Dnes je neděle 09.08.2020  uživatel nepřihlášen  
Termínovka okresních soutěží 2020-21 ...
31.07.20




Seznamte se - přinášíme logo fačr S ohledem na začátek zápasů okresních soutěží ve futsalu v okrese Ústí nad Labem v pondělí 31.srpna 2020 vyhlašuje OSF UL datum termínovky všech okresních soutěží (OP a 1.- 4.třída). Součástí termínovky bude i hodnocení průběhu transformace futsalových klubů a další postup dle pokynů VV SFČR. Na termínovce mají všechna mužstva povinnou účast. Zároveň platí povinnost do termínovky uhradit doplatek garance a startovného pro následující soutěžní ročník ( tabulky doplatků budou do 08.08.2020 zveřejněny na těchto stránkách v sekci "Dokumenty" ) - poslední možností k úhradě bez sankcí budou termínovky, kde také všichni účastníci soutěží obdrží potvrzení o platbě !! Během tohoto víkendu bude provedeno a vloženo na tento web rozlosování okresních soutěží pro ročník 2020 - 2021. Do systému bude vložen rozpis podzimu tohoto soutěžního ročníku, zástupci mužstev mohou začít vkládat své termíny domácích utkání pro podzimní část okresních soutěží.

TERMÍNOVKA okresních soutěží futsalu 2020 - 21:

Středa 19. 08. 2020 - od v 18,00 hod OP + 1.třída + 2.třída + 3.třída + 4.třída v 18,00 hod - Marva klub / Hala WHC - bunkr/

Neúčast zástupce mužstva podléhá disciplinárnímu řízení DK !!

Zároveň předkládám nasazení mužstev dle výsledků loňské neúplné sezony a všech doručených žádostí o přeřazení mužstev do nižších soutěží nebo odhlášení na základě nárůstu administrativy - transformace klubů:

Aktualizace 4.8.2020

OP 2020-21

FC Kolbenschmidt cz

Jiří Herzina

FC Libouchec

Zelený Jaroslav

FC Lokomotiv "UL"

Přibyl Pavel

FC NY Tiradores "UL"

Skála Dušan

FC Rapid UL "C"

Matěj Čapek

FC Sokol UL "A"

Jan Vondruška

Italové-Combix UL

Barták Petr

Klimax Bar "UL"

Šabani Nerhad

Oranjes Ústí n. L.

Václav Kubíček

Sampdoria MRV "A"

Jahoda Tomáš

SK Sheriffs Krupka "A"

Krejčí Martin

USK Slávie UL

Tomáš Jurkovič

1.třída 2020-21

1. FC Kostelníci "UL"

Kubát Zdeněk

Boca Juniors UL "B"

Knor Vasil

FC Rapid UL "D"

Matěj Čapek

Březňáci UL

Tomek Jaroslav

FT Forza "UL"

Křesánek Milan

SOSOSO

Slavík Jan

KMK Tornádo "UL"

Stakič Bohdan

Old School "UL"

Jan Lhotský

Samba UL

Šamun Karel

SC Dragons UL

Vlach Miroslav

TJ Bouráci Ústí n.L.

Kordík Tomáš

Vikings Libouchec

Flígr David2.třída 2020-21


2.třída 2020-21

FC Lokomotiv "B"

FC Barcelona UL

Přibyl Pavel

FC Incredibles

Focke Ota

K Hornets

Kozel Jan

FC Sokol UL "B"

Jan Vondruška

FSC Tygříci "UL"

Jan Mužík

Hop Trop "UL"

Steklý Radek

KMK Tornádo "B"

Stakič Bohdan

Kozlos Ústí n.L.

Vintr Jan

FT Forza UL "B"

Křesánek Mil.

FK Sambular UL "B"

Cvejn Karel

FK Jamajka

Tupý Roman




3.třída 2020-21



FC Chmelaři UL

Chotětický Jan

FC Rumíci

Klement Petr

Real AussigFerko David

FK Auto Horejsek

Hajný Martin

FK Albion Ústí

Válek Jiří

FC Všebořice

Pavlíček Jarda

Patriots UL

Zita Daniel

FSC Tygříci "B"

Jan Mužík

Rio Ústí n. Labem

Fischer Marek

FC Rapid UL "E"

David Rouče

Old School UL "B"

Jan Lhotský

FK Rakeťáci UL

Jiří Zouzalík



*

4.třída 2020-21

*

MRV Sampdoria UL "B"

FC NY Tiradores UL "C"

FC Gamers TP

Větruše UL

Kámoši UL

1.FC Velbloudi UL

Morgan Commando TP "B"

FC Elite TP

FC Hunters UL

FC Plejeři UL

Patriots UL "B"

o

o

o

J.Hanzlík OSF UL