1:1Matějka
24.09.02úterý20:30UT SNPHadidasFC Sokol UL "A" 3:5Matějka
26.09.02čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LAnderlecht 7:3Miněk
27.09.02pátek17:00AkordAS - Comp 8:1Kresta
27.09.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPSokol Libouchec 7:12
27.09.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Combix 6:10Matějka
5.kolo
30.09.02pondělí17:00UT 12.ZŠCombixAnderlecht11:2Habrdle
30.09.02pondělí17:00KMF Úder "A"Hop Trop - "B" 5:5Hanzlík
01.10.02úterý19:00UT SNPMěstská PolicieAkord 4:5Matějka
01.10.02úterý20:30UT SNPFlatusHadidas 6:7Matějka
02.10.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecŠT ZOO Ústí n.L 9:4Matějka
02.10.02středa20:00UT SNPAS - CompMorgan Commando TP 6:5Miněk
03.10.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 4:3Hanzlík
6.kolo
07.10.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Flatus 5:6Hanzlík
08.10.02úterý19:00UT SNPHadidasKMK Tornádo "UL" 3:15Matějka
09.10.02středa18:00UT StaráAnderlechtFC Sokol UL "A" 5:4Kresta
09.10.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecCombix 4:13Hanzlík
10.10.02čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LAS - Comp 9:6Kresta
11.10.02pátek17:00AkordKMF Úder "A" 3:4Miněk
11.10.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPMěstská Policie 2:8Matějka
7.kolo
14.10.02pondělí16:00KMF Úder "A"Morgan Commando TP 9:3Beran
14.10.02pondělí16:30UT 12.ZŠCombixAS - Comp 6:1Habrdle
14.10.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Akord 3:0Habrdle
15.10.02úterý19:00UT SNPMěstská PolicieŠT ZOO Ústí n.L 5:7Matějka
16.10.02středa17:30UT StaráAnderlechtHadidas 6:1Kresta
17.10.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Sokol Libouchec 5:4Kalina
18.10.02pátek17:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Flatus 5:7Matějka
8.kolo
22.10.02úterý17:30UT SNPFlatusAkord 6:3Kresta
22.10.02úterý19:00UT SNPMěstská PolicieCombix 3:13Kresta
23.10.02středaLibouchecSokol LibouchecHadidas 6:11Hanzlík
24.10.02čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LKMF Úder "A" 5:5Miněk
25.10.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPHop Trop - "B" 1:4Habrdle
25.10.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Anderlecht11:4Matějka
25.10.02pátek20:00UT SNPAS - CompFC Sokol UL "A" 1:4Matějka
9.kolo
28.10.02pondělí16:00UT 12.ZŠCombixKMF Úder "A" 8:4Habrdle
28.10.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"ŠT ZOO Ústí n.L 5:0Matějka
29.10.02úterý17:30UT SNPHadidasAS - Comp 4:8Habrdle
30.10.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecKMK Tornádo "UL" 7:14Hanzlík
31.10.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Městská Policie 4:3Matějka
03.11.02neděle17:00SetuzaAkordMorgan Commando TP 4:6Matějka
15.11.02pátek16:00UT StaráAnderlechtFlatus 6:3Běle
10.kolo
04.11.02pondělí15:30KMF Úder "A"FC Sokol UL "A" 0:2Běle
04.11.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Combix 2:12Habrdle
04.11.02pondělí20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LAkord 2:2Miněk
05.11.02úterý18:00UT SNPMěstská PolicieHadidas 3:7Matějka
06.11.02středa20:00UT SNPAS - CompKMK Tornádo "UL" 3:7Kalina
07.11.02čtvrtek16:00UT StaráAnderlechtSokol Libouchec12:8Běle
08.11.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPFlatus10:10Matějka
