Dnes je středa 27.01.2021  uživatel nepřihlášen  
Přání do roku 2021 ...
31.12.20

Seznamte se - přinášíme logo fačr

Česko čekají netradiční oslavy příchodu nového rokuxx
Co nejlepší vstup do nového roku 2021

Vážení přátelé, mílí futsalisté, fanoušci i všichni naši příznivci, jménem všech členů obou ústeckých řídících komisí svazu futsalu, jak okresní tak krajské, přejeme Všem příznivcům našeho sportu veselého Silvestra /pořádaného v kruhu rodinném/ a bezproblémový vstup do roku následujícího /chtělo by se říci ... roku normálního/, kdy bude možné normálně sportovat, fungovat a nepodléhat různým omezením, která jsou preventivně nařizována k potlačení šíření koronaviru !

Českou republiku letos čekají velmi netradiční oslavy konce starého a začátku nového roku. Lidé se při nich budou muset řídit přísnými protikoronavirovými opatřeními. Kvůli zákazu vycházení od 21,00 do 5,00 hod tak budou muset vynechat slavení v ulicích měst, sejít s přáteli se nemohou ani v uzavřených restauracích, zkrátka platí velmi utlumený chod společnosti která takový Silvestr nepamatuje ...

Do nového roku 2021 Vám všem pak přejeme mnoho rodinné i osobní pohody, sportovní formu a hlavně pevné zdraví abychom se i nadále všichni mohli potkávat na palubovkách i umělých travách při regionálních soutěžích ve futsalu FIFA, aby tam mezi Vámi vždy zvítězil duch fair play a vzájemná úcta k soupeři i všem účastníkům zápasových klání ve futsalu ......!

Ještě jednou připomínáme úhradu ČP na rok 2021 ve stejné výši jako letos, tedy 100,- Kč na člena SFČR. ČP se posílá na účet 1601616016/0600 a jako v.s. se uvádí ID futsalisty, za kterého je ČP hrazen ... !

Ústecký krajský svaz futsalu a Okresní svaz futsalu Ústí n.L.