09.04.24
Pohár SFČR 2024: Rozlosování a výsledky regionálních skupin
8. 4. 2024
Futsaloví hosté rozlosovali v podělí 11.... číst více »
Futsalistou uplynulého roku opět Michal Seidler ...
starší »19.03.24
Michal Seidler vyhrál podesáté anketu Futsalista roku
19. 3. 2024
Známe vítěze v hlavní kategorii ČPP Futsalista roku... číst více »
17:00 | TJ Sebuzín | TJ Svádov - Olšinky "A" | |
Rozhodčí: Jaroslav Faigl st., Jakub Faigl ml. | |||
18:00 | KMK Tornádo "UL" | FC Lokomotif "UL" | |
Rozhodčí: Jakub Faigl ml., Jaroslav Faigl st. | |||
18:00 | FC NY Tiradores "C" | Kozlos Ústí n.L. | |
Rozhodčí: Jiří Hanzlík, Michal Tuček | |||
20:00 | SK Hraničář Petrovice z.s. | FC Rapid UL "D" | |
Rozhodčí: Jindřich Sůra, Miloslav Nový | |||
20:00 | FC Lokomotif "B" | FK Jamajka | |
Rozhodčí: Jaroslav Faigl st., Jakub Faigl ml. |
Dnes je pátek 19.04.2024 uživatel nepřihlášen
- SEZÓNA
- ARCHIV
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2007/2008
- 2006/2007
- 2005/2006
- 2004/2005
- 2003/2004
- 2002/2003
- MUŽSTVA
- HRÁČI
- ROZHODČÍ
- HŘIŠTĚ
- DOKUMENTY
- FÓRUM
Zápis o utkání
Klimax Bar "UL" - Oranjes Ústí n. L. 3 : 6 (2:2)
sezóna: | 2018/2019 |
soutěž: | Okresní přebor |
kolo: | 3 |
datum: | 25.03.2019 |
čas: | 19:30 |
rozhodčí: | Šmid Jiří |
2.rozhodčí: | Nový Miloslav |
hřiště: | hala Setuza |
stav utkání: | odehráno |
PRŮBĚH UTKÁNÍ
stav | minuta | střelec | asistence | poznámka |
---|---|---|---|---|
0:1 | Lejček Filip | Šipoš Jan | ||
1:1 | Palaščák Tomáš | |||
1:2 | Bureš Daniel | Kropáč Jakub | ||
2:2 | Palaščák Tomáš | |||
2:3 | Veselý Martin | Lejček Filip | ||
2:4 | Lejček Filip | Veselý Martin | ||
2:5 | Lejček Filip | Kropáč Jakub | ||
2:6 | Kropáč Jakub | Veselý Martin | ||
3:6 | Lukeš Adam |
KARTY BĚHEM UTKÁNÍ
Žádné karty nebyly rozdány, nebo nejsou k dispozici
HRÁČI UTKÁNÍ
SOUPISKA DOMÁCÍCH: Klimax Bar "UL"
příjmení jméno | narození | post | ||
---|---|---|---|---|
Batryn Mykhaylo | 00.00.1996 | |||
Fránek Petr | 08.07.1993 | utocnik | ||
Krupička Lukáš | 12.05.1993 | brankar | ||
Krupička Pavel | 24.07.1998 | útočnik | ||
Lukeš Adam | 27.07.1997 | |||
Palaščák Tomáš | 00.00.1997 | |||
Šabani Nerhard | 17.05.1990 | obrance |
SOUPISKA HOSTŮ: Oranjes Ústí n. L.
příjmení jméno | narození | post | ||
---|---|---|---|---|
Bureš Daniel | 11.08.1992 | Obránce | ||
Kropáč Jakub | 22.08.1987 | Obránce | ||
Kubíček Václav | 30.11.1988 | Brankář | ||
Lejček Filip | 14.06.1991 | Útočník | ||
Rypka Roman | 15.11.1989 | Útočník | ||
Šipoš Jan | 00.07.1989 | Útočník | ||
Švach Jan | 24.06.1982 | Obránce | ||
Veselý Martin | 07.02.1989 | Obránce |
KOMENTÁŘ K ZÁPASU