sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
rozhodčí
vše
hřiště
vše
stav
vše
jen zápasy týmu
vše
označit tým
----------
domácí
hosté
vše
vše
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
vše
dnes se nehrají žádná utkání
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
neděle 19.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 645
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
13
12.04.24
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FT Forza UL "B"
4:1
Hanzlík
Kalina
14
15.04.24
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Hop Trop
6:2
Tuček
Kalina
18
14.05.24
úterý
18:00
UT Severka
Flamengo Ústí n.L.
FC Sokol UL
4:7
Hanzlík
Kalina
19
22.05.24
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
Flamengo Ústí n.L.
:
Tuček
Kalina
2023/2024 2.třída
13
08.04.24
pondělí
19:00
UT Mojžíř
FC Futsal Bílina
FC Lokomotif "B"
13:3
Tuček
Kalina
15
26.04.24
pátek
18:00
UT Severka
FC Všebronx Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
2:2
Tuček
Kalina
16
29.04.24
pondělí
18:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
Pink Panthers Ústí n.L.
13:1
Nový
Kalina
2023/2024 Okresní přebor
14
17.04.24
středa
19:00
UT Severka
Samba UL
Morgan Commando TP
7:10
Tuček
Kalina
2021/2022 1.třída
4
17.11.21
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
FC Incredibles
8:2
Macháček
Kalina
10
02.11.21
úterý
19:30
UT SNP
Březňáci UL
TJ Svádov - Olšinky "A"
4:5
Nový
Kalina
2021/2022 2.třída
3
17.09.21
pátek
19:00
Libouchec
FC Barcelona UL
FK Auto Horejsek
6:8
Macháček
Kalina
6
06.10.21
středa
18:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
Patriots UL "A"
11:7
Hanzlík
Kalina
7
11.10.21
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FK Sambular UL "B"
4:5
Faigl st.
Kalina
10
05.11.21
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FSC Tygříci "UL"
11:2
Nový
Kalina
2021/2022 3.třída
1
02.09.21
čtvrtek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
FC Gamers Teplice
14:5
Hanzlík
Kalina
2
06.09.21
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC Chmelaři UL
9:5
Lutka
Kalina
4
23.09.21
čtvrtek
17:30
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
FC NY Tiradores "C"
1:16
Šmid
Kalina
5
01.10.21
pátek
20:00
hala UJEP
Patriots UL "B"
Oranjes Ústí n. L.
4:3
Šmid
Kalina
7
11.10.21
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
FC Všebronx Ústí n.L.
8:5
Faigl st.
Kalina
11
03.12.21
pátek
19:00
UT Severka
FC Všebronx Ústí n.L.
FC Chmelaři UL
1:4
Hanzlík
Kalina
18
25.04.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC Gamers Teplice
3:6
Lutka
Kalina
20
09.05.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC Rapid UL "E"
3:3
Řízek
Kalina
23
01.06.22
středa
17:30
UT SNP
volný los - Větruše
FC Chmelaři UL
5:16
Macháček
Kalina
2021/2022 Krajský přebor UK
5
03.11.21
středa
20:30
Koldům Ltv
FŠ Litvínov
TJ Oldřichov
1:7
Hanzlík
Kalina
2021/2022 Okresní přebor
1
01.09.21
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
Klimax Bar "UL"
6:0
Hanzlík
Kalina
1
10.09.21
pátek
17:30
UT SNP
Sampdoria MRV
Italové-Combix UL
4:3
Hanzlík
Kalina
4
24.09.21
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Italové-Combix UL
16:0
Hanzlík
Kalina
5
27.09.21
pondělí
20:00
UT Severka
Italové-Combix UL
Old School "UL"
3:11
Lutka
Kalina
6
08.10.21
pátek
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Italové-Combix UL
6:5
Macháček
Kalina
11
10.11.21
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
FC NY Tiradores "B"
2:15
Hanzlík
Kalina
11
12.11.21
pátek
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Kolbenschmidt cz
8:3
Sůra
Kalina
14
15.04.22
pátek
19:30
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Sampdoria MRV
2:8
Hanzlík
Kalina
2021/2022 Pohár A
2
03.12.21
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FK Sambular UL "B"
11:3
Hanzlík
Kalina
2020/2021 1.třída
4
25.09.20
pátek
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FC Rapid UL "D"
3:5
Macháček
Kalina
2020/2021 Okresní přebor
2
07.09.20
pondělí
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Sampdoria MRV
0:4
Šmid
Kalina
3
15.09.20
úterý
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Klimax Bar "UL"
4:7
Košťál
Kalina
4
21.09.20
pondělí
20:00
Krupka
FC Sheriffs Teplice
Sampdoria MRV
4:3
Košťál
Kalina
4
25.09.20
pátek
17:45
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FC Rapid UL "C"
7:1
Hanzlík
Kalina
5
30.09.20
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Oranjes Ústí n. L.
11:1
Hanzlík
Kalina
2019/2020 1.třída
4
24.09.19
úterý
19:00
UT SNP
FK Všebořice
FC NY Tiradores "B"
1:5
Sůra
Kalina
7
18.10.19
pátek
20:30
UT SNP
Klimax Bar "B"
Old School "UL"
3:8
Nový
Kalina
2019/2020 Krajský přebor UK
7
02.12.19
pondělí
20:00
Krupka
FK Sambular "UL"
Svarog FC Teplice "B"
4:1
Košťál
Kalina
9
11.12.19
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FC Killers Lovosice
4:4
Hanzlík
Kalina
2019/2020 Okresní přebor
1
02.09.19
pondělí
20:00
WHC KB
FC Sokol UL
FC Sheriffs Teplice
3:3
Macháček
Kalina
1
06.09.19
pátek
20:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Italové-Combix UL
3:4
Hanzlík
Kalina
3
16.09.19
pondělí
20:00
WHC KB
FC Sokol UL
Klimax Bar "UL"
7:4
Nový
Kalina
4
27.11.19
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
Italové-Combix UL
8:11
Hanzlík
Kalina
6
09.10.19
středa
18:00
UT Severka
Italové-Combix UL
USK Slávie UL
9:8
Faigl st.
Kalina
11
12.11.19
úterý
21:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC Lokomotif "UL"
3:7
Pašek
Kalina
11
13.11.19
středa
20:00
Krupka
FC Sheriffs Teplice
FC NY Tiradores "UL"
3:6
Nový
Kalina
2019/2020 Pohár A
1
31.01.20
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
Old School UL "B"
8:1
Lutka
Kalina
2019/2020 Pohár B
4
02.12.19
pondělí
21:00
Krupka
Morgan Commando TP
Vikings Libouchec
5:9
Košťál
Kalina
4
17.01.20
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "C"
FT Forza UL "B"
2:13
Faigl st.
Kalina
2019/2020 Pohár C
3
20.12.19
pátek
20:00
WHC KB
Samba UL
Klimax Bar "UL"
4:11
Macháček
Kalina
2019/2020 Serie B
3
01.06.20
pondělí
19:00
UT Severka
FC Atletico "UL"
PIERBURG Trmice
4:6
Košťál
Kalina
3
05.06.20
pátek
18:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FT Forza "UL"
2:2
Nový
Kalina
5
15.06.20
pondělí
17:00
UT Severka
PIERBURG Trmice
FT Forza "UL"
3:3
Hanzlík
Kalina
2019/2020 Serie C
1
18.05.20
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Lokomotif "B"
4:6
Kamínek
Kalina
2019/2020 Serie D
2
27.05.20
středa
19:00
UT Severka
FK Jamajka
FC United of UL
2:2
Mollinger
Kalina
2018/2019 1.třída
1
05.09.18
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
KMK Tornádo "UL"
3:10
Macháček
Kalina
1
07.09.18
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
Klimax Bar "B"
4:10
Košťál
Kalina
7
19.10.18
pátek
18:30
UT SNP
Sampdoria MRV
FC Rapid UL "D"
5:0
Řízek
Kalina
8
22.03.19
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
1.FC Kostelníci
4:5
Nový
Kalina
8
27.03.19
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Italové "UL"
5:12
Košťál
Kalina
9
29.10.18
pondělí
17:30
UT SNP
Lesná Pes UL
KMK Tornádo "UL"
6:8
Gajarský
Kalina
10
07.11.18
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Klimax Bar "B"
6:2
Macháček
Kalina
11
12.11.18
pondělí
17:30
UT SNP
Lesná Pes UL
Hop Trop "UL"
8:3
Macháček
Kalina
11
16.11.18
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
1.FC Kostelníci
4:7
Hanzlík
Kalina
12
02.04.19
úterý
17:30
UT SNP
Lesná Pes UL
FC Rapid UL "D"
3:1
Macháček
Kalina
12
10.06.19
pondělí
17:30
UT SNP
Italové "UL"
TJ Proboštov "B"
2:9
Tuček
Kalina
17
08.05.19
středa
17:00
UT Severka
Italové "UL"
KMK Tornádo "UL"
12:10
Mollinger
Kalina
18
17.05.19
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC NY Tiradores "B"
9:6
Faigl st.
