Dnes je pondělí 21.10.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2018/2019 Okresní přebor
1.kolo
03.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Bar Alex12:6Nový
Macháček
03.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Lokomotiv "UL" 4:12Macháček
Nový
05.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec10:4Hanzlík
Heřman
07.09.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"SC Dragons UL 3:2Macháček
Rouče
27.02.19středa19:00UT SeverkaUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 3:3Hanzlík
Kalina
14.04.19neděle17:00KrupkaMorgan Commando TPFC Rapid UL "C" 3:5Lutka
Hanzlík
2.kolo
10.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "UL"10:2Košťál
Faigl
12.09.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" 1:2Tuček
Macháček
13.09.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 4:7Lutka
Nauš
13.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL 0:10Tuček
Nový
13.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Kolbenschmidt cz 6:6Nový
Tuček
15.10.18pondělí18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP10:5Hanzlík
Barták
3.kolo
17.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 3:4Košťál
Kalina
19.09.18středa20:00SetuzaUSK Slávie ULFC Rapid UL "C" 5:3Tuček
Heřman
20.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL" 6:2Mollinger
Nauš
21.09.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Bar Alex 5:1Nový
Heřman
15.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 5:3Hanzlík
Šmid
25.03.19pondělí19:30SetuzaKlimax Bar "UL"Oranjes Ústí n. L. 3:6Šmid
Nový
4.kolo
kontumaceFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz 0:5
24.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Morgan Commando TP 8:8Lutka
Sůra
26.09.18středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 9:6Hanzlík
Kalina
27.09.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Sokol UL "A" 2:7Kamínek
Kalina
27.09.18čtvrtek19:00UT SNPBar AlexFC Lokomotiv "UL" 6:5Gajarský
Hanzlík
28.09.18pátek17:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Klimax Bar "UL" 4:1Hanzlík
Faigl
5.kolo
01.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Oranjes Ústí n. L. 3:3Faigl
Košťál
04.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC NY Tiradores "UL" 3:1Macháček
Hanzlík
18.10.18čtvrtek19:00UT SNPFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "C"15:1Mollinger
Faigl
21.11.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:10Hanzlík
Kalina
29.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 4:6Košťál
Rouče
21.03.19čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Bar Alex 4:2Hanzlík
Nový
6.kolo
08.10.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.USK Slávie UL 7:5Lutka
Faigl
10.10.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" 8:9Hanzlík
Kalina
11.10.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Rapid UL "C" 9:1Faigl
Rouče
11.10.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 4:6Košťál
Kalina
12.10.18pátek18:00UT SNPKlimax Bar "UL"Morgan Commando TP 9:4Lutka
Nový
12.10.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Sokol UL "A" 0:3Kamínek
Tuček
7.kolo
15.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 9:3Lutka
Gajarský
18.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPBar Alex 2:9Hanzlík
Lutka
18.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOranjes Ústí n. L.11:1Košťál
Nauš
15.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"USK Slávie UL 9:4Nový
Faigl
27.03.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "C" 4:3Hanzlík
Kalina
28.03.19čtvrtek19:30SH GymplFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 6:5Hanzlík
Sůra
8.kolo
22.10.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Lokomotiv "UL"11:3Sůra
Barták
25.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 5:6Lutka
Kalina
25.10.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Rapid UL "C" 5:1Kamínek
Barták
25.10.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Libouchec 5:3Macháček
Rouče
26.10.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Kolbenschmidt cz 2:3Hanzlík
Tuček
11.04.19čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"USK Slávie UL10:0Hanzlík
Kalina
9.kolo
29.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Bar Alex 4:5Hanzlík
Barták
29.10.18pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:3Lutka
Kamínek
31.10.18středa20:00KrupkaMorgan Commando TPUSK Slávie UL 4:4Lutka
Macháček
31.10.18středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL10:2Mollinger
Šmid
01.11.18čtvrtek19:00SetuzaFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. 1:12Tuček
Barták
01.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 4:4Faigl
Kalina
10.kolo
05.11.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Libouchec14:2Tuček
Šmid
05.11.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"USK Slávie UL 5:6Šmid
Tuček
08.11.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSC Dragons UL 7:3Hanzlík
laik
08.11.18čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 3:1Faigl
Kalina
08.11.18čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 2:8Macháček
laik
19.12.18středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "C" 5:4Šmid
Řízek
11.kolo
12.11.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "C"Klimax Bar "UL" 4:8Tuček
Mollinger
12.11.18pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP 8:8Hanzlík
Šmid
13.11.18úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 2:3Košťál
Barták
14.11.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC NY Tiradores "UL" 4:5Šmid
Pašek
22.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULOranjes Ústí n. L. 3:5Kamínek
