Dnes je čtvrtek 05.12.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 136

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2018/2019 4.třída
1.kolo
05.09.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Kámoši UL 7:1Nový
05.09.18středa19:00SetuzaFC United of ULReal Aussig10:5Lutka
06.09.18čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi 5:2Lutka
10.09.18pondělí19:00SetuzaVĚTRUŠEFC Chmelaři UL 1:10Košťál
2.kolo
10.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC United of UL 3:7Lutka
14.09.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Chmelaři UL 1:3Hanzlík
14.09.18pátek19:00UT MojžířReal AussigVĚTRUŠE14:1Heřman
14.09.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFT Forza UL "B" 1:17Tuček
3.kolo
19.09.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULReal Aussig 3:3Řízek
19.09.18středa19:00SetuzaFC United of ULKámoši UL 3:1Heřman
20.09.18čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Ares Klíše 4:2Macháček
21.09.18pátek19:00SetuzaVĚTRUŠEFC Atletico UL "B" 5:6Tuček
4.kolo
24.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC Chmelaři UL 4:5Heřman
27.09.18čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FT Forza UL "B" 2:7Kamínek
27.09.18čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC United of UL 0:8Tuček
28.09.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeReal Aussig 8:8Macháček
30.10.18úterý20:00UT SeverkaKámoši ULVĚTRUŠE 2:6Řízek
5.kolo
03.10.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Ares Klíše 6:0Faigl
03.10.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULKámoši UL 7:3Gajarský
05.10.18pátek21:00WHC KBVĚTRUŠE1.FC Velbloudi11:6Kamínek
05.10.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Atletico UL "B" 9:6Řízek
6.kolo
11.10.18čtvrtek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC United of UL 3:4Řízek
12.10.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Chmelaři UL 1:8Tuček
12.10.18pátek20:00UT SeverkaKámoši ULReal Aussig 2:5Sůra
12.10.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Atletico UL "B" 5:4Řízek
7.kolo
15.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Kámoši UL 6:6Řízek
19.10.18pátek21:00WHC KBVĚTRUŠEFC NY Tiradores "C" 6:3Tuček
19.10.18pátek19:00UT MojžířReal Aussig1.FC Velbloudi 8:5Lutka
25.10.18čtvrtek19:00SetuzaFC United of ULFT Forza UL "B" 2:6Faigl
8.kolo
22.10.18pondělí17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 2:1Kamínek
24.10.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"VĚTRUŠE 7:3Gajarský
26.10.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeKámoši UL 1:4Lutka
26.10.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Atletico UL "B" 4:6Tuček
9.kolo
26.10.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC NY Tiradores "C" 6:6Hanzlík
31.10.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFT Forza UL "B" 1:6Hanzlík
31.10.18středa19:30SetuzaFC United of ULAres Klíše 6:2Mollinger
02.11.18pátek20:00UT SeverkaKámoši UL1.FC Velbloudi 7:5Lutka
10.kolo
05.09.18středa19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Atletico UL "B" 3:5Tuček
07.11.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Real Aussig11:1Lutka
08.11.18čtvrtek20:00SetuzaFC United of ULVĚTRUŠE15:0Řízek
09.11.18pátek17:00UT SNPAres Klíše1.FC Velbloudi 1:7Faigl
11.kolo
12.11.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FT Forza UL "B" 1:14Košťál
14.11.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC United of UL 3:3Hanzlík
16.11.18pátek19:00SetuzaVĚTRUŠEAres Klíše 2:1Sůra
16.11.18pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC NY Tiradores "C" 2:2Řízek
12.kolo
18.03.19pondělí20:00KrupkaFC Gamers TepliceAres Klíše10:1Lutka
18.03.19pondělí17:30UT SNPFC United of ULFC Atletico UL "B"14:3Košťál
20.03.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Chmelaři UL12:3Sůra
20.03.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"1.FC Velbloudi17:2Nový
20.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC NY Tiradores "C" 5:3Hanzlík
24.03.19neděle20:00WHC KBPatriots ULKámoši UL 3:0Lutka
05.04.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEReal Aussig 4:11Faigl
13.kolo
25.03.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceKámoši UL 4:1Kamínek
25.03.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"1.FC Velbloudi12:3Macháček
27.03.19středa21:00WHC KBPatriots ULFC United of UL 6:2Mollinger
27.03.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC NY Tiradores "C" 5:5Macháček
27.03.19středa20:00WHC KBVĚTRUŠEFT Forza UL "B" 1:12Mollinger
27.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Real Aussig 8:3Hanzlík
03.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULAres Klíše 3:4Macháček
14.kolo
01.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Chmelaři UL 2:2Hanzlík
01.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"VĚTRUŠE 6:8Mollinger
01.04.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULFC United of UL 3:6Mollinger
03.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Real Aussig 4:3Macháček
05.04.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC NY Tiradores "C" 1:8Kamínek
07.04.19neděle20:00WHC KBPatriots UL1.FC Velbloudi11:0Lutka
27.05.19pondělí20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FT Forza UL "B" 4:2Hanzlík
15.kolo
08.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC United of UL 3:4Hanzlík
10.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FT Forza UL "B" 5:5Nový