Kalina
20
28.05.19
úterý
19:00
UT SNP
FK Všebořice
Sampdoria MRV
2:4
Sůra
Kalina
22
10.06.19
pondělí
19:00
UT SNP
FK Všebořice
TJ Proboštov "B"
5:10
Tuček
Kalina
2018/2019 Krajský přebor UK
12
18.01.19
pátek
21:00
Krupka
Boca Juniors KR "A"
FC Betis Kadaň "A"
7:0
Hanzlík
Kalina
19
04.03.19
pondělí
18:00
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
FC Killers Lovosice
5:4
Košťál
Kalina
2018/2019 Okresní přebor
1
27.02.19
středa
19:00
UT Severka
USK Slávie UL
FC Kolbenschmidt cz
3:3
Hanzlík
Kalina
3
17.09.18
pondělí
18:30
Setuza
FC Sokol UL
FC Libouchec
3:4
Košťál
Kalina
4
26.09.18
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
USK Slávie UL
9:6
Hanzlík
Kalina
4
27.09.18
čtvrtek
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Sokol UL
2:7
Kamínek
Kalina
5
21.11.18
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FC Kolbenschmidt cz
4:10
Hanzlík
Kalina
6
10.10.18
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FC Lokomotif "UL"
8:9
Hanzlík
Kalina
6
11.10.18
čtvrtek
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Kolbenschmidt cz
4:6
Košťál
Kalina
7
27.03.19
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FC Rapid UL "C"
4:3
Hanzlík
Kalina
8
25.10.18
čtvrtek
19:30
Krupka
Morgan Commando TP
FC Sokol UL
5:6
Lutka
Kalina
8
11.04.19
čtvrtek
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
USK Slávie UL
10:0
Hanzlík
Kalina
9
01.11.18
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Klimax Bar "UL"
4:4
Faigl st.
Kalina
10
08.11.18
čtvrtek
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Lokomotif "UL"
3:1
Faigl st.
Kalina
13
01.05.19
středa
19:00
UT Severka
USK Slávie UL
FC Lokomotif "UL"
5:2
Macháček
Kalina
16
21.05.19
úterý
18:00
Libouchec
FC Kolbenschmidt cz
FC Libouchec
9:2
Hanzlík
Kalina
17
09.05.19
čtvrtek
20:30
WHC KB
FC Rapid UL "C"
Bar Alex
8:5
Macháček
Kalina
21
05.06.19
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
Oranjes Ústí n. L.
17:5
Kamínek
Kalina
2018/2019 Pohár A
2
10.12.18
pondělí
21:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FC Rapid UL "C"
5:1
Kamínek
Kalina
4
19.12.18
středa
20:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
Březňáci UL
3:11
Nový
Kalina
2018/2019 Pohár B
5
16.01.19
středa
19:00
Setuza
FC Rapid UL "B"
Boca Juniors Kr."B"
3:2
Lutka
Kalina
2018/2019 Pohár C
1
05.12.18
středa
20:00
Setuza
Italové "UL"
FK Sambular "UL".
8:4
Faigl st.
Kalina
2018/2019 Pohár D
1
05.12.18
středa
19:00
Setuza
FC Chmelaři UL
Sampdoria MRV
5:15
Mollinger
Kalina
2
11.12.18
úterý
19:30
SH Gympl
FC Rumíci
FC Chmelaři UL
10:1
Nový
Kalina
4
11.01.19
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
Sampdoria MRV
5:3
Faigl st.
Kalina
2017/2018 1.třída
2
30.03.18
pátek
20:00
Libouchec
FC Barcelona UL
1.FC Kostelníci
3:3
Macháček
Kalina
4
27.09.17
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
KMK Tornádo "UL"
7:5
Heřman
Kalina
4
28.09.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
Samba UL
9:6
Košťál
Kalina
5
06.10.17
pátek
21:00
kontumace
FC NY Tiradores "B"
Italové "UL"
0:5
Faigl st.
Kalina
9
03.11.17
pátek
20:30
hala UJEP
FC NY Tiradores "B"
KMK Tornádo "UL"
9:6
Heřman
Kalina
10
29.03.18
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FC NY Tiradores "B"
4:4
Kamínek
Kalina
14
18.04.18
středa
20:00
UT Severka
ULITEP
1.FC Kostelníci
4:6
Macháček
Kalina
14
20.04.18
pátek
20:00
Libouchec
FC Barcelona UL
Bar Alex
6:6
Hanzlík
Kalina
17
09.05.18
středa
20:00
UT Severka
ULITEP
FK Parta Střekov "UL"
10:2
Nový
Kalina
21
05.06.18
úterý
18:00
UT Severka
ULITEP
Samba UL
3:10
Kamínek
Kalina
21
08.06.18
pátek
18:15
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Lesná Pes UL
4:6
Rouče
Kalina
2017/2018 Krajský přebor UK
17
26.03.18
pondělí
20:00
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
Gardenline Ltm. "B"
12:5
Košťál
Kalina
20
06.03.18
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FC Atletico Chomutov "B"
7:2
Kamínek
Kalina
2017/2018 Okresní přebor
2
13.09.17
středa
19:45
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Sokol UL
9:9
Košťál
Kalina
3
20.09.17
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Flamengo Ústí n.L.
9:3
Macháček
Kalina
6
11.10.17
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Gold Combix ÚL "C"
3:2
Faigl st.
Kalina
7
05.02.18
pondělí
18:00
Setuza
Gold Combix ÚL "C"
FC Sokol UL
4:2
Sůra
Kalina
9
13.11.17
pondělí
18:00
Libouchec
FC Libouchec
Klimax Bar "UL"
6:6
Macháček
Kalina
10
14.11.17
úterý
18:30
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Rapid UL "C"
12:1
Nový
Kalina
11
22.11.17
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FK Pérovna UL
6:3
Nový
Kalina
12
03.04.18
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Kolbenschmidt cz
6:5
Košťál
Kalina
14
17.04.18
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
USK Slávie UL
8:4
Košťál
Kalina
16
02.05.18
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FK Pérovna UL
2:14
Košťál
Kalina
17
09.05.18
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FC Lokomotif "UL"
6:9
Hanzlík
Kalina
19
23.05.18
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FC Kolbenschmidt cz
4:13
Macháček
Kalina
22
14.06.18
čtvrtek
18:00
UT Chuderov
FK Pérovna UL
FC Libouchec
11:6
Košťál
Kalina
2017/2018 Pohár A
1
03.12.17
neděle
20:00
Krupka
FC VITO Proboštov
FC Sheriffs Teplice
15:3
Lutka
Kalina
4
07.01.18
neděle
18:00
Krupka
FC VITO Proboštov
FT Forza "UL"
8:1
Macháček
Kalina
2017/2018 Pohár B
1
06.12.17
středa
20:00
WHC KB
1.FC Kostelníci
Boca Juniors Kr."B"
4:4
Hanzlík
Kalina
3
15.12.17
pátek
18:30
Setuza
Sampdoria MRV
Oranjes Ústí n. L.
9:3
Nový
Kalina
4
18.12.17
pondělí
19:00
Setuza
Oranjes Ústí n. L.
Vikings Libouchec
3:13
Mollinger
Kalina
2017/2018 Pohár C
5
15.01.18
pondělí
19:00
Setuza
FK Albion Ústí
FC Rapid UL "B"
4:9
Macháček
Kalina
2017/2018 Pohár D
1
30.11.17
čtvrtek
18:00
Libouchec
FSC Tygříci "UL"
Březňáci UL
4:9
Štafa
Kalina
5
05.01.18
pátek
20:00
Setuza
Kámoši UL
FC NY Tiradores "UL"
4:2
Lutka
Kalina
2016/2017 1.třída
7
19.10.16
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "B"
Bar Alex
5:6
Nový
Kalina
7
21.10.16
pátek
20:00
UT SNP
FCSB Ústí n.L.
Dynamo "UL"
4:4
Řízek
Kalina
8
11.11.16
pátek
17:00
UT Severka
Samba UL
Lesná Pes UL
5:2
Macháček
Kalina
9
10.03.17
pátek
20:00
SH Gympl
Hop Trop "B"
Italové "UL"
9:6
Lutka
Kalina
12
24.11.16
čtvrtek
17:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Hop Trop "B"
9:1
Hanzlík
Kalina
14
31.03.17
pátek
20:00
UT SNP
FCSB Ústí n.L.
FSC Tygříci "UL"
4:9
Lutka
Kalina
15
07.04.17
pátek
17:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
ULITEP
5:4
Heřman
Kalina
16
14.04.17
pátek
20:00
UT SNP
FCSB Ústí n.L.
1.FC Kostelníci
5:7
Košťál
Kalina
17
21.04.17
pátek
17:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Dynamo "UL"
2:5
Hanzlík
Kalina
18
28.04.17
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Samba UL
10:4
Macháček
Kalina
19
02.05.17
úterý
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Italové "UL"
3:6
Košťál
Kalina
22
24.05.17
středa
17:00
UT Severka
Samba UL
1.FC Kostelníci
7:4
Košťál
Kalina
24
19.06.17
pondělí
19:00
UT SNP
Italové "UL"
FCSB Ústí n.L.
5:4
Hanzlík
Kalina
25
15.06.17
čtvrtek
20:45
WHC KB
FC Rapid UL "B"
KMK Tornádo "UL"
11:3
Hanzlík
Kalina
25
16.06.17
pátek
20:00
UT SNP
FCSB Ústí n.L.
Samba UL
3:11
Hanzlík
Kalina
26
21.06.17
středa
19:45
hala UJEP
FK Parta Střekov "UL"
FCSB Ústí n.L.
