Dnes je úterý 29.09.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2020/2021 2.třída
1.kolo
31.08.20pondělí17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Lokomotif "B" 2:13Šmidduel
31.08.20pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Sokol UL "B" 2:5Mollingerduel
01.09.20úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 4:2Faiglduel
02.09.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 1:1Hanzlíkduel
04.09.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza UL "B" 3:7Řízekduel
18.11.20středa20:00SH GymplHop Trop 2020FK Sambular UL "B" :duel
2.kolo
07.09.20pondělí20:00UT SeverkaFK JamajkaK Hornets 6:6Macháčekduel
07.09.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "B"Hop Trop 2020 2:8Řízekduel
09.09.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Lokomotif "B" 5:8Mollingerduel
11.09.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Incredibles 5:8Novýduel
11.09.20pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Kozlos Ústí n.L. 7:3Řízekduel
11.09.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 4:3Řízekduel
3.kolo
odloženo z podnětu HKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" :duel
14.09.20pondělí20:10UT SeverkaK HornetsFC Barcelona UL10:2Faiglduel
14.09.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Sambular UL "B" 2:6Šmidduel
16.09.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFT Forza UL "B" 8:2Faiglduel
16.09.20středa20:00SH GymplHop Trop 2020FK Jamajka 7:10laikduel
18.09.20pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"KMK Tornádo "B" 7:5Roučeduel
4.kolo
21.09.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL"10:3Sůraduel
21.09.20pondělí20:00UT SeverkaFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 9:2Krestaduel
23.09.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"KMK Tornádo "B"10:6Šmidduel
23.09.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets10:4Mollingerduel
25.09.20pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Lokomotif "B" 5:7Řízekduel
25.09.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop 2020 7:1Hanzlíkduel
5.kolo
28.09.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Jamajka 2:9Macháčekduel
28.09.20pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 3:3Kalinaduel
28.09.20pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFT Forza UL "B" 4:3Macháčekduel
30.09.20středa20:00SH GymplHop Trop 2020FC Incredibles :Tučekduel
02.10.20pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Sokol UL "B" :Faiglduel
02.10.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Sambular UL "B" :Krestaduel
6.kolo
05.10.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" :duel
05.10.20pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotif "B" :duel
05.10.20pondělí20:00UT SeverkaK HornetsHop Trop 2020 :duel
07.10.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular UL "B" :duel
07.10.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesKozlos Ústí n.L. :duel
09.10.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" :duel
7.kolo
12.10.20pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.K Hornets :duel
12.10.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Incredibles :duel
14.10.20středa20:00SH GymplHop Trop 2020FT Forza UL "B" :duel
16.10.20pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Barcelona UL :duel
16.10.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Jamajka :duel
16.10.20pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Sokol UL "B" :duel
8.kolo
19.10.20pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "UL" :duel
19.10.20pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular UL "B" :duel
21.10.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotif "B" :duel
21.10.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Sokol UL "B" :duel
21.10.20středa20:00SH GymplHop Trop 2020Kozlos Ústí n.L. :duel
23.10.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKMK Tornádo "B" :duel
9.kolo
26.10.20pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FT Forza UL "B" :duel
26.10.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop 2020 :duel
26.10.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "B"FK Jamajka :duel
30.10.20pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Barcelona UL :duel
30.10.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Incredibles :duel
30.10.20pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"K Hornets :duel
10.kolo
02.11.20pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" :duel
02.11.20pondělí20:00UT SeverkaK HornetsKMK Tornádo "B" :duel
04.11.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Sambular UL "B" :duel
04.11.20středa20:00SH GymplHop Trop 2020FC Lokomotif "B" :duel
04.11.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Jamajka :duel
06.11.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" :duel
11.kolo
09.11.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza UL "B" :duel
09.11.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "B"FC Incredibles :duel
11.11.20středa18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Barcelona UL :duel
13.11.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop 2020 :duel
13.11.20pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"K Hornets :duel
13.11.20pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Kozlos Ústí n.L. :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.01 sekund