10.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Atletico UL "B" 3:2Hanzlík
11.04.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 2:2Macháček
12.04.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiKámoši UL 3:5Gajarský
12.04.19pátek19:00UT MojžířReal AussigAres Klíše 7:2Řízek
14.04.19neděle20:00WHC KBPatriots ULVĚTRUŠE16:1Hanzlík
16.kolo
15.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" 4:9Kamínek
15.04.19pondělí17:30UT SNPFC United of UL1.FC Velbloudi10:1Kalina
17.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Atletico UL "B" 4:4Řízek
19.04.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEKámoši UL 5:10Kalina
19.04.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFT Forza UL "B" 2:9Lutka
19.04.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Chmelaři UL 8:6Lutka
21.04.19neděle20:00WHC KBPatriots ULSK Sheriffs Krupka "B" 7:3Hanzlík
17.kolo
22.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Ares Klíše 8:1Macháček
22.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers Teplice1.FC Velbloudi 1:1Hanzlík
23.04.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Kámoši UL 4:0Lutka
24.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Patriots UL 9:3Hanzlík
24.04.19středa20:00kontumaceFT Forza UL "B"FC Chmelaři UL 5:0Rouče
25.04.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Real Aussig13:8Faigl
03.05.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEFC United of UL 5:14Tuček
18.kolo
10.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Atletico UL "B" 4:4Hanzlík
29.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceReal Aussig 5:12Hanzlík
29.04.19pondělí20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC United of UL 7:1Hanzlík
01.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Kámoši UL 3:4Hanzlík
02.05.19čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 1:7Tuček
05.05.19neděle20:00WHC KBPatriots ULAres Klíše11:2Macháček
19.06.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC NY Tiradores "C" 4:2Lutka
19.kolo
kontumacePatriots ULFC Chmelaři UL 0:5
06.05.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC NY Tiradores "C" 4:4Košťál
06.05.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULAres Klíše10:1Košťál
06.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceVĚTRUŠE14:3Hanzlík
08.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"1.FC Velbloudi15:2Hanzlík
08.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC United of UL 9:3Macháček
10.05.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFT Forza UL "B" 6:5Řízek
20.kolo
13.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFT Forza UL "B" 4:7Hanzlík
14.05.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"VĚTRUŠE20:4Hanzlík
15.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"1.FC Velbloudi 9:0Řízek
15.05.19středa21:00WHC KBPatriots ULFC NY Tiradores "C" 2:10Řízek
17.05.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Chmelaři UL 6:5Nový
03.06.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Real Aussig 4:5Macháček
14.06.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC United of UL 4:5Hanzlík
21.kolo
kontumacePatriots ULReal Aussig 0:5
20.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Sheriffs Krupka "B" 4:15Hanzlík
21.05.19úterý18:00UT 26.ZŠFC United of ULFC Chmelaři UL10:2Lutka
22.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"VĚTRUŠE 7:0Macháček
23.05.19čtvrtek19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kámoši UL 6:7Nový
24.05.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiAres Klíše 1:9Tuček
29.05.19středa20:00nedohránoFT Forza UL "B"FC Atletico UL "B" 4:1Kamínek
22.kolo
24.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři UL1.FC Velbloudi11:3Hanzlík
27.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Atletico UL "B" 7:5Hanzlík
28.05.19úterý18:00WHC KBFC United of ULFC NY Tiradores "C" 2:3Macháček
29.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"SK Sheriffs Krupka "B" 3:5Kamínek
31.05.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeVĚTRUŠE 7:1Hanzlík
31.05.19pátek19:00UT MojžířReal AussigKámoši UL10:3Rouče
02.06.19neděle20:00WHC KBPatriots ULFT Forza UL "B" 3:4Lutka
23.kolo
08.05.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULVĚTRUŠE12:0Macháček
03.06.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULFT Forza UL "B" 3:7Macháček
03.06.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Sambular UL "B" 2:11Hanzlík
05.06.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Ares Klíše10:0Hanzlík
07.06.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFC United of UL 6:7Macháček
07.06.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC NY Tiradores "C" 3:11Kamínek
09.06.19neděle20:00WHC KBPatriots ULFC Atletico UL "B" 8:2Lutka
24.kolo
10.06.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TeplicePatriots UL 3:8Hanzlík
11.06.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Chmelaři UL 4:3Hanzlík
12.06.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC United of UL 7:2Kamínek
12.06.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Ares Klíše 7:2Kamínek
13.06.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE17:0Hanzlík
14.06.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig 4:12Tuček
14.06.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Atletico UL "B"15:3Macháček

celkem záznamů: 136

generováno za 0.02 sekund