11:4
Hanzlík
Kalina
2016/2017 Krajský přebor UK
7
08.02.17
středa
20:00
WHC KB
Relax Ústí n.L.
Italové-Combix UL
3:4
Košťál
Kalina
12
11.01.17
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
TJ Bouráci Teplice
10:0
Hanzlík
Kalina
14
25.01.17
středa
21:00
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Gold Combix ÚL "B"
5:11
Lutka
Kalina
18
23.02.17
čtvrtek
21:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC Killers Lovosice
4:1
Macháček
Kalina
2016/2017 Okresní přebor
2
13.09.16
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Sokol UL
4:4
Kresta
Kalina
2
20.03.17
pondělí
19:30
UT SNP
FSC SKP Viktoria
Gold Combix ÚL "C"
5:2
Nový
Kalina
3
22.09.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Hop Trop "UL"
4:8
Mollinger
Kalina
5
04.10.16
úterý
20:30
hala UJEP
FK Pérovna UL
USK Slávie UL
3:5
Kamínek
Kalina
5
05.10.16
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FSC SKP Viktoria
3:7
Hanzlík
Kalina
8
14.03.17
úterý
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
USK Slávie UL
4:13
Košťál
Kalina
12
21.03.17
úterý
20:00
UT SNP
FC Lokomotif "UL"
FSC SKP Viktoria
8:5
Košťál
Kalina
14
27.03.17
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
FC Rapid UL "A"
5:1
Nový
Kalina
15
04.04.17
úterý
21:00
hala UJEP
FK Pérovna UL
Morgan Commando TP
12:4
Lutka
Kalina
16
12.04.17
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FC Sokol UL
3:7
Hanzlík
Kalina
17
21.04.17
pátek
20:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Morgan Commando TP
13:3
Heřman
Kalina
20
08.05.17
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Gold Combix ÚL "C"
9:3
Šmid
Kalina
20
10.05.17
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FK Pérovna UL
11:6
Hanzlík
Kalina
20
21.06.17
středa
17:45
hala UJEP
USK Slávie UL
FSC SKP Viktoria
5:9
Hanzlík
Kalina
21
15.05.17
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
Flamengo Ústí n.L.
4:1
Nový
Kalina
21
19.05.17
pátek
20:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Libouchec
9:5
Lutka
Kalina
22
25.05.17
čtvrtek
19:30
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Klimax Bar "UL"
6:6
Lutka
Kalina
22
31.05.17
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FSC SKP Viktoria
4:2
Hanzlík
Kalina
23
29.05.17
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
Hop Trop "UL"
3:7
Macháček
Kalina
23
02.06.17
pátek
20:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Kolbenschmidt cz
6:6
Hanzlík
Kalina
24
07.06.17
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
Flamengo Ústí n.L.
2:2
Hanzlík
Kalina
25
12.06.17
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
FC Lokomotif "UL"
8:17
Sýs
Kalina
25
13.06.17
úterý
19:30
Libouchec
FC Libouchec
Morgan Commando TP
1:6
Hanzlík
Kalina
25
14.06.17
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Sokol UL
8:8
Heřman
Kalina
2016/2017 Pohár A
3
22.12.16
čtvrtek
19:30
SH Gympl
FC NY Tiradores "B"
Gold Combix ÚL "B"
2:7
Hanzlík
Kalina
5
20.01.17
pátek
18:00
SH Gympl
FC NY Tiradores "B"
Old School "UL"
4:7
Hanzlík
Kalina
2016/2017 Pohár B
2
06.01.17
pátek
18:00
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
Morgan Commando TP
3:4
Hanzlík
Kalina
4
13.01.17
pátek
20:00
hala UJEP
Kozlos Ústí n.L.
Morgan Commando TP
2:2
Nový
Kalina
2016/2017 Pohár C
1
08.12.16
čtvrtek
21:00
hala UJEP
Samba UL
Vikings Libouchec
6:13
Hanzlík
Kalina
2015/2016 1.třída
3
18.09.15
pátek
17:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Dynamo "B"
0:4
Gajarský
Kalina
7
12.10.15
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FCSB Ústí n.L.
7:2
Friedl
Kalina
9
30.10.15
pátek
17:00
UT Severka
B.B. Tonaso UL
KMK Tornádo "UL"
11:4
Gajarský
Kalina
14
21.03.16
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
KMK Tornádo "UL"
7:5
Lutka
Kalina
15
08.04.16
pátek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
New York "UL"
9:5
Vaššík
Kalina
16
11.04.16
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FCSB Ústí n.L.
FC Rapid UL "B"
1:15
Nový
Kalina
16
14.04.16
čtvrtek
19:30
SH Gympl
New York "UL"
ULITEP
6:5
Hanzlík
Kalina
17
19.04.16
úterý
20:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
KMK Tornádo "UL"
9:4
Lutka
Kalina
18
26.04.16
úterý
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
B.B. Tonaso UL
12:4
Košťál
Kalina
18
26.04.16
úterý
18:00
UT Severka
Samba UL
Gold Combix ÚL "C"
12:10
Košťál
Kalina
18
29.04.16
pátek
19:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
1.FC Kostelníci
19:7
Lutka
Kalina
19
06.05.16
pátek
17:00
UT Severka
B.B. Tonaso UL
New York "UL"
8:4
Košťál
Kalina
19
06.05.16
pátek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
FC NY Tiradores "B"
7:4
Košťál
Kalina
20
13.05.16
pátek
19:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Gold Combix ÚL "C"
11:5
Lutka
Kalina
22
26.05.16
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
FCSB Ústí n.L.
FC Sokol UL
2:5
Řízek
Kalina
22
27.05.16
pátek
19:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
B.B. Tonaso UL
8:8
Nový
Kalina
23
03.06.16
pátek
18:00
UT Severka
B.B. Tonaso UL
FC NY Tiradores "B"
8:7
Lutka
Kalina
23
03.06.16
pátek
20:00
UT Severka
ULITEP
1.FC Kostelníci
7:8
Lutka
Kalina
24
08.06.16
středa
17:00
UT Kameňák
Dynamo "B"
ULITEP
5:2
Košťál
Kalina
24
10.06.16
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FC Sokol UL
4:10
Hanzlík
Kalina
25
13.06.16
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FCSB Ústí n.L.
Dynamo "B"
3:5
Vaššík
Kalina
25
16.06.16
čtvrtek
19:30
SH Gympl
FC NY Tiradores "B"
New York "UL"
13:5
Sýs
Kalina
2015/2016 Krajský přebor UK
14
21.03.16
pondělí
21:10
WHC KB
FC Třebenice
FC Rapid UL "A"
5:15
Lutka
Kalina
16
13.01.16
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
CF Radobýl Litoměřice
5:8
Košťál
Kalina
20
09.02.16
úterý
20:00
kontumace
FC Balticflora Teplice
Gold Team UL
5:0
Košťál
Kalina
23
04.03.16
pátek
19:30
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
CF Radobýl Litoměřice
7:4
Tuček
Kalina
2015/2016 Okresní přebor
1
01.09.15
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FC Lokomotif "UL"
8:6
Lutka
Kalina
1
19.11.15
čtvrtek
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Gold Combix ÚL "U-19"
4:0
Kamínek
Kalina
1
15.02.16
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
USK Slávie UL
2:2
Košťál
Kalina
2
09.09.15
středa
20:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
TJ Libouchec
8:6
Lutka
Kalina
2
10.09.15
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Flamengo UL
5:6
Friedl
Kalina
3
14.09.15
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Flamengo Ústí n.L.
6:2
Macháček
Kalina
5
28.09.15
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Gold Combix ÚL "U-19"
6:2
Macháček
Kalina
5
29.09.15
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
TJ Fanda
8:4
Mollinger
Kalina
5
04.11.15
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
FC Lokomotif "UL"
5:3
Hanzlík
Kalina
5
01.02.16
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Morgan Commando TP
10:1
Hanzlík
Kalina
7
29.02.16
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Flamengo Ústí n.L.
7:0
Hanzlík
Kalina
9
26.10.15
pondělí
19:00
UT Gympl
FSC SKP Viktoria
Gold Combix ÚL "U-19"
3:4
Lutka
Kalina
11
09.11.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
FSC SKP Viktoria
7:6
Lutka
Kalina
11
02.12.15
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Gold Combix ÚL "U-19"
13:5
Hanzlík
Kalina
12
18.11.15
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Dynamo "UL"
6:6
Hanzlík
Kalina
15
06.04.16
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
FC Kolbenschmidt cz
5:8
Hanzlík
Kalina
15
06.04.16
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Morgan Commando TP
9:7
Hanzlík
Kalina
17
20.04.16
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Morgan Commando TP
6:8
Hanzlík
Kalina
17
20.04.16
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Kolbenschmidt cz
5:3
Košťál
Kalina
18
27.06.16
pondělí
19:00
UT Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FSC SKP Viktoria
3:7
Macháček
Kalina
19
04.05.16
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Flamengo Ústí n.L.