11.kolo
CombixAkord 1:2Matějka
12.11.02úterý17:30UT SNPHadidasKMF Úder "A" 2:7Matějka
12.11.02úterý19:00UT SNPFlatusSokol Libouchec 5:5Kirilák
13.11.02středa19:30UT SNPAS - CompAnderlecht 4:15
14.11.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B" 5:2Habrdle
15.11.02pátek19:00hala UJEPMorgan Commando TPŠT ZOO Ústí n.L 2:15Miněk
15.11.02pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Městská Policie 9:6Kalina
12.kolo
Městská PolicieAnderlecht 2:4
18.11.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Hadidas 2:8Matějka
20.11.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecAS - Comp10:7Hanzlík
21.11.02čtvrtek15:30UT MojžířKMF Úder "A"KMK Tornádo "UL" 3:5Hanzlík
21.11.02čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LFlatus 9:5Kresta
22.11.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPCombix 6:7Miněk
05.12.02čtvrtek20:00WHC KBAkordFC Sokol UL "A" 3:4Hanzlík
13.kolo
26.11.02úterý16:45UT SNPHadidasAkord 4:7Matějka
26.11.02úterý18:00UT SNPFlatusAS - Comp 7:2Matějka
26.11.02úterý19:30UT SNPMěstská PolicieSokol Libouchec10:13Matějka
28.11.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 3:5Kalina
29.11.02pátek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LCombix 3:13Kresta
29.11.02pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Hop Trop - "B" 7:2Kalina
03.12.02úterý18:00UT SNPAnderlechtKMF Úder "A" 8:6Běle
14.kolo
17.03.03pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Anderlecht 6:2Kresta
19.03.03středa19:00UT SNPFlatusCombix 5:6Matějka
20.03.03čtvrtek21:00WHC KBMěstská PolicieAS - Comp 5:3Miněk
20.03.03čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LFC Sokol UL "A" 6:5Miněk
21.03.03pátek16:00hala UJEPMorgan Commando TPHadidas 2:6Matějka
21.03.03pátek16:00UT A.ČeskéAkordKMK Tornádo "UL" 5:5Hanzlík
21.03.03pátek17:00UT MojžířKMF Úder "A"Sokol Libouchec 2:1Habrdle
15.kolo
24.03.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtAkord 8:9Habrdle
24.03.03pondělí17:00UT 12.ZŠCombixFC Sokol UL "A" 6:1Miněk
25.03.03úterý20:00UT SNPFlatusMěstská Policie 6:5Matějka
26.03.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecHop Trop - "B" 7:4Hanzlík
26.03.03středa20:30UT SNPHadidasŠT ZOO Ústí n.L 9:6Kresta
28.03.03pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP10:4Běle
28.03.03pátek21:00SetuzaAS - CompKMF Úder "A" 3:8Habrdle
16.kolo
31.03.03pondělí17:00UT StaráMorgan Commando TPAnderlecht11:9Běle
31.03.03pondělí20:30UT SNPHop Trop - "B"AS - Comp 2:9Kresta
03.04.03čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LKMK Tornádo "UL" 3:4Kresta
03.04.03čtvrtek21:00WHC KBFC Sokol UL "A"Flatus 8:3Kresta
04.04.03pátek17:00UT MojžířKMF Úder "A"Městská Policie 7:4Habrdle
04.04.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordSokol Libouchec 3:6Miněk
04.04.03pátek19:30UT SNPHadidasCombix 2:1Kresta
17.kolo
UT 12.ZŠCombixKMK Tornádo "UL"11:4Kresta
09.04.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecMorgan Commando TP 6:6Hanzlík
09.04.03středa20:30SetuzaAS - CompAkord16:9Habrdle
10.04.03čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hadidas 4:4Kresta
10.04.03čtvrtek21:00WHC KBMěstská PolicieHop Trop - "B" 4:3Kresta
11.04.03pátek17:00UT SNPFlatusKMF Úder "A" 8:6Matějka
