sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
rozhodčí
vše
hřiště
vše
stav
vše
jen zápasy týmu
vše
označit tým
----------
domácí
hosté
vše
vše
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
vše
dnes se nehrají žádná utkání
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
neděle 19.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 272
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
7
20.10.23
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular "UL"
Oranjes Ústí n. L.
5:1
Hanzlík
Šmid
15
26.04.24
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
SK Hraničář Petrovice z.s.
6:1
Hanzlík
Šmid
2023/2024 2.třída
7
16.10.23
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
3:5
Hanzlík
Šmid
10
02.04.24
úterý
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
FC NY Tiradores "C"
2:4
Hanzlík
Šmid
14
15.04.24
pondělí
19:00
UT Mojžíř
FC Futsal Bílina
FC Všebronx Ústí n.L.
10:4
Hanzlík
Šmid
15
26.04.24
pátek
19:00
UT Neštěmice
Pink Panthers Ústí n.L.
Old School UL "C"
5:11
Hanzlík
Šmid
17
08.05.24
středa
18:30
UT Neštěmice
FC WHL Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
12:2
Macháček
Šmid
17
09.05.24
čtvrtek
19:00
Krupka
TJ Svádov - Olšinky "B"
Pink Panthers Ústí n.L.
4:4
Hanzlík
Šmid
18
17.05.24
pátek
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
Kozlos Ústí n.L.
2:3
Sůra
Šmid
19
20.05.24
pondělí
19:00
UT Mojžíř
FC Futsal Bílina
FK Jamajka
:
Hanzlík
Šmid
2023/2024 Krajský přebor UK
1
27.09.23
středa
19:15
hala UJEP
Old School "UL"
SK Roudnice n.L. "B"
4:2
Hanzlík
Šmid
2
06.10.23
pátek
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
TJ Proboštov "A"
4:7
Hanzlík
Šmid
15
08.01.24
pondělí
19:00
Krupka
FK Krupka
SK Roudnice n.L. "B"
3:4
Lutka
Šmid
22
03.03.24
neděle
20:00
WHC KB
Patriots UL "A"
Futsal Děčín
2:17
Hanzlík
Šmid
24
14.03.24
čtvrtek
18:00
Krupka
TJ Oldřichov
FC PRVNÍ Teplice
2:3
Kamínek
Šmid
26
31.03.24
neděle
20:00
WHC KB
Patriots UL "A"
Oxyworld Chomutov "B"
3:3
Hanzlík
Šmid
2023/2024 Okresní přebor
1
06.09.23
středa
19:15
kontumace
Old School UL "B"
KMK Tornádo "UL"
5:0
Hanzlík
Šmid
3
18.09.23
pondělí
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
KMK Tornádo "UL"
11:5
Hanzlík
Šmid
3
20.09.23
středa
20:00
UT Severka
Březňáci UL
FC Gamers Teplice
7:4
Hanzlík
Šmid
6
09.10.23
pondělí
19:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
Morgan Commando TP
6:2
Hanzlík
Šmid
9
03.11.23
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
FT Forza "UL"
4:7
Řízek
Šmid
12
03.04.24
středa
19:00
UT Severka
Samba UL
Březňáci UL
12:3
Hanzlík
Šmid
2023/2024 Pohár A
1
06.12.23
středa
19:15
hala UJEP
Old School UL "B"
FSC Tygříci "UL"
5:0
Hanzlík
Šmid
2023/2024 Pohár B
4
04.01.24
čtvrtek
20:00
Krupka
FSC Tygříci "B"
Morgan Commando TP
2:5
Hanzlík
Šmid
2022/2023 1.třída
1
08.09.22
čtvrtek
19:00
Krupka
SK Dubí "B"
FC Rapid UL "D"
4:3
Hanzlík
Šmid
4
26.09.22
pondělí
18:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
Patriots UL "A"
6:5
Hanzlík
Šmid
6
17.10.22
pondělí
17:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
FC Rapid UL "D"
7:0
Nový
Šmid
8
24.10.22
pondělí
18:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
FT Forza UL "B"
6:0
Hanzlík
Šmid
13
30.11.22
středa
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
FC Gamers Teplice
2:5
Matys
Šmid
19
26.05.23
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
FK Jamajka
3:1
Hanzlík
Šmid
2022/2023 2.třída
2
15.09.22
čtvrtek
17:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
FC Chmelaři UL
8:4
Tuček
Šmid
19
25.05.23
čtvrtek
18:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
Kozlos Ústí n.L.
