09.04.24
Pohár SFČR 2024: Rozlosování a výsledky regionálních skupin
8. 4. 2024
Futsaloví hosté rozlosovali v podělí 11.... číst více »
Futsalistou uplynulého roku opět Michal Seidler ...
starší »19.03.24
Michal Seidler vyhrál podesáté anketu Futsalista roku
19. 3. 2024
Známe vítěze v hlavní kategorii ČPP Futsalista roku... číst více »
18:00 | FC Sokol UL | FSC Tygříci "UL" | |
Rozhodčí: Jaroslav Faigl st., Jakub Faigl ml. | |||
19:00 | Samba UL | FC Rapid UL "C" | |
Rozhodčí: Milan Košťál , Miloslav Nový | |||
19:15 | Old School UL "B" | TJ Sebuzín | |
Rozhodčí: Zdeněk Kamínek, Michal Tuček | |||
20:00 | Březňáci UL | TJ Proboštov "B" | |
Rozhodčí: Miloslav Nový, Milan Košťál | |||
20:00 | FT Forza UL "B" | Oranjes Ústí n. L. | |
Rozhodčí: Jakub Faigl ml., Jaroslav Faigl st. | |||
20:00 | TJ Svádov - Olšinky "B" | Kozlos Ústí n.L. | |
Rozhodčí: Jiří Hanzlík, Josef Lutka |
Dnes je středa 24.04.2024 uživatel nepřihlášen
- SEZÓNA
- ARCHIV
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2007/2008
- 2006/2007
- 2005/2006
- 2004/2005
- 2003/2004
- 2002/2003
- MUŽSTVA
- HRÁČI
- ROZHODČÍ
- HŘIŠTĚ
- DOKUMENTY
- FÓRUM
Zápis o utkání
SK Ervěnice-Jirkov - Oxyworld Chomutov "B" 8 : 4 (1:1)
sezóna: | 2021/2022 |
soutěž: | Krajský přebor UK |
kolo: | 8 |
datum: | 23.11.2021 |
čas: | 19:30 |
rozhodčí: | Mollinger Lukáš |
2.rozhodčí: | Hanzlík Jiří |
hřiště: | hala 4.ZŠ Jirkov |
stav utkání: | odehráno |
PRŮBĚH UTKÁNÍ
stav | minuta | střelec | asistence | poznámka |
---|---|---|---|---|
: | Valenta Ondřej | |||
: | Kopečný Patrik | |||
: | Cicko Tomáš | |||
: | Dolechek Danyil | |||
: | Dolechek Danyil | |||
: | Dolechek Danyil | |||
: | Drbohlav Matěj | |||
: | Šlachta Jakub | |||
: | Šlachta Jakub | |||
: | Šlachta Jakub | |||
: | Valenta Ondřej | |||
: | Kopečný Patrik |
KARTY BĚHEM UTKÁNÍ
jméno | karta | minuta | poznámka |
---|---|---|---|
Michovský Jiří | ŽK | . |
HRÁČI UTKÁNÍ
SOUPISKA DOMÁCÍCH: SK Ervěnice-Jirkov
příjmení jméno | narození | post | ||
---|---|---|---|---|
Drbohlav Matěj | 00.00.1992 | |||
Kopečný Patrik | 00.00.1996 | |||
Šlachta Jakub | 00.00.1998 | |||
Valenta Ondřej | 00.00.1996 |
SOUPISKA HOSTŮ: Oxyworld Chomutov "B"
příjmení jméno | narození | post | ||
---|---|---|---|---|
Cicko Tomáš | 00.00.2000 | |||
Dolechek Danyil | 00.00.2002 | |||
Michovský Jiří | 00.00.2003 |
KOMENTÁŘ K ZÁPASU