Dnes je pondělí 25.10.2021  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2021/2022 1.třída
1.kolo
odloženo z podnětu HKMK Tornádo "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. :duel
30.08.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyFC Lokomotif "B" 9:6Kresta
Macháček
duel
30.08.21pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULVikings Libouchec10:3Mollinger
Košťál
duel
01.09.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SC Dragons UL 4:1Kalina
Hanzlík
duel
01.09.21středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesSamba UL 5:12Lutka
Sůra
duel
03.09.21pátek21:00hala UJEPFC Rapid UL "D"TJ Sebuzín 5:2Mollinger
Faigl
duel
2.kolo
06.09.21pondělí20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC Lokomotif "B" 5:2Macháček
Hanzlík
duel
08.09.21středa21:00WHC KBSamba ULFC Rapid UL "D" 2:5Košťál
Mollinger
duel
10.09.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FT Forza "UL" 1:8Košťál
Macháček
duel
10.09.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínBřezňáci UL 2:9Košťál
Macháček
duel
04.10.21pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecTJ Svádov - Olšinky 9:10Nový
Košťál
duel
04.10.21pondělí20:00UT SeverkaSC Dragons ULFC Incredibles 3:4Lutka
Macháček
duel
3.kolo
odloženo z podnětu DBřezňáci ULSamba UL :duel
odloženo z podnětu DFC IncrediblesKMK Tornádo "UL" :duel
13.09.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyTJ Sebuzín 4:6Hanzlík
Řízek
duel
15.09.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Vikings Libouchec 3:7Lutka
Rouče
duel
15.09.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 2:6Macháček
laik
duel
17.09.21pátek21:00hala UJEPFC Rapid UL "D"SC Dragons UL 3:3Sůra
Šmid
duel
4.kolo
odloženo z podnětu HSC Dragons ULBřezňáci UL :duel
odloženo z podnětu HFT Forza "UL"FC Incredibles :duel
20.09.21pondělí20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Vikings Libouchec16:3Hanzlík
Šmid
duel
24.09.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" 1:6Macháček
Košťál
duel
24.09.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Lokomotif "B" 4:2Macháček
Košťál
duel
24.09.21pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Svádov - Olšinky 5:6Košťál
Macháček
duel
5.kolo
odloženo z podnětu HTJ Svádov - OlšinkySC Dragons UL :duel
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "D"FT Forza "UL" :duel
28.09.21úterý19:30UT SNPBřezňáci ULKMK Tornádo "UL" 9:5Hanzlík
Macháček
duel
29.09.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Samba UL13:5Řízek
Šmid
duel
29.09.21středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesTJ Bouráci Ústí n.L. 3:7Šmid
Řízek
duel
30.09.21čtvrtek19:00LibouchecVikings LibouchecTJ Sebuzín10:8Nový
Faigl
duel
6.kolo
odloženo z podnětu HTJ Bouráci Ústí n.L.TJ Sebuzín :duel
odloženo z podnětu DFC IncrediblesFC Rapid UL "D" :duel
06.10.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Březňáci UL 7:1Hanzlík
Šmid
duel
06.10.21středa19:00UT SeverkaSC Dragons ULFC Lokomotif "B" 3:5Mollinger
Šmid
duel
08.10.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Svádov - Olšinky 7:7Nový
Řízek
duel
08.10.21pátek19:00UT SeverkaSamba ULVikings Libouchec 8:5Řízek
Nový
duel
7.kolo
11.10.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyFT Forza "UL" 3:9Kalina
Faigl
duel
13.10.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"TJ Bouráci Ústí n.L. 4:4Macháček
Rouče
duel
13.10.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"KMK Tornádo "UL" 7:1Nový
Faigl
duel
14.10.21čtvrtek19:30UT SNPBřezňáci ULFC Incredibles 6:3Faigl
Rouče
duel
15.10.21pátek19:00LibouchecVikings LibouchecSC Dragons UL :Faigl
Kalina
duel
15.10.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínSamba UL 7:5Macháček
Sůra
duel
8.kolo
odloženo z podnětu DFC IncrediblesTJ Svádov - Olšinky :duel
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "D"Březňáci UL :duel
18.10.21pondělí20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Samba UL12:1Hanzlík
Faigl
duel
20.10.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Lokomotif "B" 6:1Tuček
Košťál
duel
21.10.21čtvrtek20:00UT SeverkaSC Dragons ULTJ Sebuzín 8:2Macháček
Rouče
duel
22.10.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Vikings Libouchec 2:2Nový
Macháček
duel
9.kolo
25.10.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyFC Rapid UL "D" :Macháček
Řízek
duel
26.10.21úterý19:30UT SNPBřezňáci ULTJ Bouráci Ústí n.L. :Hanzlík
Faigl
duel
27.10.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Incredibles :Košťál
Nový
duel
29.10.21pátek19:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" :Hanzlík
Řízek
duel
29.10.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínKMK Tornádo "UL" :Sůra
Macháček
duel
29.10.21pátek19:00UT SeverkaSamba ULSC Dragons UL :Macháček
Sůra
duel
10.kolo
02.11.21úterý19:30UT SNPBřezňáci ULTJ Svádov - Olšinky :duel
02.11.21úterý20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.SC Dragons UL :duel
03.11.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Lokomotif "B" :duel
03.11.21středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesVikings Libouchec :duel
03.11.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Sebuzín :duel
05.11.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL :duel
11.kolo
SC Dragons ULKMK Tornádo "UL" :duel
08.11.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyTJ Bouráci Ústí n.L. :duel
10.11.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Březňáci UL :duel
11.11.21čtvrtek19:00LibouchecVikings LibouchecFC Rapid UL "D" :duel
12.11.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Incredibles :duel
12.11.21pátek19:00UT SeverkaSamba ULFT Forza "UL" :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.04 sekund