4:2
Hanzlík
Šmid
19
26.05.23
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
Korado Slovanka DC
1:8
Hanzlík
Šmid
2022/2023 Krajský přebor UK
3
22.10.22
sobota
20:30
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
FC Killers Lovosice
4:3
Vlašič
Šmid
10
08.12.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
Futsal Děčín
TJ Oldřichov
3:3
Košťál
Šmid
15
29.01.23
neděle
20:30
Krupka
SK Dubí "A"
FC Betis Kadaň "B"
8:4
Lutka
Šmid
21
15.03.23
středa
20:30
Krupka
SK Dubí "A"
Oxyworld Chomutov "B"
8:12
Hanzlík
Šmid
22
24.09.22
sobota
20:30
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
FK Krupka
3:7
Mollinger
Šmid
2022/2023 Okresní přebor
3
19.09.22
pondělí
20:00
Libouchec
FC Sokol UL
Vikings Libouchec
8:4
Hanzlík
Šmid
9
31.10.22
pondělí
19:00
Libouchec
Vikings Libouchec
FC Lokomotif "UL"
5:1
Hanzlík
Šmid
13
28.11.22
pondělí
20:00
Libouchec
FC Sokol UL
TJ Proboštov "B"
8:15
Hanzlík
Šmid
14
22.03.23
středa
18:00
UT SNP
Flamengo Ústí n.L.
FC Rapid UL "C"
2:2
Hanzlík
Šmid
16
03.04.23
pondělí
19:00
kontumace
TJ Svádov - Olšinky "A"
TJ Proboštov "B"
5:0
Macháček
Šmid
16
06.04.23
čtvrtek
18:00
UT SNP
Flamengo Ústí n.L.
Samba UL
2:11
Hanzlík
Šmid
17
10.04.23
pondělí
19:00
UT Sluneta
FC Sokol UL
Březňáci UL
6:4
Hanzlík
Šmid
19
26.04.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
FC Rapid UL "C"
4:1
Mollinger
Šmid
20
04.05.23
čtvrtek
19:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FC Sokol UL
6:7
Hanzlík
Šmid
20
05.06.23
pondělí
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
TJ Sebuzín
6:9
Hanzlík
Šmid
22
12.06.23
pondělí
18:00
UT SNP
Flamengo Ústí n.L.
TJ Svádov - Olšinky "A"
3:6
Hanzlík
Šmid
2022/2023 Pohár A
2
01.02.23
středa
20:00
Krupka
SK Dubí "B"
FC Gamers Teplice
5:6
Lutka
Šmid
2022/2023 Pohár B
3
22.01.23
neděle
17:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
Old School "UL"
9:1
Hanzlík
Šmid
2022/2023 Pohár C
1
02.02.23
čtvrtek
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
FT Forza "UL"
0:6
Hanzlík
Šmid
4
11.01.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
SK Dubí "A"
1:2
Hanzlík
Šmid
2021/2022 1.třída
3
17.09.21
pátek
21:00
hala UJEP
FC Rapid UL "D"
Flamengo Ústí n.L.
3:3
Sůra
Šmid
4
20.09.21
pondělí
20:30
Krupka
TJ Bouráci Ústí n.L.
Vikings Libouchec
16:3
Hanzlík
Šmid
5
29.09.21
středa
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
Samba UL
13:5
Řízek
Šmid
6
06.10.21
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Březňáci UL
7:1
Hanzlík
Šmid
6
06.10.21
středa
19:00
UT Severka
Flamengo Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
3:5
Mollinger
Šmid
12
30.03.22
středa
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
3:5
Kresta
Šmid
12
01.04.22
pátek
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FC Rapid UL "D"
3:3
Macháček
Šmid
17
04.05.22
středa
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
Flamengo Ústí n.L.
2:7
Mollinger
Šmid
2021/2022 2.třída
18
12.05.22
čtvrtek
19:00
UT Severka
Old School UL "B"
Kozlos Ústí n.L.
3:3
Řízek
Šmid
20
25.05.22
středa
19:00
UT Severka
FK Jamajka
FC Sokol UL "B"
6:3
Matys
Šmid
2021/2022 3.třída
3
14.09.21
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
Oranjes Ústí n. L.
4:6
Sůra
Šmid
5
30.09.21
čtvrtek
17:45
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
volný los - Větruše
7:1
Řízek
Šmid
11
28.02.22
pondělí
21:00
WHC KB
FC NY Tiradores "C"
Oranjes Ústí n. L.
