Dnes je neděle 25.08.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 156

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2018/2019 3.třída
1.kolo
03.09.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Jamajka 7:12Heřman
04.09.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFSC Tygříci "B" 3:3Řízek
04.09.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíFK Sambular "UL" 7:10Řízek
06.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Rio Ústí n. Labem13:8Mollinger
06.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesBřezňáci UL 4:16Sůra
07.11.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Old School UL "B" 8:4Mollinger
2.kolo
10.09.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 5:7Lutka
10.09.18pondělí19:00TepliceSK Sheriffs Krupka "A"FK Sambular "UL" 3:3Hanzlík
11.09.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Incredibles 9:9Rouče
12.09.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Lokomotiv "B"11:4Heřman
13.09.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemK Hornets 7:15Hanzlík
11.01.19pátek21:00KrupkaBřezňáci ULBoca Juniors UL "B" 3:14Lutka
3.kolo
17.09.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOld School UL "B" 7:3Lutka
18.09.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciBřezňáci UL 4:15Sůra
19.09.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FSC Tygříci "B" 5:3Macháček
20.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesRio Ústí n. Labem12:7Nový
21.09.18pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"SK Sheriffs Krupka "A" 5:4Mollinger
21.09.18pátek17:30TepliceBoca Juniors UL "B"FK Jamajka11:5Hanzlík
4.kolo
25.09.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Rakeťáci19:3Košťál
26.09.18středa20:15UT SNPBřezňáci ULFK Albion Ústí14:3Košťál
27.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets14:11Hanzlík
27.09.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemBoca Juniors UL "B" 2:14Nový
11.10.18čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Incredibles11:6Hanzlík
05.12.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FSC Tygříci "B" 8:1Macháček
5.kolo
02.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciRio Ústí n. Labem 1:12Nový
02.10.18úterý18:00UT SeverkaK HornetsSK Sheriffs Krupka "A" 3:7Řízek
02.10.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíFK Jamajka 3:12Nový
03.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Březňáci UL 5:10Tuček
03.10.18středa20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Old School UL "B" 7:4Hanzlík
04.10.18čtvrtek19:00UT SNPFC IncrediblesFC Lokomotiv "B" 5:2Sůra
6.kolo
08.10.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Incredibles 4:11Mollinger
09.10.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular "UL" 5:8Tuček
10.10.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFSC Tygříci "B" 5:4Košťál
10.10.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Rakeťáci11:1Košťál
11.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Boca Juniors UL "B" 3:8Faigl
11.10.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Albion Ústí13:4Řízek
7.kolo
16.10.18úterý17:45UT SNPFK Albion ÚstíOld School UL "B" 7:11Kalina
16.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFC Lokomotiv "B" 3:5Kalina
17.10.18středa20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"K Hornets14:5Kamínek
17.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Rio Ústí n. Labem 6:5Hanzlík
18.10.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSK Sheriffs Krupka "A" 1:6Nauš
30.10.18úterý19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Jamajka 3:2Faigl
8.kolo
22.10.18pondělí19:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Březňáci UL 4:9Hanzlík
22.10.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Rakeťáci15:2Macháček
24.10.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular "UL" 5:2Macháček
25.10.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFSC Tygříci "B" 2:0Řízek
25.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Albion Ústí 2:8Macháček
11.04.19čtvrtek20:30KrupkaFC IncrediblesBoca Juniors UL "B" 6:7Hanzlík
9.kolo
24.09.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School UL "B" 3:12Hanzlík
29.10.18pondělí18:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Jamajka16:6Macháček
30.10.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíK Hornets 7:9Řízek
30.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFC Incredibles 4:5Řízek
31.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Lokomotiv "B" 1:1Barták
01.11.18čtvrtek18:00KrupkaBoca Juniors UL "B"SK Sheriffs Krupka "A" 8:3Hanzlík
10.kolo
05.11.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Sambular "UL" 3:6Rouče
07.11.18středa19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemBřezňáci UL 4:10Řízek
08.11.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Albion Ústí 3:15Hanzlík
08.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 8:4Hanzlík
07.03.19čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Rakeťáci 9:0Nový
Kresta
13.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Jamajka 6:3Hanzlík
11.kolo
12.11.18pondělí18:00UT SeverkaBřezňáci ULOld School UL "B" 7:7Košťál
13.11.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciSK Sheriffs Krupka "A" 1:11Kalina
13.11.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL "B" 4:11Kalina
13.11.18úterý19:00UT SeverkaFK JamajkaRio Ústí n. Labem 5:9Barták
14.11.18středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"K Hornets 2:14Mollinger
11.03.19pondělí19:00UT SeverkaFK Sambular "UL"FC Incredibles14:2Košťál
12.kolo
20.11.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Albion Ústí 5:15Faigl
21.11.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Rio Ústí n. Labem 9:4Macháček
21.11.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka 7:4Mollinger
22.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Březňáci UL 3:5Kalina
22.11.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "B" 3:3Faigl
22.11.18čtvrtek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Sambular "UL" 7:2Hanzlík
13.kolo
27.11.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotiv "B" 0:13Řízek
28.11.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Rakeťáci12:1Kamínek
29.11.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemOld School UL "B" 6:6Nový
30.11.18pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULK Hornets 5:2Faigl
31.01.19čtvrtek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FSC Tygříci "B"11:3Hanzlík
22.03.19pátek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíSK Sheriffs Krupka "A" 1:8Macháček
