Dnes je středa 05.10.2022  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2020/2021 3.třída
1.kolo
volný losFK Auto Horejsek :
odloženo z podnětu DPatriots UL "A"FSC Tygříci "B" :
odloženo z podnětu HFK VšebořiceFK Rakeťáci :
31.08.20pondělí19:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFC Rapid UL "E" 2:6Tuček
03.09.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"RIO Ústí n.L. 7:8Faigl st.
03.09.20čtvrtek17:00KrupkaFC RumíciFK Albion Ústí 6:2Mollinger
2.kolo
FK Albion Ústívolný los :
07.09.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Auto Horejsek 4:2Nový
07.09.20pondělí19:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Rumíci 5:5Macháček
10.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFK RakeťáciOld School UL "B" 1:11Macháček
10.09.20čtvrtek19:00UT MojžířRIO Ústí n.L.FC Chmelaři UL 4:4Nový
13.09.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"FK Všebořice13:2Řízek
3.kolo
volný losFC Rapid UL "E" :
15.09.20úterý19:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Albion Ústí 9:5Hanzlík
16.09.20středa19:00UT SeverkaFC RumíciRIO Ústí n.L. 8:5Faigl st.
17.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFK Rakeťáci 5:0Rouče
17.09.20čtvrtek19:00UT SNPFK VšebořiceFSC Tygříci "B" 4:4Pašek
17.09.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Patriots UL "A" 5:7Rouče
4.kolo
RIO Ústí n.L.volný los :
21.09.20pondělí19:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FK Auto Horejsek 7:7Kresta
22.09.20úterý17:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 2:6Lutka
22.09.20úterý19:00UT SNPFK VšebořiceOld School UL "B" 1:11Sůra
24.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFK RakeťáciFC Rumíci 1:12Mollinger
27.09.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"FC Chmelaři UL 3:3Kamínek
5.kolo
volný losFK Rakeťáci :
29.09.20úterý17:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFK Všebořice 8:3Rouče
30.09.20středa19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Rapid UL "E" 0:5Košťál
01.10.20čtvrtek18:00UT SeverkaFC RumíciPatriots UL "A" 4:7Lutka
01.10.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 8:0Sůra
02.10.20pátek19:00LibouchecFK Auto HorejsekRIO Ústí n.L. 7:4Řízek
6.kolo
Patriots UL "A"volný los :
odloženo z podnětu DFK RakeťáciFK Auto Horejsek :Pašek
05.10.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Rapid UL "E" 3:7Kalina
06.10.20úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC Rumíci 2:4Faigl st.
08.10.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Chmelaři UL 9:5Kresta
08.10.20čtvrtek19:00UT MojžířRIO Ústí n.L.FK Albion Ústí12:3Macháček
7.kolo
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekPatriots UL "A" :
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" :
odloženo vládou ČRFC RumíciOld School UL "B" :
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFK Rakeťáci :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"RIO Ústí n.L. :
volný losFK Všebořice :
8.kolo
odloženo vládou ČRFK VšebořiceFK Auto Horejsek :
odloženo vládou ČRPatriots UL "A"FK Albion Ústí :
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "B"RIO Ústí n.L. :
odloženo vládou ČRFK RakeťáciFC Rapid UL "E" :
Old School UL "B"volný los :
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFC Rumíci :
9.kolo
odloženo vládou ČRFC RumíciFSC Tygříci "B" :
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekOld School UL "B" :
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFK Všebořice :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"Patriots UL "A" :
odloženo vládou ČRRIO Ústí n.L.FK Rakeťáci :
volný losFC Chmelaři UL :
10.kolo
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci :
odloženo vládou ČRPatriots UL "A"RIO Ústí n.L. :
odloženo vládou ČRFK VšebořiceFC Rapid UL "E" :
FC Rumícivolný los :
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFK Auto Horejsek :
odloženo vládou ČROld School UL "B"FK Albion Ústí :
11.kolo
odloženo vládou ČRRIO Ústí n.L.FK Všebořice :
volný losFSC Tygříci "B" :
odloženo vládou ČRFK RakeťáciPatriots UL "A" :
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFC Chmelaři UL :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"Old School UL "B" :
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekFC Rumíci :
12.kolo
FK Auto Horejsekvolný los :
05.04.21pondělíFSC Tygříci "B"Patriots UL "A" :
05.04.21pondělíFK RakeťáciFK Všebořice :
05.04.21pondělíRIO Ústí n.L.Old School UL "B" :
05.04.21pondělíFC Rapid UL "E"FC Chmelaři UL :
05.04.21pondělíFK Albion ÚstíFC Rumíci :
13.kolo
FK Auto HorejsekFSC Tygříci "B" :
FK VšebořicePatriots UL "A" :
Old School UL "B"FK Rakeťáci :
FC Chmelaři ULRIO Ústí n.L. :
FC RumíciFC Rapid UL "E" :
volný losFK Albion Ústí :
14.kolo
FK Albion ÚstíFK Auto Horejsek :
FK RakeťáciFC Chmelaři UL :
FC Rapid UL "E"volný los :
FSC Tygříci "B"FK Všebořice :
RIO Ústí n.L.FC Rumíci :
Patriots UL "A"Old School UL "B" :
15.kolo
FC RumíciFK Rakeťáci :
FC Chmelaři ULPatriots UL "A" :
Old School UL "B"FK Všebořice :
FK Auto HorejsekFC Rapid UL "E" :
FK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" :
volný losRIO Ústí n.L. :
16.kolo
FK VšebořiceFC Chmelaři UL :
FK Rakeťácivolný los :
FC Rapid UL "E"FK Albion Ústí :
FSC Tygříci "B"Old School UL "B" :
Patriots UL "A"FC Rumíci :
RIO Ústí n.L.FK Auto Horejsek :
17.kolo
FK Auto HorejsekFK Rakeťáci :
FC Chmelaři ULOld School UL "B" :
FC RumíciFK Všebořice :
FK Albion ÚstíRIO Ústí n.L. :
FC Rapid UL "E"FSC Tygříci "B" :
volný losPatriots UL "A" :
18.kolo
FK Všebořicevolný los :
RIO Ústí n.L.FC Rapid UL "E" :
FK RakeťáciFK Albion Ústí :
Patriots UL "A"FK Auto Horejsek :
Old School UL "B"FC Rumíci :
FSC Tygříci "B"FC Chmelaři UL :
19.kolo
FC RumíciFC Chmelaři UL :
FK Auto HorejsekFK Všebořice :
FK Albion ÚstíPatriots UL "A" :
FC Rapid UL "E"FK Rakeťáci :
RIO Ústí n.L.FSC Tygříci "B" :
volný losOld School UL "B" :
20.kolo
FSC Tygříci "B"FC Rumíci :
Old School UL "B"FK Auto Horejsek :
FK VšebořiceFK Albion Ústí :
FC Chmelaři ULvolný los :
Patriots UL "A"FC Rapid UL "E" :
FK RakeťáciRIO Ústí n.L. :
21.kolo
volný losFC Rumíci :
FK Auto HorejsekFC Chmelaři UL :
FK Albion ÚstíOld School UL "B" :
FC Rapid UL "E"FK Všebořice :
RIO Ústí n.L.Patriots UL "A" :
FK RakeťáciFSC Tygříci "B" :
22.kolo
Patriots UL "A"FK Rakeťáci :
FK VšebořiceRIO Ústí n.L. :
Old School UL "B"FC Rapid UL "E" :
FC RumíciFK Auto Horejsek :
FSC Tygříci "B"volný los :
FC Chmelaři ULFK Albion Ústí :

celkem záznamů: 132

generováno za 0.03 sekund