10:5
Hanzlík
Šmid
19
02.05.22
pondělí
18:00
Krupka
FC Gamers Teplice
FC Chmelaři UL
12:5
Hanzlík
Šmid
19
04.05.22
středa
18:00
UT Severka
Pink Panthers Ústí n.L.
FC Rapid UL "E"
6:3
Mollinger
Šmid
2021/2022 Krajský přebor UK
12
10.01.22
pondělí
20:00
Roudnice
SK Roudnice n.L. "A"
FC Killers Lovosice
6:3
Mollinger
Šmid
13
11.01.22
úterý
19:30
SH Jirkov
SK Ervěnice-Jirkov
Futsal Děčín
2:4
Hanzlík
Šmid
13
16.01.22
neděle
20:00
Kadaň
FC Betis Kadaň "B"
FC Killers Lovosice
5:5
Mollinger
Šmid
16
06.02.22
neděle
18:00
Krupka
TJ Oldřichov
FŠ Litvínov
6:7
Hanzlík
Šmid
17
09.02.22
středa
20:30
Koldům Ltv
FŠ Litvínov
Futsal Děčín
3:6
Mollinger
Šmid
19
21.02.22
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "B"
4:0
Mollinger
Šmid
19
03.03.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
Futsal Děčín
SK Roudnice n.L. "A"
9:5
Mollinger
Šmid
2021/2022 Okresní přebor
6
07.10.21
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Sampdoria MRV
2:3
Macháček
Šmid
7
13.10.21
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
FC Lokomotif "UL"
4:10
Hanzlík
Šmid
15
21.04.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
FC Sokol UL
FC Lokomotif "UL"
4:4
Macháček
Šmid
17
05.05.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
FC Sokol UL
FC Rapid UL "C"
0:9
Hanzlík
Šmid
21
01.06.22
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
FC Sokol UL
5:11
Hanzlík
Šmid
2020/2021 1.třída
2
10.09.20
čtvrtek
18:30
UT Stad.ml
Flamengo Ústí n.L.
FC Elite Teplice
4:6
Kresta
Šmid
4
24.09.20
čtvrtek
18:00
UT Stad.ml
Flamengo Ústí n.L.
Březňáci UL
1:4
Hanzlík
Šmid
6
odloženo z podnětu D
FC Elite Teplice
FC Rapid UL "D"
:
Hanzlík
Šmid
2020/2021 Okresní přebor
2
09.09.20
středa
18:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC NY Tiradores "B"
8:7
Mollinger
Šmid
2019/2020 Krajský přebor UK
10
06.01.20
pondělí
20:00
Krupka
FK Sambular "UL"
FŠ Litvínov
8:3
Hanzlík
Šmid
2019/2020 Pohár A
5
09.01.20
čtvrtek
19:00
Krupka
Old School UL "B"
Svarog FC Teplice "B"
1:12
Mollinger
Šmid
2019/2020 Pohár B
2
31.01.20
pátek
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Rapid UL "C"
5:2
Hanzlík
Šmid
2019/2020 Serie A
1
22.05.20
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
Sampdoria MRV
5:4
Mollinger
Šmid
2019/2020 Serie B
2
25.05.20
pondělí
17:00
UT Severka
PIERBURG Trmice
FC NY Tiradores "B"
6:10
Macháček
Šmid
2019/2020 Serie D
4
10.06.20
středa
19:00
UT Severka
FC United of UL
Patriots UL "B"
2:6
Faigl st.
Šmid
5
24.06.20
středa
19:00
WHC KB
FC NY Tiradores "C"
Patriots UL "B"
2:10
Macháček
Šmid
2018/2019 Krajský přebor UK
20
12.03.19
úterý
20:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
Svarog FC Teplice "B"
6:5
Mollinger
Šmid
2018/2019 Okresní přebor
3
15.11.18
čtvrtek
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Morgan Commando TP
5:3
Hanzlík
Šmid
9
31.10.18
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
Flamengo Ústí n.L.
10:2
Mollinger
Šmid
10
05.11.18
pondělí
20:00
Setuza
Oranjes Ústí n. L.