Tuček
25.03.19pondělí19:00UT SNPUSK Slávie ULBar Alex 8:1Hanzlík
Řízek
12.kolo
kontumaceFC Rapid UL "C"Morgan Commando TP 0:5
01.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 5:5Šmid
Faigl
03.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecKlimax Bar "UL" 4:7Řízek
Rouče
04.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 8:5Košťál
Barták
04.04.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC NY Tiradores "UL" 0:6Macháček
Faigl
04.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexOranjes Ústí n. L. 4:4Barták
Košťál
13.kolo
08.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 3:4Kresta
Lutka
11.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czBar Alex13:0Nový
Košťál
12.04.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. 4:3Tuček
Macháček
01.05.19středa19:00UT SeverkaUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 5:2Macháček
Kalina
13.05.19pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Libouchec 5:1Hanzlík
laik
04.06.19úterý19:00UT SNPKlimax Bar "UL"SC Dragons UL 7:4Hanzlík
Rouče
14.kolo
15.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 5:6Kresta
Macháček
15.04.19pondělí21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" 4:7Macháček
Kresta
16.04.19úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 3:5Hanzlík
Nový
17.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 7:8Faigl
Hanzlík
18.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "UL" 2:7Lutka
Faigl
18.06.19úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 3:2Macháček
Řízek
15.kolo
22.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 2:1Košťál
Faigl
22.04.19pondělí20:00kontumaceFC Lokomotiv "UL"Bar Alex 5:0Faigl
Řízek
25.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 4:4Lutka
Hanzlík
26.04.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "UL" 2:3Tuček
Nový
15.05.19středa21:00KrupkaMorgan Commando TPOranjes Ústí n. L. 9:6Hanzlík
laik
11.06.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 4:8Tuček
16.kolo
29.04.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 1:11Faigl
Macháček
02.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKlimax Bar "UL" 4:6Hanzlík
Lutka
02.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotiv "UL" 5:2Tuček
Nový
21.05.19úterý18:00LibouchecFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 9:2Hanzlík
Kalina
12.06.19středa18:30hala UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 4:3Lutka
Rouče
19.06.19středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Morgan Commando TP 3:0Lutka
laik
17.kolo
06.05.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "UL" 4:4Macháček
Řízek
06.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. 5:3Mollinger
laik
09.05.19čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 2:6Mollinger
Hanzlík
09.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"Bar Alex 8:5Macháček
Kalina
17.05.19pátek18:00SH GymplFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 7:2Hanzlík
Rouče
29.05.19středa18:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec 6:7Košťál
Hanzlík
18.kolo
13.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULFC NY Tiradores "UL" 2:2Košťál
laik
13.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Kolbenschmidt cz 1:7Tuček
laik
16.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Libouchec 7:0Sůra
Macháček
16.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 4:10Macháček
Sůra
20.05.19pondělí21:00KrupkaBar AlexMorgan Commando TP 3:3Gajarský
laik
11.06.19úterý20:15UT SNPKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A"11:6Kamínek
Rouče
19.kolo
20.05.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Oranjes Ústí n. L. 3:4Lutka
Řízek
20.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 7:8Kresta
Nový
23.05.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "UL" 6:5Košťál
Nauš
28.05.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 0:3Tuček
Hanzlík
12.06.19středa18:00LibouchecFC LibouchecBar Alex16:4Hanzlík
laik
19.06.19středa18:30hala UJEPFC Rapid UL "C"SC Dragons UL 4:1Hanzlík
Macháček
20.kolo
27.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "C" 0:2Lutka
Sůra
27.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULMorgan Commando TP 9:3Lutka
Sůra
30.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Sokol UL "A" 8:2Tuček
Rouče
30.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec 3:3Kamínek
31.05.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 6:1Hanzlík
laik
31.05.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotiv "UL" 6:3Hanzlík
Rouče
21.kolo
03.06.19pondělí20:10WHC KBFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" 3:8Faigl
laik
04.06.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" 4:7Macháček
Sůra
05.06.19středa18:00LibouchecFC LibouchecOranjes Ústí n. L.17:5Kamínek
Kalina
06.06.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULBar Alex 4:11Hanzlík
Faigl
06.06.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "UL" 6:4Košťál
Nauš
07.06.19pátek19:00kontumaceFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 5:0Faigl
Řízek
22.kolo
10.06.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 5:2Macháček
10.06.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.SC Dragons UL 6:3Hanzlík
Kamínek
13.06.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexUSK Slávie UL 8:5Macháček
Rouče
13.06.19čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" 5:8Hanzlík
Řízek
14.06.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Libouchec 3:6Tuček
laik
18.06.19úterý21:00WHC KBKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" 3:4Řízek
Macháček

celkem záznamů: 132

generováno za 0.02 sekund