Dnes je čtvrtek 05.12.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2018/2019 2.třída
1.kolo
03.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"SOSOSO 3:2Heřman
03.09.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Old School "UL" 1:17Hanzlík
06.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 4:2Mollinger
07.09.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULVikings Libouchec 2:10Heřman
07.09.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFT Forza "UL" 0:3Košťál
07.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 7:7Lutka
2.kolo
10.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FC Atletico "UL" 4:4Faigl
12.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L.11:6Hanzlík
12.09.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"KMK Tornádo "B"11:2Macháček
13.09.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOld School "UL" 3:4Macháček
14.09.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" 4:2Macháček
22.03.19pátek19:00SetuzaSOSOSOPIERBURG Trmice 2:11Faigl
3.kolo
17.09.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FT Forza "UL" 3:12Faigl
17.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Barcelona UL 7:6Lutka
18.09.18úterý18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "B" 1:4Řízek
19.09.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Hop Trop "B"16:0Nový
20.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Vikings Libouchec 5:10Mollinger
21.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 3:3Lutka
4.kolo
24.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" 6:6Lutka
26.09.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" 2:4Macháček
26.09.18středa19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L.10:5Tuček
23.10.18úterý19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Atletico "UL" 4:3Faigl
15.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecHop Trop "B"13:7Tuček
23.11.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULPIERBURG Trmice 4:4Hanzlík
5.kolo
01.10.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 4:3Kalina
03.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FT Forza "UL" 6:18Mollinger
05.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 4:3Faigl
05.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Barcelona UL 7:2Lutka
22.11.18čtvrtek20:00LibouchecFC Atletico "UL"Vikings Libouchec 4:8Řízek
20.02.19středa21:00WHC KBOld School "UL"SOSOSO 6:4Nový
6.kolo
08.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"PIERBURG Trmice 2:8Gajarský
08.10.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" 8:11Gajarský
08.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"Old School "UL" 4:11Lutka
08.10.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOHop Trop "B" 8:2Macháček
12.10.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. 1:2Košťál
01.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" 5:4Lutka
7.kolo
15.10.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 5:2Faigl
17.10.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SOSOSO 6:2Faigl
17.10.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Barcelona UL12:3Mollinger
19.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Atletico "UL"10:6Faigl
19.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceVikings Libouchec 7:3Gajarský
19.11.18pondělí18:30SetuzaHop Trop "B"FC Sokol UL "B"12:3Sůra
8.kolo
22.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Kozlos Ústí n.L. 3:4Tuček
22.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FT Forza "UL" 1:3Sůra
22.10.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Old School "UL" 2:5Tuček
25.10.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecSOSOSO 8:5Hanzlík
26.10.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop "B" 4:5Macháček
26.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 3:2Košťál
9.kolo
29.10.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFC Sokol UL "B" 0:6Šmid
31.10.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Barcelona UL16:1Gajarský
31.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FSC Tygříci "UL" 9:4Kamínek
31.10.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Atletico "UL"10:5Hanzlík
01.11.18čtvrtek19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 0:7Sůra
02.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Vikings Libouchec 9:12Lutka
10.kolo
05.11.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Hop Trop "B" 4:7Košťál
05.11.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza "UL" 0:16Košťál
08.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Sokol UL "B" 6:2Mollinger
09.11.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULSOSOSO 6:5Hanzlík
09.11.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceOld School "UL" 3:6Sůra
09.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 3:7Hanzlík
11.kolo
12.11.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Vikings Libouchec 7:11Kalina
12.11.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 6:3Tuček
12.11.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 7:5Macháček
14.11.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Atletico "UL" 3:4Kamínek
14.11.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 4:3Řízek
14.11.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"KMK Tornádo "B"11:4Mollinger
12.kolo
01.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL" 7:5Nový
01.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFC Atletico "UL" 9:12Lutka
03.04.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"PIERBURG Trmice 8:1Faigl
03.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 7:9Košťál
04.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Kozlos Ústí n.L.12:5Barták
04.04.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Barcelona UL15:4Lutka
13.kolo
08.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Sokol UL "B" 2:2Mollinger
08.04.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop "B" 3:3Macháček
10.04.19středa20:00WHC KBKMK Tornádo "B"FT Forza "UL" 6:6Macháček
10.04.19středa19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO 3:2Lutka
11.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Vikings Libouchec10:2Košťál
15.04.19pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Barcelona UL 6:1Faigl
14.kolo
15.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 4:7Lutka
15.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B" 3:7Nový
16.04.19úterý20:30UT SNPFT Forza "UL"Kozlos Ústí n.L. 9:2Faigl
17.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"Old School "UL" 1:7Faigl
18.04.19čtvrtek19:00LibouchecFC Barcelona ULFC Atletico "UL" 7:3Hanzlík
18.04.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFSC Tygříci "UL" 4:7Hanzlík
15.kolo
22.04.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.SOSOSO 5:5Tuček
24.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"Vikings Libouchec 1:9Macháček
24.04.19středa19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Barcelona UL11:0Nový
25.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FT Forza "UL" 6:3Lutka
26.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 4:8Faigl
07.06.19pátek20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FSC Tygříci "UL" 5:4Faigl
16.kolo
29.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOOld School "UL" 2:7Macháček
29.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Nový
29.04.19pondělí20:30SetuzaVikings LibouchecFC Atletico "UL" 7:8Nový
01.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 3:12Macháček
01.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Hop Trop "B" 7:4Faigl
03.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKMK Tornádo "B"12:18Nový
17.kolo
06.05.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 3:3Nový
07.05.19úterý19:30SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 4:6Řízek
08.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Vikings Libouchec 4:5Řízek
09.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC Sokol UL "B"17:4Faigl
10.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 4:6Macháček
17.06.19pondělí19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Atletico "UL" 8:0Lutka
18.kolo
13.05.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"KMK Tornádo "B" 3:7Macháček
13.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"Hop Trop "B" 3:8Kalina
13.05.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFT Forza "UL" 3:8Nový
15.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:4Košťál
16.05.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecPIERBURG Trmice10:7Mollinger
17.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULOld School "UL" 3:11Macháček
19.kolo
20.05.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Atletico "UL" 8:2Kalina
22.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Barcelona UL 2:3Hanzlík
22.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Sokol UL "B" 6:1Kresta
24.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice11:6Macháček
10.06.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOVikings Libouchec 6:7Kamínek
11.06.19úterý20:00UT SeverkaOld School "UL"FSC Tygříci "UL"10:2Macháček
20.kolo
27.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"SOSOSO 6:6Kamínek
27.05.19pondělí20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Old School "UL" 4:14Kalina
29.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" 7:1Lutka
30.05.19čtvrtek21:00LibouchecVikings LibouchecKMK Tornádo "B" 6:0Hanzlík
31.05.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 1:1Faigl
31.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza "UL" 3:12Tuček
21.kolo
03.06.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"Vikings Libouchec10:8Kresta
03.06.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFC Barcelona UL 4:4Řízek
03.06.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 0:7Faigl
05.06.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FSC Tygříci "UL"11:1Mollinger
05.06.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Atletico "UL"10:5Lutka
06.06.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"PIERBURG Trmice 7:6Lutka
22.kolo
10.06.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FT Forza "UL" 2:16Lutka
12.06.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SOSOSO 6:3Řízek
13.06.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecKozlos Ústí n.L.14:10Kamínek
14.06.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Old School "UL" 1:7Macháček
14.06.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceHop Trop "B" 5:4Macháček
14.06.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" 1:8Kamínek

celkem záznamů: 132

generováno za 0.06 sekund