FC Libouchec
14:2
Tuček
Šmid
11
12.11.18
pondělí
20:00
WHC KB
FC Lokomotif "UL"
Morgan Commando TP
8:8
Hanzlík
Šmid
2018/2019 Pohár A
1
28.11.18
středa
21:00
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Boca Juniors KR "A"
2:9
Mollinger
Šmid
2018/2019 Pohár B
3
19.12.18
středa
20:00
WHC KB
FC United of UL
Boca Juniors Kr."B"
4:13
Řízek
Šmid
2017/2018 1.třída
12
06.04.18
pátek
20:00
Libouchec
FC Barcelona UL
Hop Trop "UL"
1:9
Mollinger
Šmid
13
13.04.18
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FK Parta Střekov "UL"
5:5
Mollinger
Šmid
17
09.05.18
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
FC Barcelona UL
4:2
Tuček
Šmid
17
11.05.18
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Samba UL
5:4
Faigl st.
Šmid
2017/2018 Krajský přebor UK
2
09.10.17
pondělí
19:00
Krupka
FC VITO Proboštov
FC Rapid UL "B"
8:4
Mollinger
Šmid
18
21.02.18
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
Chelsea Bar UL
15:7
Mollinger
Šmid
2017/2018 Okresní přebor
4
06.12.17
středa
19:45
hala UJEP
USK Slávie UL
Gold Combix ÚL "C"
2:2
Macháček
Šmid
7
18.10.17
středa
19:45
hala UJEP
FK Pérovna UL
Flamengo Ústí n.L.
4:2
Tuček
Šmid
15
23.04.18
pondělí
18:00
Setuza
FC Sokol UL
Klimax Bar "UL"
5:6
Hanzlík
Šmid
18
15.05.18
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FK Pérovna UL
3:6
Mollinger
Šmid
22
12.06.18
úterý
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
USK Slávie UL
7:4
Mollinger
Šmid
2017/2018 Pohár D
5
22.12.17
pátek
20:00
Setuza
Březňáci UL
FC Rapid UL "D"
11:5
Hanzlík
Šmid
2016/2017 1.třída
3
20.09.16
úterý
21:00
hala UJEP
FK Parta Střekov "UL"
Bar Alex
2:9
Mollinger
Šmid
8
17.03.17
pátek
19:00
SH Gympl
KMK Tornádo "UL"
Hop Trop "B"
8:1
Hanzlík
Šmid
20
08.05.17
pondělí
19:00
UT Severka
Dynamo "UL"
FCSB Ústí n.L.
4:4
Kalina
Šmid
2016/2017 Krajský přebor UK
1
16.10.16
neděle
20:00
Teplice
SK Bosnia Online EU Teplice
Gold Combix ÚL "B"
3:4
Hanzlík
Šmid
3
30.10.16
neděle
20:00
Teplice
SK Bosnia Online EU Teplice
FC Killers Lovosice
4:1
Hanzlík
Šmid
10
12.12.16
pondělí
20:00
Krupka
FC VITO Proboštov
Oranjes Ústí n. L.
8:2
Tuček
Šmid
13
18.01.17
středa
20:00
Krupka
TJ Bouráci Teplice
FC VITO Proboštov
3:7
Hanzlík
Šmid
16
06.02.17
pondělí
19:00
Krupka
TJ Bouráci Teplice
ACZ Lovosice
6:8
Hanzlík
Šmid
17
15.02.17
středa
21:00
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Oranjes Ústí n. L.
1:15
Hanzlík
Šmid
2016/2017 Okresní přebor
7
18.10.16
úterý
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Morgan Commando TP
13:3
Kamínek
Šmid
9
02.11.16
středa
19:45
hala UJEP
USK Slávie UL
Flamengo Ústí n.L.
3:6
Hanzlík
Šmid
11
16.11.16
středa
21:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "C"
Morgan Commando TP
10:0
Tuček
Šmid
2015/2016 1.třída
4
21.09.15
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FCSB Ústí n.L.
1.FC Kostelníci
9:1
Nový
Šmid
9
28.10.15
středa
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
FCSB Ústí n.L.
