Dnes je úterý 01.12.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2020/2021 3.třída
1.kolo
volný losFK Auto Horejsek :duel
odloženo z podnětu DPatriots UL "A"FSC Tygříci "B" :duel
odloženo z podnětu HFK VšebořiceFK Rakeťáci :duel
31.08.20pondělí19:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFC Rapid UL "E" 2:6Tučekduel
03.09.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem 7:8Faiglduel
03.09.20čtvrtek17:00KrupkaFC RumíciFK Albion Ústí 6:2Mollingerduel
2.kolo
FK Albion Ústívolný los :duel
07.09.20pondělí19:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Rumíci 5:5Macháčekduel
07.09.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Auto Horejsek 4:2Novýduel
10.09.20čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Chmelaři UL 4:4Novýduel
10.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFK RakeťáciOld School UL "B" 1:11Macháčekduel
13.09.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"FK Všebořice13:2Řízekduel
3.kolo
volný losFC Rapid UL "E" :duel
15.09.20úterý19:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Albion Ústí 9:5Hanzlíkduel
16.09.20středa19:00UT SeverkaFC RumíciRio Ústí n. Labem 8:5Faiglduel
17.09.20čtvrtek19:00UT SNPFK VšebořiceFSC Tygříci "B" 4:4Pašek duel
17.09.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Patriots UL "A" 5:7Roučeduel
17.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFK Rakeťáci 5:0Roučeduel
4.kolo
Rio Ústí n. Labemvolný los :duel
21.09.20pondělí19:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FK Auto Horejsek 7:7Krestaduel
22.09.20úterý19:00UT SNPFK VšebořiceOld School UL "B" 1:11Sůraduel
22.09.20úterý17:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 2:6Lutkaduel
24.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFK RakeťáciFC Rumíci 1:12Mollingerduel
27.09.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"FC Chmelaři UL 3:3Kamínekduel
5.kolo
volný losFK Rakeťáci :duel
29.09.20úterý17:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFK Všebořice 8:3Roučeduel
30.09.20středa19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Rapid UL "E" 0:5Košťál duel
01.10.20čtvrtek18:00UT SeverkaFC RumíciPatriots UL "A" 4:7Lutkaduel
01.10.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 8:0Sůraduel
02.10.20pátek19:00LibouchecFK Auto HorejsekRio Ústí n. Labem 7:4Řízekduel
6.kolo
Patriots UL "A"volný los :duel
odloženo z podnětu DFK RakeťáciFK Auto Horejsek :Pašek duel
05.10.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Rapid UL "E" 3:7Kalinaduel
06.10.20úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC Rumíci 2:4Faiglduel
08.10.20čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Albion Ústí12:3Macháčekduel
08.10.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Chmelaři UL 9:5Krestaduel
7.kolo
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFK Rakeťáci :duel
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" :duel
volný losFK Všebořice :duel
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"Rio Ústí n. Labem :duel
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekPatriots UL "A" :duel
odloženo vládou ČRFC RumíciOld School UL "B" :duel
8.kolo
Old School UL "B"volný los :duel
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFC Rumíci :duel
odloženo vládou ČRFK VšebořiceFK Auto Horejsek :duel
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "B"Rio Ústí n. Labem :duel
odloženo vládou ČRFK RakeťáciFC Rapid UL "E" :duel
odloženo vládou ČRPatriots UL "A"FK Albion Ústí :duel
9.kolo
volný losFC Chmelaři UL :duel
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekOld School UL "B" :duel
odloženo vládou ČRFC RumíciFSC Tygříci "B" :duel
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"Patriots UL "A" :duel
odloženo vládou ČRRio Ústí n. LabemFK Rakeťáci :duel
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFK Všebořice :duel
10.kolo
FC Rumícivolný los :duel
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFK Auto Horejsek :duel
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci :duel
odloženo vládou ČRPatriots UL "A"Rio Ústí n. Labem :duel
odloženo vládou ČRFK VšebořiceFC Rapid UL "E" :duel
odloženo vládou ČROld School UL "B"FK Albion Ústí :duel
11.kolo
odloženo vládou ČRFK RakeťáciPatriots UL "A" :duel
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"Old School UL "B" :duel
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekFC Rumíci :duel
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFC Chmelaři UL :duel
odloženo vládou ČRRio Ústí n. LabemFK Všebořice :duel
volný losFSC Tygříci "B" :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.02 sekund