Dnes je úterý 23.10.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2017/2018 Krajský přebor UK
12.kolo
03.10.17úterý20:45hala UJEPFC NY Tiradores "UL"FC Baník Chomutov "B" 2:5Tuček
Mollinger
07.01.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceSvarog Teplice "B" 5:2Prágl
Řezníček
08.01.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 2:6Řezníček
Prágl
12.01.18pátek18:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Chelsea Bar UL 6:5Plzák
Menšík
23.02.18pátek20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Oranjes Ústí n. L. 3:5Macháček
Řízek
10.03.18sobota19:00KrupkaFC VITO ProboštovGardenline Ltm. "B" 6:0Hanzlík
Lutka
13.kolo
17.01.18středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Baník Chomutov "B" 4:4Hanzlík
Tuček
17.01.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULLudis Team Třebenice11:4Mollinger
Kamínek
18.01.18čtvrtek20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Killers Lovosice 6:5Košťál
Nový
19.01.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC NY Tiradores "UL" 4:2Franko
Menšík
20.03.18úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC VITO Proboštov 0:0Mollinger
Nový
29.03.18čtvrtek19:00KrupkaSvarog Teplice "B"Gold Combix ÚL "B" 3:1Tuček
14.kolo
21.01.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Atletico Chomutov "B" 6:3Vlašič
Novotný
22.01.18pondělí20:00kontumaceFC Killers LovosiceSvarog Teplice "B" 5:0Vlašič
laik
22.01.18pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovOranjes Ústí n. L.13:5Hanzlík
Kamínek
26.01.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Rapid UL "B"14:2Štafa
Spusta
26.01.18pátek21:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"FC NY Tiradores "UL" 8:2Novotný
Řezníček
28.01.18neděle20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Chelsea Bar UL 3:5Košťál
Nový
15.kolo
28.01.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC NY Tiradores "UL" 5:1Vlašič
Prágl
29.01.18pondělí20:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Gold Combix ÚL "B" 8:5Mollinger
Plzák
30.01.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Gardenline Ltm. "B" 3:7Kamínek
Nový
31.01.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULFC Killers Lovosice 7:2Lutka
Kamínek
01.02.18čtvrtek20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Baník Chomutov "B" 6:8Macháček
Nový
18.03.18neděle19:30KrupkaSvarog Teplice "B"FC VITO Proboštov 2:3Lutka
Mollinger
16.kolo
14.01.18neděle20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Ludis Team Třebenice 5:1Tuček
Nový
05.02.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" 4:4Prágl
Řezníček
05.02.18pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovChelsea Bar UL 8:3Hanzlík
Tuček
05.02.18pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Oranjes Ústí n. L. 8:4Šmid
Mollinger
06.02.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "UL" 6:3Lutka
Nový
09.02.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"Svarog Teplice "B" 7:3Franko
Menšík
17.kolo
11.02.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Killers Lovosice 4:8Macháček
Kamínek
12.02.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "B" 7:12Košťál
Nový
14.02.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULFC Baník Chomutov "B" 9:11Šmid
Mollinger
16.02.18pátek18:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC VITO Proboštov 5:6Franko
Menšík
28.02.18středa20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC NY Tiradores "UL" 3:5Hanzlík
Kresta
26.03.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "B"Gardenline Ltm. "B"12:5Košťál
Kalina
18.kolo
19.02.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceGold Combix ÚL "B" 6:2Novotný
Řezníček
19.02.18pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovLudis Team Třebenice 6:2Košťál
Lutka
19.02.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "UL" 7:3Hanzlík
Macháček
20.02.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog Teplice "B" 5:4Hanzlík
Nový
21.02.18středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Chelsea Bar UL15:7Mollinger
Šmid
23.02.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Atletico Chomutov "B" 5:3Šmid
Mollinger
19.kolo
25.02.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Baník Chomutov "B" 4:6Lasch
Řezníček
26.02.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC NY Tiradores "UL" 6:2Prágl
Řezníček
28.02.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULFC Rapid UL "B" 3:10Mollinger
Nový
02.03.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Gardenline Ltm. "B"15:0Menšík
Hanzlík
04.03.18neděle19:00KrupkaSvarog Teplice "B"Oranjes Ústí n. L.14:4Hanzlík
Lutka
04.03.18neděle20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC VITO Proboštov 1:12Sůra
Košťál
20.kolo
05.03.18pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Killers Lovosice11:3Hanzlík
Lutka
05.03.18pondělí18:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC NY Tiradores "UL" 4:4Tuček
Macháček
05.03.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Chelsea Bar UL 6:9Kresta
Sůra
06.03.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B" 7:2Kamínek
Kalina
09.03.18pátek20:00BřezeneckáFC Baník Chomutov "B"Gold Combix ÚL "B"12:4Menšík
Plzák
13.03.18úterý21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Ludis Team Třebenice 8:6Prágl
Lasch
21.kolo
11.03.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Rapid UL "B" 7:3Lutka
Nový
12.03.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Baník Chomutov "B" 4:5Prágl
Vlašič
12.03.18pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC NY Tiradores "UL" 3:1Macháček
Hanzlík
14.03.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULSvarog Teplice "B" 3:9Mollinger
Kamínek
16.03.18pátek19:00kontumaceFC Atletico Chomutov "B"Oranjes Ústí n. L. 5:0Štafa
Menšík
16.03.18pátek20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Gardenline Ltm. "B" 3:5Lutka
Nový
22.kolo
19.03.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Ludis Team Třebenice 4:11Macháček
Mollinger
19.03.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Atletico Chomutov "B" 3:5Hanzlík
Lutka
20.03.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Gold Combix ÚL "B" 4:5Nový
Řízek
21.03.18středa19:30hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Killers Lovosice 3:14Vlašič
Prágl
21.03.18středa20:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"Chelsea Bar UL 6:2Lutka
Sůra
23.03.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC VITO Proboštov 5:3Šmid
Hanzlík

celkem záznamů: 66

generováno za 0.15 sekund