Dnes je pondělí 24.01.2022  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2021/2022 2.třída
1.kolo
30.08.21pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FT Forza UL "B" 1:2Košťál
Mollinger
duel
01.09.21středa17:30UT SNPFC RumíciFSC Tygříci "UL" 1:4Lutka
Rouče
duel
02.09.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Sokol UL "B" 4:4Mollinger
Faigl
duel
03.09.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFK Jamajka 5:4Mollinger
Macháček
duel
03.09.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Auto Horejsek 7:6Faigl
Řízek
duel
08.10.21pátek17:30UT GymplHop Trop 2020Patriots UL "A" 6:4Hanzlík
Rouče
duel
2.kolo
odloženo z podnětu DPatriots UL "A"Kozlos Ústí n.L. :duel
06.09.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 4:3Lutka
Faigl
duel
07.09.21úterý17:00LibouchecFC Sokol UL "B"Hop Trop 2020 5:10Macháček
Hanzlík
duel
08.09.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rumíci 2:3Mollinger
Košťál
duel
08.09.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFSC Tygříci "UL" 5:4Hanzlík
Mollinger
duel
10.09.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Barcelona UL 2:4Sůra
Řízek
duel
3.kolo
odloženo z podnětu HHop Trop 2020FK Jamajka :duel
13.09.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza UL "B" 5:11Řízek
Hanzlík
duel
13.09.21pondělí17:30UT SNPFC RumíciPatriots UL "A" 3:5Lutka
Macháček
duel
13.09.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 2:7Macháček
Rouče
duel
16.09.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular UL "B" 3:3Macháček
Mollinger
duel
17.09.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFK Auto Horejsek 6:8Macháček
Kalina
duel
4.kolo
20.09.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 9:4Macháček
Lutka
duel
21.09.21úterý17:00LibouchecFC Sokol UL "B"FC Rumíci 2:9Faigl
Kresta
duel
22.09.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFT Forza UL "B" 3:4Lutka
Macháček
duel
22.09.21středa19:00hala UJEPPatriots UL "A"FSC Tygříci "UL" 4:3Hanzlík
Řízek
duel
24.09.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULOld School UL "B" 3:9Tuček
Nový
duel
24.09.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Hop Trop 202012:6Hanzlík
Rouče
duel
5.kolo
27.09.21pondělí17:30UT SNPFC RumíciFK Jamajka 4:3Macháček
Nový
duel
29.09.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Patriots UL "A" 1:1Rouče
Mollinger
duel
30.09.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Auto Horejsek 4:6Šmid
Řízek
duel
01.10.21pátek17:30UT GymplHop Trop 2020FC Barcelona UL14:0Macháček
Faigl
duel
06.10.21středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 2:1Šmid
Mollinger
duel
18.10.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Sambular UL "B" 1:5Nový
Faigl
duel
6.kolo
04.10.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 2:3Macháček
Lutka
duel
06.10.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekPatriots UL "A"11:7Hanzlík
Kalina
duel
07.10.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"Hop Trop 2020 3:3Šmid
Macháček
duel
08.10.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. 5:2Tuček
laik
duel
08.10.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Rumíci 4:3Rouče
Hanzlík
duel
01.12.21středa20:00WHC KBFC Sokol UL "B"FT Forza UL "B" 5:3Macháček
Nový
duel
7.kolo
11.10.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Sambular UL "B" 4:5Faigl
Kalina
duel
11.10.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Old School UL "B" 2:8Nový
Macháček
duel
12.10.21úterý18:00UT SNPFC RumíciFC Barcelona UL 9:3Hanzlík
Řízek
duel
13.10.21středa21:00hala UJEPPatriots UL "A"FC Sokol UL "B" 5:6Tuček
laik
duel
13.10.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Jamajka 4:1Rouče
Macháček
duel
15.10.21pátek17:30UT GymplHop Trop 2020FK Auto Horejsek 6:4Sůra
Macháček
duel
8.kolo
18.10.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaPatriots UL "A" 3:6Macháček
Lutka
duel
20.10.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Sokol UL "B" 6:3Macháček
Řízek
duel
21.10.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Rumíci 1:3Rouče
Macháček
duel
22.10.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FT Forza UL "B" 3:5Kalina
Hanzlík
duel
22.10.21pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" 9:4Lutka
Tuček
duel
16.11.21úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop 2020 2:4Řízek
Macháček
duel
9.kolo
odloženo z podnětu DFC RumíciHop Trop 2020 :duel
25.10.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Auto Horejsek 0:6Nový
Lutka
duel
26.10.21úterý19:00LibouchecFC Sokol UL "B"FK Jamajka 9:3Košťál
Nový
duel
27.10.21středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Old School UL "B" 2:7Macháček
Nový
duel
27.10.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Barcelona UL 5:1Tuček
Lutka
duel
29.10.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "A"FK Sambular UL "B" 2:7Mollinger
Rouče
duel
10.kolo
01.11.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Rumíci 4:9Macháček
Nový
duel
03.11.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Jamajka11:7Hanzlík
Kordík
duel
04.11.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FT Forza UL "B" 7:3Macháček
Košťál
duel
05.11.21pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULPatriots UL "A" 6:4Macháček
Košťál
duel
05.11.21pátek17:30UT GymplHop Trop 2020FSC Tygříci "UL"11:2Nový
Kalina
duel
05.11.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Sokol UL "B" 4:0Sůra
Řízek
duel
11.kolo
odloženo z podnětu DPatriots UL "A"Old School UL "B" :duel
08.11.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 3:6Macháček
Řízek
duel
09.11.21úterý19:00LibouchecFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 4:2Nový
Řízek
duel
10.11.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Hop Trop 2020 3:6Lutka
Faigl
duel
10.11.21středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular UL "B" 4:7Nový
Košťál
duel
11.11.21čtvrtek19:00UT SNPFC RumíciFK Auto Horejsek 6:5Nový
Rouče
duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.24 sekund