7:6
Hanzlík
Kalina
19
22.06.16
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Flamengo UL
5:5
Macháček
Kalina
20
09.05.16
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
FSC SKP Viktoria
7:4
Nový
Kalina
20
11.05.16
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
FK Pérovna UL
6:12
Kamínek
Kalina
21
16.05.16
pondělí
18:00
UT Kameňák
TJ Fanda
Gold Combix ÚL "U-19"
5:5
Vaššík
Kalina
21
18.05.16
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Flamengo UL
5:7
Hanzlík
Kalina
22
26.05.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FC Kolbenschmidt cz
10:10
Hanzlík
Kalina
22
31.05.16
úterý
17:00
UT Severka
Morgan Commando TP
TJ Fanda
6:8
Lutka
Kalina
23
30.05.16
pondělí
18:00
UT Kameňák
TJ Fanda
FC Lokomotif "UL"
4:5
Vaššík
Kalina
23
01.06.16
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
Flamengo UL
1:5
Kamínek
Kalina
23
01.06.16
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
FSC SKP Viktoria
4:8
Kamínek
Kalina
23
28.06.16
úterý
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Flamengo Ústí n.L.
3:4
Lutka
Kalina
24
06.06.16
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Klimax Bar "UL"
3:5
Macháček
Kalina
24
07.06.16
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
TJ Fanda
4:3
Košťál
Kalina
24
14.06.16
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "U-19"
TJ Libouchec
1:10
Košťál
Kalina
25
14.03.16
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
TJ Libouchec
5:5
Hanzlík
Kalina
25
13.06.16
pondělí
17:00
UT Severka
Morgan Commando TP
Flamengo Ústí n.L.
1:1
Košťál
Kalina
25
15.06.16
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Hop Trop "UL"
7:4
Košťál
Kalina
26
20.06.16
pondělí
18:30
UT Gympl
FSC SKP Viktoria
Klimax Bar "UL"
7:4
Macháček
Kalina
26
21.06.16
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Morgan Commando TP
4:5
Košťál
Kalina
26
22.06.16
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
USK Slávie UL
7:7
Hanzlík
Kalina
2015/2016 Pohár A
6
18.01.16
pondělí
18:30
Setuza
FC Chmelaři UL
Gold Combix ÚL "C"
1:11
Macháček
Kalina
2015/2016 Pohár B
2
08.12.15
úterý
20:30
Setuza
FC Sokol UL
Oranjes Ústí n. L.
4:13
Hanzlík
Kalina
2015/2016 Pohár C
1
03.12.15
čtvrtek
19:30
SH Gympl
FSC SKP Viktoria
TJ Bouráci Teplice
6:19
Tuček
Kalina
3
16.12.15
středa
19:30
hala UJEP
FC NY Tiradores "B"
FSC SKP Viktoria
0:13
Vágner
Kalina
2015/2016 Pohár D
2
11.12.15
pátek
20:00
Setuza
Sampdoria MRV
Kozlos Ústí n.L.
2:3
Řízek
Kalina
2014/2015 1.třída
5
03.10.14
pátek
17:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
PIERBURG Trmice
9:4
Nový
Kalina
6
07.10.14
úterý
17:00
UT Severka
FC Sokol UL
Wayuptensky futsal team UL
1:7
Macháček
Kalina
7
17.10.14
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Lesná Pes UL
6:2
Košťál
Kalina
8
23.10.14
čtvrtek
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FC NY Tiradores "B"
3:2
Mikan
Kalina
9
31.10.14
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
FC NY Tiradores "B"
Klimax Bar "UL"
5:5
Lutka
Kalina
10
04.11.14
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FSC Tygříci "UL"
3:6
Tuček
Kalina
10
07.11.14
pátek
17:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
Wayuptensky futsal team UL
2:4
Mikan
Kalina
11
14.11.14
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
Klimax Bar "UL"
1:10
Mollinger
Kalina
12
20.11.14
čtvrtek
19:30
SH Gympl
PIERBURG Trmice
1.FC Kostelníci "B"
3:14
Nový
Kalina
14
01.04.15
středa
20:00
WHC KB
1.FC Kostelníci "B"
Gold Combix ÚL "C"
11:2
Mikan
Kalina
16
07.04.15
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Klimax Bar "UL"
1:4
Nový
Kalina
17
13.04.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
1.FC Kostelníci "B"
8:2
Macháček
Kalina
21
15.05.15
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
1.FC Kostelníci "B"
4:5
Kamínek
Kalina
23
29.05.15
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
ULITEP
0:9
Macháček
Kalina
25
08.06.15
pondělí
17:00
UT Severka
FC Sokol UL
Lesná Pes UL
1:6
Gajarský
Kalina
25
12.06.15
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
ULITEP
3:6
Košťál
Kalina
2014/2015 Krajský přebor UK
2
25.09.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
FC Baník Chomutov
2:11
Šmid
Kalina
2014/2015 Okresní přebor
1
01.09.14
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Hop Trop "UL"
4:2
Šmid
Kalina
4
23.09.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Kolbenschmidt cz
5:2
Hanzlík
Kalina
5
29.09.14
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
USK Slávie UL
4:1
Kamínek
Kalina
5
01.10.14
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
KMK Tornádo "UL"
14:7
Hanzlík
Kalina
7
13.10.14
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Relax "B"
4:5
Lutka
Kalina
7
15.10.14
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
USK Slávie UL
5:9
Hanzlík
Kalina
7
10.11.14
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
KMK Tornádo "UL"
FSC SKP Viktoria
3:10
Kamínek
Kalina
8
21.10.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
TJ Libouchec
9:2
Hanzlík
Kalina
10
06.11.14
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
USK Slávie UL
2:8
Friedl
Kalina
12
17.11.14
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Hop Trop "UL"
4:2
Heřman
Kalina
13
24.11.14
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FC Lokomotif "UL"
2:6
Mikan
Kalina
13
26.11.14
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
FC Kolbenschmidt cz
10:4
Košťál
Kalina
15
30.03.15
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
USK Slávie UL
7:5
Nový
Kalina
16
10.04.15
pátek
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
Morgan Commando TP
3:6
Kamínek
Kalina
16
16.06.15
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Flamengo UL
5:7
Šmid
Kalina
17
15.04.15
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
KMK Tornádo "UL"
5:3
Nový
Kalina
18
21.04.15
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Flamengo UL
3:3
Šmid
Kalina
19
27.04.15
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FK Pérovna UL
3:11
Macháček
Kalina
19
29.04.15
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
TJ Fanda
2:2
Tuček
Kalina
20
05.05.15
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Hop Trop "UL"
5:8
Hanzlík
Kalina
21
11.05.15
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Flamengo UL
5:11
Košťál
Kalina
21
13.05.15
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Relax "B"
7:5
Košťál
Kalina
22
19.05.15
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
KMK Tornádo "UL"
5:5
Mollinger
Kalina
22
21.05.15
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FC Kolbenschmidt cz
3:5
Kamínek
Kalina
23
27.05.15
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Relax "B"
8:5
Gajarský
Kalina
24
02.06.15
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
USK Slávie UL
3:3
Gajarský
Kalina
24
04.06.15
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
TJ Libouchec
3:5
Macháček
Kalina
2014/2015 Pohár A
5
12.01.15
pondělí
19:30
Setuza
Samba UL
FSC Tygříci "UL"
12:5
Hanzlík
Kalina
2014/2015 Pohár B
2
18.12.14
čtvrtek
19:30
hala UJEP
Relax "B"
Klimax Bar "UL"
5:3
Friedl
Kalina
2014/2015 Pohár C
1
04.12.14
čtvrtek
19:30
SH Gympl
PIERBURG Trmice
Wayuptensky futsal team UL
0:14
Sýs
Kalina
2014/2015 Pohár D
2
08.12.14
pondělí
18:30
Setuza
Sampdoria MRV "B"
Hop Trop "B"
2:7
Macháček
Kalina
5
14.01.15
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "B"
FC Božena Ústí n.L.
18:6
Košťál
Kalina
5
16.01.15
pátek
19:00
Setuza
SK Kronen-Labe
FC Sokol UL "B"
3:6
Mollinger
Kalina
2013/2014 1.třída
1
06.09.13
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
Wayuptensky futsal team UL
11:5
Hanzlík
Kalina
2
09.09.13
pondělí
20:00
UT Severka
FootballStars Severka UL
FC Sokol UL
2:3
Macháček
Kalina
2
10.09.13
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Dynamo "B"
3:1
Sůra
Kalina
3
18.09.13
středa
19:00
SH Gympl
New York "UL"
FSC Tygříci "UL"
5:8
Hanzlík
Kalina
4
24.09.13
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
TJ Sebuzín
FC NY Tiradores "UL"
0:2
Řízek
Kalina
5
30.09.13
pondělí
17:30
UT SNP
FC Sokol UL
Kozlos Ústí n.L.
4:2
Hanzlík
Kalina
6
08.10.13
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
FSC Tygříci "UL"
Flamengo Ústí n.L.
6:3
Sýs
Kalina
7
14.10.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
New York "UL"
1:7
Šmid
Kalina
7
18.10.13
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
FSC Tygříci "UL"
5:8
Sýs
Kalina
8
23.10.13
středa
19:00
SH Gympl
New York "UL"
FC Sokol UL
5:7
Nový
Kalina
9
28.10.13
pondělí
17:30
UT SNP
FC Sokol UL
FC Rumíci "B"
3:3
Macháček
Kalina
10
04.11.13
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
FSC Tygříci "UL"
Kozlos Ústí n.L.
7:4
Hanzlík
Kalina
11
12.11.13
úterý
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FK Všebořice
9:2
Hanzlík
Kalina
11
20.01.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
FSC Tygříci "UL"
4:3
Nový
Kalina
13
25.11.13
pondělí
17:30
UT SNP
FC Sokol UL
FSC Tygříci "UL"
7:1
Macháček
Kalina
13
02.12.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
FC Lokomotif "UL"
9:4
Mikan
Kalina
15
04.04.14
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
Kozlos Ústí n.L.
5:1
Mollinger
Kalina
16
10.04.14
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
FootballStars Severka UL
FC Lokomotif "UL"
3:3
Sýs
Kalina
17
18.04.14
pátek
18:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
TJ Sebuzín
4:5
Hanzlík
Kalina
19
28.04.14
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "C"
New York "UL"
12:4
Sýs
Kalina
19
02.05.14
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
FC Rumíci "B"
12:6
Nový
Kalina
21
15.05.14
čtvrtek
20:00
UT SNP
FC Sokol UL
New York "UL"
9:2
Sůra
Kalina
22
21.05.14
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
FC Sokol UL
11:0
Lutka
Kalina
24
06.06.14
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
FC Lokomotif "UL"
6:3
Nový
Kalina
25
12.06.14
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
FSC Tygříci "UL"
0:5
Mollinger
Kalina
26
16.06.14
pondělí
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FootballStars Severka UL
7:4
Nový
Kalina
2013/2014 Krajský přebor
2
25.09.13
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
Relax Ústí n.L.
5:1
Košťál
Kalina
7
29.10.13
úterý
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
CF Radobýl Litoměřice
2:9
Košťál
Kalina
18
27.01.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Relax Ústí n.L.
4:4
Nový
Kalina
19
03.02.14
pondělí
20:00
Setuza
Fírova Pivnice "UL"
CF Radobýl Litoměřice
4:8
Košťál
Kalina
22
24.02.14
pondělí
20:00
Setuza
Italové-Combix UL
Fírova Pivnice "UL"
3:5
Hanzlík
Kalina
23
03.03.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Italové-Combix UL
1:4
Lutka
Kalina
24
10.03.14
pondělí
19:00
WHC KB
Galacticos Děčín
Dynamo "UL"
3:5
Nový
Kalina
25
19.03.14
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
Black Panthers Libochovice
8:5
Šmid
Kalina
26
27.03.14
čtvrtek
20:30
Setuza
Fírova Pivnice "UL"
FC Rumíci
7:3
Mollinger
Kalina
2013/2014 Okresní přebor
1
30.10.13
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Flamengo UL
6:7
Hanzlík
Kalina
1
10.12.13
úterý
19:00
hala UJEP
FSC SKP Viktoria
USK Slávie UL
6:0
Friedl
Kalina
2
13.09.13
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Lesná Pes UL
6:5
Nový
Kalina
2
03.12.13
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Hop Trop "UL"
4:8
Macháček
Kalina
4
23.09.13
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Lesná Pes UL
2:1
Macháček
Kalina
4
25.09.13
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
TJ Libouchec
5:2
Řízek
Kalina
5
02.10.13
středa
19:30
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
TJ Libouchec
7:4
Sůra
Kalina
5
02.10.13
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
FC Kolbenschmidt cz
4:9
Hanzlík
Kalina
6
09.10.13
středa
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
FC Kolbenschmidt cz
8:6
Mollinger
Kalina
7
04.12.13
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Relax "B"
6:8
Hanzlík
Kalina
8
22.10.13
úterý
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Lesná Pes UL
7:3
Mikan
Kalina
8
23.10.13
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
TJ Fanda
5:10
Nový
Kalina
9
29.10.13
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FSC SKP Viktoria
8:0
Košťál
Kalina
9
31.10.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
FC Kolbenschmidt cz
2:6
Košťál
Kalina
10
11.12.13
středa
20:00
SH Gympl
TJ Fanda
FC Kolbenschmidt cz
13:4
Sůra
Kalina
12
18.11.13
pondělí
19:00
UT SNP
TJ Fanda
Lesná Pes UL
8:2
Macháček
Kalina
12
19.11.13
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FC Kolbenschmidt cz
5:0
Mikan
Kalina
12
20.11.13
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Gold Combix ÚL "B"
5:16
Košťál
Kalina
13
27.11.13
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Morgan Commando TP
8:6
Hanzlík
Kalina
13
13.12.13
pátek
19:00
Setuza
KMK Tornádo "UL"
FC Kolbenschmidt cz
4:5
Sýs
Kalina
14
26.03.14
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FC Kolbenschmidt cz
5:10
Mollinger
Kalina
15
31.03.14
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Sportbar
4:1
Šmid
Kalina
16
09.04.14
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Hop Trop "UL"
8:5
Hanzlík
Kalina
19
29.04.14
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Gold Combix ÚL "B"
6:2
Košťál
Kalina
20
07.05.14
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Lesná Pes UL
13:3
Lutka
Kalina
22
19.05.14
pondělí
17:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
Relax "B"
15:5
Košťál
Kalina
22
21.05.14
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
KMK Tornádo "UL"
4:4
Lutka
Kalina
25
11.06.14
středa
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Hop Trop "UL"
3:2
Šmid
Kalina
2013/2014 Pohár A
4
07.01.14
úterý
18:00
Setuza
Klimax Bar "UL"
Samba UL
2:14
Košťál
Kalina
2013/2014 Pohár B
3
16.12.13
pondělí
18:00
WHC KB
1.FC Velbloudi
Sampdoria MRV UL
0:3
Macháček
Kalina
2013/2014 Pohár C
5
17.01.14
pátek
20:30
Setuza
FK Parta Střekov "UL"
FK K.B.Ústí n.L.
3:14
Košťál
Kalina
2013/2014 Pohár D
3
13.01.14
pondělí
18:30
Setuza
FCSB Ústí n.L.
FC NY Tiradores "UL"
5:7
Sýs
Kalina
2012/2013 1.třída
2
11.09.12
úterý
17:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Dynamo "B"
6:2
Hanzlík
Kalina
5
02.10.12
úterý
20:00
UT Severka
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
Hop Trop - "B"
9:6
Mikan
Kalina
5
04.10.12
čtvrtek
21:00
SKP
KMF Úder "B"
Relax "B"
7:9
Macháček
Kalina
7
16.10.12
úterý
19:00
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Relax "B"
4:2
Řízek
Kalina
7
13.12.12
čtvrtek
19:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
Dynamo "B"
7:4
Sůra
Kalina
8
25.10.12
čtvrtek
21:00
SKP
KMF Úder "B"
Gold Combix ÚL "B"
5:10
Macháček
Kalina
9
02.11.12
pátek
17:00
UT Severka
TJ Sebuzín
Wayuptensky futsal team UL
4:4
Lutka
Kalina
10
06.11.12
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
FC Sokol UL
4:2
Košťál
Kalina
10
08.11.12
čtvrtek
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
TJ Sebuzín
1:6
Macháček
Kalina
13
27.11.12
úterý
18:00
UT SNP
FC Sokol UL
Flamengo Ústí n.L.
2:2
Sýs
Kalina
15
02.04.13
úterý
19:00
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Kozlos Ústí n.L.
3:4
Nový
Kalina
17
16.04.13
úterý
19:00
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Wayuptensky futsal team UL
2:3
Košťál
Kalina
2012/2013 Krajský přebor
3
15.10.12
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
CF Radobýl Litoměřice
3:8
Lutka
Kalina
10
03.12.12
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
USK Slávie UL
4:3
Macháček
Kalina
16
06.02.13
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop A
Wolves Řetenice
19:3
Hanzlík
Kalina
17
11.02.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Hop Trop A
4:3
Nový
Kalina
19
25.02.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Wolves Řetenice
17:1
Lutka
Kalina
22
11.03.13
pondělí
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
FootballStars Severka UL
6:2
Sýs
Kalina
2012/2013 Okresní přebor
1
03.09.12
pondělí
19:00
UT SNP
TJ Fanda
Flamengo UL
7:4
Macháček
Kalina
4
26.09.12
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
FC Kolbenschmidt cz
6:5
Hanzlík
Kalina
6
10.10.12
středa
17:30
SH Gympl
Lesná Pes UL
FK Pérovna UL
2:8
Nový
Kalina
7
15.10.12
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Sportbar
2:3
Lutka
Kalina
8
26.10.12
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Flamengo UL
8:3
Řízek
Kalina
9
30.10.12
úterý
18:00
UT Severka
Flamengo UL
Lesná Pes UL
3:4
Macháček
Kalina
11
14.11.12
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
FC Kolbenschmidt cz
3:6
Hanzlík
Kalina
11
26.11.12
pondělí
19:00
UT Severka
Flamengo UL
FSC SKP Viktoria
5:6
Lutka
Kalina
12
27.03.13
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Morgan Commando TP
7:3
Lutka
Kalina
12
29.04.13
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
TJ Fanda
5:7
Hanzlík
Kalina
13
03.04.13
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Italové-Combix UL
6:7
Hanzlík
Kalina
13
31.05.13
pátek
19:00
SH Gympl
TJ Fanda
Lesná Pes UL
7:13
Mikan
Kalina
16
26.04.13
pátek
18:00
UT Chuderov
KMK Tornádo "UL"
TJ Fanda
5:7
Lutka
Kalina
17
07.06.13
pátek
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Flamengo UL
4:2
Hanzlík
Kalina
18
09.05.13
čtvrtek
19:00
Libouchec
TJ Libouchec
Lesná Pes UL
12:4
Hanzlík
Kalina
18
27.05.13
pondělí
20:30
Setuza
FSC SKP Viktoria
Italové-Combix UL
3:2
Hanzlík
Kalina
20
22.05.13
středa
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Italové-Combix UL
4:8
Hanzlík
Kalina
2012/2013 Pohár A
1
06.12.12
čtvrtek
17:00
SH Gympl
Klimax Bar "UL"
KMK Tornádo "UL"
8:4
Hanzlík
Kalina
3
07.01.13
pondělí
20:30
Setuza
Kámoši UL
Klimax Bar "UL"
6:8
Lutka
Kalina
2012/2013 Pohár B
4
15.01.13
úterý
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
1.FC Velbloudi
7:3
Mikan
Kalina
2012/2013 Pohár C
5
21.01.13
pondělí
18:00
SH Gympl
Oranjes Ústí n. L.
FK Jamajka
4:5
Mikan
Kalina
2012/2013 Pohár D
2
12.12.12
středa
19:00
SH Gympl
Kozlos Ústí n.L.
Sampdoria MRV UL
6:4
Sýs
Kalina
4
14.01.13
pondělí
17:00
SH Gympl
Kozlos Ústí n.L.
SK Kronen-Labe
5:1
Mikan
Kalina
2011/2012 1.třída
4
23.09.11
pátek
18:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Wayuptensky futsal team UL
7:5
Mošnička
Kalina
8
21.10.11
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
Střekov United
8:4
Košťál
Kalina
21
06.06.12
středa
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
FC Lokomotif "UL"
10:1
Řízek
Kalina
22
14.05.12
pondělí
17:00
UT Severka
FC Elpra
Gold Combix ÚL "B"
2:11
Hanzlík
Kalina
22
18.05.12
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
FS Severka "B"
1:3
Mikan
Kalina
23
23.05.12
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
FC Lokomotif "UL"
14:2
Hanzlík
Kalina
26
11.06.12
pondělí
19:00
SH Gympl
Dynamo "B"
Gold Combix ÚL "B"
2:11
Hanzlík
Kalina
26
15.06.12
pátek
19:00
UT SNP
New York
Flamengo "B"
6:7
Macháček
Kalina
2011/2012 Krajský přebor
2
14.10.11
pátek
20:00
Chemik Lvs
Gardenline Ltm "A"
FC Rumíci
12:3
Košťál
Kalina
6
09.11.11
středa
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
USK Slávie UL
6:4
Hanzlík
Kalina
14
23.01.12
pondělí
20:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Hop Trop A
3:10
Lutka
Kalina
16
06.02.12
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Tutti Pizza UL
2:9
Hanzlík
Kalina
17
17.02.12
pátek
18:30
SH Gympl
Gold Combix ÚL "A"
Relax Ústí n.L.
8:1
Hanzlík
Kalina
18
20.02.12
pondělí
20:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Gold Combix ÚL "A"
3:11
Lutka
Kalina
20
05.03.12
pondělí
20:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
FC Rumíci
3:3
Košťál
Kalina
21
15.03.12
čtvrtek
18:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Relax Ústí n.L.
2:8
Mikan
Kalina
2011/2012 Okresní přebor
1
30.08.11
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
FC Sokol UL
1:2
Lutka
Kalina
5
28.09.11
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Sportbar
4:5
Košťál
Kalina
6
05.10.11
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
FK Pérovna UL
2:4
Hanzlík
Kalina
6
05.10.11
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
FSC SKP Viktoria
6:12
Hanzlík
Kalina
6
06.10.11
čtvrtek
17:30
UT Severka
Flamengo UL
KMF Úder "A"
2:7
Macháček
Kalina
8
19.10.11
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
FC Sokol UL
9:4
Lutka
Kalina
10
23.11.11
středa
20:30
Setuza
AS - Comp
FK Pérovna UL
5:8
Lutka
Kalina
11
09.11.11
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Fanda
7:8
Hanzlík
Kalina
12
26.03.12
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
KMF Úder "A"
7:4
Šmid
Kalina
14
13.04.12
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
FK Pérovna UL
5:3
Šmid
Kalina
15
16.04.12
pondělí
20:30
Setuza
AS - Comp
Flamengo UL
8:8
Šmid
Kalina
19
21.05.12
pondělí
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Lesná Pes UL
6:9
Košťál
Kalina
20
23.05.12
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
TJ Libouchec
6:2
Hanzlík
Kalina
21
29.05.12
úterý
17:00
UT Severka
FC Sokol UL
Fanda
1:6
Lutka
Kalina
2011/2012 Pohár C
3
03.01.12
úterý
19:00
SH Gympl
TJ Sebuzín
Tutti Pizza UL
5:0
Macháček
Kalina
2011/2012 Pohár D
4
09.01.12
pondělí
17:30
SH Gympl
SK Kronen-Labe
BB Tonaso Severka "B"
5:7
Košťál
Kalina
2010/2011 1.třída
2
09.09.10
čtvrtek
17:30
UT Severka
Flatus
New York
4:12
Košťál
Kalina
3
13.09.10
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FC Elpra
Kozlos Ústí n.L.
2:1
Nový
Kalina
8
18.10.10
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Hop Trop - "B"
3:2
Nový
Kalina
10
03.11.10
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
Flatus
8:1
Hanzlík
Kalina
11
11.11.10
čtvrtek
18:00
UT Severka
Flatus
Dynamo Kameňák
4:5
Doubrava
Kalina
11
12.11.10
pátek
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Gold Combix ÚL "B"
2:3
Košťál
Kalina
12
19.11.10
pátek
17:00
UT Severka
Střekov United
New York
5:3
Hanzlík
Kalina
14
24.03.11
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
Gold Combix ÚL "B"
3:5
Hanzlík
Kalina
20
06.05.11
pátek
18:30
Setuza
Dynamo Kameňák
FC Elpra
4:1
Hanzlík
Kalina
21
10.05.11
úterý
20:30
UT SNP
Hop Trop - "B"
Wayuptensky futsal team UL
13:2
Lutka
Kalina
23
27.05.11
pátek
17:30
UT SNP
TJ Fanda "B"
Lesná Pes UL
2:13
Nový
Kalina
23
07.06.11
úterý
21:00
hala UJEP
Hop Trop - "B"
KMF Úder "B"
7:2
Košťál
Kalina
2010/2011 Krajský přebor
11
04.03.11
pátek
20:45
Libouchec
FK Snopek Bělá 1946
FS Severka "A"
7:5
Lutka
Kalina
18
08.03.11
úterý
21:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Teta
5:4
Mošnička
Kalina
2010/2011 Okresní přebor
1
01.09.10
středa
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
FC Kolbenschmidt cz
2:2
Hanzlík
Kalina
4
21.09.10
úterý
20:00
UT Severka
FC Sokol UL
Odpadlíci
3:11
Nový
Kalina
5
22.10.10
pátek
17:30
UT SNP
Odpadlíci
TJ Libouchec
4:2
Nový
Kalina
6
04.10.10
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Odpadlíci
4:1
Hovorka
Kalina
6
06.10.10
středa
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
KMF Úder "A"
2:3
Kadeřábek
Kalina
7
11.10.10
pondělí
20:30
UT SNP
KMF Úder "A"
FSC SKP Viktoria
4:9
Nový
Kalina
7
11.10.10
pondělí
19:00
UT SNP
Odpadlíci
AS - Comp
7:0
Nový
Kalina
7
14.10.10
čtvrtek
18:00
UT Severka
Flamengo UL
Fanda
3:13
Lutka
Kalina
11
11.11.10
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Odpadlíci
4:9
Mikan
Kalina
13
24.11.10
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Fanda
14:8
Hanzlík
Kalina
14
23.03.11
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Morgan Commando TP
3:3
Hanzlík
Kalina
15
28.03.11
pondělí
19:00
UT SNP
Odpadlíci
FC Kolbenschmidt cz
2:3
Lutka
Kalina
16
04.04.11
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FSC SKP Viktoria
3:10
Hanzlík
Kalina
17
13.04.11
středa
18:00
UT Kameňák
Akord
FC Kolbenschmidt cz
10:5
Řízek
Kalina
17
08.06.11
středa
18:00
UT 26.ZŠ
KMF Úder "A"
FK Pérovna UL
1:8
Řízek
Kalina
20
02.05.11
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Morgan Commando TP
6:8
Lutka
Kalina
22
18.05.11
středa
18:00
UT Severka
Fanda
Gold Combix ÚL "A"
4:5
Lutka
Kalina
23
23.05.11
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
Morgan Commando TP
10:2
Košťál
Kalina
24
30.05.11
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
KMF Úder "A"
11:5
Sýs
Kalina
24
03.06.11
pátek
18:30
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
TJ Libouchec
3:3
Lutka
Kalina
2010/2011 Pohár B
5
21.01.11
pátek
21:00
Setuza
Vesničani
Flamengo "B"
3:7
Řízek
Kalina
2010/2011 Pohár C
1
09.12.10
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
SOSOSO
19:1
Nový
Kalina
2
13.12.10
pondělí
20:30
Setuza
TJ Sebuzín
KMF Úder "A"
4:6
Řízek
Kalina
4
12.01.11
středa
18:30
hala UJEP
ZD Hospoddáři "UL"
TJ Sebuzín
6:4
Šmid
Kalina
5
17.01.11
pondělí
21:00
Setuza
SOSOSO
ZD Hospoddáři "UL"
3:7
Mošnička
Kalina
2010/2011 Pohár D
2
14.12.10
úterý
20:30
Setuza
Kozlos Ústí n.L.
Kojoti
3:6
Nový
Kalina
2009/2010 1.třída
2
10.09.09
čtvrtek
18:00
UT Severka
Flatus
Wayuptensky futsal team UL
5:1
Lutka
Kalina
3
14.09.09
pondělí
17:00
UT Severka
New York
KMF Úder "B"
3:7
Lutka
Kalina
4
22.09.09
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
FK Jamajka
TOMMI-SEVER
5:7
Blažej
Kalina
5
29.09.09
úterý
19:00
UT SNP
TOMMI-SEVER
Flatus
4:8
Lutka
Kalina
7
03.12.09
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
FK Jamajka
5:5
Lutka
Kalina
12
16.11.09
pondělí
17:30
UT SNP
TOMMI-SEVER
FK Všebořice
5:10
Hanzlík
Kalina
13
24.11.09
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
FK Jamajka
Flatus
6:5
Řízek
Kalina
14
19.03.10
pátek
17:30
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Flatus
5:0
Lutka
Kalina
15
22.03.10
pondělí
19:00
UT SNP
TOMMI-SEVER
FC Elpra
5:8
Šmid
Kalina
15
23.03.10
úterý
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
FS Severka "B"
6:7
Doubrava
Kalina
16
31.03.10
středa
19:00
UT Severka
Flatus
Kozlos Ústí n.L.
8:5
Lutka
Kalina
17
08.04.10
čtvrtek
20:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Wayuptensky futsal team UL
7:4
Hanzlík
Kalina
18
13.04.10
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
FK Jamajka
Střekov United
0:2
Majer
Kalina
21
03.05.10
pondělí
19:00
UT SNP
TOMMI-SEVER
TJ Fanda "B"
5:7
Řízek
Kalina
22
11.05.10
úterý
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Střekov United
4:2
Řízek
Kalina
25
01.06.10
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
FK Jamajka
KMK Tornádo "B"
3:4
Matějka
Kalina
26
08.06.10
úterý
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
KMF Úder "B"
5:3
Mošnička
Kalina
2009/2010 Krajský přebor
3
14.09.09
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Teta
3:5
Lutka
Kalina
4
21.09.09
pondělí
19:00
UT SNP
Fanda
Hop Trop A
3:6
Hanzlík
Kalina
18
12.05.10
středa
19:30
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
KMF Úder "A"
2:5
Šmid
Kalina
21
31.05.10
pondělí
19:00
UT Severka
Flamengo UL
FC Kolbenschmidt cz
12:6
Lutka
Kalina
21
31.05.10
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
Teta
3:3
Lutka
Kalina
22
09.06.10
středa
19:40
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Flamengo UL
6:4
Hanzlík
Kalina
2009/2010 Okresní přebor
1
02.09.09
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Akord
4:6
Hanzlík
Kalina
2
09.09.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
KMK Tornádo "UL"
6:4
Hanzlík
Kalina
7
15.10.09
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
Pupkins
7:12
Hanzlík
Kalina
7
16.10.09
pátek
19:00
Krupka
AS - Comp
Akord
8:4
Matějka
Kalina
8
23.10.09
pátek
17:00
UT Severka
FS Severka "A"
Hop Trop - "B"
7:3
Řízek
Kalina
10
04.11.09
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Gold Combix ÚL "B"
3:4
Košťál
Kalina
11
13.11.09
pátek
17:30
UT SNP
Odpadlíci
Hop Trop - "B"
4:2
Hanzlík
Kalina
12
20.11.09
pátek
19:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes
Hop Trop - "B"
5:5
Nový
Kalina
14
15.03.10
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
Gold Combix ÚL "B"
3:5
Lutka
Kalina
14
19.03.10
pátek
19:00
UT SNP
Odpadlíci
KMK Tornádo "UL"
7:4
Nový
Kalina
15
26.03.10
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
FS Severka "A"
2:5
Lutka
Kalina
18
14.04.10
středa
18:00
UT Severka
Hop Trop - "B"
Relax Ústí n.L.
5:10
Matějka
Kalina
18
16.04.10
pátek
20:30
UT SNP
Odpadlíci
Gold Combix ÚL "B"
8:4
Košťál
Kalina
20
26.04.10
pondělí
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
FC Sokol UL
1:5
Šmid
Kalina
21
06.05.10
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
KMK Tornádo "UL"
1:8
Matějka
Kalina
24
24.05.10
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes
Relax Ústí n.L.
1:5
Doubrava
Kalina
26
09.06.10
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
AS - Comp
6:6
Hanzlík
Kalina
2009/2010 Pohár A
5
19.01.10
úterý
20:30
Setuza
TJ Sebuzín
FK Jamajka
4:3
Kadeřábek
Kalina
2009/2010 Pohár B
5
12.01.10
úterý
20:30
Setuza
Sampdoria MRV ÚL "B"
Lesná Pes
6:15
Hanzlík
Kalina
2009/2010 Pohár C
4
20.01.10
středa
21:00
WHC KB
Odpadlíci
FC Rumíci
0:5
Nový
Kalina
2009/2010 Pohár D
2
07.12.09
pondělí
18:30
T-Mobile
Flamengo "B"
Teta
0:7
Řízek
Kalina
3
15.12.09
úterý
21:00
Sluneta
SK Kronen-Labe
Flamengo "B"
2:2
Lutka
Kalina
2008/2009 1.třída
1
01.09.08
pondělí
17:30
UT SNP
Telecom
Lesná Pes UL
3:8
Kresta
Kalina
1
04.09.08
čtvrtek
20:00
UT Severka
Střekov United
FK Všebořice
6:2
Hanzlík
Kalina
3
16.09.08
úterý
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
FK Všebořice
2:4
Matějka
Kalina
3
16.09.08
úterý
20:30
UT SNP
Městská Policie
Lesná Pes UL
6:4
Matějka
Kalina
5
29.09.08
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
New York
1:2
Hanzlík
Kalina
6
10.10.08
pátek
19:00
UT Chaba
New York
KMK Tornádo "B"
7:3
Nový
Kalina
9
31.10.08
pátek
17:30
UT SNP
Odpadlíci
Střekov United
2:2
Nový
Kalina
10
06.11.08
čtvrtek
20:00
UT SNP
Městská Policie
Dynamo Kameňák
4:9
Doubrava
Kalina
11
10.11.08
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
FK Všebořice
8:4
Nový
Kalina
11
14.11.08
pátek
17:30
UT SNP
Odpadlíci
Telecom
3:2
Šmid
Kalina
11
05.12.08
pátek
21:00
Setuza
KMK Tornádo "B"
Městská Policie
5:0
Doubrava
Kalina
12
02.04.09
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
Střekov United
0:3
Doubrava
Kalina
13
06.04.09
pondělí
17:30
UT SNP
Telecom
New York
12:2
Doubrava
Kalina
13
10.04.09
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
FK Všebořice
4:5
Matějka
Kalina
13
10.04.09
pátek
20:30
UT SNP
Městská Policie
Odpadlíci
3:9
Matějka
Kalina
14
17.04.09
pátek
17:30
UT SNP
Odpadlíci
Dynamo Kameňák
7:5
Matějka
Kalina
18
15.05.09
pátek
20:00
UT Severka
Střekov United
KMK Tornádo "B"
4:4
Doubrava
Kalina
22
09.06.09
úterý
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Lesná Pes UL
6:4
Nový
Kalina
22
12.06.09
pátek
17:30
UT SNP
Telecom
Odpadlíci
3:5
Matějka
Kalina
2008/2009 Krajský přebor
1
04.09.08
čtvrtek
19:30
UT Severka
CSKA Výšina
Sportbar
8:6
Hanzlík
Kalina
2
11.09.08
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Flamengo UL
9:4
Nový
Kalina
5
29.09.08
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Teta
2:7
Matějka
Kalina
14
14.04.09
úterý
17:30
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Hop Trop A
1:2
Hanzlík
Kalina
18
11.05.09
pondělí
18:00
UT Severka
Sportbar
FSC SKP Viktoria
7:3
Matějka
Kalina
18
12.05.09
úterý
17:30
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FK Pérovna UL
2:4
Hanzlík
Kalina
19
21.05.09
čtvrtek
17:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
FC Kolbenschmidt cz
11:2
Matějka
Kalina
20
26.05.09
úterý
17:30
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Linde
5:4
Matějka
Kalina
22
08.06.09
pondělí
17:30
UT SNP
Fanda
Flamengo UL
5:9
Košťál
Kalina
2008/2009 Okresní přebor
1
05.09.08
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Hop Trop - "B"
4:7
Hanzlík
Kalina
1
26.11.08
středa
18:45
SKP
Pupkins
Morgan Commando TP
10:7
Hanzlík
Kalina
2
12.09.08
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Morgan Commando TP
6:4
Nový
Kalina
6
10.10.08
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Hop Trop - "B"
6:1
Nový
Kalina
7
13.10.08
pondělí
18:00
UT Stará
FootballStars Severka UL
FC Sokol UL
2:4
Nový
Kalina
7
15.10.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
KMK Tornádo "UL"
4:7
Lutka
Kalina
7
17.10.08
pátek
16:00
UT A.České
Akord
Chaloupka
2:2
Hanzlík
Kalina
8
23.10.08
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
AS - Comp
14:3
Nový
Kalina
8
24.10.08
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
KMK Tornádo "UL"
3:5
Lutka
Kalina
9
27.10.08
pondělí
18:00
UT Stará
FootballStars Severka UL
Chaloupka
4:5
Nový
Kalina
11
12.11.08
středa
18:45
SKP
Pupkins
Chaloupka
10:3
Doubrava
Kalina
11
21.11.08
pátek
21:00
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Wayuptensky futsal team UL
9:8
Doubrava
Kalina
12
01.04.09
středa
19:30
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
FC Sokol UL
9:6
Lutka
Kalina
12
16.06.09
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
FootballStars Severka UL
0:5
Šmid
Kalina
14
17.04.09
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
FootballStars Severka UL
5:3
Matějka
Kalina
15
21.04.09
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Chaloupka
2:6
Lutka
Kalina
15
22.04.09
středa
19:00
UT Severka
FootballStars Severka UL
TJ Libouchec
5:1
Hanzlík
Kalina
18
15.05.09
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Akord
5:3
Nový
Kalina
19
20.05.09
středa
18:30
SKP
Pupkins
FC Sokol UL
7:4
Nový
Kalina
19
21.05.09
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Wayuptensky futsal team UL
5:3
Matějka
Kalina
2008/2009 Pohár C
2
11.12.08
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
USK Slávie Domina
7:6
Doubrava
Kalina
2007/2008 1.třída
1
07.09.07
pátek
17:00
UT Severka
Střekov United
Telecom
0:4
Šmid
Kalina
2
11.09.07
úterý
16:00
UT SNP
Joalis
Střekov United
6:4
Dvořák
Kalina
3
21.09.07
pátek
18:00
UT Mojžíř
Remost
FC Trmice
7:2
Miněk
Kalina
4
12.06.08
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
FC Trmice
10:4
Matějka
Kalina
5
03.10.07
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
TJ Fanda "B"
4:7
Hanzlík
Kalina
9
29.10.07
pondělí
19:30
UT SNP
Joalis
TJ Fanda "B"
5:8
Matějka
Kalina
9
02.11.07
pátek
20:30
hala UJEP
KMK Tornádo "B"
FK Všebořice
3:2
Lutka
Kalina
10
09.11.07
pátek
19:00
UT Chaba
New York
Telecom
5:6
Lutka
Kalina
10
23.11.07
pátek
18:00
UT Mojžíř
FK Všebořice
TJ Fanda "B"
8:3
Matějka
Kalina
10
23.11.07
pátek
18:00
UT Mojžíř
Remost
Střekov United
3:3
Matějka
Kalina
13
04.04.08
pátek
18:00
UT Mojžíř
Remost
FK Všebořice
6:4
Nový
Kalina
15
14.04.08
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
New York
5:4
Nový
Kalina
15
16.04.08
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Joalis
9:4
Šmid
Kalina
17
30.04.08
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Wayuptensky futsal team UL
6:6
France
Kalina
17
02.05.08
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
New York
6:4
Lutka
Kalina
18
06.05.08
úterý
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
KMK Tornádo "B"
11:1
Hovorka
Kalina
19
16.05.08
pátek
18:00
UT Mojžíř
Remost
New York
8:2
Hovorka
Kalina
20
23.05.08
pátek
19:00
UT Chaba
New York
FC Trmice
8:7
Košťál
Kalina
21
30.05.08
pátek
17:30
UT SNP
Telecom
New York
10:3
Nový
Kalina
22
06.06.08
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Remost
5:1
Doubrava
Kalina
2007/2008 Krajský přebor
5
03.10.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Bílý Balet Děčín
1:7
Hanzlík
Kalina
16
22.04.08
úterý
19:30
UT Slavoj Děčín
Bílý Balet Děčín
Hop Trop A
10:3
Šmid
Kalina
17
29.04.08
úterý
20:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
Hop Trop A
3:5
Hanzlík
Kalina
20
19.05.08
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
Linde
5:9
Matějka
Kalina
20
20.05.08
úterý
20:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
KMK Tornádo "UL"
5:6
Doubrava
Kalina
2007/2008 Okresní přebor
2
14.09.07
pátek
17:00
UT A.České
Hop Trop - "B"
Akord
2:3
Lutka
Kalina
3
19.09.07
středa
18:00
UT Severka
Flamengo
Pupkins
10:3
Hanzlík
Kalina
4
26.09.07
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Akord
4:3
Řízek
Kalina
5
03.10.07
středa
19:00
UT Severka
Bílý Balet "B"
Chaloupka
8:3
Dias
Kalina
5
05.10.07
pátek
17:00
UT A.České
Akord
FC Sokol UL
4:4
Hanzlík
Kalina
8
26.10.07
pátek
18:00
UT Severka
Bronx Trmice
Akord
5:6
Matějka
Kalina
14
11.04.08
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Bronx Trmice
4:2
Hanzlík
Kalina
15
17.04.08
čtvrtek
17:00
UT Severka
Bílý Balet "B"
Městská Policie
1:6
Košťál
Kalina
16
22.04.08
úterý
17:30
UT Severka
FC Sokol UL
Akord
7:4
Šmid
Kalina
16
25.04.08
pátek
18:45
SKP
FSC SKP Viktoria
Relax
8:11
Košťál
Kalina
18
06.05.08
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Bílý Balet "B"
7:5
Nový
Kalina
18
06.05.08
úterý
19:00
UT SNP
Městská Policie
Hop Trop - "B"
3:4
Nový
Kalina
18
02.06.08
pondělí
17:30
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Pupkins
5:3
Nový
Kalina
19
14.05.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Chaloupka
3:3
Hanzlík
Kalina
20
23.05.08
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Městská Policie
9:4
Košťál
Kalina
21
27.05.08
úterý
19:00
UT A.České
Městská Policie
FC Sokol UL
4:7
Lutka
Kalina
2006/2007 1.třída
15
20.04.07
pátek
17:00
hala UJEP
Morgan Commando TP
Flatus
5:0
Hovorka
Kalina
15
23.05.07
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Joalis
13:1
Dias
Kalina
16
27.04.07
pátek
16:00
UT SNP
Flatus
Flamengo UL
3:12
Nový
Kalina
18
11.05.07
pátek
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Horal Stebno
8:1
Dvořák
Kalina
19
16.05.07
středa
19:00
UT SNP
Telecom
TJ Fanda "B"
1:7
Matějka
Kalina
19
18.05.07
pátek
20:30
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Flamengo UL
4:9
Hanzlík
Kalina
20
25.05.07
pátek
20:00
UT Mojžíř
CSKA Výšina "B"
KMK Tornádo "B"
4:9
Dias
Kalina
22
04.06.07
pondělí
19:00
UT SNP
Flamengo UL
Horal Stebno
4:1
Dvořák
Kalina
22
06.06.07
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
CSKA Výšina "B"
5:0
Šmid
Kalina
2006/2007 Krajský přebor
2
11.09.06
pondělí
20:00
UT Severka
Bílý Balet "A"
KMK Tornádo "UL"
8:3
Hanzlík
Kalina
4
25.09.06
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Hop Trop A
8:1
Hanzlík
Kalina
5
02.10.06
pondělí
19:00
WHC KB
Sonáta
Teta
2:5
Hanzlík
Kalina
8
25.10.06
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
1.HFC "B"
6:2
Košťál
Kalina
9
30.10.06
pondělí
17:00
T-Mobile
Bílý Balet "A"
Combix
10:8
Hanzlík
Kalina
12
03.04.07
úterý
17:30
UT SNP
Linde
Hop Trop A
6:3
Košťál
Kalina
20
30.05.07
středa
19:00
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
Teta
3:9
Dias
Kalina
20
13.06.07
středa
19:00
UT A.České
Fanda
1.HFC "B"
4:4
Hanzlík
Kalina
2006/2007 Okresní přebor
13
04.04.07
středa
19:00
UT Severka
Hadidas
Městská Policie
6:5
Košťál
Kalina
13
06.04.07
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Hop Trop - "B"
4:1
Hanzlík
Kalina
15
18.04.07
středa
18:45
SKP
Pupkins
CSKA Výšina
6:6
Matějka
Kalina
15
19.04.07
čtvrtek
19:00
UT Severka
Hadidas
FC Sokol UL
6:2
Dias
Kalina
16
24.04.07
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Hadidas
4:5
Hanzlík
Kalina
18
08.05.07
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Bílý Balet "B"
5:5
Šmid
Kalina
18
09.05.07
středa
20:00
UT Severka
FC Sokol UL
Relax
3:5
Dias
Kalina
19
16.05.07
středa
18:45
SKP
Pupkins
FC Sokol UL
12:8
Hanzlík
Kalina
19
18.05.07
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Hadidas
8:6
Hanzlík
Kalina
celkem záznamů: 645
generováno za 0.12 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek