Dnes je pondělí 21.10.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2018/2019 1.třída
1.kolo
05.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "UL" 3:10Macháček
Kalina
07.09.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice 9:3Lutka
Hanzlík
07.09.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULKlimax Bar "B" 4:10Košťál
Kalina
07.09.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "B" 7:6Hanzlík
Rouče
26.11.18pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Italové "UL" 9:6Nový
Tuček
12.12.18středa20:00WHC KBFC Rapid UL "D"Lesná Pes UL 4:5Nový
Košťál
2.kolo
kontumaceLesná Pes ULSamba UL 0:5
12.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 0:2Faigl
Mollinger
14.09.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"TJ Bouráci Ústí n.L. 4:3Macháček
Hanzlík
14.09.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceItalové "UL" 1:8Hanzlík
Sůra
14.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" 5:1Rouče
Lutka
14.09.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Hop Trop "UL"10:1Lutka
Rouče
3.kolo
19.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Všebořice 4:5Hanzlík
Řízek
19.09.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 3:1Nový
Macháček
21.09.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 4:8Mollinger
Lutka
21.09.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULLesná Pes UL 9:2Macháček
Faigl
10.10.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"1. FC Kostelníci "UL" 1:3Gajarský
Mollinger
19.11.18pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Klimax Bar "B" 4:5Kamínek
Macháček
4.kolo
26.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Italové "UL" 3:6Košťál
Řízek
28.09.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceFC NY Tiradores "B" 1:1Tuček
Řízek
28.09.18pátek17:45UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Sampdoria MRV UL 4:11Lutka
Nový
20.03.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Rapid UL "D" 4:5Košťál
Řízek
29.03.19pátek19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Samba UL16:5Macháček
Faigl
15.04.19pondělí17:00KrupkaLesná Pes ULTJ Bouráci Ústí n.L. 1:14Kamínek
Hanzlík
5.kolo
01.10.18pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 9:8Hanzlík
Kamínek
01.10.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "D"FK Všebořice 1:1Košťál
Barták
03.10.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Lesná Pes UL11:4Košťál
Rouče
05.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULHop Trop "UL" 7:8Lutka
Faigl
05.10.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV UL1. FC Kostelníci "UL" 4:5Tuček
Gajarský
05.10.18pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "B" 3:3Macháček
Mollinger
6.kolo
08.10.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 7:4Hanzlík
Nový
10.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Sampdoria MRV UL 4:2Kamínek
Řízek
12.10.18pátek19:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 8:6Hanzlík
Gajarský
12.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Italové "UL" 2:4Gajarský
Hanzlík
12.10.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceKlimax Bar "B" 5:5Nový
Lutka
17.10.18středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"Samba UL 4:6Gajarský
Barták
7.kolo
15.10.18pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Hop Trop "UL" 5:4Tuček
Kamínek
17.10.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Lesná Pes UL 9:12Košťál
Rouče
19.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULFK Všebořice 4:5Gajarský
Faigl
19.10.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Rapid UL "D" 5:0Řízek
Kalina
21.11.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 6:4Mollinger
Rouče
21.11.18středa19:00SetuzaItalové "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:4Košťál
Řízek
8.kolo
24.10.18středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"TJ Bouráci Ústí n.L. 8:5Faigl
Rouče
26.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULSampdoria MRV UL 4:3Faigl
Košťál
26.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Klimax Bar "B" 4:7Košťál
Faigl
22.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"1. FC Kostelníci "UL" 4:5Nový
Kalina
27.03.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Italové "UL" 5:12Košťál
Kalina
11.04.19čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceLesná Pes UL 4:6Mollinger
Rouče
9.kolo
29.10.18pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Samba UL 9:5Faigl
Tuček
29.10.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 6:8Gajarský
Kalina
31.10.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC Rapid UL "D" 4:1Gajarský
Mollinger
31.10.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"1. FC Kostelníci "UL"13:5Kamínek
Rouče
02.11.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFK Všebořice 5:0Faigl
Řízek
29.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Hop Trop "UL" 3:0Lutka
Řízek
10.kolo
07.11.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Klimax Bar "B" 6:2Macháček
Kalina
07.11.18středa19:15SetuzaFC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B"10:3Kamínek
Rouče
09.11.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULTJ Bouráci Ústí n.L. 5:0Lutka
Faigl
09.11.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceKMK Tornádo "UL" 4:6Faigl
laik
09.11.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULItalové "UL" 2:6Sůra
Rouče
09.11.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL 7:12Hanzlík
Rouče
11.kolo
12.11.18pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FK Všebořice 8:4Kamínek
Řízek
12.11.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULHop Trop "UL" 8:3Macháček
Kalina
14.11.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Sampdoria MRV UL 4:4Kamínek
Macháček
14.11.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Rapid UL "D" 8:6Hanzlík
Faigl
