Dnes je úterý 01.12.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 91

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2019/2020 3.třída
1.kolo
02.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC United of UL 6:4Lutka
03.09.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFT Forza UL "B" 3:3Faigl
04.09.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotif "B" 3:2Řízek
05.09.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFSC Tygříci "B" 4:5Řízek
05.09.19čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíOld School UL "B" 5:12Hanzlík
06.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULReal Aussig 5:2Gajarský
06.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Chmelaři UL 8:10Faigl
2.kolo
09.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 2:7Hanzlík
09.09.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFK Jamajka 4:4Řízek
11.09.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Rio Ústí n. Labem 7:2Macháček
11.09.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"K Hornets 3:4Kalina
12.09.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFC Incredibles 2:8Sůra
13.09.19pátek18:00UT MojžířReal AussigOld School UL "B" 4:11Tuček
13.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFK Sambular UL "B" 0:8Tuček
3.kolo
16.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Chmelaři UL 4:3Kamínek
17.09.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotif "B" 5:7Sůra
18.09.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Barcelona UL13:4Tuček
19.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 6:3Řízek
19.09.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC United of UL 1:8Řízek
20.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Real Aussig13:6Tuček
27.09.19pátek20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFT Forza UL "B" 6:6Košťál
4.kolo
23.09.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFK Albion Ústí 7:3Hanzlík
24.09.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Jamajka 3:6Kalina
25.09.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Rio Ústí n. Labem 2:4Nový
25.09.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Old School UL "B" 3:2Lutka
27.09.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFSC Tygříci "B"10:3Hanzlík
27.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULK Hornets 8:7Macháček
27.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Incredibles 2:7Hanzlík
5.kolo
odloženo z podnětu HFC IncrediblesReal Aussig :
Old School UL "B"FC United of UL :
30.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FT Forza UL "B" 1:7Macháček
30.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Sambular UL "B" 4:5Macháček
01.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Lokomotif "B" 5:8Faigl
01.10.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Barcelona UL15:2Faigl
03.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Chmelaři UL 5:5Řízek
6.kolo
07.10.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFSC Tygříci "B" 7:4Hanzlík
08.10.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Albion Ústí 7:2Řízek
09.10.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Old School UL "B" 5:3Faigl
09.10.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets10:3Kalina
11.10.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFT Forza UL "B" 7:7Hanzlík
11.10.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULRio Ústí n. Labem 8:3Tuček
11.10.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Jamajka 8:5Hanzlík
7.kolo
odloženo z podnětu DFK JamajkaFC Incredibles :
14.10.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsReal Aussig14:4Macháček
15.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Barcelona UL 3:10Košťál
16.10.19středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotif "B" 6:1Tuček
16.10.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC United of UL 7:3Lutka
17.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Sambular UL "B" 4:9Lutka
17.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Chmelaři UL 9:4Tuček
8.kolo
21.10.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Jamajka 8:4Faigl
22.10.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" 3:5Pašek
23.10.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesRio Ústí n. Labem12:2Kalina
23.10.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FT Forza UL "B" 1:6Nový
25.10.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC United of UL 3:0Faigl
25.10.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULOld School UL "B" 3:3Nový
25.10.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Albion Ústí10:6Faigl
9.kolo
28.10.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFC Lokomotif "B" 7:2Hanzlík
29.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Incredibles 6:23Lutka
29.10.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaReal Aussig11:3Lutka
30.10.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Barcelona UL 3:6Nový
30.10.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Chmelaři UL 3:3Macháček
31.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemK Hornets 5:10Nový
31.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular UL "B" 5:5Pašek
10.kolo
04.11.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Albion Ústí 7:5Macháček
05.11.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaRio Ústí n. Labem 6:4Hanzlík
06.11.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School UL "B" 8:3Macháček
08.11.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC Lokomotif "B" 5:2Macháček
08.11.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FSC Tygříci "B" 8:1Macháček
08.11.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza UL "B" 2:9Hanzlík
12.12.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Chmelaři UL 5:5Faigl
11.kolo
11.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 4:6Macháček
12.11.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFK Jamajka 8:5Sůra
13.11.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Chmelaři UL 8:2Tuček
13.11.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular UL "B" 8:4Košťál
14.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"K Hornets 5:10Nový
14.11.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Barcelona UL13:2Hanzlík
14.11.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemReal Aussig 6:10Faigl
12.kolo
18.11.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 5:4Macháček
19.11.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 8:9Faigl
20.11.19středa20:00WHC KBFC IncrediblesFT Forza UL "B" 3:3Pašek
21.11.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Albion Ústí 4:6Nový
22.11.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC United of UL 7:4Lutka
22.11.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Lokomotif "B" 4:6Hanzlík
22.11.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC Chmelaři UL 6:4Lutka
13.kolo
25.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Jamajka 4:9Hanzlík
26.11.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Barcelona UL 6:9Faigl
26.11.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíReal Aussig 7:3Macháček
27.11.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"K Hornets 2:5Lutka
27.11.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FK Sambular UL "B" 8:5Nový
28.11.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Incredibles 2:12Hanzlík
28.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem 6:4Faigl

celkem záznamů: 91

generováno za 0.01 sekund