14.kolo
18.03.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFC Incredibles13:4Macháček
18.03.19pondělí21:00TepliceFK Sambular "UL"FK Albion Ústí12:1Hanzlík
19.03.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaK Hornets10:1Kalina
20.03.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci 4:0Řízek
21.03.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"SK Sheriffs Krupka "A" 2:8Nový
21.03.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Lokomotiv "B" 4:7Košťál
15.kolo
25.03.19pondělí21:00TepliceFK Sambular "UL"SK Sheriffs Krupka "A" 4:4Lutka
25.03.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsRio Ústí n. Labem11:6Macháček
26.03.19úterý20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" 5:8Košťál
27.03.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 3:12Faigl
27.03.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Old School UL "B" 4:6Faigl
02.04.19úterý21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Březňáci UL10:6Hanzlík
16.kolo
kontumaceFK JamajkaBoca Juniors UL "B" 5:0Lutka
14.03.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"K Hornets 4:3Kalina
01.04.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFK Rakeťáci 9:2Kalina
03.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Lokomotiv "B" 7:3Hanzlík
03.04.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Sambular "UL" 2:13Nový
04.04.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Incredibles 8:10Řízek
17.kolo
08.04.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"SK Sheriffs Krupka "A" 3:9Mollinger
08.04.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 6:3Macháček
09.04.19úterý21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Rio Ústí n. Labem11:6Faigl
09.04.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Jamajka 3:8Mollinger
10.04.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School UL "B" 7:6Lutka
11.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíBřezňáci UL 1:14Košťál
18.kolo
15.04.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFK Sambular "UL" 5:7Kalina
16.04.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Albion Ústí 9:8Nový
17.04.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Incredibles11:7Nový
17.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"K Hornets10:2Hanzlík
18.04.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Rakeťáci 5:1Řízek
18.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Boca Juniors UL "B" 5:9Lutka
19.kolo
22.04.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL"FK Jamajka12:3Hanzlík
23.04.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciOld School UL "B" 6:10Macháček
24.04.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets14:7Nový
24.04.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Březňáci UL 3:12Macháček
25.04.19čtvrtek20:30KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Lokomotiv "B" 8:3Macháček
25.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíRio Ústí n. Labem10:4Lutka
20.kolo
29.04.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsBoca Juniors UL "B" 4:11Hanzlík
02.05.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Sambular "UL" 7:18Rouče
02.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Albion Ústí17:7Lutka
02.05.19čtvrtek18:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "B"10:3Lutka
13.05.19pondělí19:00UT Stad.mlFC Lokomotiv "B"FK Rakeťáci15:2Kresta
16.05.19čtvrtek20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Incredibles 9:5Tuček
21.kolo
06.05.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Rio Ústí n. Labem15:4Faigl
06.05.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL"Old School UL "B" 4:1Macháček
07.05.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciK Hornets 5:13Sůra
09.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Lokomotiv "B" 5:17Faigl
10.05.19pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULSK Sheriffs Krupka "A" 3:7Macháček
20.06.19čtvrtek20:30KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Incredibles10:8Hanzlík
22.kolo
13.05.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Albion Ústí 9:1Macháček
14.05.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaBřezňáci UL 8:12Hanzlík
15.05.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Sambular "UL" 3:5Nový
15.05.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Rakeťáci13:3Nový
15.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Boca Juniors UL "B" 3:3Hanzlík
16.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 3:4Řízek
23.kolo
20.05.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL"K Hornets10:2Macháček
20.05.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 2:1Lutka
21.05.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciBoca Juniors UL "B" 0:18Košťál
23.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Incredibles 6:8Nauš
24.05.19pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULRio Ústí n. Labem10:2Macháček
18.06.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaSK Sheriffs Krupka "A" 3:13Hanzlík
24.kolo
27.05.19pondělí21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Albion Ústí17:2Hanzlík
27.05.19pondělí19:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 9:2Kalina
29.05.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Sambular "UL" 7:5Lutka
29.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Rakeťáci15:2Hanzlík
30.05.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Jamajka 7:6Lutka
30.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Březňáci UL 9:7Tuček
25.kolo
03.06.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 4:5Macháček
03.06.19pondělí20:10UT SNPBřezňáci ULFC Lokomotiv "B"12:3Faigl
04.06.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 3:8Řízek
06.06.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemSK Sheriffs Krupka "A" 0:10Kamínek
06.06.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFK Rakeťáci 3:3Lutka
18.06.19úterý20:00KrupkaFK Sambular "UL"Boca Juniors UL "B" 4:2Hanzlík
26.kolo
10.06.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Boca Juniors UL "B" 4:6Lutka
10.06.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsBřezňáci UL 5:11Lutka
11.06.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Sambular "UL" 7:8Kamínek
12.06.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Albion Ústí 6:2Hanzlík
12.06.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Jamajka 7:7Řízek
13.06.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem12:3Macháček

celkem záznamů: 156

generováno za 0.02 sekund