Dnes je sobota 19.09.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2019/2020 Okresní přebor
1.kolo
02.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Sheriffs Teplice 3:3Macháček
Kalina
04.09.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 4:3Gajarský
Tuček
04.09.19středa20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Libouchec 7:5Lutka
Faigl
05.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOranjes Ústí n. L. 6:2Hanzlík
Sůra
06.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"Italové-Combix UL 3:4Hanzlík
Kalina
06.09.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Sampdoria MRV "A" 3:5Faigl
Lutka
2.kolo
09.09.19pondělí19:00UT SeverkaItalové-Combix ULOranjes Ústí n. L.17:3Hanzlík
Nový
11.09.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 5:8Lutka
Hanzlík
11.09.19středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotif "UL" 9:4Tuček
Rouče
13.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "UL" 1:1Faigl
Košťál
13.09.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"FC Sokol UL "A" 1:1Faigl
laik
29.11.19pátek21:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Rapid UL "C" 3:1Faigl
Nový
3.kolo
16.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 7:4Nový
Kalina
18.09.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Sampdoria MRV "A" 1:2Košťál
Nový
18.09.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Libouchec 5:6Hanzlík
Rouče
19.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL15:1Faigl
Barták
19.11.19úterý20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sheriffs Teplice 3:9Tuček
Nový
25.11.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"Italové-Combix UL 1:3Gajarský
Nový
4.kolo
25.09.19středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. 3:3Kamínek
Rouče
25.09.19středa20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Kolbenschmidt cz 6:6Hanzlík
Macháček
27.09.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"FC Lokomotif "UL" 8:5Tuček
Rouče
27.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" 7:0Tuček
Rouče
27.09.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Sokol UL "A" 5:1Hanzlík
Řízek
27.11.19středa18:00LibouchecFC LibouchecItalové-Combix UL 8:11Hanzlík
Kalina
5.kolo
30.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Italové-Combix UL 2:5Kresta
Nový
02.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 5:5Hanzlík
Rouče
02.10.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Sheriffs Teplice 3:7Hanzlík
Rouče
03.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSampdoria MRV "A" 6:4Košťál
Nový
04.10.19pátek20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Klimax Bar "UL" 6:9Gajarský
Faigl
06.03.20pátek20:15WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "UL" 1:1Lutka
Nový
6.kolo
07.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 4:1Kamínek
Nový
09.10.19středa20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Libouchec 5:2Hanzlík
Nový
09.10.19středa18:00UT SeverkaItalové-Combix ULUSK Slávie UL 9:8Faigl
Kalina
11.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotif "UL" 5:6Kamínek
Rouče
11.10.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"Oranjes Ústí n. L. 6:1Sůra
Faigl
11.10.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 1:4Faigl
Sůra
7.kolo
16.10.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sheriffs Teplice 6:8Nový
Pašek
16.10.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" 2:5Pašek
Nový
16.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecSampdoria MRV "A" 7:5Hanzlík
Rouče
16.10.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Italové-Combix UL 6:6Lutka
Gajarský
17.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "UL" 2:1Nový
Řízek
25.03.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sokol UL "A" :
8.kolo
21.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 4:2Macháček
Kamínek
23.10.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotif "UL" 3:0Košťál
Pašek
25.10.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec 9:6Macháček
Rouče
25.10.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"USK Slávie UL12:2Macháček
Rouče
25.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. 6:2Hanzlík
Barták
21.11.19čtvrtek21:00KrupkaFC Sheriffs TepliceItalové-Combix UL 2:5Gajarský
Hanzlík
9.kolo
28.10.19pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 8:2Košťál
Nový
30.10.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 2:4Sůra
Gajarský
30.10.19středa20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceSampdoria MRV "A" 7:0Lutka
Hanzlík
30.10.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 1:2Gajarský
Sůra
30.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC NY Tiradores "UL" 4:6Hanzlík
Lutka
01.11.19pátek20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Italové-Combix UL 8:10Lutka
laik
10.kolo
odloženo z podnětu DKlimax Bar "UL"FC Sheriffs Teplice :
04.11.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Libouchec 6:4Lutka
Řízek
05.11.19úterý20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Kolbenschmidt cz 4:5Nový
Řízek
06.11.19středa18:00UT SeverkaItalové-Combix ULSampdoria MRV "A" 7:6Lutka
Macháček
06.11.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. 6:3Hanzlík
Faigl
08.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"USK Slávie UL15:4Tuček
Rouče
11.kolo
12.11.19úterý21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Lokomotif "UL" 3:7Pašek
Kalina
13.11.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" 3:11Lutka
Macháček
13.11.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "C"10:7Macháček
Lutka
13.11.19středa20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC NY Tiradores "UL" 3:6Nový
Kalina
14.11.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czItalové-Combix UL 2:4Košťál
Nový
15.11.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"Klimax Bar "UL" 2:4Faigl
Lutka

celkem záznamů: 66

generováno za 0.04 sekund