16.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:7Hanzlík
Kalina
16.11.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Samba UL11:4Tuček
Rouče
12.kolo
02.04.19úterý19:00UT SNPFK Všebořice1. FC Kostelníci "UL" 6:5Kalina
Macháček
02.04.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULFC Rapid UL "D" 3:1Macháček
Kalina
05.04.19pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV UL 1:7Lutka
Nový
05.04.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"Samba UL11:4Hanzlík
Kamínek
05.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL" 4:7Macháček
Rouče
10.06.19pondělí17:30UT SNPItalové "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 2:9Tuček
Kalina
13.kolo
kontumaceFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" 5:0
08.04.19pondělí20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 7:2Faigl
Nový
10.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"1. FC Kostelníci "UL" 1:7Šmid
Faigl
12.04.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL 8:3Nový
Faigl
12.04.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 8:3Macháček
Rouče
12.04.19pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"FK Všebořice11:3Faigl
Nový
14.kolo
15.04.19pondělí20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" 3:1Faigl
Lutka
16.04.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULSampdoria MRV UL 2:8Hanzlík
laik
16.04.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceHop Trop "UL" 6:4Kresta
Faigl
19.04.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"TJ Bouráci Ústí n.L. 4:4Macháček
Faigl
19.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 9:9Faigl
Macháček
05.06.19středa17:30UT SNPFC NY Tiradores "B"Italové "UL" 3:4Hanzlík
Lutka
15.kolo
23.04.19úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Hop Trop "UL" 5:5Faigl
Nový
26.04.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "UL" 8:5Nový
Tuček
26.04.19pátek19:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL"11:7Faigl
Rouče
26.04.19pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Všebořice 2:4Macháček
Gajarský
29.04.19pondělí21:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Lesná Pes UL 1:1Hanzlík
Gajarský
12.06.19středa17:30UT SNPItalové "UL"Klimax Bar "B"12:4Kamínek
16.kolo
30.04.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC Rapid UL "D" 3:4Lutka
Košťál
02.05.19čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "UL"Samba UL 6:5Mollinger
Nový
03.05.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "B" 4:2Hanzlík
Sůra
03.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 5:5Kamínek
Rouče
03.05.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Sampdoria MRV UL 3:6Sůra
Rouče
29.05.19středa19:00UT SeverkaLesná Pes ULItalové "UL" 8:10Lutka
laik
17.kolo
kontumaceKlimax Bar "B"FK Všebořice 5:0Faigl
Tuček
06.05.19pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 8:8Hanzlík
laik
08.05.19středa17:00UT SeverkaItalové "UL"KMK Tornádo "UL"12:10Mollinger
Kalina
10.05.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "D" 3:4Macháček
Rouče
10.05.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULHop Trop "UL"12:0Tuček
Faigl
21.06.19pátek18:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 3:3Hanzlík
Kamínek
18.kolo
14.05.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULKlimax Bar "B" 4:7Kresta
Košťál
14.05.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSamba UL 5:8Košťál
Kresta
14.05.19úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Sampdoria MRV UL 1:1Mollinger
Rouče
15.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 4:11Kamínek
16.05.19čtvrtek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Italové "UL"12:5Košťál
Nauš
17.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 9:6Faigl
Kalina
19.kolo
20.05.19pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC Rapid UL "D" 2:2Hanzlík
laik
21.05.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULFK Všebořice 2:6Faigl
Košťál
24.05.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSamba UL15:2Faigl
Sůra
24.05.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "UL" 6:8Sůra
Faigl
19.06.19středa20:00SH GymplItalové "UL"Hop Trop "UL" 8:2Hanzlík
Macháček
20.06.19čtvrtek18:45UT Stad.ml1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" 1:3Macháček
Kamínek
20.kolo
28.05.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSampdoria MRV UL 2:4Sůra
Kalina
29.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC NY Tiradores "B" 4:3Košťál
laik
30.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Italové "UL" 5:6Lutka
laik
31.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL12:9Tuček
Faigl
31.05.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Bouráci Ústí n.L. 2:7Faigl
Kamínek
31.05.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Klimax Bar "B" 4:3Kamínek
21.kolo
03.06.19pondělí20:00kontumaceTJ Bouráci Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 0:5Hanzlík
laik
04.06.19úterý17:30UT SNPLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL"11:8Hanzlík
Rouče
05.06.19středa19:00UT SeverkaItalové "UL"Samba UL10:13Faigl
Rouče
07.06.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Všebořice 9:3Řízek
Faigl
07.06.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"Hop Trop "UL" 3:2Košťál
Mollinger
07.06.19pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "D" 5:3Mollinger
Košťál
22.kolo
10.06.19pondělí19:00UT SNPFK VšebořiceTJ Bouráci Ústí n.L. 5:10Tuček
Kalina
12.06.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Lesná Pes UL 3:4Lutka
Rouče
13.06.19čtvrtek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL" 4:2Macháček
Rouče
13.06.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Klimax Bar "B" 5:4Mollinger
Sůra
14.06.19pátek18:30kontumaceSampdoria MRV ULItalové "UL" 5:0Kalina
Hanzlík
14.06.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 5:3Macháček
laik

celkem záznamů: 132

generováno za 0.06 sekund