12.05.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtŠT ZOO Ústí n.L 5:2Miněk
18.kolo
UT SNPHadidasFlatus 3:3
14.04.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtCombix 3:8Kresta
14.04.03pondělí20:30UT SNPHop Trop - "B"KMF Úder "A" 1:3Habrdle
16.04.03středa20:30SetuzaMorgan Commando TPAS - Comp 8:8Hanzlík
17.04.03čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LSokol Libouchec 8:1Matějka
18.04.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordMěstská Policie 9:12Kresta
10.06.03úterý16:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 4:1Matějka
19.kolo
UT 12.ZŠCombixSokol Libouchec 7:3
23.04.03středa20:30SetuzaAS - CompŠT ZOO Ústí n.L 6:7Habrdle
24.04.03čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Anderlecht 0:5Kresta
25.04.03pátek17:00UT SNPFlatusHop Trop - "B"11:6Matějka
25.04.03pátek17:00UT MojžířKMF Úder "A"Akord 1:6Habrdle
25.04.03pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Hadidas 2:2Matějka
29.04.03úterý18:00UT StaráMěstská PolicieMorgan Commando TP 4:5Kresta
20.kolo
28.04.03pondělí15:30UT SNPFlatusKMK Tornádo "UL"11:7Hanzlík
30.04.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecFC Sokol UL "A" 7:3Hanzlík
30.04.03středa20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LMěstská Policie 7:2Miněk
30.04.03středa20:30SetuzaAS - CompCombix 4:4Kresta
01.05.03čtvrtek20:00UT SNPHadidasAnderlecht 4:4Matějka
02.05.03pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPKMF Úder "A" 6:2Hanzlík
02.05.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 3:7Miněk
21.kolo
UT A.ČeskéAkordFlatus 4:4
05.05.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtKMK Tornádo "UL" 8:6Matějka
05.05.03pondělí17:00UT 12.ZŠCombixMěstská Policie 9:2Miněk
05.05.03pondělí20:30UT SNPHop Trop - "B"Morgan Commando TP 3:1Habrdle
08.05.03čtvrtek20:00UT SNPHadidasSokol Libouchec 3:2Matějka
13.05.03úterý19:00WHC KBFC Sokol UL "A"AS - Comp 2:7Habrdle
05.06.03čtvrtek19:00UT MojžířKMF Úder "A"ŠT ZOO Ústí n.L 6:1Habrdle
22.kolo
13.05.03úterý17:00UT SNPFlatusAnderlecht 3:9Miněk
14.05.03středa20:30SetuzaAS - CompHadidas 5:6Hanzlík
15.05.03čtvrtek19:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LHop Trop - "B" 5:5Miněk
15.05.03čtvrtek20:00UT SNPMěstská PolicieFC Sokol UL "A" 1:3Matějka
16.05.03pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPAkord 8:6Hanzlík
16.05.03pátek18:00UT MojžířKMF Úder "A"Combix 5:8Habrdle
16.05.03pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Sokol Libouchec 3:2Matějka
23.kolo
19.05.03pondělí17:00UT 12.ZŠCombixHop Trop - "B" 8:2Kresta
21.05.03středa16:30UT SNPFlatusMorgan Commando TP 3:8Kresta
21.05.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecAnderlecht10:7Hanzlík
22.05.03čtvrtek19:00WHC KBFC Sokol UL "A"KMF Úder "A" 9:3Hanzlík
23.05.03pátek16:30UT SNPHadidasMěstská Policie13:5Miněk
23.05.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordŠT ZOO Ústí n.L 3:6Kresta
23.05.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"AS - Comp 8:8Matějka
24.kolo
26.05.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtAS - Comp11:9Miněk
26.05.03pondělí20:30UT SNPHop Trop - "B"FC Sokol UL "A" 2:7Habrdle
27.05.03úterý16:30UT SNPMěstská PolicieKMK Tornádo "UL" 6:9Miněk
28.05.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecFlatus 9:3Hanzlík