3:6
Pacík
Šmid
17
22.04.16
pátek
17:00
UT Severka
B.B. Tonaso UL
Dynamo "B"
8:8
Nový
Šmid
23
02.06.16
čtvrtek
18:00
UT Severka
Samba UL
Dynamo "B"
1:5
Nový
Šmid
2015/2016 Krajský přebor UK
6
26.10.15
pondělí
20:00
Krupka
Internazionale TP
volný los
6:6
Gajarský
Šmid
10
16.11.15
pondělí
19:00
Krupka
FC VITO Proboštov
FC Jupíci Libochovice
11:6
Pacík
Šmid
11
24.11.15
úterý
20:00
WHC KB
Gold Team UL
FC VITO Proboštov
8:7
Kresta
Šmid
15
05.01.16
úterý
21:00
WHC KB
Gold Team UL
FC Rapid UL "A"
0:11
Kresta
Šmid
16
14.01.16
čtvrtek
20:30
WHC KB
FC Rapid UL "A"
ACZ Lovosice
6:2
Lutka
Šmid
18
27.01.16
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
FC Třebenice
7:4
Mollinger
Šmid
2014/2015 1.třída
2
10.09.14
středa
20:00
WHC KB
1.FC Kostelníci "B"
Klimax Bar "UL"
5:2
Hanzlík
Šmid
11
03.11.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
FC NY Tiradores "B"
6:1
Macháček
Šmid
2014/2015 Krajský přebor UK
4
06.10.14
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
Italové-Combix UL
3:8
Kresta
Šmid
2014/2015 Okresní přebor
3
18.11.14
úterý
19:00
hala UJEP
FC Kolbenschmidt cz
USK Slávie UL
5:7
Tuček
Šmid
13
25.11.14
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
FK Pérovna UL
4:4
Nový
Šmid
2013/2014 1.třída
8
29.01.14
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
Dynamo "B"
2:6
Hanzlík
Šmid
9
28.10.13
pondělí
18:00
UTDobětice
Wayuptensky futsal team UL
Kozlos Ústí n.L.
0:7
Mikan
Šmid
2013/2014 Krajský přebor
5
14.10.13
pondělí
21:00
WHC KB
Gardenline Ltm. "B"
Ludis Team Třebenice
1:6
Košťál
Šmid
10
18.11.13
pondělí
20:00
Setuza
Italové-Combix UL
Dynamo "UL"
12:1
Lutka
Šmid
2013/2014 Okresní přebor
23
26.05.14
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "B"
Relax "B"
8:3
Nový
Šmid
25
13.06.14
pátek
19:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
TJ Fanda
4:10
Macháček
Šmid
2013/2014 Pohár B
5
13.01.14
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FSC Tygříci "UL"
9:4
Nový
Šmid
2013/2014 Pohár C
4
07.01.14
úterý
21:00
WHC KB
FK K.B.Ústí n.L.
Náplava Ústí n.L.
13:4
Hanzlík
Šmid
2013/2014 Pohár D
2
09.12.13
pondělí
18:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
FCSB Ústí n.L.
3:4
Mikan
Šmid
2012/2013 1.třída
2
13.09.12
čtvrtek
18:00
UT Severka
TJ Sebuzín
New York "UL"
7:4
Nový
Šmid
14
27.03.13
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop - "B"
Flamengo Ústí n.L.
3:10
Nový
Šmid
2012/2013 Divize A - ženy
1
24.11.12
sobota
12:15
WHC KB
FC Tiradores Ladies
AC Uragán Ústí n.L.
0:3
Nový
Šmid
1
24.11.12
sobota
10:00
WHC KB
ŠT ZOO Ústí n.L
AC Uragán Ústí n.L.
1:3
Nový
Šmid
2012/2013 Krajský přebor
5
29.10.12
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Tutti Pizza UL
3:7
Nový
Šmid
6
07.11.12
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop A
Dynamo "UL"
4:8
Novák
Šmid
8
19.11.12
pondělí
21:00
Teplice
Wolves Řetenice
Dynamo "UL"
3:6
Hanzlík
Šmid
2012/2013 Okresní přebor
9
18.03.13
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
TJ Fanda
7:1
Mikan
Šmid
2011/2012 1.třída
3
12.09.11
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
FC Elpra
3:3
Hanzlík
Šmid
9
24.10.11
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
KMF Úder "B"
6:5
Hanzlík
Šmid
15
27.03.12
úterý
18:00
UT SNP
New York
FC Elpra
17:1
Zavadil
Šmid
25
07.06.12
čtvrtek
19:00
nesehráno
FC Lokomotif "UL"
KMF Úder "B"
5:0
Doubrava
Šmid
2011/2012 Krajský přebor
1
05.10.11
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "A"
Gardenline Ltm "A"
10:6
Košťál
Šmid
7
14.11.11
pondělí
20:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Hop Trop A
4:2
Košťál
Šmid
10
08.12.11
čtvrtek
20:30
Setuza
Relax Ústí n.L.
USK Slávie UL
9:5
Košťál
Šmid
2011/2012 Okresní přebor
11
07.11.11
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FC Kolbenschmidt cz
3:2
Košťál
Šmid
2011/2012 Pohár B
5
16.01.12
pondělí
20:30
Setuza
FSC Tygříci "UL"
Kozlos Ústí n.L.
