Dnes je neděle 01.08.2021  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2020/2021 3.třída
1.kolo
volný losFK Auto Horejsek :
odloženo z podnětu DPatriots UL "A"FSC Tygříci "B" :
odloženo z podnětu HFK VšebořiceFK Rakeťáci :
31.08.20pondělí19:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFC Rapid UL "E" 2:6Tuček
03.09.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem 7:8Faigl
03.09.20čtvrtek17:00KrupkaFC RumíciFK Albion Ústí 6:2Mollinger
2.kolo
FK Albion Ústívolný los :
07.09.20pondělí19:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Rumíci 5:5Macháček
07.09.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Auto Horejsek 4:2Nový
10.09.20čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Chmelaři UL 4:4Nový
10.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFK RakeťáciOld School UL "B" 1:11Macháček
13.09.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"FK Všebořice13:2Řízek
3.kolo
volný losFC Rapid UL "E" :
15.09.20úterý19:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Albion Ústí 9:5Hanzlík
16.09.20středa19:00UT SeverkaFC RumíciRio Ústí n. Labem 8:5Faigl
17.09.20čtvrtek19:00UT SNPFK VšebořiceFSC Tygříci "B" 4:4Pašek
17.09.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Patriots UL "A" 5:7Rouče
17.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFK Rakeťáci 5:0Rouče
4.kolo
Rio Ústí n. Labemvolný los :
21.09.20pondělí19:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FK Auto Horejsek 7:7Kresta
22.09.20úterý19:00UT SNPFK VšebořiceOld School UL "B" 1:11Sůra
22.09.20úterý17:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 2:6Lutka
24.09.20čtvrtek18:00UT SeverkaFK RakeťáciFC Rumíci 1:12Mollinger
27.09.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"FC Chmelaři UL 3:3Kamínek
5.kolo
volný losFK Rakeťáci :
29.09.20úterý17:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFK Všebořice 8:3Rouče
30.09.20středa19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Rapid UL "E" 0:5Košťál
01.10.20čtvrtek18:00UT SeverkaFC RumíciPatriots UL "A" 4:7Lutka
01.10.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 8:0Sůra
02.10.20pátek19:00LibouchecFK Auto HorejsekRio Ústí n. Labem 7:4Řízek
6.kolo
Patriots UL "A"volný los :
odloženo z podnětu DFK RakeťáciFK Auto Horejsek :Pašek
05.10.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Rapid UL "E" 3:7Kalina
06.10.20úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC Rumíci 2:4Faigl
08.10.20čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Albion Ústí12:3Macháček
08.10.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Chmelaři UL 9:5Kresta
7.kolo
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFK Rakeťáci :
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" :
volný losFK Všebořice :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"Rio Ústí n. Labem :
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekPatriots UL "A" :
odloženo vládou ČRFC RumíciOld School UL "B" :
8.kolo
Old School UL "B"volný los :
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFC Rumíci :
odloženo vládou ČRFK VšebořiceFK Auto Horejsek :
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "B"Rio Ústí n. Labem :
odloženo vládou ČRFK RakeťáciFC Rapid UL "E" :
odloženo vládou ČRPatriots UL "A"FK Albion Ústí :
9.kolo
volný losFC Chmelaři UL :
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekOld School UL "B" :
odloženo vládou ČRFC RumíciFSC Tygříci "B" :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"Patriots UL "A" :
odloženo vládou ČRRio Ústí n. LabemFK Rakeťáci :
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFK Všebořice :
10.kolo
FC Rumícivolný los :
odloženo vládou ČRFC Chmelaři ULFK Auto Horejsek :
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci :
odloženo vládou ČRPatriots UL "A"Rio Ústí n. Labem :
odloženo vládou ČRFK VšebořiceFC Rapid UL "E" :
odloženo vládou ČROld School UL "B"FK Albion Ústí :
11.kolo
odloženo vládou ČRFK RakeťáciPatriots UL "A" :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "E"Old School UL "B" :
odloženo vládou ČRFK Auto HorejsekFC Rumíci :
odloženo vládou ČRFK Albion ÚstíFC Chmelaři UL :
odloženo vládou ČRRio Ústí n. LabemFK Všebořice :
volný losFSC Tygříci "B" :

celkem záznamů: 66

generováno za 0.05 sekund