Dnes je čtvrtek 28.03.2024  uživatel nepřihlášen
FK Chrudim postupuje dál v LM futsalu ...
17.01.21

17. 1. 2021

Český šampion je v osmifinále Ligy mistrů. Soupeře ztrestali Drozdové a Koudelka

První kolo futsalové Ligy mistrů je minulostí. A pro českého šampiona dopadlo skvěle. Chrudim porazila v sobotu večer na domácí palubovce lucemburský FC Differdange a postoupila do osmifinále.

Chrudimští vstoupili do zápasu skvěle. Ve 3. minutě se trefil po rohu Koudelky David Drozd. Skvělý výkon korunovali domácí těsně před koncem přestávky. David Drozd přidal druhou trefu a jeho bratr Pavel vzápětí zvýšil na poločasových 3:0.

Hosté ve druhé půli tlačili, byli více na balonu a chtěli se dostat do kontaktu. Jenže preciziní chrudimská defenzíva je k ničemu za celý zápas nepustila. Naopak v poslední minutě korunoval postup čtvrtou brankou Koudelka. Východočeši tak zvládli náročný zápas proti Portugalcům z Lucemburska i bez absentujícího Évertona a Yuriho.

V osmifinále se svěřenci trenéra Condeho mohou těšit na soupeře ze silné a nasazené osmičky. Los proběhne ve čtvrtek ve 14 hodin. Samotné osmifinále je na programu od 16. do 21. února 2021.

FK Chrudim - FC Differdange 03 4:0 (3:0)

Branky: 3. D. Drozd (Koudelka), 18. D. Drozd (P. Drozd), 20. P. Drozd (Felipe), 40. Koudelka (Felipe).

Rozhodčí: Keco - Puzović (oba Bosna a Hercegovina). ŽK: Kubát, Felipe - Tavares.

Chrudim: Rennan (Litviněnko) - Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd - Mužík, Mareš, Kubát, Doša, Slováček. Trenér Felipe Conde.

Differdange: Cardoso (Nunes, 21. Cavalheiro) - Da Silva Bochum, Lemos, Teka, Torres - Chalmandier, De Azevedo E Silva, Robinho, Tavares, Leitao, Garrido, Djo. Trenér Oliveira Amaral.