09.04.24
Pohár SFČR 2024: Rozlosování a výsledky regionálních skupin
8. 4. 2024
Futsaloví hosté rozlosovali v podělí 11.... číst více »
Futsalistou uplynulého roku opět Michal Seidler ...
starší »19.03.24
Michal Seidler vyhrál podesáté anketu Futsalista roku
19. 3. 2024
Známe vítěze v hlavní kategorii ČPP Futsalista roku... číst více »
18:00 | FC Sokol UL | FSC Tygříci "UL" | |
Rozhodčí: Jaroslav Faigl st., Jakub Faigl ml. | |||
19:00 | Samba UL | FC Rapid UL "C" | |
Rozhodčí: Milan Košťál , Miloslav Nový | |||
19:15 | Old School UL "B" | TJ Sebuzín | |
Rozhodčí: Zdeněk Kamínek, Michal Tuček | |||
20:00 | Březňáci UL | TJ Proboštov "B" | |
Rozhodčí: Miloslav Nový, Milan Košťál | |||
20:00 | FT Forza UL "B" | Oranjes Ústí n. L. | |
Rozhodčí: Jakub Faigl ml., Jaroslav Faigl st. | |||
20:00 | TJ Svádov - Olšinky "B" | Kozlos Ústí n.L. | |
Rozhodčí: Jiří Hanzlík, Josef Lutka |
Dnes je středa 24.04.2024 uživatel nepřihlášen
- SEZÓNA
- ARCHIV
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2007/2008
- 2006/2007
- 2005/2006
- 2004/2005
- 2003/2004
- 2002/2003
- MUŽSTVA
- HRÁČI
- ROZHODČÍ
- HŘIŠTĚ
- DOKUMENTY
- FÓRUM
Zápis o utkání
FC Chmelaři UL - Old School UL "C" 13 : 7 (5:3)
sezóna: | 2022/2023 |
soutěž: | 2.třída |
kolo: | 3 |
datum: | 20.09.2022 |
čas: | 18:30 |
rozhodčí: | Košťál Milan |
2.rozhodčí: | Nový Miloslav |
hřiště: | UT ZŠ SNP |
stav utkání: | odehráno |
PRŮBĚH UTKÁNÍ
stav | minuta | střelec | asistence | poznámka |
---|---|---|---|---|
0:1 | Batěk Jan | Pohořálek René | ||
0:2 | Pohořálek René | Egrt Pavel | ||
1:2 | neznámý | |||
2:2 | neznámý | |||
2:3 | Pohořálek René | Egrt Pavel | ||
3:3 | neznámý | |||
4:3 | neznámý | |||
5:3 | neznámý | |||
6:3 | neznámý | |||
7:3 | neznámý | |||
7:4 | Pirot Stanislav | Batěk Jan | ||
7:5 | Egrt Pavel | pokutový kop | ||
8:5 | neznámý | |||
9:5 | neznámý | |||
9:6 | Egrt Pavel | Pirot Stanislav | ||
10:6 | neznámý | |||
11:6 | neznámý | |||
12:6 | neznámý | |||
12:7 | Egrt Pavel | Pohořálek René | ||
13:7 | neznámý |
KARTY BĚHEM UTKÁNÍ
jméno | karta | minuta | poznámka |
---|---|---|---|
Egrt Pavel | ŽK | . | Nesportovní chování |
Pohořálek René | ŽK | . | Nesportovní chování |
HRÁČI UTKÁNÍ
SOUPISKA DOMÁCÍCH: FC Chmelaři UL
příjmení jméno | narození | post |
---|
SOUPISKA HOSTŮ: Old School UL "C"
příjmení jméno | narození | post | ||
---|---|---|---|---|
Batěk Jan | 09.10.1990 | Útočník | ||
Derfl Tomáš | ||||
Egrt Pavel | 21.09.1980 | Útočník | ||
Koev Patrik | 00.00.1992 | Útočník | ||
Kuneš Tomáš | 19.09.1986 | Obránce | kunestomas@seznam.cz | |
Martinovský Tomáš | 04.05.1982 | Brankář | ||
Pirot Stanislav | ||||
Pohořálek René | 00.00.1990 | Útočník | ||
Rafael Tibor | 22.10.1990 |
KOMENTÁŘ K ZÁPASU