Dnes je neděle 18.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2017/2018 Krajský přebor UK
12.kolo
03.10.17úterý20:45hala UJEPFC NY Tiradores "UL"FC Baník Chomutov "B" 2:5Tuček
Mollinger
duel
07.01.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceSvarog FC Teplice "B" 5:2Prágl
Řezníček
duel
08.01.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 2:6Řezníček
Prágl
duel
12.01.18pátek18:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Chelsea Bar UL 6:5Plzák
Menšík
duel
23.02.18pátek20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" :duel
09.03.18pátek21:00KrupkaFC VITO ProboštovGardenline Ltm. "B" :duel
13.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "B"FC VITO Proboštov :duel
odloženo z podnětu DSvarog FC Teplice "B"Gold Combix ÚL "B" :duel
17.01.18středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Baník Chomutov "B" 4:4Hanzlík
Tuček
duel
17.01.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULLudis Team Třebenice11:4Mollinger
Kamínek
duel
18.01.18čtvrtek20:00SetuzaOranjes Ústí n.L. "UL"FC Killers Lovosice 6:5Košťál
Nový
duel
19.01.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC NY Tiradores "UL" 4:2Franko
Menšík
duel
14.kolo
21.01.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Atletico Chomutov "B" 6:3Vlašič
Novotný
duel
22.01.18pondělí20:00kontumaceFC Killers LovosiceSvarog FC Teplice "B" 5:0Vlašič
laik
duel
22.01.18pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovOranjes Ústí n.L. "UL"13:5Hanzlík
Kamínek
duel
26.01.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Rapid UL "B"14:2Štafa
Spusta
duel
26.01.18pátek21:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"FC NY Tiradores "UL" 8:2Novotný
Řezníček
duel
28.01.18neděle20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Chelsea Bar UL 3:5Košťál
Nový
duel
15.kolo
odloženo z podnětu HSvarog FC Teplice "B"FC VITO Proboštov :duel
28.01.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC NY Tiradores "UL" 5:1Vlašič
Prágl
duel
29.01.18pondělí20:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Gold Combix ÚL "B" 8:5Mollinger
Plzák
duel
30.01.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Gardenline Ltm. "B" 3:7Kamínek
Nový
duel
31.01.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULFC Killers Lovosice 7:2Lutka
Kamínek
duel
01.02.18čtvrtek20:00SetuzaOranjes Ústí n.L. "UL"FC Baník Chomutov "B" 6:8Macháček
Nový
duel
16.kolo
14.01.18neděle20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Ludis Team Třebenice 5:1Tuček
Nový
duel
05.02.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" 4:4Prágl
Řezníček
duel
05.02.18pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovChelsea Bar UL 8:3Hanzlík
Tuček
duel
05.02.18pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" 8:4Šmid
Mollinger
duel
06.02.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "UL" 6:3Lutka
Nový
duel
09.02.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"Svarog FC Teplice "B" 7:3Franko
Menšík
duel
17.kolo
odloženo z podnětu DSvarog FC Teplice "B"Gardenline Ltm. "B" :duel
11.02.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Killers Lovosice 4:8Macháček
Kamínek
duel
12.02.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n.L. "UL"FC Rapid UL "B" 7:12Košťál
Nový
duel
14.02.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULFC Baník Chomutov "B" :Šmid
Mollinger
duel
16.02.18pátek18:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC VITO Proboštov 5:6Franko
Menšík
duel
28.02.18středa20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC NY Tiradores "UL" :duel
18.kolo
19.02.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceGold Combix ÚL "B" :duel
19.02.18pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovLudis Team Třebenice :duel
19.02.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n.L. "UL"FC NY Tiradores "UL" :duel
20.02.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog FC Teplice "B" :duel
21.02.18středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Chelsea Bar UL :duel
23.02.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Atletico Chomutov "B" :duel
19.kolo
25.02.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Baník Chomutov "B" :duel
26.02.18pondělí19:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" :duel
26.02.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC NY Tiradores "UL" :duel
28.02.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULFC Rapid UL "B" :duel
02.03.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Gardenline Ltm. "B" :duel
04.03.18neděle20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC VITO Proboštov :duel
20.kolo
05.03.18pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Killers Lovosice :duel
05.03.18pondělí18:00KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC NY Tiradores "UL" :duel
05.03.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n.L. "UL"Chelsea Bar UL :duel
06.03.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B" :duel
07.03.18středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Ludis Team Třebenice :duel
09.03.18pátek18:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"Gold Combix ÚL "B" :duel
21.kolo
11.03.18neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Rapid UL "B" :duel
12.03.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Baník Chomutov "B" :duel
12.03.18pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC NY Tiradores "UL" :duel
14.03.18středa21:00WHC KBChelsea Bar ULSvarog FC Teplice "B" :duel
16.03.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" :duel
16.03.18pátek20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Gardenline Ltm. "B" :duel
22.kolo
Svarog FC Teplice "B"FC Atletico Chomutov "B" :duel
19.03.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n.L. "UL"Ludis Team Třebenice :duel
20.03.18úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Gold Combix ÚL "B" :duel
21.03.18středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Killers Lovosice :duel
23.03.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC VITO Proboštov :duel
23.03.18pátek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Chelsea Bar UL :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.17 sekund