29.05.03čtvrtek19:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LMorgan Commando TP 3:9Miněk
30.05.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordCombix 3:2Kalina
30.05.03pátek18:00UT MojžířKMF Úder "A"Hadidas11:3Běle
25.kolo
02.06.03pondělí17:00UT 12.ZŠCombixMorgan Commando TP 6:5Matějka
02.06.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtMěstská Policie 5:3Miněk
03.06.03úterý20:00UT SNPHadidasHop Trop - "B" 8:4Matějka
04.06.03středa16:30UT SNPFlatusŠT ZOO Ústí n.L 4:4Miněk
04.06.03středa20:30SetuzaAS - CompSokol Libouchec 4:7Habrdle
06.06.03pátek17:00UT A.ČeskéFC Sokol UL "A"Akord 5:2Hanzlík
06.06.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"KMF Úder "A" 2:3Matějka
26.kolo
09.06.03pondělí17:00UT 12.ZŠCombixŠT ZOO Ústí n.L 6:2Kresta
09.06.03pondělí20:30UT SNPHop Trop - "B"KMK Tornádo "UL" 2:3Matějka
11.06.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecMěstská Policie11:8Hanzlík
12.06.03čtvrtek20:30UT StaráMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 6:7Matějka
13.06.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordHadidas14:2Běle
13.06.03pátek18:00UT MojžířKMF Úder "A"Anderlecht 7:9Habrdle
18.06.03středa20:30SetuzaAS - CompFlatus 7:7
2002/2003 Pohár A
1.kolo
06.12.02pátek16:00hala UJEPTJ FandaWayuptensky futsal team UL 5:1Matějka
06.12.02pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaHop Trop "UL" 1:5Kresta
20.12.02pátek16:00SetuzaKMF Úder "A"Combix 4:7Miněk
2.kolo
09.12.02pondělí21:00SetuzaKMF Úder "A"FSC SKP Viktoria 5:8Matějka
11.12.02středa20:30SetuzaHop Trop "UL"TJ Fanda 5:0Habrdle
15.12.02neděle15:00SetuzaCombixWayuptensky futsal team UL10:3Hanzlík
3.kolo
16.12.02pondělí19:00WHC KBWayuptensky futsal team ULHop Trop "UL" 4:3Hanzlík
19.12.02čtvrtek18:30hala UJEPTJ FandaKMF Úder "A" 6:4Matějka
03.01.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaCombix 6:12Kresta
4.kolo
06.01.03pondělí21:00SetuzaKMF Úder "A"Wayuptensky futsal team UL 1:5Hanzlík
10.01.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaTJ Fanda13:5Kresta
12.01.03neděle15:00SetuzaCombixHop Trop "UL" 5:2Matějka
5.kolo
15.01.03středa20:30SetuzaHop Trop "UL"KMF Úder "A" 5:5Hanzlík
16.01.03čtvrtek18:30hala UJEPTJ FandaCombix 3:10Habrdle
17.01.03pátek19:00SKPWayuptensky futsal team ULFSC SKP Viktoria 4:8Miněk
2002/2003 Pohár B
1.kolo
02.12.02pondělí20:00WHC KBFK Pérovna UL1.HFC 3:1Hanzlík
20.12.02pátek21:00SetuzaAS - CompFlamengo UL 8:4Matějka
02.01.03čtvrtek18:00SetuzaTetaPupkins 9:6Kresta
2.kolo
11.12.02středa18:45SKPFlamengo ULPupkins 4:9Miněk
12.12.02čtvrtek18:00Setuza1.HFCTeta14:5Matějka
12.12.02čtvrtek20:00WHC KBAS - CompFK Pérovna UL 2:17Kresta
3.kolo
16.12.02pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL13:5Hanzlík
18.12.02středa18:45SKPPupkins1.HFC 6:11Miněk
19.12.02čtvrtek18:00SetuzaTetaAS - Comp 4:10Habrdle
4.kolo
06.01.03pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULTeta10:4Kresta
09.01.03čtvrtek21:00SetuzaFlamengo UL1.HFC 3:12Matějka
10.01.03pátek21:00SetuzaAS - CompPupkins15:4Miněk
5.kolo
15.01.03středa18:45SKPPupkinsFK Pérovna UL 3:31Kresta
16.01.03čtvrtek18:00SetuzaTetaFlamengo UL 7:2Matějka
17.01.03pátek21:00Setuza1.HFCAS - Comp 8:6Habrdle

celkem záznamů: 908

generováno za 0.59 sekund