12:0
Sůra
Šmid
2010/2011 1.třída
7
15.10.10
pátek
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Hop Trop - "B"
6:11
Košťál
Šmid
13
26.11.10
pátek
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
FS Severka "B"
7:3
Košťál
Šmid
16
06.04.11
středa
16:00
UT Severka
Flatus
FK Všebořice
4:10
Hanzlík
Šmid
19
27.04.11
středa
18:00
UT Severka
New York
KMF Úder "B"
1:2
Sýs
Šmid
2010/2011 Krajský přebor
8
02.12.10
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
Teta
3:2
Hanzlík
Šmid
11
17.01.11
pondělí
21:00
WHC KB
Sportbar
Hop Trop A
7:3
Lutka
Šmid
15
16.02.11
středa
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
Tutti Pizza UL
4:7
Lutka
Šmid
16
17.03.11
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
FK Snopek Bělá 1946
5:5
Košťál
Šmid
18
07.03.11
pondělí
20:00
WHC KB
Sportbar
Sampdoria MRV
4:5
Lutka
Šmid
2010/2011 Okresní přebor
3
13.09.10
pondělí
20:00
UT Severka
Fanda
KMK Tornádo "UL"
9:4
Mošnička
Šmid
8
20.10.10
středa
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
Odpadlíci
2:4
Lutka
Šmid
11
08.11.10
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
AS - Comp
9:3
Nový
Šmid
19
25.04.11
pondělí
17:00
UT Severka
FC Sokol UL
FC Kolbenschmidt cz
4:5
Hanzlík
Šmid
21
11.05.11
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Fanda
4:4
Nový
Šmid
22
20.05.11
pátek
18:30
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
Akord
15:2
Lutka
Šmid
24
30.05.11
pondělí
20:00
UT Severka
Fanda
Akord
4:1
Sýs
Šmid
2010/2011 Pohár B
2
16.12.10
čtvrtek
21:00
Setuza
FK Jamajka
FK Pérovna UL
5:10
Mošnička
Šmid
2010/2011 Pohár D
2
15.12.10
středa
21:00
WHC KB
FC Rumíci
KMK Tornádo "UL"
3:1
Lutka
Šmid
2009/2010 1.třída
5
30.09.09
středa
21:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Wayuptensky futsal team UL
4:2
Matějka
Šmid
11
09.11.09
pondělí
19:00
UT Severka
FC Elpra
Flatus
4:1
Lutka
Šmid
16
29.03.10
pondělí
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
TOMMI-SEVER
5:6
Kadeřábek
Šmid
20
28.04.10
středa
18:00
UT Severka
Flatus
New York
4:17
Lutka
Šmid
25
01.06.10
úterý
20:00
UT Severka
FC Elpra
Wayuptensky futsal team UL
4:10
Lutka
Šmid
26
10.06.10
čtvrtek
18:00
UT Severka
Flatus
FK Jamajka
5:3
Matějka
Šmid
2009/2010 3.třída
11
13.11.09
pátek
20:00
Krupka
Centurions Teplice
Tutti Pizza UL
3:7
Matějka
Šmid
2009/2010 Krajský přebor
1
01.09.09
úterý
20:00
UT Severka
Flamengo UL
Sportbar
7:4
Lutka
Šmid
2
07.09.09
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
Fanda
14:4
Lutka
Šmid
4
23.09.09
středa
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FSC SKP Viktoria
5:6
Matějka
Šmid
8
21.10.09
středa
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Teta
3:2
Matějka
Šmid
10
02.11.09
pondělí
20:00
WHC KB
Fanda
FK Snopek Bělá 1946
3:10
Matějka
Šmid
10
04.11.09
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Sportbar
4:3
Lutka
Šmid
10
05.11.09
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Gold Combix ÚL "A"
2:3
Matějka
Šmid
11
12.11.09
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
KMF Úder "A"
4:6
Matějka
Šmid
13
07.04.10
středa
18:00
UT Severka
Flamengo UL
FSC SKP Viktoria
2:15
Matějka
Šmid
19
17.05.10
pondělí
19:00
UT Severka
Flamengo UL
Hop Trop A
6:4
Košťál
Šmid
20
24.05.10
pondělí
19:00
UT Severka
Hop Trop A
Sportbar
2:8
Lutka
Šmid
2009/2010 Okresní přebor
7
12.10.09
pondělí
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
KMK Tornádo "UL"
5:4
Matějka
Šmid
10
23.11.09
pondělí
20:00
WHC KB
Lesná Pes
Odpadlíci
2:4
Lutka
Šmid
13
25.11.09
středa
18:30
SKP
Akord
KMK Tornádo "UL"
5:3
Hanzlík
Šmid
17
08.04.10
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
Odpadlíci
4:9
Lutka
Šmid
26
07.06.10
pondělí
19:15
UT 26.ZŠ
Lesná Pes
Gold Combix ÚL "B"
6:8
Nový
Šmid
2009/2010 Pohár A
4
05.01.10
úterý
20:30
Setuza
FK Jamajka
Tutti Pizza UL
3:12
Hanzlík
Šmid
2009/2010 Pohár B
1
30.11.09
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Sampdoria MRV ÚL "B"
16:2
Matějka
Šmid
2009/2010 Pohár C
3
18.12.09
pátek
18:30
WHC KB
FSC Tygříci "UL"
FSC SKP Viktoria
1:19
Lutka
Šmid
2009/2010 Pohár E
5
14.01.10
čtvrtek
20:00
Setuza
FC Bumerang-modrý
Relax Ústí n.L.
