Dnes je čtvrtek 25.04.2024  uživatel nepřihlášen
BOCA J. Krupka získala krajský pohár ...
19.09.21

Krajskou část poháru SFČR 2021 vyhrála BOCA Juniors Krupka a postupuje tak do celostátní části:

19. 9. 2021

Ústecký krajský pohár SFČR ovládla Boca Juniors Krupka

V neděli 19.9.2021 proběhlo od 19:30 hod na „Teplických stínadlech“ ve Sportcentru Teplice  již 18. finále krajské části poháru SFČR o putovní pohár předsedy Ústeckého krajského svazu futsalu.

Finálovou účast si po loňské premiéře zopakovali dva druholigoví účastníci Morgan Commando Teplice a BOCA Juniors Krupka. O tom, že se nehrálo zrovna v rukavičkách, svědčí devět udělených napomenutí ŽK. Samotný průběh zápasu byl až do 36. minuty poměrně vyrovnaný, když v té době BOCA vedla 3:4. Drtivým závěrem v 36. až 38. minutě zápasu však nenechala nikoho ze 110 přítomných diváků BOCA na pochybách, kdo získá do ročního držení putovní pohár a právo postupu do celostátní části poháru SFČR.

Ústecký kraj bude pak kromě Boca Juniors Krupka zastupovat v celostátní části poháru SFČR mezi 16 nejlepšími celky i Svarog FC Teplice jako účastník posledního odehraného finále celostátní části poháru SFČR.  Zápas byl jednou z posledních prověrek obou účastníků před startem II.ligy-Západ, kdy Boca Juniors Krupka přivítá v sobotu 25.9. od 17,00 hod v MSH Krupka mužstvo GMM Jablonec a MGC Teplice pak otvírá svoji druholigovou premiéru již v pátek 24.9. na palubovce ZŠ Praha-Kunratice, kde od 19,30 hod nastoupí proti domácím WIZARDS DDM Praha.

Morgan Commando Teplice – BOCA Juniors Krupka  3 : 8  (1:4)Branky: 3´ Kasal D., 26´ Benda J., 28´ Formánek J. -  4´ Memeti A., 10´ Goes F., 12´ Knor V.,  17´ Caio C., 36´ Tavares V., 37´ Tavares V., 37´ Šebek R., 38´ Cibrik M.