0:5
Hanzlík
Šmid
2008/2009 1.třída
7
13.10.08
pondělí
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Střekov United
4:8
Řízek
Šmid
8
23.10.08
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
Lesná Pes UL
2:10
Kresta
Šmid
12
03.04.09
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Dynamo Kameňák
4:7
Matějka
Šmid
19
20.05.09
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FK Všebořice
8:3
Doubrava
Šmid
22
11.06.09
čtvrtek
20:00
UT SNP
Městská Policie
KMK Tornádo "B"
4:1
Matějka
Šmid
2008/2009 Krajský přebor
6
08.10.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
KMF Úder "A"
7:1
Matějka
Šmid
6
09.10.08
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
FSC SKP Viktoria
5:4
Košťál
Šmid
7
13.10.08
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
Hop Trop A
2:4
Hanzlík
Šmid
7
16.10.08
čtvrtek
17:00
UT ZŠ Karla IV.
Linde
Teta
3:8
Lutka
Šmid
13
06.04.09
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
Linde
8:3
Hanzlík
Šmid
14
14.04.09
úterý
17:00
UT ZŠ Karla IV.
Linde
Flamengo UL
4:4
Matějka
Šmid
14
16.04.09
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Combix
11:1
Matějka
Šmid
19
12.06.09
pátek
18:00
UT Severka
Flamengo UL
Hop Trop A
13:6
Lutka
Šmid
2008/2009 Okresní přebor
5
29.09.08
pondělí
18:00
UT Stará
FootballStars Severka UL
Relax Ústí n.L.
3:11
Hanzlík
Šmid
8
22.10.08
středa
20:00
SKP
Akord
FootballStars Severka UL
3:4
Řízek
Šmid
13
08.04.09
středa
18:30
SKP
Pupkins
AS - Comp
5:7
Hanzlík
Šmid
16
29.04.09
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Pupkins
6:16
Hanzlík
Šmid
17
05.05.09
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
KMK Tornádo "UL"
4:12
Lutka
Šmid
2007/2008 1.třída
3
21.09.07
pátek
20:30
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Joalis
9:3
Nový
Šmid
4
25.09.07
úterý
16:00
UT SNP
Joalis
TJ Libouchec
6:7
Hovorka
Šmid
7
16.10.07
úterý
17:30
UT SNP
Telecom
Joalis
4:8
Nový
Šmid
8
26.10.07
pátek
20:30
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
TJ Libouchec
4:2
Řízek
Šmid
12
27.03.08
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
Wayuptensky futsal team UL
6:6
Matějka
Šmid
13
04.04.08
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Telecom
8:2
Doubrava
Šmid
16
21.04.08
pondělí
20:30
UT SNP
Joalis
Remost
3:4
Doubrava
Šmid
16
25.04.08
pátek
19:00
UT Chaba
New York
Střekov United
12:4
Hanzlík
Šmid
19
16.05.08
pátek
17:30
UT SNP
Telecom
TJ Fanda "B"
3:6
Doubrava
Šmid
2007/2008 Krajský přebor
1
03.09.07
pondělí
19:00
UT Kameňák
FK Pérovna UL
Fanda
2:6
Hanzlík
Šmid
3
18.09.07
úterý
20:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
Fanda
7:4
Matějka
Šmid
6
10.10.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
KMF Úder "A"
4:6
Matějka
Šmid
8
24.10.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
KMK Tornádo "UL"
6:4
Nový
Šmid
9
29.10.07
pondělí
18:10
UT Severka
Sportbar
Bílý Balet Děčín
3:3
Matějka
Šmid
9
26.11.07
pondělí
19:00
WHC KB
Linde
Combix
7:6
Matějka
Šmid
11
13.11.07
úterý
20:00
hala UJEP
FC Kolbenschmidt cz
KMF Úder "A"
2:13
Hanzlík
Šmid
13
02.04.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Fanda
5:7
Hanzlík
Šmid
14
04.06.08
středa
19:00
hala UJEP
Fanda
KMF Úder "A"
3:3
Matějka
Šmid
18
07.05.08
středa
18:00
UT A.České
Fanda
FC Kolbenschmidt cz
9:7
Lutka
Šmid
21
27.05.08
úterý
17:30
UT SNP
Linde
FK Pérovna UL
5:13
Hanzlík
Šmid
2007/2008 Okresní přebor
1
07.09.07
pátek
18:00
UT Severka
Bronx Trmice
Hop Trop - "B"
4:2
Nový
Šmid
6
10.10.07
středa
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Bílý Balet "B"
4:1
Hanzlík
Šmid
9
30.10.07
úterý
20:30
UT SNP
Městská Policie
Chaloupka
4:3
Lutka
Šmid
10
07.11.07
středa
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Městská Policie
5:4
Kresta
Šmid
19
15.05.08
čtvrtek
18:00
UT Severka
Bílý Balet "B"
Relax
1:4
Šmid
22
06.06.08
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Flamengo
9:6
Hanzlík
Šmid
2007/2008 Pohár A
2
10.12.07
pondělí
20:00
WHC KB
FK Jamajka
CSKA Výšina "A"
2:6
Matějka
Šmid
2007/2008 Pohár B
5
10.01.08
čtvrtek
19:30
T-Mobile
Flamengo "B"
Dynamo Kameňák
5:3
Lutka
Šmid
2007/2008 Pohár C
1
04.12.07
úterý
21:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
Mizerové
9:2
Hanzlík
Šmid
3
21.12.07
pátek
20:30
SKP
Mizerové
Kozlos Ústí n.L.
4:10
Nový
Šmid
2006/2007 1.třída
13
06.04.07
pátek
16:00
UT SNP
Flatus
Wayuptensky futsal team UL
2:7
Matějka
Šmid
16
23.04.07
pondělí
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Chaloupka
8:3
Nový
Šmid
16
24.04.07
úterý
20:30
UT SNP
Joalis
Remost
2:7
Dias
Šmid
17
04.05.07
pátek
17:00
UT Mojžíř
Remost
TJ Fanda "B"
3:4
Košťál
Šmid
18
07.05.07
pondělí
16:00
UT SNP
Flatus
Chaloupka
2:5
Hanzlík
Šmid
19
16.05.07
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Morgan Commando TP
4:5
Nový
Šmid
2006/2007 Krajský přebor
12
04.04.07
středa
18:00
UT A.České
Fanda
FK Pérovna UL
2:6
Nový
Šmid
13
11.04.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Teta
2:2
Hanzlík
Šmid
16
02.05.07
středa
17:30
UT SNP
Linde
Bílý Balet "A"
5:1
Matějka
Šmid
17
07.05.07
pondělí
19:00
UT Severka
Bílý Balet "A"
Teta
2:5
Hanzlík
Šmid
21
04.06.07
pondělí
19:00
UT Severka
Bílý Balet "A"
FSC SKP Viktoria
5:3
Hanzlík
Šmid
22
11.06.07
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
Linde
8:10
Nový
Šmid
2006/2007 Okresní přebor
6
01.05.07
úterý
20:30
UT Severka
KMF Simware
Hadidas
3:0
Košťál
Šmid
16
27.04.07
pátek
20:00
UT Mojžíř
CSKA Výšina
KMF Simware
4:5
Hanzlík
Šmid
22
04.06.07
pondělí
18:00
UT Severka
Bílý Balet "B"
CSKA Výšina
3:3
Hanzlík
Šmid
22
04.06.07
pondělí
20:00
UT Severka
Hadidas
Pupkins
3:9
Hanzlík
Šmid
celkem záznamů: 272
generováno za 0.09 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek